Mafia chazarska skazana na zagładę w wyniku tajnej umowy Putin / Trump

Jedna z lepszych wypowiedzi Fulforda, której nie można zaprzeczyć, że tajny rząd (deep state) wariuje wokół Trumpa i Putina. Chcieli nawet wciągnąć śledczego przed Kongres, aby dowiedzieć się, o czym rozmawiali.

Obecnie czytanie „New York Times’a” i innych propagandowych korporacji chazarskiej mafii przypomina „Prawdę” tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego. Nikt nie wierzy w ich kłamstwa.

A jednak, nawet oni są zmuszeni donieść, że radziecka socjalistyczna Unia Europejska ma poważne kłopoty. To dlatego, że prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Władimir Putin uzgodnili, że ich wspólnym wrogiem jest mafia chazarska. Działają na wiele sposobów, jak zobaczymy poniżej.

Jako pierwsza, ankieta agencji Axios pokazuje, że  92% Republikanów i 72% ogółu Amerykanów sądzi, że „tradycyjne, główne źródła informacji podają fałszywe wiadomości lub celowo wprowadzają w błąd”.

https://www.axios.com/trump-effect-92-percent-republicans-media-fake-news-9c1bbf70-0054-41dd-b506-0869bb10f08c.html

Druga, to ankieta Gallupa, która zapytała Amerykanów, czego się obawiają. Obaw o „globalne ocieplenie” w ogóle nie odnotowano, a strach przed Rosją osiągnął mniej niż 1% pomimo ogromnej, przedłużanej kampanii medialnej ze strony chazarskiej mafii, która promowała obie kwestie jako najważniejsze obawy na Ziemi.

https://www.commondreams.org/news/2018/07/21/zero-hour-youth-led-marches-across-globe-demand-immediate-and-ambitious-climate

http://www.climatedepot.com/2018/07/21/new-gallup-poll-americans-do-not-even-mention-global-warming-as-a-problem-36-problems-cited-but- nie-klimat /

To tak, jak w Prawdzie („Prawdzie”) tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego kontrolowanego przez chazarską mafię.

Chazarskie media propagandowe zostały również trafione niszczycielską „bombą prawdy” rzuconą przez prezydenta Rosji, Władimira Putina, na konferencji prasowej, która odbyła się 16 lipca na szczycie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Współpracownicy firmy Browder [Neocon power broker Bill] zarobili w Rosji ponad 1,5 miliarda dolarów.
Nigdy nie zapłacili jakichkolwiek podatków, ani w Rosji, ani w Stanach Zjednoczonych, a pieniądze te uciekły z kraju i zostały przetransferowane do Stanów Zjednoczonych pod pretekstem, że „wysyłają ogromną ilość pieniędzy, 400 milionów dolarów, jako wkład w Kampania Hillary Clinton”.
Ta prawda sama wysadziła całą kampanię Russiagate przeciwko Trumpowi, w której Chazarzy pokładali nadzieję na ocalenie samych siebie. A jednak nie zostaną uratowani, ponieważ Chazarzy utracili pełną kontrolę nad aparatem wojskowym i wywiadowczym USA.
Źródła Pentagonu twierdzą, że informacje Browdera dostarczone im przez Putina pomogą „zniszczyć Hillary i jej kabałę”.

Tak więc, najnowszym zbiegiem wysokiego szczebla z chazarskiej kontroli jest były dyrektor National Intelligence, James Clapper, mówią źródła Pentagonu. „Clapper nigdy nie zapomniał swojej przysięgi wojskowej i horroru wojskowych trybunałów jako emerytowany trzygwiazdkowy generał Sił Powietrznych, i zrzucił podejrzenia na Obamę (ang.idiom – threw Obama under the bus) ” – mówią źródła.

Świadectwo Clappera „może zesłać … … Hillary Clinton, byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya, byłego dyrektora CIA Johna Brennana i innych zdrajców na szubienicę, a nawet Clapper faktycznie mógł cały czas działać wspólnie z dyrektorem Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, Admirałem Mike’em Rogersem i Połączonymi Szefami Sztabu – mówią źródła Pentagonu.

