Trump, Armagedon, Satanizm i Tajny Rząd

Jeśli jeszcze nie uświadomiłeś sobie, że Trump jest Tajnym Rządem i że wraz z Boltonem, Ivanką i Nikkim Haley’em mamy sabat czarnoksiężników i czarownicę z DC (District of Columbia) jesteś gapą.

W styczniu 2011 r. wprowadziłem pojęcie “Tajnego Rządu” w artykule „Szelmowska Ameryka i cichy rokosz”(„Rogue America and the Quiet Mutiny“. Artykuł ten jest przedstawiony poniżej. Oceń, jak sobie dotąd radziliśmy. Amerykanów okłamuje się, co tak naprawdę planuje Trump.

Bycie prawym to było za mało. Lata pisania, badań i pracy połączonej z najjaśniejszymi i najlepszymi chęciami jak na nasze czasy, nie były wystarczające. Tajny Rząd nie jest zarządcą funduszy zabezpieczających (hedgingowych) ani potentatem naftowym. Nie są to nawet “żydowscy oligarchowie”, niezależnie od tego, czy takie podmioty istnieją, czy nie.

Tajny rząd jest stary, jakby na wieczność – okultyści, którzy wierzą w potęgę wykraczającą poza fizyczność, poza grób, władzę najbardziej na świecie jawnie akceptują pod postacią religii, ale gdy są stawiani wobec jej bardziej złowrogiej postaci, zbyt szybko odwracają wzrok.

Dziś ciągniemy opowieść, jedną –  cuchnącą teorię spiskową, a drugą – prawdziwą, obie jednakowo. To, co znamy jako „Zachód” z siedzibą poza Londynem, włączając w to Waszyngton, Tel Awiw, Berlin, Paryż i tajną krainę miejsc spotkań, istnieje jako jakiś „świat” za „światem”.

Kiedy Stew Webb lub Alex Jones, ci, dla których jestem politycznie niewygodny, ujawnili świętego Hubertusa i zbrodnie seksualne wielu czołowych Amerykanów jako rytualny satanizm, ich źródła pozyskania i raportowanie uznano jako poprawne.

Maska rytualna św. Huberta w scenie śmierci Scalii; zdjęcie za: InfoWars.com

Co więcej, Preston James pisał podobnie szczegółowo o tych kwestiach, z dużo większym rozpoznaniem. Nie akceptuje się faktu, że rytualny satanizm, od samego założenia zakonu jezuitów, długo rywalizował z chrześcijaństwem wśród “elit”, jako “religia wyboru”, by obecnie zagrażać światu.

Przed Trumpem, oni spotykali się w tajemnicy, żyli w równoległym świecie okultystycznej rozpusty i tylko od czasu do czasu zabiegali o nobilitację swojego porządku poprzez zagładę ludzkości w wyniku wojny nuklearnej.

Ich wpływ na chrześcijańską ewangelizację był najbardziej wymowny i zarazem groźny; teorie “doministyczne” to niewiele więcej niż blade opisy kultu demonów z „proroctwami końca czasów” i opowieściami o zachwycie przepełnionym kultem szatana zamaskowanym w chrześcijańskich szatach.

To jest prawdziwy „tajny rząd”.

Czyszczenie doniesień o rzadkich okazjach kultów rządzących Ameryką stanowi jeden z powodów, dla których Google i Facebook, jako organy samych kultów, tak samo jak agencje wywiadowcze, są najważniejsze. Jade Helm, o której to operacji niewielu pamięta, była częścią tego psychologicznego programu przeciwko Amerykanom. Cytat pochodzi od Thomas Mattingly (amerykański astronauta):

„Sławnym lub niesławnym praktykującym sztukę PsyOp był / jest ex-por. – pułk. Michael Aquino dowodzony przez ex-generała Paul’a E. Vallel’ego w Presidio (amer.krymnał z 1988 r.)[obecnie język Fox-y]. Bez wiedzy większości, ex-major & ex-por.-pułkownik Michael Aquino jest teraz generałem Michaelem Aquino – i nadal pracuje z NSA. Awans Michaela Aquino do rangi generała, musiał zostać zatwierdzony na zamkniętej sesji komisji senackiej ponieważ nie ma publicznego zapisu, że Michael Aquino jest uważany za generała wojskowego USA.

