„Sojusznik” czy okupant…

Wpuść swołocz do domu, zrobi z niego zbójecką melinę…

Złość mnie bierze, gdy czytam o wyczynach „sojuszników” z bandyckiego usraela w okolicach Powidza pod Poznaniem:

https://wiadomosci.wp.pl/w-powidzu-rosnie-bunt-przeciwko-amerykanom-mialo-dojsc-do-utarczek-z-zolnierzami-6369296962098817a

Ale złość bierze mnie i na stronę „WPwiadomości”. Gdzie widzi ona „ruskich troli”? To, że ktoś nie chce usraelskich żołdaków w Polsce, a nawet jeśli woli Rosjan od usraelitów, nie oznacza to, że jest ruskim trolem. Jest po prostu rozsądnym Polakiem. Trolami-szkodnikami są ci, którzy aż piszczą, żeby usraelici budowali w Polsce bazy wojskowe.

I dlaczego WPwiadomości nazywa Sputnik „portalem propagandowym”? Zaglądam tam i stwierdzam, że Sputnik jest o niebo rzetelniejszy niż wszystkie zachodnie (w tym i „polskie”) oficjalne łże-media, z WPwiadomościami włącznie. Gdzie np. widzi WPwiadomości w tym wpisie rosyjską „propagandę”?

https://pl.sputniknews.com/polska/201810128972225-sputnik-polska-baza-lotnicza/

Aby było śmieszniej, a raczej żałośniej – to dzięki Sputnikowi niejeden Polak dowiedział się, co usraelskie żołdactwo robi z naszymi lasami:

http://www.slupca.pl/regionalne/gmina-powidz/powidz-38-hektarow-lasu-pod-topor/

https://twojaslupca.pl/wojsko-wycina-las-w-powidzu/.

Czyż nie jest to kompromitacją dla „polskich” łże mediów (a raczej żydo-mediów), że mieszkańcy Słupcy (patrz – linki wyżej), stolicy powiatu słupeckiego, dowiadują się o wycince lasu w Powidzu, leżącym w tym samym powiecie słupeckim, od Rosjan, z rosyjskiego Sputnika???

I czy admini słupeckich portali, informujący o wycince lasów przez usraelskich żołdaków w ich powiecie, powołujący się na Sputnik, to też „ruskie trole”???

Usraelici, bandyci, nie tylko wycinają lasy i to częściowo w terenie chronionym projektem Natura 2000. Na razie wycięli 34 hektary.

Planują wyciąć 100 hektarów.

https://wtk.pl/news/45302-trwa-wycinka-ponad-100-ha-lasu-pod-rozbudowe-bazy-dla-amerykanskich-zolnierzy

http://www.slupca.pl/regionalne/gmina-powidz/powidz-trwa-wycinka-lasu-film-i-zdjecia/

Jeśli już tak musi być, bo PiSraelici chcą usraelskich „sojuszników” zza wielkiej kałuży w Polsce – czy nie mogą budować baz na nieużytkach rolnych, lub tzw. „terenach poprzemysłowych”, daleko od lasów? Czemu nie budują ichniej bazy tu:

Lub tu:

A jeszcze lepiej tu, bo od razu mogliby trenować pacyfikację ludności miejskiej Wenezueli, Korei PŁn. czy Iranu. Albo i Poznania, gdyby mieszkańcy wyszli na ulice…

Oprócz wycinki lasu usraelici niszczą ciężkimi pojazdami lokalne drogi, są sprawcami wielu wypadków drogowych, jeżdżą jak chcą, podatków drogowych nie płacą, za zniszczenia nie potrafią nawet powiedzieć przepraszam, przez nich pęka w szwach lokalna kanalizacja, są przyczyną a raczej sprawcami narastających awantur.

