NOWY GLOBALNY SYSTEM FINANSOWY I OSTRA WALKA Z CHAZARSKĄ SATANISTYCZNĄ MAFIĄ (NWO) – ZA KULISAMI ŚWIATOWEJ SCENY POLITYCZNEJ !

Ziemia 6

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest“- Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii.

Poniższy zestaw 12 tekstów Benjamina Fulforda z ostatnich 2,5 miesiąca, jest przeznaczony dla wytrawnych politycznie czytelników, ponieważ przedstawia wiele informacji o tym, co dzieje się za kulisami globalnej sceny politycznej.

Nie oznacza to, że wszystko co pisze jest prawdą, ale wiele informacji jest potwierdzonych w publicznym, głównie internetowym przekazie, mimo często innych interpretacji tych wydarzeń lub faktów, zwłaszcza przez media „głównego ścieku”, w tym szczególnie przez medialnych terrorystów.

Satanistyczna chazarska mafia budująca Nowy Porządek Świata jest w odwrocie, ale stawia zacięty opór, ponieważ dosłownie walczy o życie. Główną stawką jest stworzenie nowego systemu finansowego  i odebranie możliwości kreowania pieniądza z niczego przez finansowe satanistyczne elity bankowe, co pozbawi je najważniejszej siły oddziaływania.

Zalecamy czytanie tych tekstów chronologicznie jak ukazywały się w czasie, czyli poczynając od końca.

Redakcja KIP

12) [2017-09-18 Benjamin Fulford] Donald Trump udaje się w listopadzie do Azji by błagać.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump planuje udać się do Azji w listopadzie, oficjalnie, aby wziąć udział w spotkaniu APEC, ale w rzeczywistości udaje się tam by błagać, wiele źródeł zgadza się. Błaganie ma na celu zdobycie pieniędzy na utrzymanie bankrutującego amerykańskiego rządu korporacyjnego wykraczające poza grudniowe przedłużenie, które zostało ustalone przez większość azjatyckich wierzycieli.

Korporacyjny rząd Stanów Zjednoczonych otrzymał wystarczającą ilość pieniędzy, aby kontynuować działalność przez trzy miesiące po upływie terminu 30 września, ostatecznego terminu roku fiskalnego, ponieważ “grozili zniszczeniem planety”, co potwierdzili w trakcie spotkania w zeszłym tygodniu przedstawiciele Organizacji Białego Smoka. Innymi słowy, potwierdzili, że cała niedawna północnokoreańska wrzawa to nic innego, jak wielka kampania wymuszeń.

WDS (White Dragon Society) zaleciła Azjatom, aby dali amerykańskiemu korporacyjnemu rządowi wybór do grudnia: “albo zaakceptujecie następne płatności poprzez Kanadę w zamian za przeprowadzenie przez Kanadę reform systemu politycznego i gospodarczego albo sprawdzimy wasz blef wojny nuklearnej “. To całkiem bezpieczny zakład, co Amerykanie zrobiliby, gdyby musieli wybrać między holokaustem nuklearnym a Kanadyjczykami.

W takim scenariuszu amerykańskie dowództwo wojskowe pozostanie nienaruszone, a może nawet przejmie kanadyjskie siły zbrojne. W zamian Kanadyjczycy mieliby kontrolę nad polityką i gospodarką podczas oczyszczania rynsztoka, którym stał się Waszyngton. Taki ruch prawdopodobnie będzie miał poparcie opinii publicznej. Amerykańskie poparcie dla polityków w DC wynosi poniżej 10%, nawet jeśli poparcie dla sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych wynosi około 70%. Natomiast ponad 60% Kanadyjczyków popiera swój rząd, ponieważ w przeciwieństwie do przekupionego, zaszantażowanego bagna w DC, rzeczywiście działa dla ludzi.

W każdym razie znaki bliskiego bankructwa i upadku Stanów Zjednoczonych rozprzestrzeniają się z dnia na dzień, więc zdolność amerykańskiego rządu korporacyjnego do dalszego grania na zwłokę kończy się mimo wszystko i trzeba będzie podjąć trudne decyzje.

 

W Kalifornii na przykład Calpers, największy publiczny fundusz emerytalny w Stanach Zjednoczonych i jeden z najlepiej zarządzanych, zmuszony jest do cięcia wypłat emerytur nawet o 90%.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-13/calpers-slashes-pension-payments-retirees-two-more-california-towns-90

Tymczasem Pensylwania dołączyła do Illinois, Puerto Rico, Detroit i innych, nie będąc w stanie spłacać swoich zobowiązań.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-13/calpers-slashes-pension-payments-retirees-two-more-california-towns-90

Wydarzenia te odzwierciedlają fakt, że system petrodolara, który pozwolił amerykańskiemu rządowi korporacyjnemu żyć ponad stan przez ostatnie 40 lat, załamuje się. Jak powszechnie wiadomo, Chiny ogłosiły, że będą kupować ropę płacąc juanem opartym na złocie, zadając śmiertelny cios petrodolarowi. Teraz Wenezuela, jedno z największych źródeł importu ropy naftowej Stanów Zjednoczonych, mówi, że nie będzie już akceptować zapłaty za ropę w dolarach amerykańskich.
http://www.foxbusiness.com/features/2017/09/13/venezuela-stops-accepting-dollars-for-oil-payments-following-u-sanctions.html

Inną oznaką desperacji było “USA ścigają Indonezję po tym jak   nałożyła ogromny 40-procentowy (karny) podatek od importu oleju palmowego… Bankrutujący naród walczący o dolary, by w jakikolwiek sposób utrzymać się na powierzchni. Pamiętajcie, kto przyjechał tu na początku i przekonywał rząd Indonezji, za pomocą ogromnych pieniędzy płaconych pod stołem, aby móc ścinać dżungle w pierwszej kolejności “, wskazują źródła WDS w Indonezji.

W tych zdesperowanych okolicznościach sekretarz stanu USA Steven Mnuchin w ubiegłym tygodniu powtórzył wcześniejsze komentarze ze strony prezydenta USA Trumpa, gdy ten groził odcięciem Chin od”dostępu do amerykańskiego i międzynarodowego systemu dolara”.
https://www.rt.com/usa/403118-usa-china-sanctions-north-korea/

Wielu speców i ekspertów podniosło alarm w sprawie tych komentarzy, ponieważ jasne jest, że Stany Zjednoczone przegrałyby wojnę gospodarczą z Chinami i że próba odcięcia Chin od systemu dolara zniszczyłaby dolara, a nie Chiny. To dlatego, że Stany Zjednoczone są najbardziej zadłużonym krajem w historii planety, a odcięcie od finansowania może doprowadzić do drastycznego spadku amerykańskich standardów życia i izolacji Stanów Zjednoczonych od gospodarki światowej.

Chińczycy, którzy preferują harmonię od nieprzyjemnych walk, dali gołosłowne poparcie amerykańskim wezwaniom do “nałożenia sankcji na Koreę Północną”, aby nie dać Amerykanom pretekstu do podjęcia drastycznych działań. Jednak wyżsi przedstawiciele Korei Północnej urzędujący w Japonii mówią, że sankcje są tylko z nazwy i że dostawy towarów z Chin i ropy z Rosji nadal nieprzerwanie zalewają Koreę Północną.
Chazarska mafia, ze swej strony, stara się, aby amerykański rząd korporacyjny zgodził się na przyjęcie Porozumień Paryskich jako warunku dalszego finansowania. Ten ruch jest kierowany przez najwyższych Chazarów w reżimie Trumpa, jak doradca ekonomiczny Gary Cohn i zięć Trumpa, Jared Kushner.

Problem z Porozumieniami Paryskimi, oprócz faktu, że są one oparte na pseudo-nauce przedstawianej przez przekupionych naukowców, polega na tym, że utrzymują one chazarską mafię przy władzy światowego systemu finansowego. Porozumienia Paryskie dają Chińczykom więcej miejsca przy stole, ale upokarzają Indie i Japonię i utrzymują całkowitą kontrolę Chazarów nietkniętą.

W tym miejscu musimy przyjrzeć się powiązaniom między Watykanem, Lożą P2 Wolnej Masonerii i mafią chazarską, aby zrozumieć, co naprawdę dzieje się na tej planecie.

David Rockefeller i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, jak również członkowie rodziny Rothschildów wskazują na Lożę P2 – twórców faszystowskiej światowej dyktatury rzymskiej – zarówno jako prawdziwych kontrolerów systemu dolara amerykańskiego, jak i źródło większości terroryzmu na świecie. Pracują dla nich czołowi liderzy chazarskiej mafii, tacy jak premier Izraela Benyamin Netanyahu, mówią źródła.

W Japonii ten pisarz systematycznie udokumentowywał, w jaki sposób Loża P2, na czele której stał wtedy czołowy jezuita Peter Hans Kolvenbach, stała za masowym morderstwem jakim był nuklearny atak terrorystyczny i tsunami na Japonię w dniu 11 marca 2011 r. Teraz Azjatycka Tajna Organizacja i najwyżsi japońscy gangsterzy potwierdzają, że od incydentu terrorystycznego w Fukushimie załadowano i dostarczono do Fukushimy japońskie banknoty o nominale 10.000 jenów (równowartość 100 dolarów amerykańskich). Tam pieniądze są przekazywane do polityków i gangsterów, nawet gdy wmawiane są publiczne wymówki takie, że pieniądze są wydawane na “oczyszczanie promieniowania w Fukushimie”. Innymi słowy, Fukuszima jest wykorzystywana jako “usprawiedliwienie” do prania pieniędzy promieniotwórczych, a nie radioaktywności.

Były japoński minister finansów Heizo Takenaka jest nadal jednym z czołowych chazarskich podwykonawców, który zajmuje się dystrybucją tych pieniędzy pochodzących z terroru w Fukushimie, potwierdzają źródła japońskich gangsterów.

Źródła Pentagonu mówią, że “wojna przeciwko Kabałowi w Japonii spotęguje się po usunięciu Dowódcy na Pacyfiku Admirała Harry’ego Harrisa “, pod koniec tego roku.
Tymczasem ze źródeł japońskiej służby bezpieczeństwa wynika, że ​​ chazarski niewolnik, premier Shinzo Abe, jest informowany z wyprzedzeniem o “wystrzeliwaniu północnokoreańskich pocisków” i w odpowiedzi otrzymuje skrypt do przeczytania. Ta maskarada jest prowadzona nie tylko dla wymuszenia pieniędzy za pomocą groźby wojny nuklearnej, ale także do stworzenia wiarygodnego pretekstu, aby podwyższyć fałszywe sondaże poparcia opinii publicznej szeroko pogardzanego Abe, jak twierdzą źródła.

Jeśli papież Franciszek naprawdę jest szczery w sprawie reformy Watykanu i P2, musi ujawnić prawdę o Fukushimie i opublikować udokumentowane zaangażowanie Kolvenbacha i jego poplecznika Netanyahu.

“Bezprecedensowa podróż” Netanyahu (w zeszłym tygodniu) do Kolumbii, Argentyny i Meksyku niewiele pomoże, aby powstrzymać wojnę przeciw Mossadowi i wojnę z narkotykami przez Dowództwo Południowe, która była – i być może nadal jest prowadzona przez generała Johna Kellyego, który teraz kieruje Białym Domem “, wskazują źródła Pentagonu.
Podróż Netanyahu skłoniła sekretarza obrony USA Jamesa Mathisa i generała Loriego Robinsona do “wizyty u meksykańskich liderów wojskowych w mieście Meksyk 15 września po tym, jak bibi [Netanyahu] opuścił meksykańskie kartele narkotykowe”, mówią źródła Pentagonu. Meksykańskie trzęsienie ziemi o sile 8.1 mogło być próbą Kabała zmuszenia Meksyku do powstrzymania pomocy ofiarom [ huraganu] Harvey, dodają źródła.

Netanyahu mógł też szukać miejsca dla azylu politycznego, ponieważ wie, że prawdziwi Żydzi w Izraelu uświadamiają sobie, że jest pseudo-Żydem czczącym szatana i przygotowują się do wsadzenia go do więzienia, tam gdzie jest jego miejsce.
Izraelczycy zmuszeni są do zrobienia porządku z ich szatańskim przywódcą, ponieważ ich najemna armia Daesh została całkowicie pokonana przez de facto sojusz między wojskami USA, Iranu, Rosji i Turcji. Nawet powiązana z Mossadem witryna internetowa Debka przyznaje się do tej rzeczywistości, relacjonując amerykańsko / rosyjski atak przeciw Daesh.
http://www.debka.com/article/26221/US-Russian-pincer-for-ISIS-in-Euphrates-Valley

Przesunięcie tektoniczne w dawnej równowadze sił na Bliskim Wschodzie zostało nakreślone, gdy Turcja, która ma drugą co do wielkości armię w NATO, ogłosiła w zeszłym tygodniu, że kupuje rosyjskie rakiety S-400.
http://www.bbc.com/news/world-europe-41237812

Źródła Pentagonu mówią również, że przemówienia z okazji rocznicy 11 września wygłoszone przez Trumpa, Mattisa, Dunforda i innych “obiecujemy działania przeciwko terrorystom (Bushom i Izraelowi), odmawiając jednocześnie nazwania saudyjskich lub islamskich terrorystów jako sprawców”.

