Satanistyczne złożenie w ofierze Iranu przez chazarską mafię podczas letniego przesilenia odnosi wielce odwrotny skutek

Ostatnia próba wywołania przez chazarskich satanistów Trzeciej Wojny Światowej w Iranie przyniosła drastycznie odwrotne skutki. Co się stało, że prezydent USA Donald Trump wykonując rozkazy satanistycznych pseudo-żydów z Chabad, nakazał zastosować zmasowany atak na Iran 21 czerwca, w dzień satanistycznego letniego przesilenia, ale amerykańscy wojskowi odmówili podporządkowania się ? W końcu jedyna ofiara ognia przyszła w postaci ogromnych eksplozji w rafinerii w Filadelfii, które miały miejsce w tym samym czasie kiedy powinien był się zdarzyć atak na Iran.

https://www.youtube.com/watch?v=Api_MNgAksQ&feature=youtu.be

Stało się to gdy Iran zestrzelił amerykańskiego drona wlatującego w jego przestrzeń powietrzną, celowo nie zestrzeliwując samolotu, który mu towarzyszył. Aby zachować twarz, chazarscy marionetkowi władcy Trumpa wydali śmieszne wiadomości o tym, że uderzyli na Iran rewanżowym cyfrowym uderzeniem. To co powinni powiedzieć, to rewanżowe uderzenie fałszywymi wiadomościami.”

Iran rzeczywiście był bardzo powściągliwy, biorąc pod uwagę, że 5 czerwca zostały podpalone zbiorniki na ropę w jego największym terminalu kontenerowym, a 7 czerwca sześć irańskich statków handlowych zostało podpalonych prawie jednocześnie w dwóch portach zatoki Perskiej podpalającymi urządzeniami“, “nieznanego pochodzenia“.”

https://www.zerohedge.com/news/2019-06-18/declassified-sino-russian-masterplan-end-us-dominance-middle-east

Źródła w Pentagonie mówią, że Izrael był prawdopodobnym wykonawcą tych ataków i została ustanowiona bezpośrednia linia między Centralnym Dowództwem USA i irańską Marynarką Wojenną aby zagwarantować, że prowokacje stron trzecich, takie jak ta, nie doprowadzą do wojny między USA i Iranem.

W związku z tym pełniący obowiązki Sekretarza Obrony USA Patrick Shanahan został zwolniony “bo pojawił się na liście osób idących na kompromis z mafią chazarską“, – mówią źródła MI6. W szczególności, był on głęboko zaangażowany w  “uzbrojenie cywilnych samolotów Boeinga“, jego dawnego pracodawcy. Innymi słowy, był zamieszany w masowe morderstwo lotu 370/17 Malezyjskich Linii Lotniczych i nuklearny szantaż, mówią źródła.

Amerykańscy wojskowi nadal nie chcą zasilać Sekretarza Obrony lub wykonywać rozkazy administracji Trumpa. Zamiast tego wojsko wysyła swojego starszego męża stanu, byłego przewodniczącego Połączonego Komitetu Szefów Sztabów Admirała Mike’a Mullena, aby przeciwstawić się wojnie z Iranem na ABC, – mówią źródła w Pentagonie.

Nawet dawni zwolennicy Trumpa w końcu zaczynają rozumieć, że prezydent osobiście poszedł na ugodę i jest szantażowany przez satanistyczną sektę Chabad, do której należy jego zięć Jared Kouchner. Ci fanatycy uważają, że powinni wywołać wojnę między Iranem, Chinami i Rosją (Gog) i G-7 (Magog), aby rozpocząć wojnę, która zabije 90% ludzkości i pozwoli im zniewolić pozostałych.

Trump, tymczasem, odskakuje do tyłu i do przodu jak piłka do ping-ponga, w zależności od tego kto był ostatnią osobą, z którą rozmawiał, amerykańskim wojskowym patriotą czy chazarskim satanistycznym gangsterem.

W Korei Północnej Trump dostaje rozsądne instrukcje od amerykańskich wojskowych. Dlatego Najwyższy Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił, że otrzymał “list dobrej treści” od prezydenta Trumpa i że “poważnie rozważy interesujące treści.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7170951/North-Korean-leader-receives-excellent-letter-Trump-state-media.html

Według źródeł Towarzystwa Białego Smoka w Białym Domu, w liście proponowano połączyć Półwysep Koreański, z propozycją dla Kim’a symbolicznej przywódczej roli cesarza, podczas gdy prezydent Korei Południowej Moon Jae-in zostałby prezydentem odpowiedzialnym za codzienną administrację.

Amerykańskie wojsko zachowałoby swoje bazy w Korei Południowej, ale pozostaną na południe od 38 równoleżnika w zjednoczonej Korei, mówią źródła.

