Czy Prezydent Trump „postawiony pod ścianą”, „odpali salwę” niszczącą Tajne Państwo w rocznicę 11 września 2001 r. ?

Prezydent Donald Trump dostał do ręki pełny zestaw dowodów w postaci  27 Memorandów i innych dokumentów na temat tego: Kto naprawdę zburzył Word Trade Center  w dniu 11 września 2001 r. w Nowym Jorku?

Memoranda te wzywają Trumpa aby dotrzymał obietnicy danej wyborcom w wyborach i  ujawnił te dowody, a tym samym zniszczył Tajne Państwo i Tajny Rząd, który rządzi USA od więcej niż kilkudziesięciu lat.

Stawka jest bardzo wysoka, ponieważ Trump gra nie tylko o to, aby nie zostać usuniętym z urzędu Prezydenta, ale także o własne życie.

W odróżnieniu od prezydenta Johna F. Kennedego, ma za sobą większość obywateli USA, a przede wszystkim armię i większość służb siłowych, w tym specjalnych, które  nie tylko zapewniły mu zdecydowane zwycięstwo uniemożliwiając sfałszowanie wyborów, ale także ochroniły kilka razy przed zamachami.

Trump jednak jest „uwiązany”: ratowaniem jego interesów przez Rothschildów, koszer-mafie rosyjską, powiązaniami z Izraelem, Netanjahu i innymi żydowskimi grupami lobbystycznymi, m.in. przez córkę Ivankę i zięcia Jareda Kushnera.  

„Tajne Państwo” z “Tajnym rządem” rządzące nie tylko USA, ale i Zachodem jest w panice i w odwrocie, m.in. ze względu na przygotowane 50 tysięcy zamkniętych aktów oskarżenia ich ludzi do zaaresztowania głównie w USA.

Poniżej prezentujemy omówienie 3  Memorandów bezpośrednio i pozostałe dowody na załączonych linkach.

Redakcja KIP

PRAWDZIWY JIHAD: notatki do Trumpa na 11 września od Roberta Davida Steele’a, Toma Scotta Gordona i Sandera Hicks’a

„Wybierz mnie, a dowiesz się kto naprawdę to zrobił” 

Teraz, kiedy Trump balansuje na linie z następnym kumplem, i po kumplach zrzucanych za fałszowanie państwowych dowodów, czy użyje prawdy 9/11 jako swojej „opcji nuklearnej” do wysadzenia w powietrze całego Tajnego Państwa?

Pierwsze pół godziny: Robert David Steele opublikował niedawno “Memorandum dla prezydenta na 11 września” – zbiór zwięzłych argumentów od 27 ekspertów od 9/11, wzywających prezydenta do ponownego otwarcia akt ‘11 września’ i wypełnienia wyborczej obietnicy: „wybierz mnie, a dowiesz się, kto naprawdę zniszczył World Trade Center”. W tym wywiadzie Steele, były oficer CIA Clandestine Services, który później założył ruch Open Source Intelligence (biały wywiad) – twierdzi, że Trump może i powinien, i całkiem prawdopodobnie „uczyni Amerykę znów wspaniałą”, ujawniając prawdę o zbrodni stulecia. Steele ma dojścia do Trumpa i przekonuje, że Trump najprawdopodobniej obejrzy te notatki, a przynajmniej dostanie ich streszczenie.

Drugie pół godziny: notatka od whistleblower’a Toma Scotta Gordona do Trumpa zaczyna się od: „Już w 1989 r. właściciele WTC wiedzieli, że budynki muszą zostać rozebrane przed 2007 r., ponieważ zarówno stal wewnętrzna, jak i zewnętrzne aluminium zostały wykonane niesolidnie, a budynki byłyby zagrożone upadkiem – koszt ich demontażu został oszacowany na 2 mld USD w 2010 roku lub więcej, łącznie z usuwaniem azbestu. „Gordon zna te rzeczy nie tylko z badań, ale z „bezpośredniego osobistego uczestnictwa jako członek zespołu, który w pełni udokumentował potrzebę negatywnej oceny i rozbiórki budynków WTC”.