Wraz z czystką w zeszłym tygodniu 16 największych urzędników z Arabii Saudyjskiej, może to oznaczać, że nowy król Arabii Salman przecina tajne sojusze jego narodu z Izraelem w celu utrzymania amerykańskiego wsparcia wojskowego, którego jego reżim potrzebuje by przetrwać. Oznacza to, że Izrael także musi oczyścić swe przywództwo z satanistów, jeśli ma przetrwać.
Zmiany w płycie tektonicznej światowej struktury władzy mające teraz miejsce są tak ogromne, że ​​jesienią mogą wyzwolić ludzkość.

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/09/18/donald-trump-go-november-begathon-asia/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/09/22/benjamin-fulford-donald-trump-udaje-sie-w-listopadzie-do-azji-by-blagac/

 11) [2017-09-11 Benjamin Fulford] Wysoki poziom i wysokie stawki utrzymującego się nadal impasu pomimo 911 ataku za pomocą wojny pogodowej na USA

Intensywna walka na najwyższym poziomie światowej władzy stała się sytuacją patową, z mafią chazarską, która przeprowadziła pogodowy atak na Stany Zjednoczone w desperackiej próbie utrzymania kontroli nad Radą Rezerwy Federalnej. Huragan Harvey, a następnie Huragany Irma, Katia i Jose wszystkie są związane z jakimś rodzajem elektromagnetycznych promieni pochodzących z Antarktydy, mówią źródła marynarki wojennej USA .
http://allnewspipeline.com/Indications_Irma_Weather_Warfare.php

Pojawiły się pewnego rodzaju potwierdzenia w tzw. mediach głównego nurtu, że na Antarktydzie odnaleziono ciepłe jaskinie wypełnione życiem z temperaturą 25 ° Celsjusza .
http://nationalpost.com/news/world/researchers-find-secret-warm-oasis-beneath-antarcticas-ice-that-could-be-home-to-undiscovered-species

Termin tego ogłoszenia może być przypadkowy, ale wydaje się, że jest to sposób na to, aby świat poznał, że nazistowskie bazy zbudowane w wulkanicznie podgrzewanych jaskiniach na Antarktydzie przed, w trakcie i po drugiej wojnie światowej są prawdziwe. To jest coś o czym Rosjanie mówili od dawna.

W każdym razie źródło wysokiego szczebla w Loży P2 Wolnej Masonerii wskazuje na ich zaangażowanie w ataku, mówiąc: “Nie ma innej drogi dla Ameryki, tylko wielka ugoda”. P2 wcześniej twierdziła, że potrafi wyczarować burze, trzęsienia ziemi itp. poprzez ezoteryczne rytuały związane z wydarzeniami astrologicznymi. Dziennikarz Lance Schuttler, który niedawno przeprowadził wywiad z tym autorem, słyszał o tym  samym za pośrednictwem własnych źródeł.
http://www.stillnessinthestorm.com/2017/09/hurricanes-irma-and-harvey-ritualistic-astrology-used-in-geoengineered-false-flags.html

Organizacja Białego Smoka ze swej strony wykorzystała swoje ezoteryczne siły, aby osłabić huragan Irma, ale nie powstrzymała go całkowicie, ponieważ uznała, że rząd Stanów Zjednoczonych potrzebuje przypomnienia o rocznicy 911, że nie podjęto jeszcze działań prawnych przeciwko sprawcom tego ataku a także przeciw ludziom, którzy w 2000 roku zagarnęli wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, przyznaje wyższe źródło WDS.

Osoby, które nadal nie chcą uwierzyć w rzeczywistość technologii manipulacji pogodą zachęcam do zapoznania się z artykułem pod poniższym linkiem jako wprowadzenie do tematu:
http://www.globalresearch.ca/the-ultimate-weapon-of-mass-destraction-owning-the-weather-for-military-use-2/5306386

W każdym razie źródła Pentagonu ze swej strony mówią, że “huragany, wojny i zamieszki wydają się być nieudaną próbą opóźnienia przez Kabał globalnego resetu finansowego i systemu finansowego opartego na złocie, podczas gdy Irma  zmniejszyła się, a Katia, Jose, tracą moc. “

Walka pogodowa była jedynie niewielką częścią wojny balansującej w wysokim stopniu na krawędzi, podczas gdy zbliża się 30 września jako ostateczny termin płatności dla amerykańskiego rządu korporacyjnego.

Administracja Trumpa i hunta wojskowa, która go popiera, używała Korei Północnej jako pretekstu do zastraszania wojną nuklearną, jeśli rząd Stanów Zjednoczonych nie otrzyma środków na kontynuowanie działań w tym samym dniu. Trump również użył tego tweeta: “Stany Zjednoczone rozważają, oprócz innych opcji, wstrzymanie wszelkiego handlu z jakimkolwiek krajem robiącym interesy z Koreą Północną”, aby zagrozić zaprzestaniem handlu z Chinami.
W wyniku tych gróźb, rząd Stanów Zjednoczonych otrzymał wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać się do grudnia, aby kupić czas, aby światowi liderzy wymyślili bardziej wyczerpujący wniosek o trwających negocjacjach w sprawie bankructwa Stanów Zjednoczonych.

Źródła Tajnych Azjatyckich Organizacji, ze swojej strony, twierdzą teraz, że wycofują się z planu, aby wspierać bitcoina jako alternatywę dla obecnego systemu finansowego. Chociaż nie podały powodów tego, przyznają się także, że sytuacja w Korei Północnej sprawiła, że ​​były one “bardzo zajęte”.

Na razie przynajmniej Chińczycy zaczęli przeprowadzać transakcje terminowe oparte  na złocie i juanie, co stanowi frontalny atak na amerykański system petrodolara. Trump, ze swojej strony, posiada trochę pieniędzy aby grać na zwłokę, złagodził teraz rozmowy o wojnie z Koreą Północną. Prywatna FRB( Rada Rezerwy Federalnej) oraz jego kontrolowany przez Chazarów odpowiednik, Bank Centralny Unii Europejskiej oraz Bank Japonii, uzyskały również zielone światło, aby wznowić dodawanie gazu światowym rynkom poprzez nierzeczywiste pieniądze.

W amerykańskich mediach korporacyjnych to wszystko zostało ogłoszone tak, jakby trzy miesiące przedłużenia w kwestii amerykańskiego pułapu zadłużenia było w całości krajowym problemem w USA, który został rozwiązany w drodze kompromisu między urzędnikami Trumpa i Partią Demokratyczną .

Ten ruch rozzłościł zaplecze Trumpa, a wielu byłych współpracowników Trumpa twierdzi, że reżim Trumpa de facto kończy się. Zmuszony do dymisji konsyliere Trumpa Steve Bannon udzielił wywiadu w 60 minutach CBS , który był “hitem, który pokazuje go jako szarą eminencję Trumpa i skrzydłowego spoza Białego Domu, który walczy z globalistami, Republikanami, Chinami i tajnym państwem”, twierdzi pewne źródło Pentagonu.

Źródła CIA w Teksasie ze swej strony mówią, że kompromis Trumpa, tak zezłościł kierownictwo Partii Republikańskiej, że lider Republikańskiej większości w Senacie “Mitchell McConnell i ktoś inny wycofali się z umowy z Trumpem”.

To, czego byliśmy świadkami, jest czymś więcej niż tymczasowym ugaszeniem ognia w bitwie, która na pewno rozgorzeje w najbliższych tygodniach i miesiącach.. W grę wchodzi kontrola nad Radą Rezerwy Federalnej i tym samym prawo do drukowania i dystrybucji dolarów amerykańskich.
Na tym froncie gangsterzy chazarscy wciąż tracą wiele. “Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, agent Rotshchilda, Stanley Fischer, został wykopany ze stanowiska wiceprzewodniczącego FRB, a Gary Cohn z Goldman Sachs został zablokowany przed kierowaniem FED-em”, zauważa Pentagon.

Reżim Trumpa będzie teraz w stanie wybrać 5 z 7 członków FRB, sytuacja, która nie miała miejsca od 1936 roku.
“Może być tak, że FRB zostanie wchłonięta przez Departament Skarbu(USA), kiedy dolar oparty na złocie zostanie wprowadzony, podczas gdy Sekretarz Skarbu [Steven] Mukuchin odmówił umieszczenia Andrew Jacksona na banknocie 20 dolarowym”, zauważa źródło. Jackson, oczywiście, był ostatnim amerykańskim prezydentem, który z powodzeniem zakończył chazarską kontrolę nad amerykańskim systemem monetarnym.

Obecny system jest niezgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju, w ten czy inny sposób trzeba go zastąpić. Prywatne banki centralne już w tym roku wprowadziły do obiegu sumę 2 biliona dolarów, co skutkuje tym, że obligacje o wartości 7,4 mld dolarów obecnie są sprzedawane przy ujemnym oprocentowaniu. Rynki finansowe coraz bardziej oddalają się od realnej gospodarki i bez względu na to, jak bankierzy starają się uniknąć rzeczywistości, rzeczywistość znajdzie w końcu sposób by ich dogonić.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-08/central-banks-have-purchased-2-trillion-assets-2017
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-03/what-global-recovery-global-negative-yielding-debt-hits-one-year-high-74-trillion

Jeśli amerykańskiej huncie wojskowej nie uda się przejąć kontroli nad Radą Rezerwy Federalnej w Stanach Zjednoczonych, duży ruch w celu zakończenia prywatnego systemu bankowego pustego pieniądza może nastąpić w Japonii. Wysokiego szczebla źródło w rodzinie królewskiej Japonii mówi, że japońska służba bezpieczeństwa opracowała listę aresztowań 700 chazarskich gangsterów w Japonii. Spośród nich, 70 najważniejszych jest śledzonych przez 24 godziny na dobę. Wśród osób znajdujących się na czele listy aresztowań znajduje się 5 byłych premierów, 4 byłych prezesów banków japońskich, 3 byłych czołowych urzędników Ministerstwa Finansów, 4 byłych przewodniczących dużych banków i 8 największych przemysłowców – mówi źródło. WDS ma tę listę.

Źródło : https://benjaminfulford.net/2017/09/11/high-level-high-stakes-mexican-stand-off-continues-despite-911-weather-warfare-attack-us/

Opublikowano za; https://meditation539.wordpress.com/2017/09/11/benjamin-fulford-wysoki-poziom-i-wysokie-stawki-utrzymujacego-sie-nadal-impasu-pomimo-911-ataku-za-pomoca-wojny-pogodowej-na-usa/

10) [2017-09-05. Benjamin Fulford] Szanse ogłoszenia nowego systemu finansowego oraz wojny domowej w Stanach Zjednoczonych poszybowały w górę.

Dowody są coraz mocniejsze zarówno jeśli chodzi nowy system finansowy, jak i wojnę domową w USA, że są bliskie. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych zostanie dotknięte geo-inżynieryjnym huraganem tak poważnym, że ludzie zostaną poproszeni o ewakuację na 60 mil w głąb lądu, mówią źródła CIA. Wydaje się, że mafia chazarska rozprzestrzenia broń pogodową i podejmuje inne złe zamiary, aby zapobiec ogłoszeniu nowego opartego na złocie systemu finansowego.

Najpierw spójrzmy na wszystkie wiadomości związane ze złotem, niektóre z nich dziwne, które nagle wylały się w ostatnich dniach i wszystko wydaje się przygotowywać nas do ogłoszenia systemu opartego na złocie. To zaczęło się 21 sierpnia, gdy Steven Mnuchin stał się pierwszym od 1948 r amerykańskim sekretarzem skarbu, który odwiedził skład złota w Forcie Knox. I zaczął mówić “cieszę się, że złoto jest bezpieczne”.
http://www.economicpolicyjournal.com/2017/08/what-hell-is-this-mnuchin-tweets-on.html

Potem, ponieważ jego wizyta najwyraźniej nie wytworzyła wystarczającej reklamy, fałszywy skandal obejmujący wizytę w forcie, zaćmienie słońca i zdjęcia jego żony z trofeum w bikini wyglądają na uknute. We wszystkich tych porażkach Mnuchina nie wspomniałem o tym, że złoto nie było liczone od 1953 r., ani ile złota “jest bezpieczne”, ale mniejsza z tym, bo jego żona nadrabia ładnym wyglądem.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/treasury-inspector-general-opens-probe-mnuchins-use-government-plane-eclipse-day

Następnie określający siebie jako doradca finansowy społeczności agentów wywiadu USA Jim Rickards przewidywał w programie telewizyjnym, że cena złota wzrośnie do 5000 USD lub nawet 10.000 USD za uncję.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/rickards-there-are-three-things-going-gold-right-now

Również Rothschildowie skontaktowali się z Organizacją Białego Smoka w zeszłym tygodniu, aby poinformować ich, że duże ilości pozaksięgowego złota zostały spieniężone i przeniesione do systemu finansowego. To było poparte szeregiem wydarzeń związanych ze złotem z całego świata. Najważniejszym z nich było ogłoszenie, że Chiny rozpoczynają handel kontraktami terminowymi na ropę denominowanymi w juanie opartym na złocie, czysty strzał w system petrodolara mafii chazarskiej.
https://asia.nikkei.com/Markets/Commodities/China-sees-new-world-order-with-oil-benchmark-backed-by-gold?page=1

Wtedy Niemiecki Bundesbank ogłosił, że zakończył plan repatriacji połowy swojego złotego trzy lata wcześniej.
https://sputniknews.com/world/201709021057023219-germany-us-relationship/
http://money.cnn.com/2017/08/23/investing/germany-gold-reserves-new-york-paris/index.html

Ponadto Niemcy ogłosiły w ostatni weekend przymusową ewakuację 60 000 osób z okolic Bundesbanku z powodu “niewypałów z okresu II wojny światowej”, w czasie gdy dotarły tam 743 tony złota.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-02/vault-containing-70-billion-german-gold-be-evacuated-frankfurt-defuses-massive-bomb

To interesujące, ponieważ kiedy Niemcy po raz pierwszy poprosiły o zwrot swojego złota z Francji i Stanów Zjednoczonych, żaden kraj nie miał złota, które mógłby oddać. W tym samym czasie Amerykanie zostali przyłapani z transportem wolframu pokrytego złotem przewożonym do Chin. Nagle złoto jest zwracane przed terminem, podczas gdy Mnuchin ogłosił, że złoto jest bezpieczne.