Żadna dyskusja o możliwych lub prawdopodobnych rolach „Czerwonej Królowej” NSA itp. W mistyfikacji Jade Helm i PsyOp byłaby kompletna bez wspominania o DCI i późniejszych prez. GHW Bush, Brenta Scowcroft’a, Henry Kissinger’a, Ed Snowden’a , Mossadu, Bibi Netanyahu i NeoCons . …Gotowe. Późniejsze artykuły VT mogą bardziej szczegółowo opisywać role Jade Helm.

Aquino

To, co zostało pominięte, to Aquino, czarujący człowiek, czołowy amerykański dowódca z głębokim zrozumieniem wojny psychologicznej i założyciel Świątyni Seta, rytualnej grupy satanistycznej, która kontroluje amerykańskie akademie służb i obecnie prowadzi Pentagon.

Prawdziwa wojna w latach Obamy toczyła się w Pentagonie z sekretarzem obrony Chuckiem Hagelem i generałem Martinem Dempseyem, oczyszczającymi siły militarne z satanistycznych wojowników „Świątyni Seta”, którzy przejęli kontrolę nad Reaganem.

Kryjówki, to prywatne wyspy lub „ośrodki myśliwskie” i posiadłości Trumpa, place zabaw „globalnych elit “, których fundusze składają się na biliony, a nie miliardy. Sama rodzina Rothschildów ma dość tego, co nazywamy „pieniędzmi”, czymkolwiek to jest, aby kupić całą planetę, bogactwo szacuje się na ponad 100 bilionów dolarów.

Nie chodzi tylko o drobnych plebs-frontmanów, „podwładnych” szefa mafii Roya Cohna, a także ich seks-partnerów z narkotykami, supermodelkami i nieledwie nastoletnimi dziewczętami kupionymi od narkotykowych matek.

Nie chodzi tylko o zapomniany skandal Franklina czy wyimaginowaną porażkę Comet Pizza.

Istnieje bardzo realistyczny świat, jak ostrzegał John Kennedy wiele lat temu; oto wybrane cytaty:

* „Samo słowo tajemnica jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie; a my jako ludzie z natury i historycznie przeciwstawiamy się tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom i tajnym postępowaniom”
* „Dzisiaj żadna wojna nie została ogłoszona – i jakkolwiek zacięta może być walka, nigdy nie może być zadeklarowana w tradycyjny sposób. Nasz sposób życia jest atakowany”
* „Przeciwstawiamy się na całym świecie monolitycznemu i bezwzględnemu spiekowi, który opiera się głównie na ukrytych sposobach rozszerzania swojej strefy wpływów – na infiltrację zamiast na inwazję, na obalanie zamiast na wybory, na zastraszanie zamiast na wolny wybór, na partyzantów w nocy zamiast armii w dzień”
* „Jest to system, który zwerbował ogromne zasoby ludzkie i materialne do budowy ściśle zespolonej, wysoce wydajnej maszyny, która łączy operacje wojskowe, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne”

RFK i JFK

Kiedy dodajemy do tego publiczny koniec Google’a i Pentagonu oraz dopuszczonego przez nich projektu sztucznej inteligencji to, czego nie widzimy, to uzależnienie tych, którzy uważają się za elity oraz bezmyślne armie, które za nimi podążają, uzależnione od okultyzmu.

Jedno z moich własnych drobnych doświadczeń pociągnęło za sobą śmierć Anthony’ego Scalii, sędziego Sądu Najwyższego. Jako członek zarządu fundacji, i ze względu na bezpieczeństwo, zostałem wezwany do Włoch, aby spotkać się ze swoimi policyjnymi siłami antyterrorystycznymi, aby zbadać powiązania między ringiem handlarzy seksualnych nieletnimi a atakiem terrorystycznym w Paryżu.