Autor: Kevin Barrett – 25 sierpnia 2018 r

Opublikowano za:https://www.veteranstoday.com/2018/08/25/steele-memos/

Sander Hicks: Memorandum dla prezydenta: prawda z 11 września 2001 roku może zjednoczyć społeczeństwo przeciwko tajnemu państwu

z dnia 25 lipca 2018 r

Panie Prezydencie,

Istnieje możliwość zjednoczenia społeczeństwa, wypełniając obietnicę z kampanii, aby dotrzeć do sedna „11 września” i ujawnić prawdę. 11/09/18 – rocznica już wkrótce. Proszę, wykorzystaj przemówienie w tym dniu, aby zakończyć zadanie grzebiąc tajne państwo.

Jako długoletni nowojorczyk, z radością obserwowałem, jak odważnie stawałeś w obronie Jeb Busha i tragedii 9/11, w wyścigu Partii Republikańskiej na prezydenta. Teraz, kiedy jesteś Prezydentem, czas pokazać większą niezależność od skorumpowanych amerykańskich agencji wywiadowczych. Twoje komentarze w Helsinkach będą bardziej sensowne dla większej liczby osób, jeśli pokażesz, że naprawdę istnieje Tajne Państwo, które jest złem. Nadszedł czas, abyś postawił prezydencję na linii prawdy o 11 września.

Jako Prezydent masz prawo do zastąpienia prokuratora generalnego Geoffrey’a Bermana, który od kwietnia 2018 r. nie odpowiedział na petycję specjalnej „Wysokiej Komisji” dotyczącej tajemnicy zawalenia budynków z 11 września.

Ta nowa czynność prawna została podjęta przez 60-osobową, silną „Komisję Prawników w sprawie dochodzenia 9/11″. 54-stronicowa petycja zawiera ponad 57 kategorii mocnych dowodów poważnych zbrodni z 11 września. Berman, ignorując to, ma na celu utrzymanie tajemnicy. Poprzez niedostrzeganie dowodów przeciwnych, Berman pracuje dla tajnego państwa, a nie dla ciebie lub społeczeństwa.

Ujawnienie prawdy o 9/11 doprowadziło do morderstwa prawych amerykańskich obywateli -informatorów, takich jak Barry Jennings z City of New York, i dr David M. Graham z Shreveport, Louisiana. Graham dotarł do dwóch porywaczy „lotu 19” i ich saudyjskiego agenta rok przed 11 września, poza bazą Sił Powietrznych Barksdale. Po licznych wizytach i rozmowach z lokalnymi służbami FBI wierzę, że wtyki tajnego państwa w wywiadzie wojskowym USA obsługiwały porywaczy przed 11 września. Dr Graham zmarł w 2006 roku w wyniku tajemniczego zatrucia, łączonego z FBI ze Shreveport. Przeżył go senator stanowy John Milkovich, który jest fanem i prawdziwym sprzymierzeńcem pana Prezydenta.

Twoi wrogowie, neokonserwatyści, zapłacą każdą cenę w naszej krwi i skarbach dla syjonistycznego zwycięstwa. Wygląda na to, że przeprowadzili wspólny plan syjonistyczno saudyjski w dniu 11 września, a następnie kontrolowali oficjalne dochodzenia. Kluczowi porywacze „ 9/11” byli chronieni przez CIA i FBI, a także Pentagon w związku z ich własną operacją DIA AbleDanger.

Z pewnością kwalifikuje się to jako utrudnianie wymiaru sprawiedliwości, jeśli nie zdradę! Kluczowi porywacze z 9/11, Al-Hazmi i Al Mihdhar, mieszkali z informatorem FBI w San Diego przed 11 września i otrzymywali przelewy bankowe od „Bandara Busha“, saudyjskiego księcia Bandara.

Obiecałeś nam, panie Prezydencie, w dniu 15 lutego 2016 r., że „dowiemy się, kto naprawdę powalił World Trade Center”. Proszę, panie Prezydencie, wypełnij tę obietnicę teraz, aby wywrzeć wpływ na tegoroczne, połowiczne wybory.

z wielkim szacunkiem,

Sander Hicks

Opublikowano za:https://phibetaiota.net/2018/07/sander-hicks-memorandum-for-the-president-9-11-truth-can-unite-the-public-against-the-deep-state/

Memoranda do prezydenta na dzień 11 września: czas na prawdę – „fałszywa flaga” prawdy o „Tajnym Państwie”!

