70% wypowiedzi polityków izraelskich jest fałszywych

– Netanjahu na czele…Tak wynika z badań …

Najciekawsze, że badania zostały zrobione przez analityków izraelskich. I mimo to, gdy chciałem tę informację umieścić na fejsbuku,  to wyświetlił się komunikat:   Ostrzeżenie! Ta wiadomość zawiera zablokowane treści!

Nie można wysłać Twojej wiadomości, ponieważ zawiera ona treści, które inni użytkownicy Facebooka zgłosili jako obraźliwe.

A źródłem upowszechnienia informacji jest amerykański portal weteranów wojskowych

https://www.veteranstoday.com/2018/11/19/israeli-think-tank-admits-zionist-leaders-lie-most-of-the-time/

Poniżej maszynowe tłumaczenie fragmentów linkowanego artykułu.

 Izraelski think tank przyznaje, że syjonistyczni przywódcy kłamią przez większość czasu 

Jim W. Dean, 
-19 listopada 2018 r

Notka wydawcy : To było niespodzianką widzieć to przyjęcie, aby rozpocząć dzień w niedzielny poranek. A jakie jest lepsze źródło niż izraelski think tank, który ujawnia to, co wszyscy już wiemy, że izraelscy politycy kłamią jak dywan.

Nie uważają tego za coś złego, a książka Johna Kerry’a powiedziała nam, dlaczego, za pośrednictwem jego cytatu z Netanjahu, powiedzieli: „Na Bliskim Wschodzie wszyscy kłamią”.  Ale kwestią oczywistą na stole jest fałszywy rząd, który jest dość sprawiedliwy, aby opisać rząd, który jest publiczny w 75% przypadków.

Niestety, teoretycznie jedyną polityczną karą jest pozbawienie ich prawa do głosowania. To również kwalifikuje się jako „fałszywe” rozwiązanie, ponieważ prawdopodobieństwo 99% zostanie zastąpione innym, być może nawet lepszym kłamcą.

Miło było widzieć, że ta grupa psów obserwacyjnych ponosi więcej niż niewielką winę za tę upiorną sytuację w korporacyjnych mediach, która wydaje się zbyt szczęśliwa, aby publikować kłamstwa, zwłaszcza jeśli są one dobre, które podnoszą oceny i czytelnictwo.

Jak Gordon tak bardzo uwielbia mówić: „Witamy, jak świat naprawdę działa.” To, jak to się kiedykolwiek zmieni, jest poza mną. Kto mógłby lub chciałby to zrobić? … Jim W. Dean ]

Nowe badanie ujawniło, że ponad 70 procent wypowiedzi starszych izraelskich polityków jest fałszywych, umieszczając premiera Benjamina Netanyahu na szczycie listy tych, którzy wypowiadali fałszywe wiadomości.


Badanie przeprowadzone przez Yifat Media Check Ltd. i Hamashrokit – organizację pozarządową badającą fakty „Gwizdek” – wykazało, że większość oświadczeń najwyższych izraelskich polityków w ciągu ostatniego roku była całkowicie
lub w większości błędna.

Badanie pokazało, że przedstawiciele partii koalicyjnych mają większą skłonność do składania fałszywych oświadczeń,

ponieważ 74 procent ich stwierdzeń okazało się fałszywe, 

12 procent było częściowo prawdziwe, a tylko 14 procent było prawdziwe.

Polityczne kłamstwo, które ma największy zasięg w prasie  (7 milionów ekspozycji w regularnych i społecznych mediach) należy do Netanjahu, który wysunął liczne bezpodstawne zarzuty przeciwko irańskiemu programowi nuklearnemu.
 

Według Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA), Iran nadal realizował wszystkie swoje zobowiązania wynikające z porozumienia nuklearnego z 2015 r., Nawet gdy Stany Zjednoczone zrewidowały sankcje przeciwko Teheranowi.

Minister spraw wewnętrznych Izraela Arye Deri znalazł się na drugim miejscu listy mówców fałszywych wiadomości.  Według raportu głównym problemem z fałszywymi wiadomościami jest to,  że kiedy jest emitowany na uznanych mediach,  zyskuje wyższą wiarygodność.

Badania wykazały, że fałszywe uwagi Netanjahu dotyczące Iranu zostały uznane za wiarygodne przez 88 procent czytelników i widzów w Izraelu.

„Badanie pokazuje, że politycy wiedzą, że nie będą musieli płacić ceny w ustalonych mediach za swoje nieścisłości”, powiedziała Tehilla Schwartz-Altschuler, szefowa programu Demokracja

w Wieku Informacji w Izraelskim Instytucie Demokracji.

„Jeśli 75 procent tego, co mówią, jest po prostu nieprawdą, a ugruntowane media nadal służą tej instytucji znanej jako” informacja prasowa „i że jesteśmy ustami rządu – mamy poważne kłopoty.”

Można się zastanowić, czy Stary Testament lub przekazy proroków, jako media głównego nurtu starożytnego świata, są w podobnym procencie prawdziwe.  

Zdjęcia o tym kto współcześnie kłamie są już z innych stron internetowych.

Komentarze

Podobnie żydowskie media w ważnych dla żydów kwestiach.

Kłamstwo to podstawowa technika manipulacji czyli oszustwa zwykle w celu nakłonienia do podejmowania niekorzystnych dla słuchacza decyzji.

To jest oszustwo i powinno być karane zwłaszcza wobec przedstawicieli Państwa… ale i dziennikarzy..

