DZIECI ILUMINATÓW RZĄDZĄ POLSKĄ, CZYLI O DZIEDZICZENIU WŁADZY – część 2

Publikujemy kolejny film o DZIEDZICZENIU WŁADZY W POLSCE w ramach tak zwanej DEMONOKRACJI i powiązaniach z kultem Szatana-Saturna, kolejnego pokolenia żydokomuny, przefarbowanych na liberałów, prawicowców, konserwatystów, a nawet narodowców. W materiale filmowym ze stacji Eter TV przedstawiono wiele przykładów kto to robi i jak to się robi, aby ogłupiać Polaków nihilistycznymi wzorcami, znakami kultu i kontrolą umysłu w skali społecznej.

Władysław GOMUŁKA i Edward GIEREK zostali ukarani za to, że przerwali dziedziczenie władzy przez żydokomunę z lat 1944-1956.

Natomiast gen. Wojciech JARUZELSKI z INICJATYWY EPISKOPATU POLSKI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO utorował drogę do dziedziczenia władzy przez potomków żydokomuny, poprzez zwołanie „STOŁU Z  KANTAMI”.

I mimo tego był opluwany, szykanowany i ciągany długo po sądach, bez żadnej obrony  zarówno ze strony INICJATORÓW, jak i ze strony BENEFICJENTÓW, którzy władzę przejęli.

Przekonał się zatem, jak bardzo wielu innych Polaków, że służenie tak Żydom, jak i Kościołowi, bardzo rzadko spotyka się z WDZIĘCZNOŚCIĄ, zgodnie z zasadą: „murzyn zrobił swoje, więc murzyn może odejść !!!”

Polacy są od 1989 r. pod wpływem mniejszego lub większej podprogowego oddziaływania i wielu innych rodzajów kontroli umysłu w makroskali. Dotyczy to zarówno sfery politycznej, marketingowo-reklamowej, ale także religijnej. W USA za posługiwanie się oddziaływaniem podprogowym w mediach grozi 20 lat więzienia począwszy od 1961 r. A u nas ma to zastosowanie zupełnie bezkarne.

( red. kip).

https://youtu.be/yegqVr_4UHY

Eter TV  Opublikowany 10 paź 2018

Druga cześć filmu o tajemniczych układach w promocji “swoich”, ludzi w świat mediów. Każdy z nas myśli, że wygrywa najlepszy w tym wyścigu szczurów i taką bajkę chcą nam sprzedać w swoich mediach. Prawda jest jak widać inna i każdy z nich szykowany jest od dziecka do przejęcia kontroli nad naszym umysłem. Gesty i powiązania z kultem Szatana-Saturna nie dają żadnej wątpliwości że ktoś inny ciągnie za sznurki niż ślepy los….. Mój e-mial: EterTV@o2.pl

Wybrane komentarze

nutaws

Zasada pierwsza: nie oglądaj tv (jeśli zaś już oglądasz, nic co tam widzisz nie bierz na poważnie).

Zasada druga: ogranicz przebywanie w sieci do najpotrzebniejszych rzeczy. Jeśli nie musisz tam przebywać, zamknij laptop i zrób cokolwiek (idź z psem na spacer, na rower, pomedytuj, pomajsterkuj, podlej kwiaty, posłuchaj muzyki).                                                                                                           Zasada trzecia: jak najmniej korzystaj z telefonu/smartfona (jeśli wejdzie technologia 5G, to istnieje możliwość że będą w ten sposób wtłaczali Ci do głowy odpowiednie instrukcje). Niewiarygodne? Wręcz przeciwnie…                                                                                                      Zasada czwarta: o ile to możliwe, jak najwięcej przebywaj w Naturze. Z czasem zobaczysz, jak Przyroda potrafi pięknie współgrać z Twoim organizmem.                                                                                   Zasada piąta: zadbaj o odpowiednią ilość snu i dobrą dietę. Zrezygnuj z mięsa (głównie “czerwonego”) oraz używek. Każdy z nas wie dobrze, co dla niego dobre. Zaufaj intencji i przeczuciom. Nie ufaj różnej maści “ekspertom”.                                                                                         Zasada szósta: postępuj w zgodzie ze swoim sumieniem. Rób tak, abyś po skończonym dniu, nie miał nawet cienia wyrzutów sumienia i poczucia winy.

Zasada siódma: Spróbuj pohamować upiorną manię konsumpcji. Zauważ, bez ilu niepotrzebnych rzeczy spokojnie możesz się obyć, a jak wiele starszych, wciąż świetnie spełnia swoją rolę i wcale nie musi zostać wymieniona.                                                                                                                              Zasada ósma: bądź wytrwały i bardzo cierpliwy. Efekty nie przyjdą od razu. Z początku może być ciężko i niepewnie, ale naprawdę warto odbić się od dna. Później jest już lepiej…

Sanostol

W końcu ktoś mądry, twoje zasady wdrożyłam w życie swoje i dzieci już dawno. Żyjemy od 13 lat bez TV kochamy przyrodę ale mięsko bez przesady, wszystko trzeba jeść w zdrowych, zbilansowanych ilościach ot organizm sam da znać co musimy zjeść. Odrobina złamania dyscypliny nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a BOYS… No cóż kiedyś ich kochałam, teraz modlę się za nich bo sięgnęli dna za kasę, jak ma się tyle rodzin na utrzymaniu musiał wybrać jakąś opcję, a że wybrał najgorszą… trudno

Gary Wollace

Potwierdzam. Niejedzenie mięsa to podstawa, choć niektórzy ludzie mają problemy przy zmianie diety i tu faktycznie należy obserwować swój organizm. Przede wszystkim w mięsach z ferm jest cała masa antybiotyków, ale najgorsze jest to czego nie widać czyli wydzielające się podczas zabijania hormony stresu i wchłanianie przez nas tych “algorytmów” cierpienia (częstotliwość która się zapisuje w błonach komórkowych). Sataniści/Iluminaci i cała ta Kabała o tym wiedzą i po to robią te rytuały. Czerpią “energie” podczas tych rytuałów. Jeśli akceptujesz zabijanie zwierząt (Istoty) to przyczyniasz się do akceptacji cierpienia i dajesz przyzwolenie pewnym bytom/istotom/nieprzychylnym kosmitom na czerpanie i eksperymentowanie na tobie. Ubijanie człowieka(Istota) odbywa się najczęściej na poziomie energetycznym poprzez podpięcia, implanty i utrzymywanie w negatywnym stanie który korzystny jest dla pasożytującego. Odbywa się to na tyle sprawnie że człowiek zazwyczaj nie ma pojęcia że coś takiego ma miejsce, ale… w pewnym sensie dał swoją postawą/intencją przyzwolenie na takie traktowanie siebie.

B20173 3 tygodnie temu

Oglądam to już drugi raz. Boys jest z moich okolic i nawet się nie spodziewałam, że Oni tez tu są. Widzę wszędzie te ich znaki , gdzie tylko się rozejrzę.

Eter TV

Oglądałeś 4 min wersji montowanej. Wgrywam co jakiś czas bo mi kompie kasuje wszystko co jakiś czas.

B20173

@Eter TV wiem, ze kasują. Dlatego je oglądam na bieżąco. Nie ważne gdzie jestem.

