Żółte Kamizelki wypowiedziały wojnę Rothschildom i ich kartelowi bankowej kreacji pieniądza

Protestujący w Polsce nauczyciele, rolnicy, przygotowujący się do protestów pracownicy służby zdrowia i inne grupy zawodowe, nie rozumieją niestety sedna problemu obecnego sytemu:

– PIENIĄDZA W NIEOGRANICZONEJ KREACJI PRZEZ KILKANAŚCIE RODZIN BANKSTERSKICH  I KRÓLEWSKICH Z ROTHSCHILDAMI I WATYKANEM NA SZCZYCIE.

Nauczyciele zrozumieli, że reforma edukacji zwiększyła zgodnie z planem PiS-u,  POZIOM OGŁUPIANIA młodych Polaków.

Ale dając się wmontować w walkę o wyższe płace i uniknięcie zwolnień w związku z niżem demograficznym, umożliwiają ich polityczne rozegranie przez rząd argumentem:

KOMU ZABRAĆ PIENIĄDZE ABY DAĆ IM PODWYŻKI I ZAPEWNIĆ ZATRUDNIENIE ?

Ostatecznie problem spadnie na samorządy, które obciążone obowiązkami będą się jeszcze bardziej zadłużać w złodziejskich bankach, oddając w zastaw, a następnie na własność majątek wspólnotowy gminy, powiatu czy województwa. I o to też “polskojęzycznym” rządzącym chodzi !!! 

Rządzący nie mają zamiaru zabierać pieniędzy tam gdzie powinni, czyli BANKOM i likwidować ten niewolniczy system, który  każdego zadłuża, ponieważ sami są w dużym stopniu marionetkami  BANKSTERÓW, ale za duże pieniądze.

Dopóki różne grupy społeczne nie połączą się ze sobą dla rozwiązania kluczowych problemów, które są FUNDAMENTEM LUDOBÓJCZEGO SYSTEMU, istniejącym i/lub zamierzonym do szybkiego wdrożenia, to niewiele wskórają realizując tylko branżowe interesy.

Przykład Francji pokazuje bardzo ważny i pilny kierunek – ostry protest przeciw DYKTATURZE PIENIĄDZA DŁUŻNEGO W RĘKACH BANKÓW CENTRALNYCH WE WŁASNOŚCI ROTHSCHILDÓW.
DRUGI KIERUNEK – to ogromne zagrożenie dla życia ludzi szybko wprowadzaną technologią 5G, której wdrożenie SPOWODUJE LUDOBÓJSTWO W SKALI MASOWEJ I  UNIEMOŻLIWI WSZELKI OPÓR !!!
TRZECI KIERUNEK – to KATEGORYCZNY SPRZECIW WOBEC SPROWADZANIA Z ZAGRANICY I PRODUKCJI ORAZ KONSERWACJI W KRAJU ZATRUTEJ: ŻYWNOŚCI, KOSMETYKÓW, CHEMII GOSPODARCZEJ I FARMACEUTYKÓW.  Przyśpieszenie zachorowalności jest spowodowane przez zatrutą żywność, kosmetyki, chemię gospodarczą, technologie bezprzewodowe przesyłu, w tym zwłaszcza smarfony,  sprowadzane  i produkowane leki, w tym szczepionki  – nie leczące, lecz często trujące !!!
CZWARTY KIERUNEK – to zdecydowany sprzeciw wobec ŻYWNOŚCI GENETYCZNIE ZMANIPULOWANEJ (GMO) – bo to jest LUDOBÓJSTWO NA MEGA SKALĘ ODSUNIĘTE BARDZIEJ W CZASIE NIŻ 5G !!!
PIĄTY KIERUNEK – to RADYKALNY SPRZECIW wobec traktowania ludzi jak stonki poprzez TRUJĄCE DLA LUDZI I EKOSYSTEMU OPRYSKI CHEMTRAILS ( SMUGI CHEMICZNE) Z SAMOLOTÓW !!!!

TO SĄ NAJWAŻNIEJSZE  KIERUNKI WARUNKUJĄCE „BYĆ I ŻYĆ, ALBO NIE BYĆ TRACĄC ŻYCIE”. 

ZMASOWANY, ŚWIADOMY I ROZUMNY OPÓR według przynajmniej jednego z wymienionych kierunków, może dopiero przynieść efekty.
Wszystkie  inne problemy to są PIERDOŁY podsuwane przez EGOISTÓW, TCHÓRZLIWYCH KONFORMISTÓW I PODSTAWIONYCH AGENTÓW OBCYCH WYWIADÓW !!!
Bardzo często LUDZKA GŁUPOTA, CZY AGENTÓW CELOWA ROBOTA przynosi takie same efekty  !!!

Polecamy poniższy film, który pokazuje jak Francuzi nie dali się zwieźć próbom skierowania ich protestów w realizację mało istotnych  trzeciorzędnych problemów, lecz chwytają przysłowiowego „BYKA ZA ROGI” czyli system pieniądza jako totalnego zniewolenia przez BANKSTERÓW z Rothschildami na czele, za pomocą BANKÓW CENTRALNYCH !!!

Redakcja KIP

***

Żółte kamizelki z Francji i Anglii jednoczą się w wojnie przeciw kartelowi banków centralnych, które są własnością rodziny Rothschild. Zamiast skupiać się na marionetkowych politykach ruch społeczny chce obalić ich mocodawców, którzy zadłużają budżety państw i prowadzą do ubóstwa narody naliczając odsetki od kreacji pieniądza do systemu państwowego.

Film z lektorem PL

Killuminati  Opublikowany 7 mar 2019

Wybrane komentarze

Nicolas Cage

Ciekawe kiedy w Polsce coś jebnie. Kurwa jak żabojady się ruszyli, to my też powinniśmy.

Leepek

W Polsce? Dobry żart, społeczeństwo zbyt niedoinformowane i nie skłonne do takich rzeczy.

CanisMajoris Nicto

@Leepek racja. W takiej Francji wszyscy wiedzą o masonerii , a u nas jak o tym wspomnisz to “pojebany jesteś w teorie spiskowe wierzysz”

Barnaba Jones

@Leepek Polacy w większości to tchórze i wyśmiewacze podejście do życia Jedyna nadzieja to kibice i wkurwieni Polacy którzy są w temacie. Jestem z wami

JacCTV

To szerz informacje, a nie narzekaj! Rozsyłaj, udostępniaj gdzie i komu możesz. Namawiaj znajomych i rodzinę, przeciwników, adwersarzy, sceptyków i resztę kominiarzy do oglądania rzeczy, które uważasz za wartościowe.

Jaromir Wieczorek

@Barnaba Jones nieprawda oni śpią a przez swoją niewiedze nie chcą ryzykować to jest normalne

Ankieta Społeczna

Spokojnie spokojnie, ruszą marsze w Polsce i to góra do 2 miechow, a powodem będzie nowy system edukacji seksualnej dla dzieci, takie mam przeczucie

Sutello

Jak najszybciej i polowanko na 🇺🇲 okupantów😎

Damian Rafał Kula

Acta 2 wprowadzone będzie za niedługo a nawet w mediach alternatywnych. Pisałem, udostępniłem i nic… Ludzie wola żyć w niewoli

niewiee

wszystko zaczyna się od jednej osoby. jak domino 😉 a czym szybciej tym lepiej… 😉

kobieta z lasu

Po to wprowadzili ustawę 1066 i tylko czekają aż Polacy wyjdą na ulicę…

Arton ZX

@kobieta z lasu  Nie wierzysz , że Jarosław zbawi Polskę ? Ojciec Rydzyk wierzy , pan Sumliński wierzy , pan Gadowski wierzy Albo zbawi Polskę Donald Tusk … Po co się narażać ? I Najświętsza Panienka zbawi , albo rebe Schudrich …

Sebastian Borna

Barnaba Jones za dużo lewactwa w mediach wszędzie lewactwo, ludzie są ogłupiani syjonistycznymi I lewackimi mediami

kobieta z lasu 5 dni temu

@Arton ZX miałam na myśli to że się zabezpieczyli na wypadek gdyby Polacy zbuntowany się. Na Netflixie jest polski serial “1983”. Tam ładnie pokazane jest jak wyeliminują zbuntowanych. Cholernie dobry serial z Więckiewiczem.