Wysłany dnia 2018/07/07

OPIS:

Niech Bóg błogosławi Amerykę. 15 lutego 2016 r., nasz Prezydent, przemawiając do bardzo entuzjastycznego tłumu w Bluffton w Południowej Karolinie, obiecał, że dowie się – i poinformuje amerykańską opinię publiczną – „kto naprawdę zburzył World Trade Center”.

Ponieważ wszyscy zaangażowani i poinformowani obywatele już wiedzą, że Komisja 9/11 była kontrolowanym ujawnianiem dowodów, na tym samym poziomie okrucieństwa jak same ataki 9/11, i w pełni porównywalną z Komisją Warrena, kontrolowaną przykrywką zabójstwa Johna F. Kennedy przez Lyndona Bainesa Johnsona, Allena Dullesa, J. Edgarda Hoovera i różnych uczestników sektora prywatnego, a także rządu Izraela, który wysłał dwóch świadków do Dallas.

Ten zbiór dwudziestu siedmiu memorandów, z których większość zawiera tylko jedną stronę, kilka z nich dwie, a jedna cztery strony, daje prezydentowi wszystko, co potrzebuje wiedzieć, aby zrobić trzy wielkie rzeczy, kiedy wygłosi planowane przemówienie w dniu 11 września 2018 r.:

01zażądać od prokuratora generalnego, Jeffersona Sessions, by skierował prokuratora południowego Okręgu NYC, Geoffrey’a S. Bermana, by podjął pracę w sprawie petycji „Wysokiego Jury” dostarczonej w dniu 10 kwietnia 2018 r. i postępowania karnego 9/11 na podstawie dokumentów „Prawniczego Komitetu Śledczego 9/11” (The Lawyer’s Committee for 9/11 Enquiry) – 54-stronicowej petycji z 57 kategoriami dowodów na temat zbrodni z 11 września 2001 r.,

02 – wezwać i wesprzeć Kongres do uchwalenia – przed wyborami w listopadzie 2018 r. – ustawy o dochodzeniu w sprawie „Bobby Mcllvaine World Trade Center”, która ma zostać zakończona i zgłoszona Prezydentowi i opinii publicznej do 4 lipca 2019 r.,

03 – wykorzystać informacje zawarte w tym zbiorze, aby oddalić fałszywe media z Białego Domu; stworzyć dwukierunkowy kanał prawdy, angażujący całą 200-milionową społeczność amerykańskich wyborców; przyjęcia ustawy o reformie wyborczej – „UNRIG” – by dać wszystkim odchodzącym wyborcom należyty bodziec do udziału w szerszym systemie politycznym, który zakończy, raz na zawsze, dwupartyjną tyranię ‘Tajnego Państwa’ i syjonistyczną kontrolę ‘Tajnego Rządu’, ze zbiorowiskiem wywiadowczym włącznie, które nie ustaje w piętrzeniu kłamstw podżegających do zabójstw, zniesławiania i stawiania Prezydenta w stan oskarżenia.

Autorami reprezentowanymi w tym tomie, z których każdy wniósł oryginalny intelektualny wkład pracy dla dobra publicznego, w kolejności alfabetycznej, są:

Kevin Barrett; Scott Bennett; Christopher Bollyn; Fred Burks; Steve De’ak; AK Dewdney; Gordon Duff; Aero Engineer; Greg Felton; James Fetzer; Richard Gage; Tom-Scott Gordon; David Ray Griffin; Sander Hicks; T. Mark Hightower; Barbara Honegger; Eric Hufschmid; Ed Jewett; Nicholas Kollerstrom; Andrew Kreig; John Lear; Susan Lindauer; Joe Olson; Peter Dale Scott; Robert David Steele; i pośrednio, Victor Thorn i Judy Wood.

Dane kontaktowe wszystkich autorów są dostępne dla alternatywnych i konwencjonalnych mediów, które chcą przeprowadzać wywiady.

