Szowinistyczny Żyd urządza prowokacje

Historia z hasłami rasistowskimi, których nie było i wynikający z tego poważny problem antyfaszystów

Szukali rasistowskich napisów na murach, aby je zamalować. Gdy ich nie znaleźli to… sami zaczęli je tworzyć!

piątek, 30.11.2018 r.

Ta historia, choć wydaje się być kompletnie absurdalna, miała miejsce naprawdę. Kilka lat temu grupa zawodowych antyfaszystów wybrała się do Gdańska w okolice stadionu Lechii, aby na murach pobliskich budynków odszukać hasła i napisy o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym lub antysemickim. Kiedy po wielu godzinach poszukiwań nie udało im się znaleźć żadnego (podkreślam – ŻADNEGO!) napisu do zamalowania, antyfaszyści wpadli na pomysł, aby na trybunach stadionu rozwiesić baner z napisem: „Nie jesteś Polakiem? Wynocha!”, by następnie dzielnie go zamalować!

Historia z hasłami rasistowskimi, których nie było i wynikający z tego poważny problem antyfaszystów (uderzający de facto w fundamenty ich istnienie) pokazują, że wbrew stereotypom i rozgłaszanym przez lewicowo-liberalne środowiska poglądom, Polska wcale nie jest jądrem europejskiej ksenofobii. Oczywiście skłamałbym, gdybym stwierdził, że problemu nie ma wcale, ale tezy o rzekomo powszechnej u Polaków nietolerancji, ksenofobii czy antysemityzmie spokojnie mogę wstawić między bajki.

Z resztą wystarczy spojrzeć na wyniki oficjalnych badań porównujących skalę wspomnianych problemów w poszczególnych krajach Europy. Opublikowany 9 listopada br. raport Europejskiej Agencji Praw Podstawowych na temat antysemityzmu w krajach Unii Europejskiej za rok 2017 nie pozostawia wątpliwości. W Polsce, na tle innych państw UE, dochodzi na najmniejszej liczby antysemickich incydentów. Poniżej zestawienie za 2017 rok:

Niemcy – 1412
Wlk. Brytania – 1382
Francja – 311
Holandia – 284
(…)
Polska – 73

Jaka według autorów raportu jest definicja „antysemickiego incydentu”? Otóż może nim być obrażający Żydów napis na ścianie budynku, akt wandalizmu wobec synagogi czy kirkutu, jak również bezpośredni atak werbalny lub fizyczny na osoby żydowskiego pochodzenia. Zdaniem MSWiA takich przypadków w 2017 roku było łącznie 73. To mniej niż w 2016 (kiedy odnotowano 101 incydentów) oraz w 2015 (167 incydentów). Co istotne – nasz kraj nie może się równać z „potęgami antysemityzmu” w Europie, którymi są Wielka Brytania (1382 incydenty w 2017 roku) oraz Niemcy(1412 incydentów w 2017 roku). W tym ostatnim państwie aż 40 proc. ludzi w wieku od 18 do 34 lat nie wie NIC na temat Holocasutu (co potwierdził ostatnio nawet sam Heiko Maas – minister spraw zagranicznych RFN)!

Jeszcze apropo Niemiec – kilka dni temu doszło tam do niemałego skandalu medialnego. Nadająca „na żywo” z Berlina korespondentka izraelskiej telewizji, została zaatakowana przez grupę kilku młodych mężczyzn. Jeden z nich rzucił w jej kierunku petardę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Napastników zdenerwował fakt, że korespondentka mówi do kamery po hebrajsku i trzyma mikrofon, na którym znajdowały się hebrajskie litery…

No ale to w Polsce odbywają się marsze 200 tys. nazistów, c’nie?

Źródło:Łukasz Warzecha: o hejterach i manipulacjach. Z kim walczy premier Kopacz? (Wp.pl)
Źródło: Antisemitism – Overview of data available in the European Union 2007–2017 (Fra.Europa.eu)
Źródło: Firecracker Thrown Toward Israeli Journalist Speaking Hebrew in Berlin (Haaretz.com)
Źródło:Kuriozalna akcja na stadionie Lechii (Kibice.net)
Źródło:Heiko Maas (Twitter.com)

za: //niewygodne.info.pl/artykul9/04645-Szukali-rasistowskich-napisow-Sami-je-namalowali.htm

https://marucha.wordpress.com/2018/12/01/szukali-rasistowskich-napisow-na-murach-aby-je-zamalowac-gdy-ich-nie-znalezli-to-sami-zaczeli-je-tworzyc/#more-73240

____________________________

Niski poziom „antysemityzmu” w Polsce nie jest, wbrew autorom, żadnym powodem do chwały, lecz dowodem na głupotę i skundlenie narodu – narodu, który ryzykował życiem własnych dzieci (!), aby pomóc żydowskiej zarazie -, który nawet nie potrafi nienawidzić swoich najgorszych wrogów. 

