Rosną napięcia między liniami krwi a Iluminatami, podczas gdy wyłania się ostateczna rozgrywka dla korporacyjnego rządu USA

Fulford 11Tajna wojna na szczytach władzy z globalistycznymi satanistami nasila się i jej oznaki są coraz bardziej widoczne na powierzchni, mimo wielu dezinformacyjnych interpretacji. Publikujemy kolejny raport Benjamina Fulforda z dnia 15 stycznia 2018 r., którego część informacji jest weryfikowalne z innych źródeł, ale cześć  jak na razie jest trudno obecnie potwierdzić, a dopiero za jakiś czas, wydarzenia będą mogły to zweryfikować. Tym nie mniej stopień prawdopodobieństwa zawartych informacji jest wielokrotnie  wyższy niż z powszechnie dostępnych globalnych mediów. Niewątpliwie dzieje się bardzo dużo pod powierzchnią światowej sceny politycznej.

Redakcja KIP

City of Londyn, DC Waszyngton i Vatykan
[2018-01-15 Benjamin Fulford] Rosną napięcia między liniami krwi a Iluminatami, podczas gdy wyłania się ostateczna rozgrywka dla korporacyjnego rządu USA

Globalne napięcia wyraźnie rosną, ponieważ finansowany za pomocą petrodolara amerykański rząd korporacyjny stawia czoła rozpoczęciu 18 stycznia handlu ropą denominowanym w juanie opartym na złocie, nawet  gdy  zbliża się 31 stycznia, niepokryty środkami finansowymi ostateczny termin płatności.

Jedna z oznak tego ekstremalnego napięcia pojawiła się w zeszłym tygodniu, kiedy “pocisk z okrętu podwodnego kabała został powstrzymany przed uderzeniem w Hawaje, a okręt podwodny zatonął” – mówią źródła Pentagonu. Środki masowego przekazu na całym świecie poinformowały, że mieszkańcy Hawajów otrzymali następujące ostrzeżenie na telefony komórkowe: “ZAGROŻENIE POCISKIEM BALISTYCZNYM ZBLIŻA SIĘ DO HAWAJÓW, POSZUKAJCIE NATYCHMIASTOWEGO SCHRONIENIA, TO NIE SĄ ĆWICZENIA“, ale później doniesiono, że był to fałszywy alarm. To nie była próba “kabała” zrzucenia winy za atak na Koreę Północną i wykorzystania tego jako źródła do wywołania długo oczekiwanej III Wojny Światowej, twierdzą źródła CIA.

Po ataku nastąpił wzrost trzęsień ziemi i aktywności wulkanicznej, które “mogą być atakiem na potencjalne bazy okrętów podwodnych w Chile, Peru, Papui, Nowej Gwinei lub pod wodą” – kontynuują źródła Pentagonu. Przedstawiciel Agencji Obrony USA Paul Laine powiedział wcześniej temu pisarzowi, że istnieją liczne podwodne bazy. Te bazy wydają się teraz podlegać systematycznemu atakowi.

Tymczasem podczas pisania tego raportu osoba, która twierdzi, że jest “Jego Ekscelencja, Jego Królewska Wysokość (HE HRH) Ernest Rauthschild, królewski premier Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej” skontaktowała się z tym pisarzem, aby stwierdzić: “Federalne Stany Zjednoczone/Stany Zjednoczone Ameryki przechodzą pod Zjednoczone Ameryki Północnej. “Dodał, że “galaktyczni ” przybywają teraz, aby egzekwować jego twierdzenie. Dostarczył obszerną dokumentację na poparcie swoich roszczeń, które przedstawiamy w linku poniżej bez komentarza, poza uwagą, że podany adres jest tylko wirtualnym biurem w Waszyngtonie.

https://www.slideshare.net/ICJ-ICC/2017-usna-divinagracia-treaty
https://www.slideshare.net/ICJ-ICC/royal-pcijicjicc-notice
https://www.slideshare.net/ICJ-ICC/decision-of-the-royal-icjicc-court
https://www.slideshare.net/ICJ-ICC/royal-pcijicjicc-notice
http://avalon.law.yale.edu/18th_century/fr-1782.asp

W każdym razie odkładając “galaktycznych” i “podwodne bazy” na bok,  jest wiele wydarzeń w widocznej tu i teraz sferze geopolitycznej. W zeszłym tygodniu było to szczególnie widoczne w napięciu między rządem wojskowym USA reprezentowanym przez Donalda Trumpa a większością reszty świata.

Źródła Pentagonu mówią: “Wojna przeciwko żołnierzom kabała MS-13 [gang salwadorski] nasila się, podczas gdy Trump aresztował przywódców MS-13 w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, kończy tymczasowy status ochronny dla 200 000 Salwadorczyków i może zrobić to samo dla 60 000 mieszkańców pochodzących z Hondurasu.”

