Konferencja w Warszawie – wstyd i poniżenie

Jak ogólnie wiadomo, nasz „wieczny” sojusznik uszczęśliwił nasz nieszczęsny kraj organizacją sabatu czarownic.

 czyli organizacją sądu kapturowego nad Iranem. Wszystko oczywiście w imię „pokoju i bezpieczeństwa” na Bliskim Wschodzie. Zostało zaproszonych 80 państw, odpowiedziało 50. Nie wiadomo jednak jakiej rangi będą to urzędnicy. Zanosi się na totalną klapę bo nawet UE się nie wypiera, a pani Mogherini ma akurat inne, ważniejsze sprawy na głowie…

Rzecz wyjątkowo paskudna, że nie zaproszono głównego zainteresowanego czyli Iranu, choć dziś Wiadomości TVPiS podały, że „Iran nie przyjął zaproszenia”. No ale do kłamstw telewizorni już się przyzwyczaiłem.

Jak zeznał w RMF vice geniusza dyplomacji Czaputowicza Polska za organizację tego skandalicznego zlotu nie dostała nic. Oprócz wstydu oczywiście. No i żeby zrobić jeszcze lepiej łaskę naszemu „wiecznemu sojusznikowi” w środę zasilimy amerykański przemysł zbrojeniowy kwotą 414 mln $ za następny złom, który w przypadku konfliktu, do którego tak zawzięcie dążą USA, zostanie zniszczony w 5 minut. Pocieszające jest jednak to, że tym razem mamy dostać także amunicję.

Ale wróćmy do warszawskiego sabatu. Z „wielkich” zapowiedzieli swój udział vice Trumpa, sekretarz stanu USA i jakże by nie – sam główny rozgrywający czyli premier Israela.

Swoją drogą to kpina z inteligencji obywateli, żeby o pokoju na BW dyskutowali ci, którzy są sprawcami i organizatorami wszystkich nieszczęść w tamtym rejonie świata… 

Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin, czyli państw, które mają bardzo dużo do powiedzenia na BW. Gdyby taka konferencja odbyła się gdzieś indziej to bym się tylko pośmiał ale jako Polakowi jest mi wstyd, że mój kraj upadł już tak nisko… 

 WYBRANE KOMENTARZE

w Warszawie będzie konferencja o DU… MARYNY

Przeklejam także tutaj:

14 lutego w Soczi spotkają się Putin, Erdogan i premier Iranu – a więc w Warszawie będzie konferencja o DUPIE MARYNY
Ot co wyczytałem w prasie:

Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się 14 lutego w Soczi z przywódcami Turcji i Iranu, Recepem Tayyipem Erdoganem i Hasanem Rowhanim – poinformował w niedzielę rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, cytowany przez agencję RIA.

Nie podano więcej szczegółów na temat spotkania przywódców. W zeszłym miesiącu Putin powiedział, że zamierza zorganizować taki szczyt, by przedyskutować sytuację w Syrii – informuje Reuters.

… Szczyt w Soczi zbiegnie się w czasie z zaplanowaną na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencją ministerialną poświęconą budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Swój udział na niej zapowiedzieli m.in. wiceprezydent USA Mike Pence, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela Benjamin Netanjahu oraz liczni przedstawiciele państw arabskich.

Według szefa amerykańskiej dyplomacji podczas konferencji w Warszawie szczególna uwaga poświęcona zostanie wpływom Iranu, państwa skonfliktowanego z Izraelem, w regionie Bliskiego Wschodu.