Fakt, że Departament Stanu USA usunął oświadczenie oskarżające Rosję o zestrzelenie malezyjskiego samolotu „Air Flight 17” nad Ukrainą, jeden dzień po tym, jak Trump spotkał się z Putinem, może być znakiem, że ta kwestia doprowadzi do upadku byłego prezydenta USA Baracka  Obamę (mandżurskiego kandydata).

Są także inne oznaki, że ten incydent może być ważny. Jednym z nich jest aresztowanie prezydenta Malezji Najiba Razaka za skandal korupcyjny o wartości ponad 4,5 miliarda dolarów.

https://www.theguardian.com/world/2018/jul/03/former-malaysian-leader-najib-arrested-in-45bn-graft-probe

To wielka sprawa, ponieważ szlak w tym skandalu doprowadził do Rothschild Bank AG w Zurychu w Szwajcarii. Ten bank z kolei jest filią francuskiego oddziału Paris-Rothschild & Co, kontrolowanego przez rodzinę Rothschild.

https://www.straitstimes.com/world/europe/swiss-regulator-says-rothschild-bank-ag-broke-anti-moneylaundering-rules-in-1mdb-case

Dochodzenie to, wraz z zeznaniami Clappera, prawdopodobnie dostarczy dowodu na udział francuskiego oddziału Rothschildów w porwaniu malezyjskiego samolotu 370/17. Samolot ten faktycznie został zakupiony „z drugiej ręki” w Malezji, po czym  „porwany” w Malezji i wysłany via Tel Awiw na Florydę, gdzie został załadowany bronią jądrową i użyty przez Obamę, by zastraszyć 58 liderów zebranych w Holandii na „szczycie bezpieczeństwa nuklearnego”.

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Nuclear_Security_Summit

Następnie został przemalowany z lotu 370 na lot 17, wypełniony trupami i wysłany na Ukrainę, gdzie został zestrzelony w daremnej próbie rozpoczęcia wojny nuklearnej z Rosją. Chodzi tutaj o to, że Razak i Clapper, wraz z papierowym tropem z malezyjskiego skandalu, wprost doprowadzili do francuskiego oddziału Rothschildów.

Francuscy Rothschildowie mają ogromne wpływy w Azji.

Na przykład, Zhou Enlai, pierwszy premier komunistycznych Chin, a także były lider Deng Xiaoping i wielu innych, byli wykształceni we Francji przez francuskich komunistów. Ci francuscy komuniści byli agentami chazarskiej mafii, najprawdopodobniej finansowanymi przez francuskich Rotszyldów, według francuskiego komunistycznego profesora, który uczestniczył w chińskiej rewolucji komunistycznej i jej pokłosiu.

Córka japońskiego ministra finansów Taro Aso jest także powiązana, poprzez związek małżeński, z francuskim oddziałem Rothschildów. Wykorzystują Aso, między innymi, aby kupić wsparcie dla swoich tajnych rządów w Azji od chińskich i japońskich gangsterów, zgodnie z bliskim współpracownikiem Aso. Pomaga to potwierdzić, co NSA od dawna mówiło o wpływach Rotszylda w Chinach i Japonii.

Francuski oddział Rothschildów także wysłał przedstawiciela na spotkanie White Dragon Society (Towarzystwo Białego Smoka – WDS) po masowych morderstwach w wyniku nuklearnego ataku i tsunami na Japonię w dniu 11 marca 2011 r., by zastraszyć dalszymi takimi atakami – donoszą Źródła WDS.

Cofnęli się po otrzymaniu kontr-groźby, takiej jak np. atak na wyspę La Palma na Atlantyku z bronią trzęsienia ziemi i wysłania 100-metrowej fali tsunami na Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, mówią źródła. Możecie potwierdzić, że w La Palma „zaroiło się” od niewytłumaczalnych wstrząsów ziemi zaraz po ataku w Fukushimie.

https://ruffletheteacher.com/2011/08/12/la-palma-canary-islands-700-earthquakes-since-july-2011/

W każdym razie brytyjski oddział rodziny Rothschildów już się poddał. Po śmierci Jacoba Rothschilda, Nathan, nowa głowa rodziny, wyraził chęć współpracy z WDS.

