Wojsko USA w Polsce do stłumienia buntu!

Prezydent Andrzej Duda rok temu podpisał nowelizację ustawy o zasadach pobytu obcych wojsk na terytorium Polski.

Prezydent Andrzej Duda rok temu podpisał nowelizację ustawy o zasadach pobytu obcych wojsk na terytorium Polski. Jeden z jej punktów zakłada, iż „oficerowie sojuszniczych instytucji wojskowych ulokowanych w Polsce będą mogli nosić broń osobistą”.

 Biorąc pod uwagę, że w Polsce nadal obowiązuje tzw. ustawa 1066 zwana również ustawą o „bratniej pomocy” nowe przepisy wydają się z prawnego punktu ich naturalną kontynuacją. Tak zwana „ustawa 1066” to dość kontrowersyjne zagadnienie, które podzieliło polskich parlamentarzystów przed kilkoma laty. Zdaniem prawicowych publicystów umożliwia to dość swobodne poczynania zagranicznych wojsk na ziemiach naszego kraju. Pod niejednoznacznym pojęciem „ustawa 1066” kryje się ustawa z dnia 7 lutego 2014 r. o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Założenia ustawy są proste – chodziło o stworzenie norm prawnych pozwalających – w razie potrzeby – na interwencję BOR, policji, straży pożarnej czy straży granicznej na obszarze innego państwa Unii Europejskiej. Nawiasem mówiąc ustawa również zezwala na interwencję obcego wojska i strzelanie do obywateli kraju! Wtedy dlaczego PiS przygotowuje ustawę gwarantującą możliwość interwencji obcych wojsk na terenie Polski? PiS boi się buntu narodu? „A dlaczego ma się nie bać jak okrada razem z oligarchami naród, oszukuje, bierze milionowe kredyty i wysprzedaje bogactwa przyrodnicze?” – z oburzeniem komentuje ustawę parlamentarzysta Kukiz’15.

Ostatnio Polska i państwa bałtyckie aktywnie wciągają na swoje terytorium wojska USA, żeby się nimi osłaniać. Ale rząd polski sięga dalej,  proponując finansowanie stałej obecności na swoim terytorium dodatkowej amerykańskiej dywizji i budowy amerykańskiej bazy wojskowej („Fort Trump”). Przecież jest to oczywistą drogą donikąd, chwiejąca równowagą sił na kontynencie! W tym razie nie ma mowy o bezpieczeństwie państwa!

„Сzy ktoś zna kraj, który jest zadowolony z obecności wojsk amerykańskich na swoim terytorium, bo ja nie. Zobaczycie jaki wystawią nam rachunek gdy przyjdzie im się wyprowadzać z Polski. Na ten temat porozmawiajcie z Włochami, oni mają ich po dziurki w nosie, ale gdy usłyszeli ile kosztuje ich wyprowadzka (tylko jedna baza lotnicza) to osłupieli” – dzieli się swoją opinią analityk Tomasz Lipczyński. – Dla Amerykanów czy reszty  nie jesteśmy niczym innym jak bananową republiką z Afryki. Więc i tak się zachowują. Ten kraj już całkiem stracił swoją niezależność skoro obce wojsko stale stacjonuje na naszych ziemiach i żadna propaganda tego nie zmieni. Amerykanie mają świadomość, że znajdują się na własnej kolonii i mogą robić to co zechcą. Polska została już dawno sprzedana”.

„Od kogo nas bronią? Chyba że od samych siebie, wiec nie wiem do czego oni nam potrzebne, – kontynuuje analityk – ale politykom trzeba, pomyśleć dlaczego u nich nigdy nie ma wojny?  Odpowiedź prosta – bo robią to na cudzym terenie, i cudzymi rękoma, my już jesteśmy tylko marionetkami w ich rękach. Chyba nie umiemy żyć „bez Pana”. Teraz mamy nowego – Władcę Świata. Jak zawsze – wyjdzie to nam bokiem… Już wychodzi…  Liczne zbrodnie, wypadki drogowe, gwałty, alkohol i narkotyki – oto czego chcieliśmy dla obrony kraju? Wcale nie! Ale mamy, już teraz mamy…”

