Czy przyspieszy proces oczyszczania Ziemi z rządzących nią przestępców ?

Prezentujemy skondensowany film o przestępcach rządzących planetą i sposobach naprawy oraz ostatni raport Benjamina Fulforda o postępach w tajnej wojnie z tajnym rządem światowym NWO. ( red. kip)

Rządy przestępców, a  plan ratowania świata.

https://youtu.be/TUhmT2z2auc

 

Czy Trump dokona resetu finansowego ?

Impas zakończył się nieoficjalną wojną domową w USA, która trwała przez całe lato a dobrzy ludzie rozpoczęli już serię oszałamiających ruchów przeciwko kabałowi, w tym zestrzelenie tajnych satelitów, potwierdzają różne źródła. Ponadto rozpoczął już całkowity reset globalnego systemu finansowego, twierdzą źródła CIA powiązane z opisującą siebie jako”dobrą stroną” rodziny Rothschildów. I to jest tylko wstęp do tego, co bardzo zapowiada się we wrześniu, zgadzają się źródła.

Zniszczenie satelitów zostało po raz pierwszy ogłoszone przez tajemniczego blogera “Q” i zostało niezależnie potwierdzone przez trzy oddzielne źródła. 30 sierpnia satelity i superkomputery CIA zostały zniszczone i prawdopodobnie zostały przejęte przez nowe siły kosmiczne [amerykańskiego prezydenta Donalda] Trumpa, a GCHQ [wywiad brytyjski] został usunięty z bazy danych NSA aby również pozostawić elementy kabała w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Japonii, Francji, Niemczech i Izraelu głuchymi i ślepymi, wyjaśniają źródła Pentagonu.

Źródło CIA w Azji, które brało udział w tworzeniu tajnej sieci satelitarnej, która została usunięta w zeszłym tygodniu, ostrzegło kolegów: Jesteśmy w potencjalnym niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wasze pojazdy mają paliwo i macie zapas żywności i wody pod ręką. Nie wiadomo, kto to zrobił lub dlaczego … a teraz, gdy niektóre z naszych satelitów są zniszczone, Bóg jeden wie co może nas spotkać.

Tymczasem trzecie źródło mówi, że frakcja Nathaniela Rothschilda była zaangażowana w zestrzelenie, mówiąc: “Nat znów jest w grze. On jest z nami. Usuwamy globalną sieć łączności Nazistów/Antarktydy. Obejmuje to kilka orbitujących satelitów, z których jeden został już wyeliminowany. “

Usunięcie komunikacji jest wstępem do militarnej i finansowej ofensywy przeciwko kabałowi, zgadzają się źródła Pentagonu i CIA. Ze względów bezpieczeństwa operacyjnego źródła Pentagonu nie mogą wiele powiedzieć o działaniach wojskowych więcej niż “amerykańska ofensywa wojskowa jest w trakcie eliminowania bezbronnego i zdezorientowanego kabała“.

Jednak finansowy wymiar usunięcia kabała obejmuje Dolara opartego na złocie i aresztowania w przyszłym tygodniu“, mówi były (nie ma czegoś takiego tak naprawdę jak “były”) agent CIA i oficer wywiadu Marynarki Robert David Steele.

Oddzielne źródła CIA powiązane z Rothschildami dodają: Jesteśmy już w globalnym krachu walutowym. Nie można go zatrzymać. Reset finansowy jest nieuchronny. Obserwujcie, co dzieje się z ceną złota i srebra. Wszystko to będzie miało miejsce przed grudniem 2018 r. Trump ma bardzo dużą rolę do odegrania. Jest ściśle związany z dobrą stroną klanu Rothschildów. (Nat znów jest w grze).

Tymczasem ciemna strona siły finansowej jest również zajęta, źródło mówi, zauważając: Rupia indonezyjska jest miażdżona w stosunku do USD. Jest to wynik przejęcia przez większość rządową Jokowi’ego PT Freeport [gigantycznej kopalni złota] w Papui, Nowej Gwinei.