Poniżej znajduje się spis treści „Petycji Prawniczego Komitetu Śledczego 9/11” w formie skróconej (na końcu niniejszego artykułu podano linki do poszczególnych rozdziałów):

Donald Trump składa obietnicę
List Przekazania
Omówienie i zaproszenie do szczytu prezydenckiej prawdy
Kto to zrobił?
Dlaczego?
W jaki sposób?
Epilog
Referencje
Indeks

Dwa najbardziej wstrząsające memoranda ujawniają, że WTC zostało negatywnie ocenione w 1989 r., a wszystkie strony, w tym władze portowe Nowego Jorku i New Jersey oraz burmistrz Nowego Jorku, wiedzieli, że budynki będą musiały zostać rozebrane za cenę 2 mld USD – dostarczyło to motywacji do oszustw ubezpieczeniowych i podstawę do zaplanowania politycznej operacji „fałszywej flagi” na lata przed wydarzeniami; i że 9/11 zostało użyte do prania 240 miliardów dolarów wykorzystanych w latach 1998-2001 na Złotą Wojnę (Gold War) przeciwko Rosji – gospodarczą tajną wojnę nieautoryzowaną przez Kongres i nieogłoszoną publicznie, w której pojawili się Buzzy Krongard, John Brennan i William Browder jako główni aktorzy, pod kierunkiem George’a HW Busha, Dicka Cheneya i George’a Teneta.

Wszystkie te osoby są niewinne, dopóki nie udowodni się im winy. To, co robi ta lektura, sprawia, że staje się krystalicznie przejrzyste dla publiczności, że winni nie zostali przesłuchani, i dlaczego powinno być przeprowadzone dochodzenie.

Publikacja jest bezpłatna online pod adresem: http://tinyurl.com/911-POTUS .

PDF (101 stron):911 POTUS FINAL PDF

Aktualizacja

Robert Steele: Kwestia ‘Prawdy o 9/11’ znajduje się teraz na stole w Białym Domu, Narodowym Stowarzyszeniu Strzeleckim Ameryki (NRA) i Republikańskiej Radzie Narodowej (RNC). Poniżej znajdują się linki do trzech listów przewodnich, które towarzyszyły wspólnej pracy:

DOC (1 strona):911 POTUS A USPS Letter

DOC (1 strona):911 POTUS A List do NRA

DOC (1 strona):911 POTUS A RNC

Przyszłego kursu Ameryki nie da się wytyczyć, jeśli będziemy nadal tolerować wielkie zbrodnie i kłamstwa Tajnego Państwa i jego Tajnego Rządu. DOŚĆ!

9/11 Człowiek za syjonistyczną kurtyną?

KRÓTKI URL:
http://tinyurl.com/911-POTUS

Faza I kończy się 30 lipca i spowoduje, że pełny kolorowy dokument zostanie dostarczony Prezydentowi przez wspólnego fana z bezpośrednim dostępem, a także opublikowany bezpłatnie online i jako numer 33 w serii Trump Revolution. Prezydent otrzyma informacje kontaktowe (numer komórki) dla każdego z autorów.

Druga faza skupi się na planowanej przemówieniu prezydenta na 9/11 2018 r. I obejmie międzynarodową kampanię w mediach alternatywnych, aby umieścić tę kolekcję prosto w twarz wszystkich.

Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2018/07/memorandums-for-the-president-on-9-11-experts-say-what-the-9-11-commission-was-too-corrupt-to-address/

Linki do poszczególnych rozdziałów „Petycji Prawniczego Komitetu Śledczego 9/11”:
Prawda 9/11

Donald Trump: Obietnica o prawdzie 11 września

List of Transmittal by Editor

Robert Steele: List Prawdy z 11 września

Omówienie i zaproszenie do szczytu prawdy prezydenckiej 9/11

David Ray Griffin: Memorandum dla prezydenta: propozycja prezydenckiego szczytu prawdy z 11 września

EricHufschmid: Memorandum dla prezydenta: Znajdź odwagę, aby zadeklarować operację Fałszywe Flagi 9/11

James Fetzer: Memorandum dla prezydenta: Trzy dowody, o których nie mówiliśmy prawdy o 11 września

Sander Hicks: Memorandum dla prezydenta: prawda z 11 września 2001 roku może zjednoczyć społeczeństwo przeciwko głębokiemu państwu

Andrew Kreig: Memorandum dla prezydenta: Prokurator amerykański otrzymał petycję domagającą się wielkiej izby wyborczej 9/11 Dochodzenie w sprawie WTC 1, 2 i 7

Robert Steele: Memorandum dla prezydenta: 9/11, Fałszywe operacje Flagi domowej i Twoje dziedzictwo

Kto to zrobił?