Ponadto “Trump przejął wszystkie obciążające tajne dokumenty z Biblioteki Prezydenta Obamy, aby pomóc Departamentowi Sprawiedliwości w usunięciu całego reżimu Obamy” – kontynuują źródła.

Po saudyjskiej i amerykańskiej czystce, zaczyna się czystka w UE wraz ze śmiercią globalisty [byłego komisarza UE i przewodniczącego Goldman Sachs] Petera Sutherlanda” – kontynuują.

Źródła mówią również, że “Trump traktuje z pogardą za#rany Londyn podczas gdy udaje się do Davos na zwycięskie okrążenie“.

Jest jednak jasne, że każde “zwycięskie okrążenie” byłoby wysoce przedwczesne. Zarówno źródła CIA w Azji, jak i źródła rodziny Rothschildów w USA mówią, że marzec będzie ” początkiem wielkiego finansowego rozluźnienia“.

Źródło CIA wyjaśniło następująco: “Dow Jones najprawdopodobniej osiągnie 30 000 do połowy marca. Jest to liczba potrzebna do całkowitego opróżnienia wszystkich pozostałych płynnych zasobów ludzi. Nastąpi WYDARZENIE, wtyczka zostanie wyciągnięta, a krach zostanie uruchomiony. To będzie fala, która zamieni się w globalne tsunami … to jest ich obecny plan. “

Źródło dodało: “To co się stanie po tym, jak wtyczka zostanie wyciągnięta kiedyś w marcu, to, że waluta oparta na złocie, w którą zaangażowane są Rosja, Chiny, Indie i Indonezja, pojawi się w sieci.”

To źródło CIA wskazuje również, że śledztwo prowadzone przez reżim Trumpa nad Fundacją Clintona “otwiera ogromną puszkę Pandory na całym świecie“, ponieważ tak wiele zagranicznych rządów przekazywało na jej rzecz darowizny.

https://sputniknews.com/analysis/201801111060682477-clinton-foundation-foreign-governments/

Nie ulega wątpliwości, że Fundacja Clintona była winna masowych defraudacji, szczególnie w odniesieniu do Haiti. Zostaliśmy poinformowani przez Amerykańską Agencję Wywiadu Obrony wtedy w czasie trzęsienia ziemi i tsunami na Haiti, że było to  spowodowane bronią jądrową umieszczoną na dnie morskim przez okręt podwodny kabała.

Trwające dochodzenie FBI w sprawie Fundacji ostatecznie doprowadzi do tego faktu, a stamtąd doprowadzi do podobnego ataku na Fukushimę w dniu 11 marca 2011 r.

Jednak, aby pokazać, jak bardzo jest to zawiłe, dokładnie udokumentowane dowody wskazują, że szlak z Fukushimy doprowadzi do loży P2 Wolnej Masonerii i konkretnych ludzi w Davos, gdzie Trump będzie robił  swoje “zwycięskie okrążenie“.

Ponadto nasze źródło w Pentagonie przesłało następujące oświadczenia, które przekazujemy naszym czytelnikom dosłownie: “Termin “shithole(zasrana dziura)” może wkrótce zostać użyty w miastach przyjmujących uchodźców takich jak Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, Chicago i krajach takich jak Wielka Brytania, Francja , Niemcy, Szwecja i każdym białym kraju, który został “zapaskudzony” przez Murzynów i muzułmanów, a następnie odnośnie Izraela za jego zbrodnie i terroryzm.

Co więcej, źródło kontynuowało: “Trump może potępić królową i moralnie zbankrutowanych członków rodziny królewskiej za promowanie mieszania czarno-białych ras by dokonać ludobójstwa białej rasy, poprzez zaślubiny bękarta Harry’ego i pół-murzynki Meghan Markle, podczas gdy Andrew, który latał z Jeffem Epstein’em na Wyspę Lolita może zając miejsce na czele listy europejskich pedofilów. “

To stwierdzenie bez wątpienia odzwierciedla szeroko poglądy wielu Europejczyków i europejskich Amerykanów.

Tego rodzaju pogląd jątrzył się w tle w wyniku wielu lat nadmiernej politycznej poprawności, która stłumiła prawdziwą debatę na temat związków między rasą, pochodzeniem etnicznym, przestępczością i osiągnięciami społecznymi.

Na przykład faktem jest, że wskaźniki przestępczości są znacznie wyższe w niektórych dzielnicach zamieszkałych niemal wyłącznie przez Afroamerykanów niż na obszarach zamieszkałych przez Europejskich-Amerykanów.

Udawanie, że to nieprawda, lub obwinianie o to niesprawiedliwość historyczną, nie rozwiąże problemu.

