Postępy w tajnej wojnie z Synagogą Szatana

Publikujemy kolejną serie 6 raportów Benjamina Fulforda o postępach amerykańskiej armii i dużej części sił specjalnych w tajnej wojnie z chazarską mafią. Upubliczniane  w mediach „globalnego ścieku” wypowiedzi, wizyty i decyzje są interpretowane powierzchownie lub fałszywie. Ale tu także zaczynają zachodzić zmiany po likwidacji i przejęciu przez amerykańską piechotę morską całego działu (Operacja Mockingbird ) w głównej siedzibie CIA w Langley,  zajmującego się kontrolą umysłu w skali globalnej, a więc i globalnych mediów „głównego ścieku”. Zalecamy czytać w kolejności od ostatniego najstarszego raportu sprzed 1,5 miesiąca. Zdajemy sobie sprawę, że zawarte informacje są w dużej części aktualnie trudne do zweryfikowania. Natomiast część informacji znajduje potwierdzenie z innych źródeł, także w powszechnych mediach mimo ich różnej interpretacji.

Redakcja KIP

6. [ 2017-12-18 Benjamin Fulford ]Oddziały amerykańskie rozmieszczane na całym świecie z 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, aby zlikwidować chazarskich gangsterów

Autor: Benjamin Fulford White Dragon Society

Prezydent USA Donald Trump spędził weekend w Camp David ze swoimi głównymi generałami, aby nakreślić dokładną strategię ścięcia głów chazarskiej mafii na całym świecie, mówią źródła Pentagonu. “Lotnisko w Atlancie zostało zamknięte, podczas gdy Departament Obrony odmówił ujawnienia lokalizacji 44 000 żołnierzy amerykańskich, którzy mogą być zaangażowani w likwidowanie kabała na całym świecie”, powiedziało wyższe rangą źródło Pentagonu. Obecnie istnieje blisko 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, ponieważ coraz więcej zbrodniarzy z Chazarii przekazuje dowody na swoich kolegów – podają źródła.

Istnieje również wiele pozasądowych zabójstw. “Liberalny burmistrz San Francisco miasta przyjmującego imigrantów, Edwin Lee, zmarł nagle po tym, jak nielegalny imigrant został uznany za niewinnego w zabójstwie Kate Steinle, nawet po jego spowiedzi”, zauważa jedno ze źródeł. “Śmierć Lee jest przesłaniem dla Demokratów i burmistrzów miasta, takich jak Rahm Emmanuel z Chicago i Bill De Blasio z Nowego Jorku,” ostrzega źródło.

Chazarska mafia także zabija wiele osób. W Japonii dwaj byli menedżerowie Toshiby, Atsutoshi Nishida i Taizo Nishimura, nagle zmarli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, ponieważ mieli dostarczyć dowodów na atak tsunami i nuklearny ataku terrorystyczny przeciwko Japonii w Fukushimie 11 marca 2011 roku, według źródeł bliskich rodziny królewskiej.

Atak ten został przeprowadzony przez popleczników rodziny Rockefellerów, których członkami są Hillary i Bill Clinton, jak podają źródła. Z kolei Rockefellerowie przyjmowali rozkazy od faszystowskiej loży P2 Wolnej Masonerii. Rodzina Rockefellerów, nawiasem mówiąc, wybrała Mela Rockefellera, syna Nelsona Rockefellera, jako nową głowę rodziny, dodają te źródła.

W Kanadzie Barry Sherman, właściciel kanadyjskiego giganta farmaceutycznego Apotex, został znaleziony martwy obok swojej żony Honey przy krytym basenie rodzinnym. Według źródeł CIA,  Sherman został zabity, aby ukryć ślad dowodowy prowadzący do Fundacji Clintonów i ich zbrodni na Haiti.

Jesteśmy w posiadaniu tajnego dokumentu wskazującego na udział Fundacji Clintonów i firmy farmaceutycznej z Kanady, która miała dostarczać leki generyczne dla mieszkańców Haiti. Chodzi o to, że zamierzali dostarczyć gorszej jakości lek generyczny i zaoszczędzić różnicę w cenie “, mówi źródło CIA.

W każdym razie, bez względu na to, ilu potencjalnych świadków zostało sprzątniętych, sytuacja osiągnęła punkt, w którym Chazarowie nie będą w stanie wymordować drogi wyjścia dla siebie.

12 grudnia na przykład wybory senatorskie w Alabamie były ostrą operacją przeciwko Chazarom, mówią źródła Pentagonu.

Senator Roy Moore otrzymał pozwolenie by wyboru w Alabamie zostały sfałszowane, więc Trump mógł zebrać dane dotyczące głosowania, aby zlikwidować organizację Sorosa, Demokratów i kabała za oszustwa wyborcze“, mówią źródła.

Trzech pracowników liczących głosy zostało już aresztowanych” – zauważają.

Przewodniczący Izby Paul Ryan jest następny by dołączyć do rosnącej listy polityków, którzy rezygnują z powodu trwającej czystki Izby i Senatu, dodają źródła.

Senator John “Daesh” McCain także najwyraźniej chce opuścić ten świat, zanim jego liczne zbrodnie zostaną upublicznione.

Fulford McCainFulford MaCain 2McCain opisywany jako coraz bardziej słaby

Źródła w Senacie poinformowały CNN, że ostatnio martwią się o senatora Johna McCaina, w tym tygodniu, kiedy republikanin z Arizony powstrzymywał się w Senacie, by wygłosić mowę o skutkach ubocznych leczenia jego raka mózgu.

Źródła opisują McCaina jako wyglądającego coraz bardziej słabo i powiedziały, że nie przemawiał na ostatnich spotkaniach GOP (Partii Republikańskiej), tak jak przedtem, dodając do  jego nieobecności w tym tygodniu z powodu leczenia w Walter Reed Medical Center.

Jedno z źródeł powiedziało, że McCain zawsze przemawiał na tych spotkaniach i że ostatnio wcale tego nie robił. Źródło nie komentowało ostrości umysłu McCaina, ale jego poziom energetyczny i wskazało, że jego brak uczestnictwa nie był czymś normalnym. Jednym ze znanych skutków ubocznych leczenia raka jest zmęczenie.

Senator Lindsey Graham z Południowej Karoliny, najbliższy przyjaciel McCaina w Senacie, powiedział, że rozmawiał w środę z Cindy McCain o zdrowiu jej męża.

Poddawany jest leczeniu skutków ubocznych terapii” – powiedział Graham. “Jestem zadowolony, jeśli chodzi o sposób, w jaki leczenie wpływa na jego nowotwór. Lecz leczenie ma swoją negatywną stronę. Próbuje on więc odpocząć. Jestem przekonany, że wróci i nadal będzie uczestniczył przez długi czas “.

Fox News

Nawet piorące mózgi media propagandowe zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że coś się dzieje, gdy widzą “chirurgiczny but” Hillary Clinton (ukrywający bransoletkę GPS na kostce ), pozostający długo po tym, jak powinien zostać usunięty, jeśli oficjalna wymówka złamanego palca jest prawdą. Bez wątpienia zostanie podana jakaś podła wymówka i zaakceptuje ją nadal poddana praniu mózgu część populacji.

Fulford ClintonCo się stało … z twoją stopą?

Zauważa się, że Hillary Clinton wciąż nosi chirurgiczny but dwa miesiące po tym, jak spadła ze schodów w swoich szpilkach i złamała palec u nogi.

Była Sekretarz Stanu przebywała w Vancouver w ramach swojej światowej trasy promującej jej pamiętnik wyborczy What Happened (Co się stało).

Clinton wyszła na scenę w efektownej, monochromatycznej skórzanej kreacji. Ale najbardziej zauważalnym był duży but pooperacyjny na prawej stopie – który nosi od czasu, gdy w październiku upadła i złamała palec u nogi.

Daily Mail

Ludzie, którzy wciąż wierzą w historię kabała, są jak ludzie w żartach o mężczyźnie, któremu powiedziano, że zdradza go żona.
W żartach wynajmuje detektywa, aby potwierdzić niewinność swojej żony. Detektyw wraca i mówi: “Spotkała się z innym mężczyzną na ulicy i razem weszli do hotelu”.
Mąż pyta: “Widziałeś, jak wchodzą razem do pokoju?” Detektyw mówi: “Tak”. “Widziałeś, co działo się w pokoju?” – pyta mąż. “Tak, zajrzałem przez dziurkę od klucza i zobaczyłem ich razem na łóżku” – odpowiada detektyw. “Czy byli przykryci kocem?” – pyta mąż. Detektyw mówi do mężczyzny:”Tak”. Ten pyta: “Czy widziałeś pod kocem?”, A detektyw mówi: “Nie.” “W takim przypadku nie możesz udowodnić, że oszukuje” – mówi mąż.

Mąż nie chce stawić czoła rzeczywistości, ponieważ zburzyłoby to cały jego światopogląd i podobnie, ludzie poddani praniu mózgu będą lgnąć do najśmielszych wymówek, aby uniknąć rzeczywistości.

Podobnie, jeśli ludzie Clintona wyjaśnią, że gips jest nadal założony z powodu “komplikacji”, ludzie niedopuszczający do siebie faktów uwierzą w tą historię, zamiast zaakceptować, że została aresztowana.

Niemniej jednak docieramy do punktu, w którym nawet ci ludzie będą zmuszeni stawić czoła rzeczywistości. Cały system FBI i Departamentu Sprawiedliwości, który próbował chronić Hillary Clinton przed oskarżeniem, jest również systematycznie ujawniany i demontowany.

Fulford sataniści

Obraz przedstawiony tutaj z witryny rense.com zapewnia dobre podsumowanie wizualne.

Teraz nawet korporacyjne media zmuszone są zaakceptować fakt, że tak zwane “Państwo Islamskie” było tworem CIA.

To wychodzi teraz na jaw, ponieważ 18 listopada nalot wojska USA na CIA zamknął operację Mockingbird, a korporacyjne media są zmuszone ogłosić prawdę.

http://www.zerohedge.com/news/2017-12-15/weapons-went-cia-isis-less-two-months-new-study-reveals

Wyraźną oznaką tego, jak niezwykłe są czasy, w których żyjemy, jest to, że były Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Barack Obama, stara się uzyskać azyl polityczny w Anglii.

https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/17/prince-harry-interviews-barack-obama-today-programme-guest-slot

To, co to pokazuje, wraz z faktem, że Donald Trump nie jest mile widziany w Wielkiej Brytanii, to fakt, że świat anglosaski jest podzielony pomiędzy kontrolowaną przez linię krwi Anglię i przeciwną liniom krwi, rządzoną przez gnostyckich Iluminatów Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Taka sytuacja prawdopodobnie osiągnie krytyczny etap w styczniu, gdy nieformalny sojusz angielsko-chiński spróbuje międzynarodowo doprowadzić Stany Zjednoczone do bankructwa, w oparciu o jego skumulowany deficyt handlowy i niezdolność zapłaty prawdziwymi pieniędzmi za towary, które importuje.

