Świat pyta: “Czy Ameryka oszalała?”

Żydzi - obrońcy pokoju

Obecne przywództwo świata anglosaskiego działa w sposób, który można opisać jedynie jako szalony, poprzez jedno wyraźnie fałszywe, palące twierdzenie po drugim, z daremną próbą rozpoczęcia III wojny światowej.  Robią tak, ponieważ obecne przywództwo dosłownie walczy o przetrwanie, ponieważ koła sprawiedliwości nieuchronnie zbliżają się do siebie.

Dlatego ostatnio zauważyliśmy, że histeryczne twierdzenia brytyjskiej premier Teresy May, że Rosja używa gazu trującego w Wielkiej Brytanii, są odrzucane przez ekspertów jej własnego rządu. 

Właśnie dlatego prezydent USA Donald Trump był albo szantażowany, albo oszukiwany jako idiota, aby ponownie fałszywie oskarżyć rząd syryjski o atakowanie własnych cywilów za pomocą broni chemicznej. W obu przypadkach oskarżenia ostatecznie pochodziły od sprawców zbrodni. 

W Wielkiej Brytanii to elementy własnych służb wywiadowczych spowodowały incydent z trującym gazem, potwierdzają źródła CIA i MI5. Rosyjski wysłannik ONZ Wasilij Nebenzya nazwał zachowanie Wielkiej Brytanii “teatrem absurdu”.

W przypadku Syrii agenci ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zostali złapani na gorącym uczynku posiadania zakazanej broni chemicznej.

https://www.veteranstoday.com/2018/04/08/proof-intel-drop-trump-bolton-behind-syria-chemical-attacks-confirmed/
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow podsumował poglądy wielu krajów na temat amerykańskiej polityki zagranicznej pod rządami Trumpa, nazywając je “wysoce kontrowersyjnymi”, “niejasnymi” i prowadzonymi przez ludzi, z których żaden nie miał więcej niż rok doświadczenia w tej pracy.
http://tass.com/politics/997996 http://tass.com/politics/997996

[Dobry artykuł w języku niemieckim na voltairenet.org tutaj ]

 Dostrzega się coraz wyraźniej głoszone opinie, że rząd Trumpa łamie wszystkie ważne porozumienia międzynarodowe osiągnięte w ostatnich latach, nie oferując alternatywy.

Przykładem może być działalność decydentów amerykańskiego handlu, którzy wbrew zaleceniom Pentagonu  zapowiedzieli wojnę handlową z Chinami, wojnę której nie mogą wygrać działaniami rynkowymi.

W odpowiedzi rząd Chin  zapowiedział już “walczyć do końca za wszelką cenę”.

Co się tutaj dzieje? 

Odpowiedź wydaje się prosta –  przywódcy państw zachodnich, którzy wywołali wojnę nazwaną wojną z terroryzmem i różnymi późniejszymi inwazjami, boją się utraty władzy i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej za popełnione zbrodnie wojenne.  To jest prawdziwy powód, dla którego działają oni zbiorowo w sposób irracjonalny i histeryczny.

Sytuacja w USA rozwija się dynamicznie,  źródła informują o rozpoczęciu wojny domowej.  Wojnę tą prowadzi faszystowska frakcją mafii Chazarskiej, odpowiedzialna za atak 11 września, wojnę w Iraku i  Fukushimę z amerykańskimi patriotami, którzy chcą przywrócić w kraju – demokrację i rządy prawa.

W przeciwieństwie do otwartych działań militarnych jakie znamy z wcześniejszych wojen domowych, dzisiaj walczy się o narzędzia kontroli „zdrowego rozsądku”, w tym finanse, ośrodki propagandy, nie stroniąc od cyber wojny, celowych zabójstw i skrywanych starć sił specjalnych.

Ciągłe ataki na Facebooka, Amazon, Google, Twittera i Microsoft, mimo że internetowi giganci próbują cenzurować Internet, są tylko jednym z widocznych aspektów tego nowego rodzaju wojny.

