Rewolucja trwa wraz z upadkiem starych reżimów w Meksyku i w UE, oraz ujawnianiem się tajnego programu kosmicznego

Kryminalna kabała, która rządzi planetą Ziemia, jest systematycznie usuwana od władzy, z ostatnią zmianą reżimu w Meksyku i wkrótce w Unii Europejskiej . Również walkę o władzę w Waszyngtonie zdecydowanie wygrywają dobrzy ludzie.

Ponadto, najwyraźniej ma miejsce prawdziwe ujawnienie zarówno incydentu “UFO” w Roswell jak i technologii antygrawitacyjnej. Dwa poniższe linki zostały przesłane do nas przez japoński wywiad wojskowy i mówią oni, że są autentyczne (chociaż nie jest to obszar, w którym ten pisarz ma duże doświadczenie).

Jeden dokument wydaje się być zgłoszeniem patentowym dla pojazdu antygrawitacyjnego , podczas gdy drugi twierdzi, że jest ściśle tajnym dokumentem twierdzącym, że obce ciała i obcy statek kosmiczny zostały odzyskane przez rząd Stanów Zjednoczonych.  Jeśli jednak tak się stanie, niedługo pojawią się latające spodki w salonach wystawowych.


http://d3adcc0j1hezoq.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/06/Ultra-Top-Secret-MITD.pdf

https://patentimages.storage.googleapis.com/7a/2e/a1/db08e8429a89a2/US20030209637A1 .PDF

Prawdziwa jest jednak rewolucja na Zachodzie.  Źródła Pentagonu mówią teraz, że liczba zamkniętych zarzutów oskarżenia w Stanach Zjednoczonych osiągnęła 40 000, a masowe aresztowania prawdopodobnie zaczną się jesienią.

Dla tych, którzy twierdzą, że aresztowania nigdy nie nastąpią, możemy odpowiedzieć, że wiele tysięcy zostało już aresztowanych lub usuniętych z władzy.

Ponad 50 członków Kongresu i senatorów zrezygnowało, a najwyższe stopnie Departamentu Sprawiedliwości , Departamentu Stanu , FBI i CIA zostały całkowicie oczyszczone ze służących mafii Chazarskiej.

Widzieliśmy także śmierć wielu czołowych chazarskich mafiozów , w tym Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschilda, George’a Sorosa, Zbigniewa Brzezińskiego, Billa Gatesa itd.

Czekamy na to, aby niektórzy z najważniejszych Chazarskich gangsterów, takich jak Bush, Clinton, Barack Obama i Benjamin Netanyahu (Mileikowsky) pojawili się w kajdankach przed światowymi mediami.  Ten dzień wkrótce nadejdzie.

Nawet Watykan kontynuuje wewnętrzną operację oczyszczania.  Na tym froncie nasze źródła Pentagonu wskazują, że „podczas gdy australijski kardynał George Pell jest sądzony za pedofilię, kardynał Billa Clintona, Ted McCarrick, w Waszyngtonie, jest oskarżony o gwałt na dzieciach .”


Https://www.lifesitenews.com/opinion/details -of-the-homosexuals-napastowanie-oskarżenia-przeciwko-kardynał-McCarrick
Sprawa kardynała Pella jest ważna, ponieważ był on watykańskim ministrem gospodarki i jako taki kierował Bankiem Watykańskim i jego tajnymi łapówkarskimi rachunkami, które prowadzone były w imieniu większości tak zwanych światowych “przywódców”.

Jego usunięcie toruje drogę masowej kampanii watykańskiej w Afryce i Ameryce Łacińskiej  w celu zwalczania ubóstwa i niszczenia środowiska. Ponadto, ponieważ Pell pochodzi z Australii , jego usunięcie oznacza, że ​​ogromne złoża złota na wyspie Bougainville mogą wkrótce zostać udostępnione ludziom na planecie Ziemi, jak podają źródła watykańskie.

Jedno z głównych pozostałych chazarskich centrów władzy , BIS ( Bank of International Settlements na zdjęciu po lewej ) –  bank centralny banków centralnych – ma teraz przekazać skradzione złoto, którego używali do finansowania tzw. Grup narodowych G7 i G20, według członków Azjatyckiego Tajnego Towarzystwa i zachodnich tajnych stowarzyszeń.

Będzie to widoczne dla społeczeństwa zachodniego podczas i po spotkaniu NATO zaplanowanym na 11 i 12 lipca, gdzie zostaną wprowadzone największe zmiany w zarządzaniu europejskim od czasu drugiej wojny światowej.

Rządy Rosji i Chin, a także Pentagon postanowili zastąpić składającą się z 28 narodów UE, Radą Europy złożoną z 47 członków, która obejmuje Rosję i inne kraje byłego Związku Radzieckiego, według źródeł rosyjskich i Pentagonu.