Więc skąd pochodzi to złoto? Dwa wiarygodne źródła mówią, że bunkry ze złotem w Azji zostały otwarte i złoto jest przenoszone. Źródła WDS w Indonezji zostały poinformowane przez władze Indonezji, że bunkry ze złotem w Indonezji zostały rzeczywiście otwarte, a złoto zostało przeniesione. Ponadto korporacja Freeport-McMoRan ogłosiła, że osiągnięto porozumienie z rządem Indonezji, w kwestii dalszej eksploatacji gigantycznej kopalni Grasberg, a Indonezja uzyskała 51% kontroli.
http://news.morningstar.com/all/dow-jones/market-digest/201708292988/freeport-to-give-up-majority-stake-in-indonesias-grasberg-mine-update.aspx

Źródła w rodzinach Rothschildów twierdzą, że kopalnia jest tylko przykrywką używaną do prania historycznego złota w system finansowy. Ważnym punktem jest jednak to, że teraz Azjaci mają większą kontrolę.

Neil Keenan ze swojej strony poinformował, że “włamano się” też do bunkrów z gotówką i złotem w Korei Południowej. Poparł to, publikując filmy ze złotem oraz świeżo wydrukowanymi dolarami amerykańskimi i koreańskimi Wonami .
http://neilkeenan.com/

Wszystkie te komunikaty związane ze złotem łączą sie z poważnymi atakami na obecny system petrodolara i silnymi symptomami, że obecny system finansowy USA wkrótce załamie się. Jacob Rothschild ogłosił na przykład, że jego firma, RIT Capital Partners, obniżyła wartość zaangażowania inwestycyjnego w dolarach amerykańskich do 37% z 61% w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku. Powodem wyjścia z amerykańskich aktywów wg.Rothschilda były “bezprecedensowe” ceny akcji i przekonanie, że sztuczne wspieranie rynków przez Bank Światowy i banki centralne było niezrównoważone.
http://www.anongroup.org/rothschild-us-assets/

Innym wtajemniczonym wysokiego szczebla , który wychodzi z amerykańskiego rynku akcji, jest guru inwestowania Warren Buffet, który obecnie siedzi na 100 miliardach dolarów gotówki, ponieważ trudno jest znaleźć atrakcyjne oferty.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-08-07/buffett-nears-a-milestone-he-doesn-t-want-100-billion-in-cash

Inwestorzy również płacą 20% więcej za amerykańskie bony skarbowe, których termin zapadalności wypada przed końcem września czyli ostatecznego terminu fiskalnego USA niż w przypadku tych, których termin zapadalności wypada po tej dacie, jest to kolejny znak, że ludzie przeczuwają, że coś nadchodzi.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-01/t-bill-market-snaps-panic-over-debt-ceiling

Jest wykres w internecie, który pojawił się wkrótce po tym, jak prywatni bankierzy Banku Centralnego odbyli swoje letnie spotkanie w Jackson Hole, które pokazało, że około 40% tzw. Światowego PKB było tylko fałszywą magią księgową banku centralnego. Ten wykres został usunięty z internetu.

Zarząd Rezerwy Federalnej zapowiedział, że ​​będzie sprzedawać aktywa, które skupował, aby podtrzymać rynki, z wartymi 4,5 biliona dolarów wg. ksiąg rachunkowych, matematycznie niemożliwe jest, aby to zrobić bez załamania gospodarki.

Choć ten pisarz nie udaje, że jest doradcą finansowym, to mogę powiedzieć, że w mojej długiej karierze jako dziennikarz finansowo-biznesowy / geopolityczny nigdy wcześniej nie widziałem tylu wyraźnych znaków ostrzegających przed destrukcyjnymi wydarzeniami finansowymi na horyzoncie.

Oczywiście kontrolerzy starego systemu nie odejdą bez walki. “Raz na tysiąc lat” (uaktualniamy raz na 500 lat) Huragan Harvey był zdecydowanie atakiem na USA za pomocą wojny pogodowej. Magazyn Charlie Hebdo, należący do francuskiej gałęzi rodziny Rothschild, wydaje się wskazywać palcem na swoich właścicieli podając na stronie tytułowej, że Bóg zalał Houston w Texasie jako atak na nazistów.
https://sputniknews.com/society/201708311056973398-charlie-hebdo-mocks-harvey-victims/

Teraz nawet większy atak pogodowy ma mieć miejsce w formie huraganu Irma. Poniższe ostrzeżenie zostało przekazane temu pisarzowi ze źródła w CIA za pośrednictwem poczty elektronicznej:
“NAJWYŻSZY STAN POGOTOWIA- NAJSZYBCIEJ OPUŚCIĆ WSCHODNIE WYBRZEŻE USA. OD NAIG.
Huragan IRMA – oczekiwane uderzenie, wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, śledząc TBA (niepewne) CAT 5 i wyższe od oczekiwań.
Spodziewane poważne szkody – zagrożenie dla życia – poważne powodzie – przerwy w dostawie energii – chaos transportowy – kradzieże – wysoki wskaźnik ofiar śmiertelnych.
Uderzenie spodziewane od 9 września do 10 i 11 września 2017 r. Może być wcześniej, TBA.
Aktualizacje można zobaczyć: – BPEarthwatch w internecie.
ZAWIADOMIĆ WSZYSTKIE STACJE – dokonać przygotowań teraz, zabezpieczyć nieruchomości – OPUŚCIĆ OBSZAR na odległość co najmniej 60 mil od brzegu.
Poszukać wysokiego terenu, unikać dolin rzecznych, równin zalewowych, obszarów gęsto zaludnionych. Zgromadzić jedzenie, podręczną wodę, paliwo i bezpieczne schronienie.
TO NIE SĄ ĆWICZENIA. To jest “HARVEY” na sterydach.
Przekażcie to ostrzeżenie wszędzie. Nie czekajcie, aż kryzys się rozwinie. Nawet jeśli nie dotrze na brzeg (mało prawdopodobne), rozprzestrzenienie się fal pokazuje na wysokość fali powyżej 50 stóp i czas trwania długości fali 16 sekund. WSZYSTKIE STATKI opuścić monitorowany obszar natychmiast i proszę uciekać do bezpiecznej przystani z maksymalną prędkością, podczas gdy czas pozwala na to. Wszystkie modele zgadzają się z powyższym zestawieniem danych.

Paget.

Dyrektor,

Północnoatlantycka Grupa Wywiadowcza (NAIG-North Atlantic Intelligence Group). Koniec 23.10 02/09/2017 TRAKTOWAĆ JAKO PILNE. “

Ten pisarz nie mógł zlokalizować żadnego NAIG’a w internecie, ale najwyraźniej, przynajmniej, niektórzy ludzie w CIA próbują wywołać strach.

Amerykańskie wojsko w każdym razie podejmuje działania. Oto, co źródło Pentagonu ma do powiedzenia:
“Huragan Harvey, pomimo, że tragiczny, pozwala wojsku na przeniesienie oddziałów i sprzętu, aby powstrzymać stany takie jak Kalifornia, przed oderwaniem się, bronić depozytów złota republiki, bronić granic przed kartelami narkotykowymi, terrorystami, handlarzami ludźmi i bronią, powstrzymać ONZ-owską agendę 21, która żeruje na słabych stanach, powstrzymać nielegalnych obcokrajowców Sorosa wstępujących do oddziałów antify, wzmocnienie przywództwa państwowego przeciwko chazarskiej liberalnej LGBT, aborcji, pro-imigracji, antychrześcijaństwu, agendzie przeciw posiadaniu broni”.

 

W Waszyngtonie trwa walka przeciw “członkom Mossadu, takim jak była przewodnicząca Demokratycznego Komitetu Narodowego Debbie Wasserman Schultz i syjonistyczny senator, lider mniejszości Chuck Schumer” – mówią źródła.

Przeprowadzane są też obławy na bandyckich awanturników z Antify i KKK zatrudnionych przez mafię chazarską, podczas gdy FBI i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego oficjalnie uznały ich jako krajowych terrorystów, źródła zauważają. Eric Schmidt z Google, Mark Zuckerberg z serwisu Facebook i Jeff Bezos z Amazonu są obecnie po ostrzałem ze względu na swoje brutalne próby manipulowania publicznymi dyskusjami, a ich firmy zostaną znacjonalizowane i rozdzielone, twierdzą źródła CIA.

Inna osoba, która jest pod poważnym atakiem, to najwyższy rangą Szatanista Benjamin Netanyahu, który stoi w obliczu pójścia do więzienia w Izraelu za korupcję, ale naprawdę powinien być traktowany jako przestępca wojenny najwyżej rangi. Netanjahu niedawno odwiedził nieproszenie Rosję i groził wielokrotnie rosyjskiemu prezydentowi Władimirowi Putinowi, wiele źródeł zgadza się. Źródła Pentagonu mówią, że “Putin nie był zażenowany groźbami i kłamstwami bibiego [Netanyahu] i wysłał dwa okręty podwodne w rejon Morza Śródziemnomorskiego, aby polować na izraelskie okręty, poprawić szkolenie i testować nową broń oraz potencjalnie nałożyć blokadę z pomocą marynarki wojennej”.

Kontrolowane lub będące pod wpływem Chazarów nieprzewidywalne państwo Izraela, Arabia Saudyjska i Ukraina są stale poddawane kwarantannie, podczas gdy ich kryminalni przywódcy są usuwani.
Korea Północna, ze swojej strony, uzyskuje od Chazarów dużo pieniędzy i broni, ale interesuje się tylko własnym przeżyciem i nie zamierza popełnić samobójczego ataku nuklearnego w imieniu Chazarów z apokaliptycznymi urojeniami.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/09/04/chances-new-financial-system-announcement-us-civil-war-skyrocketing/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/09/05/benjamin-fulford-szanse-ogloszenia-nowego-systemu-finansowego-oraz-wojny-domowej-w-stanach-zjednoczonych-poszybowaly-w-gore/

 


9) [2017-08-28. Benjamin Fulford] Wysoki poziom dziwaczności w USA podczas gdy chazarski matrix kontroli kruszy się.

Ludzie, którzy są świadomi, zauważają bardzo dziwne rzeczy w sieci informacyjnej świata, zwłaszcza wewnątrz świata anglosaskiego – w miarę mnożenia się sprzeczności i dziwacznych wydarzeń. Są to oznaki upadku matrixa władzy; tego rodzaju rzeczy widać było w czasach upadku ZSRR.

Pierwszą rzeczą z ubiegłego tygodnia o jakiej należy wspomnieć, jest to, że po raz pierwszy od 2005 r. Stany Zjednoczone zostały uderzone przez huragan. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump określił na Twitterze wojnę pogodową  stwierdzeniem “raz na 500 lat”, aby opisać Huragan Harvey. Fakt, że uderzył on w dom rodzinny Busha w Teksasie, w szczególności miasto Houston, z niszczycielskimi powodziami, sprawia, że ​​prawdopodobnie jest to jakaś zemsta za zaprojektowany przez Busha atak huraganu Katrina na Nowy Orlean.

Może to być również związane z faktem, że 16 amerykańskich i kanadyjskich dyplomatów na Kubie doznało urazów mózgu z powodu jakiegoś “Ataku dźwiękowego”. Mogli oni zostać zaatakowani z powodu ich zaangażowania w odcięcie od pieniędzy z narkotyków klanu Bushów, które były prane poprzez Kubę. Ciekawe jest również, że “ataki dźwiękowe” są obecnie zgłaszane przez światowe media, zamiast odrzucać je jako urojenia ludzi “noszących czapki z folii aluminiowej”.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/mystery-deepens-after-us-confirms-16-diplomats-suffered-traumatic-brain-injury-cuban

W każdym razie wszystko to wskazuje na to, że ezoteryczna walka o władzę na wysokim szczeblu jest kontynuowana.
Ta walka o władzę ujawnia się także w dziwnych i sprzecznych zapowiedziach dotyczących amerykańskiego senatora Johna “Daesh” McCaina. Pamiętacie, że ostatnio mieliśmy medialne doniesienia, że u ​​McCaina został zdiagnozowany rak złośliwy mózgu? W następstwie tego pojawiły się doniesienia o tym, że McCain zmienił stanowisko i zgromadził zwolenników w Senacie, aby powstrzymać plany Trumpa zniesienia ustawy “Obamacare”. Następnie USS “John McCain” został staranowany przez statek towarowy, zabijając wielu amerykańskich marynarzy. Teraz dowiadujemy się, że McCain podsłuchiwał Biały Dom i przekazywał informacje o wszystkich planach administracji Trumpa wrogim mediom.
http://itmakessenseblog.com/2017/08/27/the-rat-in-the-white-house-that-has-been-leaking-was-just-exposed-look-who-it-was-omgjohn-mccain /

Trafnie przedstawia to tak często używane wyrażenie “nie można tego robić”, ale znowu wygląda na to, że dwie przeciwstawne siły rzeczywiście robią to.

