Marzenia PiSu o Judeopolonii

Jak wyglądałaby Polska pod zarządem naszych “starszych braci w wierze”? Nie trzeba korzystać z wyobraźni, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Mimo, że państwo polskie utożsamiano wówczas z postacią Bolesława Bieruta, chłopskiego syna, którego Sejm Ustawodawczy PRL na początku 1947 r. mianował prezydentem, ale faktyczną władzę stanowili wówczas ludzie pokroju Hilarego Minca, Romana Zambrowskiego i Jakuba Bermana urodzeni w żydowskich rodzinach.

Na wszystkich szczeblach aparatu państwa pracowało wówczas tak wielu Żydów, że donoszono o tym nawet w raportach CIA. Jeden z nich sporządzonych 4 października 1954 r. zatytułowany “Status of Jews in Poland” stwierdza, iż: “Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić”.

Był to czas, kiedy polscy patrioci ginęli w UB-ckich kazamatach, a ich oprawcami byli wierni komunistycznej władzy Żydzi. Salomon Morel, Stefan Michnik, Anatol Fejgin, Helena Wolińska, Julia Brystygier, Józef Różański-Goldberg to tylko niektórzy z nich słynący z bezwzględności i okrucieństwa. Nigdy nie zostali osądzeni. Większość dożyła spokojnej starości pobierając wysokie polskie emerytury.

Obecnie rząd polski również nie jest zainteresowany rozliczeniem tych zbrodni. Mimo, że wokół wznoszone są hasła o rozliczeniu tzw. „komuny” nikt z kręgów władzy nie mówi o faktycznej proweniencji tego systemu.

Wręcz odwrotnie! III RP hołubi środowiska żydowskie jako te, które walczyły o wolność i demokrację, natomiast rząd Prawa i Sprawiedliwości ulega żydowskiemu lobby na wszystkich frontach.

W ubiegłym roku echem na całym świecie odbiła się próba reformy ustawy o IPN, która miała penalizować kłamstwa historyczne nt. kolaboracji Polaków z III Rzeszą. Premier Mateusz Morawiecki niemal natychmiast spełnił żądania izraelskich polityków nawołujących do wykreślenia „kontrowersyjnych zapisów”. Szefa rządu pochwalił później w wywiadzie Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce mówiąc, iż nie dostrzega antysemityzmu w wypowiedziach Mateusza Morawieckiego zwłaszcza, że dzieci polskiego premiera uczęszczały do żydowskiej szkoły Laudera.

Morawiecki pochwalił się również żydowskimi korzeniami podczas wystąpienia w izraelskim instytucie Yad Vashem, kiedy to stwierdził, że członkowie jego rodziny przeżyli niemiecką okupację dzięki pomocy Polaków.

Również wicepremier Piotr Gliński słynie ze swych filosemickich gestów. Całym sercem wspiera bowiem antypolski ośrodek Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, którego akt erekcyjny uroczyście wmurował śp. Lech Kaczyński. Pod względem żydofili minister Gliński ma jeszcze większe ambicje niż były prezydent, który to będąc jeszcze prokuratorem generalnym umorzył ekshumację w Jedwabnym, stanowiącą kluczowe ogniwo w procesie oczyszczenia Polaków z odpowiedzialności za tę drugą wojenną zbrodnię.

Zarządzane przez Glińskiego Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (którego narodu?) ma przekazać kilkadziesiąt milionów złotych na budowę Muzeum Getta Warszawskiego oraz Muzeum Chasydyzmu. Wcześniej w ręce żydowskiej gminy wyznaniowej trafiło 100 mln zł celem ratowania starego cmentarza. Obecnie trudno ustalić jaka część tych pieniędzy została przeznaczona na remont zabytku, ale w prasie pojawiają się spekulacje, że co najmniej część wspomnianej kwoty trafiła na lokatę.

Nie sposób również nie wspomnieć o Jonnym Danielsie nazywanym w kręgach władzy „przyjacielem Polaków” i „doradcą rządu”. Ten jegomość ma rzeczywiście istotny wpływ na bieg wydarzeń w Polsce. Co prawda nie udało mu się doprowadzić do delegalizacji Obozu Narodowo-Radykalnego, oraz zamknięcia w więzieniu reżysera Grzegorza Brauna, co przecież wielokrotnie postulował w mediach społecznościowych, lecz jego obecność przy najważniejszych osobach w państwie sprawia, że prześcigają się oni w obrażaniu Polaków za zaściankowość i antysemityzm.

Sam Daniels również nie szczędzi obelżywych słów naszym rodakom. Ostatnio komentując tradycję palenia kukły Judasza na Podkarpaciu powiedział: „Przy takim gównie zastanawiasz się jak ludzie zyskują złe imię”.

