300 miliardów dolarów to 267 680 km polskiej ziemi rolnej

Nie chcesz płacić 300 mld Żydom? Ty ruski trollu! Holocaust to pogańska ofiara całopalna.

Niewolnik przynajmniej może się buntować. Ludzie, dla których sprawa roszczeń jest obojętna, nie są nawet niewolnikami. Tylko idiota może twierdzić, że Polska ma sojuszników którzy w trudnych chwilach nas obronią i za to musimy zapłacić taką straszną cenę. Jesteśmy traktowani przez tychże sojuszników, jak brudny sedes – okradani, wykorzystywani, politycznie dosłownie „olewani”.  Jeśli ktoś tego nie widzi, jest ślepy, jak członek sekty lub po prostu ograniczony.

Geopolityk Jacek Bartosiak w „Radiu Wnet” mówił, że Izrael udaje silniejszego niż jest w rzeczywistości. Nie jest też taki bogaty, jak Polakom się wydaje, i chyba nie jest dla nas tak strategicznie ważny, dlatego też nie trzeba upadać przed nim na kolana*. Izrael potrzebuje bardziej nas niż my jego. Właściwe, to wcale go nie potrzebujemy.

Po co nam sojusznik, który na wiernego mu jak psa, rząd PiS, wrzeszczy jak na szmatę. Obraża mnie to podobnie, jak przeprosiny Kwaśniewskiego o Jedwabnem, wypowiedź Radosława Sikorskiego o przewodzeniu Niemiec, czy wykład szefa dyplomacji Rosji Siergieja Ławrowa dla polskich ambasadorów po katastrofie smoleńskiej, zorganizowany przez „sławnego Radka”.

Polska lat 1939-1945 to kraj zamordowany – zniszczony, zbombardowany, okradziony. Co gorsze, jakiekolwiek spełnienie roszczeń żydowskich, czyli de facto amerykańskich, może otworzyć drogę tak osłabionej Polski do pretensji Niemiec do „Ziem odzyskanych”. Czy chcą nam zabrać nawet ulice?

Następuje ciekawy ciąg zdarzeń: gdy rząd Prawa i Sprawiedliwości zaczął coś wspominać o odszkodowaniach od Niemiec za II wojnę światową, natychmiast pojawiła się sprawa 300 mld dolarów dla Żydów. Czyżby czujne oko międzynarodowej bankowości stwierdziło, że najlepszą obroną jest atak?

Może najpierw niech Żydzi nowojorscy zapłacą nam odszkodowanie za finansowanie systemów totalitarnych – Hitlera i ZSRR oraz za szczególne uczestnictwo w tym ostatnim? A okrągły stół i okradająca Polaków „terapia szokowa”? to za mało. Będą nas okradać, dopóki istniejemy.   

Roszczeniowcy nie chcą złotówek. Nie zechcą nawet dolarów, które również można wydrukować. Zechcą konkretnego majątku: kamienic, dróg, mostów, lasów, czy ziemi rolnej.

Obliczmy, ile Polski będziemy musieli oddać, jeśli nasze rządy zgodzą się na roszczenia:

„Według najnowszych danych (z 20 czerwca 2018) średnia cena hektara ziemi rolnej w Polsce wynosi 43 097 zł” pisze „Gazeta Pomorska” powołując się na dane ARIMR. 300 miliardów dolarów, kosztuje więc w przeliczeniu 267 680 km² ziemi rolnej. Polska ma powierzchnię 312 679 km².

Szykuje się V rozbiór Polski. Choć projekt ustawy Kukiz’15, który zakazuje podejmowania jakichkolwiek rozmów i ugód z „terrorystami” ma dobre intencje, choć naiwny, w obecnej sytuacji politycznej jest konieczny.

Ciekawe, Gideon Taylor ze Światowej Żydowskiej Organizacji ds. Restytucji (WJRO) wyraża rozczarowanie tonem i językiem w Polsce, która jest bardzo nieprzychylne restytucji mienia. Wg niego, „mienie to wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce”. Nie wiem w jaki sposób okradzione i zniszczone kamienice, fabryki, okradzione przez Niemców albo sowietów, wciąż przynosi korzyści polskiej gospodarce. Wiem tylko tyle, że naszym przeciwnikiem są bezwzględni bandyci. Tymczasem ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski został, w wyniku antypolskiej nagonki, zaatakowany słownie i fizycznie zaatakowany przed bramą polskiej ambasady w Izraelu.

Czy tu chodzi tylko o pieniądze? Nie, chodzi o nienawiść do Polaków i wyładowywanie swoich frustracji. Za to, że przeżyliśmy wojnę. Freudowskie kompleksy bywają niebezpieczne.
Holocaust był wydarzeniem okultystycznym

Holocaust to ofiara całopalna. Po prostu, gdy ten dewiancki naród zaczął przegrywać wojnę, prawdopodobnie stwierdził, że muszą składać ofiary z ludzi swoim demonicznym bogom. Normalni ludzie nie noszą trupich czaszek na mundurach a w zbrodniach nie uczestniczy cały naród. Palenie ludzi trwało do ostatniej chwili, ponieważ Niemcy praktycznie do końca wierzyli w zwycięstwo w wojnie.

