Jaki Putin na kolejną kremlowską turę ?

Dalsze folgowanie Izraelowi i jego do cna skompromitowanemu koszernemu reżimowi z Waszyngtonu, niczego dobrego światu nie wróży.

Inauguracja Putina na kolejną turę wywołała sporo komentarzy i spekulacji. Amerykański znawca rosyjskiej tematyki, były analityk CIA, komentuje[i] nominacje nowego gabinetu kremlowskiego.

Według niego, a także wielu dobrze poinformowanych obserwatorów rosyjskiej sceny politycznej, kolejne premierostwo Miedwiediewa, jak również pozostawanie przy władzy dotychczasowych rosyjskich „ekspertów finansowych” , jest powodem do niepokoju świadomej części patriotycznego elektoratu Federacji.

Również zmiana stanowiska rosyjskiego w sprawie dostarczenia Syrii systemu antyrakietowego S-300[ii], która to po wizycie Netanjahu[iii] w Moskwie została zastopowana, wywołuje zrozumiałe zaniepokojenie wolnej  opinii publicznej.

Prezydent Putin jawi się jedynym obrońcą wielo-polarnego świata w obliczu zakusów USA i Zachodu w ramach nowego porządku światowego NWO. Stąd też każdy dobrze poinformowany obserwator „patrzy mu na ręce” bez ustanku.

Autentyczni ekonomiści zachodni, tacy jak dr Paul Craig Roberts[iv], czy dr Michael Hudson[v], od lat nawołują Federację do „wojny finansowej” z Wall Street, która byłaby niewątpliwie lepszą alternatywą niż w jej zastępstwie majaczący na horyzoncie globalny konflikt nuklearny.

Bierność Rosji w tym aspekcie tłumaczona jest ociąganiem się ekonomicznego super-mocarstwa, jakim są Chiny, do współpracy z Kremlem w tym zakresie.

Dalsze folgowanie Izraelowi i jego do cna skompromitowanemu koszernemu reżimowi z Waszyngtonu, niczego dobrego światu nie wróży. Zaczynają dostrzegać to nawet amerykańscy wasale z Europy, tacy jak Niemcy, Francuzi, czy Anglicy.

Według mnie, obecna dziwna „miękkość” Putina może wynikać z następujących przyczyn:

-był on zawsze dobrze zakamuflowanym agentem globalizmu i teraz nadszedł nań czas uaktywnienia się;

-osłabł w walce z wewnętrzną żydowską oligarchią finansową, polityczną i kulturalną, co zmusza go do ustępstw;

-taktyczne wymogi jego strategicznego planu walki z Zachodem wymagają dalszego tymczasowego tolerowania Izraela i globalnych żydowskich elit.

Czas pokaże, która z powyższych alternatyw jest zgodna z  prawdą.

Miejmy nadzieję, że ta ostatnia. W przeciwnym bowiem przypadku ciemny horyzont przyszłości świata stanie się jeszcze bardziej złowrogi.

[i] https://thesaker.is/medvedev-re-nomination-this-does-not-look-good/

[ii] https://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-russia/russia-after-netanyahu-visit-backs-off-syria-s-300-missile-supplies-idUSKBN1IC0SW

[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Binjamin_Netanjahu

[iv] https://www.paulcraigroberts.org/

[v] https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/09/economic-truth-turn-michael-hudson/

WYBRANE KOMENTARZE

Jak kij popłynie,

zobaczymy zapewne dopiero po Mundialu w Rosji.

lorenco 13.05.2018 17:35:31

Putin

Żeby cokolwiek zrobić, to trzeba wiedzieć jak.
Trzeba mieć pomysł, odwagę, zdecydowanie.
W starożytnym Rzymie był wódz imieniem Kunktator
Quintus Fabius Maximus Verrucosus Cunctator
Nazwisko to stało się synonimem zwlekania, braku zdecydowanego działania, odkładania na później.
W historii Polski Mieszko II i Bolesław III mieli przydomki gnuśny.
Rosja miała różnych władców, Iwana III Srogiego, Iwana IV Groźnego, Piotra Wielkiego, Stalina ( od słowa stal) Gorbaczowa, w USA z przydomkiem garbage ,,śmieć”, ,,śmietnik” i Putina małego.

put in = ang. położyć w , włożyć

Już w młodości było widać że wyrośnie na ,,twardziela”,
no ale talenta jednak ma spore, tyle lat się utrzymać na stołku.

