Wielka rozgrywka oczekiwana jest na Bliskim Wschodzie jako koniec gry dla Arabii Saudyjskiej

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society raport z dnia 30.04.2018 r.

Pokój na Półwyspie Koreańskim oznacza, że ​​mafia chazarska teraz zatrzymuje daje z siebie wszystko aby rozpocząć III Wojnę Światową na Bliskim Wschodzie, zgadza się wiele źródeł. Rezultat jest taki, że trwa obecnie wielka bitwa, która prawdopodobnie określi los Izraela i jego sprzymierzeńca Arabii Saudyjskiej, kolektywu, który będziemy nazywać Saudyjską Izraelią. Bitwa określi również, kto rządzi zachodnio-satanistycznymi liniami krwi lub ludźmi.

Dlatego właśnie w ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował Syrię bronią jądrową, a tym samym pozostawił otwartą możliwość rosyjskiego odwetu, mówią źródła Pentagonu. Wideo tego ataku nuklearnego jest systematycznie usuwane z Internetu, ale w momencie publikacji tego biuletynu można to zobaczyć tutaj:

https://youtu.be/0myBgHQdnBc

Są sygnały, że atak nuklearny mógł być odwetem saudyjsko-izraelskim za zabójstwo księcia Mohammeda bin Salmana, faktycznego władcy Arabii Saudyjskiej. Książę Salman nie pojawił się publicznie, ponieważ w zeszłym tygodniu doniesiono o ciężkiej strzelaninie w pałacu królewskim. Jedyną osobą, która wyszła do prasy, gdy Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo złożył wizytę w weekend, był fałszywy król.

https://www.zerohedge.com/news/2018-04-21/gunfire-explosions-heard-near-saudi-royal-palace-king-salman-reported-evacuated

http://www.arabnews.com/node/1293416/saudi-arabia

Jednak mgła wojenna jest teraz szczególnie gęsta w regionie, więc nie będziemy wiedzieć wiele o tym, co się dzieje, dopóki pył nie opadnie nieco bardziej.

W każdym razie jest jasne, że Saudyjska Izraelia jest coraz bardziej izolowana w regionie, podczas gdy Turcja, Iran, Egipt, Katar, Irak, Syria przeciwstawiają się im i innym regionalnym mocarstwom. Teraz decyzja USA o wycofaniu swoich wojsk z Syrii do Iraku jest sygnałem dla Rosjan i ich sojuszników, że wojsko amerykańskie nie obroni Arabii Saudyjskiej przed żadnym rosyjskim atakiem, dopóki kontrola USA nad zasobami ropy naftowej w regionie nie będzie zagrożona, Mówią źródła Pentagonu.

Ta walka nie ogranicza się tylko do Bliskiego Wschodu, ale także szaleje pod i nad powierzchnią w Europie, USA i Rosji, podczas gdy stare satanistyczne rodziny linii krwi walczą o utrzymanie kontroli nad planetą Ziemia.

Widoczny znak tej epickiej bitwy nastąpił, gdy niewolnik Rothschildów francuski prezydent Emmanuel Macron odwiedził w zeszłym tygodniu prezydenta USA Donalda Trumpa. Zostało to uchwycone na poniższej fotografii, przesłanej przez źródła Pentagonu.

Trump i MacronPodpis Pentagonu jest następujący: “Podczas gdy Macron pokazuje satanistyczne znaki ręką, Melania Trump 24 kwietnia wysyła wiadomość do Rothschildów, że Białe Kapelusze mają kontrolę.”

Podczas swoich spotkań z Trumpem Macron udawał, że popiera irańskie porozumienie nuklearne, które rzekomo powstrzymuje Iran przed posiadaniem broni jądrowej, podczas gdy w rzeczywistości Rothschildowie dostarczali Iranowi zarówno pieniądze jak i broń nuklearną w ramach ich fanatycznych starań o rozpoczęcie III Wojny Światowej, według członków irańskiej rodziny królewskiej. Irańczycy wciąż mają pociski z głowicami neutronowymi, które zostały im przekazane przez reżim Busha, ponieważ reżim Obamy odmówił przyjęcia ich z powrotem, mówią źródła.

Prawdziwa bitwa nie polega więc na “powstrzymaniu Iranu przed zdobyciem broni nuklearnej“, jak to się nam bębni w mediach korporacyjnych kontrolowanych przez Chazarów. Prawdziwa bitwa toczy się pomiędzy ludźmi, którzy chcą prawdziwego pokoju na Bliskim Wschodzie, a fanatykami religijnymi próbującymi rozpocząć Armagedon.

Jest niemal pewne, że po ataku nuklearnym na Syrię nastąpi atak odwetowy na Izrael lub Arabię Saudyjską, ponieważ fanatycy, obawiając się o własne życie, próbują ratować się rozpoczynając wojnę światową. Organizacja Białego Smoka i ich sojusznicy będą starali się nie dopuścić do eskalacji w kierunku nuklearnego piekła, kontynuując systematyczne usuwanie władców w Izraelu, Iranie, Arabii Saudyjskiej, Europie, Rosji i Stanach Zjednoczonych, a także gdzie indziej, którzy zamierzają doprowadzić do tego.

Bitwa w USA przeciwko satanistom dobiega końca, mimo że w przypadku 25500 zamkniętych aktów oskarżenia nie podjęto jeszcze działań. W ubiegłym tygodniu Przewodniczący Kongresu Paul Ryan był ostatnim z obszernej listy potężnych ludzi, którzy zostali usunięci. Pamiętajcie, że George Soros, David Rockefeller, Zbigniew Brzezinski, Hillary Clinton, Barack Obama, Barbara Bush, John McCain itp. są już wyeliminowani.

