Aresztowania w sierpniu, obwieszczenie „9/11” we wrześniu, a jubileusz w październiku?

Dobrzy ludzie wciąż wygrywają tajną walkę o planetę Ziemię w wielkim stylu, potwierdza wiele źródeł. Sprawy mają się obecnie tak, że w sierpniu nastąpi nowa fala masowych aresztowań, oficjalne rządowe ujawnienie o „11 września”` we wrześniu, a pewne „ważne oświadczenie gospodarcze w październiku”, twierdzą źródła Pentagonu.

Za kulisami, według źródeł zaangażowanych w negocjacje, odbywają się  spotkania z udziałem Rycerzy Maltańskich, rosyjskich funkcjonariuszy FSB, tajnych stowarzyszeń azjatyckich i innych, przygotowujących grunt pod gospodarcze oświadczenie, które może być właściwym jubileuszem, któremu będzie towarzyszyć nowy system finansowy. Ponieważ negocjacje trwają, szczegóły nie zostały jeszcze uściślone, ale istnieje ogólny konsensus, mówią źródła.

Kluczem może być rychłe przejęcie Sądu Najwyższego przez amerykańskiego prezydenta, Donalda Trumpa, które utoruje drogę procesom zbrodni wojennych i prawnemu uznaniu nowego systemu finansowego, gdy zbierze się on w październiku, twierdzą źródła Pentagonu.

Na tym froncie „bitwa szaleje, gdyż super elita Trumpa powstrzymała Busha, powołując Bretta Kavanaugha (nominant Trumpa na sędziego SN, w miejsce Anthony’ego Kennedy’ego), i może uda się uzyskać kobietę lub Indianina [rodowitego Amerykanina]”, mówią źródła.

Sytuacja osiągnęła punkt, w którym The New York Times rzeczywiście wezwał do taktyki „Ojca chrzestnego” i zbrojnego buntu, ponieważ Trump i jego zwolennicy byli gotowi przejąć kontrolę nad Sądem Najwyższym.

https://www.breitbart.com/big-journalism/2018/07/07/new-york-times-calls-godfather-tactics-stop-trumps-scotus-nominee/

Nie zdziwcie się, jeśli policja wojskowa wkrótce zajmie się biurami zdradzieckich gazet. Ponieważ oni konsekwentnie i zbrodniczo tłumili prawdę o morderstwie 3000 nowojorczyków 11 września 2001 r., taki ruch byłby już bardzo spóźniony.

Mamy również byłego sekretarza obrony USA (i zdrajcę), Leona Panetę, mówiącego, że europejscy przywódcy „są śmiertelnie przestraszeni”, że amerykańskie wojska zostaną wycofane z Europy.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/trump-us-troops-europe-leaders-scared-eu-panetta-germany-uk-france-baltic-a8437111.html?utm_source=reddit

Powinni się śmiertelnie bać, ponieważ są to w większości zbrodniarze wojenni, którzy już  byliby uwięzieni, a może nawet straceni, gdyby armia amerykańska ich nie chroniła.

Prasa korporacyjna także śledzi teraz ten biuletyn (pamiętajcie, przeczytaliście go tutaj pierwsi), informując, że NATO i powojenny system znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Bloomberg donosi, że pokonana niemiecka kanclerz, Angela Merkel, została wyznaczona „by walczyć o przetrwanie globalnych instytucji po II wojnie światowej”.

http://www.bakersfield.com/ap/national/merkel-warns-of-worldwide-financial-crisis/article_2dff7b52-12a8-5a67-86b0-e4b9324607aa.html

Mamy również kurdyjską dziwkę, dworskiego barda Bono ostrzegającego setki urzędników ONZ, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, UE, NATO i Grupa Siedmiu są „atakowane”.

https://www.yahoo.com/news/prime-minister-honors-87-irish-un-peacekeepers-died-175547438.html

Są atakowani, ponieważ ich przywódcy spiskują, by zamordować 90% ludzkości, a ich niekompetencja prowadzi do największego zniszczenia życia na planecie, odkąd wyginęły dinozaury 65 milionów lat temu.
Oczywiście, jak zwykle, chazarska mafia próbuje mordować, kłamać i korumpować, aby pozostać przy władzy.

