Czy żydowski „bóg” do budowy Wielkiego Izraela zesłał dwóch żydowskich mesjaszy: Benjamina Netanjahu i Donalda Trumpa ?

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo podczas pobytu w Izraelu zasugerował, że Bóg powołał Trumpa by ocalił Izrael i wierzy w to, że jest niczym biblijna królowa Estera.

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo podczas pobytu w Izraelu udzielił wywiadu telewizji Christian Broadcasting Network (CBN), w którym padło dosyć osobliwe stwierdzenie na temat roli, jaką może odegrać Donald Trump w polityce bliskowschodniej.

W pewnym momencie wywiadu pojawił się wątek agresywnej polityki Iranu na Bliskim Wschodzie. Pompeo został zapytany przez dziennikarzy, czy zgodziłby się z tym, że Donald Trump swoimi działaniami jest niczym biblijna królowa Estera, powołany by “pomóc uratować naród żydowski przed zagrożeniem z Iranu”.

    Jako chrześcijanin, głęboko wierzę w to, że to możliwe

– odparł Pompeo, po chwili dodając, że Bóg musi czuwać nad sprawami na Bliskim Wschodzie, skoro państwo żydowskie wciąż istnieje.

W tym tygodniu Donald Trump zapowiedział swoją kolejną decyzję, którą z radością przyjął premier Binjamin Netanjahu. Prezydent USA zadeklarował, że po 52 latach Stany Zjednoczone są gotowe na to, by uznać suwerenność Izraela na Wzgórzach Golan.

Prawa do Wzgórz Golan roszczą sobie Izrael, Syria i Liban, te tereny w 1967 roku, po wojnie sześciodniowej, zostały przejęte przez Izrael. W 1981 roku izraelski parlament uchwalił przyłączenie tego terytorium do Izraela, jednak dotąd Rada Bezpieczeństwa ONZ nie uznała tego oficjalnie.

Więcej:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24574771,pompeo-sugeruje-ze-bog-powolal-trumpa-by-ocalil-izrael-prezydent.html

Fałszywa flaga Bibi „Atak rakietowy Hamasu”: Kevin Barrett ws. Maxine Dovere

Czy to był najbardziej oczywisty wyczyn fałszywej flagi w historii ?

 Trump może być wybrany przez Boga, aby uratować naród żydowski przed „zagrożeniem ze strony Iranu”, potwierdził w zaskakującym wywiadzie dla Christian Broadcasting Network sekretarz stanu Mike Pompeo.

 W szczególności pytający zapytał Pompeo, czy Trump może być współczesną wersją biblijnej postaci Esther, pięknej kobiety, która została wybrana do małżeństwa z perskim królem Aswerusem.

Przypuszczalnie porównanie nie zostało zaproszone w świetle kobiecego uroku Trumpa, ale ze względu na fakt, że Esther zepsuła plany głównego doradcy króla Hamana, który chciał zabić wszystkich Żydów mieszkających w Persji.

 Osoba przeprowadzająca wywiad twierdzi raczej, że na Bliskim Wschodzie istnieje „ nowy Haman ”, który chce „ wykorzenić naród żydowski ”, znany również jako Iran, i zapytał, czy prezydent Trump został wybrany „ tak jak królowa Esther ”, aby „ uratować naród żydowski przed zagrożeniem ze strony Iranu? ” ”

 Wywiad odbył się podczas wizyty Pompeo w Jerozolimie w dniu, w którym Żydzi zaznaczają udaremnienie planów Hamana świętem zwanym Purim.

 Poza świętami komentarze sekretarza pojawiły się w świetle zapowiedzi Trumpa, że ​​Stany Zjednoczone uznają okupowane Wzgórza Golan za część Izraela, pomimo rezolucji ONZ, która potępia silne przejęcie terytorium przez Tel Awiw.

 Jestem przekonany, że Pan działa tutaj ” – dodał Pompeo, opisując rolę, jaką Stany Zjednoczone odegrały w zachowaniu „ państwa żydowskiego.

<iframe width=696 height=392 src=https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&amp;hl=pl&amp;prev=search&amp;rurl=translate.google.pl&amp;sl=en&amp;sp=nmt4&amp;u=https://www.youtube.com/embed/6AVu5Y3zCM4%3Ffeature%3Doembed&amp;xid=17259,1500004,15700019,15700043,15700186,15700191,15700248,15700253&amp;usg=ALkJrhhEr4aN-0uiQ0r9oxoiFZHa4NedOw frameborder=0 allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 Dziwaczny komentarz Pompeo przyniósł szereg odpowiedzi od ludzi z Twittera, które wahały się między zainteresowanymi i przerażonymi.  Inni, być może, wzięli porównanie nieco bardziej dosłownie niż zamierzał ankieter.

 Pompeo jest obecnie zaangażowany w trasę na Bliskim Wschodzie, której celem jest stworzenie zjednoczonego frontu przeciwko Iranowi.  Zatrzymawszy się w Kuwejcie, przed udaniem się do Izraela, uda się do Libanu, a następnie wróci do Stanów.

Kevin Barrett Kevin Barrett, 26 marca 2019 r.

Źródło: www.veteranstoday.com

Trump podpisał dokument o uznaniu suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan

Prezydent USA Donald Trump podpisał dokument uznający suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan. Deklaracja została podpisana w obecności izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu.

© Zdjęcie: Almog/Public domain

Izraelskie MSZ ogłosiło podpisanie dokumentu o Wzgórzach Golan przez Trumpa

„Powinno to było nastąpić dekady temu” – powiedział Trump.

Według niego Izrael przejął kontrolę nad Wzgórzami Golan w 1967 roku, aby chronić się przed zagrożeniami. Trump powiedział, że Izrael musi teraz bronić się przed Iranem i grupami terrorystycznymi w Syrii, w tym przed Hezbollahem, który może podejmować potencjalne ataki.

Podczas wojny sześciodniowej w 1967 roku Izrael pokonał Syrię i zajął Wzgórza Golan, a w 1981 roku jednostronnie je zaanektował. Przynależność górskiego płaskowyżu uważana jest za główny przedmiot konfliktu izraelsko-syryjskiego, próby rozwiązania tego problemu podjęto przed rozpoczęciem wojny domowej w Syrii.

Wcześniej przedstawicielka służby dyplomatycznej UE, Maia Kosjiancić, powiedziała, że Unia Europejska nadal nie uznaje Wzgórz Golan za część Izraela. W przeddzień rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow powiedział, że Kreml nie zmienił swojej pozycji odnośnie Wzgórz Golan.

Opublikowano za: https://pl.sputniknews.com/polityka/2019032510113595-Trump-Izrael-Golan-uznanie-podpisanie-dokumentu-Sputnik/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższego tekstu warto przeczytać:

NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

Wypowiedz się