Kłamstwo jest wpisane w kulturę żydowską jest miarą zaradności a wręcz mądrości (po żydowsku)… zresztą dotyczy to innych narodów bliskiego wschodu.

Na tym tle wiara że żydowski Bóg to sama żywa prawda ogłoszona przez żydów.. jest czymś dużo więcej niż naiwność.

Oscar 20.11.2018 18:29:46

Do @Oscar 18:29:46

@Oscar ! przedstawiłeś pełną diagnozę żydowskiej nacji !

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

ele 20.11.2018 19:19:53

@JAK nic

A nie można było napisać „30% wypowiedzi izraelskich to prawda”. To samo ale jak brzmi 🙂 Zaraz doczepi się jakaś GW i wyzwie Autora od antysemitów ;D

Po drugie mam zagwozdkę logiczną, do jakiej kategorii należy ta informacja. Do tych 30% prawdziwych, czy do tych 70% nieprawdziwych?

Chyba muszę zapytać jakiegoś cadyka i odpalić menorę, może mnie oświecą 🙂

kowalskijan584 20.11.2018 20:44:25

@kowalskijan584 20:44:25…wyzwie Autora od antysemitów…

Autorem badań jest izraelski ośrodek analityczny.
Myślę , że GW nie będzie z nim zadzierało

Zbigniew Jacniacki 20.11.2018 21:42:52

@@@!

Będzie unijna definicja antysemityzmu? Sytuacja europejskich żydów robi się coraz gorsza. http://niezalezna.pl/246627-bedzie-unijna-definicja-antysemityzmu-sytuacja-europejskich-zydoacutew-robi-sie-coraz-gorsza

Ps… No i proszę.

Czy jeszcze trzeba wam innych rzeczy by pojąć czyja właściwie jest ta UE i po co była stworzona?

Ciekawe, że te lewusy i kryptolewusy z prawej nie kwapią się tak gorąco do stworzenia unijnej definicji antypolonizmu, którego doświadczamy dzień w dzień, będąc wyzywani od faszystów i nazistów. Widać wyraźnie czyj jest ten jewropejski twór. Brawo.

Teraz jak już ustalimy czym jest antysemityzm i zunifikujemy to unijne pojęcie, to wszyscy zaczną kochać, cenić i szanować członków narodu wybranego.

Najlepiej wydać unijną dyrektywę, że ślimak to ryba, marchewka to owoc, zlikwidować dyrektywą biedę, i zobowiązać do kochania żydów. Brawo !

Jacy jesteśmy teraz mądrzy i postępowi. A kto będzie chronił nas przed żydami?

Powinno być wręcz odwrotnie.

Należałoby uchwalić międzynarodową ustawę chroniąca państwa narodowo-chrześcijańskie przed żydowską ekspansją.

Przed ich wrogą i kłamliwą polityką…przed agresywną propagandą…przed szantażami na bazie przemysłu holokaust.

Żydzi uważają się za pępek świata…za rasę Panów która powinna rządzić całym światem i mieć go na własność; a reszta gojów powinna na nich pracować i im służyć…. i jeszcze dziękować za ich szlachetność i wyrozumiałość.

Oj…! Herr Kurz jesteś za młody i za krótki aby to zrozumieć…

Równie dobrze te pajace mogą ustawami i przepisami walczyć z grawitacją. Gdy się czegoś zabroni, to nie znaczy, że to coś zniknie. Efekt w przypadku opisywanego projektu będzie dokładnie odwrotny.

Świat ma już dość jęków żydowskich. To nie żydzi są obecnie wyrzutem sumienia świata. To świat jest wyrzutem sumienia żydów.

Penalizacja antysemityzmu jest obrazą dla wszystkich innych nacji. Oto bowiem próbuje się wmówić światu, że żydzi są nadludźmi i tylko oni mogą cieszyć się prawną ochroną.

Antysemityzm istniał, istnieje i istnieć będzie. Żadne regulacje prawne tego nie zmienią. Zmienić to mogą tylko żydzi, ale oni tego nie zrobią. Dla nich antysemityzm jest maczuga polityczną i gospodarczą.

Nie pozwolą sobie tej maczugi odebrać. To funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady.

Na podstawie prac i wspomnień: Hannah Arendt, Baruch Milch, Emanuel Ringelblum, Baruch Goldstein, Klara Mirska, Chaim A. Kaplan https://forumemjot.wordpress.com/2013/06/12/zydzi-mordowali-zydow-judenraty-i-zydowska-policja-w-gettach-irn/
Wypowiedź byłej minister Izraela: https://twitter.com/PrawyPopulista/status/959436140305702912

kula Lis 67 21.11.2018 18:12:23

Opublikowano za: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/146470,70-wypowiedzi-politykow-izraelskich-jest-falszywych

Od Redakcji KIP:

Należy postawić pytanie czy nasi politycy różnią się po powyższym względem od izraelskich ?

Aby odpowiedzieć na to pytanie wystarczy jedynie przeczytać poprzedzający artykuł:

MODUS OPERANDI, czyli jak schwytać sprawcę

A jest takich artykułów dokumentujących  kłamstwa polityków na naszej stronie dużo.

I drugie pytanie co łączy tych polityków ?
Pokrewieństwo krwi i genetyki ?
Wspólny kult Saturna i Lucyfera ?
Czy samowybraństwo ?

 

Wypowiedz się