Stany Zjednoczone odpowiedzą grożąc wojną. Pojawi się to w wiadomościach w formie USA uderzającej szabelką w Koreę Północną, ponieważ po raz kolejny dzierży ona kartę totalnej wojny jądrowej, próbując wyłudzić więcej pieniędzy.

Chińczycy szykują się tym razem, by sprawdzić blef Stanów Zjednoczonych, co widać po tym, jak rząd ostrzega swoich ludzi przed przygotowaniami do wojny nuklearnej, podczas gdy prowadzi wojskowe ćwiczenia w pobliżu Tajwanu i Korei Północnej.

http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2124613/north-korea-time-bomb-government-advisers-urge-china

https://sputniknews.com/asia/201712131059976881-beijing-bombers-jets-encircle-taiwan/

https://www.rt.com/news/413269-china-navy-drills-north-korea/

Chińczycy i Brytyjczycy chcą utworzenia rządu światowego, aby zapewnić pokojową i opartą na prawie planetę, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
W przypadku braku jakiegokolwiek kompromisu z rządem wojskowym USA, nastąpi chaos finansowy, nawet jeśli uniknie się wojny.

Obecny system finansowy jest dysfunkcjonalny i służy jedynie jako sposób na wlewanie śmiesznych pieniędzy z prywatnego banku centralnego do superbogatych za pośrednictwem giełdy.

Ten sposób dystrybucji pieniędzy odsunął rynki finansowe od rzeczywistości, a rzeczywistość zawsze zwycięży, bez względu na to, jak bardzo starasz się tego uniknąć.

Boston Consulting Group przeprowadziła ankietę wśród 250 najlepszych inwestorów instytucjonalnych, którzy razem zarządzają funduszami o wartości ponad 500 miliardów dolarów i uznali, że są najbardziej pesymistyczni od czasu wstrząsu Lehmanna w 2008 roku.

Mamy nadzieję, że zostanie uruchomiony nowy, przejrzysty i merytokratyczny system finansowy, ale być może będziemy musieli przejść przez chaotyczny upadek starego systemu, zanim będzie to możliwe. Dowiemy się tego w nowym roku.

Na koniec osobista uwaga, Abraham Cooper z Centrum Simona Wiesenthala wystąpi 20 grudnia w Klubie Zagranicznych Korespondentów Japonii. Cooper zakazał jednej z moich książek za bycie “antysemicką”. Kiedy spytałem go, co jest w mojej książce “antysemickie”, powiedział, że napisałem, że prezydent USA George Bush Jr był odpowiedzialny za śmierć wielu cywilów w Iraku.

Bush ma być ewangelickim Chrześcijaninem, a informacje o śmierci cywili w Iraku pochodzą z medycznego czasopisma Lancet. Tak więc mamy rzekomego Żyda zakazującego książki napisanej przez osobę o żydowskim pochodzeniu, która potępia ludobójstwo przez nie-Żyda, ponieważ jest “antysemicka”. Jak obłudnym można być? Biedny pan Weisenthal musi przewracać się w grobie.

Według przedstawicieli Tokuma Shoten Publishing, Weisenthal Center zapłaciło redaktorom łapówki za umieszczanie wprowadzających w błąd reklam w gazetach na temat mojej książki. Doprowadziło to do całkowitego zakazu reklamy wszystkich moich książek w gazetach i innych miejscach reklamowych, bez względu na ich treść.

Jest to typowe dla tego, co robią oni pisarzom na całym świecie i jest to częścią ich sieci kontroli w Japonii i innych krajach. W Stanach Zjednoczonych Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroził konta bankowe wszystkich wydawnictw, aby nie publikowały moich książek w języku angielskim.
Cooper i jego kumple z żydowskiej mafii płacą również prawicowym awanturnikom, aby atakowali etniczne koreańskie dzielnice handlowe, aby utrzymać walkę między Koreą Południową i Japonią, według członków tych grup.

Ten człowiek jest przestępcą i jego miejsce jest w więzieniu. Jeśli Cooper zostanie aresztowany, będzie śpiewał jak kanarek o całej sieci kontroli mafii chazarskiej w Japonii i innych krajach. Wyjaśni również dokładnie, w jaki sposób mafia chazarska kieruje Koreą Północną.

Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby jacyś żandarmi wojskowi pojawili się na imprezie i go aresztowali. Zabierzcie go do Guantanamo i każcie mu śpiewać.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/12/18/u-s-troops-deploy-worldwide-10000-sealed-indictments-take-khazarian-mob/

https://www.disclosurenews.it/en/troops-and-handcuffs-for-the-khazarian-mobs-ben-fulford/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/12/20/benjamin-fulford-oddzialy-amerykanskie-rozmieszczane-na-calym-swiecie-z-10-000-zamknietych-aktow-oskarzenia-aby-zlikwidowac-chazarskich-gangsterow/

5. [2017-12-11 Benjamin Fulford ] Wojna domowa w Zachodnim Tajnym Państwie nasila się wraz z masowymi aresztowaniami w Waszyngtonie, ogień w Kalifornii

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Walka o władzę i nieoficjalna wojna domowa na szczycie zachodniego tajnego rządu nasiliły się radykalnie w ciągu ostatniego tygodnia wraz z masowymi aresztowaniami gangsterów z Chazarii w Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej, zgadzają się różne źródła. Miała miejsce też deklaracja prezydenta USA Donalda Trumpa uznająca Jerozolimę za stolicę Izraela w posunięciu, które nie jest tym, czym się wydaje. Omówimy to dalej poniżej.

Najpierw jednak musimy przyjrzeć się niezwykłym zdarzeniom mającym miejsce w Kalifornii. Obecnie obywatele tego stanu muszą czuć się jak mieszkańcy Wysp Salomona podczas Drugiej Wojny Światowej, gdy Japończycy i Amerykanie walczyli na swoich ziemiach. Obecnie istnieją bardzo mocne dowody na to, że broń energetyczna, taka jak lasery, jest wykorzystywana przez przeciwne frakcje w Kalifornii, zgadzają się źródła Pentagonu i NSA.

“Upały trwają, podczas gdy ogień Bel Air w Los Angeles zmierza w kierunku podziemnej bazy pedosów w Getty Center, w trakcie gdy ogień w San Diego najwyraźniej celuje w bazę amerykańskiej Marynarki Camp Pendleton” – zauważają źródła Pentagonu. Pojawiły się filmy ukazujące promienie lasera pochodzące z nieba i wywołujące pożary. Co więcej, budynki są całkowicie niszczone przez ogień, podczas gdy drzewa stojące obok nich są nietknięte.

 https://youtu.be/RBLBAM-Vi3c

https://www.metabunk.org/unburned-trees-next-to-burned-down-structures-as-evidence-of-secret-energy-weapons.t9168/

To, czego jesteśmy świadkami, to poszukiwanie członków chazarskiej frakcji w Kalifornii, która systematycznie składała ofiary i torturowała dzieci, jak również spożywała ich mięso, mówią źródła Białego Smoka. Rozumiemy, że jest to tak przerażające, że wielu z nas trudno w to uwierzyć. Niektórzy czytelnicy napisali, twierdząc, że artykuł, który cytowaliśmy w zeszłym tygodniu, w którym hollywoodzki reżyser / aktor Mel Gibson mówi o hollywoodzkich elitach jedzących niemowlęta to dezinformacja. To prawda, że ​​nie potwierdziliśmy tego sami z Melem Gibsonem. Jednak tak zwane mainstreamowe organizacje informacyjne, takie jak The New York Times, donoszą obecnie, że Departament Sprawiedliwości USA prowadzi dochodzenie w sprawie organizacji eugenicznej “Planned Parenthood”(Planowane rodzicielstwo) dotyczące sprzedaży ciał i narządów dzieci usuniętych za pomocą aborcji.

http://www.breitbart.com/big-government/2017/12/07/justice-department-launches-federal-investigation-planned-parenthood/

Fulford 7Chazarscy sataniści, którzy prowadzą takie działania rządzili nami tak długo, że czują się bezpiecznie publicznie pokazując swoje symbole na całym świecie. Na przykład budynek Banku Japonii (BOJ), zbudowany w 1882 roku, ma herb rodzinny nad główną bramą i przy bocznych wejściach. Jak widać na poniższych zdjęciach, herb należy do chazarskich rodzin królewskich.

Fulford 8Dwa lwy są znakami heraldycznymi zwanymi Lwem Judy, co oznacza, że ​​ludzie używający tego znaku twierdzą, że pochodzą od Króla Dawida.

Znak pośrodku to Oko Horusa, to samo, które widzimy na szczycie tak zwanego amerykańskiego banknotu jednodolarowego.

Innymi słowy, Japonią rządzi chazarska satanistyczna światowa centrala w Zug w Szwajcarii.

Fulford 9Japońska rodzina królewska, nawiasem mówiąc, używa chryzantemy jako swego znaku, więc to nie oni. Rzecznik BOJ powiedział: “Naszym oficjalnym stanowiskiem jest to, że nie wiemy, co oznacza ten herb.” Pomimo obstrukcji BOJ, istnieje wiele dowodów, że Japonia była kolonią chazarskich syjonistów od 1863 roku.

Najnowsze informacje pochodzą ze źródeł w Pentagonie, które mówią, że “chociaż wielu zrównuje człowiek rakieta = grubas, prawdziwym człowiekiem rakietą jest Elon Musk ze SpaceX, który został sfinansowany przez [byłego prezydenta Baracka] Obamę w celu uzbrojenia Korei Północnej”.

Nic dziwnego, że DEBKA, internetowa strona informacyjno-dezinformacyjna powiązana z izraelskim Mossadem, przechwala się za każdym razem, gdy chazarska Północna Korea zdalnie odpala pociski rakietowe lub broń nuklearną.
Dowody te pojawiły się teraz, ponieważ były sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld “nawrócił się” po konfrontacji z dowodami na to, że firma, w której zasiada w radzie dyrektorów, dostarczyła Korei Północnej technologii potrzebnej do wyprodukowania plutonu. Głównego składnika broni jądrowej, Mówią źródła Pentagonu.

Fulford 10

“Rumsfeld był kapitanem marynarki wojennej, a jego nawrócenie się wraz z byłym Marine [specjalnym prokuratorem Robertem Muellerem doprowadziłoby do upokorzenia uchylającego się od służby [byłego wiceprezydenta] Dicka Cheneya, Bushów i Izraela za 11 września i inne zbrodnie” mówią źródła.

W przeddzień wydarzeń z 11 września Rumsfeld powiedział również, że z budżetu Pentagonu zniknęło 2,3 biliona dolarów. Cóż, teraz Departament Obrony poddawany jest “bezprecedensowej kontroli mającej na celu zmniejszenie marnotrastwa, oszustw, nadużyć i odzyskanie brakujących bilionów od tajnego państwa”, mówią źródła.

Kongres jest również pod presją, by uchwalić przepisy prawne w celu przeprowadzenia audytu w Radzie Rezerwy Federalnej. Aby to umożliwić, Kongres USA i Senat przechodzą czystkę, która jak dotąd pochłonęła ponad 30 kongresmanów i senatorów.