Greg Pako40

W Polosce Janusze i Grażyny cieszą się ze mają chabaninę na grila z Lidla i na browara… zresztą juz nie polskiego….

Arton ZX

@kobieta z lasu  Nikt w Polsce nie zdaje sobie sprawy , że najlepiej zabezpieczyli się pozbawiając Polaków , już nawet nie myslenia , nie zdrowego rozsądku , pozbawili instynktu przetrwania , pozbawili troski o własne dzieci , wnuki , pozbawili niewolnika świadomości , że nim jest , że idzie ku zagladzie . W sytuacji beznadziejnej , pozostaje pośmiać się z oczekujących na cud . Te “zabezpieczenia” doskonale znam , to szeroki system . Izrael może w każdej chwili wyłączyć nasz system energetyczny , a to jedna z setki sztuczek .

Rupsi DingDong

@Arton ZX Podobno nasze zasoby wodne już należą do izraelskiej firmy

czytupalono beats! 5 dni temu

jak my się ruszymy to zaraz będzie interwencja Stanów lub Niemiec… bo demokracja zagrożona będzie 🙂

Carolus Användare

@CanisMajoris Nicto to wynika tez z tego, ze w Polsce lepiej tego typu działania są kamuflowane i to jednak Polska jest ważniejszym polem bitwy niż Francja.

Romam Lincoln

Zajebiście konstruktywny komentarz! Pozdrawiam

Piotr Razz 5 dni temu

Ludzie są zbyt zajęci praca za minimalna krajowa i życiem codziennym żeby interesować się tym co się dzieje na święci…

DzixHardinStyle

@katarzyna X też tak słyszałem że wykupili wodociągi…ciekawe po co ? Może żeby jeszcze bardziej zatruwać życie Polakom…

DzixHardinStyle

No i czekamy na 5g wtedy rak zagości w każdej polskiej rodzinie… powinniśmy się wszyscy zjednoczyć i wyj…w kosmos żydków udających Polaków w rządzie…ale nie Polacy i nigdy się nie  zjednoczą taki naród indywidualistów patrzących na czubek własnego nosa… przykre

Dawid

Słuchajcie ja jestem za. Załóżmy jakaś grupę , zbierzmy się gdzieś, ogłośmy się, zabierzmy żonę, dziewczynę , mamę tatę wujka babcie umówmy się gdzieś w konkretnym miejscu i ruszamy wreszcie. Ruszmy, pokażmy że jeszcze potrafimy myśleć. Niech się ktoś zgłosi kto pomógłby mi zebrać ludzi i ja wchodzę.

Tomek Małek

Dawid to jest dobry pomysł, ale czy to możliwe, jak ludzie są zastraszeni

Dawid

@Tomek Małek ludzie są kurwa debilami a nie zastraszeni. Posłuszni władzy jak baranki. Chuja nam zrobią.

Tomek Małek

Dawid u nas się nic nie zmieni, bo ludziom to odpowiada płacenie karta w sklepach i im to obojętne czy jest gotówka czy obrót bezgotówkowy Bo są zwykłymi niewolnikami systemu I tylko chodzą do roboty i śpią ,kupują żarcie i znowu do roboty W biedronce zrobią przecenę, to bydło leci jak opętane, ciągle mówię znajomym o tym dopiero dwie osoby uświadomiłem

Dawid

@Tomek Małek niby ludzie powoli zaczynają się budzić ale niestety zanim dojdzie do tego co we Francji to będzie już za późno

Tomek Małek

Dawid dokładnie tak samo myślę ze zaczynają się budzić ale to muszą być miliony ludzi

Espe 2 dni temu

@Dawid https://projekt.normalnykraj.pl/suwerenny-pieniadz-polakow/

kosiarz Umysłów

Nikt się kurwa nie ruszy bo każdy ma kredyt do spłaty, albo musi robić na dobra materialne i utrzymanie rodzin, a jak wiadomo każdy chce być lepszy od drugiego człowieka, albo być w tzw. stadzie jak w świecie zwierząt, a to wszystko kosztuje ciężko to będzie wyplenić z ludzi, bo są przyzwyczajeni do takiego życia, niby lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, ale to złudzenie i nikt nie chce gorzej żyć, ale to co każdy robi, to w końcu dojdzie do tego, przed czym każdy ucieka, pomału zaciska się pętla na szyji oj w dzisiejszych czasach życie to nie bajka tylko walka.

J CH

Rotschildy do likwidacji — THE R0THSCHILD WILL BE EX ECUTED https://www.youtube.com/watch?v=CRAV1pzGDIc

Mariett Lotka

A Polacy dalej oglądają tasiemce w tv. i liczą na dodatkowy 500+ Jakoś To Bedzie.

refuge3e 5 dni temu

hahah xD  Jakoś będzie jak wybuchnie rewolucja

archer archer

Bo dopóki co jesteśmy skazani na “jakoś to będzie” ciemne goje zajebane…

Pin gwin

Tez mnie to wkurwia, ale trzeba wziąć pod uwagę ile My jak naród przeszliśmy przez ostatnie 100 lat. Francja miała dużo łatwiej…

Fuck the system

Tak są nauczeni niewolnicy

Iwona Mlynarska

Wzięli czerwoną tabletké

Dominik Wyżyński

Komunista morawiecki odbiera ludziom prawo posługiwania się gotówką,  a ciemny naród śpi.

Bozena H

Morawiecki tez jest marionetka banków

Eddi Right

Wrzucać te info wszędzie w polskim necie. Każdy niech się o tym dowie. Zakładamy żółte kamizelki. NBP jest w rękach Rothshildów .

Songo

W końcu zrozumieli że to marionetka.

Słavek Eg

a nasz rząd, to nie marionetki ??????

TOMASZ SALUNO IDASZEK

Malutka ich część zrozumiała. 99% siedzi w domach i zajada bagietki.

Real Madrid 6 dni temu (edytowany)

Nie zrozumieli. Macron prowadzi w sondażach.

niesforne psisko

@Real Madrid Dokładnie, prowadzi w sondażach

R L 9 Le5and9wski

@niesforne psisko Wiarygodność sondaży-0%

niesforne psisko

@R L 9 Le5and9wski to miałem na myśli

@niesforne psisko Mi nie musisz tego pisać, ale inni chociaż załapali.

alex kraj

@TOMASZ SALUNO IDASZEK nieprawda, duża część zrozumiała, na początku protestu 80% solidaryzowało się z żółtymi kamizelkami. Mimo państwowej propagandy (ekstremizmy, homofobia, antysemityzm itp) na szeroka skale, dalej ponad 60 % Francuzów popiera ten ruch.

alex kraj

@Real Madrid media i przedsiębiorstwa przeprowadzające sondaże są w tych samych rękach.