Admin (Gajowy Marucha)

____________________________

Mimo, iż Gajowego Maruchę i mnie zdecydowanie różni stosunek do żydo-katolickiej religii i żydo-katolickiego Kościoła (naród wybrany – Żydzi – stanowi jedną z głównych idei tej religii – a więc religii szowinizmu), to jednak tę jego opinię całkowicie podzielam. „Antysemityzm” (poprawnie: antyjudaizm lub antysyjonizm) jest naturalną reakcją obronną społeczeństw stykających się z żydowskim szowinizmem i o tym nie wolno zapominać. To żydowski szowinizm (żydowski manifest: „Precz z państwem narodowym”– nie dotyczy Izraela) winien być ustawowo tępiony, a nie reakcja obronna społeczeństwa w postaci „antysemityzmu”. Jeśli jednak ustawowo ścigany jest „antysemityzm” jako naturalna obrona przed żydowskim szowinizmem oznacza to, że system władzy w państwie opanowany został przez elementy syjonistyczne. 

D.Kosiur

WYBRANE KOMENTARZE

Sterowanie IIIŻydo-PR/Polin

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2497392943636873&set=a.617597878283065&type=3&theater

Rzeczpospolita 02.12.2018 16:07:19

symptomy antysemityzmu wesji 2.0;
 1. niebranie kredytów w bankach
  2. niekorzystanie z ich lekarzy
  3. niekorzystanie z ich prawników
  4. odporność na propagandę mediów głównego nurtu
Czyli jeśli ktoś jest inteligentny i postępuje racjonalnie, to automatycznie jest antysemitą.

Nibiru 02.12.2018 21:08:12

@Jan Paweł 21:20:41

Szanowny Janie Pawle. Dlaczego obraża Pan Pana Boga sugerując że bawi się z nami w ciuciubabkę i głuchy telefon. Poza tym czemu niby Polacy mieliby być narodem wybranym? Nie dosyć już tych podpuch i gierek w rasę panów? Czy myśli Pan, że gdyby Pan Bóg chciałby coś ludzkości powiedzieć to potrzebowałby do tego pośredników, na przykład pannę Dzidkę z wypożyczalni kajaków, czy pastuszka Jędrka z Głuchej Dolnej? Proszę nie oceniać Boga według swoich standardów i IQ, bo to grzech i groteska.

Nibiru 02.12.2018 22:02:16

O to dlaczego wyzwolenie się Narodów jest MILITARNIE niemożliwe – ROM ma najpotężniejszą i najdoskonalszą ARMĘ na Ziemi złożoną

z PEDERASTÓW, SADYSTÓW i wszystkich innych zboczeńców !!!!!!!!!!!!!
http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146651,jak-upadla-lechia-scytia-tartaria-i-rzeczpospolita#comment_1508567

Krystyna Trzcińska 02.12.2018 23:43:48

@Jan Paweł 22:36:58

Proszę Szanownego Pana. Ludzi, którzy twierdzą, że Bóg, lub któryś święty przekazał im wiadomość, powierzył misję, lub wprost wcielił się w nich, są tysiące na całym świecie we wszystkich religiach. Przeważnie trafiają do szpitali dla obłąkanych, gdyż mają też inne symptomy. Czemu zatem wybrał Pan z całej tej plejady tylko parę osób i to do tego tych które Panu pasują z jakichś względów. Pan Bóg, gdyby chciał nam rzeczywiście coś przekazać, to ma przecież nieograniczone możliwości. Proszę nie kpić z Boga i wiernych.