Istnieje również wojna kosmiczna i ezoteryczny wymiar, który jest widoczny dla ludności na powierzchni w małych wglądach, podobnie jak ludzie na łodzi obserwującej bitwę między morskimi potworami, która zwykle odbywa się pod wodą.

Chazaria 11

Rozpoczęto także wojnę w kosmosie.   Dowodem jest rzekoma katastrofa chińskiej stacji kosmicznej Tiangong-1.  Faktycznie stacja została zestrzelona przez siły amerykańskie w odwecie za niedawne „katastrofy” amerykańskich okrętów wojennych, za które źródła CIA obwiniają  Chińczyków.

Według informacji CIA,  aktualnie w stronę Morza Południowochińskiego zmierzają trzy grupy lotniskowców US Navy z zadaniem  by stawić czoła chińskiej flocie. (…)

Rzeczywiście, obie grupy mogłyby rzeczywiście stanąć w obliczu wspólnego wroga, mówią źródła Pentagonu.  Większość działań odbywa się pod wodą i w tajemnicy, według źródeł.

Według źródeł CIA, prawdziwym powodem „machania szablami” przez  państwa zachodnie jest to, że Chiny przejęły faktyczną kontrolę nad Morzem Południowochińskim

Oto podsumowanie raportu CIA na temat sytuacji:

“Każdego roku transport towarów przez Morze Południowochińskie szacowany jest na 5 bilionów dolarów, a kraj kontrolujący przepływ tych towarów kontroluje w zasadzie 5 bilionów dolarów i wszystko, co się z tym wiąże.

Marynarka Wojenna Armii Ludowo-Wyzwoleńczej Chin  (PLA Navy) rozpoczęła w 2016 r. budowę sieci aktywnych i pasywnych czujników ruchu wszelkich jednostek pływających. Czujniki osadzane są na głębokości ok. 3000 stóp, w konstrukcji wykonanej z zastosowaniem nowo opracowanego cementu, zawierającego specjalne polimery, przez co uznawany jest jako najlepszy na świecie. Konstrukcje te mogą pozostawać w wodzie przez okres ponad 150 lat bez utraty swoich parametrów technicznych. System ten obejmuje również ochronę podwodnych akwenów przyległych do baz morskich, zamontowano tam specjalne kamery i platformy głębinowe.

(Zwykle przy tego typu systemach wykrywania jednostek pływających instaluje się zdalnie sterowane systemy ich zwalczania. W tym przypadku źródła nie potwierdzają takiego stanu, co nie oznacza, że ich nie ma lub nie będzie w najbliższej przyszłości. red.).

 Na dnie morskim w tej strefie zainstalowano także specjalne hydrofony i detektory anomalii magnetycznych, które pomagają w autonomicznym wykrywaniu i śledzeniu wszelkich okrętów – nawodnych i podwodnych, a także statków handlowych. Ustanowienie strefy ograniczonego dostępu i możliwość odmowy dostępu do dróg wodnych,  uważane jest przez Chiny za kluczowe dla ich bezpieczeństwa.

Realizacja  rojektu dobiega końca. Akwen o powierzchni blisko 2 milionów km2 , na którym posadowiono ten system – Chiny  jednostronnie ogłosiły w 1947 roku swoim historycznym terytorium morskim.  Dotąd w tej sprawie opublikowano ledwie kilka artykułów, bardzo ogólnie informujących o temacie. Jest też kilka filmów z YouTube, ale dalekie są one od rzetelnego przedstawienia istoty.

“Było kilka artykułów na ten temat, ale nic naprawdę szczegółowego. Jest kilka filmów z YouTube, ale tak naprawdę nie mówią one prawdziwej historii.