Ostatnią ofiarą był chiński przewodniczący Grupy HNA (gr. zaangażowana kapitałowo w wiele branż światowej gospodarki) Wang Jian, który według doniesień „poniósł śmierć w wyniku upadku po tym, jak pozował do zdjęcia we Francji„, w zeszłym tygodniu.

https://www.rt.com/news/431745-hna-chairman-dead-france-wang-jian/

Źródła Mosadu twierdzą, że to „nie przypadek” i, że został „wywieziony”, ponieważ zamierzał zeznawać na zamkniętym posiedzeniu w sprawie wciąż nie ujawnionych nieprawidłowości Deutsche Bank, prawdopodobnie wystarczających, by skończyć z bankiem. W niektórych kręgach mówi się, że Hotele Hilton, to ogólnoświatowa obsługa pralni brudnych pieniędzy. Rodzina Wanga dostała nakaz ‘zamknąć usta’.

„Jak wiecie, Deutsche Bank jest establishmentem Czwartej Rzeszy Georga H.W. Busha, seniora (Sherff)”, wyjaśniło pewne źródło CIA.

Prawdopodobnie śmierć Wanga, według źródeł japońskiego prawicowego skrzydła, bliskich cesarzowi, wiąże się z egzekucją w Japonii w zeszłym tygodniu, mózgu ataku gazem sarin w tokijskim metrze i guru kultu Aum (sekta Najwyższa Prawda), Shoko Asahara oraz sześciu jego najlepszych poruczników,

Japoński, niewolniczy rząd Shinzo Abe jest przerażony, że prawdy o ataku gazowym w metrze, a także o masowym morderstwie w Fukushimie i tsunami, zostaną wkrótce ogłoszone publicznie, ponieważ Korea Północna odcina swoje kontakty z chazarską dziczą, mówią źródła.

Stracenie przywództwa Aum uniemożliwia ich przesłuchanie przez strony trzecie o tym, co się naprawdę działo.

Aum był przykrywką dla Zjednoczonego Kościoła Czcigodnego Księżyca (ang. Unification Church of Reverend Moon), który od dawna pracował w międzynarodowym biznesie narkotykowym i zbrojeniowym z nazistami pod fuhrerem Bushem, mówią źródła prawicowe.

Również w dniu ataku gazowego w metrze, 20 marca 1995 r., balony z Korei Północnej niosące „niezidentyfikowany płyn” wylądowały w całej Japonii, przynosząc przesłanie, że ten atak był „zemstą w setną rocznicę morderstwa cesarzowej Myung Sung” (ostatnia cesarzowa Korei).

Myung Sung chciała bliskich stosunków z Rosją, aby przeciwstawić się japońskim próbom skolonizowania Korei, więc Japończycy zamordowali ją i przystąpili do kolonizacji Korei.

Warto również zauważyć, że kult Aum miał dziesiątki tysięcy rosyjskich wyznawców.

Deutsche Bank prawdopodobnie mógł mieć do czynienia z praniem pieniędzy z narkotyków.

Kilku japońskich dziennikarzy zostało zamordowanych po tym, jak donosili, że sekta „kultu gazowego”, Aum Shinrikyo, sprzedawała koreańską amfetaminę japońskim gangsterom, co potwierdzają źródła w syndykacie Yamaguchi Gumi (wg Wikipedii największy gang na świecie).

Co więcej, wszystkie zeznania na temat nielegalnego handlu narkotykami, jakie pozostały po trwających dekadami procesach związanych z Aum, zostały wybrakowane (zniszczone) .

Piszący ten artykuł spotkał się kiedyś z samozwańczym, byłym „niewolnikiem seksualnym Aum”, który powiedział, że najwyższą hierarchią sekty od „gazowego ataku” byli gangsterzy z Korei Północnej, a nad nimi byli „żydzi typu Al-Kaida”.

Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest tak skomplikowana i angażuje tak wiele osób, z których liczni wciąż sprawują urząd, że komisja prawdy może być jedynym sposobem, aby opinia publiczna świata mogła dowiedzieć się, co tak naprawdę się dzieje.

W związku z tym tematem, Koreańczycy i Japończycy powinni zauważyć, że nowo wybrany prezydent Meksyku López Obrador rozważa komisje prawdy, aby rozwiązać wojnę narkotykową w tym kraju.

Legalizacja i regulacja narkotyków przy jednoczesnej amnestii dla lordów narkotykowych zadałyby wielki cios mafii narkotykowej Busha. Meksyk jest teraz najnowszym dominem w kolejce do upadku, gdyż chazarska mafia traci kontrolę krajem za krajem.

Następnym dominem do upadku może być Brazylia. Tam kleptokratyczny rząd prezydenta Michela Temera trzęsie się pod ciężarem 10-dniowego strajku kierowców ciężarówek, który jest teraz wspierany przez pracowników naftowych.