Nibiru 03.12.2018 03:13:30

@Jan Paweł 08:31:02…to może Pan Bóg dał taką łaskę właśnie jemu…

Dlaczego nie dopuszcza Pan możliwości, że BÓG dał
i nieustannie daje taką łaskę (bezpośrednią świadomość)
KAŻDEMU człowiekowi ?
Forsuje Pan w swoich komentarzach SWOJE przekonanie,
że jakaś część ludzkości/partia/naród otrzymuje przywileje bezpośrednich
relacji z BOGIEM.
Moim zdaniem jest to sprzeczne z myśleniem i odczuciem każdego człowieka.
Wystarczy pobyć kilkanaście sekund w CISZY , aby otrzymać odpowiedź, że JESTEŚ CAŁOŚCIĄ połączoną z NIESKOŃCZONOŚCIĄ.
Zupełnie innym zagadnieniem jest fakt, ilu ludzi korzysta z tego POŁĄCZENIA.

Zbigniew Jacniacki 03.12.2018 08:56:13

@Zbigniew Jacniacki 08:56:13

“Wystarczy pobyć kilkanaście sekund w CISZY , aby otrzymać odpowiedź, że JESTEŚ CAŁOŚCIĄ połączoną z NIESKOŃCZONOŚCIĄ.’

5* Piękne i działa…..

ZBYSZEK49 03.12.2018 10:35:10

@Zbigniew Jacniacki 08:56:13

Może Twój celny komentarz trafi jakoś do Jana Pawła. Ale wątpię, gdyż zachowuje się jak nawiedzony (tylko przez co?).

Nibiru 03.12.2018 11:53:06

Opublikowano za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/146655,szowinistyczny-zyd-urzadza-prowokacje

Agnieszka Śliwowska 28 listopada o 07:21

Michał Ślusarczyk
Czy ktoś jest zdziwiony tym że Pani Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher Pisze bezczelny list do Morawieckiego? Mnie to wcale nie dziwi.

Ustalmy sobie kilka faktów.

Morawiecki już w Listopadzie 2017 oraz w Marcu 2018 dał im wyraźnie do zrozumienia że zamierza być psem na posyłki i nie ma zamiaru szczekać przyjmując ochoczo każdą rzuconą kiełbasę.

Dowiemy się o tym fakcie z wielu stron (na dole tekstu podam link)
Napisał nasz kochany Vatowiecki że:

„W czasie wzrastającej fali antysemityzmu w Europie, Polska znów staje się bezpieczną przystanią dla społeczności żydowskiej” – napisał Mateusz Morawiecki w liście do rabina Shmuleya Boteacha. Boteach jest uznawany za jednego z najważniejszych rabinów w Stanach Zjednoczonych. List polskiego premiera opublikował izraelski „Jerusalem Post”.

Z panem Shmuleya Boteacha Nasz kochany Premier Maniek spotkał się w listopadzie jakże by nie inaczej w obecności także znanego już Jonny Danielsa z Shmuleya Boteacha by porozmawiać skromnie o kierunkach politycznych. Złożył też zaproszenie dla niego do Polski
Spotkanie to odbyło się w Kwietniu 2018 roku.

Czy USA ma nas traktować poważnie?

Jak wygląda nasza polityka zagraniczna?

Szef MSZ nie wie o istnieniu Morza Azowskiego i tak jak Petru strzela z tekstem o Morzu Azorskim

Polska zamiast prowadzić “Real Polityk” opartą na biznesie w stosunkach międzynarodowych robi za szczekającego kundla na smyczy Nato i UE w kierunku “Niedźwiedzia” Rosji którą po piętach usiłuje kopać Upadlina – W efekcie czego jak przed laty Polscy rolnicy i sprzedawcy mięsa zapłacą kilka miliardów złotych w postaci nie sprzedanych produktów na rynek Rosyjski wskutek kolejnego embargo.

Polskie wojsko miało kupić śmigłowce, drony i kto wie co jeszcze tymczasem nie kupiło nic ale w zamian sprowadza nam wojsko USA które robi sobie karczowanie naszych lasów rozwala się po naszych drogach, tankuje na nasz koszt paliwo! Za co w zębach Kaczyński z Morawieckim zanoszą im pieniądze! Bagatela 2 mld dolarów za ich stacjonowanie! Zamiast kupić za to przykładowo karabiny nowej generacji i utworzyć magazyny broni w każdej gminie na wypadek wojny (jedna z sugestii poprawy obronności niektórzy mogą mieć oczywiście lepsze pomysły)

Tak więc czy ktoś się dziwi?
Rząd PIS lata do Izraela jak na sraczkę
W bajkach dla dzieci i w książkach coraz więcej zasranej chanuki! TFU! Niech świętują u siebie
“Polski Rząd” Obchodzi chanukę w sejmie? K@ jakim prawem? żydzi chcą niech świętują u siebie zabrali ziemię Palestyńczykom więc mają przecież gdzie!