Jednocześnie ślepo atakując Trumpa jako rasistę (według niektórych) za odniesienie do afrykańskich krajów jako “zadupia” ignoruje się fakt, że Afryka pozostaje w przeważającej mierze biedna i słabo rozwinięta w porównaniu z resztą świata.
Co więcej, moi afrykańscy i afroamerykańscy przyjaciele donoszą, że doświadczyli tyle samo lub więcej rasizmu przeciwko nim w Azji, co w krajach europejskich, więc byłoby to zbytnie uproszczenie, aby nazwać ten problem “białym supremasizmem“.

Jako że kraje azjatyckie i zachodnie negocjują bardziej globalny świat, problem Afryki musi być rzetelnie rozpatrzony.

Najprawdopodobniej, gdyby Afrykanie otrzymywali godziwą cenę za swoje zasoby, mogliby, podobnie jak Saudyjczycy, doświadczyć niezwykle szybkiego rozwoju i modernizacji.

W każdym razie, aby wznowić tę debatę w bardziej konstruktywny sposób, chciałbym skorzystać z przykładu pomidorów.

Są mini pomidory i gigantyczne pomidory i pomarańczowe pomidory, więc wyraźnie istnieją różnice genetyczne.

W tym samym czasie, jeśli weźmiecie dwa genetycznie identyczne pomidory i posadzicie w idealnych warunkach jeśli chodzi o światło słoneczne, nawóz itp., otrzymacie ogromną roślinę z setkami pomidorów.

Weźcie te same nasiona i umieśćcie je w bardzo złych warunkach, a otrzymacie karłowatą roślinę, która produkuje pojedynczy pomidor.

Moim zdaniem, zanim ludzie zaczną dyskutować nad genami i rasizmem, powinni upewnić się, że każdy człowiek na Ziemi ma środowisko, które pozwala mu rozwijać się w największym możliwym stopniu.

W Anglii w przeszłości były prostytutki, które urodziły wiele dzieci z różnymi ojcami.

Te “bękarty” dorastały w zubożałych warunkach i stały się częścią samonapędzającej się podklasy przestępców i prostytutek.

W Anglii ta podklasa została w znacznym stopniu zlikwidowana za pomocą wielu środków, takich jak domy dla ubogich, zakazy prostytucji itp. Być może Donald Trump, aby uniknąć oskarżeń o rasizm, mógłby poprosić ciężko pracujących średniej klasy Afroamerykanów, aby postępowali w podobny sposób z podobną podklasą getta (z których wielu ma w70% lub więcej genetyczny europejski rodowód), która obecnie jest odpowiedzialna za nieproporcjonalną liczbę przestępstw w USA.

Zdajemy sobie sprawę, że otworzyliśmy tu puszkę Pandory tymi wstrząsającymi wstępami, ale czasem zamykanie oczu na kontrowersyjne sprawy nie doprowadzi do ich rozwiązania, a tego rodzaju debata została zbyt długo tłumiona.

W każdym razie, powracając do sytuacji geopolitycznej, widzimy nasze źródło w amerykańskim rządzie wojskowym wyzywające Wielką Brytanię, Francję, Niemcy i Szwecję jako wrogów.
To sprawia, że ​​zastanawiamy się dokładnie, jakich jeszcze mają przyjaciół.

Odpowiedź może zostać udzielona przez najbliższego przyjaciela i sąsiada, Kanadę.

Rząd Kanady zorganizował w tym tygodniu spotkanie około 20 krajów w Vancouver, aby “omówić sprawę Korei Północnej“.

Należą do nich Anglia, USA, Francja, Niemcy, Indie, Tajlandia, Korea Południowa, Japonia i inne kraje, które walczyły przeciw Korei Północnej, Chinom i Rosji podczas wojny koreańskiej. Niemniej jednak Korea Północna to tylko przykrywka.

Zgromadzone kraje naprawdę rozmawiają o Chinach i ich zbliżających się planach opartej na złocie waluty, aby zastąpić zachodniego dolara amerykańskiego, euro i japoński system jena.

Kanada, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, odniosła duży sukces w pozyskiwaniu ludzi z całego świata i wszelkiego rodzaju środowisk etnicznych / kulturowych / rasowych, aby żyć i współpracować z powodzeniem i w harmonii.

Być może prawdziwa dyskusja w Vancouver w tym tygodniu będzie dotyczyć tego, kto lub co zastąpi niebawem bankrutujący korporacyjny rząd USA i jakie będą ich stanowiska negocjacyjne z Chinami i ich sojusznikami.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/01/15/tensions-rise-bloodlines-illuminati-final-showdown-looms-u-s-corporate-government/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2018/01/17/benjamin-fulford-rosna-napiecia-miedzy-liniami-krwi-a-iluminatami-podczas-gdy-wylania-sie-ostateczna-rozgrywka-dla-korporacyjnego-rzadu-usa/

Wypowiedz się