Armia, ze swej strony, nie wykonała rozkazu złamania strajku. Wściekłość z powodu grabieży Brazylii w imieniu zagranicznych mistrzów (myląco określanej jako „prywatyzacja”) jest głównym powodem tego strajku.

„Walka ma na powrót odbić prawo, odwrócić liberalizację gospodarczą i otworzyć drzwi dla możliwości wprowadzenia innego rodzaju społeczeństwa”, tak opisał sytuację Alistair Farrow z Socjalistycznych Wiadomości Robotniczych (ang. Socialist Worker News).

Jeśli kryminalny reżim brazylijski upadnie, pozostałą czołówką chazarskiego oporu będą niemiecki reżim Angeli Merkel, francuski reżim niewolniczego prezydenta Emmanuela Macrona, niewolniczy reżim Shinzo Abe w Japonii i, oczywiście, arcykryminalista i nazista, Benjamina Netanjahu z Izraela.
Gdy zostaną zdjęci, będzie to koniec gry.

W tym miejscu musimy przypomnieć czytelnikom, że przez lata funkcjonowania jako biznesman, za każdym razem, gdy Donald Trump bankrutował, to Rothschildowie go wykupywali.

W zeszłym tygodniu agent Mosadu wysłał autorowi tego tekstu następujący komunikat: „Powiedz swojemu przyjacielowi, że jest w 100% trafny z jego analogią odnoszącą się do Trumpa i „Rodziny”.

Wspierają go nie tylko finansowo, ale także otwierają ciężkie drzwi, umożliwiając mu mieszać się z elitami od czasów Roya Cohna.

Nie wszyscy agenci Mosadu są źli.

Są i tacy, którzy manipulują wydarzeniami na rzecz Trumpa i pomagają mu w osuszaniu bagna.

Wysłali również zdjęcie przedstawiające Trumpa w Teheranie, Iran w 1979 r., gdzie planował otworzyć kasyno, zanim irańska rewolucja zakłóciła jego plany.

Oznacza to, że podczas gdy chazarska oligarchia została podzielona pomiędzy nazistów („wojna z terrorem” oraz pieniądze z narkotyków) i globalne ocieplenie (oszustwa związane z handlem dwutlenkiem węgla), wygląda na to, że wyłania się trzecia frakcja „osusz bagna”.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy naprawdę są „dobrymi facetami”. Ich działania to powiedzą.

W obecnej sytuacji, zgodnie ze źródłami Pentagonu, „oparty na aktywach kwantowy system finansowy jest gotowy, ale czeka na szczyt Trump-Putin, globalny reset waluty, masowe aresztowania i rezolucje geopolityczne”.

Źródła twierdzą również, że kwarantanna na planecie Ziemia może wkrótce zostać zniesiona i że „siły kosmiczne Trumpa mogą mieć kosmiczną straż do cywilnych lotów kosmicznych”.

Brzmi świetnie, ale uwierzcie tylko, że kiedyś będzie można kupić bilet na inną planetę w lokalnym biurze podróży.

Na koniec w niepowiązanej notatce, zwróciliśmy naszą uwagę na wiadomości o pająkach latających „tysiące kilometrów za pomocą elektryczności”.

Wiele lat temu pewien rosyjski naukowiec powiedział mi, iż odkrył, że owady stosowały antygrawitację.

Właśnie dlatego trzmiele mogą latać, mimo że obecna teoria aerodynamiki mówi, że nie mogą.

Jeśli owady mogą używać antygrawitacji, to my też powinniśmy być w stanie to robić. Znowu jednak, uwierz w to, że kiedyś będziesz mógł kupić latający dywan lub antygrawitacyjny skuter w lokalnym sklepie.

Podsumowując, wszystko, co możemy powiedzieć na pewno, to to, że ludzkość wkracza na niezbadane terytorium.

Autor: Benjamin Fulford; 09.07.2018 r.

Źródło: https://www.disclosurenews.it/en/arrests-9-11-jubilee-ben-fulford/

 

Comments

 1. nanna says:

  A cóż to za dziwny zbieg okoliczności?