B20173

@karolina polska parę osób mi znanych, zna go osobiście i pozornie to jest miły ,sympatyczny gość, ale jak jest naprawdę, to nikt nie wie. Już dawniej zauważyłam ,,znaki” w ich teledyskach, podczas wypowiedzi i koncertów, więc coś musi być na rzeczy, a dzięki Eterowi, tylko bardziej temu wszystkiemu się przyglądam z kpina i uśmiechem.

Rick Grymas

Sami sataniści i jest jeszcze jedna rzecz która ich łączy nie ma między nimi Polaków.

Marcin B

chciałeś napisać Słowian… bo polskie obywatelstwa to oni wszyscy mają… Polakiem można zostać. Słowianinem można się tylko urodzić.

Rick Grymas

Polskojęzyczne chazarskie ścierwa, nie czują se polakami, pokazują te znaki żeby móc się rozpoznać, bo krzywe wielkie nochale czasem nie wystarczą.

nutaws

@Marcin B Święta racja. Słowiańskiego pochodzenia kupić nie mogą.

nutaws

@Rick Grymas Rzecz w tym, że krzywe nochale, czarne łby i pejsy, to już nie jest dziś ich wyznacznik.

Adam Snarski

Innego wyjścia niema, jak wyplenić chwasty. Budźcie się Lachy!!!

Robert szczęsny

Ja o tych sprawach otwarcie mogę porozmawiać z jedną osobą. Cała reszta śmieje się lub zmienia temat. Najbardziej mnie wkurwia jak ktoś naiwnie wierzy we wszystko co mówią w Tv. A tam odmóżdżające programy a w przerwach między nimi reklamy leków i banków! Wymyślone choroby i recepta na nie. Szkoda słów na to wszystko.

Rokko666

trzecie pokolenie żydokomuny

Partyzant PL

Proszę zobaczyć na ich gęby, oczy, nosy. To wszystko jest żydostwo! Czemu eter o tym nie wspomni w swoich odcinkach?

Jakub Zielinski

Partyzant PL.. spojrz prosze na jego uszy!

Never Mind

niech sobie robią te swoje znaczki, symbole są ludzie na których to nie działa, widzą więcej i wcale się nie boją tych smutnych “ludzi”, ich siła to pieniądze i układy, prawdziwi Słowianie siłę mają w sobie

Dobre Słowo

Pytanie, gdzie mają bazy spotkań i co robią tam? Palą żywcem dzieci dla kultu Szatana, Saturna? Czy oddają dusze diabłu, cyrograf podpisują i pokazują znaki – co daje wstęp do władzy nad ludźmi ogłupianiem mas? Ale czy osobiście wszyscy gdzieś spotykają się i robią jakieś czarne przerażające kulty. Od dziecka to widziałem że z nimi jest coś nie tak i nie trawiłem tego ciemnego syfu celebrytów, polityków.

SLAWOMiR od Peruna

Dobre Słowo te matoły z polskiej tv nie zajmują się obrzędami, tutaj sprawa jest bardzo prosta-damy ci dobra prace, suszi i kolorowe szmatki w zamian za zapychanie czasu antenowego dupami, palcami, krwią i sztucznymi uśmiechami, na tym poziomie polski czarnogłowy aktorzyna jest w swoim raju, od czasu do czasu jakiś matoł z wyższej półeczki poklepie go w plecy przy kamerze co jest sygnałem aprobaty dla wszystkich innych niesłowianów, i tyle

nutaws

To dobre pytanie. Znalazłem też informację, że jednym z podstawowych wyznaczników tego kultu jest…homoseksualizm. Zatem nie wykluczone, że te ich małżeństwa to tylko przykrywka, nastawiona jedynie na spłodzenie potomka. Zatem te spotkania, to być może nie tylko wyuzdane homoseksualne orgie, ale też akty gwałtu na dzieciach itp. bestialstwa. Jak wiadomo, w Hollybrudzie już wyciekały takie informacje, a aktorzy tacy jak Mel Gibson czy Elijh Wood otwarcie przyznawali, że dochodzi tam przynajmniej do aktów molestowania nieletnich.

Rick Grymas

nutaws 30 procent mieszkańców Izraela jest homoseksualna, to jest Sodoma i Gomora a nie ziemia święta.

SLAWOMiR od Peruna

Rick Grymas: smród, brud i mentalna malaria a wszystko w „polskim zaścianku” przy aprobacie kleru,

Beata Kuniszewska

A zastanawiałam się jak to jest że bez talentu nawet minimalnego , zostają gwiazdami i tym podobnie …!! Dobrze że nie oglądam tv😁 SZATANSKIE ŚCIERWO jest już wszędzie . NWO…..

Mk406 Mk406

Ł Grodzki: No to powiedz nam gdzie tego szukać, tylko nie mów o medytacjach. Bo w KK jest dobrze szatan ukryty.

Łukasz Grodzki

Tak naprawdę to gdzie go nie ma (złego)? Ja jestem wierzącym i praktykującym katolikiem i dostrzegam w kościele dużo różnych patologii i mnie to boli. Staram się żyć zgodnie z założeniami wiary i patrzeć na Boga a nie na wszystkich “charyzmatyków” KK. Jako szara jednostka nic nie mogę zrobić ale jestem spokojny i ufam mojemu Bogu. Nie mówię że bez ciężarów, ale ufam.

Energy Rescue

Ciekawe…? Kto pozna mechanizmy energii, będzie umiał nią operować ten będzie miał wpływ na swoją rzeczywistość. A im więcej takich ludzi-istot tym lepiej będzie nam się żyło i dopóki człowiek tego nie pojmie, dopóty negatywni będą wieść prym w tym Świecie… Czas działać zaczynając od doskonalenia siebie a potem pomagać innym. Każdy akt dobra , pozytywnego działania na co dzień jest krokiem przybliżającym nas do wolności. Pozdrawiam Świadomych!

Marcin Brodziak

Ale odkrycie – z głupich ludzi bogato się żyje. Tak samo robi kler, politycy, wszystkie duże państwowe firmy. Cały system, który opisujesz – demokracja jest do kontroli i wyzysku owieczek, które dobrowolnie się w to bawią. Bo w szkole, tv, kościele, nagadają im głupot że będą gwiazdami. Niestety prawda szybko się weryfikuje. Nie zauważyłeś, że w Polsce wszyscy to aktorzy: jak prezydenci od 89 roku, to widać politycy itd. Ale o tych powiazaniach pisali już 500 lat temu: „Krótka rozprawa miedzy 3 osobami panem wójtem a plebanem” Ktoś musi zapier@@@@ć na kokosy tych celebrytów.

123intro

Eter nie 95 %,a 99,9% jest otumanionych, tylko niewielki odsetek posiada wiedzę o tym matrixie

Krz Filip

Eter może zrobisz film o grach liczbowych (totolotek :)) tyle fajnych symboli tam się znajduje : pentagramy, trzy 6 takie tam drobnostki. A ludzie grają i nabijają im portfele ( pieprzeni sprzedawcy marzeń 🙂

Jarek Marcinkowski

Po raz kolejny dobra robota Eter – najbardziej mi się podobała wzmianka o olszańskim. 😉

bikebus

zauważcie że około 3/4 wzorów tatuaży jest powiązane z satanizmem… a ludzie o ślepych oczach i pustym umyśle, dają sobie to gówno wytatuować na swoim ciele na całe życie…TRAGEDIA !

