Upadają kolejne klocki domina – kukiełkowy rząd japoński jest następny

NWO 14

Benjamin Fulford Raport z 12 marca 2018.

Na horyzoncie widać ostateczną klęskę chazarskiej mafii w miarę znikania sieci jej światowej kontroli. Potwierdzają to ostatnie dramatyczne wydarzenia polityczne we Włoszech, Japonii, Korei i USA. Wkrótce zobaczymy również zmiany w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Izraelu – jak potwierdzają liczne źródła.

Najważniejszą wiadomością ubiegłego tygodnia było ogłoszenie planowanego spotkania na szczycie między prezydentem USA Donaldem Trumpem i silnym człowiekiem Korei Północnej, którym jest Kim Jong Un. Obaj przywódcy spotkali się już potajemnie w listopadzie, jak donoszą z Pentagonu.

Publiczne ogłoszenie spotkania oznacza po prostu osiągnięcie kompleksowego porozumienia dotyczącego zjednoczenia półwyspu koreańskiego – potwierdzają powyższe źródła, jak również tajne stowarzyszenia azjatyckie.

Osiągnięte porozumienie zapewni prawdopodobnie pokojową nagrodę nobla dla Trumpa i chińskiego prezydenta Xi Jinping i będzie gwarantować, że żadne oddziały amerykańskie nie przeniosą się na północ od 38 równoleżnika w zjednoczonej Korei.

W związku z tym, niewolnicza chazarska administracja rządowa japońskiego premiera Shinzo Abe ma zostać obalona. Niewolnik Rotszyldów, minister finansów Taro Aso, ma złożyć dymisję zanim Abe zostanie usunięty – potwierdzają liczne źródła.

Widocznym tego znakiem jest atmosfera skandalu w japońskich mediach, które donoszą, że rząd japoński sprzedał z ogromnym rabatem tereny szkole powiązanej z Abe, jego żoną i znaczącą grupo polityków – po czym kłamał na temat tej transakcji.
https://www.japantimes.co.jp/news/2018/03/12/national/politics-diplomacy/finance-ministry-admits-to-altering-moritomo-documents-says-references-to-abe-and-wife-were-deleted/#.WqYkz3yRVz8

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-03-12/japan-finance-minister-under-fire-as-abe-school-scandal-deepens

Prawdziwy skandal polega na tym, że reżim Abe budował laboratorium i zakład produkcyjny broni biologicznych pod przykrywką szkoły weterynaryjnej Kake. Oznacza to, że reżim ten winien jest zbrodni wojennych, nie tylko korupcji. Szkoła miała zostać otwarta w kwietniu, ale nie zgłosił się zaden kandydat aby przystąpić do egzaminów wstępnych.

Japońscy prawicowcy sympatyzujący z dworem cesarskim twierdzą, że cały tajny układ władzy w Japonii, włączając kontrolowany przez jezuitów Ośrodek Badań Strategicznych i Międzynarodowych /CSIS/ odwrócił się od reżimu Abe, który musi upaść.

Jeden z członków gabinetu Abe, który przyznał, że rząd wkrótce upadnie, został wysłany na spotkanie ze Stowarzyszeniem Białego Smoka /WDS/ w zeszłym tygodniu z prośbą, aby zezwolono temu kukiełkowemu rządowi na dalsze funkcjonowanie. Prosił ponadto, aby jednemu członkowi gabinetu Abe zezwolono na obecność w trwających negocjacjach władz wojskowych USA z rządem chińskim na temat przyszłości Japonii « jedynie w celu sporządzania notatek ».

Jednak ani władze wojskowe USA, ani Chiny nie życzą sobie obecności żadnego przedstawiciela niewolniczego reżimu Abe podczas negocjacji – twierdzą zainteresowane źródła. Amerykańskie władze wojskowe zareagowały z furią kiedy stwierdzono, że Kobe Steel celowo dokonała sabotażu wyposażenia wojskowego USA sprzedając niepełnowartościową stal – donoszą z Pentagonu dodając, że nie pozostanie to bez konsekwencji.

WDS twierdzi ze swej strony, że rząd japoński – pomijając Abe i jego wspólników – będzie musiał zgodzić się na nacjonalizację Banku Japonii, wolne i uczciwe wybory i ogłoszenie anulowania wszystkich długów połączonego z jednorazową redystrybucją zasobów. W chwili pisania niniejszego raportu nie otrzymano formalnej odpowiedzi na to żądanie.

Natomiast w USA siły patriotyczne wygrywają nadal w wielkim wymiarze. Największym tego znakiem w ubiegłym tygodniu była rezygnacja byłego szefa Goldman Sachs, Gary Cohna ze stanowiska głównego doradcy ekonomicznego Donalda Trumpa.

« Biały Dom jest uwolniony od Goldman Sachs » ogłosiło triumfalnie źródło z Pentagonu. W rezultacie upadku Cohna, Lloyd Blankfein został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska szefa Goldman Sachs – odnotowuje to samo źródło.

Oznacza to, że nacjonalistycznie nastawiony doradca Trumpa do spraw handlu – Peter Navarro – dyrektor biura do spraw handlu i produkcji, został osobą rozdającą karty w sprawach gospodarczych w Białym Domu. Ogłoszenie wyłączenia Kanady i Meksyku – w odróżnieniu od UE i Japonii – z zastosowania nowych taryf amerykańskich w sprawie aluminium i stali, pokazuje w jakim kierunku pójdzie amerykańska polityka handlowa.