Czyli bez udziału kompetentnego, by cokolwiek załatwić, przedstawiciela TURCJI ta konferencja „„Syjonistów, którzy chcą osiągnąć Światową Nadwładzę” będzie po prostu O DUPIE MARYNY, podobnie jak ta niedawna Światowa Konferencja w Katowicach O OCI(E)PLENIU KLIMATU…

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/590518,rosja-kreml-14-lutego-spotkanie-putin-erdogan-rowhani-w-soczi.html

Berkeley72 11.02.2019 21:28:18

@Berkeley72 21:28:18

Dokładnie, o dupie Maryni. Ale co tam! Niech się wasal cieszy i jeszcze zapłaci za tę hucpe.
Może choć panienki w Warszawie zarobią…

Jarek Ruszkiewicz SL 11.02.2019 21:35:40

//Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin //

Przede wszystkim zabraknie Iranu.
I pomyśleć że w polskiej tradycji tkwi to aby konferencję w sprawie Polski ale bez udziału Polski, nazywać „cisem w plecy”.
Okazuje się że chroniczny brak okazji i cnota to zupełnie różne kwestie.
Wystarczyło stworzyć nam okazję i już cnotę diabli wzięli.

ikulalibal 11.02.2019 21:39:36

@ikulalibal 21:39:36

Cnotę to już dawno diabli wzięli.

Jarek Ruszkiewicz SL 11.02.2019 21:44:52

@Jarek Ruszkiewicz SL 21:44:52

Podstawowe pytanie może brzmieć– Czy uda się premierowi Nataniachu powołać koalicję do zbrojnego ataku na Iran?
Jeśli się nie uda, będzie pokój i wygrana Iranu, Turcji, Rosji, Chin.
Jeśli Izrael i USA wymuszą na sojusznikach akceptację do działań militarnych to trzeba będzie zadać kolejne pytanie– Jaka skala, jaki zakres i natężenie będzie miała planowana agresja?
Innym ,,sukcesem” Nataniachu, może być jedynie blokada, sankcje, inne duperele, skierowane przeciw Iranowi, Rosji, Turcji, mniej Chinom.

To wszystko jest dosyć ważne zarówno dla nas jak i dla światowego pokoju i z tej racji winniśmy obserwować i analizować wszelkie informacje i doniesienia w tym temacie.

Oświat 11.02.2019 22:05:48

@Oświat 22:05:48

Decyzję już podjęto. A Polskę przy okazji upokorzono. „Dobra zmiana” i „wstawanie z kolan”.

Jarek Ruszkiewicz SL 11.02.2019 22:30:12

@Oświat 22:05:48

Jest jeszcze jedno ale, głębiej. Granie pod stołem Rosji z Izraelem, oczywiście Polską. Dlatego asertywność wobec Kremla winna być symetryczna na kierunku Tel Awiw. Ale filosemickie wazeliniarstwo zaszło już tak daleko, że zbitka USrael knebluje dostęp tlenu do mózgów władzy w Warszawie, co może skutkować, że przy jakimkolwiek przekonfigurowaniu „interesów i transakcji” staniemy się bezwolnym terenem niewolniczym do łatwego przejęcia z rąk do rąk.

Zygmunt Korus 11.02.2019 22:40:17

@Zygmunt Korus 22:40:17

„…staniemy się bezwolnym terenem niewolniczym do łatwego przejęcia z rąk do rąk.”

Wtedy Błaszczak i Macierewicz będą nam słodzić jaka to Rosja jest piękna i wspaniała i jakim to jest strategicznym sojusznikiem dla nas i całego demokratycznego świata…

A lemingi za nimi.

Jasiek 12.02.2019 00:03:54

Ot, co.

Czy Polska idzie na wojnę? – Bąkiewicz o konferencji bliskowschodniej
https://www.youtube.com/watch?v=Msu9K5wJmUU

lorenco 12.02.2019 01:07:13

Wstyd i poniżenie powinni odczuwać ci którzy się identyfikują z Polską pomagdalenkową. Ja osobiście nie czuję się związana z poczynaniami eliciarstwa, więc nie czuję ani wstydu ani poniżenia. Jedynie co mam dla nich jako Polka, to głęboką pogardę. Od 1989 jeszcze żadna ekipa tak się nie szmaciła.

