Czy zapowiadane globalne wydarzenia nastąpią w końcówce 2017 r. ?

Ziemia Matka

Publikujemy kolejny zestaw informacji Benjamina Fulforda o: próbach wywołania III wojny światowej przez chazarską mafię, o ostrej walce jaka toczy się pod powierzchnią światowej sceny politycznej i zamierzeniach wprowadzenia globalnego resetu finansowego i nowej architektury monetarnej. 

Upubliczniane  w mediach „globalnego ścieku” wypowiedzi, wizyty i decyzje są interpretowane powierzchownie lub fałszywie. Przykładem mogą być dziwne i często sprzeczne ze sobą wypowiedzi i zachowania prezydenta Donalda Trumpa, który znajduje się pod ogromną presją chazarskiej mafii z jednej strony i sił walczących z tymi architektami Nowego Porządku Świata z drugiej strony, na czele z armią amerykańską i Azjatycką Tajną Organizacją.

Publikujemy dwa ostatnie raporty Benjamina Fulforda zapowiadające ważne wydarzenia w najbliższych miesiącach, jako efekt ostrej walki i przyśpieszenia procesów zmian na wielu płaszczyznach.

Redakcja KIP

 

[ 2017-10-16 Benjamin Fulford] Negocjacje na szczycie pomiędzy Donaldem Trumpem i Kim Jong Unem podczas gdy próby rozpoczęcia 3 wojny światowej przez mafię chazarską zawodzą.

Rządy mafii chazarskiej prowadzone za pomocą morderstw, szantażu, łapówkarstwa i propagandy są systematycznie likwidowane w sposób, któremu nie można zaprzeczyć. Ci fanatycy, którzy chcą siłą wprowadzić ludzką historię na drogę zniszczenia w oparciu o starożytne księgi, ponownie ponieśli porażkę w ostatnich wysiłkach rozpoczęcie 3 wojny światowej. To było widoczne w Korei Północnej, w Kurdystanie i w Iranie podczas gdy ich coraz bardziej rozpaczliwe zagrywki są powstrzymywane na każdym kroku.

W przypadku Iranu wobec prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa wysuwano groźby i szantażowano go aby zerwał porozumienie jądrowe z Iranem, ale wobec opozycji ze strony zarówno wojskowych, jak i najwyższych sojuszników,  jedyne, co Trump mógł zrobić, to uspokoić Chazarów za pomocą bojowej retoryki. Również retoryka Trumpa spotkała się z oświadczeniem przywódców czołowych sojuszników USA z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji, którzy sprzeciwiają się twierdzeniom Trumpa, że ​​Iran naruszył porozumienie w sprawie broni jądrowej.

W oświadczeniu przeczytano po części, że umowa “została jednogłośnie zatwierdzona przez Radę Bezpieczeństwa ONZ w rezolucji 2231. Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej wielokrotnie potwierdziła zgodność Iranu z JCPoA(Joint Comprehensive Plan of Action) poprzez swój długoterminowy program weryfikacji i monitorowania”.

https://www.gov.uk/government/news/declaration-by-the-heads-of-state-and-government-of-france-germany-and-the-united-kingdom

Innymi słowy, powiedzieli Trumpowi, aby nie rozpoczynał wojny opartej na kłamstwach. Jest to coś, czego nigdy nie widziałem podczas wielu lat obserwacji wypowiedzi dyplomatów.

W rzeczywistości jedynym krajem, który popierał retorykę wojenną Trumpa, była niegrzeczna, będąca w chazarskiej niewoli Arabia Saudyjska. W każdym razie, satanistyczni władcy Arabii Saudyjskiej stracą głównego protektora, podczas gdy policja izraelska okrąża satanistycznego pseudo-Żyda, izraelskiego lidera Benyamina Netanyahu.