Elzbieta Zakrzewska

Bardzo dziękuje za przetłumaczenie na język polski. Interesujący temat. bardzo panu dziękuje.

mirjas

Polacy nie zaczną protestować, bo jesteśmy strasznie otumanionym narodem, mieszkam kilka lat w UK większość moich tutejszych znajomych dobrze się orientuje,  kto stoi za obecną sytuacją ekonomiczną Europy i za Islamską nawałnicą, natomiast jak pojadę na urlop do Polski i rozmawiam z ludźmi to mam wrażenie, że wszyscy są jacyś upośledzeni, najważniejsze żeby można w niedziele starym passatem TDI z cofniętym licznikiem jechać do ZACHDNIEJ galerii wydać 500+ i przez krótką chwile poczuć się kimś, a później w robocie tyrać bezmyślnie brać wszystkie możliwe nadgodziny i dodatkowe etaty i narzekać,  narzekać.

anty hype

Marsz Niepodległości wszyscy ubieramy Żółte kamizelki i walczymy o swoje nie będzie żyd pluł nam w twarz!!!!!!

Pin gwin

To nie czas ani miejsce do takich demonstracji

rasstor

@Pin gwin Oczywiscie ze czas i miejsce jest teraz !!!

lysy518

Zgadza się ,mało kto sobie zdaje sprawę ,że paliwem zła są pieniądze ,szczególnie banki żydowskie ,chcąc pozbawić ich władzy nad światem ,trzeba pozbawić ich zarabiania na kredytach i lichwie , ,jest tylko jedyna metoda , zabranie wszelakich środków finansowych z banków i likwidacja kont i zaprzestania brania u nich wszelakich kredytów .To ich rozłoży moment ,w ten sposób świat może odebrać im władzę nad światem . Oni zniewalają świat długiem ,lichwą . Narody które chcą się z tej niewoli wyrwać muszą zaprzestać brać u nich kredyty i zabrać z banków swoje pieniądze , zlikwidować konta . Po trzech miesiącach tracą całkowita moc władzy nad społeczeństwami ,. Innego sposobu, by ich pokonać nie ma ,trzeba zrobić to ich bronią .Bo ich siła tkwi tylko w pieniądzu i lichwie.

Michal

Francuzi walczą o swoje, a Polaczki się sprzedały PiSowi za +500. A prawda jest taka, że każdy Polak uczciwie zarabiający mógłby zarabiać 500 zł, ale dziennie! Obudźcie się ludzie !

JutuBiankA

wiesz dlaczego tak jest? bo ludzie tutaj są już strasznie zmęczeni i zafundowali sobie tę ułudę spokoju.

Uśmiech Zwycięscy

Wspominał o tym Ronald Bernhard !polecam dla dociekliwych

Uśmiech Zwycięscy

@Jaroslaw Czujko Wszystko się ze sobą łączy dlatego warto poznać prawde i o niej przypominać!

Grzesiek Jacko

Nareszcie coś się dzieje.

Goglik 2

Szkoda że nie w Polsce 🙁

loco loco

Do póki fizycznie ci żydowscy banksterzy nie zostaną wykończeni, wraz z cały klanami rodzinnymi i ich sługusami, to nic się nie zmieni znajdą zawsze inne rozwiązanie tylko fizyczna eliminacja całych klanów rotszildów i rokefelrów i zabranie im majątków da efekt

remo14953@gmail.com Kinder

Morganów, Russellów, Dupontów!!!etc…

Niko88Miro

Pomimo tego, że Francuzi żyją na stosunkowo wyższym poziome niż Polacy udowodnili, że mają więcej jaj i rozumu, by nie stać się do końca niewolnikami systemu.

Majka Majka AntiAntifa Poland

Czekam na dzień w którym u nas to nastąpi. Wierzę, że tak będzie

Czekasz….i czekasz….i czekasz i pyk Twoje życie właśnie minęło. Poszukaj jakiejś społeczność dołącz i działaj bo wiara może nie wystarczyć. CWP

Andrzej Tube

Tak jak oni potrafią sterować pogodą system harpp pozdrawiam.

rasstor

HAARP, chemistral, blue beam to ich projekty do zniewolenia Ziemi !!!

Aneta ANETA

Czekam na ISKRĘ Z POLSKI .Prowadza nas żywcem do NWO !!!

Damian Maroń / Sosnowiec

Aneta ANETA , jaką iskrę z Polski ?

DANIEL PAWELEC

@Damian Maroń / Sosnowiechttps://www.youtube.com/watch?v=71yx1BQBYV0 , https://www.youtube.com/watch?v=CRvjaH-KmrY&t=918sobudź się niedługo bańka pęknie – http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html , a Polacy bezmózgie wybierają i ufają swoim oprawcom – https://www.youtube.com/watch?v=Ew6PCDzxPH4&t=90s

Damian Maroń / Sosnowiec

DANIEL PAWELEC , ➡ https://youtu.be/bCHYepOWr6A

Damian Maroń / Sosnowiec

DANIEL PAWELEC , https://youtu.be/T6Mg340lbpM

Tess M

Dużo gadamy ( jak zawsze) ,a mało robimy.

Majka Majka AntiAntifa Poland

No i marionetki gadów powinny zostać wytrzaskane i to porządnie po facjatach.

Michal

To nie gady, a demony.

JutuBiankA

@Michal to jest to samo

Ankieta Społeczna

Przepis teoretyczny na likwidacje bankowości – niech wszyscy w krótkim czasie na całym świecie wezmą kredyt i oleją jego spłacanie

Maciej Remiszewski

Wystarczy pójść do banku i wypłacić pieniądze. Jeśli zrobią to wszyscy na raz, to cały system upadnie, gdyż bazuje na wirtualnych pieniądzach!

Noa Neo

@Maciej Remiszewski to mogło zadziałać kiedyś namawiał do tego David Icke, ale kilka lat temu banki zabezpieczyły się przed tym i powstało prawo które mówi że każdy pojedynczy bank ma prawo odmówić wypłacenia pieniędzy jeśli nie ma aktualnie tyle gotówki. O akcji z kredytami nie słyszałem może to dobry sposób

Noa Neo

A gdyby tak wybrać swoje pieniądze z banków i zamknąć konta? Tylko firmy zatrudniające pracowników musiały by być z nami i nie domagać się konta bankowego, który jest wymagany aby dostać pracę..

Nosibroda

Trzeba rozwalić system bankowy, trzeba wywołać kryzys bankowy w skali światowej, trzeba wypłacić pieniądze, tysiące chętnych… Kiepsko to chyba wyszło, bo takowy protest w filmiku oryginalnym był zapowiadany 9-10 STYCZNIA; teraz mamy marzec i banki mają się nieźle. Szkoda…

Bozena H

Banki Rothschilda zrobiły z ludzi niewolników. Wszystkie banki oprócz Rosji, Chin, Korei Pol., Iranu należą do Rothschildów i Rockefellerów.

Joanna Schleswig-Holstein

Oraz Syrii

Damian Bałdowski

Irański i Rosyjski tez maja w rękach 🙂 taka mała korekta

Joanna Schleswig-Holstein

@Damian Bałdowski Rosja zerwała się ze smyczy w 2014roku. Iran posiada własny bank centralny.

JutuBiankA

@Damian Bałdowski Irański raczej nie bo nie było by tej skurwysyńskiej antypolskiej Konferencji Antyirańskiej w Polsce

Rebus

Dlatego właśnie w tych państwach nie ma demokracji. Widzimy kto pociąga za sznurki wojen, majdanów, solidarności i innych “rewolucji” wywrotowych. teraz dopadli Wenezuelę.