Ślepa Mańka 12.02.2019 05:01:49

To prawda, że jeszcze żadna ekipa po 90 roku aż tak nisko nie upadła.
Co gorsze to oni to robią z „Polską”, „patriotyzmem”, „sprawiedliwością” na ustach!
Jednak wstyd gdzieś na dnie duszy odczuwa każdy Polak.
Gdyby nasi rodzice dopuszczali się niegodnych czynów to nie wystarczyłoby się od nich odciąć mówiąc: „ja się ich wyrzekłem”.
Koniec końców to nasi rodzice a Polska jest naszą ojczyzną.
Wiem, ja też nie utożsamiam tej władzy z MOJĄ ojczyzną.

Robik 12.02.2019 06:17:14

No a Kwach, jak mu Buszmen na obiecywał, że jak Polska wyśle żołnierzy do Iraku i Afganistanu, to zrobi go (Sztolcmana rzecz jasna) 1szym sekretarzem ONZ, albo NATO? Choć mimo wszystko to było coś za coś. Tu faktycznie jest lizanie Jankeskiego rowa i dopłacanie do tego ,,zaszczytu,, Oczywiście naszymi pieniędzmi.

zbig71 12.02.2019 07:09:48

Ta ,, Polska patriotyzm sprawiedliwość,, tak obrzydną Polakom, że będą mieli dość tych haseł na dziesięciolecia. I wtedy już z kopyta ruszy budowa Polin.

zbig71 12.02.2019 07:12:44

Konferencja w Warszawie jako wstyd i poniżenie to zbyt mocno powiedziane

Co jednak nie zmienia faktu, że ta sytuacja jest dla Polski bardzo niefortunna.

Iranowi = dzisiejszemu państwu tak nazwanemu, Polska w kontekście historycznym winna jest wdzięczność. Nic mniej i nic więcej dzisiejszemu Iranowi, poza wdzięcznością za okazanie ludzkich uczuć w postaci przyjęcia przez ówczesną Persję (de-facto będącą w tamtym czasie = wtedy —> pod kontrolą Wielkiej Brytanii) w postaci przyjęcia „polskich dzieci” na pewien czas (+/- 2 do 3 lat) nie jesteśmy dzisiejszemu Iranowi winni.

Jednakże już sam fakt, że w kontekście historycznym wdzięczność Persji/Iranowi winni jesteśmy, w sensie i wymiarze „jeden naród/kraj drugiemu narodowi/krajowi” to obecnie (teraz) wszelkie sprawy, problemy i konflikty tamtego regionu w relacji do IRANU absolutnie nie powinny Polski (politycznie) interesować.

Konflikty polityczno/militarne tamtego regionu, bezsprzecznie nie będąc Polski „sprawami” – powinny dlatego pozostać poza naszym zainteresowaniem.

Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. „polskiej dyplomacji”.

Polska do zyskania nie ma nic.

Do stracenia zaś ma twarz.

A to jest w świecie polityki międzynarodowej i dyplomacji jak historia nas uczy (a przynajmniej powinna) często bardzo, bardzo wiele!

Fatamorgan 12.02.2019 07:38:37

Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. „polskiej dyplomacji” Polska do zyskania nie ma nic.

Do stracenia zaś ma twarz. Tylko że wykonanie rozkazu nie jest błędem. Od 89r to straciliśmy nie tylko twarz, ale nawet dupsko.

zbig71 12.02.2019 09:43:53

@Arjanek 07:38:59

To Netanyahu zabiega o względy p. Putina i FR, a nie odwrotnie. Rosjanie po prostu grają na wszystkich fortepianach polityki światowej, tak jak Chiny i USA.

zbig71 12.02.2019 09:48:27

Polski rząd nie jest Polski, on jest klasycznie kolonialny.
Decyzje o Polsce zapadają poza granicami Polski.
Polska swoją twarz straciła natychmiast po przejęciu władzy przez solidaruchów.
Wystarczy przypomnieć stanowiska „Polski” w sprawie Czeczenii, Gruzji, Jugosławii, Iraku, Afganistanu, Libii, Syrii, Ukrainy, dzisiaj Wenezueli i wreszcie Iranu.