Kasia

Dziękuję za Twój kanał i Twoje filmy. Zawsze, gdy widzę powiadomienie z Twojego kanału od razu oglądam, bo wiem, że Twoje filmy są prawdziwe i otwierasz nam oczy na ten zakłamany świat! BRAWO!!! 🙂

Pablo Emilio

Iluminaci = żydostwo = plemię żmijowe.

Pablo Emilio

DNA jest zbudowane z ssaka i gada. Ci co mają przewagę gada, nie mają empatii w przeciwieństwie do tych z przewagą ssaka. Gadziarze rozpoznają się wśród tłumu tymi właśnie znakami. Tzw. plemię żmijowe. Jak się wymieszali i skąd pochodzą jeszcze nie wiem.

nergy Rescue

@Pablo Emilio To mowa o hybrydach stworzonych przez reptilian (alpha draconian).

Pablo Emilio

Zauważ jak ONI mają ślipia blisko nosa. To jeden ze znaków rozpoznawczych. Drugi znak, to są strasznie tchórzliwi.

Energy Rescue

@Koczisty A pejsaci są kontrolowani przez wyższą rasę czyli reptilian.

concept office

Powtórzę, że świetna robota. Szkoda tylko, ze do niewielu to dotrze, w jakim zakłamanym systemie żyją i że wszystko, co dzisiaj się wydarza , jest zaplanowane wcześniej i to grubo wraz z obsadzaniem miejsc przez uwarunkowane persony, co widzicie. * Nie ma celebrytów, którzy wywodzą się z tłumu od tak sobie, bo musza mieć powiązania i pakty. To samo dotyczy business-ów w PL. Tylko uwarunkowani paktami są na samej górze, reszta jeśli nawet się wybije, to do czasu i spada, albo ją zmusza metodami operacyjnymi do odpuszczenia dalszej działalności, itp. * Powiem tak, widzę to wszystko mgliście, aby Polacy się obudzili w jakimś większym zrywie. Jest wiele osób, które mają preferencje czyste i intencje również do rozpowszechniania prawdy o iluzji i zniewoleniu, ale czy będą w stanie rozbić beton wszechobecny mentalu wśród ludzi – zapewne będzie ciężko. * Eter, podeśle Tobie film, który przejrzyj w miarę szybko, bo często znika z YT. Dotyczy Europy, a szczególnie wycieku raportu planów w RFN i z RFN oraz reszta Europy, które są już wcześniej inicjowane. Dotyczy tez uchodźców, gdzie jest wskazany plan pięciopoziomowy ich napływu tutaj., co będzie skutkować przejęciem całego kontynentu przez inną nację. Treść konkretna zaczyna się od chyba 8-10 minuty, wcześniej luźny jest monolog, ponieważ sam tytuł jest dla zmyłki interpretacyjnej, aby znowu nie został zdjęty z YT. * Może użyjesz go na swoim forum lub zrobisz odrębny filmik, bo ciekawe i prawdziwe. Pamiętaj tez, że nie wszyscy się ujawnią z wiedza, którą Ty wskazujesz, ponieważ system nie może wiedzieć o wszystkich, dla względów bezpieczeństwa powstania zmian z powodu poszerzania się świadomości niektórych ludzi. Wszystko jest w cyklach linii ujawnień, również zaplanowanych, a ostatecznie, jeśli to nie dojdzie do samoistnej realizacji, to będzie destrukcja, celem oczyszczenia poziomu planu Ziemi z negatywnego mentalu. O tym wiedza też “cienie” i również szykują destrukcje, ale znowu w kierunku strachu i lęku, aby władać dalej populacją ludzi, na tym poziomie planu Ziemi, co dotychczas. * Ziemia to plan, który jest wciągnięty w inny program imitujący ziemie, gdzie są nałożone matryce przestrzenne iluzji na siebie, jak warstwy do synchronizacji rzeczywistości na nałożonych warstwach, celem tworzenia programów w programach subtelnie przenikających siebie, co doświadczamy tutaj żyjąc w jednym. A wiec przyroda sama w sobie jest ziemska, natomiast na tej warstwie są nakładki iluzji, które tworzą system naszej rzeczywistości – szczególnie w dużych aglomeracjach. * Pozostałe warstwy programów są słabsze, ale również mają nakładki wzorców symulujących. Są to ścieżki generowania fal myśli, które wpływają na kreowanie rzeczywistości materialnej dla formy stałej, np. przedmioty. Większość rzeczy, które doświadczamy są wcześniej zbudowane w ogólnym planie materii i tylko się wzajemnie przyciągają w polach kreacji jednostki lub ogółu grup, gdzie są wstawiane jako forma. * To tyle w dużym skrócie. Pozdr. Ralf

concept office

Chodzi o aspekt, ze oni są uwarunkowani do tych pozycji i nikt inny w ten krąg paktów nie wchodzi. Dotyczy to wszystkich grup, jak i politycznych, tak i religii, itd. To nie działa spontanicznie, że ktoś jest dobry w tym co robi i jest znany, czy daje przykład, itp. Oni tworzą sztuczne sekty, jakby byli nadludźmi, a ludzi niżej dodatkowo im nadają moc. Prawie jak igrzyska w Rzymie. Sokrates walczył już z tym dawno, dawno temu i niestety, ale musiał umrzeć. Dzisiaj jest cały czas taki sam etap, ten sam co kiedyś – grupy władzy i kasa rządzi, reszta się nie liczy, bo maja być niewolnikami, aby zasilać te grupy. Poziom ziemi, to taka strefa, gdzie skrajności są dobrze widoczne. Dlaczego tak jest, bo sama odpowiedz jest w nas. My nadajemy wszystkiemu moc, tzn. gdzie skupiamy uwagę mocno, tam jest skupiana energia i powstaje precypitacja ekspresji w materii. A wiec igrzyska i ludzie maja jeden cel igrzysk, wtedy wszystkie energie soczewkują w ten projekt, a tylko mała grupa czerpie z nich korzyści duże. Igrzyska kiedyś, to dzisiaj rozrywka ogólnie pojęta i emitowana w TV. Jeśli jakaś obca cywilizacja wpadłaby na ziemie i zobaczyła nas teraz, to zdefiniują to tak, ze nasz bóg to TV i politycy. Większość zdecydowana ludzi wierzy w ta iluzje, łącznie z religiami innymi, bo to również igrzyska, ale emocji. Przyjmując wersje, że Ziemia jest planetą i są inne planety czy gwiazdy oraz galaktyki, które ciągle wirują w koło i lecą na ślepo w przestrzeni zataczając podobno kręgi w kręgach. Kojarzenie takie to też jakaś destrukcja, jakby stąd i konie pędzące w przepaść gdzieś tam przed nimi. Uwolnienia z wzorców iluzji życzę i pozdr. Wszystkich. Ralf

Janko Muzykant

NWO + AGENDA 21 = DEPOPULACJA SŁOWIAN PEŁNĄ PARĄ !!!! STOP satanizmowi nowego porządku świata !! STOP syjonizmowi !!! STOP masonerii !! STOP killuminatim i czarnogłowym sumerowym !!!! NIECH ŻYJE WIELKA LECHIA i SŁOWIAŃSZCZYZNA !!!!! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE OD ŁABY PO ŻYTOMIERZ i KAMIENIEC PODOLSKI łącznie z WILNEM i LWOWEM !!!!

