Sprawy, które dojrzewają w ciągu lata, mogą doprowadzić do wojny na jesieni

Kilka kwestii może wywołać krótką, ostrą wojnę wewnątrz USA, na Bliskim Wschodzie, a być może nawet w Japonii tej jesieni, zgadza się wiele źródeł.

Kluczową kwestią pozostaje 9/11, wydarzenie masowego mordu, które pozostaje bezkarne i oficjalnie niepotwierdzone do dziś. Zbrodnia wojenna z 11 września została wykorzystana jako usprawiedliwienie masowego mordowania ludności irackiej, syryjskiej, afgańskiej i innych narodów.

Co więcej, jeśli zagłębicie się bardziej, wiąże się to z zamachami na Kennedych w latach 1960-tych, morderstwem Martina Luthera Kinga, a także wywołanymi przez człowieka masowymi morderstwami za pomocą tsunami z 26 grudnia 2004 r. i 11 marca 2011 r. , pośród wielu innych przestępstw przeciwko ludzkość.

Warto przy okazji zauważyć, że około 350 publikacji korporacyjnych, które w zeszłym tygodniu wydały jednocześnie artykuły redakcyjne wzywające do wolności prasy, nie odważyły ​​się napisać prawdy o żadnej z tych zbrodni przeciwko ludzkości. To dlatego, że w większości należą do ludzi, którzy dokonali tych zbrodni – mafii chazarskiej.

https://www.cnn.com/2018/08/16/politics/newspaper-editorials-trump-list/index.html

Kiedy The New York Times i reszta korporacyjnych propagandowych mediów napiszą, że to neokonserwatywni Syjoniści zaplanowali i przeprowadzili ataki z 11 września?

Kiedy zamierzają pisać o tym, co było we wszystkich dokumentach w sprawie zabójstwa Kennedy’ego, które zostały niedawno opublikowane?

Dlaczego nie piszą, że to premier Izraela David Ben-Gurion, działający na rozkaz swoich panów chazarskich Rothschildów, itp., zlecił zamachy na Kennedych?

Dlaczego nie ogłosiły prawdy tak, jak powinny?

Współudział w zbrodniach przeciwko ludzkości przez te media, kontrolowane przez sześć chazarskich konglomeratów, oznacza, że ​​są wrogami ludzi i muszą być zajęte przez żandarmerię wojskową i zmuszone do napisania prawdy.

https://www.businessinsider.com/these-6-corporations-control-90-of-the-media-in-america-2012-6

Prawdą jest, że czytelnicy tego biuletynu wiedzą, że chazarska frakcja zachodniego establishmentu przeprowadziła te i niezliczone inne zbrodnie wojenne aby utrzymać kontrolę światowego systemu finansowego, a tym samym prawdziwą władzę nad światem.

Jako członek brytyjskiej rodziny królewskiej powiedział mi kiedyś: “Oni nie pójdą cicho w noc“. Innymi słowy, wojna będzie polegać na usunięciu tych przestępców.

Wiele osób sądzi, że prezydent USA Donald Trump będzie człowiekiem, który położy kres panowaniu Chazarów i powie ludziom prawdę.

Do tej pory, odkąd został wybrany, nie powiedział nic o 11 września, Fukushimie ani o innych zbrodniach wojennych.

Możecie również potwierdzić za pomocą artykułów o otwartym kodzie źródłowym, że jako biznesmen został wykupiony przez Rothschildów za każdym razem gdy bankrutował.

Oczywiście Trumpowi nigdy nie pozwolono by kandydować na prezydenta, gdyby nie był kontrolowany przez zwykłą kombinację przekupstwa i szantażu. Jednak nawet wtedy Trump według scenariusza miał przegrać wybory.

To patrioci w agencjach wojskowych i agencjach ABC uznali, że jest on mniejszym złem i użyli Sił Specjalnych, by włamać się do centrów komputerowych (takich jak pod lotniskiem w Denver), które były wykorzystywane do fałszowania wyborów dla Hillary Clinton (Rockefeller).

Ponadto, dzięki poparciu wojskowych reżimu Trumpa, wystarczająca liczba urzędników USA zaangażowanych w zbrodnie przeciwko ludzkości została teraz usunięta od władzy, aby rozpocząć kolejną fazę rewolucji, mówią źródła Pentagonu.

Źródła mówią, że od tej jesieni prawie 50 000 zamkniętych aktów oskarżenia w USA zostanie w końcu zrealizowanych, a “jednym z pierwszych, którzy zostaną rozpieczętowani, może być [były dyrektor CIA] John Brennan“, mówią źródła Pentagonu.