Chiński prezydent Xi Jinping obiecał także chińską pomoc gospodarczą dla zjednoczonej Korei, mówią źródła w chińskim rządzie.

Źródła w Japońskim Yatagarasu, lub tajnym Stowarzyszeniu Trójnogiego Kruka, potwierdziły to i dodały, że po zjednoczeniu półwyspu rozpoczną się prace nad tunelem łączącym Japonię z Koreą. Źródła dodały, że Korea wyśle zjednoczoną drużynę na Olimpiadę w 2020 roku w Tokio.

Ponadto, w przyszłości, małżeństwo między koreańskimi i japońskimi rodzinami królewskimi może być zorganizowane w celu promowania pokoju i jedności w Północno-Wschodniej Azji, źródła mówią.

Decyzja ws. koreańskiej kwestii będzie to oznaczać, że świat może skupić całą swoją uwagę na doprowadzeniu do bankructwa korporacyjnego rządu USA i zmuszeniu syjonistów i ich zbójeckiego państwa Izraela do zakończenia ich terrorystycznej i podżegającej do wojny działalności.

WDS zaproponowała różnym brokerom władzy, że bankructwo amerykańskiego korporacyjnego rządu usunie główne źródło władzy mafii chazarskiej.

Jedna próba by to zrobić prawie powiodła się na początku tego roku, podczas gdy rząd USA był zmuszony zawiesić działalność na 35 dni (ale pamiętajcie, że amerykańskie wojsko pozostawało finansowane w ciągu tego czasu).

Jednak po tym Trump wydaje się stał się nieodpowiedzialny i stał się zaciekłym syjonistycznym fanatykiem po tym jak wszyscy wojskowi opuścili jego rząd.

Od tego czasu korporacyjne media i Trump pompują w górę giełdę i krzyczą, że gospodarka ma się dobrze, kiedy w rzeczywistości jest odwrotnie.

Teraz, amerykański korporacyjny rząd ponownie mierzy się z upadłością, tym razem przegrywając wojnę handlową z Chinami.

Rzecz w tym, że podczas gdy syjonistyczni bankierzy mogą podkręcić amerykański rynek akcji swoimi śmiesznymi pieniędzmi, nie można ich używać do płatności za import.

Ponadto, ponieważ będący własnością kapitału zagranicznego tzw. dolar amerykański jest zbyt silny aby wspierać realną gospodarkę USA, cła Trumpa nie sprowadzają produkcji z powrotem do USA. Chyba, że Stany Zjednoczone wyemitują własną suwerenną walutę, dopasowaną do gospodarki USA, wtedy cła na Chiny doprowadzą tylko do tego, że fabryki przeniosą się w takie miejsca, jak Bangladesz i Wietnam, a nie do USA.

Rzeczywistość jest taka, że, mimo całego korporacyjnego dopingu, realna gospodarka USA już boryka się z kryzysem, podobnie jak Lehman.

Sprzedaż detaliczna przeżywa apokalipsę, sprzedaż w branży motoryzacyjnej jest absolutnie fatalna, rolnictwo i przemysł będą miały najgorszy rok jaki widziały od co najmniej kilku dekad, branża nieruchomości jest gotowa na najgorsze zamknięcia od momentu upadku kredytów hipotecznych o zwiększonym ryzyku, produkcja znajduje się w gwałtownym spadku a kierowcy ciężarówek mają do czynienia z największym spadkiem zamówień w historii.

https://www.zerohedge.com/news/2019-06-20/us-steel-plants-are-going-idle-fed-perpetuates-myth-everything-just-fine

https://www.zerohedge.com/news/2019-06-21/quietest-season-20-years-truckers-turn-apocalyptic-sentiment-crashes-most-record

Nieprzypadkowo w tym czasie Skarb Państwa USA testuje awaryjny telefoniczny system sprzedaży bonów skarbowych T-bill.

Takie aukcje są potrzebne tylko w przypadku awarii komputerów systemu finansowego.

Faktycznie, jakieś finansowe zdarzenie czarnego łabędzia może nastąpić w lipcu, jeśli będzie nadal tak jak jest.

https://www.zerohedge.com/news/2019-06-21/emergency-telephonic-auction-us-treasury-tests-sale-25mm-10y-notes

Niemniej jednak, może okazać się, że Chińczycy zdecydują się na spotkaniu G-20, zaplanowanego na 28 i 29 czerwca, udzielić USA kredytu pomostowego aby pomóc mu przetrwać przez kilka miesięcy dla negocjacji.

Jednak cała planeta będzie prosić o zakończenie syjonistycznego projektu w zamian za każde dalsze finansowanie USA.