I niczego nie trzeba dodawać.. wszystko jasne..

Jedno jednak trzeba dodać .. te wszystkie decyzje „polskich elyt” to nie są decyzje Narodu Polskiego. Naród Polski z tymi decyzjami nie ma nic wspólnego…. Naród Polski jest wręcz ofiarą tych decyzji.

I będzie tak dopóki ktoś nie wywali na śmietnik historii rządzących solidaruchów popierających wprost globalne zbrodnie globalnej mafii żydowskiej na narodach świata.

Nie wolno mylić woli zniewolonego Narodu Polskiego z wolą jego okupantów kolonizatorów, namiestników okupantów.
… Na taką mądrość innych narodów w stosunku do Narodu Polskiego mam nadzieję.

Oscar 12.02.2019 09:57:55

@Fatamorgan 07:38:37

„Organizowanie takiej konferencji w Polsce, jest olbrzymim błędem polskiego rządu i wyrazem niekompetencji i nieodpowiedzialności (jeśli i nie skrajnej głupoty) pożal się Boże tzw. „polskiej dyplomacji”. „

Z tym nierządem nikt nawet nie konsultował organizacji konferencji na polskiej ziemi. Dostali polecenie i zaczęli się przed Polakami prężyć jacy to oni ważni w oczach „sojusznika”, który de facto traktuje ich jak ścierki do kurzu. Dla koryta zniosą wszelkie poniżenia zewnętrzne, a odbiją to sobie na nas.

wercia 12.02.2019 09:58:27

@wercia 09:58:27

Dokładnie tak, ale ,,nasi,, ogłoszą to jako kolejny sukces dojnej zmiany. Już widzę, jak Juda z głupkowatym uśmieszkiem lansuje się wśród swoich mocodawców.

zbig71 12.02.2019 10:26:15

@Autor

Rządzący w Polsce PIS przygotował pakiet ustaw które mają być w najbliższym czasie uchwalone. A że jest to rok wyborczy to niezręcznie było by posłom PIS-u pielgrzymkować na kolanach do Izraela w celu akceptacji ustaw i wskazówek ,które z ustaw można przyjąć, które odrzucić, a które poprawić.
Jak głosi pewne powiedzenie „nie może góra do Mahometa” to Mahomet w osobie Bibiego N. przybędzie do góry gdzie osobiście i na miejscu pod czujnym okiem swoich zaufanych doradców przejrzy ustawy i zrobi odpowiedni porządek.
No i sprytni judejczycy upieką dwie pieczenie na jednym ogniu, a Polacy znów pozostaną z ręką w nocniku
I TYLKO POLSKI MI ŻAL

matterhorn 12.02.2019 11:09:55

@matterhorn 11:09:55

a to sprytni „judejczycy” nie znają jeszcze poczty elektronicznej ?
Muszą osobiście na wielbłądach przywędrować do swojej kolonii by sprawdzić te ustawy ?
To jakieś bzdury.

PIS uchwala tylko dwa rodzaje ustaw.
Ustawy które ma uchwalić na polecenie judejczyków
Ustawy dla których ma pozwolenie na ustanowienie od judejczyków.
Nie Naród Polski zatwierdza ustawy ale judejczycy…
zresztą część tych ustaw pewnie piszą sami judejczycy bo tak jest prościej
lokalni namiestnicy realizują tylko stronę techniczną.. przeprowadzenie przez sejm , opublikowanie.. wykonywanie.

Oscar 12.02.2019 11:46:58

@Arjanek 11:33:04

Fakt że spotkanie jest w Polsce pokazuje jak bardzo skurczył się zasięg oddziaływania globalnej mafii żydowskiej jak bardzo spadła liczba wasali czyli „sojuszników”.
Zostały już tylko trzeciorzędne kolonijki bez żadnego gospodarczego, wojskowego i politycznego znaczenia.