Mariusz Sokołowski

Dzięki za info. Czas anteny telewizyjne wywalić na śmietnik.

renne kumba

Ludzie musza się odłączyć od tej trującej mózg i dusze kroplówki, jaką są tzw. mainstreamowe ” media” i promowani przez nie ‘celebryci” wszelkiej maści ,( aktorzy /aktoreczki, piosenkarze, sportowcy, dziennikarze, modelki, fotografowie, i inne badziewie) . Ci LUDZIE tak naprawdę NIC SOBA NIE reprezentują. ZA kasę i parę minut ziemskiej sławy sprzedali swoje dusze, zaprzedali się demonicznemu systemowi, jaki obecnie, niestety, nami rządzi . Na tych skorumpowanych , zaprzedajnych ludzi, ( często promujących najgorsze dewiacje) powinno się patrzeć z POGARDA, a nie z podziwem. Powinno się ich BOJKOTOWAC NA KAZDYM KROKU, a nie podziwiać czy naśladować. To jest zwykle sprzedajne BAGNO , barachło najgorszego sortu. Odziane w modne, drogie ciuchy, jeżdżące luksusowymi samochodami , mieszkające w drogich rezydencjach, a tak naprawdę noszący w sobie, w swoim wnętrzu najgorsza, demoniczna ZGNILIZNE moralna i duchowa. Pójda do diabla, bo jemu oddali swe nędzne dusze i on się o nich, w swoim czasie , na PEWNO upomni. Nie uciekną mu, to pewne. Za parę ziemskich, chwilowych błyskotek, zaprzedali swoje nieśmiertelne dusze. Nie ma co im zazdrościć i nie MOZNA ich naśladować i podziwiać. To są dusze , z punktu widzenia wieczności, STRACONE. Z WLASNEGO WYBORU. oddali się szatanowi i jego pomagierom.

1BEATTA

ale u słowian jest to samo, żydzi pokazują, a słowianie bardzo chętnie naśladują w Polsce mamy katolicko-talmudyczno-słowiańska mentalność Jacek Pyżalski – Korzenie przemocy rówieśniczej https://youtu.be/4jljacTvvvw   świetny wykład wraz z przykładami w przyrodzie jak działa wykluczenie społeczne z grupy

renne kumba

Olewać tych satanistów jak tylko się da. Odciąć telewizje, nie chodzić na badziewne filmy czy tzw. ‘sztuki’ teatralne”, nie kupować ichnich magazynów, nie chodzić na ichnie koncerty i inne spędy dla tępych gojów. Człowiek NIC nie straci z takiej niby “kultury”, a dużo zyska. Oni promują SATANISTYCZNA antychrześcijańską , antyludzka , skrajnie destrukcyjną’ cywilizację i jeżeli ktokolwiek ich wspiera , w jakikolwiek sposób, to wspiera te ich agendę. Won z nimi!!! Niech się sami smażą we własnych , demonicznych odchodach.

Ewa Karczewska

A niech se mają co im żałować ja telewizji nie oglądam i nie muszę ich oglądać w tych śmiesznych serialach [ kiczach] mąż czasami ogląda i jest mi go żal takie gó..o

Chłopak z Ferajny

Oglądając ten materiał zastanawia mnie jedna rzecz, Co oni podpisują z jakąś umowę? Mają na nich wszystkich jakieś haki. Kto nad tym trzyma łapę? Np założyciel Playboya nie umarł śmiercią naturalną chociaż był w sędziwym wieku i wszystko mogło by na to wskazywać. On został zamordowany gdyż chciał ujawnić siatkę pedofilii z Hollywood. Miałem na ten temat artykuł ale czyściłem pamięć w telefonie i skasowałem ten materiał niestety.

Pieron003

DZIECI ILUMINATÓW RZĄDZĄ POLSKĄ A DZIECI NEW AGE SIEJĄ DEMAGOGIE I OŚMIESZAJĄ TEMAT

Kinda Sorta

Eter, dzięki za film! Pierwszy był super – a w drugim, wydaje mi się, ze może być duża domieszka zwykłego nepotyzmu.. w sensie – nie da się tego uniknąć, ani w pierwszym, ani w drugim filmie, bo twardych dowodów nie mamy, czy ktoś jest z tzw. “czarnogłowych”, jak Ty to mówisz, czy nie. Tylko w tym drugim, wydaje mi sie, że tych dzieci “nepo” jest więcej. Rodzice promujące własne dzieci – i to najczęściej we własnej branży, bo tam już wszystkie ścieżki są wydeptane i przejścia rozpoznane – to dość rozpowszechnione zjawisko, a w Polsce nawet plaga. Tak, jak kiedyś Michalkiewicz powiedział (swoja droga gościu trochę szemrany, ale inteligentny i dowcipny): w naszym nieszczęśliwym kraju dzieci prawników stają się prawnikami, dzieci aktorów – aktorami, a dzieci kapusiów kapusiami 🙂 Olszański – za niski kaliber jak na iluminata.. wygląda na gościa do wynajęcia: taki lepiej opłacany Hadacz, odrobaczony i odpchlony :-). Olszański chyba ostatnio dla Rosji pracuje. Tam jego córka zagrała główna role w skandalicznym filmie “Matylda” – bardzo promowanym – myślę, że to była nagroda/forma opłaty za swoje usługi, wybrane przez tatusia. Nie wygląda na wtajemniczonego, raczej gościu do usług – pójdź, przynieś, pozamiataj. Tak mnie się wydaje, z moich obserwacji i punktu siedzenia 🙂 Ty możesz mieć lepszy punkt i lornetkę 🙂

ecnatsbus substance

Eter ja się pytam skąd masz taki instynkt żeby to widzieć 🙂

Eter TV

Staram się sprawdzać dowody. Do tego jeżeli ktoś jest przy władzy od 4 pokoleń czy więcej nie może to być przypadek. Tak samo jak ich życiorysy.

Radar Ian

Eter Tv – dlaczego nazywasz ich iluminatami „czarnogłowymi”? Illuminati to rody wysoko postawione a to stado raczej jak już może być troszkę wtajemniczone w „tajemnice dla pożytecznych idiotów” będących również narzędziem i raczej nie do końca zorientowanych w czym biorą udział – tak mi się zdaje (może naiwnie). Fakt że to są dzieci ludzi którzy wyspecjalizowali się od lat w manipulacji i sztuce sprzedawania się za ogromne pieniądze nie koniecznie przemawia za tym żeby nazywać ich iluminatami. Myślę że większość wykonuje założenia tych naprawdę wtajemniczonych sami będąc mało wtajemniczonymi. Niektórzy co pokazałeś mogą wiedzieć więcej – ci starzy wyjadacze. W masonerii również w tych niższych stopniach wiedza jest bardzo ograniczona tak że adepci długo myślą ze służą dobru itp. Wiemy o tym bo wielu zorientowawszy się mówiło o tym i ostrzegało. Tu dziwne ze żaden się nie wysypuje, dlatego myślę że ci z naszego podwórka niewiele wiedzą, raczej orientują się w układach ustroju Cz. Kiszczaka i umieją w nim poruszać. W Hollywood się niektórzy wysypują ale i tak na zasadzie że się zorientowali ale nie znają szczegółów. Gesty rąk mogą im kazać używać a wielu może to robić bezrefleksyjnie. Jeżeli możesz naprowadź mnie na tok Twojej analizy. Pozdrawiam.

