„Szczurzy król”

szczurzy król

Przypominamy ważny film „Szczurzy król” w kontekście relacji polsko-żydowskich i haniebnych działań żydów, w tym bardzo wielu ukrywających się pod polskimi nazwiskami – wobec Polaków, gospodarzy ziem nad Wisłą i Odrą od co najmniej 10 tysięcy lat, co potwierdzają badania genetyczne z wykopalisk.

Film pokazuje jak programuje się obecny niezwykle agresywny świat, w którym żyjemy.  Eksperyment na szczurach – gatunku bardzo społecznym w organizacji życia zbiorowego – pokazuje jak zdeprawować i zniszczyć zbiorowość, zaczynając od demoralizacji, a wręcz deprawacji jednostek. Te same zasady powszechnie stosuje się w zbiorowości ludzi i poprzez bezwzględną rywalizację, egoizm, chciwość i brak zasad moralnych, prowadzi się do samozagłady. Ideologią, która to realizuje, jest przede wszystkim neoliberalizm i globalizm. Atmosfera braku zasad moralnych niszczy mechanizm samoobrony społecznej i wtedy wcześnie czy później pozostają nieliczni lub nawet giną wszyscy.

Szczury są mądrzejsze od ludzi, ponieważ nie przyjmują zdegenerowanych, egoistycznych jednostek do społeczności, słusznie uważając, że te jednostki zarażą inne i kwestią czasu rozsadzą zbiorowość szczurów od środka, doprowadzając do wyginięcia populacji. Szczury kierując się instynktem umysłu zbiorowego uznają za główną wartość ich społeczeństwa, nie pożywienie, i nie nawet życie pojedynczego szczura, lecz zasady moralne.

W społeczeństwie ludzkim nie ma takiej świadomości, ani instynktu samozachowawczego i dlatego następuje proces niszczenia ludzkiej zbiorowości przy użyciu technologii „szczurzy król”. My jako ludzie w swoim zadufaniu nie jesteśmy w stanie przyznać, że szczury mają rozum, inteligencję, w swoim życiu kierują się nie tylko instynktem, sprytem, ale i doświadczeniem w interesie społeczności szczurów, a nie jednostek.

Na podsumowanie wschodnia mądrość, która mówi, że „Nie możesz zabić smoka, ponieważ zabijając, sam się nim stajesz”.

Redakcja

Wypowiedz się