Gdy już będziesz gotów… system w którym żyjemy w 99% koncentracie !!!

Polecamy obejrzenie tego krótkiego filmu, który prezentuje rzeczywistość, w której żyjemy w 99 procentowym koncentracie.

Redakcja KIP

Opublikowany  za: szponiasty 2 paź 2013

…zbuntuj się. ______________ “SPISEG” _____________ http://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/mobu… http://www.bundesbank.de/Navigation/E… http://www.true-sale-international.de… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.bundesbank.de/Redaktion/EN… http://www.eurotreaties.com/maastrich… http://www.eurotreaties.com/maastrich… http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/L… http://fpc.state.gov/documents/organi… http://www.basel.int/Portals/4/Basel%… http://archive.basel.int/pub/metologi… http://www.ecb.europa.eu/ecb/legal/13… http://www.ecb.europa.eu/pub/pdf/scpw… http://www.richmondfed.org/publicatio… ____________________ Więcej: http://youtu.be/ubCKrNsCxm4

Comments

 1. marcin says:

  Naturę systemu, w którym żyjemy, przyczyny ciągłego obniżania poziomu płac realnych, to wszystko pewnie da się skwantyfikować i przedstawić na odpowiednim wykresie. Dokładnie sto lat temu pisał o tym zjawisku Gottfried Feder i przedstawił szkic w swoim „Manifeście w sprawie zniesienia niewolnictwa odsetek” (https://de.wikisource.org/wiki/Das_Manifest_zur_Brechung_der_Zinsknechtschaft).

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/An_Alle%2C_Alle%21_Heft_1%2C_1919_b_19.jpg

  Chodzi o to, że – jak to ujął pięknie Albert Einstein – procent składany to największy wynalazek ludzkości, a dług obciążony procentem składanym jest używany przez pewne plemię do zdobycia władzy nad światem (Pwt 15:6, Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują).

  Im bardziej „skapitalizowana”, czyli obciążona długiem jest gospodarka, im dłużej nieprzerwanie ten dług narasta, im wyższa jest średnia stopa lichwy, tym większa część cen wszystkich towarów i usług przypada jako wynagrodzenie dla krajowej czy międzynarodowej lichwy. Żyjemy w czasach, gdy ten dług narasta nieprzerwanie od przynajmniej ponad siedemdziesięciu lat. Przed tym długiem można próbować uciekać w różny sposób, na przykład w drodze hiperinflacji, co stało się parę lat po publikacji Manifestu Federa w Niemczech. Można też próbować cywilizować system monetarny, co chyba jest znacznie trudniejsze.

  Margrit Kennedy w twierdziła, że w warunkach gospodarki zachodnioniemieckiej średni udział lichwy w cenie wszystkich towarów i usług wynosi 35-40%. Ile podobny wskaźnik wynosi w Polsce?

  W każdym razie to wszystko dałoby się policzyć. Po prostu wynagrodzenie systemu finansowego, także wydatki na reklamę czy marketing, (mass-media) „ochronę” i resztę judeo-gospodarki należałoby zaklasyfikować jako haracz obciążający rzeczywistą gospodarkę i przedstawić udział tego haraczu w gospodarce w wymiarze czasowym. On pewnie ciągle wzrasta.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Gottfried Feder dobrze znał mechanizm pieniądza i nauczył tej wiedzy Adolfa Hitlera. Hitler doszedł do władzy za pieniądze z Wall Street, ale potem zrobił finansjerze przysłowiowe “kuku” i wprowadził własną walutę – bony pracownicze, co spowodowało gwałtowny rozwój gospodarczy i likwidacje wielkiego bezrobocia chyba w ciągu 3 lat. Więcej na ten temat w obszernym i wielowatkowym artykule: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/kto-i-dlaczego-spowodowal-ii-wojne-swiatowa-oraz-planowal-podzial-swiata-na-16-panstw-po-wojnie/
   Co do Margrit Kennedy że w warunkach gospodarki zachodnioniemieckiej średni udział lichwy w cenie wszystkich towarów i usług wynosi 35-40%… ale w 1982 r., kiedy RFN był obok Japonii najbardziej dynamiczną gospodarką świata. W obecnych zjednoczonym Niemczech, mimo dominacji w UE, sytuacja jest znacznie gorsza, więc szacujemy, że rozpiętość wynosi 40-60 %. A w Polsce 50-70%.