Powiedziano im, że albo zrezygnują albo pójdą do więzienia. Po niedawnych rezygnacjach senatora Ala “zboczeńca” Frankena, a także kongresmanów Johna Conversa i Trenta Franksa “wkrótce w ich ślady pójdzie wielu innych”, mówią źródła. Nadal ma miejsce również oczyszczanie administracji Trumpa. “To koniec frakcji Jareda Kushnera, podczas gdy wtyczka globalisttka Goldmanita i kapuś Jareda [starsza doradca Trumpa] Dina Powell została wyrzucona z Białego Domu, a Goldmanita [doradca ekonomiczny Trumpa] Gary Cohn jest następny”, mówią źródła.

“Sam Kushner może zostać oskarżony o działanie jako niezarejestrowany agent dla Izraela i inne naruszenia, ponieważ Trumpowi trudno zwolnić swojego zięcia” – mówią źródła Pentagonu.

Nalot Marynarki z 18 listopada na siedzibę CIA wyraźnie zakończył operację Mockingbird, ponieważ korporacyjne media takie jak The Washington Post, The New York Times, Bloomberg, ABC, CNN i inne zostały zmuszone do opublikowania sprostowań i przeprosin, zazwyczaj za opowieści uderzające w Trampa. Są teraz również zmuszone do relacjonowania prawdy o takich sprawach, jak sprzedaż ciał niemowląt przez Planned Parenthood.

Przy okazji, aby sprecyzować sprawę nalotu Marynarki na CIA, słyszymy, że marines zostali rozmieszczeni jako pokaz siły w dwóch bazach lotniczych “około 180 mil od” kwatery głównej CIA w Langley.

To wystarczyło, aby przekonać CIA, by pozwoliła wywiadowi Marynarki wejść do kompleksu i przejąć komputery, mówią źródła.

W wyniku tego rozpoczęła się czystka Departamentu Sprawiedliwości, sądów i FBI, mówią źródła Pentagonu.

W każdym razie stratedzy Pentagonu twierdzą, że całe ich podejście do zdejmowania Kabała ma charakter wojskowy. Oznacza to, że zaczęli od odcięcia stanowisk nasłuchowych (takich jak CIA) i zlikwidowania żołnierzy z pierwszej linii frontu. W przypadku Chazarów oznaczało to usunięcie gangsterów MS-13, niskiego szczebla stręczycieli i alfonsów dla pedofilów i podobnych przestępców. Ci ludzie zostali następnie zmuszeni do wskazania, kim byli ich szefowie.

Wszystkie te ruchy wydają się przeciwstawiać w obliczu uznania przez Trumpa w zeszłym tygodniu Jerozolimy jako stolicy Izraela. Doprowadziło to wielu ludzi na całym świecie do myślenia, że ​​Trump był przecież syjonistycznym agentem. Jednak źródła Pentagonu twierdzą, że było to “wyrachowane posunięcie, które pobudzi globalną nienawiść do Izraela, aby zniszczyć chazarskiego Kabała”. Źródła wskazują, że USA wciąż odmawiają uznania miasta Jerozolimy na paszportach, mapach i oficjalnych dokumentach.

“Przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy NIE nastąpi. Faktyczne wdrożenie rozkazu Trumpa nie zacznie obowiązywać przez sześć miesięcy. Wiele się wydarzy od teraz do maja 2018 roku “, zgodnie ze źródłem CIA. To źródło CIA, które jest Żydówką, zauważa, że ​​”Watykan jest właścicielem Jerozolimy po dziś dzień”.

Loża P2 Wolnej Masonerii, która kontroluje Watykan,  niewątpliwie szykuje coś dużego. Kiedy odwiedziłem ich kwaterę główną, powiedzieli mi, że zaplanowali wielkie wydarzenia inżynierii społecznej wokół ruchów ciał niebieskich. Na tym froncie znajdujemy się w cyklu trzech superksiężyców. Pierwszy był 3 grudnia. Następne dwa to 1 stycznia i 31. Ten 31 stycznia będzie superksiężycem, niebieskim księżycem, a także będzie cechował się zaćmieniem. Jest to również data ostatecznego terminu płatności podatków w USA.

Można przypuszczać, że Chazarowie, którzy wciąż kontrolują większość systemu finansowego, odetną wszelkie płatności z tytułu wynagrodzenia dla amerykańskich wojskowych i innych pracowników rządowych w tym dniu. Białe Kapelusze agencji w USA mogą chcieć tworzyć plany awaryjne.

Inną sprawą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że chociaż najbardziej chaotyczna działalność na całym świecie znajduje się teraz w USA, UE może wkrótce zostać uderzona nowymi turbulencjami. Wojska chińskie i rosyjskie są gotowe do odzyskania pól naftowych w Libii od najemników wynajętych przez francuskie, brytyjskie i włoskie frakcje chazarskich gangsterów. Reszta Afryki może podążyć za tym. Wojsko amerykańskie wspiera to, więc bez libijskiej ropy i zasobów afrykańskich za bezcen, UE i euro mogą stanąć w obliczu poważnych zawirowań finansowych.

Ponadto, mówiąc o systemie finansowym, Chazarowie, którzy są właścicielami banków centralnych, widzą, że ich druk pieniędzy tworzy ostatecznie skazane na porażki bańki na rynkach akcji i obligacji.

Dlatego wiele z tych gorących pieniędzy ucieka teraz do kryptowalut, takich jak Bitcoin, dlatego jego wartość gwałtownie rośnie. Może to być bańka, ale bąbelki mogą się wielokrotnie podnosić, zanim wystrzelą.

Nawet jeśli / kiedy pojawi się bańka, w dłuższej perspektywie, blockchains definitywnie stanowią ulepszenie techniczne, prawdopodobnie zastąpią większość obecnej architektury finansowej.

Warto również zauważyć, że kraje posiadające fizyczne złoto, takie jak Rosja, Chiny, Indie i Indonezja, są przeciwko Bitcoinowi. Ci, którzy nie mają złota, jak Japonia i USA, rzucają się w jego kierunku. Chociaż nie można jeść Bitcoina, nie można również jeść złota.

Na koniec dnia Organizacja Białego Smoka oczekuje, że te dwie frakcje będą zmuszone uznać, że ostateczną walutą jest samo życie.

W tej chwili życie na Ziemi jest atakowane i ludzkość musi się zjednoczyć, aby ocalić planetę.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/12/11/civil-war-in-western-deep-state-intensifies/

https://meditation539.wordpress.com/2017/12/13/benjamin-fulford-wojna-domowa-w-zachodnim-tajnym-panstwie-nasila-sie-wraz-z-masowymi-aresztowaniami-w-waszyngtonie-ogien-w-kalifornii/

4. [2017-12-04 Benjamin Fulford ]Amerykańskie wojsko deklaruje stan wojenny podczas gdy przestępcza działalność Departamentu Sprawiedliwości, FBI została obnażona

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Rząd wojskowy USA, znany światu jako administracja prezydenta Donalda Trumpa, ma zamiar ogłosić wkrótce stan wojenny, mówią źródła Pentagonu. “Kabał został zaszachowany, ponieważ Trump jest gotowy do federalizacji Gwardii Narodowej na wypadek zamieszek lub niepokojów społecznych”, mówią źródła Pentagonu, dodając, że “obozy FEMA(Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego) będą wykorzystywane do gromadzenia masowo aresztowanych, a Gitmo może gromadzić cele o wysokiej wartości natomiast trybunały wojskowe będą się szybko uwijać z nimi. “

Takie radykalne działanie jest konieczne: “Z powodu skorumpowanych sędziów mianowanych przez [byłego prezydenta USA Baracka] Obamę i Kongres nieuczciwych naganiaczy na rzecz Izraela, tak więc Trump może zostać zmuszony do ogłoszenia stanu wojennego w celu narzucenia wojskowego wymiaru sprawiedliwości”, jak określiło sytuację jedno ze źródeł Pentagonu. FBI, na przykład, aktywnie tuszuje rzeź setek Amerykanów przez Kabała w Las Vegas, używając najemników G4S, twierdzi wiele źródeł.

Trump prawdopodobnie odnosi się do tej zbliżającej się czystki w następującym tweecie: “Po latach Comeya, z fałszywym i nieuczciwym śledztwem ws. Clintona (i nie tylko) prowadzonym przez FBI,  reputacja tej instytucji jest najgorsza w historii! Ale nie lękajcie się, przywrócimy ją do świetności “.

Kolejną ważną wiadomością z zeszłego tygodnia jest to, że baza Sił Powietrznych USA w Dover została ostatnio ostrzelana z broni nuklearnej lub odpowiednika. Atak został opisany w mediach korporacyjnych jako trzęsienie ziemi o sile 4.4 stopnia. Jednak “trzęsienie ziemi” miało wszystkie znamiona ataku broni jądrowej lub wiązki, ponieważ jego epicentrum było bazą wojskową, było płytkie, a sejsmograf pokazuje ogromne jednorazowe trzęsienie ziemi, a nie rodzaj akumulacji trzęsień spotykany przy naturalnych trzęsieniach. Można to zobaczyć w linku poniżej.

http://www.delawareonline.com/story/news/local/2017/11/30/earthquake-strikes-kent-county- czwartek/911208001/

Chociaż atak miał miejsce dzień po tym, jak Korea Północna ogłosiła, że ​​ma ICBM-y (międzykontynentalne pociski balistyczne), które mogą uderzyć w dowolne miejsce w USA, źródła Pentagonu twierdzą, że było to częścią niezadeklarowanej wojny domowej wewnątrz kompleksu wojskowo-przemysłowego. Baza w Dover to miejsce, w którym wojskowe i inne trupy Stanów Zjednoczonych są “przetwarzane”, a także są domem dla ciężkiego transportu powietrznego dalekiego zasięgu. Odkąd CIA przemycała heroinę do Stanów Zjednoczonych w trumnach podczas wojny wietnamskiej, to całkiem łatwo zgadnąć, że ta baza została przejęta, ponieważ była ona ważnym punktem przeładunkowym dla afgańskiej heroiny.

W ostatnim tygodniu pojawiły się również widoczne dowody na to, że miała miejsce wojna kosmiczna na niskiej orbicie ziemi, co źródła Pentagonu opisują jako “niesforne satelity”, które “zboczyły z orbity”. Mogło to pojawić się w wiadomościach jako niepowodzenie wystrzelenia rosyjskiej rakiety zawierającej 19 satelitów.

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/11/28/international-spacecrafts-lost-sea-russian-rocket-fails-make/

Ponadto 2 grudnia amerykański generał John Hyten, szef amerykańskiego dowództwa strategicznego, powiedział publiczności w Kalifornii, że kilka stanów obrało za cel przestrzeń kosmiczną USA i ostrzegł: “Nie możemy dopuścić, by tak się stało”.

http://www.n2yo.com/satellite-news/U.S.-general-Russia-and-China-building-space-weapons-to-target-U.S.-satellites/4626

W zeszłym tygodniu pojawiły się również raporty na całym świecie dotyczące meteorytów i “kosmicznych śmieci”. Ten pisarz osobiście był świadkiem wielobarwnego upadku meteorytu w miejscu, które wyglądało na oko na mniej niż kilometr od mojego domu w zachodnim Tokio. Film z tego zdarzenia można obejrzeć pod następującym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=B-HnfNTUnHM

“Burza, która rozpoczęła się 4 listopada z czystką saudyjską, przeszła kinetycznie” – twierdzą źródła Pentagonu, najwyraźniej dosłownie.

