DZIECI ILUMINATÓW RZĄDZĄ POLSKĄ, CZYLI O DZIEDZICZENIU WŁADZY – część 1

W  jednym z poprzednich artykułów omówiono 10 MITÓW KAPITALIZMU i tzw. DEMONOKRACJI, a w poniższym filmie ze stacji Eter TV przedstawimy kto i jak DZIEDZICZY WŁADZĘ W POLSCE.

Władysław GOMUŁKA i Edward GIEREK zostali ukarani za to, że przerwali dziedziczenie władzy przez żydokomunę z lat 1944-1956.

Natomiast gen. Wojciech JARUZELSKI z INICJATYWY EPISKOPATU POLSKI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO utorował drogę do dziedziczenia władzy przez potomków żydokomuny, poprzez zwołanie “STOŁU Z  KANTAMI”.

I mimo tego był opluwany, szykanowany i ciągany długo po sądach, bez żadnej obrony  zarówno ze strony INICJATORÓW, jak i ze strony BENEFICJENTÓW, którzy władzę przejęli.

Przekonał się zatem, jak bardzo wielu innych Polaków, że służenie tak Żydom, jak i Kościołowi, bardzo rzadko spotyka się z WDZIĘCZNOŚCIĄ, zgodnie z zasadą: “murzyn zrobił swoje, więc murzyn może odejść !!!”

( red. kip).

https://youtu.be/6b82c0HFyZo

Eter TV Opublikowany 5 paź 2018

Dlaczego Polacy nie mogą się wyrwać z kręgu niewoli od setek lat? Dlaczego stare pokolenie nadzorców Słowian zastępowane jest ich dziećmi i Słowianie znów wchodzą w tą samą pułapkę zastawianą przez naszych wrogów od pokoleń. Czy łączy ich nie tylko wspólny cel jakim jest manipulacja Polaków, Ale czy jeszcze wiara w swój kult Szatana-Saturna? Dziś film odpowie na kilka tych pytań .

WYBRANE KOMENTARZE

nutaws 3 tygodnie temu

Nieocenione są Twoje filmy, Eter. Świetnie wyłapujesz ową “przypadkowość”, “zbiegi okoliczności” i “cuda”, które trwają już od wielu lat. Trzymają naród w stanie śpiączki i głupawki od dziesięcioleci i robią co chcą. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że brak nam podstawowej informacji i wiedzy, kto jest kim. Brak rozeznania co do konkretnej symboliki, rytuałów i gestów, dzięki którym “swoi” poznają i lansują “swoich”. Ale wystarczy trochę głębiej wejść w temat i okazuje się, że jednak wartościowych rzeczy można się dokopać. Że te wszystkie medialne laleczki i towarzyszące im pajace nie pojawiły się znikąd. Że polityczne tuzy, szykowane były przez swoje rodziny i protegowanych na odpowiednie stołki już dużo wcześniej. Tak- scenariusz jest wciąż taki sam. Patrzymy na pewien spektakl, w którym role wciąż grają ci sami, a cała reszta, stanowi tylko tło i mało istotne dekoracje. Pozdrowienia.

Kemod Alerd 3 tygodnie temu

nutaws …sum, ergo cogito! …jestem, więc myślę…! …nie wierzę w przypadki (chyba że w te, które chodzą po ludziach leżących na chodnikach)…

ecnatsbus substance 3 tygodnie temu

Minuta 2:22. Znak Saturna cisza.

Grzegorz Bajorek 5 dni temu

@Adriano wszystko fajnie tylko należy dodać że to zachód stworzył bolszewików, komunistów i ZSRR…

Greg Pako40 3 tygodnie temu

inaczej nie mozna tego wytumaczyć, powinnismy być bogatym narodem, mamy złoża jesteśmy pracowici… co jest kurwa nie tak ??!! kiedy się obudzicie drodzy rodacy !! ??? nawet juz nie macie swojej fabryki kredek !!

Partyzant PL 2 tygodnie temu

Dokładnie! Ludziska obudźcie się! Mamy wysokie podatki, żywność, paliwa wszystko drogie, ceny jak na zachodzie a zarabiamy 6 razy mniej niż przeciętny zachodni Europejczyk !

DOROTA FANTAGIRO 2 tygodnie temu

Od początku złościło mnie jak zgodzono się na tą kreskę Wałęsy i Mazowieckiego. I jeden i drugi miał w tym interes. Pomógł im abp Bronisław Dąbrowski, typując do Okrągłego Stołu 51 wrogów polskojęzycznych.

George Ford 3 tygodnie temu

To są dzieci żydokomunistycznych zbrodniarzy, często powiązani z żydomasoneria. Braci Kaczyńskich prowadził wielki mason Jan Lipski.

Rupsi DingDong 2 tygodnie temu

Kalksteiny (z rodziny tego co wydal Niemcom Gen. AK “Grota”) już od dzieciństwa byli kreowani na idolów (aktorów politycznych Systemu) poprzez np. role w filmie “O dwóch takich, co ukradli księżyc”. W Powstaniu Warszawskim 1944 NIE BYLO ZADNYCH Kaczyńskich.

Regina Wieladek 1 tydzień temu (edytowany)

@Adriano dlatego tym z UOP zmniejszono emerytury (za łapanie szpiegów rosyjskich) a ci z WSI z nich się śmieją. A najlepiej mają się ci, co współpracowali że STASI. Przestań pieprzyć głodne kawałki. Dobrze pamiętam dwa lata rządów PiS, nie są lepsi od PO a swoje sukcesy w dużej mierze zawdzięczają nahalnej propagandzie. Ten swój tekst wklejasz wszędzie, gdzie się da i myślisz, że ludzie są tak głupi i wszystko kupią co im wciśniesz. Zapytaj swojego guru dlaczego do tej pory nie została wyjaśniona śmierć Popiełuszki – dlaczego nie przywrócono do śledztwa prokuratora Witkowskiego. Czego się tak bardzo boją twoi zleceniodawcy, ty tubo propagandowa pisuarów? I jeszcze śmiesz się na ten mord powoływać. Czym znów tak bardzo PiS różni się od PO. Nie widzę różnicy : być sprzedanym Niemcom czy Żydom. Zdaje się, że sam pachniesz czosnkiem.