Próby Chazarów użycia Korei Północnej aby rozpocząć 3 wojnę światową również zawodzą. W ubiegłym tygodniu dwóch wyższych rangą japońskich polityków złożyło tajną wizytę w Korei Północnej w celu wynegocjowania spotkania na szczycie Donalda Trumpa z północnokoreańskim dyktatorem Kim Jong Unem, kiedy Trump odwiedzi Azję w listopadzie, według źródła zbliżonego do japońskiej rodziny cesarskiej.
To spotkanie, jeśli będzie miało miejsce (oczekuje się na ostateczną decyzję), prawdopodobnie utoruje drogę do porozumienia pokojowego i zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego. Jednak nawet coś większego niż to może zostać ogłoszone podczas tych prac. Zdaniem wyższych rangą źródeł Pentagonu i Azjatyckiej Tajnej Organizacji decyzja aby ustanowić de facto Światowy rząd jest również negocjowana na najwyższym szczeblu. To nie byłby chazarski plan Totalitarnego Nowego Porządku Świata, kontrolowanego przez chazarskich gangsterów. Zamiast tego wymagałoby to demokratycznej przebudowy istniejącej międzynarodowej architektury tak, aby po raz pierwszy w historii ludzkości możliwy był prawdziwy pokój i dobrobyt.

Henry Kissinger zdecydowanie angażuje się w te dyskusje, potajemnie kursując tam i z powrotem pomiędzy Chinami, Stanami Zjednoczonymi i innymi miejscami, nad swego rodzaju zadaniami wysokiego szczebla, zgadza się z kilka źródeł. W zeszłym tygodniu Biały Dom wydał komunikat prasowy po tym jak Kissinger spotkał się z Trumpem po raz trzeci od czasu, kiedy został prezydentem. Odczytano je częściowo (w stylu zwykłej patetycznej prozy Kissingera) w następujący sposób:

“Jestem tutaj, podczas gdy możliwość zbudowania konstruktywnego, spokojnego porządku świata jest ogromna. Prezydent wybiera się w podróż do Azji, co moim zdaniem w znaczący sposób przyczyni się do postępu, pokoju i dobrobytu “.

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2017/10/10/remarks-president-trump-meeting-dr-henry-kissinger

Źródła Tajnej Azjatyckiej Organizacji potwierdzają, że chiński rząd omawia także nowy system światowy na swoim dużym, odbywającym się co 5 lat kongresie, który zwołany został na środę.

Powodem tych nagłych dyskusji w tej chwili, oczywiście jest de facto bankructwo kontrolowanego przez Chazarów reżimu mającego siedzibę na dziesięciu kilometrach kwadratowych w Waszyngtonie, (nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki ).

Organizacja Białego Smoka poinformowała Azjatów, aby nie pozwolili Chazarom na używanie groźby totalnej wojny nuklearnej, aby wyłudzić pieniądze potrzebne do kontynuowania swojego przestępczego przedsięwzięcia. Zostało im wyjaśnione, że wojsko USA nigdy nie pozwoli Chazarom na zniszczenie planety, gdy alternatywą był plan oczyszczenia USA i usunięcia przestępców, którzy przejęli tam władzę.

W każdym razie usuwanie chazarskich gangsterów ze wszystkich poziomów władzy w USA jest kontynuowane w niezaprzeczalnym tempie. Najświeższym celem jest Hollywood. Oto jak źródła Pentagonu podsumowały tamtejszą akcję:
“Hollywood jest pod globalnym atakiem, podczas gdy Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej głosowała w przeważającej mierze za wydaleniem Harvey’a Weinsteina (HW) w bezprecedensowym posunięciu,  może nawet odebrać jego Oscary” – mówią źródła. Co więcej, brytyjska premier Theresa May “może zostać zmuszona do unieważnienia nominacji HW na Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego (CBE), a [Prezydent Francji Emmanuel] Macron odbierze jego Order Legii Honorowej, podczas gdy FBI i nowojorska, londyńska i francuska policja okrążają go “, zauważają źródła.

Publiczne oskarżenia przeciwko HW “otworzyły drzwi nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn i dzieci, które były obmacywane, gwałcone lub molestowane w pedowood”, kontynuują. Innymi słowy, oczyszczanie Hollywood dopiero rozpoczęło się.