Eter TV 4 tygodnie temu

Gdzie ja mówię że Olszański jest iluminatą. Mówię że jest w układzie. Czym jest i kogo gra to już jego prywatna sprawa. Co do iluminatów to nigdy nie będzie twardych dowodów bo niby skąd. Służby i inne organizacje są w ich rękach. Jako twardy dowód chcesz ich cyrografy?

987magilla87

Dzień dobry. Taka ciekawostka: w miejscowości Biskupice Podgórne pod Wrocławiem budowana jest fabryka baterii do samochodów a ewentualny pożar (były testy) będzie widać z kosmosu, tak powiedział mi kierownik na tej budowie.

Eter TV

Powiem ci więcej. Wiesz dlaczego to robią w PL, bo tutaj są rzadkie minerały do tych baterii z których będziemy okradani. Do tego każda “brudna” produkcja jest instalowana w krajach trzeciego świata czyli u nas.

Radar Ian

Eter Tv – dlaczego nazywasz ich iluminatami „czarnogłowymi”? Illuminati to rody wysoko postawione a to stado raczej jak już może być troszkę wtajemniczone w „tajemnice dla pożytecznych idiotów” będących również narzędziem i raczej nie do końca zorientowanych w czym biorą udział – tak mi się zdaje (może naiwnie). Fakt że to są dzieci ludzi którzy wyspecjalizowali się od lat w manipulacji i sztuce sprzedawania się za ogromne pieniądze nie koniecznie przemawia za tym żeby nazywać ich iluminatami. Myślę że większość wykonuje założenia tych naprawdę wtajemniczonych sami będąc mało wtajemniczonymi. Niektórzy co pokazałeś mogą wiedzieć więcej – ci starzy wyjadacze. W masonerii również w tych niższych stopniach wiedza jest bardzo ograniczona tak że adepci długo myślą ze służą dobru itp. Wiemy o tym bo wielu zorientowawszy się mówiło o tym i ostrzegało. Tu dziwne ze żaden się nie wysypuje, dlatego myślę że ci z naszego podwórka niewiele wiedzą, raczej orientują się w układach ustroju Cz. Kiszczaka i umieją w nim poruszać. W Hollywood się niektórzy wysypują ale i tak na zasadzie że się zorientowali ale nie znają szczegółów. Gesty rąk mogą im kazać używać a wielu może to robić bezrefleksyjnie. Jeżeli możesz naprowadź mnie na tok Twojej analizy. Pozdrawiam.

ecnatsbus substance

Eter ja się pytam skąd masz taki instynkt żeby to widzieć 🙂

Eter TV

Staram się sprawdzać dowody. Do tego jeżeli ktoś jest przy władzy od 4 pokoleń czy więcej nie może to być przypadek. Tak samo jak ich życiorysy.

2Grzesio

Petycja o odebranie koncesji stacji telewizyjnej TVN i TVN24 http://www.citizengo.org/pl/37148-petycja-o-odebranie-koncesji-stacji-telewizyjnej-tvn-i-tvn24-zwracam-sie-do-krrit-o-odebranie

renne kumba

kapitalny kanał mówiący dużo na temat powiązań celebrytów z satanizmem i objaśniający symbole jakich używają. Konieczny do obejrzenia

https://www.youtube.com/watch?v=Kwt581mBxNM https://www.youtube.com/watch?v=ieZx1XhaBkU https://www.youtube.com/watch?v=wc8NSxcN9m0

Kibic UT

Wiadomo to od lat tam nikt z ulicy się niedostaje.

bluevelvet142

Cały światowy tzw. showbusiness jest przez Nich opanowany. Miejcie oczy szeroko otwarte. Wspaniały materiał.

Nowikos Łukasz

Tak samo jak z ludzi robią zło odwracając od siebie winę w TV itd. O ten skurwysyn okradł, zabił, gwałcił trzeba go zamknąć. Tylko JAKOŚ NIKT NIE MOWI ze ludziom odbija najczęściej przez biedę i pogardę innych, a tu w tv patrzeć tylko na te uśmiechnięte mordy, które każą ci się śmiać nie wiadomo z czego i po co, jak pożytecznym idiotom. Hmm a więzienie jest dla biednych. Przecież to jest wszystko ustawione już z góry, kto kim będzie i naprawdę są idioci którzy wierzą że tam znajdują się ludzie zdolni, mądrzy itd. ?…I tak Bóg postąpił z jednym sprawiedliwie – że wszyscy znajdziemy się w 2 m pod ziemią, z tym że im będzie się żyło pozornie lepiej.

Rachel Ou

Ten tłum z koncertu ma IQ na granicy ociężałości umysłowej, nie  zrozumieją. Korwin Mikke zawsze powtarza, że większość to idioci, dlatego niestety nie widzę dla Polski nadziei.

Polak Słowianin

To jest dosłownie wszędzie, teraz patrzę na jakiegoś pajaca co się zwie smolasty (był u ich “promotora” na Lechię, niejakiego wojewuckiego pejsa), tak ot z partyzanta wpadam na niego na pejsotube i … https://www.youtube.com/watch?v=m_zlMP7c4Yg na początek “połykaczka” gwiazdki pięcioramiennej, co chwile jakieś “rentgenowskie” przebicia, później 0:53 rogi na bluzce, 1:01 marszczy brwi i w połączeniu z okularami wychodzi gwiazda pięcioramienna między jego gałami, 1:09 rąsia na usta i gra paluszkami, 1:26 na pierwszym planie rogaty haft na bluzce, 2:11 kolejne rogi na bluzeczce, 2:15 rogi zrobione łapskami, 2:23 “dziara” z rogatym łbem, 2:25 pięcioramienna gwiazdka na jęzorze, wydaje się, że pod sam koniec jakiś leszcz na drugim planie, na samym środku kilka razy machając łapskami układa je w 666 (jego prawa łapa) To jest dosłownie wszędzie w tym tzw. SHOW biznesie ….