„Wcześniej narzekaliśmy na PO i PSL, ale to PiS kompletnie nie reaguje na zagrożenie wkroczenia obcych wojsk na terytorium kraju. Posłowie cały czas trąbią, że obce wojska będą mogły działać na tych samych zasadach co polska policja w przypadku, gdy nasze służby odmówią na przykład pacyfikowania narodu. Wtedy będą działać obce wojska i będą mogły podsłuchiwać, nagrywać i używać broni (dzięki ustawie 1066) bez żalu i zarzutów sumienia. Na co nadzieje się PiS? Na zaufanie? W polityce nie ma czegoś takiego jak zaufanie! Wszystkie układy i traktaty warte są tyle co nic – papier wszystko przyjmie, a każdy traktat można złamać w zależności od potrzeb danego państwa! Jeśli chodzi o USA to w ostatnich kilkudziesięciu latach USA złamały swoje zapewnienia (=gwarancje) wobec różnych państw. W polityce USA nie ma miejsca na wyjątki – wszystkie kraje, do których wkroczyły wojska USA podlegają niemal zagładzie. USA z żadnego państwa do którego wlazła, nie wyszła dobrowolnie, zostawiając na pamiątkę ruiny i zgliszcza”.

Dlaczego rząd nie przeprowadzi REFERENDUM , czy Polacy godzą się na Bazy USA w Polsce? Albo boi się, że cała Polska będzie wobec tego pytania stanowczo przeciwna? A rząd już obiecał swój teren na potrzeby USA? Więc wniosek jest prosty: właśnie po to przez PiS została przygotowana ustawa 1066 – na wypadek… buntu narodu! Żeby Polacy nie przeszkadzali politykom robić swój interes pod pozorem gwarancji bezpieczeństwa kraju.

Więc jest oczywiste komu zależy na łamaniu prawa i wprowadzeniu wojsk USA do Polski, lecz nie polskiemu społeczeństwu, które dzięki ustawie 1066 NIE CZUJE SIE BEZPIECZNIEJ!!!

JAN RADŽIŪNAS

 

WYBRANE KOMENTARZE

Może nie n/t ale coś to wszystko łączy, te zbrodnicze cele przychodzą do upadłej Polski z Rosji czy usraela ????????????

Plany globalistów
W dniu 20 III 1969 r. dr Richard Day wygłosił w USA w gronie zaufanych osób referat na temat planów „nowego światowego systemu”. Jeden ze słuchaczy, dr Lawrence Dunegan widząc, że program ten jest rzeczywiście realizowany spisał w 1988 r. z pamięci na taśmach mikrofonowych to, co z tego referatu zapamiętał. Zmarł w 1989. Taśmy opracowała i udostępniła Randy Engel, działaczka Koalicji w Obronie Życia. Cytuję je za (http://www.sweetliberty.org/nobarbarians1.htm), a informację o nich znalazłem we francuskim Action familiale et scolaire (suplement 217 z X. 2011).
Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko:
Þ Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności.
Þ Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci.
Þ Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu.
Þ Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję.
Þ Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników.
Þ Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów.
Þ Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego.
Þ Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała.
Þ Zredukowanie znaczenia rodziny.
Þ Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść.
Þ Eliminacja prywatnego lecznictwa.
Þ Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób.
Þ Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali.
Þ Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka).
Þ Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.
Þ Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.
Þ Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.
Þ Niektóre książki znikną z bibliotek.
Þ Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie).
Þ Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków.
Þ Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami.
Þ Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów.
Þ Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji.
Þ Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska.
Þ Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji.
Þ Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni.
Þ Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane.
Þ Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość.
Þ Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań.
Þ W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko.
Þ Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią.
Þ Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy).
Þ Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda.
Þ Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa.
Þ Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.
Þ Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo.
Þ Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość.
Þ Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami.
Þ Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich.
Þ Domy prywatne będą tylko dla posłusznych.
Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969, a ujawnione w 1988!
Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.

Wrzodak Z. 10.05.2019 10:05:08

“Wojsko USA w Polsce do stłumienia buntu!”