Joanna Schleswig-Holstein

@Rebus W Wenezueli kryzys finansowy rozpoczął JP Morgan, w Polsce zrobią pewnie to samo.

gies gienio

Brać masowo pożyczki, kredyty, zrobić zapasy wody i żywności i ruszyć na banki..

Stefan Brzeczyszczykiewicz

Bardzo dobry plan. Wziąć od nich kasę na aprowizację i środki do walki z nimi. Oni będą mieli mniej, a my więcej na start. Tylko ze zostaje wojsko, bez fermentu w szeregach nic się nie da zrobić. Spacyfikują takich “terrorystów”.

Pin gwin

@Stefan Brzeczyszczykiewicz ta cała kasa podczas wojny jak i po jej zakończeniu jest warta tyle co papier toaletowy

Damian Rafał Kula

Dokładnie a póki prawo jest ponad człowiekiem biorąc pożyczkę mogą nasłać komornika, a nawet wsadzić do więzienia siłą. Także niezbyt rozsądne rozwiązanie. Biorąc pod uwagę że większość ludzi nie wie na czym polega prawo naturalne, taka pożyczka to bezsensowny plan.

own supllay !!!

witam dobre jest to, że coraz więcej ludzi zaczyna łapać o co chodzi, ale i tak w dalszym ciągu więcej głupich, jak kumatych, wiec trzeba ludzi uświadamiać co chodzi, wiec to jest w naszym biznesie żeby ludziom oczy otworzyć

Janina Kruszyna

Nadeszła pora żeby żydostwu pokazać że my nie gęsi i społeczeństwo ma swój rozum ,trzeba rozprowadzać ulotki itd i uświadomić społeczeństwo Polskie bo za 500+ sprzedają się taniej niszczą drób zwierzęcy, pozdrawiam serdecznie Polaków Słowian

Grzegorz Kawka

Francja się budzi

J Jpolak

Wiadomość dla niedźwiedzi. Jak podają źródła: w USA mieszka 6 ml Żydów ,w Izraelu 6 ml , Europie 4 ml , najwięcej we Francji , Polsce ,Ukrainie , no oczywiście w samej Moskwie ok. 500 tyś , Żydów , Przecież m/in Sarkozy ,Makron to Żydzi . Na Ukrainie oligarchowie , prezydenci ,premierzy o korzeniach żydowskich , A w Polsce jest łatwiej wymienić prezydenta , premiera który jest Polakiem , bo 90 % to podróbki. A dlaczego wyzywają Naród Polski antysemitami , i faszystami , aby zastraszyć Polaków i robić swoje ,Misja trwa i ma się dobrze ,

Sylwia Hochheimer

Ja nigdy nie trzymam pieniędzy na koncie, zaraz wszystko wypłacam i nie daję zarobić tym Huj..m wypłacajcie pieniądze z banku!!

Goglik 2

Polacy śpią, bo sprawnie działa propaganda telewizyjna TVP i TVN i ludzie oglądają to i są otumanieni przez media, ale młodzi ludzie budzą się.

Przemek Kowalczyk

Pozdrawiam wszystkich którzy wyrazili się pod tym filmem . Wiecie co jest grane i macie wiedzę o tym co się dzieje naprawdę. Ale czas zacząć działać . Słowianie łączmy siły , czas się obudzić …

Rebus

rotschild, pierwszy gad i gangster NWO. Siedlisko węży jest w londynie.

tygrysblady

Walka pomiędzy lożami, Francji i Szkocji o kasę. Ale szef ten sam Lucyfer.

kwaki 7

To tak jak w Polsce, z tym że zapis artykułu 220 pkt 2 widnieje w konstytucji kwachowo-millerowej więc czy warto jest dość PiS-owi Tak szeroko władzę? 307 posłów??????? Aby usunęli ten szkodliwy zapis????

Sutello

To też Jak jednak powinna reagować Rosja na rozmieszczanie amerykańskiej infrastruktury w pobliżu rosyjskich granic? „Nijak! Ale w razie pojawienia się drona nad terytorium obwodu kaliningradzkiego zostanie on niezwłocznie zestrzelony” — odpowiedział na pytanie Sputnika dziennikarz wojskowy, pułkownik w stanie spoczynku Wiktor Litowkin. — Polska ma pełne prawo do tego, by podejmować decyzje w sprawie rozmieszczenia na swoim terytorium amerykańskich struktur wojskowych. Polska się militaryzuje. I to jest smutne. Mowa nie tylko o dronach. Wystarczy przypomnieć sobie zakup amerykańskich wyrzutni o zasięgu 300 kilometrów, ściągnięcie ciężkiej dywizji pancernej… Jak można ze swojej ojczyzny robić cel? Ja uważam, że to okropne” — powiedział pułkownik.

Kasia Gal

Wszystkie banki są w ich rękach, przez bank centralny, to jest wszystko połączone

Witold Kowalski

….tam już próbują walczyć z satanistami żabojady a Polaczki ???????………..śpią !

MnichAł ał

Śpią bo 500+ 🤣😢

Katarzyna Kowalska

co więcej 8 marca satanistka Abramowic otworzyła swoją wystawę w Toruniu 🙂

Ragnar Lothbrok

Żebyście sie nie zdziwili jak zaraz IIIWŚ wybuchnie i zamiotą to pod dywan, oni prędzej świat rozjebią niż oddadzą władzę nad nim.

barbara myslinska

Boimy się!!!! kaczka, nie każe nam strajkować, bo o 6. rano przyjdzie jego policja i nas zamknie …haha

Sutello

Kiedy i my to samo w 🇵? “Jak jednak powinna reagować Rosja na rozmieszczanie amerykańskiej infrastruktury w pobliżu rosyjskich granic? „Nijak! Ale w razie pojawienia się drona nad terytorium obwodu kaliningradzkiego zostanie on niezwłocznie zestrzelony” — odpowiedział na pytanie Sputnika dziennikarz wojskowy, pułkownik w stanie spoczynku Wiktor Litowkin. — Polska ma pełne prawo do tego, by podejmować decyzje w sprawie rozmieszczenia na swoim terytorium amerykańskich struktur wojskowych. Polska się militaryzuje. I to jest smutne. Mowa nie tylko o dronach. Wystarczy przypomnieć sobie zakup amerykańskich wyrzutni o zasięgu 300 kilometrów, ściągnięcie ciężkiej dywizji pancernej… Jak można ze swojej ojczyzny robić cel? Ja uważam, że to okropne” — powiedział pułkownik. A PiSreżim w Polin poparł szaleństwo samozwańczego uzurpatora : “Pierwsza sfabrykowana operacja miała na celu kradzież czołgu przez dwóch terrorystów. Czołgiem planowano przekroczyć most Simona Bolivara, najeżdżając na wszystkich pieszych, a następnie oskarżyć całą Gwardię Narodową i rząd Nicolasa Maduro” — powiedział minister na konferencji prasowej w Caracas. Rodriguez powiedział, że rząd wiedział o planach opozycji, zatem dzień wcześniej prezydent Maduro nakazał zamknięcie mostów graniczących z Kolumbią. Wenezuelski minister powiedział również, że ciężarówki zostały spalone przez samych zwolenników opozycji i że panuje przekonanie, że nie było w nich pomocy humanitarnej. Rodriguez potwierdził także, że pomoc humanitarna jest częścią planu przejęcia Wenezueli. „Z polityką Juana Guaido wszystko jest jasne, cała ta humanitarna pomoc jest tylko agresją przeciwko Wenezueli” — powiedział. Opozycja wenezuelska uprzednio oświadczyła, że dostawy żywności i leków, przekazane przez Stany Zjednoczone i inne kraje, będą przechodzić przez granicę. Maduro nazwał je „jałmużną” i „widowiskiem, usprawiedliwiającym ingerencje w sprawy kraju” Minister łączności i informacji Wenezueli Jorge Rodríguez powiedział, że opozycja planowała zabijać ludzi przejeżdżających przez most Simona Bolivara w zachodnim stanie Táchira po otrzymaniu pomocy humanitarnej w Wenezueli i Kolumbii.”