Polska solidaruchów w tym towarzystwie to policzek prosto w twarz Narodu Polskiego.

Oscar 12.02.2019 11:50:36

„symbolicznym zakończeniem będzie spotkanie 21 lutego KGB_sty Putina z talmudzistą Netanyahu w Moskwie, gdzie jak zwykle dobiją targu”

Nie wiem jaki to „talmudysta” z Netanyahu. (W przeciwieństwie do Pana ja traktuję Talmud poważnie i nawet z pewnym respektem) ale widzę w trzech spotkaniach pewną optymistyczną logikę, ponad-partyjną i ponad spiskową.

Na bliskowschodniej szachownicy, ruchy są określane przez dwóch graczy, Tel-Awiw (najpotężniejszy gracz czyli USA, w tym rejonie uwzględnia interesy swojego sojusznika, który podpowiada podejmowane kroki), oraz Moskwa (która chociaż znacznie słabsza, jest w pozycji aby koordynować
działania Iranu, Turcji i Syrii).

1. Tak więc Stany organizują spotkanie swojej koalicji w Warszawie, u najwierniejszego sojusznika, a więc w miejscu symbolicznie i dyplomatycznie najkorzystniejszym.

2. Rosja organizuje przeciwstawną konferencję przeciwstawnej koalicji na swoim terenie, w Soczi, miejscowości będącym oknem wystawowym dla świata.

3. Trzecim spotkaniem, kulminacyjnym mają być rozmowy Netanyahu i Putina w Moskwie, gdzie obie strony zademonstrują swoje atuty i osiągnięcia oraz będą próbować uzgodnić nowy ład, akceptowalny dla wszystkich stron (których inaczej nie dałoby się zgromadzić przy jednym stole).

Wynik tego wszystkiego może być zaskakująco pozytywny, chociaż może to spełznąć na niczym. Trzeba więc trzymać kciuki i może pomodlić. Chcemy pokoju i sprawiedliwego kompromisu, czyż nie?

Pedant 12.02.2019 12:32:51

@Arjanek 13:09:37

„Daj Pan spokój…, jeśli pan nie zna moich poglądów co sądzę o takich żydowskich „teatralnych konferencjach”, wystarczy poczytać tytuły moich notek i wszystko będzie jasne. ”
Znam Pana poglądy bardzo dobrze, bo czytałem i rozważałem teksty źródłowe.

Mogę nawet Panu zrobić wspaniały prezent, rekomendując świetną ksiązkę, która
objaśnia korzenie i wewnętrzny sens tego w co Pan wierzy:

George Mosse: „Kryzys ideologii niemieckiej. Rodowód intelektualny Trzeciej Rzeszy”

Autor bardzo obiektywny, opisuje rozwój idei volkizmu bez uprzedzeń, wnikliwie i nawet zpewną dozą sympatii. Spodoba się panu.

Pedant 12.02.2019 13:22:09

@Oscar 11:46:58

Krótką masz pamięć.Moze Ci przypomnieć jak to było z ustawą o IPN?

Ustawa już była uchwalona przez Sejm a po wielkim aj-waj judejczyków urzędnicy PIS-U szybko udali się na wycieczkę do Izraela celem wniesienia poprawek.
Więc teraz już poprawek nie będzie a wszystkie ustawy mają być do wglądu przed uchwaleniem i wiedz, że takich dokumentów nie wysyła się mailem tylko pocztą dyplomatyczną, albo osobiście się dostarcza na kolanach.

matterhorn 12.02.2019 13:28:18

@Pedant 13:35:32

Jak zwał tak zwał, nie będę się kłócić. Ale jedno jest pewne, bez Rosji nic już się nie zrobi na BW. Doskonale wie o tym Netanyahu, dlatego tak często pielgrzymuje do Putina. Trumpa może ustawić przez telefon.

Jarek Ruszkiewicz SL 12.02.2019 13:44:38

Upierasz się przy tej konferencji…
Nie przekonasz mnie, to największa plama wizerunkowa jaką pamiętam. Tym bardziej, że to nie my wymyśliliśmy. Potraktowano Polskę jak melinę gdzie można pochlać i pociupciać.