Oczyszczenie na poziomie ziemskim w Stanach Zjednoczonych staje się coraz bardziej widoczne. “Operacja Mockingbird została dezaktywowana, podczas gdy agenci medialni CIA, tacy jak Matt Lauer, zostali zwolnieni z NBC”, po nalocie z 18 listopada na kwaterę główną CIA przez Marines, jak podają źródła. Kolejną oznaką zestrzelenia Mockingbirda było to, że ABC News zawiesiło Brian’a Rossa za to, co Trump opisuje jako “strasznie niedokładny i nieuczciwy raport na temat Rosyjskiego, Rosyjskiego, Rosyjskiego Polowania na Czarownice”. Czystka mediów korporacyjnych dopiero się zaczęła, obiecują źródła.

Chazarscy gangsterzy trzymają się kurczowo nadziei, że oskarżenie w zeszłym tygodniu byłego szefa Agencji Wywiadu Obrony Michaela Flynna przez specjalnego prokuratora Roberta Muellera doprowadzi do postawienia w stan oskarżenia Trumpa. Jednak źródła Pentagonu obiecują, że “oskarżenie Flynna jest ‘nieznaczącym burgerem’, który pozwoli Muellerowi ujawnić wszystkie zbrodnie Obamy, Hillary, FBI, pedosów i tajnego państwa pomagając Trumpowi osuszyć bagno.”

Obama, ze swojej strony, poprosił w zeszłym tygodniu chińskiego prezydenta Xi Jinpinga o azyl polityczny, ale został odrzucony, mówią źródła Tajnej Azjatyckiej Organizacji. Publicznie można to zaobserwować w postaci Obamy, który gra na nosie Chinom, odwiedzając Dalajlamę zaraz po opuszczeniu Chin. Dalajlama jednak sam prawdopodobnie zostanie usunięty i nie będzie w stanie pomóc Obamie.

Poza tym, mówiąc o “pedosach”, w zeszłym tygodniu gwiazda Hollywood, reżyser i aktor Mel Gibson powiedział, że elity Hollywood “Zbierają krew dzieci. Jedzą ich mięso. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało fizycznie i psychicznie przed śmiercią, to wierzą, że daje im to dodatkową siłę życiową. ” Gibson powiedział, “Nie jest to rodzaj artystycznej abstrakcji … Osobiście zapoznano mnie z tą praktyką na początku lat 21-go wieku. Mogę o tym teraz mówić, ponieważ ci ludzie, szefowie, są teraz martwi. “

Ten pisarz może również potwierdzić, że osobiście spotkał dwóch chazarskich gangsterów, którzy przyznali się do jedzenia ludzkich płodów. Są to ludzie, którzy są teraz aktywnie ścigani przez Białe Kapelusze.

Czystka zaczęła się również w Japonii, gdy cesarz Naruhito przejął władzę od swojego ojca, cesarza Akihito, według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego. Chociaż Akihito oficjalnie nie ma przejść na emeryturę do kwietnia 2019 roku, Naruhito jest już de facto cesarzem, tłumaczą. Jak dotąd tylko kilkadziesiąt osób zostało usuniętych, ale o wiele więcej rozpocznie się 7 grudnia, w rocznicę Pearl Harbor. W szczególności “Pan K “, który mieszka w hotelu strzeżonym przez 70 ochroniarzy, zostanie usunięty, dodają.

Japoński wywiad chce również, aby amerykańskie wojskowe Białe Kapelusze zdawały sobie sprawę, że wiele osób w amerykańskiej społeczności wojskowej i wywiadowczej w Japonii od lat jest przekupionych “Gejszami Kishurazaka i gotówką”. Mówią, że nawet była ambasador USA Caroline Kennedy regularnie i przepysznie bawiła się w “Klubach gospodarzy”. Wiele japońskich pieniędzy zostało złupionych od czasu śmierci cesarza Hirohito i przekazanych Rothschildom, Bushom, Clintonom i innym chazarskim gangsterom wysokiego szczebla, przez Koreańczyków, którzy udają Japończyków jak były premier Yasuhiro Nakasone , mówią źródła.

http://www.cbc.ca/news/politics/china-free-trade-trudeau-1.4427081

W międzyczasie, gdy Stany Zjednoczone i Japonia nadal oczyszczają dom, buduje się międzynarodowe napięcie finansowe między USA i Chinami. Znakiem tego było zerwanie dialogu gospodarczego USA z Chinami w zeszłym tygodniu. Należy w tym kontekście zauważyć, że obniżki podatków ogłoszone przez Trumpa w zeszłym tygodniu mogą zostać wprowadzone tylko wtedy, gdy USA ogłosi bankructwo i wyemituje nową walutę, ponieważ w przeciwnym razie wymagałoby to ogromnych nowych pożyczek z Chin. Chiny nie są w nastroju, by wylać więcej pieniędzy w czarną dziurę amerykańskiego rządu korporacyjnego, mówią źródła tajnej azjatyckiej organizacji.

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-30/us-china-economic-dialogue-has-stalled-no-plans-revive-talks-malpass

Chińczycy mają nadzieję na bankructwo amerykańskiego rządu korporacyjnego i przejęcie i stworzenie przez Kanadę Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, by zastąpić nieuczciwy reżim, którym stał się amerykański rząd korporacyjny. W tym tygodniu premier Kanady Justin Trudeau przebywa w Chinach i jak podaje kanadyjska korporacja nadawców radiowych, “Amerykański prezydent Donald Trump, ponownie wywołuje antypatię do Chin, pomaga w pozycjonowaniu Kanady jako bardziej atrakcyjnego partnera w Ameryce Północnej. “

http://www.cbc.ca/news/politics/china-free-trade-trudeau-1.4427081

Na znak, że Chiny i ich sojusznicy z BRICS szykują się na niewypłacalność USA, w zeszłym tygodniu zostało formalnie ogłoszone przez kraje BRICS, że zamierzają założyć własną sieć handlu złotem.

http://www.zerohedge.com/news/2017-12-02/russia-china-india-unveil-new-gold-trading-network

Wenezuela ogłosiła również w zeszłym tygodniu, że utworzyła krypto-walutę opartą na złocie, ropie i diamentach, aby zastąpić dolara amerykańskiego.

Co więcej, na znak, że martwią się o zagarnięcie pieniędzy przez Amerykanów, rosyjskie Ministerstwo Finansów wydało w zeszłym tygodniu ostrzeżenie, że jeśli USA zajmie rosyjskie rezerwy zagraniczne, “będzie to deklaracja wojny finansowej”.

https://www.rt.com/business/411148-us-sanctions-russian-reserves/

Niepokojąco, źródło CIA w Azji, które ma powiązania z Rothschildami, przekazało następujący komentarz, gdy zapytano go o wojnę finansową: “Jeden z moich kontaktów powiedział mi, kto ‘wie o takich sprawach ‘, że plan generalny zamierza zlikwidować system globalnie w trzecim kwartale 2018 r. “

Na koniec, czytelnik z Brazylii przesłał e-mailem następujące informacje: “W Porto Alegre -w Brazylii, południowym stanie mojego kraju, znajduje się duży amerykański budynek konsulatu, naprawdę większy niż ten w São Paulo, i mogę ci powiedzieć przez zwykłe uzasadnienie, że nie ma potrzeby, aby Porto Alegre miało taki duży amerykański konsulat, chyba że jest to coś w rodzaju kwatery głównej CIA. Mój przyjaciel, który tam mieszka, powiedział, że od kilku lat, odkąd ten budynek powstał, wydaje się, że pracuje tam tylko kilka osób, mniej niż dziesięć, przynajmniej na poziomie powierzchni. “Być może jest to kolejny DUMB ( Deep Underground Military Base-Głęboka Podziemna Baza Wojskowa), który musi zostać usunięty.

Jednak naziści z południowoamerykańskich podziemnych baz powiedzieli wcześniej temu pisarzowi, że nie chcą już podbijać świata i po prostu chcą być pozostawieni sami sobie, by bawić się ich latającymi spodkami. Może powinni po prostu ogłosić, że podzielą się tą i inną technologią z resztą świata.

Autor: Benjamin Fulford White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/12/04/u-s-military-declare-martial-law-doj-fbi-criminality-exposed/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/12/06/benjamin-fulford-amerykanskie-wojsko-deklaruje-stan-wojenny-podczas-gdy-przestepcza-dzialalnosc-departamentu-sprawiedliwosci-fbi-zostala-obnazona/

3. [2017-11-27 Benjamin Fulford ]Ogromna, podlegająca oskarżeniom zdobycz wywiadowcza po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Dobrzy ludzie wygrywają i to nie potrwa długo, zanim ostatni niewolnicy poddani praniu mózgu zostaną uwolnieni z chazarskiego niewolniczego matrixa kontroli umysłu a zbrodniarze zostaną schwytani.

Nalot Marynarki w zeszłym tygodniu na siedzibę CIA w Langley, w stanie Wirginia, przyniósł ogromną liczbę informacji wywiadowczych, mówi Pentagon i inne źródła. “[Amerykański Prezydent Donald] Trump odnosi DUŻE zwycięstwo, z powiązanymi z Clintonami bandami pedofilów złapanymi na gorącym uczynku w Chinach, a także na Filipinach, w Afryce i Niemczech. Sądy wojskowe i zamknięte akty oskarżenia w USA zbliżają się do 4000, “według źródeł Pentagonu.

Ten nalot był możliwy, ponieważ Trump podpisał 20 października zarządzenie wykonawcze o przywróceniu emerytowanych wojskowych do czynnej służby, aby “zlikwidować kabała Bush-Clinton, żydowską mafię i oczyścić CIA i FBI ze zdrajców”, mówią źródła.

Źródła podają, że podczas nalotu 18 listopada na centralę CIA, zajęte zostały komputery i dokumenty, w wyniku czego “zlokalizowano około 400 obiektów związanych z narkotykami, a wojsko amerykańskie zaczęło bombardować je w Afganistanie 19 listopada.” Dodali, że zbombardowane lokalizacje zostały określone jako należące do Talibów, aby “było to poprawne politycznie”. Innymi słowy, nie chcą, aby świat pomyślał, że w wojskowo-przemysłowym kompleksie trwa wojna domowa.

W każdym razie “Marines raz jeszcze udowodnili, że są semper fidelis (zawsze wierni), ponieważ nie była to tylko operacja wojskowa, ale operacja wywiadowcza, operacja wojny psychologicznej i największa operacja antynarkotykowa w historii” źródła kontynuują.