Kasia Gal

Polacy również mogą wypłacać pieniądze, Japończycy już od ponad roku wypłacają pieniądze z banków i trzymają w domach

Andrzej Demsi

Przykładem jest rewolucja francuska: zorganizowana odgórnie , kto miał się zawinąć ten się zawinął , a kto nie był w „ekipie” zginął ,potem ciemna masa wzięła się za inteligencję , kleryków , za tych którzy posiadali cokolwiek (bo miało nie być już bogatych – z hasłem „równość- wolność-braterstwo” jakoś tak brzmiącym znajomo) , a potem wyrzynali siebie nawzajem. Na koniec masoneria posprzątała wszystko wstawiając swoich przywódców- porządek z chaosu. NIE WIERZĘ ŻE TO NIE ZOSTAŁO ZAPLANOWANE ŻEBY ZDESTABILIZOWAĆ KONTYNENT EUROPEJSKI. To jest następny etap po uchodźcach i socjalistycznej polityce zubożającej społeczeństwa. Psy pasterskie zostały spuszczone i zaganiają owce w pożądanym kierunku. Ludzie mogą sobie myśleć ze to kontrolują. Prawda jest taka ze to ludzie są cały czas pod kontrolą.

Stefan Brzeczyszczykiewicz

Mądre słowa, nic nie dzieje się bez przyczyny. A najlepszy majstersztyk to taki, który  wygląda naturalnie.

Zenek 91

To że banki generują długi jest rzeczą wiadomą od dawna ale nie ufam hasłom typu “obalmy kartele bankowe zobaczmy co się stanie” ponieważ uważam że nie można działać emocjonalnie bez planu co będzie potem. Takie “persony” jak Rothschild to bezwzględne szuje bez sumienia zdolne do wszystkiego mający wszystkie rządy państw na świecie w kieszeni może za wyjątkiem Wenezueli i paru innych państw. Przypomnijmy sobie Barabasza który krzyczał do tłumu “Czy należy płacić podatki ?” a tłum mu odpowiadał głośno nie. Zmanipulował więc tłum i poprowadził ich wprost pod miecze Rzymian. Takiego scenariusza nie chcemy ale tego właśnie możemy się spodziewać. Ponieważ na świecie toczy się bezwzględna walka o to by niewolnicy pozostali niewolnikami.

Jan Górczyk

SOLIDARNOSC jaka mieliśmy w POLSCE…. to jakby Furtka się stała dla Rotschildów . A wiec niech mi ktoś napisze w czyim imieniu był ten wielki ruch , mas ludzkich w POLSCE ? Komu to i co ułatwiło ? Komuna nie padła, nałożyli jedynie czapeczki Niewidki …… i trwało by to zapewne jeszcze z 20 lat jak nie dlużej ………. III RP to sztuczny Stwór na potrzeby Masonów polskich, a nie dla dobra narodu polskiego . Zadaje sobie ciągle pytanie, dlaczego NAS Polaków można tak łatwo otumanić? I ” ruchać” bez końca? W POLSCE działa we wszystkich regionach ” WOLNA AMERYKANKA ” czy to PIS czy to PO każdy swoja RZEPKE Skrobie ,,, ze swoimi Mentorami … , dla przykładu Gdańsk , czy Gdańsk jest nadal POLSKA częścią terytorialną RP ? . Wszystko co się tam dzieje wskazuje ze NIE !. Do dzisiaj dzieją się tam rzeczy,  które są nie do przyjęcia dla obywatela. Wszystko zaczęło się “J ….c” z chwila przekazania Miastu Gdańsk , składów tramwajowych z Dortmundu w Niemczech . A było to około 10 lat temu … https://youtu.be/hFgtQDj8zw0 . I dziwne ze ” Władze ” zasiadujące w Stolicy RP tego faktu niedostrzegały i nadal nic w tym kierunku nie czynią. Polskę mamy podzielana na SEKTORY wpływów Niemiecko-Żydowsko-Rosyjskich. I z tym związanymi ODPLYWAMI Finansów z naszej Ojczyzny. Wielu mówi już wprost bez ogródek… POLSKA to jedynie nazwa geograficzna terytorium IV Rzeszy!.

Rebus

Nie należy zgadzać się na to, by zapłata za pracę płynęła do banku. Pieniądze do kieszeni a żebranie o swoje i wyczekiwanie w kolejkach oraz tłumaczenie się, jak mamusi, w przypadku wypłaty większej gotówki, na jaki cel są przeznaczone pieniądze. A gó…no ich to obchodzi.

1109pilot

Dlatego ja nie trzymam siana w banku, jebać ten system

Pawel Wales

Muslimy biorą pożyczki na niski procent, bo pożyczający ma w gaciach gluta, że oskarżą go o lichwę i straci życie, a ty czy ja biorąc pożyczkę spłacamy 2-3 razy to co pożyczliśmy Banki wiedzą które bydło wydoić

ANONYMOUS MG76

A ja myślę ze to zaplanowane jest przez elity. I to my najbardziej ucierpimy. Albo zrobią państwa z wojskami na ulicach albo…

Filip Tierling

Kwaśniewski też sprzedał Polskę wpisując do konstytucji punkt że państwo nie może zaciągać pożyczek w banku krajowym tylko musi brać kredyt w banku światowym Rothschildów , załatwił wszystkich POLAKÓW spłacamy więcej niż Polska pożyczyła

krzysztof k

Cały świat powinien wypłacić pieniądze z banków aby te usraelskie złodzieje poszły z torbami.

paprica korps

Jaką wojnę? Co najwyżej następną kolorową rewolucję.

Robert Robski

Rothschildowie mają większą armie niż NATO

Kuba I.

Haha bo nato jest w ich rękach jak i reszta organizacji 😉

main avast

stany już są poza ich zasięgiem. to właśnie ze stanów płynie sygnał żeby robić z nimi porządek ponieważ ich działalność szkodzi rozwojowi cywilizacji. krótko mówiąc utrzymanie tych rodzinek stało się zbyt drogie dla WSZYSTKICH, nie ważne czy mieszkasz w usa, rosji, pl czy w chinach – wszyscy mamy jednego wroga – wielopokoleniowe klany rodzinne, mówiące o sobie, że są żydami

Sebastian Borna

Alex Windsor myślę, że nie krypto ale bardziej w kierunku zlikwidowania gotówki bo wtedy będziemy zniewoleni

elin ka

Racja. Za płytko czasem myślę, że rewolucja, to porzucić prace i wszelki pieniądz. Pieniądz już dawno nie ma wartości. …

Alex Windsor

@Sebastian Borna no to właśnie o to chodzi w kryptowalutach, o to żeby porzucić gotówkę i przejść tylko na pieniądz cyfrowy

Booorrrsuk Czarny

Gotówki prędko nie zlikwidują bo nie mogą, choćby dlatego że służby pchają narkotyki za gotówkę, potem ją dopiero piorą w fundacjach, jak np. WOSP itp. Czarne strefy też finansują także różne polityczne przewroty w krajach trzeciego świata etc. Dopóki większości ludzi nie zaczipują, będzie gotówka w obiegu, bo musi być dla czarnych stref.