“Żydowskie uprzywilejowanie jest teraz historią, podczas gdy uniemożliwiono ucieczkę HW ze Stanów Zjednoczonych, a jego eponiczna firma może wkrótce zostać zamknięta, gdzie główne wytwórnie filmowe, sieci telewizyjne, agencje talentów, Apple, Amazon, Goldman i fundusze hedgingowe uznały ją za toksyczną” źródło wskazuje.

“Żydowska mafia jest skończona, ponieważ wojna kulturowa rozszerza się od fałszywych wiadomości, na NFL, na Hollywood, Ivy League i na wszystkie poziomy władzy żydowskiej jako preludium do masowych aresztowań i Globalnego Resetu Walut”, mówią źródła .

Mimo to w światowym systemie gospodarczym będzie musiał nastąpić jakiś rodzaj resetu, niezależnie od tego, czy przywódcom światowym podoba się to czy nie. Jak podkreśliło wielu czołowych ekspertów, zachodnie rynki finansowe przestały działać jako racjonalni dystrybutorzy inwestycji, a zamiast tego stały się sceną propagandy dla drukowania pieniędzy banku centralnego. Niezależnie od tego, jak bardzo prywatne banki centralne kontrolowane przez Chazarów próbują zaprzeczać rzeczywistości, rzeczywistość zawsze ich dopadnie i jakieś przerażające wydarzenie rynkowe jest nieuniknione, nawet jeśli nie można przewidzieć dokładnego momentu.

Chiny doświadczają również bańki na rynku nieruchomości, która jest gorsza niż japońska bańka, która wybuchła na początku lat 90-tych XX wieku. Podczas szczytu japońskiej bańki, ceny domów wynosiły 20-krotność rocznych dochodów gospodarstw domowych. W najwyższej klasy chińskich miastach ceny wynoszą teraz od 50 do 100 -krotności rocznej pensji, co oznacza, że ​​w niektórych przypadkach potrzeba 200 lat na spłatę pożyczki, nawet jeśli 50% dochodu przeznaczone jest na spłatę kredytu hipotecznego. W Japonii ceny nieruchomości komercyjnych spadły do ​​jednej dwudziestej w porównaniu do cen podczas szczytu bańki. Chiny, wraz ze stagnacją wzrostu liczby ludności i ogromnym wzrostem nowych zasobów mieszkaniowych, będą musiały poradzić sobie z gorszą sytuacją, czy tego chcą, czy nie.
http://www.scmp.com/comment/insight-opinion/article/2114248/bubble-economy-set-burst-and-elections-may-well-be

Innymi słowy, nastąpi całkowite zresetowanie systemu gospodarczego, wraz z jubileuszem – jednorazowym umorzeniem długów i redystrybucją majątku – aby rozwiązać tą sytuację.

Aby to było możliwe, prawdopodobnie będzie to wymagało, aby ludzie z bronią usunęli   najwyższe warstwy kontroli mafii chazarskiej w Loży P2 Wolnej Masonerii we Włoszech i w centrum syjonistycznym w Zug w Szwajcarii. Dobrym początkiem byłby najbardziej widoczny lider P2 – papież Franciszek.

NSA ma nagrania byłego Jezuity Petera Hansa Kolvenbacha, przyznającego się do udziału w masowym morderstwie przy użyciu broni nuklearnej i tsunami z 11 marca 2011 r. w Fukushimie, twierdząc, że był satanistą. Jeśli papież nie upubliczni tego i nie będzie szukał wybaczenia dla swojego Kościoła, będzie on współwinny masowego morderstwa. Jako taka, zostanie wyznaczona nagroda za jego głowę, aby zapewnić, że zostanie aresztowany i stanie przed sądem. Wyznaj winy, Franciszku.

Mówiąc o Fukushimie, w zeszłym tygodniu ten autor został zaszczycony wizytą dr Hirokatsu Kinoshita, który prowadził klinikę w odległości 20 km od elektrowni jądrowej w Fukushimie. Kinoshita, specjalizujący się w leczeniu raka, zakupił zaawansowane urządzenia do wykrywania promieniowania i systematycznie testował pracowników fabryki Fukushimy po katastrofie jądrowej i tsunami. Mówi, że w ciągu dwóch lat testów nie udało się znaleźć żadnego promieniowania ani jednej osoby cierpiącej na chorobę popromienną. To doskonale wpisuje się w dowody dostarczone właściwym organom, które dowodzą, że Fukushima była spowodowana przez urządzenia nuklearne umieszczone na dnie morza w okolicach brzegu.