   • krnabrny1 says:

    A ja postaram się jak zwykle sięgnąć jeszcze głębiej. Ten system to jak pisałem wąż Ouroburos, pożerający własny ogon i oni wiedzą to. IM NIE CHODZI O PIENIĄDZE!!!. Oni wiedzą, że wąż w końcu zje siebie całego i wówczas następuje kryzys, wojna, upadek… TO JEST I CH CELEM….ponieważ wiedzą też, że dzięki temu będą mogli wprowadzić nowy, “lepszy” sytem, na miarę nowych czasów.

    W takim układzie musi być jakiś kryzys lub wojna aby USPRAWIEDLIWIĆ zdarzenia.

    Doskonale to widać w opisach Benjamina Fulforda, który opowiada o jakimś nowym Kwantowym systemie finansowym, wprowadzanym ponoć potajemnie w kolejnych krajach. TO NIC DOBREGO…TAKIE DZIAŁANIE MUSI BYĆ JAWNE ABY BYŁO PRAWDZIWE…..to że jest to wprowadzane w “tajemnicy” i nikt tak naprawdę NIE WIE CO TO JEST, to najlepszy podpis grup rządzących obecnie.

    Dobrym przykładem obecnej sytuacji jest gra w Eurobiznes, każdy pewnie w to grał i każdy wie, że jak jeden gracz zdobędzie dominację w ilości posiadanych hoteli gra przestaje być ciekawa, inni zaczynają się albo bać że znów trafią na “Wiedeń” i koniec gry, a inni zaczynają się nudzić i KOŃCZĄ GRĘ mówiąc że to i tak NIE MA SENSU…..po czym WSZYSTKIE DOMY, HOTELE i PIENIĄDZE znów trafiają Do PUDEŁKA:-)

    Teraz jesteśmy na etapie KOŃCZENIA GRY, w naszej rzeczywistości dodatkowo jednak staneliśmy na POLU ? i otrzymaliśmy kartę niespodziankę z tekstami zawierającymi WSZYSTKIE PRZEKRĘTY GRACZY:-)))

    Dodatkową sprawą różniącą rzeczywistość od tej gry jest czynnik “X”. Okazało się że nie tylko my obserwowaliśmy naszą rozgrywkę, że byli INNI bezstronni lub stronni obserwatorzy, którzy ZAJELI STANOWISKO W SPRAWIE AUTENTYCZNOSCI NASZEJ ROZGRYWKI…..fascynująca sytuacja!:-)

    • krnabrny1 says:

     Pamiętajcie że ŻYDZI sami przyznają się do tego że GRAJĄ W TĄ GRĘ JUŻ OD 3000 LAT!.

     TERAZ WYJAŚNIENIE.
     Po co ONI TO ROBIĄ? Aby ZAPĘTLIĆ NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ. To dlatego czujemy się jak chomiki w kręciołkach, to dlatego mamy wrażenie że HISTORIA WCIĄŻ SIĘ POWTARZA, to dlatego NIC NOWEGO NIE ODKRYWAMY, to dlatego WCIĄŻ PRACUJEMY i nic nie mamy, to dlatego jesteśmy SFRUSTROWANI ….ponieważ “wiemy już dokąd nas zaprowadzi ta droga” (jak usłyszał NEO:-))))

     Wiemy jak to się skończy BO JUŻ TO NIE RAZ PRZERABIALIŚMY!!!! Czujemy to podskórnie, podświadomie, na poziomie wyższym niż mentalny….tam gdzie zwykle chadzają czarodzieje!:-)

     RADA: Przypomnijcie sobie CO JUŻ BYŁO I WYBIERAJCIE CZEGO JESZCZE NIE BYŁO oraz ODWAGI MISTRZOWIE EUROBIZNESU!!!!!