Delikatnie Szwedzik 3 tygodnie temu

Zobaczcie na niebie jakie sa szachownice co rano truja nas z powietrza tego nie widzicie za piec lat bedzie nas dwadziescia miljonow reszta wymrze

Chłopak z Ferajny 3 tygodnie temu

Świetna robota, jak ktoś zna symbolikę to nie da się oszukać a oni bawią się z nami w kotka i myszkę. Ostatnio leciał kulinarny program z Magdą Gessler Kuchenne Rewolucję, na koniec zrobiła dłonią znak 666,i uśmieszek. Dzięki Eter za wyprowadzanie nas z letargu umysłowego.

SLAWOMiR od Peruna 3 tygodnie temu

konkretna analiza polskiego niesłowiańskiego miotu,pokarze to mojemu synowi żeby czuł takich skurwieli jak dorośnie,a poza tym naprawdę dobra robota jeśli chodzi o tych dwóch małych obdartusów, piosenka mówi wszystko, pozdrawiam LisaEtera

Telemasz 3 tygodnie temu

12:42 Jeszcze jeden bardzo charakterystyczny symbol Wolnych Murarzy: szachownica.

Janko Muzykant 3 tygodnie temu

Napisze tylko o OKUPACJI tej najnowszej 3 dekad (30-stu lat) : 1989 – 2004 mija dokładnie 15 lat, następnie w 2004 ekipka z LSD wprowadza Polskę do euroburdelu lub eurokołchozu, jak zwał tak zwał, o jedno szambo chodzi, dalej od 2004 – 2019 tez mija 15 lat OKUPACJI żydokomuchów !!! Czyli idealnie 30 długich, ciężkich i smutnych lat dla Polaków i Polski !! Zapyta ktoś – co w takim razie będzie w 2020 ? Otóż już wyjaśniam – w 2020 będzie nowa TRANSFORMACJA USTROJOWA i NOWY USTRÓJ pod nazwą “POLIN” (dawna koncepcja przedwojennej judeopolonii) !!! To znaczy dla garbatych nosów to będzie “polin”, niestety dla nas Polaków będzie to KL polin – taka subtelna różnica !!!! Kiedyś to My Słowianie Polacy byliśmy tu gospodarzami na tej ziemi, a koczownicy / Eskimosi znad Jordanu byli gośćmi tylko, dziś już PAD rzekł był iż jesteśmy tu na tej ziemi wspólnie z nimi od 1000 lat współgospodarzami, natomiast po 2020 sytuacja nieco się odwróci – to Eskimosi jarmułkowi będą tu gospodarzami a my tylko u nich parobkami !!!! I jeszcze jeden fakt warty jest odnotowania – od 2004 – 2018 mamy 14 lat jewrokołchozu, ale w tym 13 lat POPiS-u (od 2005-2018) – PRZYPADEK ? NIE SĄDZĘ !!! Albowiem Polską zawiaduje AGENTURA krzyżacko- prusko – germańska z BND (PO) albo dla odmiany agentura żydowsko – amerykańska Mossad i CIA (PiS) !!!

krzysztof bahrij 3 tygodnie temu

Przyjdzie NA nich dzien. ludzie kiedys zrozumia. ….ze wiekszosc dziennikarzy. …POLITYKOW. ….. celebrytow. ..piosenkarzy. …TO CHLAM. …wy kupujecie. ..ONI maja pieniedze Wasze…BY WAS NISZCZYC. …. czlowiek MUSI Upasc. …By zrozumiec upadek…. ten film to ZADNA NOWOSC….a ich jest w tysiacach…..A POLACY ich caluja w stopy….Niech caluja

Darek Kapusta 3 tygodnie temu

Witaj Eter byłem wczoraj na filmie Kler na końcu filmu kiedy ksiądz dokonuje samospalenia ludzie ustawiają się w piramidę. Czy to przypadek A i na modemie od Orange mam naklejkę trójkąt A w środku słońce.

SeverZiomKom 3 tygodnie temu

Bez kurwa przesady … telewizja ryje banie to fakt, ale w dzisiejszych czasach internet zaczyna spełniać tą samą role , ludzie miejcie swoje własne zdanie, nie kierujcie się telewizją ani tym bardziej internetem. Z jednym się mogę zgodzić, Polacy są dziś tak podzieleni , nie wiem jak było kiedyś , ale teraz jest naprawdę nie ciekawe , co widać dosadnie za granicami naszego kraju… Polak Polakowi wilkiem, smutne to…

Siestrzewit No Longer Slaves 3 tygodnie temu

Steczkowska zawsze w tych programach nosiła kapelusiki symbolizuje Saturna czyli kabała okultyzm satanizm … takie nosi Maliniak Duda i jego szefowie z Chabad Lubavitch

Oculi Scelerisque prouidentae 3 tygodnie temu

zobacz tzw aureole u sw KK

Dagne Sheiadhl 2 tygodnie temu (edytowany)

Steczkowska, w ogóle zapewne 80% wszystkich gwiazdeczek i cały nasz rząd to jedna wielka żydowska elita.Wszyscy nasi politycy popieprzają w żydowskich myckach. Tak samo k. katolicki, czapki papieży to czapki dagońskie- zob. bóstwo Dagon.

SeverZiomKom 3 tygodnie temu (edytowany)

“Promowanie Zachowań” to chyba wie każdy w miarę inteligentny człowiek… Porno, Filmy nawet zjebana Telewizja promują wartości których normalny człowiek nigdy ne osiągnie, ja wiem po sobie bo przez pół życia szukałem ideału kobiety kreowanej przez mas media… Takie są standardy wytyczane przez Tv i Internet , czemu to służy? Depopulacji?