Oprócz odcięcia pieniędzy z heroiny z Afganistanu, odcięcia lotów i połączeń lądowych z Koreą Północną wstrzymano również przepływ pieniędzy z amfetaminy do chazarskiego kabała, według źródeł Tajnej Azjatyckiej Organizacji.
Masowe aresztowania i deportacja gangu MS-13 z Salwadoru, którzy są wynajętymi zabójcami dla narkotykowego króla El Chapo, a także nowy atak na meksykańskie i kolumbijskie kartele narkotykowe, oznaczają, że pieniądze z kokainy pochodzącej z Ameryki Południowej również są odcięte. Postępująca legalizacja marihuany na całym świecie odcięła również źródło czarnych pieniędzy Chazarów.

Gdy wpływy CIA z pieniędzy z narkotyków wyczerpują się, Międzynarodowy Trybunał Karny jest gotowy ścigać CIA i Busha za tortury i inne zbrodnie wojenne w Afganistanie, a także gdzie indziej, jak twierdzą Pentagon i inne źródła.

Ponadto jeden z największych przypadków korupcji w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych doprowadził do śledztwa w sprawie 440 osób, w tym 60 admirałów – jednej trzeciej najwyższego dowództwa marynarki wojennej. Usunięcie tych skorumpowanych oficerów, głównie stacjonujących w Azji, oznacza, że ​​7. Flota wkrótce przestanie chronić skorumpowanych polityków w Japonii, Korei Południowej i tajnej kolonii chazarskiej w Korei Północnej. Będzie to oznaczało, że aresztowania w USA będą następować po podobnych aresztowaniach w Azji.

JEDNA TRZECIA dowództwa marynarki wojennej przyłapana na wielkim skandalu z zagranicznym łapówkarstwem.

Setki funkcjonariuszy wojskowych – w tym niektórzy z najwyższych rangą oficerów w marynarce wojennej – są oskarżeni o pomoc mrocznemu azjatyckiemu kupcowi w oszukaniu Wuja Sama na dziesiątki milionów dolarów … i prawdopodobnie nie słyszeliście o tym.

Nazywa się to skandalem “Grubego Leonarda”(Fat Leonard), a dochodzenie w sprawie łapówek i korupcji jest jednym z największych w historii wojskowości USA. Marynarka wojenna przeprowadziła dochodzenie w sprawie 440 osób, w tym 60 admirałów, za ewentualne przyjmowanie łapówek w zamian za ustawione kontrakty rządowe i korzystne interesy.

Oznacza to, że marynarka wojenna podejrzewa, że ​​jedna trzecia wszystkich admirałów przyjmowała łapówki od obcego agenta.

“Fat Leonard” to Leonard Glenn Francis –  mierzący 6 stóp i 3 cale, ważący 360 funtów malezyjski biznesmen, który zarabia na obsłudze okrętów marynarki na Pacyfiku.

Przekupił elitę marynarki wyśmienitymi rzeczami w życiu, które mógł zapewnić tylko biznesmen oszust: pieniądze, najlepsze trunki, luksusowe wycieczki dla swoich rodzin.

I oczywiście, prostytutki. Mnóstwo prostytutek.

Nawet bilety na koncert Lady Gagi lub Broadwayowską adaptację “Króla lwa”.

W zamian za to przywódcy marynarki wojennej kierowali ogromne kontrakty rządowe do jego firmy, Glenn Defense Marine Asia (GDMA).

Nawet przekierowywali statki Siódmej Floty z dala od swoich pierwotnych celów do portów obsługiwanych przez GDMA.

To było tajemnicą, dlaczego Leonard ciągle uzyskiwał intratne kontrakty rządowe, podczas gdy jego firma zapewniała taką tandetną usługę.

Śledczy mówią, że Leonard objął wszystkie swoje bazy. Przekupił także ludzi w jednostce śledczej Marynarki. Zakłócali dla niego śledztwa i informowali go, kiedy zbliżają się uczciwi inspektorzy.
Leonard był tak dobrze zagłębiony, że nadal dostawał ogromne kontrakty “bez ofert” – nawet gdy prowadzono wobec niego śledztwo!

Za kadencji byłego prezydenta Baracka Obamy, Leonard odarł podatników Stanów Zjednoczonych na sumę ponad 200 milionów dolarów na kontraktach obronnych od 2009 roku. Przyznał, że co najmniej 35 milionów to całkowite oszustwo za usługi, których nigdy nie dostarczył.

Problem sięga o wiele głębiej niż pieniądze. Życie 40 000 poborowych i bezpieczeństwo całego wolnego świata – zależy od dowództwa wojskowego, którzy uczciwość, prawość i kraj powinni stawiać na pierwszym miejscu.

Wyobraźcie sobie, gdyby wybuchła wojna z Koreą Północną lub Chinami, a nasze statki znajdowały się w niewłaściwym porcie, ponieważ malezyjski multimilioner przekupił prawego dowódcę szampanem i prostytutkami?

Oficerowie marynarki mówią, że kradzież i operacja przekupstwa Leonarda były jedną z najgłębszych, rozległych i przenikliwych, jakie widzieli od czasów komunistycznego szpiegostwa.

Mówią, że nawet trzygwiazdkowy admirał przyjmował korzyści.

Leonard i 17 innych osób przyznało się już do winy – a pod rządami prezydenta Donalda Trumpa dochodzenie dopiero się rozpoczyna.
Frank Holmes

Ogromna wywiadowcza zdobycz po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA
https://thehornnews.com/one-third-navy-brass-caught-huge-foreign-bribery-scandal/

Japońscy kryminaliści zaangażowani w atak tsunami z 11 marca 2011 r. i masowe morderstwo nuklearne na Japonię, obawiając się o swoje życie, przetrzymują informatora i Gnostycznego Arcymistrza Iluminatów “Aleksandra Romanowa”, znanego również jako Slasha Zaric, i uwięzili go w nieludzkich warunkach w Szpitalu Hasegawa w Fuchu w Tokio. Numer telefonu do szpitala to 81-422-31-8600. Były premier Yasuhiro Nakasone, były premier Yoshiro Mori, burmistrz miasta Koganei, szef policji w Koganei City oraz wszyscy inni przestępcy zaangażowani w zbrodnię przeciwko ludzkości w Fukushimie zostaną uwięzieni i ewentualnie straceni, chyba że uwolnią Zarica i natychmiast zwołają konferencję prasową, aby wyznać swoje grzechy. Ich majątek zostanie skonfiskowany, a Zaric zostanie wynagrodzony za krzywdę, jaką mu wyrządzono, mówią źródła Organizacji Białego Smoka (WDS). Oczywiście, wyżsi rangą przywódcy w USA, Włoszech i Szwajcarii zostaną również osądzeni za te zbrodnie.

Wielu czołowych chazarskich gangsterów, takich jak Bill Gates i George Soros, zostało już “usuniętych za popełnione zbrodnie” – mówią źródła WDS. Następnymi spośród najbardziej znaczących osób, których usunięcia można się spodziewać to Eric Schmidt z Google, Jeff Bezos z Amazon, Mark Zuckerberg z Facebooka, a także Masayoshi Son z Softbanku i wielu innych oligarchów, którzy byli wykorzystywani jako lejki do prania pustych pieniędzy z prywatnego banku centralnego do rzeczywistej gospodarki.

Źródła japońskiej prawicy twierdzą, że “uporano się już” z Sonem.

Tymczasem źródło w siedzibie amerykańskiej marynarki wojennej dostarczyło również szczegóły innych podłych zbrodni Chazarów, które zostały odkryte podczas nalotu. Otrzymano to za pośrednictwem poczty e-mail od Białego Kapelusza z CIA:

W zeszły weekend amerykańscy marines zrobili nalot na Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) w Langley w stanie Wirginia. Marines uzyskali wiele dowodów, które wskazują na dopuszczenie się przez znanych polityków defraudacji, fałszerstw wyborczych, kradzieży tożsamości, spisków na życie, morderstw, terroryzmu wewnętrznego i pedofilii. Umieściłem następujące 23 PUNKTY, aby wzbudzić wasze zainteresowanie i podsumować, co się dzieje:

Punkt 1

Przeprowadzono nalot na kwaterę główną CIA , FBI zostało zneutralizowane, a 35 bilionów zdefraudowanych ze Skarbca Stanów Zjednoczonych zostało odzyskanych. Około 100 bilionów dolarów zostało zdefraudowanych przez Bushów i Clintonów.

Punkt 2

Prezydent Donald Trump ponownie otworzył akta zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy’ego a George H.W. Bush stał za tym. Zdjęcia z autopsji JFK zostały sfałszowane.

Punkt 3

Ujawnione przypadki molestowania seksualnego wszystkich tych członków Kongresu jest odwróceniem uwagi przez media głównego nurtu od tego, co się naprawdę dzieje (US Marines robi nalot na kwaterę główną CIA a prezydent Trump narzuca wojskowy stan wojenny) poza sceną.

Punkt 4

Alex Jones z Infowars jest zdrajcą i zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego, który jest powiązany z jednostką Mosadu, tajnej służby wywiadowczej państwa Izrael.

Punkt 5

Hillary Rodham Clinton wydawała rozkazy zamordowania, za pośrednictwem krajowych oddziałów zabójców, Rona Browna (sekretarza ds. Handlu), Williama Colby’ego (dyrektora centralnego wywiadu), Vince’a Fostera (zastępcy doradcy Białego Domu) i Johna F. Kennedy’ego Jr. (syna zamordowanego Prezydent John F. Kennedego) – i innych.

Punkt 6

W tamtym czasie republikański kandydat na prezydenta Trump miał rację, że ojciec senatora Teda Cruza był zamieszany w sprawę Lee Harveya Oswalda.

Punkt 7

Kongresmen z Kalifornii Adam Schiff, wysoko postawiony członek Komisji Komitetu Stałego ds. Wywiadu Stanów Zjednoczonych i burmistrz Chicago Rahm Emmanuel, były szef sztabu Białego Domu za kadencji prezydenta USA Baracka Obamy, są związani z Mosadem. Zarówno Schiff, jak i Emmanuel są pedofilami.

Punkt 8

Barack Obama urodził się w Kenii, a były prezydent popełnił przestępstwo kradzieży tożsamości. Obama powinien zostać aresztowany za kradzież tożsamości.

Punkt 9

Senator Cruz jest obywatelem kanadyjskim, który sfałszował swój akt urodzenia, aby zostać senatorem Stanów Zjednoczonych i popełnił przestępstwo kradzieży tożsamości. Cruz powinien zostać aresztowany za kradzież tożsamości.

Punkt 10

Prezydent Trump ma akta każdego dziennikarza (np. Andersona Coopera [CNN / CBS], Chrisa Matthewsa [MSNBC], Wolfa Blitzera [CNN] i prawdopodobnie Alexa Jonesa [InfoWars]), który jest na liście płac CIA.

Punkt 11

W zeszły weekend US Marines usunęło komputery z kwatery głównej CIA.

Punkt 12

Teraz mają dowody, że Hillary Rodham Clinton dopuściła się oszustwa wyborczego, zdrady i podżegania do buntu. Jest dilerem narkotykowym. Popełniła masowe morderstwa. Zamordowała ludzi w Departamencie Stanu jako schemat morderstw na zlecenie.