  • marcin says:

   Warto spojrzeć na sprawę „weksli” rządu kanclerza Hitlera w szerszym kontekście:

   ===============================

   https://realcurrencies.wordpress.com/2013/06/07/book-review-the-banking-swindle/

   https://realcurrencies.files.wordpress.com/2013/06/the-banking-swindle.jpg

   „Szwindel bankowy, Kreacja pieniądza a państwo” Kerry’ego Boltona to błyskotliwa prezentacja walki z potęgą międzynarodowej lichwy [Money Power = międzynarodowa lichwa] we współczesnej historii. Bolton kompetentnie porównuje nie tylko wiele ważnych systemów finansowych z przeszłości, ale także prezentuje debatę lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku. Czyniąc to, łączy nas z naszymi przodkami i daje ważne wskazówki na temat sposobu prowadzenia walki.

   Urodzony w 1956 roku Kerry Bolton. doktor filozofii i teologii, pochodzi z Nowej Zelandii i jest płodnym pisarzem i działaczem politycznym. Pisał o okultyzmie, masowej imigracji i polityce prawicy. Prawo dla Boltona to oryginalny konserwatyzm, oparty na Bogu, narodzie, rodzinie i, co najważniejsze, reformie monetarnej. Wydaje się, z daleka, że jest nieco rozczarowany prawicą, ponieważ zapomniała ona o całej wadze kwestii monetarnej.

   Michael Hoffman stoi przed tymi samymi problemami: wiele „konserwatywnych” grup i organizacji uważa jego „Lichwę w chrześcijaństwie” [Usury in Christendom, https://revisionistreview.blogspot.com/2012/10/book-usury-in-christendom-pre.html%5D za klątwę.

   Bolton poprosił mnie o napisanie przedmowy do jego książki, co jest doskonałą okazją do podziękowania za zaproszenie, ponieważ w pełni ją popieram. To świetna pozycja z kilku powodów.

   Po pierwsze: to krótka i szybka lektura. Tylko 188 stron, w tym wprowadzenie, trzy słowa wstępne i indeks. Nowoczesny, dostępny angielski, przestronna czcionka, więc nie ma zbyt wielu słów na stronie. Można ją przeczytać w ciągu kilku godzin.

   Zaczyna się od krótkiego wprowadzenia do historii najnowszej, napisanego, aby pokazać, jak bankierom udało się podbić Europę za pośrednictwem Holandii i Wielki Brytanii. Służy jako doskonały wstęp dla osób szukających informacji o tych podstawowych kwestiach w ich reedukacji. Opisuje, w jaki sposób powstał obecny system finansowy i jakie problemy powoduje.

   Ale to, co książka naprawdę wnosi, to żywy opis publicznego dyskursu lat trzydziestych w reakcji na Wielki Kryzys. Okazuje się, że bardzo konkretny sprzeciw wobec samego systemu finansowego był powszechny w krajach uprzemysłowionych. Działacze Kredytu Społecznego byli aktywni na całym Zachodzie. Promowano również inne systemy finansowe, a nawet je wdrożono.

   Na przykład Nowa Zelandia wdrożyła politykę finansową bardzo podobną do polityki Hitlera w Niemczech. Projekt budowy mieszkań socjalnych na dużą skalę finansowany z kredytu państwowego rozwiązał 75% problemu bezrobocia podczas Wielkiego Kryzysu. Ten kultowy projekt zniknął w niepamięci. Kanada drukowała również własne pieniądze rządowe od połowy lat trzydziestych do wczesnych lat siedemdziesiątych. Oto otwierające oczy uwagi o kanadyjskiej gospodarce z rządowymi pieniędzmi (https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q7HMt5MgsDg).