Nazizm został rozliczony tylko na terenie okupowanym przez ZSRR. PRL ich gnębiła, ale III RP pozwoliła pogrobowcom SS pisać na pomnikach zlokalizowanych na Śląsku „Gott mit uns”. RFN od samego początku swojego istnienia chroniło nazistowskich zbrodniarzy:

„Temat roli BND, niemieckiej służby wywiadu zagranicznego, w ukrywaniu nazistów po wojnie, jest od kilku lat bardzo intensywnie poruszany przez niemieckie media. Podczas gdy tajemnicą Poliszynela było od lat, że naziści otrzymywali pomoc od pozostających w strukturach nowych Niemiec nazistów, w ostatnich latach coraz wyraźniej widać, że nikt z nowych niemieckich władz – z Konradem Adenauerem włącznie – nie chciał ich ścigać.

– Za Eichmannem nie wydano nawet listu gończego – pisze „Spiegel”, analizując powody dla których BND, świadome miejsca pobytu Eichmanna od 1952 roku, nie podjęło żadnych działań”.

Nieznane nagrania Eichmanna: „żałuję, że nie zdziałaliśmy więcej”, Polskie Radio,

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/340137,Nieznane-nagrania-Eichmanna-zaluje-ze-nie-zdzialalismy-wiecej

Dzisiaj Niemcy nas pouczają i obarczają swoimi winami. Ta bezczelność wynika z parasola ochronnego, jakie otrzymali od Amerykanów. II wojna światowa wciąż trwa. Zachowanie USA i Izraela, a także Niemiec i Francji (współuczestniczącej rządem Vichy w zagładzie), atakujące Polskę, nie wzięło się znikąd.

 Opublikowano za: http://romualdkalwa.neon24.pl/post/148926,300-miliardow-dolarow-to-267-680-km-polskiej-ziemi-rolnej

Comments

 1. nanna says:

  „Inteligencjo polska”, przestańcie blokować moje wpisy, bo wyrządzacie wielką szkodę Polakom.

  Zamieszczacie dziwaczne informacje, mające na celu utwierdzanie Polaków w ich poczuciu krzywdy. To jest fałszowanie rzeczywistości.

  Tak długo, jak długo Polacy nie skonfrontują się z tym, co sami robią, będą dostawać „nauczkę z zewnątrz”, choćby w postaci „żydów”.
  W momencie, gdy Polacy zrozumieją, że są tak samo sprawcami wielu nieszczęść, będą mieli szansę się samooczyścić np. poprzez wewnętrzną „pokutę” i będzie po sprawie.

  Polacy przyczynili się do wielu nieszczęść.
  Polacy, czy też to, co dziś zwane jest Polakami, mieli na przestrzeni dziejów również ciągoty imperialne i podbijali sąsiednie państwa i narody. Krew tych ludzi ciąży na kolektywnym poczuciu winy osób uważających się za spadkobierców tamtych Polaków.

  Zniechęcona do was jestem od dawna, ponieważ oczekiwałam od was czegoś dużo, dużo większego niż to prezentujecie.
  Za skutki waszej publicystycznej działalności poniesiecie taką samą odpowiedzialność na płaszczyźnie subtelnej, jak Polacy za napady na sąsiadów i zdradę sojuszników.

  Taką miałam wielką nadzieję, że jesteście grupą osób godnych szacunku. Nic, to.
  Nawet nie chce mi się tu cytować Tuwima…

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Droga Pani Nano
   Chociaż cenimy Pani komentarze, to nie znaczy, że wszystkie nadają się zamieszczenia. Z poprzedniego dnia komentarz został przed chwilą zamieszczony, ponieważ podzielamy to co zostało napisane.
   Natomiast dwa ostatnie niezamieszone komentarze z dni 13 i 14 kwietnia, niestety nie nadawały się do zamieszczenia, ponieważ w tej specyficznej tematyce napisała Pani jedynie, co się Pani wydaje lub co Pani wie. Ale rzeczywistość jest o wiele bardziej złożona niż Pani świat.
   Pani domaga się pełnego dostępu do strony, bo uważa że się Pani należy, mimo, że występuję Pani anonimowo.
   Już Pani pisaliśmy wcześniej, że Pani każdego kto chce wejść, do swojego domu nie wpuści, co Pani anonimowość jedynie potwierdza.
   A tutaj Pani domaga się, że Pani prawda i widzenie świata jest jedynie słuszne i każdy powinien to przyjąć i zaakceptować.
   Pisze Pani, że jest zniechęcona do naszej strony i jej linii programowej. Więc jaki ma Pani problem, jest przecież tyle innych stron, gdzie także może Pani zamieszczać swoje komentarze.
   Pozdrawiamy

 2. alinak says:

  Mam nadzieję, że tym akcentem i co ważniejsze celną odpowiedzią KIP zakończy publikację tych bardzo często oszczerczych dla narodu polskiego komentarzy p.nany pozującej na „inteligentkę i sumienie”Polaków . Ta jej wyższość w pouczaniu nas Polaków i patent na”jedyną najprawdziwszą prawdę”. Ta kobieta naprawdę wierzy w swoje powołanie do pouczania nas. Od początku trąciło to talmudem. Jednak ostatni komentarz jasno odsłania, że w/w nie ma nic wspólnego z cywilizacją chrześcijańską.

 3. marcin says:

  A skąd miałbym wiedzieć że NANNA romansuje z Talmudem?

  A chociażby stąd:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/12/sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu/#comment-7466
  NANNA komentarz do wyroku Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej w sprawie braku obowiązku wiary w „holokaust” na terytorium Rosji rozpoczęła zdaniem: „Poznanie prawdy w żadnym razie nie powinno budzić demonów nienawiści!!!”

  Jakbym czytał rebe Michnika…

Wypowiedz się