Oświat 13.05.2018 17:43:22

@Oświat 17:43:22

Co ma j. angielski do Rosji?
Po rosyjsku: по пути – w drodze.
Droga – путь.
Czyli Putin to droga, droga do celu.

lorenco 13.05.2018 17:59:13

@Oświat 17:43:22

Ze zdjęcia podobny do Kevina z filmów: Kevin sam w domu itd.

lorenco 13.05.2018 18:01:05

@lorenco 17:59:13

,,Czyli Putin to droga, droga do celu.”

Tylko jaki ten cel?

Oświat 13.05.2018 19:02:08

Putin nie chce teraz wielkiej wojny.
Czas działa na korzyść Putina a na niekorzyść globalnej mafii żydowskiej.
Putin czyści Syrię i czeka aż globalna mafią zacznie się załamywać pod ciężarem własnych długów.
Putin czeka aż zacznie działać lawina deficytu USA wywołana odejściem od dolara Chin, Rosji i Iranu. (mniejsi się na razie boją by nie skończyć jak Irak czy Libia).
Rosja kończy Nord Stream II. Ropa i gaz drożeją.
Chiny uruchomiły jedwabny szlak (kolejowy) do Iranu.
Iran już nie jest podatny na embargo USA (Chiny mają wszystko czego potrzeba).
W Libanie wygrywa Hesbollach, Terroryści w Syrii są skutecznie likwidowani. żydzi szaleją że ich terroryści tracą pozycje w Syrii.
Te żydowskie prowokacje chociaż medialne (i zakłamane) nie zmieniają w niczym ogólnej sytuacji.
Putin czeka, aż najsilniejszy wasal globalnej mafii żydowskiej się zawali pod ciężarem długów lub na skutek rewolucji w USA (ludzie mają dość życia w żydowskim matrixie).
Rosja się umacnia (ropa, gaz, zbrojenia, nowe technologie, jedwabny szlag z Chinami…współpraca z Turcją, z Iranem… to bogate gospodarki).
Ogólnie jest raczej lepiej niż gorzej.
Jedyne pytanie co zamierzają Amerykanie w stosunku do Iranu.
Putin wszelkie zakusy militarne będzie tonował …negocjował… a nawet ustępował… a czas płynie… nowe bronie nasycają armię Rosji, Iranu, Chin.

Oscar 13.05.2018 19:13:51

@Oświat 19:02:08

Teraz, jak mówił Putin po zaprzysiężeniu: przede wszystkim gospodarka i poprawa bytu obywateli – to wewnętrznie.
Natomiast droga w polityce zewnętrznej, a to nas najbardziej interesuje, nic nie wiadomo.

lorenco 13.05.2018 19:29:11

@Oscar 19:13:51

Co Amerykanie? Będą straszyć i tyle. To już nie te czasy jak rozwalili Jugosławię, Irak czy Libię.

lorenco 13.05.2018 19:33:54

Za: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/143720,jaki-putin-na-kolejna-kremlowska-ture

 

Uroczysta inauguracja prezydentury W.Putina

Ta kadencja prezydencka W.Putina może być decydująca dla historii Rosji i świata.

W wielkim pałacu kremlowskich odbyła się dzisiaj uroczysta inauguracja prezydentury W.Putina w wyniku zwycięskich wyborów z dnia 18 marca 2018 r.

Jak można było się spodziewać inspirowane z zewnątrz siły, kondotierów tzw. ” demokracji zachodniej” opartej na światowej lichwie i ideologii skolonizowania świata przez sojusz anglosasko-syjonistyczny, próbowały kilka dni wcześniej wywołać lokalne majdany, na wzór praktykowanych w różnych częściach świata kolorowych rewolucji.