Jarek Ruszkiewicz SL 12.02.2019 14:00:23

@Jarek Ruszkiewicz SL 14:00:23

Plamą jest sposób jej zwołania w Polsce.
a prawdziwą plamą będą ustalenia.. czyli konkluzje.
u już wiadomo jakie będą…
Izrael już napisał zapewne te „konkluzje”
Trzeba tyko przepisać i odczytać przed mikrofonem.
Kogo Izrael wytypuje do czytania ? Kogoś kto umie gadać po angielsku.
Konkluzje zaczną się od ..”Społeczność międzynarodowa”…potępia, sprzeciwia się agresji Iranu ….. popiera humanitarne wysiłki Arabii Saudyjskiej w Jemenie..itd itp w tym stylu.
Rosji nie dotkną za bardzo bo Izrael chce mieć dalej dostęp do ucha „Putina”.

Izrael chce mieć po prostu podkładkę po swoje działania w postaci aprobaty „społeczności międzynarodowej” czyli resztek wasalów którzy jeszcze się nie uwolnili z uścisków globalnej mafii żydowskiej.

Oscar 12.02.2019 14:15:44

@Oscar 14:15:44

100 % racji.
Odczytanie wniosków dadzą pewnie jakiemuś idiocie z Polin. Żeby nasz „autorytet” jeszcze bardziej wzrósł.

Jarek Ruszkiewicz SL 12.02.2019 14:19:54

@Jarek Ruszkiewicz SL 15:25:42

Przypominam sugestie:
USA wycofają się z BW. Izrael upadnie – może być „miejsce ucieczki” dla Chazarów w okolicy Odessy. W zamian Rosja wycofa się z Wenezueli.
A Polska, jak zwykle , nadstawi d…
PS. Napadałeś i dalej to robisz, na Waszczykowskiego. A ten miał jeszcze pewne obiekcje. Może dlatego był tak atakowany?
Wyjaśnij!!!

Krzysztof J. Wojtas 12.02.2019 15:55:46

@Krzysztof J. Wojtas 15:55:46

Gdzie ja napadam na San Escobara?
W notce jest o Czaputowiczu.

To pierwsze co piszesz to bardzo prawdopodobne ale z Wenezueli Rosja nie ustąpi. Choćby dlatego że Chiny nie odpuszcza.

Jarek Ruszkiewicz SL 12.02.2019 16:00:22

@Pedant 16:23:53

Oczywiście że nie. Rosja wielokrotnie ostatnio udowodniła, że potrafi poczekać jak trzeba. Ale Zachód nie ma nic do zaoferowania czego by Rosja nie mogła wziąć sama. Taka smutna rzeczywistość…

Jarek Ruszkiewicz SL 12.02.2019 16:36:50

@Jarek Ruszkiewicz SL 16:00:22

Izrael nie ustąpi to fanatycy. Oni zażądają wycofania się Iranu na Syberię albo dalej…zażądają ustanowienia strefy bez Iranu na 200 km od Izraela… a w strefie baz pokojowych wojsk USA.
To będzie podkładka dla USA by się nie wycofać skoro społeczność międzynarodowa błaga..

Z drugiej strony Rosja nie odda ani BW ani Wenezueli. Na BW Rosja ma za sobą same atuty (poparcie milionów zgnojonych przez USA i Izrael narodów Iraku, Syrii, Libii a nawet Afganistanu)
BW jest już Rosyjski a konferencja, w Polsce to dramatyczna próba odwrócenia tego procesu przez Izrael.

Wenezuela to kolejna koncepcja globalnego bandyty na przeżycie ..
Globalny bandyta bez globalnej grabieży nie jest w stanie przeżyć.
W Ameryce łacińskiej nastroje społeczne są takie same jak na BW.
(wszyscy nienawidzą globalnego bandyty) a zamach stanu w Brazylii nie zmienia nastrojów społecznych, a wręcz je wzmacnia (kolejne upokorzenie Narodu).
Była partyzantka w Columbii już zapowiedziała wznowienie działań bojowych gdyby Columbia napadła na Wenezuelę.

