GLOBALNY ARCHIPELAG GUŁAG, czyli połączenie: waluty światowej „Libra”, z cenzurą, praniem mózgów, kontrolą umysłów i sztuczną inteligencją w… FACEBOOKU

Zamiar uruchomienia już w 2020 r. nowej globalnej waluty „Libra” przez szefa Facebooka Marka Zuckerberga, do spółki z Google i  innymi globalnymi korporacjami, dowodzi ogromnego pośpiechu, rządzących światem satanistycznych elit.

Obecny system finansowy oparty na: lichwie odsetkowej, dolarze i EURO, jako światowych walut emitowanych bez pokrycia i gigantycznej złodziejskiej spekulacji na rynkach finansowych, jest w  stadium agonii, którą wydłuża jedynie słabnąca siła militarna USA i NATO.

Stąd ten pośpiech z dopinaniem nie tylko nowej globalnej waluty, w tych samych zresztą rękach banksterskich co dolar i euro, ale także domykanie systemowe globalnej cenzury, prania mózgów i kontroli umysłów w skali społecznej, aby zastąpić bardziej skutecznie  siły militarne i policyjne. Z takiego połączenia wyłania się Nowy Porządek Świata (NWO) czyli GLOBALNY ARCHIPELAG GUŁAG.

Globaliści – sataniści się bardzo spieszą, aby zdążyć  przed przebudzeniem się ludzkości z jednej strony oraz słabnięciem i rozkładem  ich struktur w skali globu z drugiej strony.

Więc mamy tu klasyczny SYNDROM GOTOWANEJ ŻABY , jeśli chodzi o zachowanie ludzkości. Kiedy żabę gotujemy wolno, stopień po stopniu podnosząc temperaturę, to żaba nim się zorientuje, to się ugotuje. Tak było z ludzkością przez  co najmniej dziesiątki lat.

Lecz zmiany świadomości ludzkości zaczęły przyspieszać odnośnie tego , co z nimi robią i docelowo chcą zrobić satanistyczne globalne elity. Główne zasługi w przyśpieszeniu zmian świadomości ma internet. Więc nastąpił w ostatnich latach gwałtowny pośpiech w budowie Globalnego Gułagu, co jest równoznaczne z przyśpieszeniem gotowania żaby, która zaczęła odczuwać ukrop i zmieniając świadomość zamierza „wyskoczyć  z garnka”.

W poniższym nagraniu Izabela Litwin trafnie objaśnia zamiar uruchomienia globalnej waluty „Libra” przez Facebook w poniższym komentarzu filmowym do artykułu na linku: https://krytykapolityczna.pl/swiat/libra-kryptowaluta-facebook

Libra – Facebook uruchamia projekt waluty światowej – KOMENTARZ DNIA 25 VI 2019

https://youtu.be/bVIcprVp8xU

Opublikowany za: Nawigatorzy Jutra 25 cze 2019

Ale gdy połączymy ten zamysł z informacjami zawartymi w poprzedzających dwóch artykułach na naszej stronie, to mamy już prawie pełny obraz zamiarów globalnych satanistycznych elit.

Dla przypomnienia zamieszczamy kilka fragmentów wypowiedzi jednego z współtwórców Facebooka ( chociaż anonimowy to łatwy do rozszyfrowania przez osoby znające od wewnątrz jak był tworzony Facebook) w  jednym z tych artykułów na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/facebooka-jako-cyfrowe-narzedzie-kontroli-umyslow-a-smartfony-elektroniczny-system-kredytu-spolecznego-i-sztuczna-inteligencja/ 

„(…) Mark Zuckerberg i wszyscy, którzy tam byliśmy od początku, okłamują was i wykorzystują wasze życie osobiste w kontrolowanym przez rząd eksperymencie prania mózgów i kontroli umysłów. Facebook to w zasadzie projekt wojskowy (zwłaszcza CIA), który wymknął się spod kontroli.

(…)Facebook był zawsze bronią wojskową – podobnie jak Google Erica Schmidta, który był inkubowany w taki sam sposób, jak Facebook.

(…)Wszystko, co robiliśmy od samego początku, było eksperymentem mającym sprawdzić, jak daleko platforma społecznościowa mogłaby „podbić wroga” poprzez manipulację behawioralną za pomocą wojny elektronicznej.

(…) Darmowe platformy takie jak Google, Gmail, Facebook i reszta, to pułapki, które skłoniły użytkowników do eksperymentowania. Mój stary kolega, Sean Parker, wczesny twórca Facebooka, „przyznał się do wszystkiego” mediom, a konkretnie powiedział prawdę, że Facebook miał być cyfrowym narkotykiem do tworzenia i kontrolowania elektronicznych narkomanów, ludzi uzależnionych od wirtualnej rzeczywistości.