W rzeczywistości źródła podają: “Zaczęły być rozpieczętowywane po prawyworach 7 sierpnia, a Hillary Clinton i John Podesta mogli zostać umieszczeni w Gitmo“. Innymi słowy, mogli już zostać przeniesieni do amerykańskiego więzienia wojskowego w Zatoce Guantanamo, Kuba.

Fakt, że 60 byłych oficerów wywiadu zaprotestowało przeciwko usunięciu poświadczenia bezpieczeństwa Brennana, to dobry znak, wiedzą, że dołączą do swoich byłych panów w więzieniu, jeśli sprawy potoczą się tak, jak maja miejsce.

Trump unieważnił poświadczenie bezpieczeństwa Brennana i może zrobić to samo z jego zwolennikami tajnego państwa“, mówią źródła Pentagonu. Usunięcie poświadczenia bezpieczeństwa jest wstępem do aresztowań, dodają inne źródła.

http://thehill.com/homenews/administration/402427-60-cia-officers-have-signed-statement-criticizing-trump-on-security

Ponadto, “W otwartej groźbie sprowokowania kabała, Trump zwiększył budżet na [planowaną] paradę wojskową z 12 milionów dolarów do 92 milionów dolarów lub o 666% i anulując to może użyć go dla trybunałów wojskowych“, mówią źródła Pentagonu.

Źródła mówią również: “Pokonanie kabała mogło wywrzeć presję na papieża, aby sprzeciwił się karze śmierci jako Zdrowaś Mario, ale to nie uchroni ich przed szubienicą, samobójstwem lub pozasądowymi działaniami“.

Również źródła mówią: “Broń sierpniowa została wystrzelona, podczas ​​gdy indonezyjska podwodna baza kabała została zniszczona w 7-stopniowym trzęsieniu na północ od Lombok“. Sejsmografy tego trzęsienia ziemi z 9 sierpnia, wraz z tymi z 16 sierpnia na Alasce i w pobliżu Tokio noszą znaki rozpoznawcze (nagła eksplozja bez stopniowego gromadzenia się) sztucznych wstrząsów.

https://txesp.wordpress.com/

W rzeczywistości źródła Pentagonu potwierdzają: “Podziemna baza Kabała w północnej Alasce została zniszczona z trzęsieniem o sile 6,4 stopnia, 12 sierpnia.”

Co więcej, źródła podają: “Okręty podwodne, które próbowały wysadzić za pomocą broni atomowej odrzutowiec Air Force One Trumpa podczas lotu do Singapuru w czerwcu i jego dom na wyspie Ketron, zostały zniszczone 10 sierpnia przez F15 i samolot ‘skradziony’ z lotniska w Seattle.”

Te posunięcia wojsk amerykańskich z pewnością wywołają kontrataki.

W tym kontekście warto zauważyć, że niemiecka kanclerz Angela Merkel, niewolnik francuski prezydent Emmanuel Macron i premier Kanady Justin Trudeau mogli odbyć tajne posiedzenie na początku sierpnia.

Zarówno Merkel jak i Macron nie pojawiali się publicznie wówczas w oczekiwaniu na występy, a Trudeau został zatrzymany przez amerykańską armię “za spisek w celu usunięcia Trumpa w Ohio“, twierdzą źródła Pentagonu.

https://www.newsweek.com/macron-faces-backlash-after-ditching-wwi-commemoration-ceremony-vacation-1066868

https://www.reuters.com/article/us-germany-politics-merkel/where-is-merkel-germany-hunts-chancellor-after-holiday-no-show-idUSKBN1KN1O2

Inne amerykańskie źródła wywiadowcze twierdzą również, że samolot Trudeau został przechwycony przez amerykańskie myśliwce i zmuszony do lądowania. Jednak biuro prasowe Trudeau nie zgodziło się potwierdzić ani zaprzeczyć temu a Trudeau później pojawił się publicznie, więc być może został zatrzymany, a następnie zwolniony w ramach trwającej walki o władzę na szczycie zachodniego establishmentu.

Wyższe rangą źródła w kanadyjskiej tajnej służbie wywiadowczej przyznają, że zostali odcięci od komunikacji ze swoimi odpowiednikami w Stanach Zjednoczonych i że “Rząd USA. wydaje się być dysfunkcjonalny“. Jednakże, jak mówią, komunikacja z anglosaskim systemem zbierania danych “Pięcioro Oczu“ nadal działa dobrze. Potwierdzają również, że w zachodnim establishmencie doszło do nieoficjalnej wojny domowej.