Sylwia Hochheimer 3 tygodnie temu

,WATYKAN Kościół tesz illumati masoneria

Ziemia jest Plaska – Earth is flat 3 tygodnie temu

jak zwykle 10/10 Dzieki !!! osobiscie widze te ich znaki wszedzie ! TV nie ogladam juz kilka lat ,ale czasami cos tam wlacze i ostatnio padlo na Teleekspress 26.09.2018 Beata pokazuje rogi i oko w 12:41 !!! pytalem znajomych w jakim kontekscie to zrobila i nikt nie wie ? 😀 Pozdrawiam Serdecznie !!!

Andrzej Paszczuk 3 tygodnie temu

Pilnują status quo. Smutne. Nie kupujmy ich towaru od marketu po politykę. Bez TV też da się żyć. Chyba?

Janko Muzykant 3 tygodnie temu

Ten “FORT TRUMP” nie jest potrzebny nam Polakom – Słowianom, ale jest potrzebny OKUPANTOM po 89′ i okupacyjnym rządom koszernym i jarmułkowym, żeby ich obcy bronili przed GNIEWEM LUDU !!!! To będzie coś w stylu jak w XVIII – XIX wieku na Dzikim Zachodzie w Ameryce, gdzie z takich własnie FORTÓW jankesi yankee doodle robili wypady na TUBYLCÓW czyli na INDIAN !!! Polacy szykujcie się, bo czeka nas własnie taka indiańska powtórka z rozrywki właśnie – będą na nas wojska jankeskie i wasp-owskie wypuszczać z tych FORTÓW jak na Indian ongiś !!!! Zdrajca Andrzej Juda(sz) nam tego garba okupacyjnego przyprawił, a właściwie kupił okupantom z POPiS-u za 2 mld. $ rocznie czyli w przeliczeniu na ok. 8 mld. PoLiNów rocznie !!!! Czy wy macie jeszcze mózgi i umiecie ich używać, czy już wam ten fluor, GMO, chemtrails już wyżarły mózgi i rozumy ? Wy pojmujecie skalę PROCEDERU jaki ta MAFIA TWORZY ? OKUPACUJNE WOJSKA NAM TU SPROWADZA JAK BYŁO od 1945-1992 !!!!

Barbara S. 3 tygodnie temu

Dobra! robią karierę szybko może za szybko ale ile to jest warte? gówno warte! jak czasem oglądam tv i widzę to gówno to przelączam lub ogladam drwali,bimbrowników lub rybaków albo calkiem wyłączam tv .Ale najbardziej mnie szokuje jak na “trwam”robią modły i obrazek mają w sześcianiku umieszczony a ludziska kłaniają sie w pas .Ale to nic najgorsze nam szykują bedą chcieli nas wypalać bronia elektromagnetyczną i co wtedy zrobimy ,aktoreczki spieprzą do innych krajów ,a my co powinnismy zrobic? przecież oni teraz też kupują chleb i mleko! jeśli ktos chce mnie zabić mam prawo i obowiazek bronić swojego życia ,nie bedę opłacać takiego łżego systemu choćby niewiem co budował (dla siebie )

piotr major 3 tygodnie temu (edytowany)

pomarańczowa para, pełna symbolika. Odnośnie piramidy, tak się kończy kler: trójkąt z płonącym okiem.

Dagne Sheiadhl 2 tygodnie temu

Piotrze, cały k. katolicki na świecie to czysty satanizm, patrz na dagońskie czapki kapłanów, papieży itd. te mantry zamiast modlitw, kanibalizm jako picie krwi i jedzrenie ciała Jezusa…długo można wymieniać. W tv nie ma ludzi z przypadku! Co do reżysera Kleru- Smarzowski też nie jest z przypadku- facet wyszedł z pudła i nagle znikąd stał się reżyserem. Przypadek?

Energy Rescue 2 tygodnie temu

Większość ludzi tego nie widzi bo są głęboko w systemie patrz: telewizja (sygnał podprogowy), tel.kom. , bts-y do okoła, radio, wifi itd. Wszechobecne chemyrails-y (chemia, nanotechnologia, bakterie), trujący fluor w wodzie, gmo itd. to wszystko czynniki które mają wpływ na większość ludzi którzy się jeszcze nie obudzili. Wytłumaczyć będzie ciężko. Jednym z czynników który pomaga w przebudzeniu jest stale stopniowo rosnący rezonans Ziemi. Pozdrawiam Świadomych!

Radar Ian 3 tygodnie temu

Eter TV – teraz tym filmem mnie rozbroiłeś. O ile zastanawiałem się czy jesteś przenikliwy czy wyrachowany – sypie głowę popiołem i przyznaj ze masz zmysł wyłapywania satanistycznego syfu który nami manipuluje. Jesteś przenikliwy. Co do Top Model – zobacz że kobieta ma suknie we wzorek masońskiej „podłogi” i zegar na którym zbliża się określona godzina – jak w otwarciu tunelu gottharda. Rzeczywiście promują pragmatyzm bez wartości w zachowaniach. Kiedyś nie były programy tak naszpikowane symbolami – ostatnio aż kipi z nich okultyzm. Wszędzie pełno piramid – to pikuś, cała otoczka jest taka jak lata temu reżyserzy w filmach tworzyli sceny czarnych mszy. Od dziś nadrabiam wszystkie zaległości na Twoim kanale!!