Istnieje wiele innych oznak innych niż sprzeczne doniesienia o szaleńcu McCainie, które wskazują, że walka o władzę na wysokim szczeblu rozszalała się w Waszyngtonie.
Wewnątrz administracji Trumpa, po odwołaniu Steve’a Bannona nastąpił kolejny krok, a mianowicie usunięcie doradcy Sebastiana Gorki. Ci ludzie naciskają na twardą linię przeciwko “radykalnemu islamowi” (= agentom chazarskim) i Chinom.

Teraz “przywrócenie Ameryki do jej dawnej świetności” jest zwalczane przez skrajnie prawicową frakcję w administracji. Źródła Pentagonu mówią, że szef sztabu Trumpa, gen. John Kelly, może zostać zmuszony do zwolnienia globalistycznych demokratów Gary’ego Cohna, Jareda Kushnera i Diny Powell, aby wyrównać rachunki i  uspokoić zaplecze Trumpa.
“Jared jest pod ostrzałem za jego niepowodzenie jako rozjemca, nie znalazłszy rozwiązania opartego na koncepcji dwóch państw w granicach z 1967 r., nie otrzymując miłości od Egiptu, Palestyny, a nawet Isreala”, zauważają źródła. Tymczasem ” Gary Cohn z Goldman Sachs jest pod ogromną presją, aby zrezygnować, stawia swoje bractwo na pierwszym miejscu, sprzeciwia się cłom, wspiera antifę i żydowskie fałszywe media w swoim wywiadzie dla Financial Times, który sprawił, że Trump eksplodował”, źródła dodają.

Istnieje również nieprawdopodobna presja wobec nieprzewidywalnego państwa Izraela. Czczący Szatana lider izraelski Benyamin Netanyahu udał się do Rosji, aby ostrzec o izraelskich “czerwonych liniach”, przekroczonych przez Rosję, co pozwoliło zwiększyć irańskie wpływy w Syrii. W następstwie tego przeprowadzona została potężna ofensywa izraelsko-arabskiej armii Daesh w Syrii. Odpowiedź Rosji polegała na umieszczeniu na granicy izraelskiej wojsk irańskich i Hezbollahu.
http://www.debka.com/article/26200/Russians-brings-Iranians-Hizballah-to-Quneitra

Według oficjalnej agencji prasowej “Tass” agencje rosyjskie “zniszczyły w ciągu ostatniego tygodnia ponad 1000 obiektów należących do międzynarodowych grup terrorystycznych w Syrii”,  tym samym miażdżąc ofensywę izraelsko-saudyjską. http://tass.com/defense/961925

Katar, kraj bogaty w ropę naftową i gaz ziemny dodał oliwy do ognia sojuszu izraelsko-saudyjskiego, przywracając stosunki dyplomatyczne z Iranem i trzymając pieniądze z dala od kieszeni mafii chazarskiej. https://www.nytimes.com/2017/08/24/world/middleeast/qatar-iran-boycott-saudi-arabia.html

W przeciwieństwie do tego co było w przeszłości, Izraelczycy nie mogą już biec z płaczem do USA w celu ochrony, de facto ponieważ rząd wojskowy Trumpa ma dość i jest zmęczony tym nieprzewidywalnym i sprawiającym kłopoty państwem. Źródła Pentagonu mówią, że wojsko USA współpracuje z Rosjanami w tej kwestii i innych kwestiach, zaznaczając, że “Rosja popiera amerykańską radę wojskową, mianując byłego wiceministra obrony Anatolija Antonowa na ambasadora USA, militaryzując relacje między dwoma supermocarstwami”.

Źródła Pentagonu próbowały także uzasadnić ostatnie przemówienie Trumpa,otwarcie  ogłaszające  zakończenie wojny w Afganistanie w następujący sposób: “afgańska przemowa Trumpa jest ukrytą wielostronną strategią wyjścia w porozumieniu z mocarstwami regionalnymi, wspierając Indie w jej potyczce o Bhutan z Chinami”. Jednak w tym przypadku stare powiedzenie “podążaj za pieniędzmi” jest bardziej realistycznym wyjaśnieniem tego, co się dzieje. Faktem jest, że w Afgański rynek heroiny jest, jeśli pomnożyć dane ONZ o produkcji heroiny przez szacowane przez ONZ ceny na amerykańskich ulicach, wart ok. 1,6 biliona dolarów rocznie lub ponad dwukrotnie wyższy niż oficjalny budżet wojskowy Stanów Zjednoczonych.

Nowi informatorzy opisują teraz w szczegółach i konkretnie, jak międzynarodowy handel narkotykami stał się niezbędny dla amerykańskiego przemysłu wojskowego w okresie po II wojnie światowej. Oficer informacyjny CIA Kevin Shipp i dziennikarz śledczy Paul Williams podają szczegółowe informacje na ten temat w podkaście, do którego link podany jest poniżej. https://theintelligencehour.podbean.com/e/the-intelligence-hour-with-kevin-shipp-081417/

Co ciekawe w tym, co mówią ci prawdziwi światowi informatorzy, jest to, że dokładnie pasuje to do tego, co ten pisarz słyszy od swoich kontaktów z CIA i Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia. Prawdziwe dochodzenia prowadzone w warunkach rzeczywistych pokazują, że istnieje wiele miliardów dolarów pochodzących z narkotyków łączących CIA, Watykańską faszystowską Lożę P2, Północną Koreę i gangsterów azjatyckich.
Wiele azjatyckich i innych źródeł zaangażowanych w te powiązania mówi, że spodziewają się jakiejś poważnej zmiany tej jesieni. To, na przykład, źródło w Tajlandii na wysokim szczeblu, ma do powiedzenia odnośnie wydarzeń w tym kraju:
“[Była premier Yingluck] Shinawatra opuściła Tajlandię w środę, 23. w asyście bardzo wysoko postawionych urzędników, poza Huntę, w prywatnym samolocie. Jest z bratem w Dubaju.

Jako tło źródło to zauważyło:

“Król musiał dać pozwolenia na długo przed zamachem stanu [przeciw bratu Yinglaka, Thaksinowi], który miał miejsce w 2006 roku. Pozwoliło to niektórym ludziom na załadowanie samolotów ‘osobistymi’ przedmiotami, takimi jak walizki pełne gotówki o dużych nominałach, Singapurskimi i Brunejskimi banknotami 1000 dolarowymi, ulubionymi banknotami elit, a także kilogramy diamentów, oszlifowanych i nieoszlifowanych ( pomogło bycie wspólnikiem w górnictwie diamentowym w Angoli ). Do balastu dodano kilka ton Au(złota). Podróż Thaksina odbyła się bez przeszkód przez cały czas od początku do końca. Posiadanie paszportu dyplomatycznego uczyniło ją jeszcze szybszą. “
Ponadto, źródło kontynuuje:

“Obecny król był widziany publicznie tylko dwa razy. W wewnętrznych kręgach Pałacu mówi się, że ma AIDS. Lata do Niemiec dwa razy w miesiącu na transfuzję krwi … Wydaje się, że w obszarze jego leczenia jest więcej niż to, co publikują jego najbliżsi powiernicy. Historia AIDS może być zasłoną dymną?

Podsumowując, źródło to zauważa:

“Przyszłość Tajlandii i bardziej to co dzieje się obecnie, tej z Hunty, będzie znana w ciągu 60 dni. To, co dzieje się w DC, bezpośrednio wpłynie na Tajlandię, na wiele sposobów. “

Stowarzyszenie Białego Smoka, ze swej strony, skontaktowało się niedawno z przedstawicielami kilku grup, którzy wycofali się ze wszystkich kontaktów bezpośrednio po masowym morderstwie jakim był atak nuklearny i tsunami na Japonię w dniu 11 marca 2011 r. Są to wysocy rangą członkowie brytyjskiej gałęzi rodziny Rothschildów, największy zabójca syndykatu Yamaguchi gumi i wysoki rangą funkcjonariusz MI6. Wszyscy zgadzają się, że zbliża się coś wielkiego.

Jest to częściowo, ale nie wyłącznie, związane z nadchodzącym ostatecznym terminem płatności 30 września roku budżetowego w USA. Jeśli we właściwym czasie podejmiemy właściwe działania, możemy w końcu powstrzymać przestępczą frakcję Chazarów w Waszyngtonie od grania na zwłokę. WDS wie, kim są tajni “byle do przodu” gracze i prosi ich wszystkich o pełną współpracę, abyśmy mogli wreszcie zająć się działaniami na rzecz ratowania naszej planety.

Proszę cieszcie się ostatnim tygodniem lata i przygotujcie się na to, co może być bardzo obfitujące w wydarzenia jesienią.

Źródło : https://benjaminfulford.net/2017/08/28/high-level-weirdness-us-khazarian-control-matrix-crumbles/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/08/28/benjamin-fulford-wysoki-poziom-dziwacznosci-w-usa-podczas-gdy-chazarski-matrix-kontroli-kruszy-sie/


8) [2017-08-21. Benjamin Fulford] Wojsko USA wprowadza rygory dla chuliganów w kwestii zatrudniania ich w USA

Niedawne demonstracje i brutalne incydenty przeprowadzone przez płatnych chuliganów w takich miejscach jak Charlottesville doprowadziły do wprowadzenia rygorów dla agentów mafii chazarskiej, którzy opłacają te incydenty, mówią źródła Pentagonu. USA jest obecnie bez wątpienia kierowane przez tymczasowy reżim wojskowy, który zamierza oczyścić skorumpowanych chazarskich gangsterów, którzy zniszczyli Stany Zjednoczone. Kiedy to nastąpi, wojsko powróci do swoich koszar, mówią źródła.

Bardzo jasna oznaka jak zdegenerowany stał się amerykański świat polityczny widoczna była w wydarzeniach, które miały miejsce w Charlottesville w stanie Wirginii w tym miesiącu. Członek Towarzystwa Białego Smoka był tam, aby zobaczyć, co naprawdę się stało, w przeciwieństwie do tego, o czym kłamały propagandowe korporacyjne media .
Według doniesień korporacyjnych mediów “rasistowska, siejąca nienawiść biała superrasa” wjechała samochodem w spokojnych lewicowych demonstrantów, zabijając niewinną młodą kobietę i raniąc wielu innych. Po tym wydarzeniu miała miejsce dobrze naoliwiona kampania w mediach korporacyjnych, aby zmusić prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa do potępienia “KKK, białej superrasy i siejących nienawiść”, twierdząc, że miały miejsce brutalne demonstracje w Charlottesville.

Jednak to, czego źródło WDS było faktycznie świadkiem, to zupełnie inna opowieść. Grupy prawicowe (ten pisarz nie zgadza się z ich poglądami, ale popiera ich konstytucyjne prawo do wyrażania w sposób pokojowy) wystąpiły i otrzymały pozwolenie na demonstrację przeciwko planowanemu usunięciu pomnika Konfederaty Wojny Secesyjnej Generała Roberta E. Lee . Po przybyciu demonstrantów zostali zagonieni przez policję w kierunku prowokujących “lewicowych” protestujących, którzy obrzucali ich używając tamponów, prezerwatyw, koktajli mołotowa, kału i kwasu między innymi. Jeden z prawicowych mówców został oślepiony przez kwas, o czym media korporacyjne zapomniały wspomnieć, według tego źródła.

Po atakach ogłoszono stan alarmowy, a prawicowcy spokojnie wyjechali z Charlottesville. Zostawiło to otwarte popołudnie dla wydarzeń organizowanych przez profesjonalnych agentów prowokatorów, w tym rozbicie furgonetki wśród protestujących. Większość protestujących to profesjonaliści( wielu pracujących pod sztandarem komunistycznej Antify) opłacani 25 dolarów za godzinę za wzięcie udziału w tych wydarzeniach, według źródeł NSA.

Świadek WDS zauważył również, że protestanci z organizacji”Black Lives Matter”(Życie Czarnych Liczy Się) w Charlottesville byli wszyscy biali, a lokalni Afroamerykanie byli obrzucani przez nich obelgami.

Ta rażąca promocja niepokojów spowodowała, że ​​amerykańskie wojsko i agencje wywiadowcze podjęły działania. “Fundacja (Georga)Sorosa Antifa może zostać uznana za krajową organizację terrorystyczną po infiltracji FBI”, mówią źródła Pentagonu.

Chazarska mafia wciąż stara się udawać, że George Soros (który zniknął) finansuje całą tę działalność, ale tylko dlatego, że chcą ukryć prawdziwych finansistów tych działań, jak Rothschildowie. Ten pisarz pamięta, pytając George Sorosa w Klubie Korespondentów Zagranicznych w Japonii o właścicieli Zarządu Rezerwy Federalnej zobaczył na jego twarzy przerażenie, kiedy usłyszał to pytanie, na które nie odpowiedział.