Wracając do wypadków drogowych powodowanych przez usraelitów – to jest już prawdziwa plaga:

http://poznan.eska.pl/newsy/kolejny-wypadek-z-udzialem-amerykanskiej-armii-to-jest-juz-plaga/754316

Zamieszczam kilka fotek z takich wypadków, z terenu całej Polski:

Tu ten sam wypadek – z innego ujęcia:

Ciekawi mnie kto usraelitom wydaje prawo jazdy? I na jakie pojazdy je mają? Ja bym im pozwolił co najwyżej hulajnogami jeździć. Mniejsze zagrożenie by stanowili. Ciekawi mnie też, dlaczego WPwiadomości nie tylko nie demaskuje kolportowanych bredni, że rzekomo obecność usraelskich baz u nas zwiększa bezpieczeństwo Europy i Polski, ale sama je bezkrytycznie kolportuje. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. No bo kto by miał Polskę zaatakować? Rosja? Aby dopłacać do bankruta i utrzymywać prawie 40-milionowy zbankrutowany kraj? Jeśli PiSraelici Rosji nie sprowokują, możemy spokojnie spać. Ale gdyby doszło do wojny bandyckiego NATO z Rosją, wtedy bazy usraelskie nie tylko Polski nie uchronią, nie obronią, ale staną się pierwszymi celami odwetowego ataku rosyjskich rakiet. Ich obecność zwiększa więc zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Po co więc nam te usraelskie bazy? Odpowiedź jest prosta – tylko po to, by Pentagon nadal mógł osaczać Rosję.

Ale wracam do sprawy bazy w Powidzu, w którym zatargi między ludnością a usraelitami stały się codziennością i normalnością. Oby Powidz nie stał się polską drugą Okinawą. Japończycy na Okinawie od dziesięcioleci protestują przeciwko bazie usraela na ich wyspie. Mają dość gwałtów na Japonkach i usraelskiej agresywności.

https://pl.sputniknews.com/opinie/201702014737121-Okinawa-Amerykanskie-bazy-Czy-to-samo-czeka-Polske/

I nie jest to żadna „ruska propaganda”…

https://www.tvp.info/25840588/na-okinawie-nie-chca-amerykanow-japonczycy-maja-dosc-gwaltow-i-agresji

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180819864-Japonczycy-protestuja-Nie-chca-bazy-USA-na-Okinawie.html

https://pl.wikinews.org/wiki/2009-11-08:_Okinawa:_protesty_przeciwko_bazie_piechoty_morskiej_USA

Ci, którzy zabiegają o bazy usraelitów w Polsce wiedzą zapewne o sytuacji na Okinawie. A mimo to robią wszystko, aby to rozpasane żołdactwo rozpanoszyło się i w Polsce. Myślę, że powinno się ich wypędzić razem z usraelitami. Tych ostatnich choćby po to, aby Polska była bezpieczniejsza – i na drogach, i nie zagrożona atakiem rosyjskich rakiet. A na pytanie postawione w tytule wpisu – „sojusznik” czy okupant – każdy na podstawie ich postępowania niech odpowie sobie sam…

opolczyk

PS

Chciałbym jeszcze wyjaśnić, dlaczego usraelickie żołdactwo nazywam bandytami. Podam jeden konkretny przykład – operację Northwoods, zastopowaną przez JFK, opracowaną przez najwyższe dowództwo Pentagonu – kolegium połączonych szefów sztabów:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods

„Operacja” miała dać pretekst usraelitom do inwazji na Kubę. Przewidywała m.in. zatapianie własnych okrętów, strącanie samolotów i przeprowadzenie ataków terrorystycznych na Florydzie i w Faszyngtonie – zwalonych na władze Kuby.
Tylko wyjątkowi bandyci planują takie operacje. I tacy do dzisiaj zajmują najwyższe stanowiska w Pentagonie i Faszyngtonie.

Opublikowano za: https://opolczykpl.wordpress.com/2019/04/25/sojusznik-czy-okupant/

Wypowiedz się