Christopher Bollyn: Memorandum dla prezydenta: 11 września i wojna z terroryzmem: Izraelska historia fałszywych operacji flagowych przeciwko USA

Victor Thorn: Memorandum dla prezydenta: Syjonistyczna rola w planowaniu, finansowaniu i kontrolowaniu 9/11

Steve De’ak: Kto wiedział co kiedy?Okrywanie Nowego Jorku …

Nicholas Kollerstrom: Memorandum dla prezydenta: 11 września Wewnętrzna praca, Osama Bin Laden oprawiony, FBI Aware

Dlaczego?

Tom-Scott Gordon: Memorandum dla prezydenta: 11 września WTC Towers Skazany przed 11 września, koszt zdemontowania 2 mld USD, termin z 2007 r., Znany Rudy’emu Giuliani (burmistrz Nowego Jorku w 1994 r. – grudzień 2001 r.)

Fred Burks: Memorandum dla prezydenta: Dowody 9/11 używane do prania 240 miliardów dolarów w ukrytych papierach wartościowych w tajnej wojnie gospodarczej

Zobacz odniesienia do planu GreaterIsrael / Yinon

W jaki sposób?

Peter Dale Scott: Memorandum dla prezydenta: 9/11, Dick Cheney i porwanie rządu USA

Susan Lindauer: Memorandum dla prezydenta: Zaawansowana wiedza CIA o 9/11 Data uwzględnienia możliwości nuklearnych

Ed Jewett: Memorandum dla prezydenta: 9/11 – Syjoniści-Rothschild Stosowanie agentów – Ashton Carter i Philip Zelikow Szczególnie

Scott Bennett: Memorandum dla prezydenta: Jak sfinansowano 11 września – Człowiek za brakującym bilionem 2,3 biliona dolarów

Kevin Barrett: Memorandum dla prezydenta: muzułmanie zostali oprawieni w 9/11 – fałszywe wiadomości MSM ucisza nas

Thermite?

Richard Gage: Memorandum dla prezydenta Stanów Zjednoczonych: Anomalie 9/11 nie zostały usunięte przez Komisję 9/11 jako zidentyfikowane przez AE911 Truth

Wstępnie osadzone materiały wybuchowe?

T. Mark Hightower: Memorandum dla prezydenta: Upadek i odparowanie wież bliźniaczych 9/11 nie może być wyjaśnione przez samego Nano-Thermite

Barbara Honegger: Memorandum dla prezydenta: Przedsadzone pięciokątne materiały wybuchowe wysunęły się prawie osiem minut przed domniemanym wpływem na budynek

Jądrowy?

Gordon Duff, 9/11 NYC był wydarzeniem nuklearnym stworzonym przez Izrael i Arabię ​​Saudyjską dzięki pomocy i okładce Dicka Cheneya

Joe Olson: Memorandum dla prezydenta: Bliźniacze Wieże zostały zniszczone za pomocą “czystych broni”, WTC 7 z konwencjonalnymi wyburzeniami

Kieruje energią?

Judy Wood, autor: Robert Steele: Memorandum dla prezydenta: Bliźniacze Wieże zostały odparowane przez ukierunkowane bomby energetyczne

Nie ma samolotów?

John Lear: Memorandum dla prezydenta: 9/11 Iluzje samolotów z Hollywood lub hologramy US Air Force?

John Lear: Memorandum dla prezydenta: Bliźniacze Wieże 9/11 nie zostały trafione ani zniszczone przez dwie samoloty

Inżynier lotnictwa: Memorandum dla prezydenta: nr Boeing 757 Hit Pentagonu

Epilog

AK Dewdney: Memorandum dla prezydenta: 9/11 nieuzasadnione fałszywe opowiadanie o używaniu telefonów komórkowych

Greg Felton: Memorandum dla prezydenta: 11 września 2001 r. Wielki szał syjonizmu – Pasożyty zjadają gospodarza

Referencje/

Plan syjonistyczny – “Wielki Izrael” lub plan Yinon

Pamiętaj USS Liberty!/

Recenzja: Załącznik – Palestyńskie krajobrazy w historycznym lustrze

Syjonizm w Ameryce – 18 uderzeń i liczenia

CIA i głębokie państwo – zagrożenie dla prezydenta i republiki

Indeks

9/11 Memorandum dla prezydenta: Indeks

 Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2018/07/memorandums-for-the-president-on-9-11-experts-say-what-the-9-11-commission-was-too-corrupt-to-address/