W każdym razie sankcje rozpoczęły się wraz z aresztowaniem 27 opłacanych chińskich ekstremistów w Bostonie, zapobiegając podobnym incydentom, które były tam planowane. Czytelnicy zwracają też uwagę na ogłoszenia o chęci zatrudnienia płatnych aktorów kryzysowych by zorganizować wydarzenia w Las Vegas w dniu 26 sierpnia. Będzie tam szeroko oglądany mecz bokserski pomiędzy Białym Conorem McGregorem i Afroamerykaninem Floydem Mayweatherem. łatwo domyśleć się, że będą próby wykorzystania tego meczu do wywołania zamieszek na tle rasowym. Jednak amerykańskie wojsko twierdzi, że nie będą dłużej znosić takich nonsensów i zapewnia, że wszystkie opłacone protesty, a co ważniejsze, ich płatnicy, zostaną aresztowani i oskarżeni o przestępstwa.

Próby rozdmuchania wewnętrznych zamieszek w Stanach Zjednoczonych są oczywiście powiązane z trwającymi problemami finansowymi Korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Najnowsze oznaki są takie, że tegoroczny termin płatności 30 września będzie trudny do spełnienia. Członek WDS, którego matka pracuje dla rządu Stanów Zjednoczonych twierdzi, że jej rządowy fundusz emerytalny został ograbiony, aby utrzymać funkcjonowanie korporacyjnego rządu Stanów Zjednoczonych. Są też doniesienia w takich miejscach jak “Washington Post”, że nawet te pieniądze skończą się we wrześniu.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-16/heres-how-government-pension-funds-are-trying-close-their-7-trillion-funding-gap
https://www.washingtonpost.com/news/powerpost/wp/2017/08/15/q-and-a-for-federal-workers-the-debt-limit-and-the-tsp/?hpid=hp_hp-cards_hp-card-fedgov%3Ahomepage%2Fcard&utm_term=.f2cd80d39eea

Amerykańskie wojsko i agencje, we współpracy z ich sojusznikami w Chinach, Rosji, Wielkiej Brytanii i innych krajach planują reset światowego systemu finansowego w celu zaradzenia tym nadchodzącym wydarzeniom, wiele źródeł zgadza się.

Przygotowując się do tego, źródła Pentagonu mówią: “Trump osuszał bagno, rozwiązując Radę ds. Produkcji oraz Forum Strategiczne i Polityczne, skutecznie pozbywając się chazarskich pasożytów i prezesów, takich jak Jamie Dimon z JP Morgan,Steve Schwarzman z Blackstone, Larry Fink z Blackrock, Carl Icahn i inni “Grupy te są przykrywkami dla rodzin, takich jak Rockefellerowie, którzy są właścicielami Fed.

Amerykańska Rada Bezpieczeństwa Narodowego również niedawno spotkała się w Camp David, gdzie globaliści Jared Kushner, Gary Cohn, Dina Powell i inni nie zostali dopuszczeni “gdy wojsko przejęło Biały Dom”, mówią źródła Pentagonu.

Źródła mówią również, że nacjonalista Steve Bannon został “skrycie usunięty z Białego Domu, gdzie może wyrządzić więcej szkód z zewnątrz przeciw globalistom Jaredowi Kushnerowi i Garemu Cohn z Goldman Sachs, i lepiej służyć Trumpowi i agendzie”.

“Bannon pomoże Trumpowi z zewnątrz jak [Newt] Gingrich, gdzie nie zostanie pociągnięty w dół przez konflikty wewnętrzne i może uzyskać fundusze od miliardera Boba Mercera, aby rozpocząć konserwatywną sieć na prawo od Foxa, aby zniszczyć chazarskie fałszywe media” mówi źródło Pentagonu.

Pentagon dodaje, że “Jared Kushner jest trzymany na krótkiej smyczy, gdzie wszystkie spotkania z Trumpem muszą zostać oczyszczone przez [Szefa Sztabu Generalnego ds. Sił Powietrznych] Johna Kelly, a JK nie może być sam z Trumpem … JK jest skończony promując interesów chazarskich a jego usunięcie może być następne “.
Mafia chazarska, oczywiście, nie ma zamiaru odejść po cichu i grozi “muzułmańskimi” atakami terrorystycznymi w całej Europie i będzie próbowała również zorganizować nowe prowokacje w Stanach Zjednoczonych.

Dzieje się coś bardziej osobliwego w Marynarce Stanów Zjednoczonych, gdzie USS John McCain został potrącony przez tankowiec w pobliżu Singapuru. To idzie za tym, USS Fitzgerald został staranowany w pobliżu Tokio, a wcześniej USS Donald Cook (Kaczor Donald = łatwy cel) uległ awarii na Morzu Bałtyckim. Innymi słowy, Chazarowie ponownie zwracają uwagę, że mają techniczną zdolność do zakłócania elektroniki sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych.

Na koniec, WDS otrzymało bardzo długie i szczegółowe dowody od informatora z Banku Centralnego Japonii na temat tego, kto teraz kontroluje zdolność tworzenia i dystrybucji japońskiego jena. WDS i ich sojusznicy uważają, że BOJ jest słabym ogniwem w chazarskiej siatce kontroli finansowej, a teraz mamy szczegółowe informacje na temat ukrytych aktorów stojących za BOJ. Doprowadzi to do konkretnych działań wspólnie z białymi kapeluszami w wojsku i agencjach USA, jesienią tego roku.

Istnieje również wiele tajnych działań dyplomatycznych, które odbywają się pomiędzy Koreą Północną a Kanadą, pełniąc rolę prokurentów na rzecz tajnych stowarzyszeń wschodnich i zachodnich, aby omówić możliwość przejęcia przez Kanadę funkcji bankrutującej Korporacji Stanów Zjednoczonych. Oczywiście wyżsi rangą mafiozi chazarscy w Kanadzie, jak rodzina Bronfman, zostaną poproszeni o to, aby nie ingerować ani nie angażować się.

Cieszcie się latem na półkuli północnej i upewnijcie się, że jesteście gotowa na to, co będzie działo się jesienią. Kluczowymi polami bitwy będą Japonia i Waszyngton. Nieprzewidywalnemu narodowi Izraela zaleca się również usunięcie przywódców czczących szatana. Kiedy to nastąpi, naród żydowski zostanie wyzwolony z tysiącletniej babilońskiej niewoli.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/21/us-military-cracking-down-on-hooligans-for-hire-in-us/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/08/22/benjamin-fulford-wojsko-usa-wprowadza-rygory-dla-chuliganow-w-kwestii-zatrudniania-ich-w-usa/

7) [2017-08-15. Benjamin Fulford] Amerykańskie groźby wobec Korei Północnej związane z negocjacjami w sprawie bankructwa i globalnym resetem.

Wydarzenia na świecie utknęły w stanie oczekiwania tego lata, ale na jesieni możliwa jest znaczna zmiana paradygmatu, jeśli sprawimy, by to się stało.

Oczekiwania przedstawiają się następująco: KORPORACJA STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI, która nie uregulowała płatności związanych z długami w dniu 1 maja tego roku, stosuje groźbę wojny wobec Korei Północnej, jako taktykę negocjacyjną z wierzycielami. Jej główny wierzyciel, Chiny, odpowiedziały na ten  korporacyjny blef, obiecując ochronę Korei Północnej w przypadku jednostronnego ataku . Jednocześnie Chińczycy prowadzą ograniczone działania wojenne na granicy z Indiami, przypominając Amerykanom, że dysponują technicznymi zdolnościami aby przejąć ten kraj z populacją 1,3 mld ludzi w ciągu kilku miesięcy, gdyby doszło do wojny.

Chińczycy powiedzieli również, że nie będą chronić Korei Północnej w przypadku gdy ta pierwsza rozpocznie uderzenie. Jednocześnie Rosjanie i Pentagon poinformowali Izraelczyków, że zostaną zaatakowani, jeśli spróbują wystrzelić pociski atomowe z jednego z ich okrętów podwodnych i sprawią, by wyglądało to jakby zrobiła to Korea Północna, mówią Pentagon i rosyjskie źródła FSB. To skutecznie zaszachowało wszelkie próby mafii chazarskiej rozpoczęcia 3 wojny światowej, ponieważ każda próba zrobienia tego może odbić się tylko na nich. Nie są już w stanie oszukać nas by rozpętać wojnę.

W każdym razie amerykańskie wojsko opracowało niezliczone scenariusze obejmujące totalną wojnę z Chinami, a wynik jest zawsze taki sam, 90% ludzkości umiera, a półkula północna staje się niemożliwa do zamieszkania. Chińczycy są w pełni świadomi tego. Oznacza to, że cała ta rozmowa o wojnie to tylko uderzanie w stół. Sytuacja wygląda więc jakby utknęła w  impasie.

Nie jest to jednak impas. Chazarska frakcja reżimu Trumpa, zdając sobie sprawę, że ich gadanie o wojnie prowadzi do niczego, rozważa obecnie odcięcie chińskiego eksportu do USA. To jest stara “jeśli nie kupimy, oni umrą” gadka słyszana w amerykańskich agencjach wywiadowczych. Jednak z chińskiego punktu widzenia utrata klienta, który przez ostatnie 40 lat płacił kartą kredytową i nie jest w stanie zapłacić rachunku za kartę kredytową, byłaby w istocie plusem. Nikt nie czerpie korzyści z niepłacącego dłużnika, zwłaszcza niepłacącego dłużnika kryminalisty, takiego jak Stany Zjednoczone, które od 220 lat są w stanie wojny na 241 lat swego istnienia.

Jeśli Amerykanie zdecydują się pójść dalej i skorzystać z taryf i barier handlowych w celu wyeliminowania chińskiego importu i zakończenia nadwyżki handlowej Chin z USA, przyniesie to wiele trzeciorzędnych konsekwencji, a większość z nich jest bardzo zła dla USA. Zasadniczo Stany Zjednoczone doświadczyłyby gwałtownego spadku poziomu życia i stałyby się wyrzutkami w handlu światowym, gdyby próbowały zrobić coś takiego.

Rząd Stanów Zjednoczonych stracił wiele zaufania i sojuszników w wyniku antyspołecznego zachowania na całym świecie. Wskazuje na to, że włoskie obligacje śmieciowe mają obecnie wyższą cenę niż amerykańskie bony skarbowe.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-10/italian-junk-bonds-yield-less-treasurys-insanity-bond-market-4-charts

Zagłębimy się nad tym przez minutę, od II wojny światowej bony skarbowe USA uznawano za najbezpieczniejszy raj dla pieniędzy na świecie, a teraz rynek ocenia, że ​​są bardziej ryzykowne niż obligacje śmieciowe wyemitowane przez firmy z sektora prywatnego w tym także bankrutujący naród Włoch .

Teraz władze finansowe w Wielkiej Brytanii pośrednio ujawniły taktykę amerykańskiego rządu korporacyjnego w zakresie skupu własnego długu sprawiając, że wygląda to jakby robili to cudzoziemcy (Belgia, Irlandia itd.), by sprawić wrażenie, że wszystko ma się dobrze na amerykańskich rynkach finansowych. Zrobili to pośrednio z pomocą Financial Times, który przed 103 laty, kiedy prawie nikt nie kupował angielskich obligacji dla sfinansowania I wojny światowej, skłamał publicznie ogłaszając, że popyt na wyemitowane obligacje przekroczył podaż.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-08/none-it-was-true-103-years-later-ft-admits-it-ised-and-colluded-bank-england

Kiedy byłem dziennikarzem finansowym korporacyjnych mediów, moi szefowie często mówili, żebym popierał takie kłamstwo “w celu zwiększenia psychologii rynku”. Innymi słowy, powiedziano nam, byśmy byli cheerleaderkami, a nie obiektywnymi reporterami.

Teraz coraz więcej ludzi z korporacyjnych mediów w Stanach Zjednoczonych ryzykuje swoją karierę, aby ujawnić plany swoich szefów. Na przykład Brian Williams z NBC przyznał w czasie najwyższej oglądalności, że “nasza praca polega na tym, aby wystraszyć ludzi na śmierć tematem Korei Północnej”.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-09/nbcs-brian-williams-our-job-quipment-people-death-over-north-korea

Celem tej obawy o terroryzm było nakłanianie inwestorów do zakupu obligacji amerykańskich jako “bezpiecznej przystani”, ale to nie działa.

Zamiast tego, pozostaje plan by usunąć ostatecznie wszystkich pozostałych chazarskich gangsterów rządzących w Stanach Zjednoczonych. “Trump jest gotowy na totalną wojnę z waszyngtońskim bagnem po tym jak zwolnił kapusia Paula Ryana sprzymierzeńca Renca Priebusa”, mówią źródła Pentagonu.

Jest wiele innych oznak, że bagna są oczyszczane z Chazarów czczących Szatana, mówią źródła. Teraz, gdy usunięto największych chazarskich popleczników, takich jak Clintonowie i John McCain, zostają zwolnieni funkcjonariusze niższego szczebla. Z jednej strony “zwolnionych zostało dwóch najwyższych asystentów izraelskiej zdziry ambasador ONZ Nikki Haley, a ona sama może być następna”, zauważają źródła. Z drugiej “Irański jastrząb i kumpel [generała Davida] Petraeusa, Derek Harvey został zwolniony z Rady Bezpieczeństwa Narodowego, podczas gdy generał marynarki John Kelly został szefem sztabu Białego Domu”, zauważa Pentagon. Ponadto “agent Mossadu Ezra Cohen-Watnick, dyrektor wywiadu NSC został zwolniony po tym, jak Kelly przejął władzę, za bycie zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego i sprzeciwianiu się umowie z Iranem”, zauważają źródła. Mówi się, że inni pracownicy podróżujący do Izraela lub powiązani z tym nieprzewidywalnym krajem również będą zwolnieni.