   Poziom zaangażowania społecznego w te dyskusje wydaje się być ogromny. O reformach bankowych i monetarnych rozmawiano w pubach i na rogach ulic na całym Zachodzie. W samej Wielkiej Brytanii pojawiły się „Zielone koszule kredytu społecznego”, zapoczątkowane przez Johna Hargrave’a, który poznał C.H. Douglasa w 1923 roku. Zielone koszule rozpoczęły działalność w 1930 i 1932 roku kiedy Hargrave zdał sobie sprawę, że nic nie można zrobić za pośrednictwem Parlamentu i że konieczne jest pełne poświęcenie.

   Bolton: „Hargrave opowiedział się za powszechną kampanią, która przerwie przemilczanie sprawy przez media. Zielone koszule wyszły na ulice podczas marszów, z bębnami i banerami, odbywały się spotkania na rogach ulic i sprzedawały gazety na ulicach, dostarczając komunikat kredytu społecznego w przekonujący sposób. W obliczu gwałtownej opozycji lewicy byli znani ze swojej dyscypliny w obliczu prowokacji. Rzucali również malowane na zielono cegły przez okna banków i wykorzystywali wynikające z nich sprawy sądowe do nagłaśniania swoich poglądów.”

   Bolton analizuje walkę o reformę monetarną we wszystkich głównych krajach zachodnich, w tym o ojcu Coughlinie (https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Coughlin), za którym podążało 40 milionów Amerykanów, a także Japonii.

   Muszę powiedzieć, że ten obszerny przegląd rzeczywiście otworzył mi oczy. Taka agitacja na tak dużą skalę i realizacja prawdziwej reformy monetarnej na takim poziomie, nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego, jakie kłopoty miała wówczas międzynarodowa lichwa.

   Pokazuje również, że system może nie być tak niewzruszony, na jaki często wygląda. To prawda, że podczas gdy dzisiejsza depresja jest prawdopodobnie nie mniej dotkliwa niż 80 lat temu, jej konsekwencje są znacznie łagodniejsze. Wówczas miliony ludzi rzeczywiście głodowały lub były bliskie głodu. Niezależnie od tego, co możemy odczuwać w związku z bardzo przerażającym stanem zdrowia, zapobiegło to tego rodzaju masowemu cierpieniu podczas tego kryzysu. Z drugiej strony: możemy być również pewni, że była to istotna część obliczeń międzynarodowej lichwy w tym czasie. Ponieważ głód jest potężnym czynnikiem motywującym, a lichwiarze nauczyli się uspokajać nas w przypadku wystąpienia najgorszych skutków ubocznych naszego ukrytego niewolnictwa.

   Inne systemy
   Innym interesującym aspektem książki jest analiza wielu systemów finansowych, które zostały uruchomione w czasach trudności ekonomicznych w wyniku niedoboru pieniędzy, lub państw, które po prostu nie były (jeszcze) częścią siatki kontrolnej banków. Na przykład carska Rosja, znienawidzona przez Rotszyldów za swoją bezkompromisowość. Rosja szybko modernizowała się w ostatnich dziesięcioleciach przed zamachem stanu zorganizowanym przez Nowy Jork w 1917 roku. Finansowała tę modernizację bez lichwiarzy. Bez wątpienia był to główny powód „rewolucji”.

   A może Greybacks? Nigdy o nich nie słyszałem. Najwyraźniej były to w rzeczywistości prawdziwe pieniądze wolne od długu i oprocentowania, w przeciwieństwie do Greenbacks wspieranych przez emisję oprocentowanych obligacji. Greybacks zostały wydrukowane przez Południe w celu sfinansowania wojny. Jak zawsze, system pieniężny w użyciu jest świetną wskazówką co do natury rzeczywistej dynamiki procesów odbywających się za kulisami. Nie jestem wystarczająco dobrze zorientowany w historii Stanów Zjednoczonych, aby dojść do jakichkolwiek wniosków, ale Bolton przedstawia bardzo wiarygodną narrację, że Konfederacja była prawdziwym buntem i że zostali oni odcięci od pożyczek bankowych przez banksterów.