Było to widoczne w niedawnym sporze między Kanadą, a Arabią Saudyjską. Ten spór został prawdopodobnie spowodowany przez saudyjską reakcję na tweet z kanadyjskiej ambasady potępiający aresztowanie saudyjskich żeńskich aktywistek.

Jednak fakt, że Stany Zjednoczone odmówiły przyjęcia stanowiska Kanady w tym sporze, pokazuje, że ta walka naprawdę dotyczy ropy naftowej, a nie praw człowieka.

Kanadyjczycy promują eksport ich ropy i innych surowców energetycznych do USA i Azji jako przyjazną, niezawodną alternatywę dla radykalnej fundamentalistycznej Arabii Saudyjskiej.

Ponieważ amerykańscy oligarchowie naftowi zarabiają dużo pompując ropę naftową w Arabii Saudyjskiej i innych krajach Zatoki Perskiej za około 1 dolara za baryłkę, a następnie sprzedając ją za ponad 50 USD za baryłkę, ostatnią rzeczą jakiej chcą, jest to, aby ta licencja na drukowanie pieniędzy została przejęta przez kanadyjskie firmy naftowe, które nie są przez nich kontrolowane.

Na przykład fundusz Rockefeller Brothers finansuje protestujących przeciwko budowie kanadyjskich rurociągów przeznaczonych do eksportu ropy naftowej do USA i Azji, potwierdzają kanadyjscy urzędnicy państwowi.

Tak więc między Kanadyjczykami a amerykańskimi oligarchami na froncie naftowym toczy się prawdziwa walka.

Być może dlatego podejmowane są starania, aby wplątać Trudeau w ciągłe aresztowania i ujawnienie pedofilii. W tym kontekście warto zauważyć, że bliski przyjaciel Trudeau z dzieciństwa został niedawno aresztowany pod zarzutem pedofilii.

http://humansarefree.com/2018/08/justin-trudeaus-friend-jailed-for-child.html

Ponadto Trudeau nie pomógł jego sprawie, uczestnicząc w publicznych demonstracjach wspierających sodomię. Jak to określił jego ojciec, “Nie ma miejsca dla rządu w sypialniach narodu”.

Sodomia jest czymś, o czym powinno decydować się w sypialniach i na osobności (lub w pornografii), ale z pewnością nie jest czymś, co powinien promować urzędujący premier.

https://www.huffingtonpost.ca/2018/08/19/montreal-pride-parade-2018_a_23505109/

https://www.ctvnews.ca/canada/trudeau-becomes-first-sitting-prime-minister-to-march-in-vancouver-pride-parade-1.3009546

Ponieważ trwające aresztowania i ujawnienia wysokiej rangi pedofilów trwają, powinniśmy się wkrótce przekonać czy Trudeau jest jednym z wielu zachodnich przywódców, którzy zostali narażeni na szwank i szantażowani poprzez przestępstwa seksualne.

Na tym froncie szybko rozwija się kampania na rzecz zakończenia seksualnego wykorzystywania dzieci. Departament Sprawiedliwości USA ogłosił aresztowanie tysięcy pedofilów.

https://www.justice.gov/opa/pr/office-juvenile-justice-and-delinquency-prevention-s-internet-crimes-against-children-task

Również Kościół katolicki usunął tysiące księży pedofili na całym świecie, ostatnio w Pensylwanii i Chile.

https://news.cgtn.com/news/3d3d414e7a41544e79457a6333566d54/share_p.html

https://www.yahoo.com/news/chile-investigating-158-catholic-church-over-sex-abuse-223412796.html

Co więcej, aresztowanie tysięcy pedofilów niższego szczebla w USA zaczęło łapać w sidła wielkie nazwiska, szczególnie w Hollywood. Oto najnowsze doniesienia ze źródeł Pentagonu na ten temat: “Hollywood zostało wstrząśnięte do rdzenia, podczas gdy tytan CBS Les Moonves może wkrótce zostać wyrzucony za bycie drapieżnikiem seksualnym.” Ponadto, “Więcej ujawnień pedo może obalić hollywoodzkie postacie, takie jak Steven Spielberg, David Geffen, Oprah Winfrey i Tom Hanks “, mówią.

Usunięcie przestępców z zachodniego establishmentu jest częścią walki o nowy system finansowy, która rozgrzeje się jesienią.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/08/21/issues-simmering-over-the-summer-may-lead-to-war-in-the-autumn/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/08/24/benjamin-fulford-sprawy-ktore-dojrzewaja-w-ciagu-lata-moga-doprowadzic-do-wojny-na-jesieni/

Wypowiedz się