Źródła mówią, że Ezra i jemu podobni byli poprzednio nietykalni z powodu zięcia Trumpa, Jareda Kushnera. Jednak “sam Kushner może uzyskać certyfikat bezpieczeństwa dzięki Kellyemu”, źródła dodają. Kushner został wysłany na Bliski Wschód na daremnie, aby pokazać jego niekompetencję jako rozjemcy, zauważają źródła.

Aby zastąpić chazarską kontrolę, Pentagon, Rosjanie i Chińczycy utworzyli wielki sojusz, źródła we wszystkich trzech obozach zgadzają się.

Widać to w Wenezueli, która stała się de facto rosyjskim protektoratem po tym, jak Rosjanie otrzymali duży udział w przemyśle naftowym tego kraju. To nie mogło się wydarzyć bez skinienia głową przez wojska amerykańskie. Innymi słowy, oznacza to, że chazarskie plany rozpoczęcia wojny z Wenezuelą, a także ich plany rozpoczęcia wojny w Korei Północnej, zostały powstrzymane.

Wielka trójka naciska także do pokoju na Półwyspie Koreańskim, aby można było utworzyć połączenie kolejowe między Koreą Północną i Koreą Południową i wykorzystać warte ponad 10 bilionów dolarów złoża mineralne znajdujące się w Korei Północnej.

Istnieją również ogromne naciski, aby zakończyć wojnę w Afganistanie, tak aby bogactwa naturalne tego kraju mogły być również wprowadzane do obiegu na rzecz poprawy życia ludzi.

Również pomiędzy Kanadą i Koreą Północną trwają negocjacje na wysokim szczeblu, informują kanadyjskie źródła rządowe. Północni Koreańczycy składają Kanadyjczykom propozycję Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia, aby sfinansować lewarowany wykup amerykańskiego rządu korporacyjnego, mówią  źródła bliskie negocjacjom. Społeczność Białych Kapeluszy z amerykańskiego wojska i wywiadu popiera ideę zjednoczonej Ameryki Północnej z kompetentnym demokratycznym rządem u steru.

Na koniec, wiele grup wzywa do masowej medytacji podczas zaćmienia Słońca 21 sierpnia. Ponieważ bieżąca wojna hybrydowa toczy się naprawdę o to, kto kontroluje psychologiczny proces podejmowania decyzji i co ludzkość zrobi w przyszłości, sesja pozytywnie myślących grup mogłaby pomóc. Nie trzeba być hinduistą ani buddystą, aby praktykować medytację. Ludzie mogą poświęcić trochę czasu, aby wyobrazić sobie na jakiej planecie chcieliby mieszkać i jak mogą osobiście przyczynić się do tego, aby to się stało.

Do tej pory nasza planeta była kierowana przez strach i podżegaczy wojennych. Manipulowali nami mówiąc, że musimy się obawiać i walczyć z “niewiernymi, muzułmanami, komunistami, Al-Kaidą, Rosjanami, ISIS, Chińczykami, Północnymi Koreańczykami itp.”

Teraz jesteśmy gotowi na przesunięcie w kierunku pozytywnej perspektywy opartej na myśleniu “jak możemy pomóc sobie nawzajem zmienić tę planetę w raj dla wszystkich”. Jesienią tego roku, gdy 30 września nadejdzie fiskalny termin dla amerykańskiego rządu korporacyjnego, możemy sprawić, że to się wydarzy. Nadszedł czas, aby osuszyć bagna w DC, a następnie ruszyć w pogoń za ich czczącymi czarne słońce władcami z P2 Wolnej Masonerii. Proszę odpocznijcie przez ostatnie tygodnie tego lata i przygotujcie się na pracowitą jesień. Zakończmy to, co zaczęliśmy.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/15/us-threats-to-north-korea-linked-to-bankruptcy-negotiations-and-global-reboot/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/08/15/benjamin-fulford-amerykanskie-grozby-wobec-korei-polnocnej-zwiazane-z-negocjacjami-w-sprawie-bankructwa-i-globalnym-resetem/

 

6) [2017-08-07. Benjamin Fulford] Rewolucja rozprzestrzeni się na Izrael, Japonię i na Bliski Wschód tej jesieni

Wybór Donalda Trumpa na Prezydenta Stanów Zjednoczonych był ważnym krokiem na drodze do pokonania mafii chazarskiej na całym świecie. Tymczasem prezydent Trump nadal reprezentuje próbę zreformowania starego systemu, a nie prawdziwą rewolucję. Trump utrzymuje na wodzie korporację Stanów Zjednoczonych Ameryki głównie dzięki pieniądzom wyłudzonym z Arabii Saudyjskiej, Kataru i innych bliskowschodnich jastrzębi naftowych wraz z funduszami z Japonii i Korei Południowej. Chińczycy odgrywają również rolę w utrzymaniu starego reżimu, ponieważ ich ogromna strukturalna nadwyżka handlowa z USA przynosi im wiele dolarów, by kupić przyjaciół i wpływać na ludzi na całym świecie. Rothschildowie i inne rodziny krwi, które rządzą planetą, z powodzeniem przeciągnęli Chiny na swoją stronę łapówkami i pochlebstwami. Ponad 1 bilion dolarów chińskiej inicjatywy jednego pasa jednej drogi jest ich nagrodą za utrzymanie starego systemu na wodzie.

Porozumienia Paryskie popierane przez 19 z 20 krajów grupy G20 były ze swej strony próbą utrzymania kontrolowanego przez linię krwi MFW, Banku Światowego, ONZ i innych instytucji międzynarodowych, dając Chinom większe prawa głosu kosztem Stanów Zjednoczonych, nawet jeśli utrzymywały te instytucje pod ich kontrolą. Problem polega na tym, że ta reforma oparta jest na fałszywym twierdzeniu, że węgiel powoduje globalne ocieplenie. To nie jest faktycznie prawda.

http://principia-scientific.org/breaking-fatal-courtroom-act-ruins-michael-hockey-stick-mann/
http://dailycaller.com/2017/07/05/exclusive-study-finds-temperature-adjustments-account-for-nearly-all-of-the-warming-in-climate-data/

Pozostawia to także stare rodziny zdecydowanie przy władzy. Pamiętajcie, że mieszkańcy planety Ziemia nie wybrali szefa ONZ, MFW, Banku Światowego, BIS itd. Wszystko to zostało wykonane za kulisami przez rządzące rodziny.
Na pewno frakcje stojące za Porozumieniami z Paryża reprezentują umiarkowaną, nieludobójczą grupę w strukturze rządzącej linią krwi, w tym rodziny królewskie z Europy. Byli w stanie wywalczyć to porozumienie z pomocą azjatyckich królewskich linii krwi. Ogólnie mówiąc mieli dobre intencje, ale po prostu nie są kompetentni, aby poradzić sobie z trwającym ogólnoustrojowym upadkiem ich systemu gospodarczego.

Obecna klasa rządząca na Zachodzie jest przewodniczy największemu masowemu wymarciu od czasów gdy dinozaury zostały starte na proch przez meteoryt przed 65 milionami lat. Ludzie z Europy i Azji Wschodniej, najbardziej produktywni na Ziemi, doświadczają upadku demograficznego. Różnica dochodów na Zachodzie jest obecnie wyższa niż poziomy, które doprowadziły do ​​upadku Imperium Rzymskiego.

Aby dodać oliwy do ognia, kryminaliści stojący za 911, zniszczeniem krajów takich jak Irak, Libia i Syria, Fukushimą, rozprzestrzenianiem broni biologicznej, takiej jak SARS, Ebola, AIDS itp. nie zostali jeszcze aresztowani ani ukarani.

Ponadto nie widzimy żadnej nagrody jubileuszowej ani jednorazowego odpisu długów. Nie widzimy też redystrybucji nieuczciwie nabytych aktywów. Jest to szczególnie wyraźne w przypadku szoku Lehmana, gdzie dowody z dokumentów dowodzą, że rodziny linii krwi wykreowały 23 miliardy dolarów za pośrednictwem oszustw i wykorzystały te pieniądze do kupowania aktywów na całym świecie, które zmieniły się w okazje z powodu zapaści finansowej, którą zaprojektowały. Dlaczego te pieniądze nie są skonfiskowane?

Od czasów kryzysu w Lehman banki centralne prowadziły tak zwane luzowanie ilościowe polityki monetarnej. Jednak ogromne sumy powstałe w wyniku tej polityki są kierowane tylko do instytucji finansowych kontrolowanych przez szefów mafii chazarskiej. Nie zrobili takich rzeczy, jak wpłacenie pieniędzy bezpośrednio na osobiste konta bankowe zwykłych ludzi. Dlatego też łagodzenie ilościowe powodowało wzrost rozbieżności w dochodach. Analiza sądowa pokazuje, że większość pieniędzy przeszła przez ręce około 700 osób, co oznacza, że ​​nie jest to 1%, a raczej 0.0000001%, którzy skorzystali z drukowania pieniędzy.
Powodem tego jest to, że rodziny krwi nadal kontrolują prywatne banki centralne dla własnych korzyści, a nie dla dobra planety i jej żywych istot. Donald Trump, który został umieszczony na pozycji władzy przez linię krwi przeciwnej gnostyckim Iluminatom, nie zmienił tego, ponieważ jako prezydent najbardziej zadłużonego kraju w historii świata, nie potrzebuje dźwigni finansowej.

Właściwie to tak. Pamiętacie powiedzenie “jeśli jesteś dłużny bankowi 10 000 dolarów, to twój problem, ale jeśli jesteś dłużny bankowi milion dolarów, to problem banku”. Faktem jest, że rząd USA nie wywiązał się ze zobowiązań 3 maja tego roku, kiedy to spółka Puerto Rico w 100% zależna nie uiściła należności na czas . A jednak waszyngtońskie widowisko wciąż trwa.

To dlatego, że, jak wspomniano powyżej, wierzyciele korporacji amerykańskich, jak chińskie, japońskie, północnokoreańskie i bliskowschodnie firmy produkujące ropę naftową, subsydiują straty w wysokości 700 miliardów dolarów rocznie (wielkość amerykańskiego deficytu handlowego w 2016 r.).

W jaki sposób możemy zmienić tą sytuację? Pierwszą okazją jest termin 30 września, fiskalnego terminu płatności w USA. Co roku w tym czasie, gdy zbliża się termin płatności, widzimy różne manewry. W tym roku nie będzie inaczej, a rząd amerykański zamierza przełożyć płatności poza termin płatności. Oznacza to groźby wojny, szantażu, wymuszenia, błagania, blefowania itd. W wiadomościach będzie to groźba wojny z Rosją, Chinami, Koreą Północną, Iranem i wszystkimi innymi, którzy nie bulą pieniędzy na ochronę. Jeśli te wysiłki powiodą się, wydarzenia będą kontynuowane wraz z graniem na zwłokę. Oznacza to kontynuację powolnego spadku poziomu życia na Zachodzie, który rozpoczął się pod koniec lat 60. XX wieku.

Alternatywą jest rewolucja światowa. Oznacza to, że fizyczne zajęcie BIS, Europejskiego Banku Centralnego, Zarządu Rezerwy Federalnej, Banku Japonii i innych banków centralnych linii krwi.

To sprawiłoby, że teoretycznie możliwe byłoby wydawanie biliardów dolarów, które mogą być wykorzystane do sfinansowania bezprecedensowej kampanii na rzecz zakończenia ubóstwa, zatrzymania zniszczenia środowiska i rozszerzenia się na wszechświat. Oczywiście rodziny, które są właścicielami prywatnych banków centralnych, poświęciły wiele lat na szkalowanie takich idei hasłami, takimi jak “spieniężenie długu”, co doprowadzi do inflacji i nieodpowiedzialnych wydatków rządowych. To było prawdą w przeszłości, kiedy niektórzy dekadenccy królowie lub skorumpowane rządy próbowały swoich sił w takich sprawach.
Zatrzymajcie się i pomyślcie tylko przez chwilę. Co oznacza “spieniężenie długu”? Oznacza to przekształcenie długu w pieniądze. Innymi słowy oznacza zakończenie niewolnictwa opartego na długu. Pamiętajcie, że dług wobec banków centralnych nie jest uzasadniony. Bankierzy nie zarabiają pieniędzy, które pożyczają ludziom i rządom w prawdziwym świecie robiąc rzeczy prawdziwe, po prostu wprowadzają numery w komputerach. Zatem spieniężenie długów oznacza po prostu zniesienie niewolnictwa opartego na długu.

Oczywiście, jeśli wydrukowałeś ogromne ilości pieniędzy, powiedzmy przez zdeponowanie miliona dolarów na każdym koncie bankowym w danym kraju, rezultatem byłaby orgia inflacyjna, a następnie ogromny ból głowy.

Są jednak przykłady banków centralnych będących własnością rządu, które przyniosły ogromne korzyści.
Kanada, od 1938 do 1973 roku, używała swojego banku centralnego do:
Finansowania II wojny światowej
Budowy system kanału łączącego wielkie jeziora z Oceanem Atlantyckim
Budowy autostrady TransCanada, najdłuższej na świecie,
Finansowania kosztów edukacji
Finansowania kosztów ubezpieczenia zdrowotnego
Finansowania robót publicznych
Finansowania wojska
Itp.