Oznacza to również, że 190 miliardów dolarów, które japoński rząd wydał na “oczyszczanie promieniowania” tak naprawdę wykorzystanych zostało w ramach ogromnej kampanii łapówkarskiej przez chazarską mafię, aby utrzymać w Japonii swoje marionetki. To nie może być kontynuowane bez konsekwencji.

W ramach delikatnego przypomnienia, siły naciskające na zakończenie satanistycznych chazarskich rządów mają dostęp do potężnej mocy, którą użyto w zeszłym tygodniu w postaci wielu małych trzęsień ziemi na wyspie La Palma na Oceanie Atlantyckim. Jeśli trzęsienia ziemi spowodują lawinę kamieni wpadającą do oceanu otaczającego La Palma, 100-metrowe tsunami uderzy we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i Południowe Wybrzeże Europy.

http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/la-palma-volcano-canary-islands-earthquakes-tremors-active-erupt-seismic-swarms-a7994476.html

Te same siły wykazały również, że mają możliwość przekierowania obiektów astronomicznych na Ziemię, jak uprzednio pokazano na przykładzie meteoru w Czelabińsku w 2013 roku. NSA ma związane z tym nagranie z ostrzeżeniem, wydanym Gnostyckim Iluminatom, przed tym wydarzeniem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Chelyabinsk_meteor

Jako ostatnia uwaga, członkowie rosyjskich sił specjalnych skontaktowali się z Organizacją Białego Smoka, aby poinformować ich, że użyli taktycznej broni nuklearnej, aby wysadzić nielegalne laboratorium rozwoju broni nuklearnej w Accra w Ghanie. To wydarzenie zostało opublikowane w światowych mediach jako “wybuch dystrybutora na stacji benzynowej”.

http://www.express.co.uk/news/world/863614/accra-explosion-petrol-station-ghana-video-gas-station-fire-university-of-ghana

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/16/summit-donald-trump-kim-jong-un-negotiated-khazarian-mafia-attempts-start-war-fail/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/10/full-article-benjamin-fulford-2017-10_19.html

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/10/20/benjamin-fulford-negocjacje-na-szczycie-pomiedzy-donaldem-trumpem-i-kim-jong-unem-podczas-gdy-proby-rozpoczecia-3-wojny-swiatowej-przez-mafie-chazarska-zawodza/

[2017-10-09 Benjami Fulford] Nagle MI6, Mossad, CIA, NSA, Pentagon, Yakuza i inni wszyscy mówią, że coś dużego nadchodzi

Nagle wszyscy ludzie, którzy zerwali kontakt po ataku terrorystycznym w Fukushimie 11 marca 2011 roku, próbują skontaktować się z Organizacją Białego Smoka poprzez tego pisarza. Obejmuje to czołowych zabójców Yakuzy, wyższych rangą tajnych agentów MI6, przedstawicieli NSA, przedstawicieli nowej frakcji CIA i innych. Razem z naszymi regularnymi kontaktami wszyscy zgadzają się, że coś dużego nadchodzi.

Najbardziej barwnym bohaterem, z którym nawiązano kontakt, był pan K, który został przedstawiony temu pisarzowi lata temu przez japoński wywiad wojskowy jako czołowy morderca  syndykatu wzajemnej ochrony Yamaguchi-gumi ( to było zanim podzielił się na trzy frakcje). Drobny i pogodny Pan K mówi, że jego praca polega na odcinaniu ludziom palców, po jednym kłykciu naraz, dopóki nie zdobędzie informacji, których potrzebuje. Następnie zawija ciało i wyrzuca je do oceanu, co potwierdził niezależnie Takamasa Kawase z japońskiego wywiadu wojskowego. Pan K mówi również, że wykonywał pracę dla konglomeratu bankowego Mitsubishi (prawdopodobnie pomagając im zlokalizować brakujące fundusze).