Z kolei źródła Pentagonu informują, że „Po tym, jak Królowa poddała się Trumpowi, była żona Nathaniela Rothschilda została zamordowana („popełniono na niej samobójstwo”) w Londynie … „

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5960035/Final-photo-Kate-Moss-reality-star-BFF-tragic-death-pair-attended-lavish-wedding.html

… a podziemne bazy i portale w Wielkiej Brytanii zostały zniszczone. „Dla tych, którzy nadal nie sądzą, że te rzeczy są prawdziwe, spójrzcie na sejsmografy z ubiegłotygodniowych trzęsień ziemi w Wielkiej Brytanii w linku poniżej. Tego rodzaju wyniki sejsmografu są możliwe tylko przy użyciu materiałów wybuchowych. Ponadto Wielka Brytania nie jest podatna na naturalne trzęsienia ziemi.”

https://www.thesun.co.uk/news/6808043/surrey-earthquake-magnitude-gatwick-airport-latest/

Teraz, gdy brytyjscy Rothschildowie się poddali, francuskie, niemieckie i szwajcarskie oddziały muszą być przygotowane na uwolnienie ludzkości. Fakt, że ochroniarz francuskiego Rotszylda-niewolnika Emmanuela Macrona został oskarżony przez policję po pobiciu protestujących,  jest oznaką, że zbiry Macrona są celem ataku jako krok w kierunku usunięcia Macrona i uwolnienia Francji.

https://www.theguardian.com/world/2018/jul/22/macron-bodyguard-alexandre-benalla-cancels-wedding-to-face-police-questions

Niemiecka kanclerz Angela Merkel, przylgnąwszy, także trzyma się władzy w imieniu niemieckiego oddziału rodziny, ale fakt, że po raz pierwszy od 10 lat nie wybiera się na letnie wakacje, świadczy o tym, że jest także oblężona.

https://www.express.co.uk/news/world/990796/angela-merkel-holiday-cancelled-germany-government-latest

Oddział szwajcarski, ze swojej strony, był uprzejmie poproszony przez azjatyckie rodziny królewskie o zwrot zrabowanego złota, które używają do finansowania BIS (Bank Rozrachunków Międzynarodowych) i G7.

Jeśli żadna satysfakcjonująca odpowiedź wkrótce nie ukaże się, to członkowie WDS obiecują  rozmieszczenie sił specjalnych i ewentualnie broni jądrowej.

Fakt, że Trump powiedział w CBS News, że UE należąca do Rothschildów była „wrogiem” i – zasugerował – dlatego nie ryzykuje III wojny światowej, by ochronić europejskie kraje, pokazuje, że te kraje nie posiadają żadnych realnych sił woskowych, aby już ją poprzeć. To tylko kwestia, jak i kiedy Rosja i USA zechcą usunąć swoich kontrolerów Rothschildów.

https://www.cbsnews.com/news/donald-trump-interview-cbs-news-european-union-is-a-foe-ahead-of-putin-meeting-in-helsinki-jeff-glor/

https://www.politico.eu/article/donad-trump-nato-montenegro-defending-could-mean-world-war-iii/

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych, przed nami jeszcze wiele bitew. Lekarz od serca George’a Busha, seniora, został zastrzelony w zeszłym tygodniu, co sprowokowało źródła Pentagonu do stwierdzenia, że ten incydent może spowodować wystrzelenie „armat sierpnia” (guns of August).

https://www.theguardian.com/us-news/2018/jul/22/heart-doctor-to-george-hw-bush-dies-in-bicycle-shooting

„Guns of August” mogą być potrzebne, by przygotować kontynuację spotkania na szczycie Tramp/Putin możliwie we wrześniu, sądzą źródła Pentagonu. Można przypuszczać, że informacje przekazane Trumpowi przez Putina pomogą Pentagonowi dowiedzieć się, kto jeszcze musi być aresztowany w USA.

http://tass.com/world/1014095

Źródła Pentagonu wysunęły następujące sugestie, czego jeszcze można się spodziewać: „Po wezwaniu swoich zwolenników do super elity, Trump został uprawniony do obalenia nie  tylko Doliny Krzemowej i Hollywood, ale także Rezerwy Federalnej i Big Pharmy”.

Źródła Pentagonu także mówią, że ważne jest, by wybory w Zimbabwe odbyły się 30 lipca, aby uzyskać afrykańskie złoto konieczne dla oparcia na nim nowej waluty afrykańskiej w ramach zbliżającego się resetowania globalnej waluty.