Chazarskie syjonistyczne władze w City w Londynie niszczą waluty w krajach, które nie spełniają ich żądań. Brazylia, Argentyna, Wenezuela, Turcja i Indonezja są pierwszymi ofiarami.

Chazarzy wyciągają pieniądze ze wszystkich tych krajów ponieważ desperacko szukają złota, gdy Szwajcarzy są zmuszani do zwrotu depozytów BIS z powrotem do swoich prawowitych właścicieli, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka (WDS).

Być może dlatego brytyjskie źródła wywiadowcze, które odcięły wszelkie kontakty z WDS krótko po ataku terrorystycznym na Japonię z użyciem broni nuklearnej i tsunami z 11 marca 2011 r. nagle pojawiły się oferując wsparcie dla planów WDS dla przyszłej agencji planowania.

Mogą próbować zapobiec planowemu przejęciu przez WDS Banku Japonii. Spotkanie zaplanowano na następny tydzień.

Kontakt mógł się pojawić, ponieważ: Wygląda na to, że Październikowa Niespodzianka nadejdzie wcześniej z bronią sierpniową, jak donosił Trump 31 sierpnia, że ​​wrzesień jest ‘miesiącem sytuacji nadzwyczajnych’ i może on zrzucić ‘bomby prawdy’ o 9/11 i 3/11.” , wyjaśniają źródła Pentagonu.

Co więcej, źródła kontynuują: 17 lat po tym, jak Bliźniacze Wieże zostały wysadzone, Sekretarz Stanu Tajnego Państwa John McCain został stracony 17 dni przed 11 września, podczas gdy burza nadejdzie we wrześniu”, podczas gdy “W przesłaniu do patriotów, pojawiło się całe Kolegium Szefów Połączonych Sztabów podczas gdy McCain został wystawiony w trumnie na widok publiczny 31 sierpnia, by ogłosić zwycięstwo.

Inne źródła z Pentagonu zauważają: Trumna McCaina była zamknięta, ponieważ albo wysadził sobie mózg albo w rzeczywistości nie było go w trumnie“.

Istnieje również wiele działań mających miejsce na froncie cybernetycznym z wieloma źródłami mówiącymi, że Google, Facebook, Twitter, YouTube itp. są na celowniku, zgadza się wiele źródeł.

Oto analiza sytuacji przez Steel’a:

Główni gracze w ekologii mediów społecznościowych (Facebook, Google, Twitter i YouTube) stoją w obliczu potrójnego zagrożenia ze względu na ich skonsolidowane usunięcie alternatywnego prawicowego speca medialnego Alexa Jonesa.

Pozew zbiorowy został złożony i istnieją przesłanki, że można wnieść wiele pozwów zbiorowych, każdy z różnych konserwatywnych głosów dyskryminowanych i arbitralnie zamykanych.

Niedawne odkrycie, że wszystko to było nie tylko planowane z dużym wyprzedzeniem ale także, że wykorzystywano specjalne oprogramowanie NSA do polowania i cyfrowego mordowania imiennie konserwatywnych liderów myśli, wzbudziło prezydenckie zainteresowanie w śledztwie RICO (Ustawa o wpływach i przestępczych i skorumpowanych organizacji).

“W bardziej pozytywnej notce, dyskutuje się o tym, że prezydent opuści Twitter ale tylko wtedy, gdy pojawi się realna alternatywa.

Do prezesów Mastodon, Gab, Minds i Plurk zwrócił się konserwatywny miliarder gotowy do sfinansowania bezproblemowo zintegrowanej nowej ekologii, która obejmuje wiadomości tekstowe, notki wydawnicze online (mogą być nazywane Trumpets-trąbkami), nagrania wideo (BitChute jest tam zatrzymany jako rdzeń), udostępnione pliki oraz wielopoziomowe aplikacje do spotkań i pracy w sieci.