   Tak jak Brytyjczycy spowodowali inflację wolnej od długu waluty George’a Washingtona, Continentals poprzez podrzucanie fałszywek, tak Unia zniszczyła Greybacks również drogą masowego podrabiania.

   Wnioski
   “Szwindel bankowy” jest pod wieloma względami próbą przypomnienia politycznej prawicy jej korzeni w postaci sprzeciwu wobec władzy międzynarodowej lichwy. Chociaż po przeczytaniu książki rozumiem, dlaczego Bolton uważa klasyczny populistyczny opór przeciwko międzynarodowej lichwie za prawicowy, to w dzisiejszych czasach paradygmat lewica-prawica został tak całkowicie zdyskredytowany, że zastanawiam się, czy warto trzymać się pojęcia prawicy. Prawica jest dziś związana z kapitalizmem, a “Szwindel bankowy” właściwie całkiem jasno opisuje, jak działacze antylichwiarscy byli wyraźnie postrzegani jako trzecia siła, obok wielkiej marksistowsko-kapitalistycznej dychotomii tamtych czasów.

   Co więcej, sam konserwatyzm jest pod wieloma względami przestarzały. Ezoteryczne chrześcijaństwo jest nie do przyjęcia dla wielu ukierunkowanych duchowo ludzi, a jego uniwersalizm bardzo utrudnia współpracę. Jak ujął to Wayne Walton: religia dzieli ludzi a duchowość łączy. Nowe słowa są konieczne dla starych truizmów. Każda nowa era potrzebuje własnych paradygmatów. Nie zmieniają się podstawowe prawdy, ale ludzie patrzą na nie inaczej. Ponowne połączenie się z naszymi korzeniami i tradycjami nie oznacza odgrzewania przeszłości.

   “Truth Movement” jest bardzo niejednorodny. Rodzaju świadomości, który reprezentują i który obecnie wpływa na coraz więcej ludzi, nie można nazwać „konserwatywnym”, chociaż osobiście czuję się teraz bardzo związany z prawdziwym konserwatyzmem.

   Ale powiedziawszy to: prawdziwym problemem jest sposób, w jaki “Szwindel bankowy” ujawnia zarówno skalę, jak i charakter prawdziwie międzynarodowego, zróżnicowanego i bardzo potężnego ruchu reformy monetarnej. Powojenna propaganda wykorzystała obecne w społeczeństwie poczucie winy do określenia tych ruchów jako „faszystowskich”, ale wiele z nich takimi nie było, a sam faszyzm oczywiście jest śmiesznie demonizowany. Ruchy te zostały zdyskredytowane i zepchnięte na margines, a Bolton wykonuje wspaniałą pracę, rehabilitując ich i wykazując ich głębokie znaczenie. To jest dokładnie taki rodzaj inspiracji i wglądu, który musimy wykorzystać.

   ===============================

   Adolf Hitler nauczył się wiele od Gottfrieda Federa, także o pieniądzu bezodsetkowym, ale po przejęciu władzy w 1933 roku za odpowiedzialnego za politykę monetarną uczynił bankstera Hjalmara Schachta. Rząd kanclerza Hitlera złamał monopol banksterów na emisję pieniądza, ale ten pieniądz ciągle był oparty na lichwie, czy jak to się ładniej mówi, „wartości pieniądza w czasie”.

   Tutaj schemat obiegu Mefo Wechsel (https://de.wikipedia.org/wiki/Mefo-Wechsel):

   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/de/f/f6/Mefo-Wechsel_kreuvf.svg

   Kerry Bolton przypomina, że w latach 30-tych wiele państw łamało monopol monetarny międzynarodowej lichwy. Nawet koncepcja pieniądza rządowego znana później jako Mefo Wechsel była wprowadzona przez poprzedni niemiecki rząd, kanclerz Hitler tylko drastycznie zwiększył emisję pieniądza rządowego, co doprowadziło do ożywienia gospodarczego.