Amulet350

te ich znaki są z automatu, oni się tego nie uczą, ani ich nikt w tym kierunku nie szkoli, po prostu są to ludzie o bardzo niskiej wibracji, czyli pozbyli się świadomości i zostali przejęci przez ciemność, gdzie duch ciemności, włada ich świadomością i ich prowadzi, w tak prosty sposób to się odbywa..a dlaczego nas tak oni przyciągają i ich lubimy? to dzięki ich miłości tak zwanej wyuczonej w 70-85%, która jest funta kłaków warta a ich doskonałą maską, lepem dla nas, miłość wykonywalna u nich jest bardzo niska z rzędu 1-5%, a powinno być na odwrót, miłość wyuczona blisko 0% a wykonywalna prawie 100%, takie parametry były u Jezusa gdy był na ziemi..

riszi san

To jest mocne !!! o tych symbolach i podświadomym działaniu na nas dużo jest u Michael tsarion. Ale badziej zależy mi na tym aby sprawdzić tego gośćia jego filmy i jego informacje, cichy temat szwajcarii połączony z symbologią i u nas także jest pełno tropów. https://www.youtube.com/watch?v=wdlJi8WqtyI&t=2472s . No i vtv ma symbole o ktorych ten gość mówi w nazwie, a co to znaczy? symbole są pozytywne ale wykorzystywane przez niektorych (teraz większość)do złych rzeczy.

nutaws

A wiecie dlaczego ONI tak dbają o czystość rasy, odpowiednie pochodzenie i miejsce w rodzinie, a reszcie bezrozumnych gojów narzucają multikulturalizm, rozwiązłość, dewiacje i zepsucie? Bo ONI wiedzą, czym są Prawa Rita, pradawna wiedza, która dziś została całkowicie “zamieciona pod dywan”: https://indianchinook.wordpress.com/2014/04/14/prawa-rita-telegonia/

Grzegorz Kucharski To w/w to pokłosie odezwy z 1945 do swoich braci Jakuba Bermana przyjaciela Stalina i stryjka Marka Borowskiego (Bermana). Po tym te wszystkie Stolzmany tj. Kwaśniewscy, Bermany-Borowscy, Goldsteiny-Cimoszewicze i inni zbrodniarze stalinowscy oraz środowiska Jakuba Franka (mesjasza satanistycznego z tej nacji) stali się elitą władzy. Niestety większość Polaków o tym nie wie i pewnie się nie dowie wybierając następny rząd “nierząd”.

Mieczysław Sylwester Kazimierzak

Song Hongbing trwającą WOJNĘ O PIENIĄDZ opisał jako doskonalenie sposobu wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać. Jak w każdej wojnie to i o pieniądz trzeba mieć strategię, a jaką ma i jaką powinna mieć Polska?! Doświadczamy dziś procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we Wrocławiu za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

MegaRenegate1

Coraz lepsze filmy robisz Kolego ogląda się lepiej niż nie jeden film fabularny. Moim zdaniem wielu tych tak zwanych celebrytów robi te znaki bardziej zgodnie z pewną modą tak jak wiele młodych osób na ulicy, ale coś jest na rzeczy . Dzięki za kawał dobrej roboty bardzo ciekawa seria, Pozdrawiam

seba22345

Szacunek stary , ja właśnie też się z 8 lata już tym interesuje ale materiały tylko za granicą można było szukać bo nikt się tym w Polsce nie zajmował . Polecam gorąco Dawida Icka i Davida Wilcocka . Materiałów to mają tyle co cała ta nasza szatańska telewizja.

Aga

Jak zawsze u Etera wnikliwa analiza faktów, powiedziałabym ze się z czymś nie zgadzam, ale ciężko podważać fakty i nagrania. Dlatego czekam na następny odcinek.

Martinesku

Eter TV- zrób film o tym dlaczego banki uzależniają nas od “ICH” usług? Dlaczego chcą zlikwidować powoli płacenie gotówką? 🙂

Jasna Strona Mocy Esyeczki

Jak chcecie wiedzieć jak nas oszukują względem szczepień i epidemii to zapraszam na ten link i będziecie w szoku. https://www.youtube.com/watch?v=aa8jHoDlUPY

qrde blade

Trochę skrywanej przed OWCAMI wiedzy ( przeczytaj uważnie stronę wraz z komentarzami ) : https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=yegqVr_4UHY&feature=youtu.be

Comments

 1. nanna says:

  Dla człowieka ważne jest, żeby wiedział o co ma pretensje.
  Dla człowieka ważne jest, żeby wiedział czego się boi.
  Ale najważniejsze dla człowieka jest, żeby wiedział, czego tak naprawdę chce.

  Z zarzutu, że Polską rządzą „dzieci iluminatów” praktycznie nic nie wynika.
  Szary człowiek nie może nic zrobić, żeby było inaczej. Nie ma takiej możliwości, a nawet gdyby te „dzieci iluminatów” od władzy jakimś sposobem usunął, to nie nadaje się taki właśnie szary człowiek, by zająć ich miejsce i rządzić.

  Rządzenie to nie jest pokazywanie palcem „ty zrobisz to, a ty to”. Rządzenie to skomplikowany system powiązań i przymusów, o których nie mamy pojęcia, a o których osoby dochodzące do władzy dopiero się dowiadują.
  Mam w pamięci Leszka Millera po tym, gdy wszedł na urząd premiera. Nie potrafił on ukryć zaskoczenia, że wszystko wcale nie jest takie, jak mu się wydawało, choć kto jak kto, ale Leszek Miller był starym, politycznym wygą. Czyli nie mamy pojęcia o tym, co się w tej „polityce” dzieje.

  Zgadywanie i przypuszczanie to nie wiedza.

  I kto wie, czy nam ta „prawdziwa wiedza” jest w ogóle potrzebna?
  Jak wiadomo, każdy człowiek ma inną psychikę; jeden łatwo znosi przeciwności które innego człowieka doprowadzają do skrajnej desperacji. Nie można więc traktować wszystkich jednakowo, bo nie każdy jest jednakowy. Tym niemniej jakąś wiedzę ludzie powinni posiadać. Pytanie tylko, jaki rodzaj wiedzy i jak ją ludziom podać, by szkody nie były większe niż spodziewane korzyści.

  Potężną bronią człowieka jest jego niewinność. Polega ona nie tyle na niewiedzy, co na nie posiadaniu informacji o sprawach i rzeczach ohydnych, brudnych, odrażających, jak mordy rytualne, gwałty na dzieciach, satanistyczne zachowania, pornografia itp. Nie wiedząc o tym po prostu nie możemy w tym uczestniczyć jako NIEWTAJEMNICZENI. A więc ten śmieć nas nie dotyczy.
  W momencie, gdy się o tym dowiadujemy, mamy zanieczyszczoną własną świadomość i tego nijak i nigdy nie da się z człowieka usunąć.
  Ale wówczas można i należy nauczyć się z tym obchodzić.

  Dlatego rodzice powinni za wszelką cenę chronić i bronić niewinności dzieci. Nie jest życiowo ważne dla kilkulatka wiedzieć, jak się masturbować i że pedalstwo należy tolerować. Tego typu „wiedza” powinna być trzymana od dzieci z daleka, by mogły one normalnie się rozwinąć do osiągnięcia wieku, w którym byłyby zdolne właściwie przerobić swoją psychiką takie „wiadomości”.
  Jako przykład podam, że aż do „nowoczesnej cywilizacji” sprawa rozrodu czyli tzw. seksu była sprawą intymną, sprawą ściśle prywatną i chronioną tak, że ludzie nie pozwalali ingerencję w nią z zewnątrz. I dopiero przełamanie „tabu”, czyli przekroczenie granicy prywatności podane ludziom jako uwolnienie się z pruderii pozwoliło na powszechne rozpasanie i promowanie tym razem już całkiem jawne wszelkich zboczeń.

