Koniec gry dla kabały, podczas gdy nadchodzą trybunały w Norymberdze II

NWO żydzi

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society raport z 2018-03-05

Frakcja chazarskiej mafii, która próbowała rozpocząć III wojnę światową i zabić 90% ludzkości, jest teraz na wykończeniu, zgadza się wiele źródeł. Najwyraźniejszą oznaką tego stanu rzeczy był dekret prezydencki i 636-stronicowy załącznik wydany 1 marca przez prezydenta USA Donalda Trumpa i Departament Obrony, który przygotowuje drogę dla trybunałów w takich jak w Norymberdze.

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/2018-amendments-manual-courts-martial-united-states/
https://www.regulations.gov/document?D=DOD-2017-OS-0032-0003

Istota tych dekretów polegała na tym, że wszyscy amerykańscy cywile będą podlegać wojskowemu wymiarowi sprawiedliwości i że wojsko będzie mogło zatrudniać pozamilitarnych ekspertów prawnych do pomocy w zbliżających się trybunałach, zgodnie ze źródłami Pentagonu.

Następująca klauzula na stronie 2-ej załącznika 2 jest szczególnie interesująca, ponieważ opisuje sprawowanie jurysdykcji wojskowej jako: “Rząd tymczasowo rządzący ludnością cywilną na jej terytorium lub części jej terytorium poprzez swoje siły wojskowe, jako konieczność, może wymagać. (Stan wojenny).”

Źródła Pentagonu wyjaśniają, że “Trump podpisał Zarządzenie Wykonawcze 3/1, aby znowelizować prawo o sądach wojennych, aby uzyskać cywilną pomoc prawną i przygotować społeczeństwo do trybunałów wojskowych Norymberga II dla kabała przed prawdą i pojednaniem. ” Wygląda na to, że przynajmniej niektórzy masowi mordercy nie uciekną, mówiąc “przepraszam”.

Drugim wielkim posunięciem rządu Trumpa w zeszłym tygodniu było wystrzelenie pierwszych salw w wojnie handlowej. Pierwszą eksplozją było ogłoszenie, że USA będą nakładały cła odpowiednio w wysokości 25% i 10% na import stali i aluminium.

Jest to co najmniej dziwne, ponieważ ruch ten dotyczy głównie sojuszników z USA. Kanada, która miała deficyt handlowy z USA w wysokości 7,7 miliarda dolarów amerykańskich w 2017 r., odpowiada za, odpowiednio 16% i 41% amerykańskiego importu stali i aluminium. Chiny, które w 2017 r. miały nadwyżkę handlową z USA w wysokości 288 mld dolarów amerykańskich, odpowiadają za odpowiednio jedynie 2% i mniej niż 1% amerykańskiego importu stali i aluminium. Inne duże ofiary tych planowanych taryf to rzekomi sojusznicy, tacy jak Japonia, Korea Południowa i Brazylia.

Oczywiste jest również, że ten ruch nie jest powiązany z armią USA. Sekretarz obrony USA James Mathis wysłał list do Departamentu Handlu, zauważając, że amerykańskie wojsko wykorzystuje jedynie 3% amerykańskiej zdolności produkcyjnej w zakresie produkcji stali i aluminium, i że martwi go “negatywny wpływ tego ruchu na naszych kluczowych sojuszników“.

https://www.commerce.gov/sites/commerce.gov/files/department_of_defense_memo_response_to_steel_and_umuminum_policy_recommendations.pdf

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kowboje z Departamentu Handlu Trumpa są bardziej chętni nękać słabe kraje, niż faktycznie zajmować się deficytem handlowym w wysokości 800 miliardów USD rocznie.

Gdyby w walce tej chodziło o handel, to Stany Zjednoczone powinny co roku dołożyć taryfy na warty 262 miliardów dolarów sprzęt elektroniczny i maszyny, które importują z Chin. Kowboje z Handlu nie celują w Chiny, ponieważ muszą zadbać o to, by Chiny pożyczały im więcej pieniędzy, aby nie dopuścić do bankructwa.

Prawdziwym powodem ataku Trumpa na Kanadę i innych sojuszników jest to, że te kraje chcą, aby zbankrutowany amerykański rząd korporacyjny został zastąpiony zupełnie innym ustrojem.