Dla globalnego bandyty Ameryka Łacińska to podobnie jak BW istne gniazdo os. Europa też dryfuje w tym kierunku…Chiny, Koree obie podobnie..
Japonia podnosi głowę po 70 latach okupacji…. Indie też zezują za wolnym Światem, Turcja jako pierwsza złamała sojusz NATO i zmieniła strony..

Globalny bandyta wie co to gniazdo os (Wietnam, Afganistan, Syria..)
nie ma ani sił, ani środków ani przyzwolenia własnego społeczeństwa …na to by wkładać zakrwawioną łapę do kolejnego gniazda os.
Rosja ze swojej strony dba by to gniazdo os mogło dotkliwej żądlić w samoobronie.

Mafia jest praktycznie sparaliżowania … nie maja ruchu, który lubią najbardziej (napaść i ograbić bezkarnie).
Wszystko co może teraz zrobić to obalić Trampa zwalając na niego wszystkie swoje klęski… ale i tu ryzykują uruchomienie kolejnego gniazda os czyli wojny domowej w USA… a to oznacza koniec mafii bo mafia bez siły militarnej USA nie wiele znaczy..

Putin fantastycznie szachuje mafię na wszystkich frontach.
pewnie nie sam, ale ma dobry zespół… i sojuszników za granicą…

Nie wiem tylko jak odbędzie się upadek globalnej mafii …
odbędzie się on w USA,  a potem w Londynie (po Brexicie Londyn zacznie konanie) .. Rewolucja w USA, okrągły stół, podział na suwerenne stany ?
Stawiam na podział na suwerenne stany (niektóre atomowe, niektóre lewicowe inne prawicowe).

Oscar 12.02.2019 16:47:47

.. do Brexitu zostało 1,5 m-ca… będzie twardy…
Irlandia zechce się uniezależnić ostatecznie od W. Brytanii.. gospodarka siądzie bezrobocie wzrośnie..bunt się podniesie… Brytyjskie kalifaty się zbuntują bo socjalu nie będzie… ogłoszą suwerenność…totalny burdel..
Londyńskie CITY oraz „Rodzina Królewska”… czmychną .. do Australii lub Kanady….
Niemcy nie dopuszczą do innego niż twardy Brexit (grają z Rosją w jednej drużynie). Jak Niemcy i Rosja rozwiążą problem Europy wschodniej ?
Mają wspólny interes…kosztem Polski..
Niemcy chcą swoich byłych landów wschodnich, a Rosja przyjaznej Ukrainy i Pribałtyki. To bardzo źle dla Polski.. Rosja dała Polsce nowe granice po wojnie .. teraz Rosja może je Polsce odebrać.
Szansą dla Polski jest pamięć historyczna Rosji. Polacy są jednak bliżej „rosyjskiej kultury) niż Niemcy… Niemcy to biznes a Polacy to sympatia.

Decyzje podejmie Putin.
ale najpierw dekompozycja USA…

ale na krakałem… życie i tak okaże się bogatsze..

Oscar 12.02.2019 17:08:06

Opublikowano za: http://spiritolibero.neon24.pl/post/147672,konferencja-w-warszawie-wstyd-i-ponizenie

 

Comments

 1. matjar says:

  Drodzy Państwo!

  Od wielu lat jesteśmy zwodzeni przez ukonstytuowany po okrągłym stole układ. Niektórzy mieli jeszcze nadzieję na zapowiadaną „Dobrą Zmianę”, jednak propozycja partii Jarosława Kaczyńskiego okazała się być największym kłamstwem i nastąpiła jedynie „Dobra Zamiana”.