Szlak prowadził do skonfiskowanych komputerów i aresztowania kultowego przywódcy w Utah, który dostarczał dzieci sektom, których członkostwo obejmowało rodziny królewskie w Europie oraz przywódców rządu i sektora prywatnego w Ameryce. Kiedy dowody doprowadziły do powiązań Anthony’ego Scalii z tą grupą, został on zamordowany, a sprawę ukryto w infantylny sposób. Z publicznej opowieści o europejskim końcu aresztowań, jak donosi NBC News i VT:
 „Strona internetowa działała z serwera z siedzibą w Holandii i, w jego szczytach, liczyła do 70 000 członków na całym świecie” – dodaje.
Policja infiltruje stronę
Oświadczenie Europolu mówiło, że brytyjska i australijska policja infiltrowała stronę, aby zidentyfikować członków, którzy stwarzali największe zagrożenie dla dzieci.
Policja także czasami pozowała jako dzieci w Internecie w ramach śledztwa.
Organy ścigania z 13 krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, były zaangażowane w tę sprawę, powiedział Europol.
Oświadczenie informowało, że analitycy Europolu złamali zabezpieczenia klucza głównego serwera komputerowego w centrum sieci, który odkrył tożsamość podejrzanych o przestępstwa seksualne.
Po aresztowaniu holenderski administrator forum pomógł policji złamać kody szyfrujące, które chroniły tożsamość użytkowników, umożliwiając policji rozpoczęcie tajnych dochodzeń.
„Europol następnie wydał ponad 4 000 raportów wywiadowczych organom policyjnym w ponad 30 krajach w Europie i innych krajach, co doprowadziło do aresztowań podejrzanych i ochrony dzieci” – powiedział Europol”.

Amerykański koniec tego rozpoczął się w 1980 roku na 15 bazach wojskowych, gdzie dzieci były maltretowane w ośrodkach opieki dziennej; rytualne szatańskie nadużycia. Następnie to zgłoszono; ale kiedy FBI uznało, że satanizm rytualny nie istnieje, tak jak kiedyś zdecydowali, że mafia też była wymyślona, drzwi zostały zamknięte.

Potem dowiedzieliśmy się, że Boys Town, dom rodzinny dla dzieci w Nebrasce, założony przez ojca Flanagana, granego w filmie przez Spencera Tracy’ego, był źródłem dla waszyngtońskiego sex-handlu, który później został tymczasowo nazwany “Skandalem Franklina”, obraz zaczął stawać się czytelny.

To, co musimy tutaj zrobić, to opisać słabości ludzkiej duszy i otworzyć niektórym oczy. Wyobraź sobie świat, w którym dzieci nie mają granic, świat „Donalda Trumpa” lub „George Busha”, w którym naprawdę można po prostu zastrzelić ludzi na ulicy dla rozrywki.

Wyobraź sobie życie, które zaczęło się od seksu i narkotykowych orgii, które z nudów przekształciły się w mord rytualny. To jest prawdziwy świat, prosto z brytyjskich filmów z wytwórni Hammer Studios, gdzie tajne stowarzyszenia wyszły poza prostą hurtową rozpustę, prawdziwy podtekst życia w Europie i Ameryce, w Izraelu i Arabii Saudyjskiej, jak również odnotowujemy dokąd ten rajd autobusowy zmierza.

Sztuka naśladuje życie, a czasem odwrotnie (Zdjęcie: Dr. Strange)

Ten autobus, jak gdyby, zatrzymuje się w „occultville” i próbuje przekroczyć bariery do nadprzyrodzonego świata. Potężni nigdy nie są naprawdę religijni; to wszystko jest aktem. Wierzą, że wszystko w porządku, w aniołów i demonów i przetrwanie po śmierci; to jest podstawa wszystkich tajnych stowarzyszeń i zawsze nią była.

Właśnie teraz rządzą światem i nie ma nikogo, kto by trzymał Johna Boltona i Donnie Trumpa lub Borisa Johnsona pod osłoną; ludzi, których mocno podejrzewamy o to, że całkowicie oszaleli od rywalizacji z demonami, prawdziwymi lub wymyślonymi, i od „magicznych sztuczek”.

Oto, co właśnie robią tajne stowarzyszenia, dlaczego istnieją, dla obietnicy zrobienia z diabłem interesu na życie po śmierci – koncepcja w sercu wielu zorganizowanych religii.

Jeśli niebo istnieje, pochwycenie dziewic, jeśli naprawdę istnieją, dla męczenników i milionów, być może miliardów wierzących w takie rzeczy, czemu nie psychopatów wśród nas, a my obserwujemy, jak publicznie rozgrywają swoje szaleństwo, mają swoje własne przekonania, ich własne niebo i ich własnych bogów?