LeRoi715 2 tygodnie temu

Wiecie co Kochani Rodacy: ja juz w 1996 wyrzucilam Telewizor Manipulator na smietnik i moje zycie stalo sie spokojniejsze i wyciszylam sie i zaczelam patrzec na Swiat inaczej; patrze na nature i obserwuje ludzi inaczej…nie dalam sie i zycze Wam tego samego. Precz z telewizornia …wystarczy PC i ogladacie to co chcecie i kiedy chcecie sie smiac to smiejecie sie a plakac to placzecie. Macie wiecej czasu dla rodziny i to wazne. Pozdrawiam z Toronto

Sylwia Hochheimer 3 tygodnie temu

Przecież ci wszyscy politycy to illumati masoneria to oni robią wojny żeby nas wybić jak szczury zatruwają jedzenie wszystko, a ludzie jeszcze chodzą na nich glosować. ZABÓJCY

MientosPL 3 tygodnie temu

Ej eter zauważyłem ze wielu youtuberow pokazuje znak 666 i to co 2 film który oglądam czy ci więksi youtuberzy też takie rzeczy odpierniczają. Spoko by było jakbyś nagrał o tym odcinek. Pozdrawiam

Oculi Scelerisque prouidentae 3 tygodnie temu

tak myślisz to się grubo mylisz na jakiej podstawie jak by nie było tej szoki judeosatanistycznej co odwalili w smoleńsku były by wojska USA U NAS oni szykują się do eksterminacji słowian tylko eter to nagłaśnia reszta sie boi wiesz o co chodzi o to https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwis-Jeaj_DdAhXHKywKHXsOA2MQFjACegQIBBAB&url=http%3A%2F%2Fwww.eprudnik.pl%2Fzatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp%2F&usg=AOvVaw3uQSiSyRW_68xz2CvOrZp1 tam gdzie złoża tam baza usa

vagabondo 3 tygodnie temu (edytowany)

zapomniałem jedynie dodać ze robisz kawal dobrej roboty!!!! a wystarczy wypieprzyć TV z domu i wszystko się posypie, no może nie wszystko ale większość!!!!

Lech Wisniewski 3 tygodnie temu

Czy ten durnowaty; zatruty katolicyzmem narod kidykolwiek pojmie, ze JEZELI BURDEL NIE PROSPERUJE TO WYMIENIA SIE KURWY A NIE LOZKA!!!!!!!! Od ponad 50-ciu lat ciagle przemeblowania a obsluga caly czas ta sama. Obecna sytuacja = Parafraza fraszki Staudyngera: OBIECANKI MACANKI A GLUPIEMU STAJE!!!!

andrzej bednar 3 tygodnie temu

Eter dziękuje za pomoc w przebudzeniu!

vagabondo 3 tygodnie temu

nic się nie zmieniło od setek lat oprócz nowinek technicznych także nie odkryliśmy ameryki Eter:-) od lat ludzie to wszystko wiedza ale nie było wcześniej takiego przekazu medialnego jak dziś, niestety dziś nazywają ludzi nam podobnych bardzo brzydko czyli tych którzy to publikują i się tego nie boja!!!

Janko Muzykant 2 tygodnie temu

Eter zrób film “PAKT TRONU z OŁTARZEM ” – czyli o przenikaniu kościoła w politykę i na odwrót – religia, hajs i polityka to się trzyma razem od wieków !!! Gdzie polityka i złoto (TRON) tam i religia / kościół / Watykan (OŁTARZ) !!! To chyba dość ciekawy materiał !!! Pokaż moment od którego zaczęły się w naszym nieszczęśliwym Bantustanie Nadwiślańskim te przemiany całe – od 1979 roku kiedy to JP2 papież przyjechał jak ja to nazywam ze słynną “WIZYTĄ z DUCHAMI” – wzywał wtedy: “Niech zstąpi duch i odmieni oblicze tej ziemi” !! Jakie duchy wzywał tego do dziś nie wiadomo, ale fakt faktem że jakieś przyzwał, bo po 40-stu latach tak zmieniły oblicze tej ziemi, że się tu żyć nie daje !!! Później pokaż te poniszczone, zdewastowane i zrujnowane ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE jak URSUS, czy UNITRA-DIORA, albo te zakłady papierowe w Kwidzynie i inne – oto efekty wizyty z roku 79′ i “przyzywanie DUCHÓW, żeby zmieniły oblicze naszej słowiańskiej ziemi” !!! A 20 lat później po tej wizycie czyli w roku 1999 miała miejsce kolejna wizyta tego samego biskupa Rzymu JP2 tym razem w Sejmie polskim – gdzie powtórzył dokładni eto samo z roku 79′ też żeby duch prowadził w tym kierunku przemian – SŁUCHAJĄC TEGO Z TEJ TERAŹNIEJSZEJ PERSPEKTYWY ŚWIADOMY TEJ ZBRODNI GOSPODARCZEJ CZŁOWIEK POLAK- SŁOWIANIN DOZNAJE JAKBY SZOKU !!!! DYSONANSU w pewnym stopniu !!!!

Jadwiga Buczyk 2 tygodnie temu

Zydomasoneria od lat rzadzila Polska , Europa I Swiatem o czym nie wiedzielismy bo nie bylo internatu . To co robia z Polska robia z kazdym krajem. To jest Szatanski narod ktory zrobi wszystko aby nas zniszczyc . Ciekawe spojrzenie na Smolensk , dziwne tez ze kapitan samolotu nazywal sie Protasiuk / ruski / i to moglo byc sacrificing humans dla Szatana i brata dla wlasnego sukcesu / dlatego nie dochodzi do prawdy/.

11-11 3 tygodnie temu

Pierwsza wstawka z top model – 11:46. Wydaje mi się, że tekst puszczony od tyłu może coś znaczyć. Niestety nie mam w tej chwili możliwości aby to sprawdzić. Może ktoś to sprawdzić? Eter wielki plus za muzykę. Pod koniec filmu pomyślałem sobie: kurcze, dobra muza. I nagle twój wpis o autorze 🙂 Brawo!

Rupsi DingDong 2 tygodnie temu

Gdziekolwiek pojawia się Watykaniści, z nimi w parze jako drugi “rzut” żydzi, a następnie z reguły też Niemcy, tam każdy nawet najbogatszy kiedyś kraj i jego rdzenni mieszkańcy popadają zawsze w skrajna nędze i liczne wojny, a potem uciekają w panice i rozpaczliwie gdzieś w świat.

