Życzenia na Nowy 2019 Rok

ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2019:

Pogody Ducha i Przebudowy Świadomości,

w Czasach Trwającej i Przyśpieszającej Transformacji:

Duchowej, Intelektualnej, Fizycznej i Cywilizacyjnej,

d l a

CZYTELNIKÓW Strony KIP i SYMPATYKÓW Stowarzyszenia

s k ł a d a j ą 

Zarząd i Redakcja Strony

Stowarzyszenia KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ

 

Comments

 1. nanna says:

  Bezpłatne Kursy Interaktywnej Medytacji Sahaja Yoga Online Na Żywo
  https://sahajayoga.pl/featured-content/kurs-medytacji-online/

  Serdecznie zapraszamy na interaktywne kursy medytacji Sahaja Yoga online na żywo. Zajęcia w ramach tego kursu są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 20.00 do godz 21.30. Zajęcia te prowadzone są na żywo z wykorzystaniem naszego interaktywnego okienka webinaru na stronie Pruffme, poprzez które doświadczeni jogini instruują krok po kroku osoby początkujące.
  Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które ze względu na odległość lub brak wolnego czasu, nie są w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w naszych ośrodkach medytacji. Podczas tych zajęć oprócz doświadczenia samorealizacji i wspólnej medytacji, przekazujemy niezwykle bogatą i przydatną w życiu codziennym wiedzę na temat rozwoju duchowego. Przekazujemy cenne informacje na temat oczyszczania czakr, prowadzenia medytacji w warunkach domowych, radzenia sobie z codziennym stresem oraz pozytywnego wpływu medytacji na nasze życie.
  Medytacja to proces, który ma na celu przetransformować nas w lepszą istotę ludzką. Jest to stan, w którym się znajdujemy po wyciszeniu myśli. Stan ten został opisany we wszystkich duchowych pismach. Wyciszenie umysłu daje nam unikalną możliwość przebudzenia naszej własnej energii Kundalini i połączenia jej z wszechprzenikającą energią kosmosu zwaną Param Chaitanya, która nas otacza opieką.
  Aby wziąć udział w medytacji online na żywo należy zgłosić swoje uczestnictwo wysyłając krótkiego maila na adres: medytacjaonline@sahajayoga.pl. Osoby, które wyślą krótkiego maila z intencją wzięcia udziału w online medytacji, otrzymają automatycznie z naszej skrzynki zwrotnego maila z linkiem dostępu do naszego webinaru z podstawową informacją dotyczącą bardzo prostej procedury logowania w celu uczestniczenia w naszych kursach.
  Nie ważny jest stopień zaawansowania w medytacji – możecie dołączyć do nas w każdej chwili, tj. w każdy poniedziałek. Nie pobieramy opłat za kursy, gdyż te możliwości drzemią w każdym z nas od momentu urodzenia. Posiadamy bezpłatne kursy na żywo medytacji online na różnym poziomie zaawansowania dla osób, które pragną kontynuować udział w zajęciach.

Wypowiedz się