Było to związane z panem K, córka byłego szefa nr 2 gangu Yamaguchi, Masaru Takumiego, nalegała, aby spotkać się z tym pisarzem 10 marca 2011 r., aby ustawić alarm telefonu na godzinę 11:00 11 marca 2011 r. , dzień nuklearnego ataku terrorystycznego i tsunami na Japonię.

Dostrzeżono również ciężarówki przywożące duże ilości zapasów pierwszej pomocy do centrali Yagamaguchi-gumi w dniach przed trzęsieniem ziemi w Kobe 17 stycznia 1995 r., według mieszkańców Kobe, którzy mieszkają w pobliżu ich siedziby głównej. W rezultacie ich gang był o wiele szybszy niż rząd centralny w dostarczaniu pierwszej pomocy dla rannych mieszkańców Kobe.

Teraz pan K mówi, że jego grupa stała się “natury duchowej” i że począwszy od końca października, świat doświadczy “trzęsień ziemi, burz i innych katastrof”, które doprowadzą do znacznego spadku liczby ludności świata, zanim rozpocznie się “szczęśliwa nowa era”. Pan K unikał szczegółów, ale powiedział, że coś może się zdarzyć w Japonii tuż przed wyborami powszechnymi w Japonii 22 października, co wg. źródeł azjatyckich tajnych organizacji spowoduje obalenie chazarskiego niewolnika premiera Shinzo Abe.
Japońscy gangsterzy wielokrotnie przy różnych okazjach wspominali temu pisarzowi, że otrzymują jako zapłatę miliardy dolarów od kontrolowanego przez Chazarów Banku Japonii w zamian za działanie jako ich egzekutorzy. Oczywiste jest, że powiedziano im, by zrobili wszystko co mogą, aby utrzymać przy władzy chazarskich pełnomocników, takich jak Abe, pod groźbą nowych ataków na Japonię za pomocą broni wywołującej trzęsienia ziemi.

WDS(White Dragon Society) przesłała wiadomość przez pana K i innych, że gdyby P2 Wolnej Masonerii i ich szefowie w Zug w Szwajcarii spróbowali kolejnego popisu jak w Fukushimie, nastąpi poważny odwet. Istnieją trzy pociski nuklearne, które zostały umieszczone przez Gnostyckich Iluminatów w głównych chazarskich punktach władzy w celu przypomnienia im, że masowa zagłada to dwukierunkowa ulica, mówią źródła Iluminatów. Zalecono również wojsku Stanów Zjednoczonych, aby fizycznie zajęło Bank Japonii i zrobiło obławę na ludzi przekazujących jego pieniądze gangsterom. Wiedzą dokładnie, kim są i gdzie są. Książę Naruhito jest gotowy wskazać wszystkich z nich, jeśli zostanie o to poproszony, mówią źródła tajnej organizacji Trójnożnego Kruka.

W każdym razie, pan K nie jest jedyną osobą przewidującą, że coś niezwykłego ma się wydarzyć. Światowe media przykładowo zwróciły uwagę na ostatnie aluzje prezydenta USA Donalda Trumpa o nadchodzących złowieszczych wydarzeniach.

Źródła Pentagonu wyjaśniają, że “Po masakrze w Las Vegas i izraelskiej zasadzce, która zabiła 4 oddziały sił specjalnych Stanów Zjednoczonych w Nigerze, [Szef Sztabu Białego Domu Generał John]Kelly wezwał Szefa Połączonych Sztabów i dowódców wojsk do Białego Domu 5 października, aby zebrać wszystkich na pokładzie, aby przywrócić Trumpa przeciwko NFL, Antifie, tajnemu państwu i Kabałowi “. Źródło kontynuuje zauważając:” Nawet szef NSA, admirał Mike Rogers i admirał Harry Harris Głównodowodzący na Pacyfiku zostali zaproszeni, podczas gdy Trump powiedział w sposób zagadkowy, że jest to “spokój przed burzą”. “Burza” ma mieć miejsce w postaci masowych aresztowań, emisji nowej waluty i uruchomienia globalnego resetu walut, źródło powiedziało.
“Cisza przed burzą” oznacza, że ​​bagno będzie oczyszczone i wszyscy oni s#ają ze strachu, więc lepiej zróbmy zdjęcie – potwierdziło źródło CIA.