  Ja akurat 9 lipca 2018 o 13:54 u Treboroka
  https://treborok.wordpress.com/jakut-stworzyl-generator-atomowy-zart-czy-prawda/comment-page-1/#comment-8310

  napisałam:

  Kiedyś, wieczorem, widzieliśmy na własne oczy ze Starym, jak „świecące punkty” na niebie „ślizgały się” przenosząc coraz dalej. Wyglądało to tak, że punkt ten unosił się jakby skokowo po łuku, i po osiągnięciu apogeum opadał również po łuku. I tak wciąż na nowo, aż zniknęły one za horyzontem.
  Więc jeżeli nasza Ziemia otoczona jest warstwami energetycznymi/magnetycznymi o właściwościach mogących być przekształconymi w prąd elektryczny i nie tylko, no to wygląda na to, że nie mamy czym tego zrozumieć, a więc i nie możemy tego wykorzystać.
  […]
  Tak właśnie podobnie jak te punkty lecące po łuku na ciemnym niebie, które my widzieliśmy na własne oczy (cięciwa takiego łuku patrząc z ziemi i porównując z naszymi świerkami o wys. ok. 10m miałaby długość jakichś 30-40 świerków, wysokość takiego łuku 7-8 świerków, czyli łuk raczej płaski).

  oraz

  Kiedyś chciałam z cieplarni uwolnić trzmiela i musiałam go złapać w dłonie, bo inaczej nie chciał wylecieć na dwór.
  Trzymając trzmiela w zamkniętych dłoniach czułam jego wibracje. On bzyczał w taki specjalny sposób, zmiennie w zależności od tego, jakie chciał mieć tego bzyczenia efekty, czyli natężenie, siłę, by się uwolnić. Przypomniałam sobie wtedy, że naukowcy wyliczyli, iż trzmiel z racji swojej budowy i ciężaru wcale nie powinien móc latać. Ale on lata!
  To „bzyczenie” uświadomiło mi, że on sobie robi drogę! Ja to czułam wnętrzem moich dłoni punktowo. Określone warstwy powietrza, które go otaczają taki trzmiel wprowadza w drganie, więc powietrze nabiera innych właściwości niż będąc w „stanie spoczynku” i wówczas dla takiego trzmiela robi się „korytarz” którym on może sobie lecieć. I gdy powietrze nie jest w którymś momencie już takie „nabzyczone” by móc trzmiela nieść, no to on sobie ponownie robi „bzzzz” i leci dalej.

  a tu KIP podaje:

  Autor: Benjamin Fulford; 09.07.2018 r. pod tekstem: Aresztowania w sierpniu, obwieszczenie „9/11” we wrześniu, a jubileusz w październiku?
  zlinkowanym:
  https://www.disclosurenews.it/en/arrests-9-11-jubilee-ben-fulford/
  – w którym wyraźnie pisze, że
  Arrests 9-11 Jubilee – Ben Fulford
  by Disclosure News | Aggiornato il 11 July, 2018

  Z tego, co wiem, to 11 July był wczoraj, bo dziś jest 12 czerwiec, czyli ichni July.

  KIP podaje, że tekst Benjamina Fulforda został opublikowany 9.czerwca 2018 roku, źródła, na które powołuje się KIP podają, że tekst opublikowano 11.czerwca 2018 roku.

  A ja swój skromny komentarz napisałam przecież 9. czerwca 2018 roku i wysłałam go o godzinie 13.54h.

  Czyżby aż taka zbieżność myśli?
  Czy może jednak ktoś czyta moje komentarze wbrew temu, co rozgłaszają moi wrogowie?
  Ja tam nikomu nie żałuję, ponieważ myśli, przychodzące do głowy człowieka wcale nie są jego, a już na pewno nie jego własnością.
  Tym niemniej, sprawa tej zbieżności nieco mnie zaskoczyła.

 2. nanna says:

  Errata:

  Oczywiście zamiast „czerwiec” ma być „lipiec”. W każdym z tych zdań, bo przecież July to lipiec, a June to czerwiec. Jestem na bakier z czasem, bo czas bez drylu zawodowego płynie inaczej:

  (Z tego, co wiem, to 11 July był wczoraj, bo dziś jest 12 czerwiec, czyli ichni July.)

  Z tego, co wiem, to 11 July był wczoraj, bo dziś jest 12 lipiec, czyli ichni July.

  (KIP podaje, że tekst Benjamina Fulforda został opublikowany 9.czerwca 2018 roku, źródła, na które powołuje się KIP podają, że tekst opublikowano 11.czerwca 2018 roku)

  KIP podaje, że tekst Benjamina Fulforda został opublikowany 9.lipca 2018 roku, źródła, na które powołuje się KIP podają, że tekst opublikowano 11.lipca 2018 roku.

  (A ja swój skromny komentarz napisałam przecież 9. czerwca 2018 roku i wysłałam go o godzinie 13.54h.)

  A ja swój skromny komentarz napisałam przecież 9. lipca 2018 roku i wysłałam go o godzinie 13.54h

  No i proszę! niby drobiazg a tyle radochy dla co poniekórych.

Wypowiedz się