Zmierzch chorej cywilizacji Zachodu…

Cywilizacja niszcząca własne korzenie kulturowe musi upaść.

Cywilizacja będąca pasożytem niszczącym własne środowisko naturalne, zatruwającym je, traktującym je instrumentalnie jak rzecz do nieograniczonej eksploatacji, musi upaść.

Cywilizacja, która zaprzedała duszę mamonie, która istnieje tylko po to, aby produkować, zwiększać PKB, zarabiać i wydawać pieniądze, musi upaść.

Cywilizacja, która okrutne okupacje i milionową eksterminację ludności cywilnej (Afganistan, Irak, Libia) nazywa misjami pokojowymi (uzbrojeni najemnicy stają się misjonarzami), musi upaść.

Cywilizacja ślepa na to, że jest ograbiana i wpędzana w bankructwo przez grupkę największych przestępców w historii ludzkości – globalistów spod znaku NWO (Rothschild, Rockefeller & reszta żydowskiej światowej lichwy), musi upaść.

Cywilizacja, której Ducha, kulturę, mentalność i świadomość celowo i z premedytacją zażydzono oszukańczą doktryną i fałszywym „mesjaszem” – musi upaść.
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
http://www.uploadarea.de/files/x6gwc62t4iluhqolxq72n1xiz.pdf
http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html
Cywilizacja, która wydaje biliony na napastnicze, kolonialne armie, zbrojenia i kolejne wojny w sytuacji, gdy miliony ludzi na świecie umiera z powodu celowo organizowanego głodu, musi upaść.

Cywilizacja, której umysły codziennie zatruwają kontrolowane przez władców pieniądza media, musi upaść.

Cywilizacja, która własny majątek narodowy oddaje garstce zbirów i szabrowników, a z milionów robi tanie ludzkie bydło robocze, musi upaść.

Cywilizacja zbudowana na fasadowej „demokracji”, w której u sterów władzy siedzą posłuszni agenci globalistów, musi upaść.

Cywilizacja, która najgorszą jej trucizną – kapitalizmem wymyślonym przez globalną sitwę – zainfekowała najludniejsze kraje na świecie – Chiny i Indie – musi upaść.

Cywilizacja, chora na chciwość, pazerna, niszcząca przyrodę, niszcząca własną kulturę, udusi się chciwością, nienawiścią i zdechnie od własnych trucizn i śmieci. Nawet wtedy, jeśli jej nie zniszczą i/lub nie zniewolą globaliści.

Cywilizacja Zachodu, jeśli nie odrzuci chorych „wartości” – żydowskich religii, żydowskich ideologii: kapitalizmu, globalizmu, służby mamonie, kultu pieniądza i kultu zysku – upadnie.

Po jej upadku nastanie długa i mroczna noc…

Miejmy nadzieję, że gdy przyjdzie po tej nocy świt, ludzie zrozumieją, co doprowadziło do upadku poprzednią chorą cywilizację, zbudowaną na fundamentach żydowskich religii i ideologii podsuniętych Gojom.

Budowę nowej cywilizacji powinno oprzeć się na fundamencie typowym dla cywilizacji pierwotnych. Wzorem może być system rodowej demokracji Słowian.

Wartości podstawowe:
Szacunek dla Przyrody – człowiek jest jej integralną częścią, a nie jej panem.
– Szacunek dla Matki Ziemi. Jesteśmy jej dziećmi a nie właścicielami.
– Demokracja oddolna i bezpośrednia. Samozwańczych dyktatorów chcących rządzić innymi należy nabijać na pal. Następnym dyktatorom ku przestrodze.
– Prawa i przepisy obowiązujące w każdej lokalnej wspólnocie ustala tylko i wyłącznie ona sama.
– Wspólnota majątkowa środków do zabezpieczania biologicznej egzystencji, gwarantująca równość członków wspólnoty.
– Pełna opieka nad każdym członkiem wspólnoty potrzebującym pomocy – u Słowian nie było starców pozostawionych samym sobie, sierot bez opieki czy bezdomnych.

A jeśli ktoś dodatkowo będzie czcił w siłach Natury bogów naszych przodków – to jeszcze lepiej. Będzie to rzeczywiste odrodzenie Ducha Słowiańskiego.

opolczyk

komentarze

vrr | 08/05/2012 o 05:59

Zawsze mi się śmiać chce jak słyszę „nie można odrzucać chrześcijaństwa, to tysiąc lat naszej kultury to nasze korzenie”. Gdy wpadli tu Jahwici próbowali właśnie zniszczyć tysiące lat naszego dziedzictwa więc gdy teraz mówią że przecież chrześcijaństwo w Polsce to przecież TYSIĄC lat, śmiać się chce.