 2. krnabrny1 says:

  Nie do końca w temacie, ale sprawa ważna CIA wypuszcza raport o masowym handlu ludzkimi organami pomiędzy klinikami aborcyjnymi!!
  https://aim4truth.org/2019/07/23/shocking-report-on-the-harvesting-of-baby-parts/

 3. krnabrny1 says:

  Najnowsze informacje Z DRUGIEJ STRONY prosto z Jerusalem Post 🙂
  https://www.jpost.com/Israel-News/IDF-orders-snipers-to-aim-for-ankles-of-Gazan-protesters-596784

  Tłumaczenie:
  IDF NAKAZUJE SNAJPEROM CELOWANIE
  W KOSTKI PROTESTUJĄCYCH W GAZIE.

  Ponad rok po tym, jak Palestyńczycy zaczęli protestować wzdłuż ogrodzenia granicznego w Gazie, izraelska armia zmieniła sposób, w jaki trenuje snajperów rozmieszczonych na ogrodzeniu, po uświadomieniu sobie, że doprowadziło to do śmierci wielu protestujących. 

Starszy oficer szkoły antyterrorystycznej IDF w Lotar powiedział dziennikarzom, że wojsko zaczęło polecać snajperom strzelanie do kostek demonstrantów po tym, jak zrozumiano, że „strzelanie do dolnej części ciała nad kolanem prowadzi do śmierci wielu ludzi, chociaż nie był to nasz cel”.

  Podczas cotygodniowych zamieszek rozmieszczonych jest kilkadziesiąt snajperów, a według starszego oficera „snajper, który nie strzela wystarczająco precyzyjnie lub ma problemy zawodowe, behawioralne lub psychiczne, zostanie usunięty”. 

  Wszyscy snajperzy IDF wydają dziesięć tygodni w Lotar, ucząc się precyzyjnie trafiać w cele z dużej odległości 

  Izraelska organizacja praw człowieka B’ Tselem powiedziała w środę w oświadczeniu, że decyzja IDF o zmianie przepisów „w żaden sposób nie sugeruje, że wojsko przywiązuje wielką wagę do życia ludzkiego wręcz przeciwnie, pokazuje, że wojsko świadomie nie traktowało ludzi stojących po drugiej stronie ogrodzenia jako ludzi, a w swoim naiwności Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości zatwierdził tę praktykę, za co zarówno wojsko, jak i sąd ponoszą odpowiedzialność za tą politykę kryminalną. ”

  Tysiące mieszkańców Gazy protestują wzdłuż muru bezpieczeństwa raz w tygodniu, biorąc udział w demonstracjach „Marsz Wielkiego Powrotu”, które rozpoczęły się 30 marca, wzywając do zakończenia 12-letniej blokady Izraela w Strefie Gazy. 

  Podczas gwałtownych cotygodniowych protestów mieszkańcy Gazy palą opony i rzucają kamieniami, a także granaty i inne urządzenia wybuchowe w kierunku oddziałów IDF. Uruchomili także niezliczone urządzenia podpalające w południowym Izraelu, niszcząc tysiące hektarów ziemi. Palestyńskie Ministerstwo Zdrowia w Gazie mówi, że od początku marszu zginęło blisko 300 Palestyńczyków, a ponad 22 000 zostało rannych.

  Według Biura ONZ ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej (OCHA) od marca liczba rannych 29 187 Palestyńczyków została zraniona, z czego 7246 zostało rannych w wyniku ostrej amunicji, a 773 zostało rannych przez pociski gumowe. 

  Kolejne 12 442 Palestyńczyków zostało rannych w wyniku wdychania gazu, a 8 449 w inny sposób. Dokumentacja OCHA wykazała również, że znaczną większość rannych stanowili dorośli mężczyźni (21 433), a następnie 5 333 mężczyzn, a także 1699 kobiet i 445 dziewcząt. 