Nowa kadencja prezydencka odpowie na pytanie w jakim kierunku ostatecznie pójdzie Rosja i na ile zdolna będzie do pozbycia się wewnętrznego raka żydowskiej oligarchii. Wewnętrzna żydowska V kolumna oraz powiązane z nią grupy interesów i skorumpowanych biurokratów są narzędziem zdestabilizowania Rosji, aby doprowadzić do chaosu – będącego krokiem wstępnym do dezintegracji i podboju Rosji, a tym samym i świata przez globalistycznych ludobójców i psychopatów.

Ta kadencja prezydencka W.Putina może być decydująca dla historii Rosji i świata.

PZ

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/07/uroczysta-inauguracja-prezydentury-w-putina/

WYBRANE KOMENTARZE

WPS

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1518&v=_PlGugz2evk

stanislav 07.05.2018 13:32:40

Wszystkiego zapewne dowiemy się

po Mundialu.
No i życzyć prezydentowi FR aby uznał wreszcie DRL i ŁRL za państwa.

lorenco 07.05.2018 14:08:30

Zastanawia mnie co myślą niemcy o szrederze,

czy traktują go jako zdrajcę czy jako wtyczkę dla robienia wielkich interesów w rosji ?

provincjał 07.05.2018 15:53:10

@provincjał 15:53:10

Niemcy o Szrederze? Czyni on dobrze dla Niemiec, gospodarki Niemiec i dla nici porozumienia z Rosją. Jak coś dobrze czyni dla Niemiec to dlaczego ma być zdrajcą?

lorenco 07.05.2018 16:08:44

@lorenco 16:08:44

Jestem za, aby ktoś z naszych dbał o nasze interesy, szreder w rosji a daniels w polin np.
Kto ma dbać o Nasze interesy skoro une nie są nasze, a zresztą szreder, być może na pokaz nie ma tam dobrej prasy:

„Niemiecki dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung” w ostrych słowach krytykuje w sobotę byłego kanclerza Gerharda Schroedera za przyjęcie stanowiska szefa rady dyrektorów w rosyjskim koncernie naftowym Rosnieft, nazywając jego decyzję „aferą państwową”.

Pozwalając wybrać się na szefa rady dyrektorów Rosnieftu, Schroeder „zmieszał z błotem” urząd kanclerza federalnego – pisze Jasper von Altenbockum w komentarzu zatytułowanym „Głęboki upadek”.

Także po odejściu z urzędu były kanclerz nie jest osobą prywatną – zaznacza komentator. „Przyjęcie eksponowanego stanowiska w przedsiębiorstwie, które jest posłuszne skorumpowanej autokracji i maskuje państwowe przestępstwa, jest niczym innym jak podniesieniem ręki na ten urząd po odejściu z niego” – podkreśla Altenbockum.

Zauważa, że Schroederowi obojętne są opinie krytyków, gdyż obrany przez niego sposób postępowania jest zgodny z jego „samczym dobrym humorem” i „korzystny dla jego portfela”.

Altenbockum przewiduje, że po decyzji Rosnieftu pojawią się głosy, przede wszystkim z Rosji, które będą zwracać uwagę na pozytywne skutki tej decyzji dla dobrych relacji gospodarczych między obu krajami.

Zdaniem komentatora trudno mieć coś przeciwko takim relacjom. „Szczególnie w czasach, gdy Rosją rządzi Putin, co stanowi zagrożenie dla pokoju, Niemcy potrzebują kanałów rozmów z Moskwą. Już w czasach ZSRR, a nawet wcześniej, Niemcy potrafili utrzymywać bliskie kontakty z rosyjskim biznesem” – czytamy w „FAZ”.

Takie kontakty powinny być jednak domeną niemieckich firm, a nie byłego kanclerza – zastrzega Altenbockum.

„W tym przypadku były szef niemieckiego rządu robi z siebie tubę agresywnej polityki, która stanowi zagrożenie dla małych krajów na obrzeżach Unii Europejskiej – Estonii, Łotwy i Litwy; paple to, co zleca mu Moskwa, najwidoczniej czerpiąc z tego satysfakcję” – ocenia komentator.
Autor zwraca uwagę na „wstydliwe milczenie” panujące w tej sprawie w Niemczech i krytykuje niemieckich socjaldemokratów z SPD, macierzystego ugrupowania Schroedera, którzy mówią o „prywatnej sprawie” byłego kanclerza. „To jest afera państwowa” – podkreśla Altenbockum.

Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder został wybrany w piątek na szefa rady dyrektorów Rosnieft – rosyjskiego koncernu naftowego objętego zachodnimi sankcjami w związku z naruszaniem przez Moskwę suwerenności Ukrainy. Według mediów Schroeder utrzyma zarazem stanowisko przewodniczącego komitetu akcjonariuszy spółek Nord Stream i Nord Stream 2.”

http://gosc.pl/doc/4214271.Zaden-kanclerz-nie-upadl-tak-nisko-jak-Schroeder
O dawnych sojuszach nie pomnę.

provincjał 07.05.2018 16:48:23

@provincjał 16:48:23

„Takie kontakty powinny być jednak domeną niemieckich firm, a nie byłego kanclerza – zastrzega Altenbockum.”
No cóż, były kanclerz jest bardziej przedsiębiorczy, niż niemieckie firmy.

lorenco 07.05.2018 17:21:09

To zapewne ostatnia kadencja Putina.

Za 6 lat będzie już za stary.
Kluczowe jest kto i jak go zastąpi.
Putin to niewątpliwie największy przywódca Rosji wszech czasów.
Ciekawe czy globalna mafia żydowska przetrwa 6 lat Putina.
Czy problemy Świata i Putina przejdą na następcę czy świat już będzie wielobiegunowy i bezpieczny.

Oscar 07.05.2018 17:51:35

WPS

Владимир Путин приехал на инаугурацию на новом лимузине проекта «Кортеж». Проект предусматривает создание президентского лимузина и линейки автомобилей на единой модульной платформе для первых лиц страны. Разработкой автомобилей «Кортеж» занимается ФГУП «НАМИ». Инвестиции бюджета в проект – 12,4 млрд руб. Министр торговли и промышленности Денис Мантуров обещал, что автомобиль подготовят к инаугурации президента

Władimir Putin na inaugurację przyjechał limuzyną nowego projektu ” Orszak”. Projekt przewiduje stworzenie limuzyny i linii produkcyjnej samochodów na jednym module podwozia dla pierwszych osób w państwie. Opracowaniem projektu zajmuje się Państwowe Centrum Naukowe Federacji Rosyjskiej Federacyjne Przedsiębiorstwo Państwowe ( FGUP) „NAMI” . Inwestycje budżetowe w ten projekt- 12,4 mld rub ( ok. 210 mln $). Minister handlu i przemysłu Denis Manturow obiecał, że samochód przygotują na inaugurację prezydenta.

https://www.vedomosti.ru/politics/galleries/2018/05/07/768766-kak-viglyadit-limuzin#/galleries/140737494012948/fullscreen/1

http://nami.ru/

http://nami.ru/ob-institute

http://nami.ru/projects/emp

stanislav 07.05.2018 23:38:30

@Oscar 17:51:35

Tu pan pewnie trochę przesadził :))))

O bohatera wszech czasów zapytali naszych sąsiadów socjolodzy z Ośrodka Lewady, 38 proc. respondentów wskazało na Stalina.

Władimir Putin w tej klasyfikacji (z 34 proc.) znalazł się na drugim miejscu, które dzieli z „naszym wszystkim”, jak Rosjanie zwykli określać poetę Aleksandra Puszkina.
Prezydentowi i poecie na dwa punkty ustąpił Władimir Lenin, na pięć – car Piotr I.
W dziesiątce zmieścili się jeszcze kosmonauta Jurij Gagarin, pisarz Lew Tołstoj, marszałek Gieorgij Żukow, caryca Katarzyna II, poeta Michaił Lermontow.

za:http://wyborcza.pl/7,75399,22014076,stalin-jest-dla-rosjan-najwybitniejsza-postacia-w-historii-kraju.html

stanislav 07.05.2018 23:41:54

WPS

https://www.youtube.com/watch?v=SFxSas1L4_g

stanislav 08.05.2018 00:23:25

@stanislav 00:23:25

https://tsargrad.tv/shows/pochemu-putin-vnes-kandidaturu-medvedeva-na-post-premera-gost-sergej-glazev_130408

stanislav 08.05.2018 01:20:33

@provincjał 15:53:10 pyta !