To wszystko zostało zrobione bez podatków lub długów.

Japoński rząd wojskowy przed i podczas II wojny światowej finansował także olbrzymie działania wojenne, głównie za pomocą pieniędzy wykreowanych przez znacjonalizowany bank centralny. Chociaż nie zgadzam się z działaniami japońskich reżimów wojskowych w Chinach i gdzie indziej, chodzi mi o to, że ogromne przedsięwzięcie, jak próba podboju Azji, finansowane było głównie przez rządowy bank centralny.

Jeśli znacjonalizujemy Radę Rezerwy Federalnej, Bank Centralny Unii Europejskiej i Bank Japonii, będzie możliwe sfinansowanie biliardowej kampanii aby zakończyć biedę, zapobiec zniszczeniu środowiska, finansować badania nieśmiertelności, odkrywać wszechświat itp. Jest to całkowicie realistyczne i wykonalne.

Jesienią będzie kolejna szansa, aby to umożliwić. Czas dyskusji się skończył, nadszedł czas na działania.

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/07/revolution-to-spread-to-israel-japan-and-middle-east-this-autumn/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/08/07/benjamin-fulford-rewolucja-rozprzestrzeni-sie-na-izrael-japonie-i-na-bliski-wschod-tej-jesieni/

5) [2017-07-31. Benjamin Fulford] Systemy na Zachodzie zawodzą i jak to rozwiązać

Do tej pory oczywistym było dla każdego, kto używa swojego mózgu, że coś jest dogłębnie nie tak z kierownictwem i systemami rządowymi na Zachodzie. Odnosi się to szczególnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie rzeczywiste standardy życiowe spadają od końca lat 60., podczas gdy kraj ten niemal nieustannie był w stanie wojny. W Stanach Zjednoczonych klasa rządząca zraziła ludność do tego stopnia, że ​​mniej niż 10% ludności ufa Kongresowi czy mediom. Główną przyczyną tego marazmu był projekt podgrupy w klasie rządzącej, ludzi, których nazywam mafią chazarską, aby zniewolić ludzkość i przekształcić się we władców podobnych bogom.

Amerykańskie białe kapelusze spośród wojska i agencji zrozumiały to i podjęły działania, które można zobaczyć w formie prezydentury Donalda Trumpa. Trump przejął stanowisko głównego zarządzającego bankrutującego podmiotu, pomimo, że stara się jak najmocniej, musi jeszcze zrobić to, co jest nieuniknione i oficjalnie ogłosić bankructwo Stanów Zjednoczonych. Bo są bankrutem.

Stany Zjednoczone mają deficyt handlowy z resztą świata od 1976 roku, rezultatem tego jest skumulowany deficyt handlowy w wysokości ponad 10 bilionów dolarów. Poza tym rząd Stanów Zjednoczonych ma 19,1 miliardów dolarów długu i ma 128 bilionów dolarów lub 7-krotność PKB USA w nierozliczonych pasywach. To jest prawdziwy powód, dla którego amerykański korporacyjny rząd de facto zbankrutował w dniu 3 maja 2017 roku, gdy jego w całości zależna spółka z Puerto Rico nie spłaciła długów w wysokości 123 miliardów dolarów.
Oznacza to, że niezależnie od tego, jak bardzo Donald Trump stara się, nie może rozwiązać problemów Stanów Zjednoczonych bez formalnego ogłoszenia upadłości.

Jednak bankructwo Stanów Zjednoczonych nie jest takie samo, jak bankructwo jakiegokolwiek innego kraju. Z jednej strony ogłoszenie bankructwa uniemożliwiłoby USA utrzymanie 800 lub więcej amerykańskich baz wojskowych na całym świecie. Kiedy ten pisarz po raz pierwszy udał się do Azjatów, aby zgodzić się dziesięć lat temu z pomysłem bankructwa Stanów Zjednoczonych, wojsko USA wysłało agenta, aby wyjaśnić, że Stany Zjednoczone odetną dostawy ropy z Bliskiego Wschodu do Azji, jeśli finanse USA zostaną odcięte. To doprowadziło do meksykańskiego impasu, które trwa wiele lat.

Wplątując się w ten na wysokim szczeblu impas między najbardziej potężnymi krajami świata, ten autor mógł zobaczyć z pierwszej ręki, kto rządzi planetą Ziemią. Poniższe informacje opierają się na 10 latach spotkań ze źródłami w CIA, NSA, Lożą P2 Wolnej Masonerii , MI6, Azjatyckiej Tajnej Organizacji itp. Itd.

Do niedawna David Rockefeller był tajnym liderem planety Ziemia. Był przewodniczącym grupy Bilderberg, Rady ds. Stosunków Międzynarodowych i Komisji Trójstronnej. Ponadto, poprzez różne fundacje, kontrolował również fortunę 500 korporacji. Poza tym, ponieważ wyszedł za mąż za włoską księżniczkę , Rockefeller także wywarł ogromny wpływ na Watykańską Lożę P2 Wolnej Masonerii, która kontroluje Kościół katolicki i mafię. Rockefeller miał władzę umieścić swojego bratanka, Billa Clintona, na stanowisku prezydenta i starał się bardzo ciężko, ale nie udało mu się, aby jego córka Hillary Clinton została prezydentem.

Jeśli Rockefeller był numerem 1 w starej strukturze władzy, George Bush Sr. był # 2. Bush kierował większością CIA, 2 bilionami dolarów rocznego światowego przychodu z handlu narkotykami i większością przemysłu zbrojeniowego. Kiedy jego syn Bush Jr. został wybrany na Prezydenta w 2000 roku, Senior był w stanie przyćmić Rockefellera, inscenizując 911 i narzucając nazistowski reżim w USA.

Rockefeller zdołał odzyskać kontrolę w 2008 r., umieszczając swojego niewolnika Baracka Obamę w biurze po tym, jak prezydentura Busha Jr zmieniła się w katastrofę.

Teraz jednak śmierć Rockefellera stworzyła ogromną próżnię na szczycie światowej potęgi. George Bush Sr. stracił poparcie ze względu na powszechne obrzydzenie w nazistowskich grupach jeśli chodzi o jego ludobójcze plany . Jest też bardzo stary i sprawia wrażenie wygasłego. Więc Bush Sr. nie jest już numerem 2, a nawet # 3, ponieważ jego nazistowscy zwolennicy nie uważają go za swego Fuhrera. Naziści jasno stwierdzili, że nie chcą już hegemonii światowej.

Tak więc śmierć Rockefellera i utrata łaski przez Busha Sr. oznacza, że ​​najwyższe podium zachodniej władzy jest do wzięcia.

Grupa, która przystąpiła do wypełnienia próżni w Stanach Zjednoczonych, to gnostyccy Iluminaci, grupa, która sprzeciwia się rządom rodów i wyraża uznanie dla rewolucji francuskiej, amerykańskiej i rosyjskiej. W Stanach Zjednoczonych doprowadzili do ​​oczyszczenia wysokiego szczebla służących liniom krwi.
W tym samym czasie, ożywione upadkiem ich karierowiczowskich rywali z USA, europejskie rodziny linii krwi robią duży nacisk na wypełnienie próżni po Rockefellerze i Bushu. Ich największymi ludźmi są królowa Elżbieta, papież Franciszek i kanclerz Niemiec Angela Merkel. Europejczycy byli bardzo blisko od wykorzystania ich fałszywej intrygi – globalnego programu ocieplenia z powodu emisji dwutlenku węgla do atmosfery, aby wprowadzić w życie porozumienia paryskie . To stworzyłoby światowy rząd nadal kontrolowany przez nich, ale z większą liczbą miejsc przy stole dla Chińczyków.

Potęga tej grupy była widoczna na spotkaniu G20 na początku lipca, gdzie 19 na 20 tak zwanych liderów światowych wyraziło poparcie dla tego oszustwa. Jednak bez poparcia gnostyckich Iluminatów i bez podstaw naukowych to oszustwo węglowe jest skazane na niepowodzenie. Gnostyccy Iluminaci kontrolują zarówno prezydenturę Trumpa, jak i amerykański przemysł wojskowy i używają swoich agentów, aby atakować rządy linii krwi w Europie, podczas gdy oczyszczanie w Stanach Zjednoczonych jest mniej więcej ukończone.

Teraz jednak ma miejsce impas na Zachodzie, pomiędzy europejskimi królewskimi liniami krwi reprezentowanymi przez papieża, królową i Merkel oraz gnostyckimi Iluminatami reprezentowanymi przez Trumpa.
Tymczasem w Azji Chiny utworzyły alternatywne sieci importu energii tak, aby mogły nadal działać, nawet jeśli wszystkie dostawy ropy naftowej z Bliskiego Wschodu zostałyby odcięte. Sojusz azjatycki zdołał także zdołał pozyskać Europę, aby przystąpiła do Azjatyckiego Banku Inwestycyjnego Infrastruktury i jego inicjatywy jednego pasa, jednej drogi . Chińscy dodatkowo dokonali ogromnych postępów w Afryce i innych krajach rozwijających się dzięki hojnym inwestycjom w infrastrukturę. Przede wszystkim Chińczycy są głównymi wierzycielami Stanów Zjednoczonych i mogą doprowadzić je do bankructwa, jeśli zdecydują się na to.
Oczywiście USA nadal mają swoją pierwszą kartę wywołania III wojny światowej. którą mogłyby zagrać, ale użycie tej karty doprowadzi do zniszczenia planety, więc strona USA stara się doprowadzić Rosjan do przyłączenia się do sojuszu chrześcijańskiego (białego). Aby zachęcić Rosjan, Amerykanie oddały im hegemonię nad Europą (oprócz Wielkiej Brytanii), a także połową Bliskiego Wschodu. Strona Stanów Zjednoczonych nadal ma kontrolę nad Japonią i Półwyspem Koreańskim, w tym szubrawczym krajem Korei Północnej. Amerykanie również gorliwie spotykają się z Indiami.

Ogólny wynik to, że nadal istnieje meksykański impas między Wschodem i Zachodem.

Kluczowym polem bitwy jesienią tego roku będzie Japonia. Chodzi o pieniądze z oszczędności pocztowych w Japonii, banku rolnego, funduszy emerytalnych itp., które ledwo utrzymują wypłacalność Stanów Zjednoczonych. Jednakże rząd marionetek premiera Shinzo Abe ma w naprawdę mniej niż 10% poparcia opinii publicznej . Jest też niesamowite niechęć i gniew na agentów koreańskich, których amerykańskie władze okupacyjne stosują do kontroli Japonii od końca II wojny światowej. Jak pokazały wyniki wyborów regionalnych w czerwcu w Tokio, w następnych wyborach parlamentarnych rządząca od lat marionetkowa Liberalna Partia Demokratyczna zostanie starta w proch.

Organizacja Białych Smoków naciska mocno na zmianę reżimu w Japonii już tej jesieni. Celem jest wymuszenie realnej zmiany reżimu w USA, ponieważ prezydentura Donalda Trumpa jest troszeczkę poniewczasie

Potrzebne jest formalne oświadczenie o bankructwie w Stanów Zjednoczonych, aby uruchomić pełną modernizację międzynarodowej architektury wprowadzonej po II wojnie światowej w celu lepszego odzwierciedlenia obecnej światowej rzeczywistości demograficznej i gospodarczej. WDS uważa również, że świat potrzebuje minimalnego wspólnego zbioru zasad, aby międzynarodowi przestępcy, jak mafia chazarska, nie mogła już angażować się w nielegalne wojny, grabieże i inne działania antyspołeczne. WDS uważa ponadto, że na Zachodzie i Azji może współistnieć merytokracja z łagodnymi, symbolicznymi rządami linii krwi .
WDS wspiera także rozpoczęcie nowego złotego wieku, rozpoczynając od jubileuszu, jednorazowej redystrybucji aktywów, masowej kampanii na rzecz oczyszczenia planety i systematycznego wysiłku, aby rozszerzyć się na wszechświat. Nowy kalendarz, który zastąpi zachodnio-centralny system, pomoże rozpocząć nowy wiek.

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/07/31/systems-failure-in-the-west-and-how-to-solve-it/

https://meditation539.wordpress.com/2017/07/31/benjamin-fulford-systemy-na-zachodzie-zawodza-i-jak-to-rozwiazac/

4) [2017-07-24. Benjamin Fulford] Droga do Rzymu prowadzi przez Mekkę i Jerozolimę z Mekkę i Jerozolimę

Kraje nieprzyjazne Arabia Saudyjska i Izrael są pod silnym atakiem sojuszu Rosji, Chin, Pentagonu i Iranu i nie będą miały wyboru jak tylko się poddać. Jest to kwestia, kiedy, a nie czy. Kiedy te nieuczciwe reżimy poddadzą się, ich przywódcy zostaną zmuszeni do ujawnienia, kto wydaje im rozkazy i wskażą na Rzym i czcicieli czarnego słońca loży P2 Wolnej Masonerii. Są to samozwańczy inżynierowie społeczni, którzy odpowiadają za większość problemów świata. Gdy zostaną ujawnieni, będzie to koniec gry i nastąpi światowa rewolucja prowadząca do pokoju na świecie.