Pamiętajcie, że Europejczycy, w tym Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Francja, a także Kanada, rozstali się z chazarskimi gangsterami kontrolującymi amerykański system finansowy, by współpracować z Chinami z ich inicjatywami AIIB, a teraz ich Jednym Pasem, Jedną Drogą( OBOR).

Inicjatywa OBOR warta 8 bilionów dolarów amerykańskich jest około 60 razy większa niż słynny plan Marshalla. W tej chwili brakuje działań w USA.

W następnym wielkim geopolitycznym ruchu szachowym handel kontraktami terminowymi na ropę za pomocą juana opartego na złocie rozpocznie się w Chinach 26 marca.

To spowoduje kolejny cios dla kontrolerów finansowych petrodolara, którzy teraz kontrolują tylko USA, Japonię, Izrael i Arabię ​​Saudyjską. Wszystko wskazuje na to, że Arabia Saudyjska i Japonia wkrótce odwrócą się, więc niedługo pozostaną tylko Stany Zjednoczone i Izrael.

NWO 12

Zarówno źródła CIA  jak i Pentagonu twierdzą, że giełda załamie się, by doprowadzić do bankructwa pozostałych kabalistów w USA i w Izraelu, i przygotować drogę nowemu systemowi finansowemu dla Zachodu, zabezpieczonego aktywami, dopełniając ten, który Chiny wkrótce zapoczątkują.

Amerykańskie wojsko ze swojej strony omija Departament Handlu i rozpoczyna bezpośrednie negocjacje z Chinami, jak twierdzi przedstawiciel Pentagonu zaangażowany w te negocjacje.

Amerykańskie wojsko myśli o handlu zaawansowanymi technologiami, głównie w dziedzinie energii i aeronautyki, w zamian za umorzenie amerykańskich długów i finansowanie całkowitej restrukturyzacji gospodarki USA i jej infrastruktury – jak podaje źródło.

Trwają również poważne plany, aby rozpocząć zachodnią współpracę z chińskim projektem OBOR, który doprowadzi do bezprecedensowego boomu gospodarczego – mówi on.

Już teraz amerykańskim wojskowym obiecano przez resztę świata wzrost płac i większy budżet, jako podziękowanie za pomoc w usuwaniu mafii chazarskiej.

Tak więc to nie-wojskowi członkowie reżimu Trumpa – ci, którzy mogą stracić pracę – próbują wykorzystywać groźby wojny handlowej, by wyłudzić pieniądze od sojuszników.

To także ludzie nie-wojskowi w rządzie USA stali za stałymi histerycznymi groźbami, by rozpocząć wojnę z Koreą Północną.

Wojsko USA słusznie mówi, że wojna z Koreą Północną byłaby totalną katastrofą i aktywnie działa, aby upewnić się, że nigdy się to nie wydarzy. Zamiast tego, według księżniczki Kaoru Nakamaru, kuzynki cesarza Hirohito i japońskiego łącznika z Koreą Północną, amerykańskie wojsko zgodziło się na wycofanie z Korei Południowej i zezwolenie na zjednoczenie Korei.

Prawdziwym powodem histerii w niektórych częściach amerykańskiego establishmentu nie jest oczywiście Korea Północna, lecz raczej rozwijające się trybunały wojskowe wspomniane na początku tego artykułu.
Aby dowiedzieć się, jak duże są trybunały, jest teraz ponad 18 500 zamkniętych aktów oskarżenia, liczba ta jest ponad 10 razy większa niż liczba osób osądzonych w Norymberdze i w powiązanych procesach, mówią źródła Pentagonu.

Również lista “złych aktorów“, których majątki zostały zamrożone przez Departament Skarbu USA na podstawie zarządzenia wydanego 21 grudnia przez Trumpa, ma teraz 1108 stron.

W kolejnym ruchu rząd wojskowy Stanów Zjednoczonych obniżył oceny certyfikatów bezpieczeństwa 130 członkom reżimu Trumpa, w tym jego zięcia Jareda Kushnera.