W takiej sytuacji NATO , które nie ma rzeczywistego powodu do dalszego istnienia, zostanie zlikwidowane i zastąpione zachodnim sojuszem skoncentrowanym na Rosji i Stanach Zjednoczonych , podały źródła. Ponadto, Korea Północna, Chiny i inne kraje również przyłączą się do tego sojuszu, aby stworzyć planetarne siły ochronne, które zastąpią przestarzały heglowski model konkurujących bloków państw narodowych, podają źródła.

W mediach pojawiły się sygnały o tej rychłej zmianie tektonicznej w geopolityce na spotkaniu grupy G7 w dniach 8 i 9 czerwca w Kanadzie .  Według jednego z raportów Trump powiedział zachodnim ” przywódcom „, że ” NATO było tak samo złe jak NAFTA” .


Https://www.axios.com/donald-trump-foreign-policy-europe-nato-allies-worried-bd1e143a -e73a-415B-b688-d18ab2d902e7.html

Następnie sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział w przemówieniu w Londynie: Nigdzie nie jest napisane, że więź transatlantycka przetrwa na zawsze .”  Bez Amerykanów Europejczycy nie mają realistycznej opcji militarnej innej, niż objąć Rosję .

Kolejne publiczne potwierdzenie tego, co mówią nasze źródła, pojawiło się, kiedy ” Washington Post” poinformował, że Trump zapytał francuskiego prezydenta niewolnika Emmanuela Macrona : Dlaczego nie opuścisz UE?”


Https://www.washingtonpost.com/opinions/global- opinions / Trump-próbuje-zdestabilizować-europejski-związek / 2018/06/28 / 729cb066-7b10-11e8-AEEE-4d04c8ac6158_story.html?noredirect = on & utm_term = .5ed5bcb28eb1noredirect = on & utm_term = .5ed5bcb28eb1

Powodem jest oczywiście to, że Macron jest niewolnikiem Rothschildów, a Rothschildowie są właścicielami UE.

Kanclerz Niemiec Angela Merkel , czołowy członek chazarskiej rodziny linii krwi wygląda na coraz bardziej prawdopodobną, że wkrótce zostanie obalona, ​​ponieważ jej osłabiony sojusz rządzący imploduje z powodu kwestii imigracyjnej.

To nie przypadek, że Trump i rosyjski prezydent Władimir Putin spotykają się 16 lipca w Finlandii, podczas gdy kraj gospodarzy przygotowuje się do objęcia funkcji przewodniczącego Rady Europy.


http://tass.com/world/1011498
Mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy ludzi zaangażowanych w masowe morderstwa, takich jak Prezydent Rady Europejskiej Donald Tusk , którzy znajdą się w więzieniu, tam gdzie ich miejsce.

Można przypuszczać, że Tusk otrzymał najwyższą europejską posadę w zamian za zamordowanie większości polskich przywódców.

 


https://www.reuters.com/article/us-poland-crash-kaczynski-idUSKCN0X80HR

Teraz w końcu docierając do Meksyku, nowo wybrany prezydent López Obrador obiecuje największe zmiany w tym kraju od czasu rewolucji w 1910 roku. Obrador został wybrany na fali powszechnego obrzydzenia z powodu korupcji, przestępczości i zdrady ze strony  starego reżimu.

Jednym z przykładów tego było posunięcie starego reżimu, by sprzedawać zasoby wodne Meksyku kontrolowanym przez chazarską mafię przedsiębiorstwom prywatnym, w zamian, bez wątpienia za ogromne łapówki.

W niektórych miejscach doprowadziło to do 13-krotnego wzrostu cen wody , podczas gdy usługi i jakość uległy pogorszeniu.  Prawdopodobnie zobaczymy wiele aresztowań związanych z oszałamiającą korupcją, gdy Obrador wreszcie ma szansę przywrócić porządek Meksyku.


https://www.greenleft.org.au/content/mexico-quietly-hands-its-water-supply-over-transnationals

Obrador prawdopodobnie zakończy również przemoc narkotykową w tym kraju poprzez zalegalizowanie i regulację narkotyków, począwszy od marihuany .

W przeszłości rząd USA interweniował, aby powstrzymać wszelkie legalizacje narkotyków w Meksyku .  Jednak, na wzór Kanady , Senat USA właśnie zatwierdził projekt ustawy, aby zalegalizować uprawę konopi , więc wydaje się, że będzie to wspólny wysiłek Ameryki Północnej (usprawiedliwienie kalambury).

https://www.naturalnews.com/2018-06-30-under-republican-majority-us-senate-votes-to-legalize-hemp-farming-across-the-nation.html#

Wracając do Ameryki Północnej, przyjrzyjmy się bliżej niedawnym wydarzeniom w amerykańskiej walce o władzę.