  Na ludziach wymuszana jest akceptacja zboczeń ale nazywane jest to wymuszanie akceptacji „tolerancją”. Jaka jest różnica między akceptacją a tolerancją?
  Otóż, akceptując coś zgadzamy się co do tego, że jest to takie, jak nam się to mówi/pokazuje.
  Natomiast tolerując sprawa wygląda tak, że dany obiekt czy czynność nie jest przez nas akceptowana, choć nie jest również przez nas zwalczana, czyli jest tolerowana.
  Więc w dzisiejszym świecie mamy do czynienia z niszczeniem naturalnych granic wyznaczających strefy prywatności/przyzwoitości i mamy do czynienia z zamianą znaczeń słów ustalonych w trakcie tradycji, czyli wielowiekowego „sprawdzam”. Dlatego wobec oponentów stosowany jest zbiorowy przymus, jako że motłoch raz rozpędzony weźmie wszystko jak mu dadzą. Także sztuczne prawdy, czyli mówiąc wprost: kłamstwa.

  By to mogło być możliwe uczyniono, że człowiek nie rozumie już, iż to on sam jest punktem wyjściowym do wszelkich rozważań o sobie i świecie, to on sam decyduje, co przyjmuje za własne a co odrzuca.
  Więc gdy nie mamy żadnego „obrazu” siebie samego, utworzonego samodzielnie, na podstawie własnych doświadczeń i analiz, to wówczas na to miejsce pozwalamy wejść obcym algorytmom, które traktujemy jak własne. I wówczas bezkrytycznie identyfikujemy się z „opinią publiczną”. A więc wystarczy, że jakaś opinia jest prezentowana jako opinia większości, a człowiek natychmiast przyjmuje ją jako swoją nie zastanawiając się nad tym, że tłum też może się mylić. A nawet, jeżeli ten tłum się by nie mylił, to i tak mamy prawo do wyrobienia sobie własnej, niezależnej opinii nie tylko na dany, ale na każdy temat.

  Mózg rozleniwiony gotowcami serwowanymi nam od lat nie ma możliwości przerobowych takich, jak to mieli ludzie kiedyś i tu należy rozpocząć pracę właściwą.

  Czyli zarówno coś przyjmując jak i odrzucając powinniśmy zadać sobie trud by wiedzieć, TAK, WIEDZIEĆ! dlaczego to odrzucamy albo dlaczego to akceptujemy i musimy także rozumieć, że zarówno odrzucenie jak i akceptacja będzie miała na nas wpływ, czyli nasze działanie ma przypisany sobie skutek.

  Na początku może się to wydawać mozolne, ale takie nie jest już po krótkim czasie. Mózg to super urządzenie i raz odpowiednio zaprogramowane działa bez zarzutu. I tylko o ten odpowiedni program chodzi.
  Jaki to jest? Oczywiście ten właściwy. A który jest właściwy? A no taki, co pozwala nam na dobre, zrównoważone życie i daje nam możliwość funkcjonowania w społeczeństwie jako jeden z jego składników.

  Ludziom nawmawiali głupot i niemal każdy uważa siebie za mądrego i zdolnego, nawet nie sprawdzając, czy tak rzeczywiście jest.

  Mądry to znaczy roztropny, postępujący rozważnie i potrafiący mieć z takiego postępowania korzyści. Realne korzyści wynikają wyłącznie z uczciwego postępowania, z każdego innego już nie, ponieważ nieuczciwe postępowanie zakłóca harmonię wzajemnych relacji, co skutkuje różnego typu walkami „o swoje”.

  Natomiast zdolny człowiek ma bardzo wydajny mózg, ma czynne algorytmy pozwalające mu w mig ogarniać problemy i taki mózg poddaje wiele rozwiązań, by wybrać z nich optymalne.

  Zdolny malarz jest mistrzem wizji przelanej na płótno przy pomocy doskonałej techniki malarskiej. Nie będzie dobrym malarzem artystą ktoś przypadkowy, rozmazujący po płótnie farbę byle jak i nie znający się na mieszaniu farb w celu uzyskania TEGO WŁAŚCIWEGO odcienia by wyrazić to, co widzi oczami duszy. Powiedziano nam, że wszystko może być sztuką i my to zaakceptowaliśmy. To był błąd.
  Sztuką jest coś, co ma w sobie piękno i to piękno porusza struny w naszych duszach tak, że czujemy się dzięki temu po prostu dobrze, mamy wrażenie jakiegoś spełnienia.

  Równie ważny jest zdolny stolarz. On wie, jakie właściwości ma drewno i potrafi je wykorzystać. Ma on również w swojej duszy wizję tego, co chce z drewna zrobić i wówczas choć jest to zwykły taboret kuchenny to my go używając mamy poczucie, że „pasuje”, jest jak powinno być. Nie ma dysharmonii.

  Ale nie wszystkie zawody mogą być twórcze. I tak też jest dobrze.

  Pielęgniarka, mająca w sobie właściwość odczuwania współczucia będzie dobrą pielęgniarką.
  Lekarz czujący w sobie powołanie przywracania ludziom zdrowia będzie dobrym lekarzem.
  I tak dalej, i tak dalej…

  Więc możemy z tego wywnioskować, że właściwie każdy powinien być na swoim miejscu. Powinien wykonywać czynności, do jakich się nadaje i je maksymalnie rozwijać i doskonalić.
  By stać się któregoś dnia człowiekiem spełnionym.

  Wmówiono nam, że każdy się do wszystkiego nadaje i z tego powstał ogromy problem, zamieszanie, galimatias.
  Każdy zazdrości każdemu, każdy gardzi własną pozycją i chce zająć czyjeś miejsce, które wydaje mu się lepsze, a nawet mu należne. To był iście szatański plan i on się demonom powiódł.
  Ludzie przestali być szczęśliwi i zaczęli ze sobą bezrozumnie konkurować: każdy z każdym o wszystko, czy to komuś potrzebne czy nie.

  Należy tego jak najszybciej zaprzestać i nie marnować cennego czasu na walki o złudzenia.

  Musimy przyjąć do wiadomości, że na świecie są ludzie mądrzy i są ludzie głupi. Także my możemy należeć do ludzi głupich bądź ludzi mądrych, stale czy też okresowo. Musimy się sprawdzić sami obserwując własne postępowanie i zaniechać idiotycznych sztuczek z wyjaśnianiem samemu sobie, dlaczego musimy postąpić źle. To jest typowe dla algorytmów wgranych ludziom na zachodzie – tam taki jeden z drugim z wielką łatwością mówi: musiałem zabić bo potrzebowałem pieniędzy/musiałem zabić bo nie mogło to wyjść na jaw a on mnie szantażował tym itd.

  Morderca jest mordercą niezależnie od tego, czym mordowanie uzasadnia.
  Analogicznie w odniesieniu do złodziei, oszustów, gwałcicieli, damskich bokserów i innych dewiantów.

  Jeżeli jesteś zdolny do jakiegoś nikczemnego czynu, to jesteś nikczemnikiem. Nie pomoże zakładanie sobie na głowę aureoli świętego, nawet wówczas, gdy ma się możliwość wykonać taką aureolę na miarę.

  Jeżeli na świecie są głupcy, to należy przyjąć do wiadomości, że i nas może taka przypadłość dotyczyć. I to zwyczajnie sprawdzać, codziennie, sukcesywnie ale koniecznie uczciwie i po prostu się korygować. Któregoś razu rozum będzie większy niż potencjał do robienia głupot i będzie łatwiej. Jednakże bez samokontroli ani rusz. I też należy przytomnie zaniechać tego bezsensownego przymierzania się do aureoli.