Mimo, że w Izraelu wieszanie i palenie kukły goja Hamana podczas święta Purim jest zupełnie normalne, Daniels zażądał zakazu „odrażającej tradycji” jaką jest w Polsce „sąd nad Judaszem”. Żydowskiego lobbystę natychmiast poparli politycy PiSu, w tym m.in. Joachim Brudziński, który zakwalifikował miejscowy obrządek jako „pseudoreligijną hucpę”. Kilka miesięcy wcześniej szef MSWiA nazwał „szurniętymi zdrowo głupkami” osoby biorące udział w Marszu Pamięci Polskich Ofiar Niemieckiego Obozu Śmierci, ponieważ odbywał się on w kontrze do oficjalnych obchodów, na które nie zaproszono rodzin Polaków pomordowanych w Auschwitz.

Tego typu przykłady można oczywiście mnożyć, ale najważniejszy jest ten dotyczący amerykańskiej ustawy 447, nazywanej też „JUST”, o której jak na ironię rząd Prawa i Sprawiedliwości nie mówi nic.

Chodzi o próbę wymuszenia na Polakach spłaty gigantycznych odszkodowań za tzw. „mienie bezspadkowe”, którego domagają się od naszej ojczyzny organizacje żydowskie. Choć kwota roszczeń nieustannie rośnie, ostatnio najczęściej pojawia się liczba 330 mld dolarów.

Wypłata takiej sumy doprowadziłaby polską gospodarkę do ruiny, ale Rzeczpospolita takich pieniędzy po prostu nie ma. Nie oznacza to jednak, że owe roszczenia, choć bezzasadne, nie zostaną spełnione.

Rząd w tajemnicy przed narodem prowadzi negocjacje ze stroną izraelską oraz poszczególnymi organizacjami żydowskimi. W kuluarach mówi się o przejęciu majątku narodowego w postaci dóbr materialnych, w tym m.in. lasów państwowych, złóż mineralnych, ziemi i nieruchomości.

Czy zatem czeka nas powrót do czasów stalinizmu, gdzie polski patriota żył pod okupacją własnego państwa? Kiedy to niepokornych w najlepszym wypadku zamykano do więzień, a ich majątki nacjonalizowano? Być może doświadczamy ostatnich dni jako-takiej Polski. Na horyzoncie widnieje ziemia Polin, czyli „tu odpocznij”, przy czym wiadomo kto w tej alegorii miałby odpoczywać, a kto zasuwać jak niewolnik.

Opublikowano za: //emisja.tv/programy/marzenia-pisu-o-judeopolonii/

Link do filmu eMisjaTV:

https://www.youtube.com/watch?v=fGneZJP8PGo

KOMENTARZE

  • Korwin chce sądzić Danielsa

Tak do sądu z nim !!!! Sady mamy takie fajne sprawiedliwe stabilne z długimi tradycjami od 1945r. Teatr dla gojów.
Możemy krzyczeć, gardłować na żydów, ba nawet się z nimi sądzić. Mamy demokrację, ? MAMY !! zorganizowaną specjalnie dla nas. i tyle.
A że tracimy państwo i wolność i nikt nie jest w stanie temu zapobiec. Show must go on !!! Patrzymy na te pyskówki, pohukiwania, ciąganie się po sądach, komisjach sejmowych i co z tego wynika NIC. Ludzie to jest teatr dla nas. Mamy być zajęci oglądaniem tych przepychanek, nowymi partiami, konfederacjami ale NIC z tego nie wynika ..NIC oprócz tego że tracimy kraj i wolność

max7 27.04.2019 23:51:35

  • “„Marzenia PiSu o Judeopolonii”

Obecnie trwa totalna budowa Piekła na Ziemi a nie jakaś tam Judeopolonia. Czarci pomiot z jakichś względów tak nienawidzi Polaków, że znienawidził także terytorium atrapy Polski. Nienawiść ta może się także przenieść kiedyś i na polskojęzycznych – okupujących obecnie atrapę Polski.
Wniosek?
Prędzej czarci pomiot spopieli tereny atrapy Polski wraz z jej okupantami, niżby miał tutaj budować jakąś enklawę – Polin.

demonkracja 28.04.2019 09:23:02

  • Podejrzewam

Że Jojne nie jest jedynym ubekiem, jakiego zafundował nam Izrael. On skupia uwagę mediów , a prawdziwe bezpieczniki z państwa położonego w Palestynie działają bez rozgłosu, po cichutku, tak jak trzeba. A Jojne ściąga siły przeciwnika na siebie. Robi to zresztą skutecznie, potrafi wzbudzać różne emocje. Izraelski Aman dobrze go wyszkolił.

zbig71 28.04.2019 10:49:07

  • Czy w przypadku zwycięstwa Konfederacji, PiS zagrozi rozbiorem Polski? – Grzegorz Braun

https://youtu.be/8IyZiS8gO_Q

trojanka 28.04.2019 15:03:52

  • @trojanka 15:03:52

https://gloria.tv/video/kRntoVZFrNGh34moowMQVPJEp

trojanka 28.04.2019 16:28:44

  • Trzeba naciskać na polityków, aby przestali kręcić w sprawie ustawy 447″ | Arkadiusz Cimoch

https://youtu.be/w6G5Ic8Judg

trojanka 28.04.2019 18:20:52

Opublikowano za: http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/148658,marzenia-pisu-o-judeopolonii

Wypowiedz się