Janko Muzykant 3 tygodnie temu

Eter robisz kawał dobrej roboty w uświadamianiu i przypominaniu śnieguskom o co kaman i co się dzieje, aczkolwiek wiadomo, ze to jak grochem o ścianę to społeczeństwo ma brain washing – wyprane mózgi fluorem, rtęcią, aluminium (glinem), GMO, chemtrailsami, ale próbować trzeba !!! Kto miał się obudzić to się już dawno obudził, a kto się do teraz nie obudził z maJtrixa ten się raczej już nie wybudzi do końca, ale próbować trzeba zawsze a nuż się uda !!! Ale wiesz, że oni obserwują wszystko, dlatego uważaj na siebie ziomal !!!! BĄDŹCIE CZUJNI !!!!

Janko Muzykant 3 tygodnie temu

14 lat ojrokołchozu w tym 13 lat POPiS-u – jeszcze jedna kadencja (4 lata) i podzielimy Polski Naród ten sam los co Indianie i Palestyńczycy – zresztą to już się dzieje od 3 ciężkich, długich i smutnych dekad !!!!

Janko Muzykant 2 tygodnie temu

Nie jesteśmy państwem suwerennym… musimy dostosowywać nasze prawo do prawa unijnego, musimy liczyć się ze zdaniem międzynarodowych banków i się u nich zadłużać, musimy liczyć się ze zdaniem wielkiego brata zza oceanu i kupować ich złom bojowy oraz drogie surowce energetyczne, Niemcy uczyniły z nas kolonię ekonomiczną, więc stacjonowanie ich wojsk to tylko dopełnienie obrazu państwa podległego, którym jesteśmy… niedługo dołączą do nich wojska Izraela, bo służby już tu są, a Żydzi też będą chcieli pilnować tu na miejscu swoich interesów… dzięki naszym rządzącym od 30 lat, Polski już praktycznie nie ma, a ludzi się omamia bełkotem o patriotyzmie…!!!! A constans i nihil novi sub sole zachowane status quo – A LUD ROBOCZY WYTRZESZCZA OCZY !!!! A te bandziory OKUPANCI robią co chcą !!!!!

Marcin Marcin 3 tygodnie temu

Jak tak studiuję nauki mistyków – żeby obserwować z otwartym umysłem, bez oceny – widzę klarownie i teraz ocenię – wszyscy biorą udział w wyścigu szczurów – mają 1 cel, ale niestety ten cel jest smutny – bycie niewolnikiem

Zofia Kuziola 2 tygodnie temu

To są po prostu degeneraci.

Leszek Wyrwidąb 3 tygodnie temu

Steczkowska nos pustynny ma

Oculi Scelerisque prouidentae 3 tygodnie temu

eter dobra robota zrób film po co są bazy USA W POLSCE i po co była ta judeosatanistyczna szopka w smoleńsku tu masz przyczynę https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwis-Jeaj_DdAhXHKywKHXsOA2MQFjACegQIBBAB&url=http%3A%2F%2Fwww.eprudnik.pl%2Fzatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp%2F&usg=AOvVaw3uQSiSyRW_68xz2CvOrZp1 leppr za to “się powiesił” dzieki że zakładasz ludzą okulary świadomości https://youtu.be/bm6tzi-9ARc

Oculi Scelerisque prouidentae 2 tygodnie temu

zobacz ten okult psychodeliczny https://youtu.be/IrjizI0wsXU i fronczewski PAN KLEKS W BURDELU HA HA HA a swoją droga zobacz sobie akademie pana kleksa oraz dalsze czesci

Mariusz Sokołowski 3 tygodnie temu

Jak to wszystko wyjasnic astrologicznie i co oni szykują? Zeitgheist mowi ze w 2152 wchodzimy w ere wodnika i ma być NWO. Czy ta data się zgadza? Z wodą kojarzy się tęcza, promują satanizm, do tego wprowadzają muzułmanów. Z muzułmanami się tego nie da pogodzić – z jednej strony totalne rozpasanie z drugiej totalne posluszenstwo.

Bożena Paduch 3 tygodnie temu (edytowany)

Klub myszki miki jak w USA, to ten sam wzór . Straszne i jakże prawdziwe. Pzdr.

SLAWOMiR od Peruna 2 tygodnie temu

zaczynam nową zajawke-Kto ogląda telewizje ten głupi!!!podaj dalej…….

renne kumba 1 tydzień temu (edytowany)

Ludzie musza sie odlaczyc od tej trujacej mozg i dusze kroplowki, jaka sa tzw mainstreamowe ” media” i promowani przez nie ‘celebryci” wszelkiej masci ,( aktorzy /aktoreczki, piosenkarze, sportowcy, dzienniakarze, modelki, fotografowie, i inne badziewie) . Ci LUDZIE tak naprawde NIC SOBA NIE reprezentuja. ZA kase i pare minut zemskiej slawy sprzedali swoja dusze, zaprzedali sie demonicznemu systemowi, jaki obecnie, niestety, nami rzadzi . Na tych skorumpowanych , zaprzedajnych ludzi, ( czesto promujacych najgorsze dewiacje) powinno sie patrzec z POGARDA, a nie z podziwiem. Powinno sie ich BOJKOTOWAC NA KAZDYM KROKU ,a nie podziwiac czy nasladowac. To jest zwykle sprzedajne BAGNO , barachlo najgorszego sortu. Odziane w modne, droge ciuchy, jezdzace luksusowymi samochodami , mieszkajace w drogich rezydencjach, a tak naprawde noszacy w sobie, w swoim wnetrzu najgorsza, demoniczna ZGNILIZNE moralna i duchowa. Pojda do diabla, bo jemu oddali swe nedzne dusze i on sie o nich, w swoim czase ,na PEWNO upomni. Nie uciekna mu, to pewne. Za pare ziemskich, chwilowych blyskotek, zaprzedali swoje niesmiertelne dusze. Nie ma co im zazdroscic i nie MOZNA ich nasladowac i podziwiac. To sa dusze , z punktu widzenia wiecznosci, STRACONE. Z WLASNEGO WYBORU. oddali sie szatanowi i jego pomagierom.

lord piap 5 dni temu

Historia tej bandy zarządzającej Polska i nami zatoczyła kolo i już nie da się nami tak łatwo manipulować dzięki internetowi Dlatego teraz nasilają się tak wściekle ataki na YT i ludzi mówiących prawdę