Operacja masowego zabójstwa w Las Vegas i towarzysząca temu burza bredni w mediach korporacyjnych o pojedynczym, teraz martwym zabójcy, który był za to odpowiedzialny, była fatalnym błędem mafii chazarskiej, wiele źródeł zgadza się. Internet jest pełen filmów pokazujących, że wielu strzelców było zaangażowanych w to i wzywa do dokonania kompleksowej zemsty. Popierając to oczywiste kłamstwo, FBI, formalnie odpowiedzialne za śledztwo w Las Vegas, zrobiło z siebie cel ataku wojska USA i innych agencji.

To już wyciekło do Internetu poprzez osoby wtajemniczone, że magnat hazardowy Sheldon Adelson i były szefa ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego Michael Chertoff zamierzali zbić fortunę, używając tego zdarzenia jako pretekstu by wprowadzić wykrywacze metali produkowane przez firmę, której są właścicielami, na wszystkich koncertach, dworcach autobusowych, itp. Zamiast tego prowadzone jest polowanie na obu, jeśli już nie są martwi.

Inne źródło CIA mówi, że Las Vegas jest rządzone przez Chicagowską Mafię i że nawet honchos jak Adelson i Chertoff są tylko liderami pracującymi dla Włochów. “To florencka szlachta z Chicagowskiej Ekipy i reszta żydowskiej mafii zajmują się bronią, narkotykami i handlem ludźmi w obrębie granicy USA i Meksyku. John DiFronzo jest szefem Chicagowskiej Ekipy wraz z bratem Peterem DiFronzo “, mówi źródło. Innymi słowy, to faszyści P2 Wolnej Masonerii stali za operacją w stylu Gladio w Las Vegas. FBI jest filią P2 i można wkrótce spodziewać się czołgów w ich siedzibie.

Innym chazarskim ośrodkiem władzy, który jest celem ataku, jest ich kontrola nad środowiskiem akademickim. “Aby usprawnić merytokrację, aby Ameryka ponownie stała się wielka, żydowski bastion Uniwersytet Harvarda jest pod nadzorem Departamentu Sprawiedliwości za nadmierną reprezentację Żydów i pomoc przeciętnym Żydom jak [zięć Trumpa] Jared Kushner w okradaniu z  dostępu bardziej kwalifikowanym białym i Azjatom”, mówią źródła Pentagonu.

Również “Hollywood i Demokraci chwieją się, podczas gdy New York Times dostał polecenie, aby zadać cios Żydowi, seryjnemu drapieżnikowi sexualnemu, producentowi filmowemu i największemu kwestującemu dla Hillary i Obamy Harveyowi Weinsteinowi”, źródła mówią. Oczywiście historia New York Timesa
https://www.nytimes.com/2017/10/05/us/harvey-weinstein-harassment-allegations.html

… to tylko wierzchołek góry lodowej i możecie mieć pewność, że wyjdą na jaw znacznie gorsze rewelacje dotyczące morderstw, gwałtów, pedofilii i wielu ofiar z ludzi w Hollywood.
Sam Donald Trump jest wyraźnie przeciągany przez przeciwstawne siły. Podczas gdy niektóre źródła CIA i Pentagonu przedstawiają go jako bohatera, który “osusza bagno”, inne źródła CIA mówią, że jest on “oszołomiony narkotykami i szantażowany”. W zeszłym tygodniu pojawił się wyraźnie widoczny znak podziału w rządzie Stanów Zjednoczonych gdy CIA mówi na nagraniu, w sprzeczności ze stanowiskiem Trumpa, o koreańskim dyktatorze Kim Jong Un, że jest szalony. CIA wyjaśniła, że ​​jeśli rozpocznie się wojna na Półwyspie Koreańskim, to nie zostanie rozpoczęta przez Północ.
http://edition.cnn.com/2017/10/05/politics/cia-kim-jong-un-intelligence-profile/index.html

Teraz, gdy kampania na rzecz wykorzystania Korei Północnej jako pretekstu do rozpoczęcia 3 wojny światowej jest osłabiona, Chazarowie próbują ponownie rozniecić napięcia z Iranem, jako wymówkę do rozpoczęcie wojny Gog-versus-Magog. Jednak źródła Pentagonu mówią, że sprawa Iranu również się nie wydarzy.