Na znak, że dawni władcy znają zapowiedź katastrofy, Henry Kissinger, który właśnie przewodniczył spotkaniu w Bilderberg we Włoszech, powiedział, że Trump „może być jedną z postaci w historii, która pojawia się od czasu do czasu, aby zaznaczyć koniec epoki i zmusić ją do porzucenia dawnych pozorów”.

https://sputniknews.com/world/201807201066554344-kissinger-trump-putin-summit/

To brzmi jak oświadczenie o poddaniu się.

Autor: Benjamin Fulford; 23 lipca 2018 r.

Źródło: http://www.dinardaily.net/t74760-khazarian-mafia-doomed-as-a-result-of-putin-trump-secret-part-

 

Comments

 1. marcin says:

  Na pewno skłamałbym gdybym nazwał się wielbicielem talentu Benjamina Fulforda. Sądzę że to wilk w owczej skórze, którego zadaniem jest zwieść na manowce zdezorientowane owieczki.

  Ale nie o Fulfordzie, czy o Trumpie. Sam Trump podobno kryptożydem, na co wskazuje jego zajęcie – spekulacja w nieruchomościach i prowadzenie kasyn. Trump ma zięcia oddanego sprawie radykalnych żydów, wspierającego Chabad Lubawicz i osadników na Zachodnim Brzegu oraz ukochaną córeczkę, która urzędowo przeszła na judaizm. Fulford twierdzi jednak że w sytuacji konfliktu pomiędzy interesami amerykańskimi a żydowskimi Trump wystawi rodzinę do wiatru? Niech mu będzie, nie wierzę.

  Chodziło o przyczynek do kwestii chazarskiej. Fulford nadużywa kwestii chazarskiej w swojej narracji, a chodzi tam o rozmydlenie problemu. Rozpropagował tą teorię na całym świecie Szlomo Sand, facet pracujący na uniwersytecie w Palestynie. Sam czytałem wywiad z Sandem przeprowadzony przez Lisieckiego w Rzeczypospolitej. Czy to brzmi na teorię alternatywną, powstałą w opozycji do głównego nurtu propagandy?

  Oczywiście nie. Uniwersytety służą jako przystanie dla różnych politruków, którzy mają wymyślać różne historyjki. Rzeczypospolita to gazeta, która ma je rozpowszechniać. To wszystko to główny nurt propagandy.
  W książce Sanda jest sporo prawdy, ale nic on nie odkrył. Wszystkie narody to konstrukcje propagandowe, w których istnienie ludzie musieli uwierzyć i wtedy one powstały.

  Kwestia chazarska to jednak zamydlanie oczu. Sand nic nie odkrył, wszystko było wiadomo, tylko że przed nim pewnie w bliższych rzeczywistości proporcjach. Jak dowód przedstawiam treść wykładu habilitacyjnego Majera Bałabana z 5 czerwca 1928 roku wygłoszonego na Uniwersytecie Warszawskim: http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccontent?id=82202

  Żydów chazarskich było dużo, ale to nie oni narzucili język, tylko żydzi niemieccy, którzy przybywali do Polski masowo w ramach akcji Ostsiedlung i znajdowali lepsze warunki w Polsce niż w Niemczech, gdzie odbierano im wówczas prawo do handlu. W katastrofalnym dla Europy XIV wieku katalizatorem przemian demograficznych była oczywiście Czarna Śmierć, żydowskiej migracji na wschód z pewnością pomogły wypędzenia z Francji (Ludwik Piękny) i z Niemiec. Cała późniejsza ekspansja Polski na ziemie ruskie poczynając od Rusi Czerwonej Kazimierza Wielkiego, to operacja w której żydzi pełnili kluczową rolę. To tylko wykład habilitacyjny, tutaj Bałaban dopiero zaczął.

  Twierdzę że Fulford celowo używa terminologii, która ma zmylić jego odbiorców. Jego kodeks postępowania, święty Talmud, zakazuje przedstawiania żydów w negatywnym kontekście. Fulford, realizując dyrektywy świętego Talmudu, eksploatuje Chazarów. Dobrze że nie „reptilian”.

Wypowiedz się