Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

 

 

Tak jak się spodziewaliśmy, syjoniści w Polsce, w okresie rządów PiS, poczuli się na tyle pewni i bezkarni, że przechodzą do otwartej wojny z Polakami. Na początek za cel antypolskich działań szowinistyczne, syjonistyczne środowiska żydowskie, wybrały sobie stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna. 

Po niemal pół roku trwającym, tzw. ” karnym postępowaniu przygotowawczym” syjonistyczne,  szowinistyczne środowiska żydowskie w Polsce postanowiły iść na pełną konfrontację z polskimi środowiskami narodowymi. 

Na pierwszy cel terroru politycznego i medialnego wytypowano stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna. Postawiono na otwartą wojnę, ale prowadzoną tzw. „demokratycznymi metodami” ( podobnie jak – w innej oczywiście skali – ludobójczy imperializm anglosasko-syjonistyczny wprowadza ” demokrację” za pomocą agresji zbrojnej lub wojny hybrydowej w wybranych regionach świata, odpowiednio do własnym interesów i zysków).

Jakich narzędzi na tym etapie użyli syjoniści ? Rolę donosiciela i denuncjatora ( oficjalnie oczywiście uchodzącego za obrońcę standardów demokracji i praw człowieka) spełniła  tzw. „Otwarta Rzeczpospolita” – na czele z jej liderem dr Markiem Gumkowskim, czyli jak eufemistycznie o sobie piszą – stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii. Natomiast rolę narzędzia wykonawczego na tym etapie wojny syjonistów przeciwko Polakom pełni Prokuratura Warszawa Praga-Północ, w osobie Prokuratora Macieja Młynarczyka.

Teraz możemy napisać już o tym wprost, gdyż posiadamy obecnie status „oskarżonego” ( czyli kaganiec milczenia został nam ”formalnie” zdjęty ).

Dariusz Kosiur, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz wiceprzewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyny z art.257 kk, z art. 256  § 1 kk i z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.  Paweł Ziemiński, przewodniczący stowarzyszenia  Wierni Polsce Suwerennej i przewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyn z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.

Dariusz Kosiur został wprost zadenuncjowany i pomówiony przez syjonistów z  tzw. ” Otwartej Rzeczpospolitej” o „propagowanie faszyzmu” oraz „zniesławianie narodu żydowskiego”, natomiast ja, Paweł Ziemiński „zasłużyłem  sobie” na status oskarżonego korzystając z konstytucyjnej wolności słowa oraz pełniąc służbę niezależnego, narodowego dziennikarza informującego w sposób niezakłamany o przebiegu wydarzeń z dnia 8.06.2018 r., jakie miały miejsce w domu prywatnym Dariusza Kosiura i mieszkaniu mojej córki, w którym przebywałem.

Oznacza to, że funkcjonariusze PiS zgodnie z poleceniami syjonistów mają działać przeciwko Polakom w atmosferze publicznego milczenia,  wywołanego terrorem polityczno-prawnym i informacyjno-medialnym.

Jeśli wojna, to wojna. Sprawy zaszły za daleko, aby Polacy mieli się cofać przed jawnymi okupantami i uzurpatorami. Nie będziemy naświetlać w chwili obecnej wszystkich aspektów reakcji i odpowiedzi naszym wrogom.

Informujemy jednak, że zapadła decyzja o powołaniu przy partii Polska Patriotyczna:

1.Komitetu Przeciwko Zniesławianiu  Polaków i Obrony Praw Suwerena

2.Funduszu Wsparcia i Obrony Pokrzywdzonych Przez System Prawa III RP

3.Ośrodka Dokumentacji Przestępstw Wobec Konstytucyjnych Praw Polaków i Praw Polaków Wynikających z Konwencji Międzynarodowych

Wkrótce więcej informacji, ale już od dzisiaj –  wszystkie organizacje polskie oraz wszystkich Polaków gotowych bronić swojej godności i niezbywalnych praw Suwerena – zapraszamy do współpracy i wspólnej walki o przyszłość.

 Paweł Ziemiński

Łódź, dnia 28.12.2018 r.

Podobne

Ocena polityczna i prawna zdarzenia związanego z wejściem w dniu 8.06.2018 r. policji do siedziby partii Polska PatriotycznaW “Polityka”

1 sierpnia 2018 r. – początek wojny o Suwerenną PolskęW “Bez kategorii”

13 grudnia 1981 – żydowski sukces W “Polityka”

Wybrane komentarze

existō 29 grudnia 2018 o 03:05

Tak na oko to wygląda raczej na chęć zastraszenia. Sąd nie musi chcieć się kompromitować i w to brnąć. Takie organizacje jak ta dostają pieniądze na działalność i muszą się wykazywać, a zatem potrzebują „faszystów i antysemitów”, bo bez nich nie mieliby czym zapłacić rachunków.