 Linki związane z tematem 9/11:

Berto Jongman: 9/11 pokłosie – 10 000 chorych na raka

9/11 – Jaka była rola Izraela przez Justica Raimondo

9/11 i Syjon: jaka była rola Izraela?przez Nicka Kollerstroma z Jimem Fetzerem

Dziewięć kluczy do 9/11 autorstwa Nicholasa Kollerstroma

Referencje 9/11: Oryginalny raport ubezpieczeniowy z szacunkami samolotów i tabelami najemców WTC 1 i WTC 2

9/11: Dennis Cimino z 11 września – Wirujący wulkan kłamstw

Dokument referencyjny 9/11 (2015): Spotkaj się z Ashtonem Carterem, agentem Rothschilda?

911 Dokument przed kursorem: “Katastrofalny terroryzm: walka z nowym niebezpieczeństwem publicznym” – Elegancja syjonistycznych operacji informacyjnych w czasie

Mongoose: Czy Rahm Emanuel w Chicago ma koordynować, a następnie ukryć kolejny syjonistyczny fałszywy atak flagowy w USA?

 Recenzje związane z 9/11

Warto spojrzeć: 9/11 Książki, DVD, wideo i inne

Comments

 1. konik says:

  przepraszam,po co wypiswypisujecie takie debilizmy? strong traci na wartosci. kazdy ogarniety wie , ze redneack siedzi gleboko w ich kieszeniach

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Sprawa nie jest 0-1, czyli czarno biała, jak Pan sugestywnie twierdzi, lecz złożona. Za dużo trzeba by było pisać, aby wyjaśnić, więc zaprezentujemy krótki fragment z “Washington Post”, wyjaśniający nieco co dzieje się za kulisami Białego Domu, biorąc pod uwagę, że szefem personelu Białego Domu prezydenta Trumpa ( odpowiednik Szefa połączonych Kancelarii Prezydenta i Premiera w innych krajach https://pl.wikipedia.org/wiki/Szef_personelu_Bia%C5%82ego_Domu )jest były generał amerykańskiej piechoty morskiej John Kelly. Tenże szef administracji Prezydenta pozbawił Jarreda Kushnera – zięcia prezydenta – z dniem 1 marca 2018 r. dostępu do informacji niejawnych wbrew Trumpowi. Poniższy fragment z “Washington Post” nieco wyjaśnia toczącą się za kulisami tajną wojnę:

   “To Jarred Kushner, zięć prezydenta USA Donalda Trumpa, mąż córki Trumpa,
   Ivanki, może być autorem niepodpisanego artykułu w “New York Times”, w
   którym przedstawiciel prezydenckiej administracji pisze o tym, iż wobec
   Trumpa działa w Białym Domu “cichy ruch oporu”, a należący do niego
   urzędnicy sabotują niektóre decyzje prezydenta USA – pisze publicysta
   “Washington Post”.

   David Von Drehle przekonuje, że Kushner, zięć prezydenta, jest osobą, która
   miałaby największą motywację do napisania takiego artykułu.

   Von Drehle zwraca uwagę, że “w czasie panowania Donalda” nie było miesiąca,
   aby z Białego Domu nie wyciekała historia o “zięciu prezydenta i jego córce,
   którzy starali się naprostować ekscesy Prezydenta Tatusia” – pisze Von
   Drehle.”

   Jeśli Jarred Kushner napisał ten artykuł w NYT, a jest to bardzo prawdopodobne, to mogą zostać postawione mu zarzuty karne.

 2. konik says:

  tak wiec zieciu przed sadem, nie? Dolaczyl do podejrzanych w Obamagate i Pizzagate i wszystkich innych bandziorów…. debilizm i tyle

 3. niepostepowyoszolom says:

  na http://www.globalresearch.ca juz wiedza co ma byc ujawnione w sprawie kto i dlaczego zburzyl WTC ?.Komisja ma juz dowody ze byla to robota procarzy palesynskich ! :)ktorymi dowodzil Putin i Assad oraz prezydent z Korei Pulnocnej!!

Wypowiedz się