Punkt 13

Bill Plante, który przeszedł na emeryturę jako korespondent CBS News w listopadzie 2016 roku, potwierdził, że JFK został postrzelony z przodu, Senator z Tennessee /Demokratyczny kandydat na prezydenta Al Gore wygrał wybory w 2000 roku, a cały zamach terrorystyczny z 11 września został zmanipulowany. Plante powiedział, że nic z tego nie zostanie ogłoszone, ponieważ dziennikarze boją się o swoje życie.

Punkt 14

Ten kraj nie będzie miał deficytu po wdrożeniu protokołów. Przychód wynosi 100 bilionów dolarów, 35 bilionów dolarów trafia bezpośrednio do Skarbu USA i jest 15 bilionów dolarów nadwyżki. Możemy obniżyć podatki, odbudować wojsko, stworzyć świetny program infrastrukturalny dla tego kraju, a Donald Trump zostanie największym prezydentem od czasów Ronalda Reagana.

Punkt 15

George H.W. Bush próbował trzykrotnie zamordować prezydenta Reagana podczas ośmioletniej prezydentury Reagana.

Punkt 16

“Tata Bush” (i Hillary Clinton) również próbowali zamordować prezydenta Donalda Trumpa siedem razy. A Bush przez te wszystkie lata był zaangażowany w 25 zabójstw przeciwko innym głównym politykom – w szczególności członkom Kongresu i senatorom.

Punkt 17

Gdyby Gore objął urząd a Bushowie nie byli w stanie sfałszować wyborów, miałby miejsce spisek mający na celu usunięcie Gore’a i mianowanie na stanowisko prezydenta  kandydata na wiceprezydenta Al’a Liebermana.

Punkt 18

Ma miejsce próba zatuszowania faktów z udziałem kongresmenów z Kalifornii, Maxine Watersa i Banku Blue Moon w Tajlandii.

Punkt 19

3 listopada 2017 r. Rene Boucher zaatakował antywojennego / pro-życiowego Senatora z Kentucky Randa Paula usiłując dokonać zabójstwa. “Ten facet [Boucher] został rozkruszony,” ponieważ Paul wie za dużo i nie można go kontrolować.

Punkt 20

Reporter z wielkiej sieci miał zamiar przekazać wiadomość jako pierwszy- do której do dziś należy – że rząd skontaktował się z sierocińcami w całym kraju i zapłacił tym sierocińcom za przetransportowanie sierot do Waszyngtonu, więc Dick Cheney i George H.W. Bush i inni pedofile (na przykład Barney Frank) mogli wybrać dzieci, z którymi chcieli uprawiać seks. Potem zabrali te dzieci na imprezy. Na tych imprezach obecne były prostytutki. Członkowie Kongresu byli pod wpływem narkotyków i zrobiono zdjęcia politykom i tym sierotom w seksualnie kompromitujących sytuacjach. Ogromna część Kongresu była (i nadal jest) kontrolowana poprzez szantaż.

Punkt 21

Kiedy amerykańscy marines przeprowadzili nalot na budynki CIA, odnaleźli transakcje finansowe sprzed ataków terrorystycznych z 11 września, dokumenty ubezpieczeniowe i inne dokumenty. Wszystkie te dokumenty znajdują się obecnie w posiadaniu wywiadu Marynarki USA.

Punkt 22

Stan Wisconsin, Rezerwa Federalna i były (w latach 2001-2005) Gubernator Wisconsin Tommy Thompson byli zaangażowani w kradzież bilionów dolarów ze Skarbu USA. Gubernator Wisconsin Scott Walker powinien przekazać wszystko, co ma, lub zostanie wezwany do sądu.

Punkt 23

Gubernator Kalifornii, Demokrata Jerry Brown, zlecił przeprowadzenie śledztwa w sprawie pedogate w jego własnej partii, obejmujące: Kongresmena z Kalifornii /Lidera Mniejszości Nancy Pelosi i Senatora USA Kamala Harrisa.

Od Marynarki z centrali CIA
Wysłane z mojego iPhone’a, Ogromna wywiadowcza zdobycz po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

Powyższe informacje nie są w pełni zgodne z tym, co mówiły nam nasze własne źródła, ale są na tyle kompleksowe, że opublikowaliśmy je praktycznie dosłownie.

Na przykład nasze własne źródła podają, że Barack Obama urodził się w USA, ale popełnił kradzież tożsamości, ponieważ jego prawdziwym ojcem był amerykański działacz komunistyczny Frank Marshall Davis.

Nie możemy też potwierdzić, że zostaną uruchomione protokoły Wanta i pojawi się 100 bilionów dolarów. Możemy jednak potwierdzić, że Janet Yellen została zmuszona do rezygnacji z funkcji gubernatora Zarządu Rezerwy Federalnej, mimo że jej kadencja miała trwać do 2024 r.

Oznacza to, że drukarnia amerykańskich dolarów zostanie odebrana Chazarom i teoretycznie, będzie można udostępnić nieograniczone fundusze, aby uczynić Amerykę ponownie wielką wraz z resztą świata.

Pozostało jeszcze wiele do zrobienia, zanim chazarski motłoch zostanie naprawdę pokonany, więc teraz nie ma czasu na spoczywanie na laurach.

W Stanach Zjednoczonych korporacyjne propagandowe media muszą zostać usunięte i zmuszone do ogłoszenia prawdy. W zeszłym tygodniu podjęto wiele kroków w tym kierunku.

Na przykład, Washington Post i należąca do Chazarów Advance Publications spotykają się z pozwami o zniesławienie senatora Roya Moore’a z Alabamy po tym, jak ich zarzuty o wykorzystywanie seksualne zostały obnażone jako kłamstwa, mówią źródła Pentagonu. Donald Trump wspiera Moore’a.

Próba chazarskich gangsterów, by zmusić Ruperta Murdocha do sprzedaży Foxa, została powstrzymana przez administrację Trumpa, jak podają źródła Pentagonu. W pierwszej kolejności Departament Sprawiedliwości zmusi Comcast do zbycia NBCUniversal i zrezygnowania z próby przejęcia Foxa, mówią źródła. Aresztowanie czołowych szefów medialnych jest również nieuchronne, mówią źródła.
Chazarowie ze swojej strony zwierają szyki w Izraelu i Arabii Saudyjskiej, z siłami izraelskimi i armią najemników w Arabii Saudyjskiej łączą się, by bronić chazarską kontrolę nad znaczną częścią światowych zasobów ropy naftowej.

Jednak według źródeł Pentagonu “Izrael jest objęty embargiem na broń, podczas gdy długoletni klient Indie zerwały umowę na dostawę pocisków przeciwpancernych wartą 500 milionów dolarów. Merkelowe Niemcy mogą przestać budować okręty podwodne, Izrael może nie dostać więcej F-35 i będzie odmówiona dostawa części, a 10-letni pakiet pomocy wojskowej wart 38 miliardów dolarów złożony podczas kadencji Obamy może zostać anulowany. “

Ogólnie rzecz biorąc, był to naprawdę spektakularny tydzień zwycięstw dla ludzi na Ziemi. Istnieją niezaprzeczalne oznaki, że zmiany reżimu nadchodzą w przypadku Izraela, Japonii, Niemiec, Włoch, Francji i Anglii.

Jeśli tak się stanie i nastąpią masowe aresztowania, dowiemy się, że koszmar niewoli chazarskiego babilońskiego długu naprawdę się kończy.

Powstaje nowy świt dla ludzkości. Utrzymajmy presję, aby tak się stało.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/27/huge-actionable-intelligence-haul-marine-raid-cia-hq/

https://meditation539.wordpress.com/2017/11/29/benjamin-fulford-ogromna-podlegajaca-oskarzeniom-zdobycz-wywiadowcza-po-nalocie-marynarki-na-kwatere-glowna-cia/

2. [2017-11-20 Benjamin Fulford ] Usuwanie chazarskiego kabała przyspiesza: Marines szturmują kwaterę główną CIA; Ponad 2000 oskarżonych w Stanach Zjednoczonych; Upadek sieci kontroli w Europie

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society,

Usuwanie satanistycznego chazarskiego kabała, które kończy zachodnie zło, przyspiesza w niezaprzeczalnym tempie. Co najważniejsze, źródła Pentagonu potwierdzają wiele doniesień internetowych, że Marines dokonali szturmu na kwaterę główną CIA w miniony weekend. Jednym z celów było zamknięcie operacji Mockingbird, grupy CIA, która zmieniła mass media, a także Google, Facebook itd. w masową propagandę kontroli umysłu, mówią źródła NSA.

Przeprowadzona została również obława na grupę instytucjonalnych następców, która zamordowała prezydenta Johna F. Kennedy’ego, zgodnie ze źródłami Pentagonu. “Departament Sprawiedliwości i [Specjalny doradca Robert] Mueller pracują w godzinach nadliczbowych i mogą przekroczyć 2000 zamkniętych aktów oskarżenia”, mówi jedno ze źródeł Pentagonu.

Te posunięcia, w połączeniu z czystką wszystkich saudyjskich członków rodziny królewskiej i wojskowych, którzy byli powiązani z 9/11, a także usunięcie dyktatora Zimbabwe Roberta Mugabe i rychłe usunięcie izraelskiego satanistycznego premiera Benyamina Netanyahu, nie pozostawiają wątpliwości, że – rozpoczęły się aresztowania i obławy na kabalistów na całym świecie.

Grupa rodzinna Rothschild / Saxe Gotha traci także kontrolę nad Europą. W Niemczech kanclerz Angeli Merkel (córka Hitlera) nie udało się utworzyć nowego rządu. We Francji setka ustawodawców z partii niewolnika Rothschilda, prezydenta Emmanuela Macrona, uciekła, podczas gdy masowe protesty przeciwko rządom tych fałszerzy wyborczym wybuchają w całym kraju. W Anglii niewolnica Rothschilda, premier Theresa May, również jest niepopularna i oczekuje się, że wkrótce zostanie usunięta.

Tymczasem w Japonii admirał Harry Harris, głównodowodzący Dowództwa Amerykańskiego na Pacyfiku, spotkał się w zeszłym tygodniu z premierem niewolnikiem Shinzo Abe. Według źródeł, które były na spotkaniu, Abe powiedział Harrisowi, że Japonia przygotowuje obozy koncentracyjne dla napływających uchodźców z Korei Północnej, których Abe spodziewa się przybycia, podczas gdy Harris sprowokował wojnę z tym krajem. Harris powiedział Abe, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby “upewnić się, że Korea Północna zostanie powstrzymana” – podało źródło.

Harris udowodnił w ten sposób, że jest albo niesamowicie głupi, niewiarygodnie zły, albo niewiarygodnie przekupiony – prawdopodobnie kombinacja wszystkich trzech. Ten jeden człowiek uniemożliwia teraz uwolnienie ludzkości od tyranii Chazarów. Harris ukrywa zbrodniarza wojennego, zdrajcę i dilera narkotykowego Richarda Armitage, a także kryminalistę, agenta Rothschilda Michaela Greenberga w bazie lotniczej Yokota w Japonii.
On również przewodził niedawnemu fałszerstwu, po raz kolejny, w wyborach krajowych w Japonii przez niewolnika Rothschilda premiera Shinzo Abe.  Abe, ograbił oszczędności bankowości pocztowej w Japonii, publiczne emerytury i inne publiczne pieniądze, które są jedyną rzeczą, która powstrzymuje światowy chazarski syndykat przestępczy przed utratą wszelkiej władzy.