Darius Borowski 2 tygodnie temu

CZYLI QURESTWO SATANISTYCZNE MADE IN ROTSCHYLD, ,……TEN RYNSZTOK TWORZY CZARNA WENECKA SZLACHTA , JEST TO KLOCEK LEGO W TEJ DEBILNEJ UKŁADANIE Z ICH ,..NWO ……., SZLAK ICH TRAFI NAWET ….,PO NASZYM TRUPIE…

Carl 2 tygodnie temu

Publiczna telewizja TV to – Teatr dla Gojów. Dla ludzi którzy tylko kierują się tym co jest w TV przedstawiane w wiadomościach, filmach, muzyce. Wielu ludzi którzy zamiast racjonalnie myśleć, kierują się wypowiedziami właśnie z telewizji. Dodatkowo chodzą do kościoła jęcząc do krzyża. W końcu Bóg dał rozum, ale większość to nie ludzie, tylko tępa owczarnia. Ale jest światełko w tunelu. Słowianie lud się budzi.

LeRoi715 2 tygodnie temu

a za dobrego Starego PRL’u takiej zgnilizny i rozwiązłości szatańskiej nie było. Ludzie żyli w zgodzie z natura, dekalogiem i szanowali się wzajemnie i byli patriotami ! a teraz ? wyrzucić te gady precz w kosmos i odbudujemy Polskę !

Adam Banaś 2 tygodnie temu

Eter oglądam twoje filmy bo dużo można się z nich dowiedzieć. Brak ci trochę wiadomości na temat osobnika używającego polskiego pseudonimu Lech Kaczyński. On nigdzie nie zginął, prosto z Litwy poleciał do Patagonii. Skąd to wiem i uważam za pewnik. Otóż kiedy premier Jaceniuk z ukradzionymi pieniędzmi uciekła z Ukrainy do Patagonii to w Meksykańskich wiadomościach mówili, że uciekł z Ukrainy Arseni Jaceniuk (Bakaj) do Patagonii gdzie już przebywa dawny prezydent RP Lech Kaczyński. Oczywiście w Polin nikt nie słucha wiadomości z południowej ameryki?

Prawdziwy Gość 2 tygodnie temu

ale te zachowania masz w każdej większej firmie promują swoich to układy zamknięte aby obsadzić co najlepsze tak było za peło i tak pewnie jest za pis

GERALT Z RIVII 2 tygodnie temu

BRAWO ETER!!! TRZĘSIESZ LUDZKIMI (POLSKIMI) UMYSŁAMI ABY PRZEJRZELI NA OCZY!!! Skromnie dodam, że to wszystko co dzieje się w Polsce to sprawa SATANISTYCZNO TALMUDYCZNEJ CHAZARII, która przejęła nasz kraj i resztę świata. To ta CHAZARIA stworzyła ILUMINATI by przejąć rząd nad światem. Pytanie kto rządzi Chazarią? To następny temat, który chyba już był w Twoich materiałach. Według praw Talmudu i prawa Noahidzkiego Polacy w Polsce mają status prawny OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC czyli nie są obywatelami! W dowodach osobistych nie ma już miejsca zamieszkania, czyli… wg tego dokumentu jesteśmy bezdomnymi na terytorium jeszcze o nazwie Polska. Kiedy i Jak Wymyślono Żydów? („Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”) Wywiad prof. Sand dla Haaretz (nieautoryzowane tlumaczenie) http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813 Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że *Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu *Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI *Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei *Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy *Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa *Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna. • *Pojawienie się Żydów odbyło się nie przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ? *KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE • Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI *ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych *Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym *Żydzi nie maja żadnego uzasadnienia, aby rościć sobie prawo do Palestyny Ogólna bezpośrednia ~konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

Paulina Bioterapia Psychotronika Rozwój Świadomość 2 tygodnie temu

Większość z nich ma rozszczepiane osobowości w dzieciństwie a potem są programowani jak marionetki. Kim trzeba być żeby zgodzić się żeby robiono to swoim dzieciom

Energy Rescue 2 tygodnie temu

Eter! Mam prośbę . Czy możesz w niedalekiej przyszłości zrobić film o jeszcze jednym bardzo ważnym zagrożeniu jakim jest sztuczna inteligencja patrz czarna inteligencja. Bo to jest bardzo poważny problem który się umniejsza, a wręcz w ogóle nie porusza. Pozdrawiam!

Karolina Kajtek 2 tygodnie temu

I z tego powodu już od dawna olewam TV. Nie oglądam, bo nie ma czego, ani kogo w niej oglądać!

Maciej Wójcik 2 tygodnie temu

No to ile ich jest…a ja sie pytam.. ilu jest Polaków ,że robią z nami co chca.Widocznie nasza wiara i żydowski Jezusik to fikcja literacka.

Energy Rescue 2 tygodnie temu (edytowany)

Bracia K ściągnęli do Polski lożę masońską która została w 1938r. zdelegalizowana i wygnana z Polski. Coś więcej trzeba wyjaśniać? Pozdrawiam Świadomych!

Jaros xxx 2 tygodnie temu

Prędzej czy później i tak swoje majątki zostawią na ziemi i to jest najsprawiedliwsze w naszym życiu -śmierć.

ecnatsbus substance 3 tygodnie temu

Widzicie w minucie 2:22 są kaczynscy jaroslaw pokazuje znak i wydał brata. Znak milczenia

Ryżogłowy 3 tygodnie temu

obok imion od 12:48 konstelacje… jak ktoś się na tym zna, proszę opisać… pewnie orion itd

Mk406 Mk406 3 tygodnie temu

Trzymają nas za mordę od 1 konstyucji 3 maja

Mika J 2 dni temu (edytowany)