Ustawa o IPN przepchana w pośpiechu!
Ustawa o wypłacie emerytur żydom zamieszkałym w Izraelu przepchana!
Ustawa 447 o roszczeniach majątkowych żydów z USA – zero reakcji!
Ustawa o bratniej pomocy obcego wojska w przypadku buntu Polaków / Utrzymana w mocy oraz zaostrzona wówczas gdy PIS sprowadzał wojsko USA!
Jaki kraj pozwala sobie na forsowanie zmian w prawie? Pod naciskiem obcych Państw? Dumny niepodległy?
W mojej ocenie PIS utracił możliwość suwerennego stanowienia prawa w Polsce!
Ewidentnie jest pod wpływem nacisków państw lub organizacji obcych co wręcz nie podlega dyskusji bo kilkukrotnie zostało to udowodnione i powinni się niezwłocznie podać do dymisji!
Osoby które ulegają wpływom obcych państw czy organizacji działając na szkodę Państwa Polskiego powinny zaś odpowiedzieć z
Art. 129. Zdrada dyplomatyczna
Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Linki do art w w/w temacie
TVP spotkanie marzec 2018
https://www.tvp.info/…/polska-bezpieczna-przystania-dla-zyd…

PISmo pani ambasador do Maowieckiego
https://wolnosc24.pl/…/mamy-pelny-tekst-listu-ambasador-u…/…

Link do informacji o spotkaniu w kwietniu 2018
http://dzienniknarodowy.pl/rabin-boteach-koszernej-kolacj…/…

Link do filmu ze spotkania tych 3 opisanych wyżej panów
https://youtu.be/XIpM9l90tiI
https://www.facebook.com/…/a.28179772864…/1164733277016434/…

Opublikowano za: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2497392943636873&set=a.617597878283065&type=3&theater

Comments

 1. nanna says:

  Czemuż to Polak pozbawiony jest zdrowego rozsądku?
  Kara Boża czy jakaś inna przypadłość?

  Po II. wojnie były ustalone stosunki geopolityczne, których zasadność podważała Polska, ponoć Polacy się z tym nie chcieli zgodzić.

  I ponoć z tego powodu mocno cierpieli.

  Ponoć „pod ruskim”.

  Więc Polacy zaczęli knuć zdradę Braci Słowian, wymierzoną głównie w Związek Radziecki, z którym Polacy za nic nie chcieli się przyjaźnić, wyszydzając „przyjaźń polsko-radziecką” i łypiąc chciwie na zachód w nadziei na dolary.

  Bóg spełnił pragnienia Polaków: Blok Wschodni zachód przy pomocy Polaków rozwalił.

  Spowodowało to ogromne bezrobocie we wszystkich krajach socjalistycznych, w których zachód przejmował dobra państwowe. Bieda, jaka zapanowała w krajach niegdyś socjalistycznych może być przyrównywalna tylko do nędzy krajów afrykańskich wiodących żywot porzuconych kolonii.

  W naszych bratnich krajach i u nas też, szerzył się bandytyzm, grasowały mafie różnego rodzaju i życie ludzkie straciło na znaczeniu, w związku z czym nie było sensu grać roli bohatera stającego w obronie biedaków. Każdy musiał ratować się sam, albo przepadł.
  I to było wynikiem zdrady Polaków, którzy wprowadzili do krajów demokracji ludowej obce, zachodnie agentury dzięki temu, że niegdyś Polacy sami posiadali tam swoje wpływy.

  Prostytucja i żebractwo zbierało swoje żniwo. Dodatkowo dla zdezorientowanych ludzi wychowanych w socjalistycznym poczuciu bezpieczeństwa przewidział zachód masową narkomanię, mającą dodatkowo osłabić więzy społeczne. To była tragedia tysięcy rodzin, to są dziesiątki tysięcy straconych dla społeczeństwa młodych ludzi, często dzieci, które zniszczyły swoje organizmy narkotykami.

  Za to są odpowiedzialni Polacy.