To te skradzione pieniądze z Japonii wspierają bańkę na giełdzie w USA, i powstrzymują należącą do Chazarów Korporację Stanów Zjednoczonych od bankructwa i zastąpienia przez prawdziwą demokrację kontrolowaną przez ludzi, dla ludzi.

Nowo umocniony Abe rusza teraz do przodu, by zbudować wojskowy ośrodek badań biologicznych, pod przykrywką Szkoły Weterynaryjnej Kake. Oznacza to, że Harris wspiera zbrodniarza wojennego, a zatem sam jest zbrodniarzem wojennym.

Sygnalizując, kim są jego prawdziwi władcy, Harris wygłosił przemówienie na temat wsparcia chazarskiej sieci kontroli w Instytucie Franka Lowy w dniu 14 grudnia 2016 r.

https://www.lowyinstitute.org/publications/admiral-harry-harris-address-lowy-institute

Lowy, wraz z Larrym Silversteinem, kupili budynki World Trade Center tuż przed chazarskim atakiem terrorystycznym 11 września 2001 r. w Nowym Jorku.

Harris jest również pod presją Lockheed Martin i innych producentów broni, aby rozpocząć wojnę z Koreą Północną w celu promowania sprzedaży broni i utrzymania u władzy mafii chazarskiej. Harris jest także zaangażowany w chazarską fabułę, by rozpocząć III wojnę światową i wymordować 90% ludzkości. Czekanie do maja przyszłego roku, aby ten człowiek zakończył swoją kadencję, jest nie do przyjęcia.

Admirale Harris, to jest obietnica: zostaniesz aresztowany, postawiony przed sądem wojennym i uwięziony jako zbrodniarz wojenny i zdrajca. Zostaniesz również pociągnięty do odpowiedzialności prawnej za morderstwo poprzez tortury trzech osób, któremu przewodniczyłeś w Guantanamo Bay na Kubie.

W każdym razie, jak wspomniano powyżej, hierarchia chazarska powyżej Admirała Harrisa jest systematycznie likwidowana, co oznacza, że ​​sidła zamykają się na nim. Gdy go już nie będzie, amerykańska żandarmeria wojskowa wyruszy do Tokio i zatrzyma Armitage, Greenberga, Abe i innych gangsterów, którzy pracują tu dla Chazarów.

Źródła w NSA i CIA mówią, że setki aresztowań miały już miejsce w zeszłym tygodniu w Stanach Zjednoczonych. Podjęto jednak decyzję, by nie ogłaszać tych aresztowań, ponieważ pozwoliłoby to innym na ucieczkę, zanim aresztowani ludzie mogliby donieść na nich – mówią źródła.
W Stanach Zjednoczonych działa również wiele chazarskich oddziałów specjalnych, które desperacko usiłują utrzymać kontrolę nad tym krajem, twierdzą źródła Pentagonu. Te oddziały specjalne są systematycznie eliminowane. Część tego została ogłoszona w formie aresztowań 267 członków gangu MS-13.

https://www.voanews.com/a/united-states-announces-arrests-ms13-gang-members/4119777.html

Ponadto, jako klarowny znak, że rządy Chazarów już załamują się, nieżydowscy gubernatorzy Zarządu Rezerwy Federalnej mówią o dawaniu pieniędzy bezpośrednio ludziom zamiast ich obecnej praktyki przekazywania ich miliarderom i bilionerom. Na przykład John Williams, szef Fed w San Francisco, mówił o “docelowym dochodzie nominalnym”, co oznacza w języku Fed, przekazywanie pieniędzy bezpośrednio ludziom.

https://www.reuters.com/article/us-usa-fed-williams/feds-williams-calls-for-global-rethink-of-monetary-policy-idUSKBN1DG33N?il=0

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-16/fed-hints-during-next-recession-it-will-roll-out-income-targeting-nirp

W Europie Miguel Angel Fernandez Ordones, były gubernator hiszpańskiego Banku Centralnego, powiedział 7 listopada, że ​​zastąpienie kreacji pieniędzy przez prywatne banki pieniędzmi kreowanymi przez instytucję państwową byłoby dobrym rozwiązaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=6ipBlJGQN0I

Ten rodzaj publicznego komentarza przez urzędników państwowych, którzy mają rzeczywistą władzę nad pieniędzmi, jest widocznym znakiem, że stara prywatna sieć kontroli Banku Centralnego rozpada się.

Źródła Pentagonu również mówią, że “Zmiana reżimu nie jest już domeną USA, ponieważ zamach stanu w Zimbabwe nastąpił po tym, jak szef armii wyjechał do Chin, i konieczne jest umieszczenie zabezpieczonego aktywami dolara Zimbabwe jako waluty rezerwowej Afryki przed globalnym resetem walut. “

Jest to zgodne z tym, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule dotyczącym Indii, Rosji i Chin, mówiących prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w Wietnamie o ich posunięciach w zakresie ustanowienia waluty opartej na złocie jako alternatywy dla dolara amerykańskiego. Jest to również zgodne z informacją o rozgrywce o wenezuelskim “niewywiązaniu się z zobowiązań” , ponieważ tak naprawdę to co się stało to, że Wenezuela przestała wspierać chazarski petrodolar.

Rothschildowie zostali ostrzeżeni, by zrezygnować z próby zakłócenia tego procesu, rozpoczynając III wojnę światową, według źródeł CIA i Pentagonu. “Kolizja w powietrzu nad rezydencją Rothschildów Waddesdon Manor mogła być ostrzeżeniem, aby wycofać się z wojny z Iranem” – podało źródło Pentagonu.

Poza tym ONZ podjęła działania, aby zapobiec ostatniej próbie wybuchu wojny światowej, wysyłając w zeszłym tygodniu list do dyplomatów, informując ich, że oskarżenia Arabii Saudyjskiej, że wspierani przez Iran rebelianci Houthi wystrzelili do nich rakietę, były fałszywe.

https://www.sott.net/article/368228-Confidential-un-brief-reveals-no-proof-Iran-sent-missiles-to-Houthis

Izrael, budząc się z faktu, że jego apokaliptyczne plany były złudzeniem, desperacko próbuje zawrzeć sojusz z narodami arabskimi, takimi jak Arabia Saudyjska, aby zapewnić sobie przetrwanie. Zdaje się, że mówią: “My, Semici, musimy trzymać się razem”. Zdrowy rozsądek dyktowałby, że Arabowie zrobią to tylko po osiągnięciu pokoju z Palestyńczykami, a ich skradzione ziemie zostaną zwrócone lub zrekompensowane.

https://www.haaretz.com/israel-news/1.823163

Potrzeba, by Izrael w końcu zawarł pokój z sąsiadami, jest również podkreślana przez trwającą czystkę wpływów żydowskich i izraelskich w Stanach Zjednoczonych. Na tym froncie źródła Pentagonu mówią: “Russia Today i Sputnik zostały zmuszone do zarejestrowania się jako zagraniczni agenci, aby ustanowić precedens dla amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, aby zmusić AIPAC i inne żydowskie organizacje do zrobienia tego samego. “

Te same źródła twierdzą, że nagły wysyp oskarżeń o nadużycia seksualne również stanowi część czystki żydowskiego wpływu. “Żydowski komediant i senator Demokratów Al Franken został oskarżony o nadużycia seksualne i może zostać wydalony z Senatu, ponieważ czystka żydowskiej mafii nasila się poza Hollywood do D.C. Odrażający Joe Biden będzie następny.”
Ponadto, źródła Pentagonu twierdzą, że Fortress Investment Group i właściciel Softbanku, Masayoshi Son, byli “naciskani, aby nie pożyczać pieniędzy firmie The Weinstein, co doprowadziło do jej bankructwa.” Japońskie prawicowe źródła mówią, że Son jest obecnie używany jako jeden z głównych kanałów dystrybucji pieniędzy wyczarowanych przez Bank Japonii (BOJ). Dostawał również petrodolary od Arabii Saudyjskiej.

Jednak źródło, które od dawna pracowało dla Rothschildów, twierdzi, że Son i założyciel Microsoftu, Bill “Szczepcie Ich” Gates, wspólnie zbudowali dużą podziemną sieć bunkrów w Karuizawa w Japonii. Źródło mówi, że Son zapłacił za większość tego, prawdopodobnie używając pieniędzy BOJ wymuszonych od cesarza przez Henry’ego Kissingera. Inne źródło, które pracowało jako caddy (noszący kije golfowe) dla Son’a, powiedziało, że podsłuchał go, układającego listę osób, które mają zostać zamordowane.

Amerykańskie wojsko dostało radę aby znaleźć alternatywę dla Son’a i innych przestępców, takich jak były minister finansów Heizo Takenaka, w celu dystrybucji pieniędzy BOJ. Son nie jest popularny w japońskim podziemnym świecie i jego radioaktywny okres półtrwania nie powinien trwać już dłużej. Jeśli Son ma jakieś uwagi na ten temat, może odpowiedzieć mi na e-mail.

Na koniec, członek gabinetu Abe w zeszłym tygodniu zaoferował temu pisarzowi wielomilionową łapówkę, aby skłonić mnie do zaprzestania pisania cotygodniowych raportów. Powiedziano mu, grzecznie, aby wsadził sobie jego ofertę przekupstwa tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/20/khazarian-cabal-purge-accelerates-marines-storm-cia-hq-2000-indicted-u-s-collapse-control-grid-europe/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/11/21/benjamin-fulford-usuwanie-chazarskiego-kabala-przyspiesza-marines-szturmuja-kwatere-glowna-cia-ponad-2000-oskarzonych-w-stanach-zjednoczonych-upadek-sieci-kontroli-w-europie/

 

1. [2017-11-13 Benjamin Fulford ]Usuwanie chazarskich gangsterów: Setki aresztowań w Arabii Saudyjskiej, a następnie setki aresztowań w USA

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Wielka czystka chazarskich gangsterów trwa nadal, podczas gdy kontynuacją setek aresztowań saudyjskich książąt, generałów i polityków są 842 akty oskarżenia przeciwko wyższym rangą chazarskim gangsterom w USA, potwierdzone przez Pentagon, CIA i inne źródła.

https://twitter.com/damartin32/status/929601088570974208

Źródła Pentagonu przesłały poniższe zdjęcia pokazujące Hillary Clinton i amerykańskiego senatora Johna “Daesh” McCaina “w areszcie w butach ortopedycznych, aby ukryć bransoletkę GPS na kostce na prawej nodze.”

Fulford 12Fulford 13

Faktem jest, że większość polityków w Waszyngtonie stała się bardzo bogata od momentu przystąpienia do polityki, w sposób, który nie może być w najmniejszy sposób uzasadniony ich wynagrodzeniami. Oznacza to, że większość została przekupiona, i dlatego większość z nich pójdzie do więzienia. Lider mniejszości w Izbie Reprezentantów Nancy Pelosi ostatnio celowo publicznie grała zniedołężniałą, aby mieć medyczną wymówkę, by uniknąć aresztowania, mówią źródła NSA.