Słowianin Lach odpowiada żydowi o nicku @provincjał !

To zależy jacy Niemcy ? żydowscy niemcy w Niemczech uważają SZREDERA ZA ZDRAJCE ! [ ale to tylko żydzi ! ]
Niemcy germanie uważają SZREDERA za mądrego Niemca ! bo SZREDER prowadzi NIEMCY DO WSPÓŁPRACY Z ROSJĄ !!! A NIE DO WOJNY JAK CHCĄ żydzi w Niemczech !

Współpraca z Rosją to gwarancja pokoju i dobrobytu ! rządy żydowskie to gwarancja wojny biedy zboczenia i okradania społeczeństw !

ele 08.05.2018 09:51:04

@stanislav 23:41:54

Zgoda. Stalin jednak wprawdzie po trupach, ale zbudował potęgę gospodarczą ZSRR no i wygrał II wojnę światową.
Putin nie po trupach odbudowuje i rozwija gospodarkę Rosji i już walczy w Syrii (to te~w istocie III wojna światowa na razie Proxy)

Ja Stalina zdyskwalifikowałem z powodu pierwiastka zbrodniczego.

Oscar 08.05.2018 13:12:00

@ele 09:51:04

Masz rację.
Żydzi zdegenerowali swoją nowomową wiele istotnych znaczeń.

Dzisiaj pojęcie Niemiec nie znaczy nic.. ot gość z niemieckim paszportem ale to może być turek rusek, polak, żyd, murzyn, arab..cokolwiek…i żydzi bu ukrywać swoją tożsamość piszą .. Niemiec, niemieckie media (podczas gdy one są żydowskie)

To całkiem odwrotnie jak w przypadku obozów koncentracyjnych gdzie przymiotnik narodowy musi pochodzić od właściciele, organizatora, a nie od położenia geograficznego.

Pojęcie Niemiec, Niemcy w żydowskich mediach jest pojęciem wieloznacznym… wprowadzającym w błąd.
Jak islamista z niemieckim paszportem gwałci kobietę to żydowskie media piszą Niemiec zgwałcił.

żydów trzeba pogoić od władzy, finansów i mediów i wszystko wróci do Normy. Niemiec będzie białym blondynem … arab będzie arabem mieszkającym w Niemczech, turek Niemieckim Turkiem, a żyd niemieckim żydem.
I wtedy media nie będą już tak kłamać jak teraz.

Paru żydów zgłasza sprzeciw, a żydowskie media piszą, że Naród niemiecki jest przeciwny…albo oburzony..
Z tym trzeba skończyć.

Oscar 08.05.2018 13:20:15

@Oscar 13:12:00

Stalin, to postać szczególnie w Polsce zupełnie zakłamana, ze względu na manipulację Żydów, którzy nigdy mu nie wybaczą, że skutecznie przeciwstawił się ich planom eksterminacji Rosjan i przejęcia Rosji w ich władanie.

Polacy mają całkowicie spaczony wizerunek Stalina przez pryzmat żydowsko-anglosaskiej, antypolskiej polityki i propagandy.

Zbrodnie „stalinowskie” czekają wciąż na obiektywne wyjaśnienie.

stanislav 08.05.2018 14:06:50

@ele 09:51:04

Panie „Slowianin”, Schroeder, to stara, żydowska rodzina bankierska z Hamburga. Należy zatem być bardziej powściągliwym w ocenach i etykietach.

stanislav 08.05.2018 14:09:53

WPS

https://www.vesti.ru/doc.html?id=3015144#

stanislav 08.05.2018 14:27:17

@stanislav 14:27:17

https://www.vesti.ru/doc.html?id=3014941&tid=111902

stanislav 08.05.2018 14:32:02

Za: http://wps.neon24.pl/post/143629,uroczysta-inauguracja-prezydentury-w-putina

Wypowiedz się