  Romowie zostali pozbawieni możliwości życia w dotychczasowych miejscach i stali się nomadami Europy przeganiani z miejsca na miejsce niczym bydło.

  Za to odpowiedzialni są Polacy.

  Dziesiątki milionów rodzin, dotychczas spójnych, zostało rozbitych bezpowrotnie.
  To też wina Polaków.

  Masowe wyjazdy na zachód i związane z tym niebezpieczeństwa jak zniewolenie prostytucją czy pracą na czarno za grosze, to też efekt wywołany niechęcią Polaków do Rosjan.
  Gdyby przynajmniej Polacy wiedzieli, dlaczego i skąd się u nich ta „niechęć” wzięła, to byłoby już łatwiej zrozumieć resztę. Ale niechęć ta jest zupełnie bezprzedmiotowa, bazuje ona na jakichś przeszłych wydarzeniach, których ani dokładnie wyjaśnić się nie da, ani nie da się ich cofnąć.

  Polacy wpadając w amok nienawiści do Rosjan wyparli ze swojej świadomości, iż spowodowali nieszczęścia setek milionów ludzi w Europie.
  Za to musi być kara i ona jest nieuchronna. Nie pomogą żadne nawet najzgrabniejsze wytłumaczenia.

  Polacy sami z siebie nie byli zdolni do rozwalenia systemu socjalistycznego, więc tu przyszedł im z pomocą zachód.

  NIE ZA DARMO!

  Najpierw wpompowano trochę kasy w „opozycję”, a gdy już obcy mogli sami się u nas obsłużyć, to wówczas ta „opozycja” była likwidowana bądź neutralizowana. Durnie nawet nie rozumieli, co zachód z nimi zrobił!

  No i teraz można przejść do konkretów:
  To, co robi PiS i każda inna partia w Polsce to jest wynik zobowiązań, jakie w imieniu Narodu Polskiego podpisała ówczesna „opozycja”, czyli różne walezy i inne wrzodaki.

  Na to, by cokolwiek w tym zmienić ani PiS ani żadna inna partia w Polsce nie ma najmniejszych nawet możliwości. Nie mamy żadnego zaplecza a naszymi „przyjaciółmi” są rabusie naszego narodowego dorobku.
  To należy sobie wreszcie uświadomić, bo inaczej Polacy będą się kręcić w kółko powiększając tylko zasięg szkód.

  I teraz wypadało by przyznać, że Polacy mieli o tym wiedzę, iż w krajach zachodnich właściwą władzę sprawują żydzi. Jawnie i zakulisowo.
  Więc jeżeli Polacy „prosili” zachód o pomoc w „zwalczaniu komunizmu”, to kogo Polacy o to prosili????

  Skąd więc teraz pretensje, że u nas panoszą się żydzi? A kto ma się panoszyć? W końcu Polacy sami ich do nas zaprosili i jeszcze oddawali im wszystko niemal za darmo, by żydzi nas od „komuny” wyzwolili”!

  Rozumiecie, drodzy Rodacy, jakimi idiotami jesteście?

  To przynajmniej teraz przestańcie udawać, że nie wiedzieliście co się stanie, gdy rozwalone zostanie wszystko to, co „komusze” i przejdzie to na własność zachodnich korporacji.
  Większy gracz się wami, drodzy Rodacy, posłużył, bo byliście zbyt głupi na to by rozumieć przynajmniej to, co sami robiliście. Należało to wiedzieć albo nie zabierać się za „zwalczanie komuny”.

  Teraz jest wszystko tak, jak być musi i nikt nie będzie się z jakimiś kapryśnymi polaczkami patyczkował. Trzeba było wiedzieć, co się robi bo teraz na lamenty za późno.
  Do roboty należy się wziąć. Dzieci kształcić i wychowywać na światłe osoby. Jeżeli Polacy będą fikać za dużo, to i takich możliwości mieć nie będą.
  Więc jeszcze raz dla zapamiętania: PiS jedynie realizuje zobowiązania podjęte wcześniej, w czasie demontażu Polski Ludowej.
  Ciesz się więc, jeden z drugim, że masz prąd w gniazdkach, że masz wodę w kranie i masz możliwość zarobić na utrzymanie siebie i rodziny. Więcej dla nas nie przewidziano a to i tak dużo biorąc pod uwagę, ile nieszczęść spadło na ludzi z powodu „niechęci Polaków do Rosjan”.

Wypowiedz się