  Jeżeli z czegoś się tłumaczysz – sam przed sobą czy przed innymi – to oznacza, że twoje postępowanie nie było/nie jest właściwe i go zaprzestań. Najlepiej natychmiast. Nie będziesz musiał się więcej tłumaczyć i potem naprawiać wynikłych szkód.

  Dobrego, właściwego postępowania nie ma powodu tłumaczyć ani przed sobą samym ani przed innymi.

  I teraz weźmy te „dzieci iluminatów”.

  Dlaczego nie chcą się niektórzy zgodzić, by w rządach były „dzieci iluminatów” ale na propozycję przywrócenia monarchii zgadzają się uważając to za jakieś dobre rozwiązanie?

  Ja uważam, że nie jest ważne, CZY „dzieci iluminatów” ale CO one robią, jak rządzą jest istotne.
  Wychodząc od siebie jako punktu nie wiem, co ja bym na ich miejscu robiła i czy byłoby to lepsze, dla mnie i dla pozostałych ludzi. I nawet się nie mam zamiaru na to porywać.

  Tak samo, jak sędzia na boisku piłkarskim pokazuje znaki, tak również inne grupy zawodowe/działania/wiary i co tam jest możliwe by się grupować, mają swoje kody i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
  Ważne jest nie to, że coś pokazują, ale co z tego wynika.

  Co do ogłupiania ludzi, to jeżeli ludzie nie dali by się ogłupić, to ogłupiania by zaniechano jako działania nieskutecznego.
  Jeden daje się ogłupić bardziej, inny mniej. Od czego to zależy?
  Człowiek to niesłychanie skomplikowana konstrukcja i nie można brać tego jako jednorodnej całości, z którą można robić co się chce.
  Więc i tym „iluminatom” może się udać manipulacja tylko w takim stopniu, jaki ludzie dopuszczą.
  Ludzie z różnych pobudek dopuszczają różne stopnie manipulacji.

  Na przykład kobiety – depilują sobie nawet cipki. Po co? Albo noszą na nogach buty zupełnie nie nadające się do chodzenia, deformujące stopę trwale i powodujące przez to bóle kręgosłupa. A jednak sklepy są pełne tych narzędzi tortur zwanych modnymi butami.

  Mężczyźni wcale nie są na lepszej pozycji. Męskość to nieustanna produkcja plemników, które są przecież formą białka wytwarzanego przez ludzki/męski organizm wielkim nakładem sił i środków. I co taki mężczyzna z tymi plemnikami robi? Lokuje je byle gdzie głównie po to, żeby zostały zniszczone! Taka kura, też produkująca rodzaj białka w jajach jest pożyteczna. Dlaczego mężczyzna pozwolił zdegradować się do pozycji poniżej kury? I dodatkowo mężczyźni zostali przyuczeni do picia piwa. Piwo jak wiemy, zawiera chmiel, a chmiel to żeński hormon powodujący zniewieścienie mężczyzn, czyli fałdy tłuszczu na brzuchu (u kobiet korzystne [ z racji tego, że w czasie menstruacji i utraty tym samym krwi oraz konieczności wytworzenia nowej jest zapas energii ] u mężczyzn przeciwnie) oraz brak dynamiczności kompensowany okresowymi, nie kontrolowanymi wybuchami agresji. Piwo ma przykry smak, jest zwyczajnie niedobre, a mimo to mężczyźni piją je w dużych ilościach. Piwo to przecież płyn, płyny mają za zadanie gasić pragnienie, czyli wyrównywać poziom wody w organizmie. Po co mężczyzna pije kilka litrów piwa dziennie? Potem musi to wysikać, a z moczem także wydala część chemii organicznej potrzebnej do innych procesów.
  Jeden wieki bezsens, a jednak trzyma się dzielnie i mało tego! Mężczyźni bronią tego niczym jakiejś osobistej własności, a nawet wolności.

  Co do picia piwa przez kobiety, to w przypadku nadmiaru hormonu żeńskiego u kobiet powoduje to zmianę wyglądu na bardziej męski oraz wybuchy agresji, trudnej do kontrolowania.

  No to jak to jest z tym RZubrem, co to się każdemu należy w nagrodę po pracy? Czy to może być jakakolwiek nagroda? Przecież jest całkiem przeciwnie.

  Nikt nie ma takiej możliwości, by zbawić świat zbiorowo.
  Ale jest z tego proste wyjście.
  Gdyby nikt na całej kuli ziemskiej nic nie kradł, nie byłoby na Ziemi żadnych złodziei.
  Gdyby nikt nie mordował, nie byłoby morderców.
  Gdyby mężczyźni nie chodzili do burdeli, nie byłoby prostytutek.
  Itd. Itd.
  Widać więc, że nie tyle chodzi o to, żeby coś robić, ale przeciwnie: NIE ROBIĆ czegoś, co jest złe, co jest złem.
  I skoro nie jest możliwe działać na większą skalę, bo nie możemy przejąć za kogoś odpowiedzialności nie podporządkowując (zniewalając) go sobie uprzednio, rozwiązanie musi być inne.

  Po prostu każdy musi zrozumieć, jakie jest jego miejsce
  – czy to z racji narodzenia się u tych, a nie innych rodziców
  – czy to z racji posiadanych zdolności i talentów
  – czy też z uwagi na wykształcony charakter, nad którym konieczne jest pracować każdego dnia

  a wówczas będzie możliwe ustalenie takiej linii kolektywnego działania, że „dzieci iluminatów” i inne twory będą musiały też ewoluować i tym samym cała sytuacja będzie inna.

  Ewolucja może mieć miejsce tylko wówczas, gdy istnieje równowaga, tylko w stanie równowagi.

  Wszelkie zakłócenia, czy to ekonomiczne czy polityczne czy socjalne hamują Ewolucję i nie jest możliwe naprawienie czegokolwiek odgórnie, bo nie tam te zakłócenia powstają.

  To, co jest „na górze” jest wynikiem tego, co jest „na dole”.
  Nie ma więc sensu zmieniać „góry” a „dół” pozostawić w takim stanie jak jest.

  Tak więc widzimy, że mimo pozornego skomplikowania całego systemu naprawa może być niesłychanie prosta.
  Jeżeli więc komuś zależy, by świat był lepszy, to powinien naprawę zacząć od siebie samego.

  Ja osobiście idę pozbierać gruszki, bo spadła już chyba reszta i są słodkie, ponieważ ptaki masowo przylatują je dziobać, a zwierzę byle czego nie ruszy. Już wcześniej na te gruszki się namierzałam, wygrabiłam do czysta wokół pnia, żeby łatwiej potem wyzbierać i co? Przyszłam po gruszki i śmiałam się do łez, bo każda gruszka ładniejsza i słodsza była nadgryziona przez myszy czy co tam miało na nie smaka. Nie naruszone były tylko te koślawe, z „kamieniem”, czyli byle co.
  Ale i to, co pozostało po myszach i ptakach nam wystarczy, a do suszenia i tak będę kroić na kawałki, więc to wygryzione przez myszy zwyczajnie odkroję.
  I nawet wezmę psy to sobie pochodzimy po pięknej, złotej jesieni.

  PS
  Nasze psy też lubią jeść gruszki.

Wypowiedz się