Te same źródła NSA mówią teraz, że masowa strzelanina, która miała miejsce w Las Vegas 1 października, była próbą najemników pracujących dla firmy ochroniarskiej G4S http://www.g4s.com/ zatrudnionej przez George’a Busha Seniora,  rozproszenia uwagi. w celu zabicia prezydenta USA Donalda Trumpa i saudyjskiego księcia Muhammada Bin Sultana (MBS). Trump i MBS spotykają się w tajemnicy w apartamentach w hotelu Mandalay Bay, których właścicielem jest MBS, aby omówić masowe aresztowanie sprawców zamachów terrorystycznych z 11 września, twierdzą źródła.
Zarówno Trump, jak i MBS zostali bezpiecznie ewakuowani, a aresztowania rozpoczęły się w sposób, któremu nie mogą już zaprzeczyć korporacyjne media propagandowe, potwierdza wiele źródeł.W związku z aresztowaniami Trump wziął udział w tajnym spotkaniu w Wietnamie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i prezydentem Chin Xi Jinpingiem. Oto, co miało do powiedzenia źródło CIA, które z pełną uwagą śledziło to spotkanie.

Dzieje się dużo więcej niż tylko ‘ spotkania na uboczu i krótkie uściski dłoni ‘, które przedstawiły media. Trzej światowi przywódcy (Trump, Putin i Xi Jinping) spotkali się poza protokołem. Obecny był także prezydent Jokowi [z Indonezji] (jako przedstawiciel holdingów Soekarno M1 zajmujących się złotem ). Trump został poinformowany, że w przyszłym miesiącu Putin i / lub rosyjski bank centralny oficjalnie ogłosi nową opartą na złocie walutę. Jest to wspierane przez Rosję, Chiny i Indie wraz z ich złożami złota. Indonezja użyje Kont Zabezpieczonych złotem by wesprzeć nową walutę. Posunięcie to wywrze dużą presję na dolara amerykańskiego i globalny system bankowy Rothschilda. Ustalono również między uczestnikami, że nadszedł czas, aby złagodzić sytuację w Korei Północnej.

Nie jest jeszcze jasne, jak dobrze rosyjska zagrywka się powiedzie, ale nie ma wątpliwości, że potrzebna jest jakaś alternatywa dla obecnego amerykańskiego systemu petrodolara. Amerykański rząd korporacyjny w Waszyngtonie (nie będący częścią Republiki Stanów Zjednoczonych) jest z całą pewnością bankrutem. Widać to w fakcie, że od 30 września dług publiczny USA wzrósł o 640 miliardów dolarów. Ponadto, Stany Zjednoczone mają deficyt handlowy w wysokości 539 miliardów dolarów i szatański deficyt budżetowy w wysokości 666 miliardów dolarów w roku podatkowym, który zakończył się w tym dniu.
Zapewne nie jest to zbieg okoliczności, że amerykański rząd korporacyjny twierdzi, że dostanie 800 miliardów dolarów od aresztowanych saudyjskich książąt i 250 miliardów dolarów od nowej sprzedaży produktów do Chin. To przyniosłoby 1,05 biliona dolarów, prawie tyle, by zapłacić 1,255 biliona dolarów nowego zadłużenia zgromadzonego w roku podatkowym 2017. Resztę, prawdopodobnie, mają nadzieję wyłudzić od państw-klientów, takich jak Japonia, Korea Południowa i Katar (stąd ogłoszenia dotyczące dużej sprzedaży broni ). Jednak liczby te są prawie na pewno oparte w dużej mierze na pobożnych życzeniach.

Członek niewolniczego japońskiego rządu premiera Shinzo Abe, na przykład, skontaktował się z Organizacją Białego Smoka w zeszłym tygodniu, by narzekać na wszystkie amerykańskie żądania pieniędzy, które miały miejsce, gdy Trump odwiedził Japonię w zeszłym tygodniu i powiedział: “Japonia nie ma więcej pieniędzy by dać.”

Rząd japoński wprowadził “system mój numer”, który daje każdemu obywatelowi unikalny numer, by zagarnąć pieniądze ukryte na wielu kontach bankowych pod różnymi nazwami. Dzięki temu udało się wykombinować 1 bilion jenów lub 8,8 miliarda dolarów, które zostały przekazane Amerykanom, podczas wizyty Trumpa, źródło to podaje. Są to duże pieniądze według standardów zwykłych ludzi (lub rządów), ale daleko od tego, co Korporacja USA zazwyczaj potrzebuje.

Saudyjczycy, słuchając swoich chazarskich panów, najwyraźniej próbowali użyć wojennego strachu przeciwko Iranowi w zeszłym tygodniu na próżno próbując ocalić petrodolar, rozpoczęcia złudnej apokaliptycznej 3 wojny światowej, którą wciąż wyobrażają sobie chazarscy fanatycy.
Źródła Pentagonu twierdzą, że Saudyjczycy przylecieli jakimiś F15 na Cypr w “desperackim ruchu, który nie przeraża nikogo, od kiedy saudyjscy piloci są beznadziejni, a pakistańscy i izraelscy piloci nie ryzykują, że znajdą się w opałach lub zostaną zestrzeleni przez Rosję”.

Zamiast tego, Arabia Saudyjska “jest pod presją, by zwrócić porwanego [libańskiego] premiera [Saada] Haririego” – mówią źródła. Co więcej, 13 listopada trzęsienie ziemi na granicy irańsko-irackiej “zdaje się pokazywać, że Iran może już mieć broń nuklearną” – podaje źródło. Może to być również tajny atak Izraela na Iran, spekulują źródła egipskie.

Tak czy owak, czystka saudyjska objęła teraz byłego ambasadora Arabii Saudyjskiej w USA i bliskiego sojusznika Busha, Bandara Bin Sultana. Bandar i Książę Koronny MBS “mogą być kluczowymi świadkami tego, że Izrael dokonał zamachu z 11 września” – mówią źródła Pentagonu. Oczywiście szlak z Izraela doprowadzi następnie do Rothschildów ukrywających się w ich kompleksie w Zug w Szwajcarii.

Na razie zamykana jest ich działalność w USA. Na tym froncie źródła z NSA mówią, że czołowy wyłudzacz Clintonów / Bushów (i czczący szatana oprawca dzieci) John Podesta został powstrzymany przed ucieczką z USA przez amerykańskie myśliwce i aresztowany. Upadek kabała Bush / Clinton jest teraz publicznie widoczny nawet w mediach korporacyjnych w postaci wiadomości, że firmy Podesta zostały zamknięte. Ponadto Trump opublikował w zeszłym tygodniu kolejne 13 213 nieocenzurowanych dokumentów dotyczących zabójstwa Kennedy’ego.

https://www.archives.gov/research/jfk/2017-release

Chazarowie i ich niewolnicy z mediów korporacyjnych wciąż trzymają się złudzeń, że specjalny adwokat Robert Mueller w końcu aresztuje Trumpa w ramach trwającego śledztwa w sprawie “rosyjskich interwencji wyborczych”. Jednak źródła Pentagonu twierdzą, że mimo iż Mueller był zaangażowany w ukrywanie faktów o 9/11, “nadal jest marynarzem, który przyjmuje rozkazy od generałów marynarki [Johna] Kelly’ego i [Jamesa] Mattisa jako idealny donosiciel do obalenia   Bush-Izraelskiego kabała . “
Ponadto, jeśli uważacie, że to prezydent Trump naprawdę rządzi, proszę przeczytajcie artykuł w linku poniżej, gdzie szef sztabu Białego Domu generał John Kelly mówi, że nie czyta tweetów Trumpa i że jego zadaniem jest „upewnić się, że prezydent jest poinformowany o tym, co zamierza zrobić. “

http://time.com/5020743/donald-trump-john-kelly-tweets/

Źródła Pentagonu powiedziały, że testy amerykańskiego systemu Emergency Broadcast (EBS-system nadawania w razie nagłych wypadków) zostały wykonane tak, że obywatele mogą być informowani nawet jeśli kontrolowany przez Chazarów Google i korporacyjne media nadal ich okłamują. Mam nadzieję, że lista osób, które mają zostać aresztowane, obejmie najwyższe kierownictwo Google, Facebooka itp., aby Internet ponownie stał się prawdziwym źródłem informacji.

Na koniec,wydaje się, że w Chinach ma miejsce coś złowieszczego. W zeszłym tygodniu rząd chiński ogłosił, że cudzoziemcy będą mogli przejąć pakiet większościowy (51%) chińskich firm finansowych.

http://www.reuters.com/article/us-china-investment/china-widens-foreign-access-to-its-giant-financial-sector-idUSKBN1DA12Q

Podczas gdy na powierzchni, co wygląda jak dobry ruch, Japonia, Korea Południowa i inne kraje azjatyckie przypominają jak chazarscy kombinatorzy spowodowali spustoszenie przez zagarnięcie lokalnych firm finansowych w następstwie zaprojektowanego azjatyckiego kryzysu finansowego z 1997 . Na chińskim rynku mieszkaniowym ma teraz miejsce bańka, która jest znacznie gorsza niż ta w Japonii. Jeśli bańka na rynku pęknie, zgodnie z prawami grawitacji finansowej, możemy zobaczyć, jak chazarskie firmy robią nalot, by zagrabić bankrutujących chińskich pożyczkodawców cent za dolara. To oświadczenie daje do myślenia, czy NSA miało rację, kiedy powiedzieli, że chiński prezydent Xi Jinping był agentem Rothschilda.

Nie wolno nam zapominać, że chazarska klasa rządząca była odpowiedzialna za dziesiątki milionów zgonów od końca 2 wojny światowej. Różne organy, w tym w armii amerykańskiej, przekazały niepodważalne dowody, że Chazarowie aktywnie planują zabić 90% ludności na świecie lub 6,3 miliarda ludzi.
Tym razem musimy powstrzymać ich na stałe. Oznacza to odebranie głównego źródła ich władzy – ich kontroli nad systemem finansowym. Oznacza to, że BIS, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Europejski Bank Centralny, Zarząd Rezerwy Federalnej, Bank Japonii itp. muszą zostać pozbawione ich kontroli. Nie zamierzają po prostu oddać kluczy, więc ostatecznie będzie to wymagało ludzi z bronią. Właśnie dlatego amerykańskie, chińskie i rosyjskie siły zbrojne są najlepszą nadzieją ludzkości.

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/13/khazarian-mob-takedown-hundreds-saudi-arrests-followed-hundreds-u-s-arrests/
https://kauilapele.wordpress.com/2017/11/16/full-article-benjamin-fulford-11-13-17-khazarian-mob-takedown-hundreds-of-saudi-arrests-followed-by-hundreds-of-u-s-arrests/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/11/17/benjamin-fulford-usuwanie-chazarskich-gangsterow-setki-aresztowan-w-arabii-saudyjskiej-a-nastepnie-setki-aresztowan-w-usa/

Wypowiedz się