Tak – ale o jakim podłożu – buntu? Otóż cały czas trwa jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Ostatnio trwa wzmożone nasycanie Europy – obcym elementem.
Wniosek?
Czarci pomiot – po zatrzymaniu bolszewików w 1920 roku – żywi do Polaków jakąś niewytłumaczalną traumę. Owa trauma objawiła się sztamą Ribbentropa z Mołotowem – aby mieć pewność, że takiej sile Polacy nie podołają w 1939 roku – no i nie podołali. Obecnie czarci pomiot powodowany w/w traumą obawia się Polaków, że ci mogą zatrzymać nasycanie Europy – obcym elementem – i nie jest ważne czy pomiot obawia się tego słusznie czy też nie.

demonkracja 10.05.2019 13:18:50

w powiązanym celu było też stworzenie wojsk OT z jednoczesnym wyłączeniem ich spod dowództwa WP – takie współczesne ORMO – do inwigilacji obywateli połączonej ze współpracą z wojskami okupacyjnymi

Andrzej Tokarski 10.05.2019 14:37:42

Już jednej okupacyjnej armii cudem się pozbyliśmy

A tu nam, na klęczkach i za nasze pieniądze sprowadzają następną okupacyjną bandę.
Politycy, którzy podjęli taką decyzję powinni stanąć przed TS albo tak jak robiono kiedyś ze zdrajcami.
Nikt, kto popiera obecność obcych wojsk na polskiej ziemi nie ma prawa nazywać siebie Polakiem. Zdrajca, zaprzaniec – to odpowiednie określenia.

Jarek Ruszkiewicz SL 10.05.2019 15:07:21

@ikulalibal 16:24:58

Już niedługo, zmieni się ustawodawstwo, Żydzi przejmuj resztę Polski i igrzyska będą jak ta lala.

zbig71 10.05.2019 16:52:05

Polska ustawa 1066 to nie wszystko

jest jeszcze amerykańska ustawa 627 dotycząca zwalczania antysemityzmu
w …….Europie
https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-swiat-tylko-u-nas-felietony/kongres-usa-ustawa-672-ustanowil-nowa

Dopiero obie do kupy tworzą logiczną całość.
Będzie się działo bo żydzi nie odpuszczą 447 zaś Polacy będą usiłowali się bronić oczywiście w ramach obowiązującego prawa. Każdy polski opór będzie określane jako “erupcja antysemityzmu” i tępiony. Nie wykluczam nawet że na wniosek polskiego ministra Brudzińskiego który w związku z “pruchnickimi judaszkami” już dał się poznać jako szuja i kanalia.

ikulalibal 10.05.2019 20:08:24

@ikulalibal 20:08:24

Polacy będą się bronić? Nie sądzę…
PO-PiS zrobi to po cichu a wszelkie przecieki będą ośmieszane jako “teorie spiskowe” i “robota Putina”. Już na różnych portalach uaktywniły się grupki żydowskich trolli (S24, niezależna, niepoprawni), którzy próbują ośmieszyć temat. Zresztą ogromna część społeczeństwa nawet o 447 nie wie.

Jarek Ruszkiewicz SL 10.05.2019 21:13:00

@Jarek Ruszkiewicz SL 21:13:00

Tak. Wątpliwości są uzasadnione.
Pamiętam antyamerykańską demonstrację w rocznice napaści na Irak. W mieście wprawdzie nie stołecznym ale wojewódzkim liderującym niemałemu regionowi przyszło nas może 30 osób. A i to głównie jakiś anarchistów. Rok wcześniej, kilka tygodni przed inwazją na ulicę Madrytu wyszło coś około miliona.
Więc nie mam złudzeń że w związku z 447 na ulice nie wylegną miliony. Tym bardziej trzeba podziwiać tych nielicznych którzy mają odwagę narażać się w obronie tego bezmyślnego narodu.

ikulalibal 10.05.2019 21:49:30

Opublikowano za: http://ndp.neon24.pl/post/148841,wojsko-usa-w-polsce-do-stlumienia-buntu

Wypowiedz się