Amerykańscy wojskowi już zmusili Trumpa aby publicznie zdystansował się od Izraela po jego nieudanej próbie rozpoczęcia Trzeciej Wojny Światowej.

Źródła w Pentagonie podkreślają, że Trump odwołał izraelskich urzędników z konferencji gospodarczej w Bahrajnie.

Ponadto, Trump został zmuszony wielokrotnie ogłaszać prasie, że jest wdzięczny Iranowi za to, że ocalił życie 38 amerykanów załogi samolotu szpiegowskiego P-8, którego mógł zestrzelić, podkreślają źródła.

Amerykańscy wojskowi tłumaczyli swoim irańskim kolegom, że samolot P-8 właściwie polował na izraelskie okręty podwodne, źródła mówią.

Ponadto, testując niezawodną obronę przeciwlotniczą Iranu, poświęcając drona global hawk i instalując gorącą linię z Marynarką Wojenną Iranu, Centralne Dowództwo USA być może zneutralizowało podżegaczy wojennych [doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego Johna] Boltona i [sekretarza stanu Mike’a] Pompeo, źródła mówią.

Również, według źródeł w Pentagonie, na Izrael nakładana jest presja aby pozbył się swojego arsenału broni jądrowej.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Energii Atomowej zaprosiło Palestynę jako państwo-obserwatora, umieszczając nos wielbłąda ONZ w izraelskim namiocie jądrowym, podkreślają oni.

Ponadto, Pentagon poinformował Iran, że każde nowe porozumienie jądrowe, które osiągną z USA, będzie obejmować denuklearyzację Izraela.

W USA tymczasem trwa niewypowiedziana wojna domowa.

Sześciu różnych pracowników pracujących dla ikony anty-establishmentu John’a Mcafee w kampanii prezydenckiej 2020 zmarło odkąd ogłosił on, że kandyduje na stanowisko, podczas gdy sam Mcafee rozchorował się.

Za tym podążała zawartość całej czarnej książki wyspy pedofilskiej Jeffrey’a Epsteina opublikowana w internecie.

Publikacja tych imion i danych kontaktowych oznacza, że w razie potrzeby tych ludzi można wyśledzić, obiecują źródła w tajnym społeczeństwie.

Wielu wysokich rangą syjonistycznych miliarderów i wpływowych brokerów już wymarło w ostatnim czasie, a technologia jest rozwijany do wykrywania komputerowych graficznych prób udawania, że ludzie tacy jak George Soros wciąż żyją.

https://www.technologyreview.com/s/613846/a-new-deepfake-detection-tool-should-keep-world-leaders-safefor-now/

Rządząca elita tymczasem, używa wyrażenia “globalny porządek oparty na zasadach” aby usprawiedliwić swoją dalszą dominację.

Z językowego punktu widzenia to zdanie oznacza, że świat musi przestrzegać ich zasad.

Oczywiście to są ludzie, którzy pewnego dnia powiedzieli mi, że złota reguła oznacza, że ten kto ma złoto ustala zasady.

Zapominają, że złoto to po prostu żółty metal, którego nie można zjeść. Lato zapowiada się długie i gorące, zwłaszcza dla czczącej szatana chazarskiej frakcji światowej elity.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/06/24/khazarian-mafias-satanic-summer-solstice-iran-sacrifice-backfires-big-time/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=9862

Comments

  1. krnabrny1 says:
  2. niepostepowyoszolom says:

    osobiscie uwazam ze obecnie nadal trwa holokaust bialej rasy o haplogrupie R1A1 gruba Aryjska (slowianska ).Osobiscie bardzo watpie aby obecna biologiczna eksterminacje bialej rasy przeprowadzali zydzi ??. Dzisiaj sie pluje ,oczernia ,zuca kalumnie na ,ortodoksyjnych i rozmodlonych 🙂 Zdow!:).(MICHALKIEWICZ, GRZEGORZ BRAUN i inni podobni ! (jest ich coraz wiecej) .Ale …czy ktos ! slyszal aby podobnie mowiono o kaplanach i ich bozkach rodem z biblji ?????na roznych forach dyskusyjnych mozna pisac przerozne kalumnie o Zydkach 🙂 ALE …NIE PUSZCA CI ZADNEJ PRAWDY O KAPLANACH OD CHRYSTUSA:):):)

  3. krnabrny1 says:

    Puszcza się prawdy, puszcza…polecam lekturę Zwojów z nad morza Martwego lub zapisków z Nag Hammadi. Natomiast inną kwestią jest tutaj zabawna intencja kolegi. Próbujesz postawić w/w temat w opozycji do diałań Chrześcijaństwa. To się Panie Kolego nazywa Gaslighting…. już nie działa, teraz trzeba więcej sprytu:-)

Wypowiedz się