Narasta cenzura na facebooku

W związku z przyśpieszeniem  procesu cenzurowania PRAWDY na tym portalu społecznościowym, czego też sami coraz bardziej doświadczamy ( patrz dzisiejsze wpisy), zalecamy Szanownym Czytelnikom naszej strony o instalowanie się jako subskrybenci na naszej stronie lub wchodzenie bezpośrednio.

Poniższy artykuł dowodzi, że cenzura przyśpiesza w skali globalnej, a umowy zawarte przez Facebook z naszymi władzami, będą zapewne skutkowały tym samym w skali kraju. W związku z tym liczymy się z zamknięciem naszego konta. Do tego czasu na facebooku będą się ukazywały bardziej neutralne teksty, nie podpadające pod tzw. „mowę nienawiści” ( Orwell: „prawda jest nową mową nienawiści”) czy „teorii spiskowych” ( odkrywane fakty są „teoriami spiskowymi”, a kłamstwa – prawdą !!!), chociaż pretekst zawsze się jakiś znajdzie. Także Google coraz mocniej cenzuruje w wyszukiwaniu stron, i tłumaczeniu, czego Czytelnicy naszej strony i my sami doświadczamy.

Fakt przyśpieszenia cenzury w skali globalnej dowodzi:

  • z jednej strony – przyśpieszenia zmian świadomości coraz większej liczby ludzi w skali globalnej, co dobrze wyjaśnia też syndrom „GOTOWANEJ ŻABY”;
  • z drugiej strony – że struktury globalistyczne coraz bardziej się rozpadają lub są niszczone, o czym świadczy wiele tekstów publikowanych na naszej stronie z najnowszym przykładem artykułu poprzedniego. Jednak siła bezwładu rozpędzonych od co najmniej kilkudziesięciu lat ( jak lokomotywa) procesów w kierunku zamordyzmu i depopulacji ok. 90 procent populacji jest tak duża, że odwrócenie tych procesów może trochę potrwać, lecz nie więcej niż kilka lat. Pamiętajmy jednak, że NAJWIĘKSZY MROK JEST PRZED ŚWITEM, który nieuchronnie się zbliża !!!

Redakcja KIP

Na Facebooku nie poczytasz już o teoriach spiskowych

Kierownictwo Facebooka i Instagrama postanowiło zablokować konta niektórych dziennikarzy i działaczy społecznych, którzy propagowali teorie spiskowe i mieli związki z siłami ultraprawicowymi oraz radykałami.

Jedną z takich osób jest dziennikarz Alex Jones – twierdził on, że to amerykańskie władze zorganizowały zamachy terrorystyczne z 11 września 2001 roku. Jones był niejednokrotnie oskarżany o rozpowszechnianie teorii spiskowych przy pomocy strony Info Wars.

Wyrażał ponadto opinię, że masowa strzelanina w amerykańskiej szkole Sandy Hook w 2012 roku została sfabrykowana, podobnie jak lądowanie Amerykanów na Księżycu. Jonesowi zarzucano także szerzenie nienawiści wobec migrantów.

Zobacz też: Martwych na Facebooku będzie więcej niż żywych

Zawsze blokujemy osoby albo organizacje, które propagują przemoc i nienawiść – niezależnie od wyznawanej przez nie ideologii – powiedział w wywiadzie dla CNN przedstawiciel Facebooka.

© REUTERS / Benoit Tessier

YouTube omyłkowo zaznacza nagrania pożaru w katedrze Notre Dame jako spisek 9/11

Rozmówca stacji podkreślił również, że przed podjęciem podobnej decyzji pracownicy Facebooka skrupulatnie analizują wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na zablokowanie tej czy innej osoby.

Facebook ograniczył dostęp do konta m.in. brytyjskiemu komentatorowi Milo Yiannopoulosowi i przywódcy radykalnej organizacji Naród Islamu, Afroamerykaninowi Louisowi Farrakhanowi.

Pracownicy portalu w ciągu pierwszych 3 miesięcy 2019 roku usunęli 1,9 mln wiadomości, w których propagowano organizacje terrorystyczne, a także 2,5 mln treści, skierowanych na szerzenie nienawiści.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/swiat/2019050410331918-w-facebooku-nie-poczytasz-juz-o-teoriach-spiskowych/

Wypowiedz się