  W styczniowym raporcie Médecins Sans Frontières (Lekarze bez granic) stwierdzono, że prawie 90% rannych przez ogień izraelski doznało urazów kończyn dolnych.

  „MSF zapewnił opiekę około połowie rannych po początkowym leczeniu w lokalnych szpitalach, a rany, które zaobserwował MSF, były niezwykle ciężkie” – czytamy w raporcie organizacji pozarządowej. 

  Pierwszy izraelski żołnierz zabity na froncie Gazy od czasu operacji Protective Edge w 2014 r. Miał również miejsce podczas jednego cotygodniowego protestu, po tym, jak siły IDF zareagowały na gwałtowny protest 20 palestyńskich młodych ludzi około 400 metrów od ogrodzenia granicznego. Staff Sgt. Aviv Levi został zabity po tym, jak został zastrzelony w ogniu przez snajpera.

 4. krnabrny1 says:

  NAJNOWSZE INFORMACJE Z DRUGIEJ STRONY!!
  https://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/Former-SS-officer-on-trial-for-Holocaust-denial-hate-speech-596764

  Tłumaczenie:
  BYŁY OFICER SS OSKARŻONY NA PROCESIE O ZAPRZECZANIE HOLOKAUSTOWI I MOWIE NIENAWIŚCI

  Były żołnierz SS może spędzić swoje 100 urodziny w więzieniu, jeśli zostanie skazany za zaprzeczenie Holokaustowi i mowę nienawiści, według raportu opublikowanego w tym tygodniu przez Algemeinera . 

  Karl Munter, 96 lat, były zbrodniarz wojenny SS, który służył pod dowództwem komendanta, który zarządził masakrę w Ascq 1-2 kwietnia 1944 r., Jest ścigany za uwagi, które przedstawił dziennikarzom z niemieckiej sieci ARD, w których twierdził, że mniej ponad 6 milionów Żydów zostało zamordowanych podczas Holokaustu, a SS mordujący francuskich cywilów było uzasadnione.
   
  Według Algemeinera, w listopadzie 2018 r. Munter komentował tajnych dziennikarzy w kamerze. Był na spotkaniu neonazistów. 

  Munter powiedział dziennikarzom, że 6 milionów Żydów nie mogło zostać zamordowanych, ponieważ „w naszym kraju nie było tylu Żydów!”

  Kiedy ARD zapytało go, czy żałuje zamordowania 86 francuskich cywilów w wiosce Ascq w 1944 r., Odpowiedział, że ofiary „przyniosły swój los na siebie”.

  Munter i jego dowódca, Obersturmführer Walter Hauck, zostali skazani na śmierć po wojnie przez francuski sąd wojskowy, ale później zostali ułaskawieni.

  Od czasu wojny, według Algemeinera, Munter kontynuował działalność neonazistowską. 
  Jeśli zostanie skazany, Munter wykona maksymalny wyrok pięciu lat więzienia.

 5. krnabrny1 says:

  WIADOMOŚCI Z DRUGIEJ STRONY.
  Jak widać, pętla powoli się zaciska, a język zaostrza co oznacza że ktoś poczuł krwawienie:-)
  https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Palestinians-decided-to-halt-all-agreements-with-Israel-says-Abbas-596834

  PALESTYŃCZYCY „WSTRZYMALI” WSZYSTKIE UMOWY Z IZRAELEM, MÓWI ABBAS

  Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas ogłosił w czwartek, że przywódcy palestyńscy postanowili „wstrzymać” wszystkie umowy podpisane z Izraelem. 

Abbas sięgnął do Hamasu, proponując zakończenie sporu między ruchem a jego rządzącą frakcją Fatah.

  „Ogłaszamy decyzję kierownictwa o zaprzestaniu zajmowania się umowami podpisanymi ze stroną izraelską”, powiedział Abbas podczas nadzwyczajnego spotkania przywódców PA w Ramallah. 