Sataniści próbowali stworzyć iluzję, że ta czystka nie ma miejsca, dzięki cyfrowemu ożywieniu kluczowych osób, takich jak Clinton, George Soros i Bill Gates. Na przykład w ubiegłym tygodniu przywrócili zawoalowaną groźbę Gatesa, by zabić miliony ludzi przy pomocy broni biologicznej.

https://gizmodo.com/bill-gates-warns-30-million-people-could-die-from-flu-p-1825615528

Tego rodzaju cyfrowe oszustwo nie zmienia rzeczywistości, że tych ludzi już nie ma.

Jednakże satanistyczni przywódcy, tacy jak Theresa May w Wielkiej Brytanii, Macron we Francji, Benjamin Netanyahu w Izraelu i Angela Merkel w Niemczech, nadal działają.

Usunięcie Macrona może być następnym krokiem. Tutaj, “Sąd Najwyższy Krajowej Rady Tymczasowej, który jest jedynym legalnym organem wymiaru sprawiedliwości we Francji, wydał nakaz aresztowania dla Macrona i jego nielegalnego rządu” i mają nadzieję na jego egzekwowanie w dniu lub około 5 maja, według Rady.

Rada zauważa, że ​​oprócz pokazania satanistycznego gestu w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu, Macron umieścił symbol satanistyczny w biurze prezydenckim i wygłaszał przemówienie z głową, tuż pod okiem na szczycie piramidy.

https://www.francetvinfo.fr/politique/emmanuel-macron/les-cinq-elements-de-decor-qu-il-fallait-voir-pendant-l-interview-d-emmanuel-macron_2422097.html

https://youtu.be/yqzclCq4qg0

Warto zauważyć, że dąb posadzony w zeszłym tygodniu w Waszyngtonie przez Macrona i Trumpa zaginął, mówią źródła Rady.

https://twitter.com/Breaking911/status/990714893677494272

W Wielkiej Brytanii osaczona premier May straciła znaczącego sojusznika w ubiegłym tygodniu, podczas gdy minister spraw wewnętrznych Amber Rudd została zmuszona do dymisji, rzekomo w związku ze znęcaniem się nad imigrantami. Minister spraw wewnętrznych w Wielkiej Brytanii jest odpowiedzialna za służby szpiegowskie MI5, została ona naprawdę usunięta z powodu jej zaangażowania w fałszywe historie o atakach gazowych w Wielkiej Brytanii i Syrii mające na celu sprowokowanie wojny, podają źródła MI6. May wkrótce zostanie usunięta i zastąpiona zwolennikiem prawdy o 9/11 i 3/11 Jeremym Corbynem, podają źródła MI6.
W Rosji toczy się wiele intryg na wysokim szczeblu, w których Chazarzy histerycznie obwiniają o sfałszowanie wyborów, gazowanie ludzi itd. Następująca informacje wywiadowcze zostały nam przesłana przez źródło Białego Smoka (WDS) wewnątrz Rosyjskiego aparatu wywiadowczego:

FSB i rządowa agencja kontrolująca internet zaczęły blokować wiele stron internetowych i domen pod hasłem ‘walki z terrorystami’, ale w rzeczywistości przeprowadzali eksperymenty związane z zamykaniem Internetu z zewnątrz. Spojrzałem na komercyjną część tej historii i zobaczyłem, że cała rosyjska część Internetu – ważne portale, zasoby, media itp. należą wyłącznie do Żydów. Ponadto mają także udziały w Facebooku (10%) i nadal kupują więcej jego udziałów. Są częścią grupy przestępczej, która kupuje udziały za pomocą różnych osób lub organizacji, które wyglądają, jakby nie były połączone, ale tak właśnie jest. Ta grupa jest powiązana z Rockefellerami i niektórymi agencjami rządowymi.

Pamiętajcie, Facebook kontrolowany jest przez Marka Zuckerberga, wnuka Davida Rockefellera.

Źródło mówi również, że ten ruch w celu kontrolowania rosyjskiego Internetu jest również w jakiś sposób związany z naciskami wewnątrz Rosji, aby uczynić posiadanie kryptowalut przestępstwem zagrożonym karą do czterech lat więzienia.
Można się domyślać, że ciągłe dążenie do przejęcia kontroli nad rosyjskim Internetem ma na celu próbę zmanipulowania rosyjskiej opinii publicznej do popierania wojny czasów ostatecznych. Może to być również strategia mająca na celu podważenie chrześcijańskiego odrodzenia w Rosji.

W każdym razie, na razie skupienie się na zakończeniu nieustającej wojny będzie zakończeniem procesu pokojowego w Korei, mówią źródła Pentagonu. W tym celu admirał Harry Harris zostanie wysłany do Seulu jako ambasador, który będzie wojskowym gubernatorem zjednoczonego półwyspu.

Gdy kwestia koreańska zostanie rozstrzygnięta, koncentracja na wprowadzeniu pokoju zostanie przeniesiona do Arabii Saudyjskiej, zgodnie ze źródłami WDS w Azji.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/04/30/big-showdown-expected-in-middle-east-as-end-game-approaches-for-saudi-israelia/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/05/03/benjamin-fulford-wielka-rozgrywka-oczekiwana-jest-na-bliskim-wschodzie-jako-koniec-gry-dla-arabii-saudyjskiej/

Wypowiedz się