Alex Windsor

@Booorrrsuk Czarny jeśli chodzi o gotówkę w handlu narkotykami i bronią itp., to właśnie gotówka jest największym problemem… Spójrz na przykład Pablo Escobara, który musiał ją zakopywać, wynajmować samoloty itp. żeby to przetransportować, a jak zlikwidują gotówkę i zostaną np. tylko kryptowaluty to będziesz mógł mieć miliardy na portfelu w smartphonie i jeszcze usunąć aplikacje, bo w każdej chwili możesz ją wgrać gdzie indziej, bo robisz taki zwany backup aplikacji i masz gotówkę, gdzie chcesz i kiedy chcesz a dodatkowo jest anonimowa nie wiadomo czyja i od kogo czyli raczej to tez jest dla nich potrzebne. takie jest moje zdanie a kryprowalutami zajmuje się od 8lat wiec wydaje mi się ze wiem co mowie

Wioletta Karolna

Booorrrsuk Czarny W Szwecji od 2013 roku chcą wyjść z gotowki. Za 10 lat ma nie być gotówki.

elin ka

@Wioletta Karolna no taak ale slyszysz ze na co gotowka? :/ dlatego pieniadz juz dawno jako kawalek papierku teraz od niedawna w uk jako plastik nie maja wartosci. Moja mama miala miec emeryture ok 3 tys zl ale byly reformy pieniazka srmormy i dostala “uja w reke” 1100zl. Emerytury. Dziadek zawsze mowil ze bedziesz miec i worek pieniedzy kiedys i nic za niego nie kupisz bo to nic nie warte. Warte jest i bylo zawsze zloto np. To jak kraj jest bogaty dowiesz sie zwykle z tego ile zlota posiadało… i jest to dzis plus inne nowe technologie. Stad wiedza moze wygrac. Stad tez samolot nafaszerowany gpsami moze zginac jak malezyjski… a kto go przebral? Usa. Sluzby tajne usa. Tylko od 2014 usuwaja fakty z sieci ale jest link z opisem bo ost znalazlam kiedy to chlopak dal film ze zagadka malezjan rozwiazana …omg . Tu jest rozwiazanie. http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?t=925

elin ka 4 dni temu

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?t=925 malezyjski samolot . Sluzby usa tak dzielnie kradna wiedze bo jej sie kupic nie da od chin czy japonii… oni z nimi walcza.

Joanna Nowak

GESARA WCHODZI‼

Booorrrsuk Czarny

@Alex Windsor Sam też poznałem temat krypto walut są nie stabilne, to nieco jak giełda potrafią zmieniać wartość skokowo, a twarde waluty nie i dlatego uważam, że nie do końca masz rację, ja będąc mafiosem nie trzymał bym kasy w zasobach krypto walut, choćby z tego powodu j.w opisałem poza tym Escobar i Griselda Blanco etc mieli miliardy, które chowali przed rządami USA, część prali w różny sposób, ale wiedzieli że konta można zamknąć transakcje, wyśledzić znacznie łatwiej w systemach niż poza nimi. A gotówką nie tylko ludzie z poza systemu obracają realizując czarne projekty ale też służby rożnych państw i nie są zainteresowane, aby szło to przez banki w których pamiętaj kasa jak wpłacisz nie należy do ciebie tylko do BANKU, jak padnie to kasę stracisz bo fundusze gwarancyjne mają limity wypłacalności. Po za tym krypto waluty stworzono(to są projekty CIA itp) i de facto zalegalizowano aby w przyszłości móc je zapisywać na chipach, wszczepionych w ludzi.A dziś się ludzi do nich przyzwyczaja po prostu, jak do nowej smyczy:)

Alex Windsor 4 dni temu

@Booorrrsuk Czarny tak zgadzam się z tymi chipami itd. ale waluty tez nie są stabilne z tym że więcej czasu potrzeba na destabilizacje waluty… Mam tu na myśli co roczna inflacje, denominacje walut oraz np.  całkowite upadki walut tak jak się to dzieje teraz w Wenezueli, sprawdź sobie temat Wenezueli, wartość ich walut spadła o ponad 90%, społeczeństwo straciło wszystkie oszczędności, żeby się ratować przed utrata dorobku życia zaczęli inwestować w kryptowaluty, a wiec rząd Wenezueli zaczął banować wszystkie giełdy kryptowalut itp. społeczeństwo zaczęło szukać innego rozwiązania, żeby ratować kasę i wiesz co zrobili? Zaczęli skupować ‘złoto’ w grze minecraft, bo jest bardziej stabilne niż ich narodowa waluta. A wiec w jakich czasach żyjemy,  że na ten moment bardziej wierzą w wartość ‘złota’ w grze komputerowej niż we własną walutę narodową. A wiec waluta jest niczym innym, jak po prostu zaufaniem do rządu, że będzie ok. Rewolucja finansowa dzieje sie na naszych oczach. Bardzo dziękuje ci za dyskusje, milo z kimś porozmawiać bez hejtowania, jak to zazwyczaj bywa :p pozdrawiam

Booorrrsuk Czarny

@Alex Windsor Zgadza się, waluty są oparte o OBIETNICĘ rządu nic po za tym , kiedyś było sensowniej, bo oparta była o kruszce, a jeszcze wcześniej był to kruszec przetopiony na monety, ogólnie waluta to narzędzie wymiany i wskaźnik wartości nic więcej, ale kto kontroluje podaż pieniądza ten włada światem, dziś kasa to pusty wpis na koncie z czego 5 % to realna gotówka na rynku, reszta to zapis w systemie- kasa która nie istnieje, aż ktoś przyjdzie po kredyt wtedy się tworzy. A minecraftem to nie wiedziałem – ciekawe rozwiązanie. Ogólnie Wenezuela jest niszczona i przejmowana przez Usrael, polecam kanał “bez planu” można zobaczyć jak tam żyją. Mnie także miło pogadać z kimś na poziomie, a nie tylko czytać infantylne wpisy nieświadomych ludzików, bez polotu.

Mariusz Bielecki

TO NIEJEST CELOWE NAGRANIE…WIDZIAŁEM  FILMY ŻÓŁTYCH KAMIZELEK NA KTÓRYCH WIDAĆ WYRAŹNE JAK ROZWALAJĄ SZYBY BANKÓW WE FRANCJI

Booorrrsuk Czarny

@Mariusz Bielecki A masz rację, przeczytałem zagranie zamiast nagranie:) tak oni banków nie lubią bo wiedzą czym są – naszym Panem bez naszego wyboru, bo kreują kasę z niczego.

zdzislaw sekula

Polacy śpią i do kościoła zapier..a

TheSterling1979

Myślę że powinniśmy jak najszybciej pokazać środkowy palec euro – kołchozowi, oraz wymienić cały rząd, tylko wtedy mamy realną szansę na prawdziwe zmiany. Gdy wchodziliśmy do ue, jako jedyny podniosłem wulgarnie głos podczas hucznego festynu: Wyp…ć!!! Zapadła cisza i poczułem na sobie spojrzenia dziesiątek, może setek “ząbiaków”. Od tamtej pory niewiele się zmieniło w kwestii ich myślenia, bądź “niemyślenia”. “Protest jest wtedy, gdy mówię, że dłużej tego nie zniosę. Opór jest wtedy, gdy kończę z tym, czego nie mogę znieść” Ulrike Meinhof