Wielką przyczyną wzrostu napięcia w Stanach Zjednoczonych jest fakt, że korporacja Waszyngtonu – nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki – nie zdążyła z terminem płatności, który zakończył się 30 września, czyli w końcu roku podatkowego – mówi źródło MI6. Budżet rządu Stanów Zjednoczonych wykazywał deficyt w wysokości 1 bln dolarów, a sytuacja osiągnęła punkt, w którym, według własnych szacunków, jego wartość netto wynosi minus 65 bilionów dolarów.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/us-government-lost-nearly-1-trillion-fy2017-again

Źródła MI6 mówią, że gdy upłynął termin płatności, wyrażono zgodę na przedłużenie, które trwa do 17 października. Jednak poprzednie sprawozdania mówią, że przedłużenie zostało przyznane do 15 grudnia, więc nie byłoby mądrze skupiać się na określonym terminie. Jasnym jest, że ten rok okazuje się być szczególnie trudnym dla znalezienia pieniędzy na utrzymanie swojej działalności przez rząd korporacyjny Stanów Zjednoczonych .

Innym powodem, że Chazarowie flirtują z prawdziwym bankructwem i utratą władzy, tym razem jest upadek petrodolara. Król Arabii Saudyjskiej Salman (lub być może jego sobowtór) wybrał się z wizytą, pierwszą kiedykolwiek przez panującego monarchę Arabii Saudyjskiej, w ubiegłym tygodniu do Rosji. Saudyjczycy zgodzili się na zakup broni z Rosji i podpisali wiele innych umów, zgodnie z różnymi komunikatami prasowymi. Ponadto Saudyjczycy również rozmawiali o możliwości zakończenia petrodolara, sprzedając ich ropę w walutach innych niż dolar amerykański, mówią źródła Pentagonu. Doprowadziło to wojsko amerykańskie do przekazania ukrytej groźby Saudyjczykom poprzez zawieszenie wszystkich ćwiczeń wojskowych z Saudyjczykami i ich sojusznikami.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/one-day-after-historic-saudi-russian-summit-us-suspends-military-exercises-arab-alli

Pentagon nadal potrzebuje ropy saudyjskiej, aby napędzać swoje maszyny i pieniędzy saudyjskich, aby płacić wynagrodzenia, a tym samym nie pozwolą na całkowitą śmierć petrodolara, dopóki nie zostanie wprowadzony kompleksowy globalny reset finansowy, wyjaśnia Pentagon.

Innym znakiem, który można było dostrzec w zeszłym tygodniu mówiącym, że coś wielkiego ma nastąpić, był pożar na dachu budynku Nowojorskiego Oddziału Rezerwy Federalnej.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-07/fire-breaks-out-roof-new-york-fed

Jeśli chcecie, możecie uwierzyć w historię Fed, że ​​to generator zajął się ogniem, ale przypuszczam, że palą dowody, zanim wojsko Stanów Zjednoczonych uczyni ich długo opóźniony ruch, aby zajęć tą kryminalną instytucję.

Tej jesieni mamy realną szansę na trwałe zakończenie kryminalnych chazarskich rządów na planecie. Jeśli jesteś w stanie osobiście podjąć działania, proszę zrób to.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/09/suddenly-mi6-mossad-cia-nsa-pentagon-yakuza-others-say-something-big-coming/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/10/full-article-benjamin-fulford-2017-10.html

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/10/12/benjamin-fulford-nagle-mi6-mossad-cia-nsa-pentagon-yakuza-i-inni-wszyscy-mowia-ze-cos-duzego-nadchodzi/

Wypowiedz się