Tysiąc lat żydo-katolicyzmu w Polsce to tysiąc lat niszczenia polskich korzeni, polskiej tradycji, polskiego, słowiańskiego Ducha.
Ukoronowaniem tego było osadzenie na stolcu w Watykanie jako naczelnego herszta żydłaków JP2.
opolczyk

Włodek | 24/07/2013 o 13:44

Krytykujesz komunę i krytykujesz kapitalizm – stąd moje pytanie – co w zamian? Czy jednak kapitalizm nie dowiódł, że jest właściwą drogą do dobrobytu? Opolczyku, czy uważasz, że fuzja kapitalizmu i wartości słowiańskich nie dałoby dobrego rezultatu? Pytam o to, bo oczywistym jest, że niestety nie możemy wrócić do dokładnie takiego trybu życia jak nasi przodkowie, bo po prostu „zjadłaby” nas cywilizacja zachodnia lub islamska, ponieważ są agresywne i przez to się rozwijały/rozwijają. A narzekanie samo dla siebie nie ma sensu. Natomiast przydałyby się pomysły jak przyjąć rodzime tradycje i jednocześnie zapewnić sobie bezpieczeństwo i rozwój.

opolczykpl | 25/07/2013 o 02:52

Włodek:

Krytykuję zbrodnie żydo-komuny, natomiast realny socjalizm, gdyby był robiony przez Polaków dla Polaków z całkowitym wykluczeniem koczowników-sabotażystów ze wszystkich stanowisk – byłby całkiem fajnym systemem, zbliżonym do prasłowiańskiego.

Kapitalizm krytykuję, gdyż jest to rabunkowy system służący tylko banksterom i ich pociotom. Dobrobyt kapitalizmu był krótkotrwały i okupiony niewypłacalnym zadłużeniem budżetów państw kapitalistycznych. Gdy przyjdzie do spłaty „długów” to w całym żydo-kapitaliźmie usłyszymy „płacz i zgrzytanie zębów”.

Kapitalizmu nie da się skojarzyć z wartościami słowiańskimi. Słowianie żyli w solidarnej wspólnocie i wychowywani byli w duchu wzajemnego pomagania sobie i troski o wszystkich członków społeczności.

Kapitalizm to kult indywidualnego sukcesu, konkurencja, walka każdego z każdym o „sukces”. Ponadto najważniejsze dla kapitalizmu rzeczy to zysk, obrót, notowania giełdowe no i naturalnie „własność prywatna”. Jedni mają za dużo, ale chcą jeszcze więcej – a inni lądują na ulicy czy pod mostem. Grzebią po śmietnikach, żebrzą lub kradną. Albo przymierają głodem.

Włodek | 26/07/2013 o 01:44

Nie jestem przekonany co do tego realnego socjalizmu, ale wiesz co? Umówmy się, że najpierw poczytam dokładnie Twojego bloga oraz inne źródła (bo póki co jestem jednak bardzo świeży w temacie) i dopiero wtedy wrócimy do dyskusji.

Pytanie dotyczące działania strony: czemu mimo zaznaczenia opcji powiadamiania nie dostaje informacji na maila (oczywiście sprawdziłem nawet spam)?

opolczykpl | 26/07/2013 o 10:46

Włodek:

Po pierwsze – u mnie nie obowiązuje zadekretowana jednomyślność.
Po drugie – masz rację – poczekaj, poczytaj, przemyśl – a potem możemy wrócić do dyskusji.

Gwoli ścisłości – ów „realny socjalizm” nie musi być wierną kopią tego gomułkowsko-gierkowskiego. Należy z tamtego systemu odrzucić wszelkie ideologiczne idiotyzmy i ograniczenia, a pozostawić wspólnotę majątkową kluczowych gałęzi gospodarki i opiekę socjalną na takim poziomie, aby nie było głodnych, bezdomnych i bezrobotnych.
Ja sam przez dziesięciolecia fanatycznie nienawidziłem komuny i real-socjalizmu. A dzisiaj po przemyśleniach jestem przekonany o ich wyższości nad bandyckim żydo-kapitalizmem.

Co do działania strony – nie wiem, dlaczego nie otrzymujesz powiadomień o komentarzach. Pogrzebię w ustawieniach, może tam jest pies pogrzebany.