90xer

Przecież część tych co idą w żółtych kamizelkach to komuniści, liderzy partii komunistycznych etc, to też nie są jacyś super ludzie. Wielu próbuje na tym ugrać swoje…

Krzysztof Wincek

90xer wolę komunistów od nowotworu żydowskiego

dejowada

@Krzysztof Wincek komunizm to nowotwór żydowski

ROZKURWIATOR.PL

@Krzysztof Wincek zyd żydowi reke myje

Krzysztof Wincek

dejowada błąd, komunizm to wynalazek żydowski ale to nie oznacza że koniecznie musi być reprezentowany przez nich . Chińczycy żydami nie są. Jako ciekawostkę dodam iż Stalin jeden z ojców komunizmu po wojnie tępił żydów

dejowada

@Krzysztof Wincek co mają Chińczycy do tematu ? Przecież tam nie ma komunizmu, obecnie jest to najbardziej wolnorynkowe państwo świata

R L 9 Le5and9wski

@dejowada Chiny pod względem gospodarczym są wolnorynkowe. Pod względem ideologicznym bliżej im do Korei Północnej niż Południowej.

R L 9 Le5and9wski

@dejowada Chiny są pomiędzy komuną, a kapitalizmem, ale też z karą śmierci w tle i różnymi metodami trzymania społeczeństwa w szponach strachu.

dejowada

@R L 9 Le5and9wski drogi gimbusie, nie pouczaj mnie bo gówno wiesz, zarówno na temat zasad pisowni jak i otaczającego Cię świata, osobiście byłem w Chinach, byłem również w związku z chinką i myślę że wiem lepiej. Łykasz jak pelikan propagandę sukcesu twojego kurwidołka nie zauważając, że Chiny są bardziej kapitalistyczne od np Stanów Zjednoczonych. Jakie trzymanie w szponach strachu, przed czym? Kto tam kogo straszy i czym? Chiny są o tyle cudowną cywilizacją która jest na tyle rozwinięta, ukulturowiona oraz samowystarczalna, że najchętniej odcięłaby się od świata ale gdyby tylko chcieli zmiażdżyliby wszystko i wszystkich.

R L 9 Le5and9wski

@dejowada Chiny to jedyny duży i w miarę rozwinięty kraj na świecie, gdzie ludzie są zabijani na mięso. Wyjedź ze swojego Pekinu czy Szanghaju na prowincję, to wtedy się dowiesz jak wygląda życie. Tacy ludzie jak ty, uważają że piłsudzki był bohaterem, a edison czy einstein najmądrzejszymi na świecie. Ja jestem z tych co mają otwarty umysł, a bohaterami i geniuszami są Dmowski, Tesla. Typie, żyjesz w mydlanej bańce.

dejowada

@R L 9 Le5and9wski Einstein na pewno nie był najmądrzejszy xD. Gdzie w Chinach zabijają na mięso? Kto Ci naopowiadał takich bajek? Ty żyjesz w bańce myląc Chiny z Indiami. Zabijani na mięso to są ludzie w Polsce pracujący w niebezpiecznych warunkach za groszową stawkę musząc wydawać całą wypłatę na mieszkanie. Mówisz o prowincji? Już Ci mówię jak to jest, chłopak przyjeżdża na parę miesięcy do większego miasta do pracy, nie wydaje na głupoty, mieszka i je za pieniądze pracodawcy dodatkowo zarabiając więcej niż w Polsce (przypominam, że większość rzeczy w Chinach jest sporo tańsza niż w Polsce) w chiński nowy rok dostaje srogą premie i wraca do siebie żyć jak król przez rok a nawet dłużej. Jeżeli jest obrotny to zaoszczędzone pieniądze inwestuje.

dejowada

Niemal każdy chinczyk ma odłożone pieniądze, ale nie jakieś grosze tylko konkretne sumy 40-100k RMB. To chyba świadczy o dobrobycie nie znanym w takiej komunistycznej dziurze jak Polska, prawda?

R L 9 Le5and9wski

@dejowada To, że Polska jest komunistyczną dziurą, to nie musisz mi mówić. Napisałem, że Tesla był geniuszem, a nie einstein. Pisałem, że finansowo w Chinach jest coraz lepiej, ale w niektórych najbiedniejszych regionach Chin, faktycznie zabijano ludzi na mięso, a konkretnie młode kobiety do lat 19. Nie wszystkie regiony Chin są takie kolorowe, jak wschód.

dejowada

@R L 9 Le5and9wski sorry i z całym szacunkiem ale … co ty pierdolisz? Poczynając od tego, że przestępczości praktycznie tam nie ma poza drobnymi kradzieżami w miejscach atrakcyjnych turystycznie (jak chyba wszędzie) po fakt, że kobiet jest najzwyczajniej tam za mało?

R L 9 Le5and9wski

@dejowada https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

dejowada

@R L 9 Le5and9wski Kurczę przyznam, że trochę mnie zagiąłeś tym artykułem. W każdy bądź razie, nie wiem na ile artykuł jest wiarygodny, zwłaszcza że rzeźnik ze zdjęć wygląda jak sekretarka w koszuli rasy białej, ja niczego takiego w Chinach nie widziałem i nie znam również ludzi którzy by o czymś takim słyszeli. Żeby nie było w Polsce również były przypadki zabijania ludzi i sprzedaży na mięso (chociażby w Szczecinie słynny rzeźnik z Niebuszewa).

R L 9 Le5and9wski

@dejowada Tak, wiem że w Polsce też były takie przypadki, ale tu jest inaczej. W Chinach nieco podobnie jak w Indiach, są niestety podziały na kasty. W linku, który wysłałem zabijano masowo, a odpowiadał za to wpływowy klan Li. W Chinach jest sporo takich klanów.

R L 9 Le5and9wski

@dejowada Jest jeszcze kwestia jedzenia embrionów aborcyjnych w Chinach, ale to robią nawet we Francji. W Polsce tego nie ma.

GERALT OF RIVIA Z RIVII

R L 9 Le5and9wski Kur… to wręcz nieprawdopodobne !!!Czytam Ligę ale na to nie trafiłem. To wprawia w osłupienie !!! To trzeba upubliczniać !!! Szok !!!

R L 9 Le5and9wski

@GERALT OF RIVIA Z RIVII Tak, to jest szok. Odnośnie Ligi, chodzi ci o stronę Zielona Liga?

GERALT OF RIVIA Z RIVII

R L 9 Le5and9wski Jest kilka portali Ligi. Wszystkie firmuje Wojciech “Dydymus” Dydymski. Czytałem kiedyś, że brane jest pod uwagę przez “naukowców”(mam wiele wątpliwości co do oficjalnej wersji nauki i naukowców) przetwarzanie ludzkiego białka, jako potencjalne źródło żywności. Być może chodziło o Chiny… nie pamiętam. Argumentacja była taka, że wg chemii białko to białko.

EssEnnCja Wedyjska

Ten problem wymaga uświadomienia ludziom, że muszą zaopatrzeć się w żywność na pół roku i wtedy dopiero zaatakować system mieszczuchy są mało inteligentnymi korpohumanoidami dadzą sobie wkręcać różne debilizmy oraz zrywy (powstanie warszawskie) wszystko jest do zrealizowania, ale trzeba się przygotować, oni już tyle set lat się przygotowują do osiągnięcia tego celu by nas TOTALNIE ZNIEWOLIĆ ZNISZCZYĆ DUSZĘ I EMPATIĘ WRAŻLIWOŚĆ CZŁOWIEKA

Dariusz W.