“Zostało to niedawno opublikowane w Zee News India:

https://www.google.co.id/amp/zeenews.india.com/world/pla-builds-the-great-underwater-wall-in-south-china-sea-for-warfa-advantage-2082947. html / amp

Nigdzie dotąd nie zwrócono uwagi na fakt, że „podmorska ściana” Chin znajduje się ledwie 7 km od wybrzeża Wietnamu i 25 km od wybrzeża Brunei.  Żaden rząd nie chce nagłośnić tej sprawy. Dostałem tę informację od miejscowego człowieka, który widział gdzie faktycznie przebiegają granice).  Jest znacznie więcej niejasności w tej historii, która szerzej wypłynęła wczoraj wieczorem.  Ostatnie  amerykańskie i chińskie manewry wojskowe na Morzu Południowochińskim rozpoczęły się właśnie z powodu rzekomej “wojny handlowej”, która rozpoczęła się między tymi dwoma krajami.
https://youtu.be/CadtB16S6Ko

 “Nasuwają się ważne pytania:  dlaczego nie zostało to ujawnione i zatrzymane dwa lata temu;  czy Chiny rzeczywiście mają historyczne prawo do uznawania wyłączności na znacznej części Morza Południowochińskiego?”    Jak dotąd wygląda na to, że tak jest.

(Czy nie budzi to skojarzeń ze znanymi faktami, że jest to przygotowywana prowokacja i próba wciągnięcia Chiny w kolejną wojnę? – red.)

Wysocy rangą chińscy oficjele wywiadu twierdzą, że Chiny odzyskują swoje terytorium, które utrzymywały w historii do XIX w. kiedy to  zachodnie państwa swymi okrętami wojennymi  odebrały go. Dlatego Chiny musiały zbudować nową, skuteczną linię obrony, na głębokim akwenie (3000 stóp), gdzie dotąd okręty podwodne innych państw mogły poruszać się niezauważalnie.  System ma zagwarantować, że żaden kraj nie pokusi się na wykonanie  prewencyjnego uderzenia nuklearnego przeciwko Chinom” – powiedział były urzędnik Biura Politycznego.

Jest teraz jasne, że 26 marca był początkiem handlu „futures z juanem” w szanghajskim „futalu”, co Chińczycy starannie przygotowywali od co najmniej dekady.  Zaczęło się to w 2008 roku, kiedy mafia chazarska zagroziła Chinom przerwą w dostawach ropy na Bliskim Wschodzie i blokadą jej wybrzeża, jeśli spróbują uzurpować petrodolara.

 Atak z 11 marca 2011 r. w Fukushimie, w Japonii zastraszył Japończyków i uniemożliwił im nacjonalizację Banku Japonii, ważnego ośrodka systemu petrodolarowego. Chińczycy wzięli to za lekcję i zbudowali Wielką Chińską ścianę podwodną, ​​aby zapobiec podobnemu atakowi.

Chińczycy zaczęli także zaopatrywać się w ropę naftową z Afryki, Rosji, Ameryki Południowej i innych krajów, aby przygotować się do ich wielkiego ruchu.  Zakończenie budowy gazociągu o wydajności 600 000 baryłek dziennie z Rosji w styczniu było jednym z ostatnich przygotowań.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-01/second-chinese-crude-oil-pipeline-linked-to-russia-s-espo-opens

 Jednak tego chińskiego ruchu przeciwko petrodolarowi nie należy mylić z ruchem przeciwko Stanom Zjednoczonym.  Jest to rzeczywiście krok przeciwko 700 lub większej liczbie Khazar Mafiosi, którzy wykorzystywali swoją pozycję i poprzez kontrolę systemu petrodolarów, uczestniczyli w realizacji planu zniewolenia ludzkości.

W rzeczywistości patrioci w Stanach Zjednoczonych walczą wraz ze swoimi azjatyckimi sojusznikami, aby wyzwolić Amerykanów.  Dlatego “podwodna baza” w Malibu w Kalifornii została zniszczona, co doprowadziło do trzęsienia ziemi o sile 5,3 w dniu 5 kwietnia”, podają źródła w Pentagonie.