Opublikowano za: https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/07/zmierzch-chorej-cywilizacji-zachodu/

Comments

 1. marcin says:

  Cywilizacja judeochrześcijańska przejęła całą planetę Ziemia z pewnego konkretnego powodu. Jej narzędziem była zdumiewająca wręcz zdolność kreacji pieniądza, ostatnio praktycznie bez żadnych ograniczeń ze strony świata fizycznego. Tą właśnie zdolność obrazuje wysokość długu federalnego USA na przestrzeni ostatnich stu lat: https://www.futuretimeline.net/subject/images/us-debt-graph-2020.jpg

  Powyżej wykres długu USA w wielkościach absolutnych, w dolarach. Te dolary dramatycznie tracą na wartości, tutaj wykres tego samego długu w relacji do amerykańskiego PKB: https://2012books.lardbucket.org/books/economics-principles-v1.0/section_30/b6b0962a1ae3b5270bf24fedf49f923b.jpg

  Zdolność do mnożenia pieniądza to właśnie unikalna zdolność judeochrześcijan (dokładnie: żydów), która zapewne przesądziła o zniszczeniu przez nich wszystkich pozostałych cywilizacji i kultur. Działalność żydowskich Kompanii Wschodnioindyjskich (Londyn+Amsterdam) oraz Holandii i Brytanii da się opisać jako niszczenie wszystkich alternatywnych wobec Amsterdamu i Londynu centrów emisji pieniądza (Indie, Jawa, Cesarstwo Chińskie, Imperium Osmańskie, Cesarstwo Austro-węgierskie, Cesarstwo Niemieckie, Imperium Wszechrusi).

  Zachód obecnie dochodzi do kresu „rozwoju” ale nie musi to być wcale koniec. Żydzi, którzy zapewnili nieograniczony dostęp do pieniądza, po prostu przenoszą się do Chin. Z całą pewnością dużo destrukcyjnych elementów cywilizacji judeochrześcijańskiej również zostanie tam przeniesionych.

  ——————-

  Trudno nie podzielać odczuć opolczyka na temat osiągnięć cywilizacji judeochrześcijańskiej. Jedno ALE, a w zasadzie dwa.

  Po pierwsze, podobne uczucia do tej cywilizacji żywili już ludzie wielokrotnie w trakcie ostatnich tysiącleci. Chociażby z powodu wyboru nazwy („judeochrześcijańska”) skupmy się na dwóch ostatnich.

  Pierwszy List św Jana (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=989)

  18 Dzieci, jest już ostatnia godzina, 
  i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, 
  bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; 
  stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. 

  Jan Ewangelista może i ulegał pewnym urojeniom religijnym, ale raczej był człowiekiem inteligentnym. Napisał to pewnie dlatego, że spełniły się „znaki” zapowiadane przez Jezusa „Chrystusa”, dokładnie zburzenie Jerozolimy. A napisał to prawie dwa tysiące lat temu. Gdzie jest ten Antychryst?

  Z historii wiadomo że ponad tysiąc lat temu również w Europie rozpowszechnione były ruchy przewidujące „koniec świata”, co miało związek z ówczesną sytuacją polityczną. Centralną rolę w porządku politycznym odgrywała wówczas kuria rzymska, która znajdowała się być może w głębszym dole niż dzisiaj. Mnóstwo ludzi wierzyło że upadek papiestwa i degrengolada politycznych instytucji zachodniej Europy zapowiadają koniec historii i ponowne przyjście Jezusa „Chrystusa” tysiąc lat po jego narodzinach. Ludzie na poważnie wierzyli, że jest już tak źle, że tylko „Chrystus” może ich uratować.

  A czarna śmierć z 1346 roku? To była katastrofa, pewnie „kara boża”, klęska której z niczym nie można porównać. Też koniec świata.
  Po drodze był znaczący rok 1666, kiedy to zamęt panował w całej Europie, w Londynie wybuchł wielki pożar, a Sabbataj Zewi ogłosił się żydowskim mesjaszem. Uwierzyła w niego większość europejskich żydów. Żydowski mesjasz to może nie jest koniec historii, a raczej zdobycie władzy nad światem przez „naród wybrany”, ale dla gojów wychodzi na to samo 🙂

  W 1815 roku miała miejsce erupcja Gunung Tambora na Sumbawie (przez Lombok sąsiadka Bali) uśmiercając wszystkich mieszkańców wyspy. Wulkan wypuścił do atmosfery kilometry sześcienne pyłu wulkanicznego pozbawiając lata całą ziemię. W Europie zaburzenia klimatyczne 1816 roku interpretowano jako „karę boską” za szaleństwa niedawno zakończonej wojny światowej. W wielu dotkniętych wojną rejonach zaburzenia klimatyczne tylko pogorszyły niełatwą sytuację żywnościową. W różnych rejonach występowała klęska głodu. Opady śniegu w czerwcu, które niszczą wszystkie zboża – czy to nie jest zapowiedź końca świata? A tak bywało w 1816 roku.