W Polsce niebawem nie będzie można osłabić systemu bankowego bo Pinokio już rozpoczął starania w celu wycofania obrotu gotówkowego, nie pójdziesz wypłacić kasy do banku po to żeby dokopać bankierowi. Teraz oni zdobędą pełną kontrolą nad społeczeństwem. Będziesz oporny szlaban na konto. Nie kupisz nawet bułki.

Zozol

W Polsce jak ktoś cos odwalił jakiś bunt, to nas usrael będzie uspokajał swoim wojskiem na terenie Polski

Liza Tellos

Oby nie było tak jak przed llWS ludzie wybierali z banków pieniądze bo się bali że stracą a o 24ej w nocy zrobiono wymianę pieniędzy, opowiadał mi mój dziadek, moja mama widziała jak ludzie palili pieniądze bo były nic nie warte gdyż weszły nowe inne pieniądze, ponieśli ogromne straty, stracili cały swój dorobek życia, i to co dzieje się we Francji może być podobnie jak przed ll WS-a…..

Rebus

Tak celowo to układają, żeby zniechęcić do gotówki ale płacę 2 razy więcej, za pseudo wolność.

Maciej Bucz

@Agnieszka O Prawda jest pofragmetowana by nie można jej złożyć Oni najbardziej boją się prawdy.

Michał Sz.

To nie jest takie proste i oczywiste. Żydzi mają już zaplanowane wszystko, we wszystkich możliwych wariantach na następne 150 lat. Dlatego właśnie od wieków usypiają czujność gojów, dając im zabaweczki dla małych chłopców i dziewczynek, a oni mają czas knuć w ciszy i spokoju. Uważam, że te kamizelki, te sektory bankowe, zmiany u tych Rotchildów itp. zwiastują gigantyczny kryzys i potem już apokalipsa! Bóg też z tygodnia na tydzień daje coraz więcej, jasnych sygnałów, że to już są czasy ostateczne. Np. Chrystus o zachodzie słońca we Włoszech w zeszłym tygodniu, oraz samoistne spalenie się kościoła, w którym jedynie cudem ocalały biblie oraz krzyże… a reszta w pył!

Seba Rzeźnik

@Sutello właśnie oni nie są tu po to, żeby nas bronić, tylko po to żeby narobić bałaganu -wszędzie gdzie byli zrobili rozpizdziel, zostawili zniszczone kraje i poszli dalej…znamy historie i dobrze wiemy jak nam pomagali w przeszłości nasi sprzymierzeńcy…

Damian Rafał Kula

Kryptowaluty maja swoje plusy i minusy. Trzeba mieć oszczędności w wielu miejscach. Najlepiej mieć w zlocie, srebrze, kryptowalutach jak i ewentualnie Fiat. Wszystkie formy pieniądza nie są idealne

Konrad V.

zenon niniowski

Polacy róbcie to samo wybierzcie wszystkie pieniądze tak jak francuzi to będą robić. Polacy polityka musi się stać pierwszą religią bo to wasza egzystencja, a religia kościelna, to tylko podpora ducha i wyciek z twojego portfela, bo tylko pracą się nie da zrobić, a zabawki dla dorosłych drogie. Głową muru nie przebijesz dlatego pracuj; smarter not harder. i wyciągnijcie pieniądze z innych nie polskich banków a wsadźcie do polskiego wtedy Rhoteshild będzie pożyczał z polskiego banku pieniądze za oprocentowaniem, bo w jego banku nie będzie pieniędzy i wtedy bankożydokokomuna wywoła wojnę, He ? Brzmi dobrze? Bo inaczej ich nie wyrzucicie z polski bo polska jest bogata w minerały a ludzie się nie buntują przeciw złym warunkom do życia i utracie Państwa Polskiego dla Poooooolin, żygać się chce. Ale Polak to perfekt człowiek i państwo dla żydoludobujców którzy posadzili tam swoich harcerzy z ameryki aby ochronić nie Polskę przed Rosją, ale łakomą i chytrą żydokomunę którą Stalinowska żydokomuna zmontowała dla opanowania Polski w rządach. Bo oni nie chcą mieć państwa żydowskiego, oni wolą żyć na jakichkolwiek łzach krwi i płaczu narodów później wymordowanych, gdy się nażrą do syta i napełnią kieszenie pieniędzmi i nieuczciwością. Już państwa upominają się o Palestyńską rzeź, którą Izrael dokonuje na wszystkich ościennych krajach. A amerykańscy independent reporterzy krzyczą że Ameryka upadnie ekonomicznie i musi spłacić dużo trylionów do innych krajów i to dlatego chcą aby mała polska płaciła tej grubej naszpikowanej bronią świni odszkodowanie aby Ameryka mogła spłacać procenty, bo nie ma mowy o długu. Polacy nie, nie, nie obudźcie się tylko działajcie propagandą w angielskim francuskim i róbcie widea z angielskim napisem, aby świat się o tej prawdzie dowiedział bo po polsku, my tą prawdę znamy i czujemy to oni są w szkołach oszukiwani i przerabiani na nienawiść do Polaków, a kochać mają faszyzm niemiecki jadą c mercedesem albo audim, czy wyprać pranie w persilu. Czołem wolnej Polsce

https://www.youtube.com/watch?time_continue=110&v=tP3cSIVgTlY

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zolte-kamizelki-wypowiedzialy-wojne-rothschildom-2019-03

Comments

 1. marcin says:

  Wypłacanie pieniędzy ma doprowadzić do krachu systemu bankowego? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

  Oczywiście system bankowy może upaść, ale tylko wtedy, gdy decyzję o jego upadku podejmą „reptilianie”. Może to nastąpić także rzekomo w wyniku wycofywania wkładów przez lud.

  System bankowy jest jednak na taką sytuację ubezpieczony. Jeśliby w jakimś banku ilość depozytów spadła poniżej poziomu uzasadniającego akcję kredytową, to taki bank ma kilka wyjść. Na przykład może zwrócić się po pożyczkę podporządkowaną do bratniej instytucji lichwiarskiej z kraju czy zza granicy, a także może poprosić bank centralny o kredyt lombardowy, itd. Rozwiązań jest na pewno kilka.

  Wycofywanie wkładów nie zagrozi systemowi bankowemu, zwłaszcza wycofywanie wkładów przez gołodupców. Jeśli jeden z drugim wycofa poważną kwotę, to jakieś łobuzy mogą się przypadkiem o tym dowiedzieć i zrobić z takiej wiedzy użytek. Przecież każdy duży chłopczyk czy dziewczynka powinni wiedzieć że przestępczość zorganizowana jest podłączona pod najwyższe kręgi władzy. Naprawdę nie warto.

  To wszystko oczywiście nie podważa sensu prowadzenia takiej akcji. Chodzi jednak tylko o budowanie świadomości, także o podtrzymanie obrotu gotówkowego, uświadamianie o szkodliwości obrotu bezgotókowego. System bankowy oczywiście może upaść, ale zrobi to wtedy, gdy zadecydują o tym “reptilianie”.

  Jedynym pozytywnym aspektem tego cyrku jest budzenie świadomości, co samo w sobie jest bardzo ważne.

  https://i.redd.it/lll91z5uj4321.jpg

  Na ulicach można spotkać Francuzów, którzy rozumieją fundamenty systemu monetarnego:

  https://www.youtube.com/watch?v=qjQ1ZADEjCw

  https://www.youtube.com/results?search_query=loi+pompidou+giscard+rothschild+1973

Wypowiedz się