Władze wojskowe USA neutralizują w pierwszej kolejności łatwe cele, tak samo amerykańscy wojownicy handlowi celują najpierw w EU i Japonię, aby zjednoczyć Zachód przed konfrontacją z Chinami. Oczywiście należy to rozumieć jako blef negocjacyjny mający na celu uzyskanie ustępstw, a nie jako początek wojny handlowej.

Innym znaczącym wydarzeniem w USA w ubiegłym tygodniu były działania amerykańskiego prokuratora generalnego Jeffa Sessions, który « ostatecznie zebrał dowody na wytoczenie procesu stanowi Kalifornia, oraz zamierza przedstawić w Kongresie dokumenty dotyczące byłego prezydenta Baracka Obamy i jego planów dotyczących dostępu do broni palnej ». Odnośnie Obamy, informatorzy Pentagonu potwierdzają, że sekretarz stanu Rex Tillerson poleciał w ubiegłym tygodniu do Kenii, aby zapobiec otrzymaniu tam azylu przez Obamę. »

Odnośnie Wielkiej Brytanii, źródła z Pentagonu twierdzą obecnie, że « siatka pedofilska na brytyjskim dworze królewskim, w Buckingham i Westminster może być powiązana również brytyjskimi, australijskimi i kanadyjskimi wpłatami dla Fundacji Clintonów na polecenie królowej ». Niewątpliwie pedofilia i inne paskudne zachowania są szeroko rozpowszechnione w znaczącym segmencie elit Zjednoczonego Królestwa. Poniższy link daje tego najświeższy przykład:
https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/britains-worst-ever-child-grooming-12165527

Jednak autor niniejszego raportu uprzednio odkrył, że oskarżenia wobec królowej odnośnie pedofilii w Kanadzie były sfabrykowane i opłacone przez rodzinę Rockefellerów. Potwierdzeniem lub zaprzeczeniem prawdziwości tych oskarżeń będą najbliższe wydarzenia. Niezależnie od tego, w Zjednoczonym Królestwie nastąpi zmiana władzy a Jeremy Corbyn, który wyjawił prawdę na temat wydarzeń 11 września w Nowym Jorku, ma zastąpić Teresę May na stanowisku premiera – twierdzą źródła bliskie CIA.

Zmiana reżimu przyszła również do Włoch, gdzie partie będące przeciwko UE i obecnemu establiszmentowi uzyskały większość w ubiegłotygodniowych wyborach. Proces ten zajmie kilka miesięcy, ale już trwają szeroko zakrojone negocjacie zarówno w parlamencie, jak z udziałem tajnych stowarzyszeń.

Podjęto również znaczące działania przeciwko niewolniczemu rządowi Rotszyldów Emmanuela Macrona we Francji, gdzie powołano Tymczasową Radę Narodową mającą zastąpić obecny reżim.

Eric Fiorile, członek Rady, skierował appel do ludzi na całym świecie, którego fragment brzmi następująco : « zwracam się do Was w sprawie obecnie postrzeganej i prawdziwej Francji – nie Francji istniejącej w Waszych mediach, prawdopodobnie tak skorumpowanych jak nasze media… Znajdujemy się w warunkach pełnej dyktatury. Nikt nie jest bezpieczny w swoim własnym domu. Nasi politycy mogą obecnie zaaresztować każdego, bez nakazu aresztowania i bez podania przyczyny. Mogą przeszukiwać i zabierać cokolwiek zechcą z domu. Mogą zatrzymać każdego w areszcie bez wyjaśnień ». Rada zyskuje szerokie poparcie i szuka poparcia ludzi z całego świata.
https://www.conseilnational.fr/international-gbr/

Również w Niemczech, stary reżim wokół Angeli Merkel ledwo trzyma się u władzy. Według informacji z CIA, istnieją plany uświadomienia wszystkim, że Angela Merkel jest córką Hitlera, co spowoduje upadek jej reżimu. Nawiązała do tego ciesząca się ogromnym sukcesem, działająca w ramach wojny informacyjnej operacja « Q », zamieszczając post pod tytułem « Kim jest Angela Hitler ? ».
https://qanon.pub/

Ostatnim klockiem w domino, jaki upadnie, będzie Izrael, gdzie policja zaciska pętlę wokół satanistycznego premiera Benjamina Netanyahu – rzekomo w związku ze skandalem korupcyjnym.

Jednak Netanyahu to masowy morderca i jeden z głównych architektów ataku nuklearnego i tsunami wobec Japonii w dniu 11 marca 2011. Netanyahu desperacko trzyma się u władzy ponieważ wie, że od tego zależy jego życie. Po jego usunięciu i otaczającej go satanistycznej szajki, naród żydowski zostanie uwolniony od dosłownie tysiącletniej babilońskiej niewoli.

Jak poprzednio, o wielu sprawach nie możemy jeszcze pisać, ale wystarczy nadmienić, że trwają tajne negocjacje z udziałem Rosji, Iranu, Chin i władz wojskowych USA mające na celu uwolnienie ludzkości.

Tak więc to już tylko kwestia czasu, zanim nastąpią masowe aresztowania i trybunały sądzące zbrodnie wojenne, oraz zniesienie długów i wprowadzenie systemu politycznego i finansowego opartego za zasługach, kontrolowanego przez i w interesie narodów.

Source: Antimatrix.org

Translator: Ryszard K.

Opublikowano za https://benjaminfulfordtranslations.blogspot.com/2018/03/polski-benjamin-fulford-12032018.html

Wypowiedz się