  1. Czy jakiś członek „narodu żydowskiego” czuje się zniesławiony?
    2. Czy przedstawili Panom definicję pojęcia faszyzm, którzy rzekomo propagujecie?

existō 29 grudnia 2018 o 03:13

Może warto się zapoznać: https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/otwarta-rzeczypospolita-oskarza-mnie-o-antysemityzm/

existō 29 grudnia 2018 o 03:40

I przede wszystkim trzeba określić KTO JEST POSZKODOWANY: https://www.rp.pl/Plus-Minus/311289978-Narod-zydowski-zostal-wymyslony.html&template=restricted

nina 29 grudnia 2018 o 09:40

ŻYDOWSKIE UB zamordowało mi Ojca, po dzień dzisiejszy żaden ŻYDOWSKI ZBRODNIARZ czasów wojny jak i powojennych nie został postawiony w stan oskarżenia. Żydzi żerują na Słowianach od czasów pojawienia się na ich ziemiach, OKUPUJĄ JE ! mordują , okradają SUVERENÓW. Przejęli podstępem Państwo polskie, a jego Obywateli wpędzili w biedę uniemożliwiającą normalnie żyć!. Żydzi znienawidzeni są we wszystkich Państwach świata. ZBIOROWA NIENAWIŚĆ podyktowana -ŻALEM, PRETENSJĄ osiągnęła właśnie swoje apogeum.

Nadszedł czas, już niebawem Polacy Sławianie BĘDĄ OSKARŻAĆ żydów O ZBRODNIE przeciwko Narodowi polskiemu, inne Narody też będą oskarżać. NIE BĘDZIE MIEJSCA NA ZIEMI !! gdzie ZBRODNIARZE ŻYDZI będą mogli ukryć się przed SPRAWIEDLIWOŚCIĄ. Żydzi będą musieli zapłacić Polakom za czas przebywania na ich ziemiach i za popełnione zbrodnie.
OKUPOWANA Polska pod żydoskim zarządem kradnącym dorobek Narodu polskiego.
https://www.gtlaw.com/pl/professionals/f/fogelman-lejb

nina 29 grudnia 2018 o 11:01

— po 2 Wojnie Światowej żydzi przejęli całą władzę w Polsce .TERROR jakiemu został poddany Naród polski ,ukrywany był przed światem. Temu służyła ŻELAZNA KURTYNA ,NIKT ! poza Polakami nie wiedział o ! celowej powojennej eksterminacji Inteligencji polskiej. Rodziny polskie, w których członek rodziny był np. Żołnierzem AK dozgonnie miały tzw. WILCZY BILET. Jego działanie polegało na: braku możliwości zdawania na wyższe uczelnie , awansowaniu w pracy , niszczeniu moralnym takiej rodziny poprzez rozpuszczanie plotek odbierających godność itp.
— ANTYSEMITYZM to NIC INNEGO !! jak wskazywanie palcem na SWOJEGO OPRAWCĘ ! i nazywaniem go po imieniu. Gdyby w Polsce mordercami z UB byli Chińczycy – wskazywalibyśmy palcem na nich, ale w tym przypadku są to !! ŻYDZI .
Dowodów na ZBRODNICZĄ działalność żydów w Polsce jest aż nad to !
https://nsz.com.pl/index.php/artykuly-i-opracowania/1002-dr-hab-krzysztof-szwagrzyk-qw-komunistycznej-bezpiece-ydzi-zajmowali-niemal-poow-stanowiskq

nina 29 grudnia 2018 o 11:07

— OPRAWCÓW Polaków jest !!! WIĘCEJ
https://www.google.com/search?q=tajne+dokumenty+usa+o+zbrodniczej+roli+UB+W+POLSCE++NADITERPRETACJA+%C5%BBYD%C3%93W&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiP-PqH5cTfAhXFmIsKHa34ClgQsAR6BAgFEAE&biw=1366&bih=654

paziem 29 grudnia 2018 o 09:47

@existo, bardzo cenię sobie „dobre rady” i różnego rodzaju dywagacje, ale to wobec Dariusza Kosiura i mnie sformułowano akt oskarżenia, i to Dariusz Kosiur i ja staniemy przed Sądem Rejonowym w Otwocku II Wydział Karny. Na te fakty ( obojętnie jak je oceniamy) i ich następstwa musimy reagować, a nie na dywagacje.

jasiek z toronto 29 grudnia 2018 o 15:02

Panie Pawle (Pozdrowienia śle).
Proszę zadzwonić do Jabłonowskiego, Sendeckiego, Konrada Daniela, ONR-u I wszystkich, którzy podają się za Polskich Patriotów do wspólnego uderzenia na syjonistyczna creature żydowskiego pomiotu okupującego naszą Ojczyznę.
Nasz Polaków interes jest nasza Ojczyzna, a nie uprawianie poglądowych racji i tzw. „przywództwa” (kto ma więcej lub kto wie wieęcej).
Kierunek to wolna, suwerenna, niepodległa I nie-opodatkowana Polska wraz z jej prawowitymi właścicielami.