Atak na gigantów technologicznych z Kalifornii prawdopodobnie doprowadzi również do faktycznej okupacji wojskowej wielu firm high-tech w tym stanie,zauważają inne źródła Pentagonu

Drugim wielkim frontem kabała jest Ukraina, tutaj wygląda na to, że faktycznie będzie prowadzona poważna wojna.

Oficjalna rosyjska agencja informacyjna Tass donosi, że prawdopodobnie będzie miała miejsce wojna z udziałem żołnierzy kanadyjskich, amerykańskich i natowskich walczących przeciwko etnicznym Rosjanom w tym miesiącu we wschodniej Ukrainie:

Naziści z grupy Azova otrzymają zadanie poparcia ofensywy. Wszystkie te operacje będą dowodzone przez wojsko ze Stanów Zjednoczonych i Kanady lub innymi słowy, przez wojsko NATO, według Dassila Bezsonova, rzecznika Donieckiej Republiki Ludowej (DPR), donosi Tass, powołując się na doniecką agencję prasową.

Putin odbierze całą Ukrainę. Zabójstwo lidera DPR przechyliło szalę. Wciela już plan w życie”, mówią źródła CIA.

Istnieją przesłanki, że Chiny i Francja poprą Rosję w tym posunięciu przeciwko Ukrainie. Chiny zamierzają wziąć udział w rosyjskich ćwiczeniach wojskowych z udziałem 300 000 żołnierzy, 900 czołgów i 1000 samolotów.

Tymczasem francuski prezydent Emmanuel Macron zasugerował, po której jest stronie, publicznie oświadczając, że Europa musi polegać w obronności bardziej na Rosji a mniej na USA.

Źródła Pentagonu ze swej strony mówią, że wojsko USA nie będzie walczyć przeciwko Rosji by chronić nazistów na Ukrainie. W takim przypadku dni są policzone dla chazarskiego bandyckiego państwa na Ukrainie.

Inne chazarskie zbójeckie państwa, Izrael i Arabia Saudyjska, prawdopodobnie będą procesować się o pokój, zanim zostaną również zniszczone. Na razie “Rosja kończy wojnę w Syrii ostatnim atakiem na Idlib – zauważa Pentagon.

W ciągu następnych kilku dni i tygodni powinniśmy obserwować, czy pozostali wysocy rangą satanistyczni kabaliści jak Benyamin Netanyahu, George Bush Jr., Hillary i Bill Clinton, Dick Cheney, Barack Obama i inni (czy to klony, dublerzy, czy grafika komputerowa) będą publicznie aresztowani i zabrani siłą przed kamerami.

Kolejną rzeczą, którą powinniśmy zobaczyć, jest to czy Trump wreszcie ujawni prawdę o 11 września, jak obiecał zrobić podczas swojej kampanii wyborczej. Jeśli tak się nie stanie, WDS przeniesie sprawy na wyższy poziom.

Na koniec w tym tygodniu, podczas gdy generalnie zostawiamy ujawnienia z poza świata i rzeczy typu UFO innym, czuliśmy się zmuszeni wysłać ten link wysłany nam przez CIA zawierający link do UFO podobno sfilmowanego przez japońskiego pasażera linii lotniczych 2 sierpnia.

https://youtu.be/8xCBJNAXxcc

Źródła te twierdzą, że sojusz pozaziemski wkrótce ujawni się światu.

Nasze stanowisko pozostaje jednak takie, że nawet jeśli istnieją UFO (i ten pisarz osobiście widział i sfotografował niektóre), na razie nie ingerują w żaden widoczny sposób w ludzkie sprawy. Musimy sami uwolnić planetę, a jeśli osiągniemy pokój na świecie mam nadzieję, że kwarantanna na tej planecie będzie zniesiona.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/09/03/good-side-of-rothschild-family-says-trump-will-stage-financial-reset/
Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/09/04/benjamin-fulford-dobra-strona-rodziny-rothschildow-mowi-ze-trump-dokona-resetu-finansowego/

Wypowiedz się