  Spotkanie zostało zwołane w celu omówienia rozbiórki budynków palestyńskich w tym tygodniu w rejonie Wadi al-Hummus w pobliżu wschodniej części Jerozolimy w Sur Baher. 

  „Od jutra ustanowimy mechanizmy wdrażania decyzji podjętej przez Palestyńską Radę Centralną”, powiedział Abbas, dodając, że zostanie utworzona specjalna komisja, która będzie monitorować decyzję. 

  Abbas nie powiedział, w jaki sposób Autonomia Palestyńska „wstrzymałaby pracę” w związku z umowami podpisanymi między Palestyńczykami a Izraelem.

  Szereg kluczowych palestyńskich instytucji decyzyjnych zaleciło, aby AP zmieniła wszystkie umowy z Izraelem i zatrzymała koordynację bezpieczeństwa między siłami bezpieczeństwa PA a IDF na Zachodnim Brzegu. Po zniszczeniach Wadi al-Hummus kilku wyższych urzędników palestyńskich powiedziało, że AP rozważa zerwanie wszystkich stosunków z Izraelem. Abbas powiedział w oświadczeniu, że czwartkowa decyzja została podjęta w świetle nalegań Izraela na negowanie wszystkich umów podpisanych z Palestyńczykami.

  Abbas stanowczo potępił wyburzenie budynków w Wadi al-Hummus i oskarżył Izrael o „rażące łamanie prawa międzynarodowego”. Rozbiórki, powiedział, są również sprzeczne z porozumieniami podpisanymi między obiema stronami. Oskarżając Izrael o przeprowadzenie „czystek etnicznych” i popełnienie „zbrodni przeciwko ludzkości”, Abbas zaatakował również administrację USA, by poprzeć izraelską politykę i środki. 

  „Nie poddamy się dyktatom”, powiedział Abbas, dodając, że środki Izraela w Jerozolimie są nielegalne i nieważne. 

  „Administracja amerykańska, poprzez swoje nastawienie na korzyść Izraela i próba przejścia przez Porozumienie Stulecia, zapewnia ochronę przed izraelskimi naruszeniami wobec naszego narodu” – powiedział prezydent PA. „Odrzuciliśmy to i nadal będziemy to robić”.

  Abbas ponownie przyrzekł, że Palestyńczycy pokrzyżują „izraelskie i amerykańskie systemy”. Powiedział, że nie będzie pokoju, bezpieczeństwa ani stabilności, dopóki Palestyńczycy nie uzyskają pełnych praw. 

  „Potwierdzamy, że nie upoważniliśmy nikogo do mówienia w imieniu stanu Palestyna”, powiedział Abbas w ukrytej krytyce niektórych państw arabskich, które mają ściśle współpracować z administracją USA. „OWP jest jedynym prawowitym przedstawicielem naszych ludzi i nie mamy partnera. Arabowie są naszymi braćmi i interesują się sprawą palestyńską, ale my decydujemy. 

  Abbas powiedział, że chociaż Palestyńczycy nadal dążą do pokoju z Izraelem, nie zaakceptują kontynuacji status quo. „Nie poddamy się i nie będziemy żyć z okupacją”.

  Powtórzył zaciekłe odrzucenie „Porozumienia stulecia” (nadchodzącego planu pokojowego na Bliskim Wschodzie administracji USA), nazywając go „klapą stulecia” i „zawstydzeniem”. 

  Abbas dodał: „Palestyna i Jerozolima nie są na sprzedaż. Nie są one również częścią umowy dotyczącej nieruchomości. ” 

  Ponownie zaapelował do Hamasu o wdrożenie umów o pojednaniu, które podpisał z Fatah. „Moja ręka jest nadal przedłużana [do Hamasu] do pojednania” – powiedział Abbas. „Chcę pojednania”.

Wypowiedz się