Na tym froncie nasze źródła Pentagonu zauważają, że: W dosadnym ostrzeżeniu dla tajnego państwa NSA usunęła 685 milionów nagrań rozmów niewinnych ludzi, pozostawiając resztę na potrzeby trybunałów wojskowych i innych celów“.

Aby upewnić się, że sądy wojskowe dokładają starań, aby usunąć brud, który przeniknął do rządu USA, reżim Trumpa dokonuje reorganizacji Sądu Najwyższego, podały źródła.

Zauważają, że ” jeśli Kennedy ostatecznie wycofa się z Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości, to pozwoli Trumpowi na dokonanie zmiany na konserwatywnego kandydata, który zostanie zatwierdzony we wrześniu w samą porę na otwarcie Sądu Najwyższego 1 października. „Obiecują również, że” po Kennedym, Ruth Bader Ginsburg jest następna.

Co więcej, ” kiedy zostanie udowodnione, że Obama nie miał prawa być prezydentem, ponieważ urodził się za granicą , Trump zastąpi sędziów Sądu Najwyższego, Elenę Kagan i Soni Sotomayor (oboje nominowani przez Obamę), na 7-2 konserwatywną większość.”

Jednak nasze źródła mówią, że Obama urodził się w Stanach Zjednoczonych, był synem komunistycznego Francuza Marshalla Davisa i był prawdziwym mandżurskim kandydatem.

Innym chazarskim centrum władzy, które jest oczyszczane przez reżim wojskowy Trumpa, są media korporacyjne . Korporacyjni propagandyści już przegrali wojnę informacyjną, ponieważ niedawny sondaż pokazuje, że 72% Amerykanów uważa, że ​​media korporacyjne celowo podają fałszywe wiadomości.

http://www.breitbart.com/big-journalism/2018/06/27/poll-72-of-americans-believe-establishment-media-intentionally-report-fake-news/

Ponadto, nasze źródła zauważają, żesyjonistyczna korporacja Comcast doznała ogólnokrajowej awarii, a jej oferta zakupu Foxa została zneutralizowana, gdy Departament Sprawiedliwości szybko zatwierdził połączenie Disney-Fox. Disneyowi pozwolono kupić Foxa, aby powstrzymać Comcast przed powiększeniem, a powiększony Disney może zostać przejęty przez Trumpa za udział w działalności seksualnej [Harveya] Weinsteina “- dodają.

Chcielibyśmy tutaj podkreślić, że usunięcie mafii chazarskiej z władzy to znacznie więcej niż „złapanie przestępców „.  Chodzi o ratowanie planety . Obecne (zachodnie) planetarne przywództwo przewodzi największemu wyginięciu, odkąd wymarły dinozaury, a tempo wymierania przyspiesza.

Niedawny raport pokazuje, że rok 2017 był drugim najgorszym rokiem w którym zanotowano utratę lasów tropikalnych, największego źródła różnorodności biologicznej na tej planecie.

https://blog.globalforestwatch.org/data/2017-was-the-second-worst-year-on-record-for-tropical-tree-cover-loss

Jest to jeden z powodów, dla których grupa wybitnych naukowców rozpoczęła niedawno wezwanie do wielkiego międzynarodowego wysiłku na rzecz “ratowania życia na ziemi“.


Https://www.theguardian.com/environment/radical-conservation/2018/jun/28 / naukowcy wzywają do zawarcia umowy w stylu pary na ratowanie życia na ziemi

Kiedy ci fanatyczni przestępcy zostaną usunięci od władzy, Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy obiecują masową kampanię o wartości wielu miliardów dolarów, aby położyć kres ubóstwu i powstrzymać niszczenie środowiska.  Po tym możemy rozpocząć uwalnianie całej ukrytej technologii i stworzyć niebo na ziemi, a także rozpoczynać ekspansję się we wszechświecie.
Wchodzimy na niezbadane terytorium.

Benjamin Fulford Benjamin Fulford   

Sa Defenza

Za: http://sadefenza.blogspot.com/2018/07/la-rivoluzione-continua-con-il-crollo.html

Comments

  1. albar says:

    Cytat z tekstu powyżej: „Widzieliśmy także śmierć wielu czołowych chazarskich mafiozów , w tym Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschilda, George’a Sorosa, Zbigniewa Brzezińskiego, Billa Gatesa itd.”
    I tak zastanawiam się. Czy coś przeoczyłem czy pan Benjamin buja w obłokach. Moim zdaniem Gates jak i Soros żyją i cieszą się dobrym zdrowiem. Obym się mylił. Chciałbym wierzyć panu Fulfordowi.

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Śmierć Sorosa ogłosiły niedawno oficjalnie globalistyczne mendia, natomiast faktycznie to nie żyje od około roku, a pokazywano w mediach czasami jego sobowtóra. Podobnie jest z Billem Gatesem.

Wypowiedz się