Pozdrawiam jeszcze raz.
jasiek z Toronto

http://polskawalczaca.com

P.S. Proszę częściej zaglądać do Gajówki i umieszczać bieżące informacje.

ndc 29 grudnia 2018 o 15:25

Jasiek weź sobie wylej na głowę wiadro lodowatej wody aby uszły z ciebie emocje. Prędzej dzika świnia zobaczy żydowskie niebo jak to wymienione przez ciebie towarzystwo chociaż kiwnie palcem w tej sprawie.
Zapytaj się ich czy wpłacili chociaż złotówkę w temacie kaucji dla lidera Zmiany.

julius 29 grudnia 2018 o 10:53

Dobrze byłoby zobaczyć wtajemniczonego z Waszyngtonu, który wreszcie opamiętał się, że Ameryka MUSI  WYELIMINOWAĆ  ATOMEM  IZRAEL, jeśli ma przetrwać. Ale czy to jest możliwe? Oczywiście, że nie, Ameryka jest krainą obszczymurków i dziwek i gotowa jest walczyć w niekończących się wojnach dla Izraela. Ameryka zbankrutuje, zanim kiedykolwiek przestanie szaleć lojalnie wobec żydowskich supremacjonistów, a prawdziwego powodu nie można wymienić nawet na tej stronie, jest to religijna lojalność oparta na tekście biblijnym.
https://www.darkmoon.me/2018/texans-grovel-at-israels-feet/#more-108729

Polska jako departament zamorski Stanów Zjednoczonych musi robić dokładnie to samo co macierz. A tam przykręcanie śruby z powodów żydowskich idzie pełną parą.

Paweł Samoń 29 grudnia 2018 o 11:00

Za jakiś czas powstanie poradnik jak rozpoznać ukrytego żyda.

Lipski 29 grudnia 2018 o 11:23

Pozdrawiam Przekazałem do siebie w internecie. wpolsce.biz

WPS potrzebuje wsparcia. Głośne Brawa za odwagę. Polska administracja musi zaskarżyć cały polski internet, Polonię czyli tysiące patriotycznych stron.

Zaskarżyć google, bing za zdjęcia anty żydowskie, anty semickie, anty syjonistyczne, anty izraelskie.

Musi zaskarżyć pseudo analfabetów żydowskich w Polsce (nie znają hebrajskiego) za propagandę mordowania arabów przez Izraelczyków, a ten harcerzyk i tchórz Marek Gumkowski musi składać protesty przeciw szukarkom w internecie propagujących w różnych językach nienawiść do syjonistów. Ba nawet żydzi w USA i w Holandii protestują przeciw syjonistom.

Dołączam do WPS ze swoimi stronami poza Polską

Lipski 29 grudnia 2018 o 11:30

Proszę mnie podać jako świadka, gdyż propaguję
dialog z Rosją i działania przeciw syjonistom.Od lat.

Marek Lipski,+49 170 2411559.
To jest oficjalny numer telefonu w Niemczech.
Adres jest na moich stronach.W „Kontakt”.

Lipski 29 grudnia 2018 o 12:15

Dodam. Pseudo obrońcy syjonistów, semitów, którzy nie znają hebrajskiego? Informacje o powiązaniach firm w Polsce, ze  stowarzyszeniem Otwarta Rzeczpospolita są w internecie.

Organizacja ,”Otwarta” nigdy nie protestowała przeciw selekcji polskich dzieci w Polsce od roku 89 do dzisiaj czyli organizacja jest przeciw polskim dzieciom w Polsce.
Dzieci w Polsce mają zabronione leki bez opłat ,w ramach ubezpieczenia rodzinnego.

rzeczpospolitapolska

29 grudnia 2018 o 12:48

Biuletyn Informacji Publicznej
Imiona: Marek Krzysztof
Nazwisko: Gumkowski
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/76419

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wręczył Odznakę Honorową RPO „za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka” Stowarzyszeniu przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita…
(na pierwszym planie M.Gumkowski, po prawej A.Bodnar)

Rozdanie nagród XIX edycji konkursu im. J. J. Lipskiego
(od lewej: Z. Bujak, M. Gumkowski, P. Sawicka, była prezes OR)

ndc 29 grudnia 2018 o 13:21

Rozumiem że jest to informacja ale z drugiej strony po co te gęby tu umieszczać. Tyle jest tego w pejsatych mediach, a jak ludzie to oglądają to tylko ciśnienie to podnosi. Te zdjęcia zajmują miejsce i szkoda zaśmiecać portal takimi zdjęciami.