(…)Celem pozornym było stworzenie katalogu społeczności Harvardu, gdzie ludzie mogliby się kontaktować w małych grupach. Prawdziwym zamiarem było stworzenie sieci społecznościowej do manipulowania światem.

(…) Kiedy dowiedziałem się o 1,5 miliarda dolarów od George’a Sorosa i Rady Atlantyckiej na tworzenie systemu sztucznej inteligencji (niektóre elementy zbudowane przez Cambridge Digital Forensic Research Laboratory) używane w Europie do zdławienia wolności słowa, miałem już dość. Wtedy już wiedziałem, że Mark ( chodzi o Marka Zuckerberga  „założyciela” a facebooka) naprawdę jest narzędziem demonicznych sił i że nawet on nie może tego powstrzymać.

(…) Eric Schmidt pokazał Markowi, co dokładnie robić i pamiętajcie, że Eric Schmidt był również mentorem Marka i pierwszą osobą, która zainwestowała setki milionów w Facebooka, jeszcze przed ofertą publiczną. Eric Schmidt zarobił miliardy dzięki inwestycji Highlands Forum w Facebooka. Brytyjskie banki offshore karmią ich niekończącymi się zastrzykami wypranych pieniędzy tak długo, jak Królowa dostaje swoją działkę. Wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że ta globalna gra pieniężna jest całkowicie ustawiona pod potrzeby tych demonicznych sił. Nie chcę trafić do grobu ze świadomością, że nie uczyniłem nic, aby odpokutować za moje winy kiedy utrwalałem te kłamstwa.

(…) Jest to wojskowa broń psychologiczna należąca do rządu i zarządzana przez administrację, która wymknęła się spod kontroli i została wykorzystana do zdradzieckich celów oraz do wywrotowych działań przeciwko narodowi amerykańskiemu.

(…) Podobnie jak inne osoby z kręgu założycieli Facebooka, nie chcę, aby Facebook stał się narzędziem tłumienia wolności słowa lub nielegalnego nadzoru czy celowych eksperymentów na użytkownikach i rozwijał nowe i lepsze środki do elektronicznej kontroli i manipulowania ludźmi.

Także dla osób, które nie czytały, polecamy zapoznanie się z drugim artykułem wraz z zawartymi w nim linkami,  na naszej stronie pt.
WYRZUĆ SWÓJ SMARTFON, JEŚLI NIE CHCESZ BYĆ NIEWOLNIKIEM W JEGO KAJDANACH !!!

Redakcja KIP

Francja wprowadza obowiązek usuwania nienawistnych treści w ciągu doby

Francuskie Zgromadzenie Narodowe przegłosowało wczoraj przepis, na mocy którego media społecznościowe i wyszukiwarki mają obowiązek usuwania mowy nienawiści w ciągu 24 godzin pod karą grzywny do 1,25 mln euro – podaje portal branżowy Press.

Usunięte treści muszą być przechowywane najdłużej przez rok i w razie konieczności udostępniane sądom lub organom ściągania. Przepis obowiązuje wielkie i małe firmy w tym sektorze.

Niższa izba parlamentu przegłosowała też przepis nakładający trzyprocentowy podatek na wielkie firmy internetowe, jak Google, Amazon, Facebook czy Apple.

Uzupełniająca informacja do głównego tekstu z dnia 5 lipca 2019 r.

Za: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-wprowadza-obowiazek-usuwania-nienawistnych-tresci-w-ciagu-doby/w288c85?utm_source=poczta.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Na rozjaśnienie mroków tego artykułu dodam link o człowieku zapomnianym i o którym mało kto słyszał, a jest to człowiek który SAM, uratowł świat przed zagładą, na dobrą sprawę ja i wszyscy którzy tu jesteśmy zawdzięczamy mu życie.

  Pamiętajcie , zawsze znajdzie się taki Pan Pietrow, ONI SĄ WSZĘDZIE, SĄ NIEWIDZIALNI, SKROMNI, CISI, ONI SĄ OD TEGO ABY CZEGOŚ NIE ZROBIĆ
  Kto wie, może i Ty jesteś taką osobą? Pan Pietrow wcześniej też tego nie wiedział:-)
  https://tech.wp.pl/stanislaw-pietrow-zapomniany-bohater-ktory-uratowal-swiat-przed-zaglada-6223055185004161a

  Jak zwykle dodam tutaj sentencję, jak mantrę
  WYROCZNIA NIE MA WŁADZY, WŁADZĘ MAJĄ KAPŁANI

 2. krnabrny1 says:

  Dodam jeszcze że tacy ludzie jak Pan Pietrow, cisi, skromni i niewidzialni po wykonaniu swojego zadania URATOWANIA ŚWIATA….. znów stają się cisi, skromni i niewidzialni, a świat o nich zapomina.