Oczywiście, że tak. Ignorowanie tego może nas wszystkich na dobre pozbawić życia. Daliśmy rozdętemu i złemu dziecku magiczny czerwony guzik, by zabić nas wszystkich; a im bardziej ogarnia go szaleństwo, tym bardziej staje się oczywistym, że nie ma „rodzica”, nie ma bohaterów i patriotów w Pentagonie ani żadnej kontroli i równowagi w kongresie.

Wszyscy oni są tego częścią. Obudźcie się!

Przez „infantylizm” upomina się mnie wydarzeniami dnia dzisiejszego, amerykańska flota załadowana „inteligentnymi pociskami” Trumpa i jego plan upokorzenia, za pomocą 6000 broni nuklearnych, narodu, od którego kupujemy nasze silniki rakietowe. Dlatego dodałem „kult śmierci” do „satanizmu”.

Zaczynamy nasz satanistyczny aspekt w 1982 roku w Presidio, szkole wywiadowczej i pod dowództwem Aquino i Vallely. Jest jeszcze inne określenie pracy Szatańskiego Tajnego Rządu, a to jest “teoria chaosu”.

Porządek z chaosu

Odpowiedź jest prosta, wojna i walka są niekończącym karmieniem “bestii”.

Jest to sedno globalizmu Tajnego Rządu, a nie zysków z ropy naftowej czy “Wielkiego Izraela”.
Ludzkość jako bydło hodowane dla jego cierpienia. Czy to może być takie proste? Zobaczcie, co zrobiono Syrii, a co o tym wiemy.
Nie ma nic normalnego w tym, co się teraz dzieje. Nie ma dowodów na syryjskie ataki gazowe, z dala od niego. Przytłaczający dowód na to, że Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Izrael i Arabia Saudyjska rozegrały całość.
Syria trzyma więźniów, tak, Amerykanów i Brytyjczyków, Izraelczyków i Saudyjczyków, którzy dowodzili całością. Muszą ich poprowadzić ulicami Damaszku i wyspowiadać przed ONZ, ale my znamy prawdę.

Zostanie zablokowana przed opublikowaniem, wyczyszczona z Internetu lub przekręcona jako „wojenna zbrodnia porwania”.

VT wykonało swoją część, opublikowaliśmy zdjęcia broni chemicznej, niemieckiej i brytyjskiej, przemyconej przez Turcję. Przeprowadziliśmy wywiady z osobami zajmującymi się przeszukiwaniem sceny, zarówno rosyjską, jak i syryjską, opublikowaliśmy filmy, dowody, ale poza VT i mediami na Bliskim Wschodzie i w Rosji, nie ma żadnych wiadomości, całkowita blokada informacji.

Coś tu jest bardzo nie tak.

Rzadko spoglądamy za zasłonę. „Dossier” na temat Trumpa było jednym tego przykładem. Niektórzy z nas podejrzewają, lub więcej niż podejrzewają, że to idzie dalej.

Kiedy wiemy, że rząd Stanów Zjednoczonych nie tylko wydał miliony na “zdalny podgląd”, ale także utrzymuje siły “psychicznych wojowników” na Camp Huachuca, wtedy wszystko jest możliwe.

To, co się teraz dzieje, wojna w Waszyngtonie nie idzie o politykę, lecz raczej jest próbą walki kilku “świętych wojowników” o to, co określają „satanistycznym kultem śmierci”, który w latach Reagana sięgnął swoimi szponami do DC i kontrolował dwie prezydencje, Bush’a 43, a teraz Trumpa.

Przez większość mojego życia nauczano mnie, że za tym wszystkim stał „determinizm ekonomiczny” lub „neokolonializm” ze skorumpowaną polityką i dziecinnymi religijnymi zabiegami, jako „firankami”, za którymi kiwano “matołów”, którzy płacą rachunki, często własnym życiem.

Autor: Gordon Duff, starszy redaktor VT – 11 kwietnia 2018 r.

Płk. Gordon Duff jest założycielem i prezesem strony www.veteranstoday.com  prowadzonej przez emerytowanych oficerów – analityków wojskowego wywiadu amerykańskiego.

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2018/04/11/trump-armageddon-satanism-and-the-deep-state/

Wypowiedz się