[ https://www.suedkurier.de/nachrichten/panorama/Staerke-5-3-Erdbeben-vor-kalifornischer-Keest-Keine-Berichte-ueber-Schaeden;art409965,9685262 ]

Wojsko amerykańskie wyeliminowało „bazę dna morskiego”, która brała udział w atakach, które spowodowały ostatnio tajemnicze pożary w Północnej Kalifornii. . Nie powiedziano dotąd, kto był właścicielem bazy, ale najwyraźniej właściciele ci byli finansowani przez kalifornijską gałąź mafii Chazarskiej.

Dlatego wojsko amerykańskie wcześniej upewniło się, że wszyscy szefowie mafii Khazar zostali usunięci z zarządu gubernatorów Rezerwy Federalnej FED. John Williams, nowy prezes Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku, publicznie oświadczył, że tworzenie amerykańskich pieniędzy powinno wykorzystywać nowe cele, takie jak średni dochód, a nie tylko przekazywać je prywatnym bankom kontrolowanym przez oligarchów chazarskich.  Osiągnięcie “median dochodu” oznacza w zasadzie przekazanie pieniędzy przeciętnemu Amerykaninowi zamiast ezoterycznej elicie.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-03/john-williams-named-next-new-york-fed-chair

W ramach tego ruchu przeciwko Chazarom i ich oszustwom “tworzących pieniądze z powietrza” ustawa została przekazana Kongresowi USA w celu ochrony amerykańskiej waluty za pomocą złota. (Złoto jest dostarczane przez azjatyckich przyjaciół narodu amerykańskiego, mówią źródła w Towarzystwie Białego Smoka.) Na tym froncie trwają tajne negocjacje, powinno to umożliwić uzyskanie “dziesiątek miliardów” dolarów na odbudowę i wsparcie USA, mówią źródła zaangażowane w negocjacje.

https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404/text

[Tutaj na blogu w języku niemieckim: US Congress and Trump chcą standardu złota z powrotem! ] ]

Ta epicka bitwa z chazarskimi zwierzchnikami ma również głęboko niedoceniony afrykański wymiar. Na tym froncie prezydent Zimbabwe, Emmerson Mnangagwa, odwiedził w zeszłym tygodniu Chiny, wyjaśniając, że jego kraj zastosuje chiński model rozwoju.

http://usa.chinadaily.com.cn/a/201804/04/WS5ac3bf60a3105cdcf6516148.html

Pięciu amerykańskich senatorów powitało go, gdy wrócił z Chin, wyjaśniono: “ponieważ afrykańskie złoto i inne zasoby naturalne zabezpieczyły nowy finansowany z aktywów system finansowy” – podały źródła Pentagonu.

 Aby przygotować się do nowego systemu, systematyczne oczyszczanie siatki kontrolnej mafii Khazar w USA będzie kontynuowane, podały źródła. Dotyczy to ataku na sieć podziemnych tuneli i ukrywania się na “wyspie pedofilów” Jeffreya Epsteina

Pojawiły się zdjęcia znanych Chazarów, takich jak były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton z nieletnimi kochankami (zniknęłi z Internetu w momencie pisania tego artykułu).  Ponadto “Departament Sprawiedliwości zamknął witrynę” Sex and Pedophilia Trafficking Backpage.com “, podają źródła.

Wkrótce w Kalifornii może wybuchnąć wojna domowa.”Lewicowa Kalifornia cierpi z powodu procesów sądowych i buntów przeprowadzanych przez samorządy lokalne”, podają źródła w Pentagonie.                                                                                                                                     “Oddziały amerykańskie mogą zostać wysłane, aby stłumić powstanie kalifornijskie” – dodają.”Gwardia Narodowa została wysłana na meksykańską granicę, aby” powstrzymać terrorystów, gangi, narkotyki, broń oraz handel ludźmi i dziećmi “- kontynuowali.

Rozpoczęła się druga rewolucja amerykańska.

[tłumaczenie z maxlove-das-ganze.blogspot.de ]

Wypowiedz się