Izraelskiego premiera Beniamina Netanyahu “Agent Mossadu w Białym Domu/Chabadu, Jared, zostanie zneutralizowany z powodu utraty poświadczenia bezpieczeństwa ds. ściśle tajnych i jest celem operacji kontrwywiadu“, wyjaśniają źródła Pentagonu. Co więcej, dodają: “Nawet Ivanka [Trump] jest pod nadzorem FBI w związku z jej powiązaniami Mossadem/Chabadem, podczas gdy Trump jest zmuszony umieścić kraj ponad rodziną i porzucić Ivankę.”

Tak długo, jak stawia on kraj na pierwszym miejscu, Trump może być w dłuższym okresie utrzymany na czele dla stabilnego reżimu w USA, tak jak Władimir Putin i Xi Jinping robią to dla Rosji i Chin, mówią źródła.

Ponadto, ponieważ amerykańskie wojsko przygotowuje się do merytokracji, “zdegradowało CIA do departamentu NSA, zapewniając całkowitą kontrolę militarną nad aparatem wywiadowczym” – mówią źródła Pentagonu.

Żydzi - zyd Henry Ford o żydach

Podczas gdy idea rządu wojskowego dla wielu jest alarmująca, amerykańskie źródła wojskowe podkreślają, że będzie to tylko tymczasowy środek, dopóki gangsterzy nie zostaną usunięci od władzy, a zdrowy rząd cywilny będzie mógł zostać ustanowiony.

Tymczasem wiele się dzieje w związku ze starożytnymi zakonami rycerskimi i tajnymi stowarzyszeniami.

Wiele jeszcze nie może zostać opublikowane, ale można potwierdzić, że trwają negocjacje z udziałem Londyńskiego City, Templariuszy, Rycerzy Maltańskich, rosyjskich zakonów rycerskich, Gnostyckich Iluminatów, P2 Wolnej Masonerii i innych.

Panuje powszechna zgoda, że ​​sposób, w jaki kierowaliśmy tą planetą, wymaga gruntownej reformy i przebudowy.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/03/05/end-game-cabal-nuremberg-ii-tribunals-loom/

https://www.disclosurenews.it/en/nuremberg-ii-tribunals-for-the-cabal-ben-fulford/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2018/03/06/benjamin-fulford-koniec-gry-dla-kabala-podczas-gdy-nadchodza-trybunaly-w-norymberdze-ii/

Kryzys w rodzinie Trumpów. Zięć prezydenta stracił dostęp do tajemnic państwowych

Bliski doradca Donalda Trumpa a jednocześnie jego zięć Jared Kushner stracił dostęp do największych tajemnic państwowych. Jak informują amerykańskie media Biały Dom obniżył Kushnerowi poziom certyfikatu bezpieczeństwa ze względu na jego powiązania finansowe.

Córka Donalda Trumpa Ivanka oraz jej mąż sprawują w Białym Domu funkcje wysokich rangą doradców. Jaredowi Kushnerowi amerykański prezydent powierzył sprawy międzynarodowe, w tym proces pokojowy na Bliskim Wschodzie. Zięć towarzyszył Trumpowi podczas podróży do Izraela, Arabii Saudyjskiej, Chin, Japonii a także do Polski.

Od ponad roku Kushner nie mógł jednak uzyskać stałego certyfikatu bezpieczeństwa i podobnie jak wielu innych urzędników Białego Domu funkcjonował na podstawie tymczasowych pozwoleń. W tym miesiącu szef personelu Białego Domu generał John Kelly zdecydował o ograniczeniu uprawnień osób, których przeszłość i powiązania utrudniają uzyskanie akceptacji FBI oraz służb bezpieczeństwa.

Powiązania z Chinami, ZEA, Meksykiem i Izraelem

W przypadku Jareda Kushnera oznacza to odebranie dostępu do informacji „ściśle tajnych” czyli na przykład zawartych w codziennych briefingach wywiadowczych prezydenta USA. Według “Washington Post” amerykański wywiad przechwycił komunikację przedstawicieli 4 krajów o możliwości wykorzystania powiązań biznesowych z Kushnerem dla wywarcia na niego wpływu.

Kraje te to Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk i Izrael.

Odebranie dostępu do informacji ścisłe tajnych znacznie osłabi pozycję zięcia prezydenta w Białym Domu.

Opublikowano za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23079440,kryzys-w-rodzinie-trumpow-ziec-prezydenta-stracil-dostep-do.html

Wypowiedz się