  Przerwijmy ten błędny krąg. Wyraźmy swoje niezadowolenie i naciskajmy na odsunięcie się tych ludzi z pozycji władzy.

  Daleko posunięta poprawność polityczna i unikanie w debacie publicznej faktów i poruszania wielu ważnych spraw uderza w fundamenty naszego bezpieczeństwa i suwerenności. Jest to przede wszystkim:

  Kwestia roszczeń o sumie 1 BLN złotych organizacji prywatnych do majątku polskiego wspierana przez senat USA i bierna postawa rządu wobec tych wrogich Polsce działań.
  Forsowanie przez UE niebezpiecznej regulacji o majątkowych prawach autorskich potocznie zwanej “ACTA2”;
  Tragiczna w skutkach polityka energetyczna kierowana względami czysto ideologicznymi i na zlecenie zewnętrznych lobbystów, wyprzedaż praw do złóż naturalnych ogromnej wartości (pod pretekstem nieopłacalności ich wydobycia);
  Przyznawanie kolejnych praw i przywilejów dla banków i korporacji (np. dopłaty dla JP Morgan);
  Ściąganie wojsk amerykańskich na teren RP bez realnego rozwoju polskiej armii. Prowokowanie konfliktów z Chinami i Rosją
  Realna groźba użycia polskich żołnierzy czy obywateli w konfliktach nam obcych
  Przyznawanie praw do funkcjonowania obcym służbom wywiadowczym oraz policyjnym;
  Dopuszczanie do kompromitacji polskiego narodu na arenie międzynarodowej przez korpus dyplomatyczny (obrona pomnika ofiar ludobójstwa w Katyniu w Jersey City, ugięcie się pod lobby przeciwko ustawie o IPN)
  Wybiórcze wykonywanie prawa i 30 letnia bezkarność polityków powiązanych z wieloma aferami.
  Likwidacja przez rząd wybranych sektorów Polski takich jak rolnictwo w sposób przemyślany i systematyczny, pod presją konkurencji i mocodawców z zewnątrz.

  https://www.citizengo.org/pl/168394-drodzy-polacy-z-nieukrywanym-niepokojem-obserwujemy-w-ostatnich-dniach-i-miesiacach-zbywanie

  Podważamy fakt istnienia obecnie profesjonalnych, obiektywnych mediów informacyjnych, których celem byłoby prowadzenie dziennikarstwa na najwyższym poziomie i informowanie społeczeństwa o prawdziwie ważnych sprawach oraz o zachodzących wydarzeniach kluczowych dla przyszłości kraju.
  Udowodnione zostało, że media są wykorzystywane wyłącznie jako narzędzie do wzmacniania przygotowanych w interesie grup interesu manipulatywnych quasi wiadomości i spreparowanych faktów mających na celu przede wszystkim trzymanie ludzi w poczuciu lęku i zagrożenia.

  Wnosimy także o odwołanie parlamentarzystów wszystkich opcji za nie reprezentowanie interesów ludzi w powyższych kwestiach i brak interwencji poselskich. Jednostki, wyłamujące się z układu z pewnością odnajdą się jeszcze lepiej na nowej scenie politycznej post-3RP.

  Postulujemy również:

  Odwołanie zarządu KNFu za brak kontroli nad sektorem finansowym
  Odwołanie zarządu NBP za niesuwerenną politykę monetarną
  Odwołanie zarządu TVP za brak obiektywności i celową dezinformację

  Wnosimy także o odwołanie parlamentarzystów wszystkich opcji za nie reprezentowanie interesów ludzi w powyższych kwestiach i brak interwencji poselskich. Jednostki, wyłamujące się z układu z pewnością odnajdą się jeszcze lepiej na nowej scenie politycznej post-3RP.
  Dołącz: https://www.facebook.com/events/819083255102842/
  Podpisz: https://www.citizengo.org/pl/168394-drodzy-polacy-z-nieukrywanym-niepokojem-obserwujemy-w-ostatnich-dniach-i-miesiacach-zbywanie

Wypowiedz się