  Sam nie wiem jak to się dzieje na tym świecie, ale jeśli istnieją anioły opiekuńcze…to tak właśnie działają na tej planecie.

  PS> a tak na marginesie, polecam KAŻDEMU zobaczenie starego filmu WAR GAMES. Staary film, niby dla młodzieży, ale jeden z nielicznych, który podaje metaforycznie receptę na SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ oraz pokazuje na czym opiera się ten system….. to ZWYKŁA KALKULACJA. Sztuczna inteligencja NIE ISTNIEJE, jest to jedynie ROZBUDOWANY KALKULATOR DO TWORZENIA ALTERNATYWNYCH SCENARIUSZY z mocą obliczeniową pozwalającą przewidzieć SKUTKI DZIAŁAŃ.

  Ciekawe, to pierwszy i ostatni film gdzie ta osobliwość zwana sztuczną inteligencją nie jest MITOLOGIZOWANA lub GLORYFIKOWANA. Film co prawda opiera się na teoriach starych fizyków którzy twierdzili że świadomość powstaje po przekroczeniu pewnego progu złożoności sytemu, dlatego tam JOSHUA (biblijnie) to faktyczna świadomość, ale nie dajmy się zwieść temu trikowi. LIGHTMAN na początku powiedział że to TYLKO PROGRAM.

  Nie bądźmy tak jak Joshua programowalnymi biologicznymi komputerami, to pierwszy krok wyzwolenia.

 3. krnabrny1 says:

  JESTEŚMY WOLNYMI ISTOTAMI !!!! …… Truman Burbank odkrył to w inny sposób, STAŁ SIĘ NIEPRZEWIDYWALNY …. z doświadczenia dodam że to wspaniała metoda NA KAŻDY SYSTEM….nieprzewidywalność ludzka po prostu gotuje obwody obliczeniowe alternatywnych rzeczywistości. Lightman z War games użył do tego samego metody kółka i krzyżyk…krótko mówiąc dał grę, której nie można wygrać, zapętlenie powoduje obsesję u maszyny:-))))

 4. krnabrny1 says:

  NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ i PĘTLA – są to POTĘŻNE NARZĘDZIA!!!.
  Posiadają moc niszczącą jakiej nie jesteście sobie w stanie wyobrazić. Oppenheimer powiedział by że to jest SHIVA! Te metody zastosowane w życiu codziennym powodują takie zmiany w życiu człowieka że jest to NIE DO OPISANIA …. jedynym opornikiem u przeciętnego człowieka, który ogranicza wyzwolenie tych gigantycznych energii jest…..STRACH.

  Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, zobaczycie co się będzie działo z waszym otoczeniem, to ZMUSZA do ujawnienia się wszystkich waszych przyjaciół i znajomych, ONI NIE MOGĄ JUŻ GRAĆ…gubią się i w rezultacie odchodzą, zostajecie sami …to już kolejny etap.

  Spytacie się, ale co to w sumie ujawnia? Odpowiem Wam, to ujawnia “gości” jacy są w większości z nas. W kontekście tego artykułu “goścmi’ można nazwać pewne programy które działają w każdym z nas i “zarządzają” naszym życiem, godzimy się na nie albo z behawioralnego nawyku, albo z korzyści, albo ze starchu. Dokonujemy również umowy, decydujemy się ich NIE WIDZIEĆ ….ale to już głębsza sprawa, nie chcę być wyłączony z tego forum tylko dlatego że za dużo powiem:-)))

  Miłego dnia!

 5. krnabrny1 says:

  A TERAZ NAJLEPSZE.

  ONI O TYM WIEDZĄ I STOSUJĄ TE METODY NA NAS, NA SKALĘ GLOBALNĄ!!!!

  Dają nam cywilizację i kulturę w której CZŁOWIEK NIE MOŻE WYGRAĆ. Na tej panecie życie przeciętnego człowieka jest PRZEGRANE już na starcie, programowo!
  “…gonić króliczka”
  Dają nam wojny i opresję ZAWSZE w sposób NIEPRZEWIDYWALNY. Oni nie mogą sobie POZWOLIĆ na to żeby społeczeństwo było w stanie przewidzieć do czego oni zmierzają.

Wypowiedz się