Opublikowano za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/29/wojna-syjonistow-z-wps-i-polska-patriotyczna-czyli-z-polakami/

Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem

Żydowski szowinizm, żydowskie kłamstwa, należy bezwzględnie obnażać i zwalczać. Poniżej moje pismo do sądu w Otwocku w związku z syjonistyczną hucpą Prokuratury  Rejonowej Warszawa – Praga Północ oraz prokuratora Macieja Młynarczyka podejmujących antypolskie działania na zlecenie żydowskiej Otwartej Rzeczpospolitej, tzw. organizacji pozarządowej, finansowanej ze źródeł zagranicznych, sponsorowanej także przez żydowskie organizacje podejrzewane o działalność terrorystyczną.

_______________

Otwock, 11.12.2018

Sąd Rejonowy w Otwocku

II Wydział Karny

ul. Armii Krajowej 2

dotyczy:

sygn. akt IIK 947/18

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie do dnia dzisiejszego nie rozpatrzył mojej skargi na bezprawne działania Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Północ i osobiście inkryminowanego prokuratora Macieja Młynarczyka, którzy w przedmiotowej sprawie dopuścili się złamania Konstytucji RP podejmując przeciwko mnie i przeciwko Pawłowi Ziemińskiemu działania noszące znamiona bandyckiego aktu (m.in. szantażu) o charakterze syjonistyczno-faszystowskim.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie może uznać moją skargę za niezasadną lub za zasadną, a zatem i cała sprawa będąca w istocie antypolską, syjonistyczną, hucpą może zostać potraktowana w sposób podobny.

W związku z powyższym wnoszę o wycofanie „Odpisu aktu oskarżenia wraz z wezwaniem do złożenia wniosków dowodowych” lub ponowne przesłanie w terminie późniejszym, po odnośnej decyzji Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie.

Dariusz Kosiur

______________________________

Mamy prawo podejrzewać, że podjęte przeciw nam, przeciw WPS, antypolskie działania prokuratury IIIŻydo-RP/Polin oraz żydowskiej, pozarządowej (finansowanej, sponsorowanej z zewnątrz także przez żydowskie organizacje terrorystyczne) organizacji Otwarta Rzeczpospolita są zemstą za ogranie reżimu i objęcie przez nas, przez Pawła Ziemińskiego i mnie, kierowniczych funkcji w partii Polska Patriotyczna w sytuacji, gdy służby tegoż reżimu nie chciały zarejestrować Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej – kradnąc nam jeszcze opłatę rejestrową.

Nie należy zapominać, że każda prokuratura i każdy sąd w IIIŻydo-RP/Polin są częścią tego samego systemu (nie)sprawiedliwości, który bez wyroku i bez postawienia zarzutów więzi już od dwu lat i siedmiu miesięcy Polaka, Mateusza Piskorskiego – za co – ? – za prezentowane przezeń poglądy. Sądową propozycję wpłacenia kaucji za jego zwolnienie z aresztu należy traktować jak żądanie okupu przez gangsterów-porywaczy. Przy czym nie jest wcale pewne, czy M.Piskorskiego nie aresztowano by ponownie. Skądinąd dobrze wiemy, że z gangsterami się nie pertraktuje, gangsterów się bezwzględnie likwiduje. W każdym razie widać z tego, że reżim IIIŻydo-RP/Polin ma z M.Piskorskim problem, który być może chciałby jakoś rozwiązać, a przy okazji za jego uwolnienie jakieś kanalie chciałby wyłudzić od Polaków okup (kaucję) w kwocie 100 tys.$ USA.

D.Kosiur

_________________

PS

Rodzice zaprowadzili mnie do chrztu po październiku 1956r., gdy miałem już trzy lata. Bali się ochrzcić mnie wcześniej, ponieważ ojciec był prześladowany przez żydo-bolszewickich bandytów z UB, a matka bała się utraty pracy, czym groziła jej kierowniczka kadr w MHZ, Żydówka, tzw. personalna – wtedy najważniejsza osoba po dyrektorze. Tak oto historia zatoczyła koło – Żydostwo znów rządzi w Polsce i znów prześladuje Polaków.

Opublikowano za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/29/nie-bojmy-sie-walczyc-z-syjonistycznym-bandytyzmem/

Wypowiedz się