  Chyba wszyscy zaliczyliśmy pochwałę angielskiego imperializmu w wykonaniu Henryka Sienkiewicza, „W pustyni i w puszczy”. Sienkiewicz dotknął tam zjawiska ludobójstwa wykonywanego przez angielskich bandziorów (on chyba tak tego nie nazwał) na sudańskich powstańcach prowadzonych przez (rzekomego) Mahdiego. Nadejścia Mahdiego, zresztą obok Jezusa, wyczekują muzułmanie, zdarzenia te mają nastąpić w czasach ostatecznych, mają zwiastować „koniec historii”. Mahdi pojawił się wtedy w Sudanie zwiastując „koniec historii” która wcale się nie skończyła.

  Jeśli mowa o Sudańczykach, spróbujmy sobie wyobrazić, co musieli myśleć Arawakowie z Karaibów, którzy pięćset lat temu zetknęli się z bandziorami od Krzysztofa Kolumba? Całkowita eksterminacja Arawaków na wyspach karaibskich zajęła judeochrześcijanom kilkadziesiąt lat. Co mogli myśleć inkascy Indianie podbici przez łobuzów Pizarro? Co myśleli indiańscy niewolnicy zatrudnieni w kopalniach Potosi? Co myśleli Australijczycy mordowani seryjnie przez Brytyjczyków? I tak dalej, i tak dalej. Dla nich pewnie to również był koniec świata, zresztą to właśnie był koniec ich świata.

  Być może odczuwany dzisiaj absmak na skutek osiągnięć cywilizacji judeochrześcijańskiej należy postawić w szeregu z refleksjami tych ludów? Ta cywilizacja od wielu setek lat brnie w takim kierunku, że ludzie z tęsknotą oczekują jej końca.

  Drugie ALE.

  Wiadomo że cywilizację judeochrześcijańską czeka jakiś „reset”, wyczekuje go zresztą (nie tylko) opolczyk, także autor tych słów. Bardzo łatwo wywołać dziś kryzys, który może spowodować kataklizm głodu i chorób na całych kontynentach. Początkiem może być celowo wywołany „kryzys finansowy”, blokada kluczowych szlaków morskich, chociażby Cieśniny Malaka, Ormuz i Kanału sueskiego.

  W zurbanizowanych krajach odcięcie od elektryczności i paliw z węglowodorów kopalnych doprowadzić może do redukcji nawet 90% zbędnej populacji. W takich warunkach nie ma racji bytu żadne miasto większe niż kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Reszta ludności miejskiej jest po prostu zbędna.

  Jeśli taki „reset” nastąpi, to będzie to wynik celowych działań określonych ośrodków. Te ośrodki są prawdopodobnie na „reset” świetnie przygotowane:

  Protokół IX § 13. Tunele podziemne
  Twierdzicie, że goje rzucą się na nas z bronią w ręku, jeżeli przedwcześnie zrozumieją, o co chodzi. Przeciwko temu posiadamy na zachodzie możność ukrycia takiego manewru, że zadrżą serca najdzielniejsze: są to tunele dla kolei podziemnych, które od tego czasu będą przeprowadzone we wszystkich stolicach. W chwili odpowiedniej będą one wysadzone w powietrze wraz ze wszystkimi organizacjami i dokumentami państwowymi.

  Tutaj akurat jest mowa o wysadzaniu tuneli, ale różne wróbelki ćwierkają o powszechności baz podziemnych i sekretnych przejść w różnych miejscach na świecie. Przez te ~130 lat od ujawnienia Protokołów technologia została znacznie rozwinięta. Podobno „tunele” pełnią funkcję baz, w których będzie można się schować i przeczekać np. wojnę nuklearną. Wiemy że puste tunele są również w Warszawie, co zrobiła z nimi HGW?

  Reżyserowany „reset” mogą przetrwać nie tylko ludzie, którzy będą się posługiwać siekierami i zechcą rozpoczynać wszystko „od początku” – jak przewiduje opolczyk, ale również grupy wyposażone w najnowszą broń laserową, które po „resecie” po prostu będą chciały kontynuować obecną politykę. To może być„nowy początek”, ale może zacząć się fatalnie.

Wypowiedz się