Zawsze czuję niesmak jak oglądam program Top Model kiedy to jury pokazuje jedno wybrane ‘niby to’ najlepsze zdjęcie z całej sesji danej modelki czy modela i ocenia je decydując czy model przejdzie czy nie do następnego etapu. A sesja zdjęciowa była pokazywana, każdy oglądał i widać było czy modelka lub model dobrze pozował czy nie. A nagminne było to że przy dobrej sesji zdjęcie do oceny było fatalne, więc albo ten ich fachowy fotograf jest do dupy i zdjęć nie umie robić i wybrać odpowiedniego momentu do zrobienia zdjęcia albo oszukują. Niech pokażą zdjęcia z całej sesji , zobaczymy, wybierzemy, ocenimy, czemu nie pokazują ich widzom jak i modelom?

marek nowak 1 dzień temu (edytowany)

Dobry kanał. Szacunek za głoszenie prawdy. Brakowało mi polskojęzycznego kanału o tej tematyce. Wszystko się zgadza z moją kilkunastoletnia wiedzą na tematy iluminatow i neandertali. Pzdr

Kalina Masarz 1 dzień temu

To prawda , ze dzieci iluminaty rządzą w Polsce . Nawiązując do bliźniaków i połowicznego pochodzenia Kaczyńscy byli wybrani (przyzwolenie i palce prawdopodobnie watykanu ) To Video wyjaśniło mi do0kladnie sprawę bliźniaczków w Polsce jeden miał zginać . https://www.youtube.com/watch?v=yfcprMi82l0

Mika J 2 dni temu (edytowany)

gdzieś kiedyż czytałam taki komentarz lub oglądałam film (bo nie pamiętam) o tym że ktoś zwrócił uwagę iż w openingu do jednego z kolejnych już tam edycji programu Top Model dokładnie tym rozpoczęciu programu w którym to modelki biegną przez labirynt w którym to co chwila jedna się gubi i odpada.. i jako jedyna dociera i odnajduje wyjście z labiryntu ta modelka która wygrała program. W ten sposób ta osoba zarzucała programowi temu ustawkę. Że to nie jest zbieg okoliczności ale wcześniej ustalone działanie.

wojan50ww 1 tydzień temu

Zobaczcie plakat przedwyborczy koalicji PO jak ułożone są palce tej pani !

fanaber70 5 dni temu (edytowany)

Polacy muszą zerwać z wrogim im Watykanem, aby mogło przyjść na naród polski Boże błogosławieństwo. Już Polacy zapomnieli o Krzyżakach, niemieckim Zakonie NMP? A nie zastanawia dlaczego Niemcy i ich najemnicy zaraz po przekroczeniu polskiej granicy we wrześniu 1939r. od razu zaczęli niszczyć w Polsce pomniki i pamiątki upamiętniające zwycięstwo Polaków i ich sojuszników nad Krzyżakami w Bitwie pod Grunwaldem w 1410r. Ciekawe na czyje to polecenie?

Ikki Kurogane 11 godzin temu

Jeśli mogę to sprostuję jedną informację Pan Ryszard Kaczorowski nigdy nie był prezydentem. Został w Polsce okrzyknięty “legalnym” prezydentem zamiast Juliusza Nowiny Sokolnickiego ponieważ Kaczorowskim władze komunistyczne mogły sterować. Polecam obejrzeć film “Nikt” Andrzeja Kempińskiego- który po opublikowaniu tego filmu miał wg oficjalnych informacji zawał serca. Pozdrawiam tropicieli spiskowych praktyk.

Crescit Sub Pondere Virtus 1 tydzień temu

Jawne epatowanie satanizmem w mediach zwłaszcza w muzyce przestalo mnie już dawno dziwic. Watykan tez już nie kryje się z uprawianym tam kultem szatana, najgorsze natomiast jest to, ze cale to satanistyczne gówno jest przekazywane podprogowo w bajkach co jak wiadomo może silnie wplywac na podswiadomosc dzieciaków. Autor filmu bardzo trafnie wyławia gesty i symbole iluminatów w teledyskach i programach tv za co nalezą się brawa. Co do iluminatów, czyli sług szatana którzy niszcza i będą niszczyc glownie nas Słowian na szczęście dla nas istnieje nad nimi jak i nad ksieciem tego swiata potezna, dobra siła czyli ON, Bóg, Stwórca który zmusza ich do ujawniania swoich zamiarów. Gdyby nie ON prawdopodobnie już dawno by nas nie było wyrzneliby nas co do jednego. ON na to nie pozwoli ale my powinnismy się wreszcie obudzić z letargu i zacząć przeciwstawiać się złu a nie je wspierać.

Mieczysław Sylwester Kazimierzak 1 tydzień temu

Song Hongbing trwającą WOJNĘ O PIENIĄDZ opisał jako doskonalenie sposobu wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.Jak w każdej wojnie to i o pieniądz trzeba mieć strategię,a jaką ma i jaką powinna mieć Polska?! Doświadczamy dziś procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we Wrocławiu za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

Erwin Krenz 6 dni temu

W polsce zwykly obywatel jest smieciem dla elity rzadzacej. Wieksze prawa maja imigranci i kolorowi ktorzy w polsce sie panosza i maja sie lepiej niz zwykly kowalski. Porownanie? Niepelnosprawny polak ma rente z mopsu 600zl na mc a obcokrajowiec ma 1.345zl za to tylko ze nie jest polakiem. Brakuje Adolfa na to cale kurestwo naprawde.

Bodzin1971 1 tydzień temu

Żeby zrozumiec działania masonów, iluminatów, musimy poznac ich Boga który jest szatanem. Szatan jest upadłym aniołem strąconym na ziemię, przez Boga, ziemia jest królestwem szatana, szatan jest księciem oświecenia, nie karze swoich wiernych sług ,lecz nagradza za życia, ozdabia ich łaską bogactwa, sławy,fałszywej mądrości,zdrowia, władzy i beztroskiego życia, oczywiście wszystko ku zgubie tych zabłąkanych dusz.Jest przeciwieństwem Boga, szatan widzi jedynie piękno w ciele człowieka, bo duszy ludzkiej nienawidzi. Bóg widzi piękno duszy, i skupia się na ratowaniu tej duszy, rozwijaniu, i zbawieniu.

Dog Ro 2 tygodnie temu

Największy teleskop Watykanu przypadkiem nie nazywa się LUCYFER? Czy na pewno jesteście po dobrej stronie , czy wam się wydaje? Kto został strącony na ziemię i zwiódł ludzi? Przeczytaliście Biblię ze zrozumieniem? cyfra 33. Wtedy został ukrzyżowany Jezus? Poświęcenie syna, to chyba praktyka iluminatów? Poznaliście PRAWDĘ

SouthernSky 1 tydzień temu

Dobrym przyjacielem rodziny, a w szczególności mamy braci Kaczyńskich był wybitny działacz masonerii rewolucyjnej – Jan Józef Lipski, który dużo czasu spędzał z młodym Lechem i Jarosławm. Przypadek? To ten człowiek uformował ich kręgosłupy moralne.

fanaber70 5 dni temu (edytowany)

To Illuminaci poświęcili jednego ze swoich, Lecha Kaczyńskiego? A może on i wielu rzekomo zamordowanych, żyją nadal, tylko mają się pod żadnym pozorem nie ujawniać?

* Maniek* 2 tygodnie temu

Przestudiujcie rody Windsorów jakie mają powiązania a dowiecie się,że iluminaci to przykrywka.Identycznie jak ruska baba w babie matrioszka. Rody królewskie istnieją i to oni są źródłem a nie illuminaci. Dwa królewskie rody wzajemnie odwiecznie się ścierają o pełnię władzy nad stadem głupiego bydła.

Robert 1 tydzień temu

Eter tv czy na tym teledysku też jest efekt działań iluminatów? Popatrz 2:50 w tej minucie najlepiej widać piramidy na tle zespołu https://www.youtube.com/watch?v=wcYVLS0E1GE

karolina polska 2 tygodnie temu

https://www.facebook.com/IlluminatiThe/?ref=br_rs popatrzcie to ponad 4 mln ,,ludzi,, lubi strone iluminatow

renne kumba 1 tydzień temu

kapitalny kanal mowiacy duzo na temat powiazan celebrytow z satanizmem i objasnijacy symbole jakich uzywaja. Konieczny do obejrzenia https://www.youtube.com/watch?v=wc8NSxcN9m0

Janina Kruszyna 2 tygodnie temu

Pogonić dzieci resortowe gdyż niszczą Polskie gospodarstwo i społeczeństwo promują żydomasonerie Polacy do myślenia bo znikamy z mapy i głosujemy na tych co nie siedzieli przy Polskim korycie l na naszym garnuszku pozdrawiam serdecznie Polaków

witasb76 2 tygodnie temu (edytowany)

Wszędzie ci sami podejrzani, będący w posiadaniu żydów TVN, oraz żydowskie wytwórnie muzyczne Sony i Universal. O kontrolowanym przez żydów Hollywood eksponującym homoseksualizm, kult szatana i zezwierzęcenie człowieka też trzeba by wspomnieć. https://www.youtube.com/watch?v=pkCWGsZizog

Opo Nbnnj 1 tydzień temu

Postulowanie delegalizcji masoneri na pisiorskich forch konczy sie banami. PIS to forma zydowsko satanistycznej sekty. A PO to niemieccy folskdotche

Piotr Januszek 2 tygodnie temu

Kurde ma to sens! Wcześniej skupiałem się na zagranicznych teoriach spiskowych ale u nas w cale lepiej nie jest… mam nadzieje ze rozwiniesz swój kanał i więcej ludzi to zobaczy. Pozdrawiam

Bogusław A 2 tygodnie temu

Witam Was kochani. Zgadzam się z producentem Tego filmu. Polecam oglądnąć film Davida Icke prekursora tej wiedzy “Droga do wolności” na youtub składający się z trzech części.

Wiktor Suworow 2 tygodnie temu

Cos slabo sie orientujesz w temacie skoro przeoczyles najwazniejszy watek tego spisku przedokraglostolowego i zapomniales wspomniec ze Jaruzelski spotkal sie z Rockefellerem w 1985 roku i podpisal z nim pakt!!! To bylo sprzedanie Polski kolego znawco.

Jewropean Union 1 tydzień temu

Alicja w Krainie Czarów to też swoista alegoria. Pełno w tej bajce symboliki. Ponoć używa się jej, Jak i czarnoksiężnika z krainy oz, do programowania umysłu, które przeprowadza się w oparciu o nazistowskie testy z obozach.

Blue Paradise 1 tydzień temu (edytowany)

Szanuje ogromnie za to, że mówisz o tych wszystkich rzeczach. Zawsze to pomoże komuś otworzyć oczy i dostrzec, że naprawde coś jest nie tak z tym światem. Wielu tez jest tych co wyśmiewają, ale trzeba im to wybaczyć może w końcu nadejdzie taki moment, że przejrzą na oczy. Każdy kto podejmuje się takich tematów i próbuje je przekazywac dalej ma wielkiego plusa. Oby jeszcze więcej cennych materiałów. Pozdrawiam!

Eter TV 1 tydzień temu

Tak mało ludzie pokazuje “dziwne przypadki” losowe różnych osób i powiązań z nimi. Nie mówiąc już o znakach okultystów z kultu Saturna. Tutaj już ludzie milczą jak zaklęci

Madeleine Kant 2 tygodnie temu

Smugi na niebie pochodzą od instytucji City of London Corporation https://www.youtube.com/watch?v=baVBMm2Q1Ok sypia od 1996 roku

Jewropean Union 1 tydzień temu

A zauważcie, że Kayah kodziara wydała płytę w całości dedykowaną Żydom i dostała jakieś odznaczenie od prezydenta.

 

Elzbieta Prazmo 1 tydzień temu

Ktoś w komentarzach napisał że wspierasz jablonowskiego,to chcę tylko powiedzieć że jablonowski jest masonem. Pani trzcinska52go obnazyla.

gonzo gonzo 2 tygodnie temu

swietna robota siła slowian nie w ilosci a w jakosci

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=6b82c0HFyZo&feature=youtu.be

Wypowiedz się