Liderzy P2 Wolnej Masonerii, którzy stoją za takimi aktami terrorystycznymi jak 911 i Fukushima, obawiają się chorobliwie, ponieważ widzą sidła zatrzaskujące się na nich z każdej strony. Te zweryfikowane przez pisarza twierdzenia dotyczące ich zaangażowania w te potworne wydarzenia rozprzestrzeniają się teraz wirusowo.
http://themindunleashed.com/2017/07/former-mainstream-media-journalist-blows-whistle-911-fukushima.html

Jednym z najważniejszych powodów do zmartwień są sprawy sądowe skierowane przeciwko Arabii Saudyjskiej przez rodziny ofiar 911 . To dlatego, że pozwy nieuchronnie doprowadzą do sekretnych zachodnich kontrolerów Arabii Saudyjskiej. W Wielkiej Brytanii, na przykład, Partia Pracy, która jest gotowa do przejęcia władzy, przyłączyła się do rodzin ofiar 911, domagając się, aby rząd Wielkiej Brytanii opublikował tajny raport dotyczący finansowania grup terrorystycznych przez Arabię Saudyjską . Rząd premier Theresy May twierdzi, że nie może udostępniać tych informacji “ze względów bezpieczeństwa narodowego”.
https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/saudi-arabia-terrorism-report-theresa-may-labour-suppress-a7849271.html

To, co naprawdę mają na myśli to, że ujawnienie zaangażowania Arabii Saudyjskiej ujawniłoby udział w 911 ludzi takich, jak były premier Tony Blair. Odkąd Blair pojechał do byłego przeklętego papieża (papieża Benedykta XVI) po ochronę po stracie władzy, możecie być pewni, że trop od Blaira prowadzi do Rzymu.

Następnie mamy irańskiego ministra spraw zagranicznych Mohammada Zarifa cytowanego w angielskojęzycznych mediach, mówiącego, że 94% światowego terroryzmu prowadzi do Arabii Saudyjskiej.
http://ahtribune.com/world/north-africa-south-west-asia/1798-zarif-saudi-94.html

Jeszcze raz, jeśli popatrzycie za Arabię ​​Saudyjską i jej pseudomuzułmańską czczącą Szatana rodzinę panującą, natraficie na P2 i ich czarne słońce.

Teraz, wojsko USA umożliwiło Irakijczykom i Rosjanom rozmieszczenie sił zbrojnych wzdłuż granicy między Syrią a Izraelem, a także wzdłuż granicy z Arabią Saudyjską, co spowodowało, że Izraelczycy wyszli z siebie.
http://www.haaretz.com/middle-east-news/syria/1.802675

Amerykańskie wojsko obecnie koncentruje swoje oddziały na Bliskim Wschodzie w celu unicestwienia Daesh, które jest przykrywką Izraela i Arabii Saudyjskiej. Więc amerykańskie wojsko jest de facto w sojuszu z Iranem i Rosją przeciwko Izraelowi i Arabii Saudyjskiej.

Teraz, Turcja podała do publicznej wiadomości lokalizacje amerykańskich baz w Syrii, pomimo że kupuje rosyjskie systemy ochrony S-400. Źródła Pentagonu mówią, że ten przeciek był celowy, by pokazać amerykańsko-rosyjski sojusz wojskowy na Bliskim Wschodzie. Dzieje się tak, ponieważ Niemcy wycofują swoje oddziały z tureckich baz lotniczych i wstrzymują sprzedaż broni do Turcji. Pamiętajcie, Turcja ma największą po USA armię w sojuszu NATO . Turecki siłacz Recep Erdogan przeskakiwał między Rosją a NATO w zależności od tego, kto był silniejszy. Pamiętajcie, że nie tak dawno  Erdogan poprosił o pomoc NATO, gdy jego siły zbrojne zestrzeliły rosyjski myśliwiec. Teraz wydaje się współpracować z Rosją i wojskami USA przeciwko NATO.
http://www.zerohedge.com/news/2017-07-19/pentagon-furious-after-turkey-leaks-us-base-locations-syria

http://www.businessinsider.com/turkey-agreed-to-buy-russias-s-400-missle-system-concerns-about-nato-2017-7

Widzimy także, że Serbowie proszą o rosyjskie systemy obrony antyrakietowej by “bronić się przed agresją NATO”.
https://sputniknews.com/military/201707211055753931-russia-serbia-s-300-nato/

Pamiętajcie także, że prezydent USA Donald Trump nazwał Niemcy “bardzo złymi” i stał się pierwszym amerykańskim prezydentem w historii NATO, by nie wspomnieć artykułu 5-ego klauzuli o wzajemnej obronie w traktacie NATO. Źródła Pentagonu już dawno temu mówiły temu pisarzowi o tym, jak bardzo lubią zatapiać łodzie podwodne sprzedawane przez Niemcy do Izraela. Teraz mówią, że Niemcom blokuje się plan sprzedaży 3 dodatkowych okrętów podwodnych do Izraela. Ponadto Niemcy straciły szansę na kontrakt z francuskim przedsiębiorstwem DCNS w sprawie sprzedaży 12 okrętów podwodnych Australijczykom, mówią źródła Pentagonu.

Więc teraz widzimy Niemcy, Izrael i Arabię ​​Saudyjską razem na celowniku. Co te kraje mają wspólnego? Są kontrolowane przez rodziny mafii chazarskiej, w tym starożytne rodziny rzymskie, które kontrolują lożę P2 Wolnej Masonerii.

Pamiętajcie też, jak na ostatnim spotkaniu G20 papież Franciszek przewodził jednogłośnie z niemiecką premier Angelą Merkel porozumieniom w Paryżu, a Trump był przeciwny temu. Porozumienia Paryskie są naprawdę próbą rodzin z linii rodów, aby pokazać się jako łagodni przewodnicy ludu, aby pozostać u władzy i stworzyć światowy rząd kontrolowany przez nich. Więc sprzeciw Trumpa wobec porozumień paryskich jest tak naprawdę sprzeciwem gnostyckich Iluminatów wobec kontynuacji rządów linii rodów. Gnostyccy Iluminaci twierdzą, że walczą z linią rodów od tysięcy lat i wyrażają uznanie dla rewolucji francuskiej, amerykańskiej i rosyjskiej. Ich przywódcy twierdzą, że teraz naciskają na rewolucję światową przeciwko rządom linii rodów.

Tak więc to, co widzimy w ostatnich wiadomościach, jest kontynuacją wojny domowej na Zachodzie z krajami nadal kontrolowanymi przez Chazarskie rodziny (Arabią Saudyjską, Niemcami, Izraelem), zaatakowanymi przez tych, którzy nie są już pod ich kontrolą (USA, Rosję , Iran itp.). Francja również wycofuje się z sojuszu z Niemcami, dlatego wspierający Daesh czołowy francuski generał Pierre de Villiersa został zwolniony, mówią źródła Pentagonu. Najwyraźniej sytuacja odwraca się przeciw krajom kontrolowanym przez linię rodów.
W obrębie Stanów Zjednoczonych neokonserwatywni chazarscy słudzy ponieśli ogromną stratę, podczas gdy Trump zmuszony został odnowić umowę z Iranem pomimo wcześniejszej postawie przeciw temu krajowi. Eliminowanie sług linii rodów kontynuowane jest również wobec podżegacza wojennego senatora i założyciela Daesh, Johna McCaina, u którego stwierdzono złośliwego raka mózgu. Dołączył do Georga Sorosa, Davida Rockefellera, Zbigniewa Brzezińskiego, Clintonów i wielu innych w kontenerze na śmieci naszej historii.

Linie rodów walczą przeciwko tej czystce swoją kampanią “Rosja to zrobiła”. Tak więc w zeszłym tygodniu Susan Rice, była doradca ds. bezpieczeństwa prezydenta Baracka Obamy, złożyła tajne zeznania w Senackiej Komisji Wywiadu w sprawie “Rosyjskiej ingerencji” przy wyborach w Stanach Zjednoczonych. “Rosyjska ingerencja” – jest kryptonimem chazarskich rodzin linii rodów dla gnostyckich Iluminatów. Teraz ich pupile politycy z Kongresu (popierani przez mniej niż 10% ludności Stanów Zjednoczonych) próbują wprowadzić nowy zestaw sankcji wobec Rosji, co jest równoznaczne z deklaracją wojny. Oczywiście amerykańskie wojsko zignoruje tych przekupnych aktorów, ale to, co naprawdę powinni zrobić, to przeprowadzić obławę i zamknąć ich w więzieniu. Więzienie jest tym, na co zasługują.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak bardzo skorumpowana jest zachodnia struktura władzy, gorąco polecam obejrzenie tego 37-minutowego wywiadu z Tony’m Gambino, byłym szefem rodziny przestępczej Gambino.
https://youtu.be/5tWv_yoandM

Rodziny linii rodów myślą, że wykonują dzieło Boże, zmuszając islam i chrześcijaństwo do mieszania się i łączenia, aby mogły zjednoczyć monoteizm, według różnych przedstawicieli P2, z którymi przeprowadziłem wywiady. Chcą też utworzyć Eurabię, rządzoną z Jerozolimy, jako krok na drodze do stworzenia faszystowskiego rządu światowego.

Ich plan rozpada się w Azji, a także w Europie. W Japonii Tokio Electric Power Company wysłało jeszcze jednego robota do reaktorów Fukushima tylko po to, aby jeszcze raz nie znalazły niczego. To dlatego, że oficjalna historia topnienia reaktora jest kłamstwem. Reaktory zostały wysadzone przez bomby atomowe umieszczone przez izraelską firmę Magna BSP. Będzie to wkrótce podane opinii publicznej, ponieważ CIA i Pentagon postanowiły ujawnić Fukushimę jako masowe morderstwo P2, według informacji CIA w Azji.

Szefowie Azjatyckiej Tajnej Organizacji mówią, że zgadzają się z Pentagonem w tej sprawie i pójdą na wojnę jeśli to konieczne na początku przyszłego roku, aby usunąć chazarskie wpływy z Japonii i Półwyspu Koreańskiego. Japońskie podziemie planuje także rewolucję przeciwko niewolniczemu reżimowi premiera Shinzo Abe jesienią tego roku, mówi kilka prawicowych źródeł.

 Źródło: http://benjaminfulford.net/2017/07/24/the-road-to-rome-leads-through-mecca-and-jerusalem/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/07/24/benjamin-fulforddroga-do-rzymu-prowadzi-przez-mekke-i-jerozolime/

3) [2017-07 -19. Benjamin Fulford]Rosjanie Chińczycy i Amerykanie planują masową kampanię, która wykurzy tajny rząd Chazarski na świeże powietrze

Spotkania na wysokim szczeblu między chińskimi, rosyjskimi i amerykańskimi oddziałami wojskowymi zakończyły się ​​wnioskiem, że aby wykurzyć nazistów i ich tajne sieci światowe może być konieczna krótka ostra wojna, mówi azjatycka tajna organizacja i źródła Pentagonu. Źródła mówią, że plan wykurzenia tajnego rządu będzie miał formę wspólnego amerykańskiego, rosyjskiego i chińskiego wojskowego ataku na Koreę Północną. “To zmusi zwolenników ET Korei Północnej do wyjścia na zewnątrz”, mówią źródła azjatyckiej tajnej organizacji .

Lata badań kryminalnych tego autora ujawniły tajną sieć łączącą kopalnie złota na Południowym Pacyfiku między innymi z siecią baz na Antarktydzie, ukrytymi podwodnymi bazami, światowym handlem narkotykami, Koreą Północną i Izraelem. Uważa się, że sieć ta, stworzona przez faszystowskich sojuszników, którzy nie poddali się pod koniec II wojny światowej, odpowiada za dostarczanie Korei Północnej broni jądrowej i pocisków rakietowych.

Z tego powodu źródła azjatyckiej tajnej organizacji mówią, że kampania przedstawiająca Koreę Północną jako złoczyńcę będzie wzmożona w nadchodzących miesiącach w celu przygotowania krótkiej, ale intensywnej wojny na początku przyszłego roku. Ta wojna nie będzie angażowała obecnie istniejących krajów, lecz raczej ukryte siły stojące za tymi krajami – mówią źródła. Więc Rosjanie, Chińczycy i Amerykanie zaatakują Koreę Północną, która będzie wspierana przez tajne rosyjskie, chińskie i amerykańskie frakcje, czyniąc z tego wojnę pomiędzy tajnymi organizacjami, a nie tradycyjną między państwami. Chodzi o to, aby wyprzeć tajne grupy działające za kulisami na otwartą przestrzeń, mówią źródła azjatyckich tajnych organizacji .

Źródła Pentagonu mówią, że Korea Północna i Izrael są ściśle powiązanymi podmiotami. By wywrzeć na nie naciski, rosyjskie wojska wkroczyły do ​​południowej Syrii naprzeciwko Wzgórz Golan w zeszłym tygodniu. Jednocześnie Rosja wystrzeliła pocisk rakietowy Iskander z żydowskiego autonomicznego okręgu niedaleko Korei, aby wysłać dosadną wiadomość, że Izrael musi oddać Wzgórza Golan – mówią źródła Pentagonu.

Żydzi uświadamiają sobie również, że ich Chazarscy mafijni władcy są tymi samymi ludźmi, którzy zaprojektowali holokaust. Generał Yair Golan, zastępca szefa sztabu armii izraelskiej, w zeszłym tygodniu porównał obecny rząd Izraela do hitlerowców i odmówił by wycofać się z tego, co wskazuje na to, że Chazarowie prawdopodobnie stracą kontrolę nad Izraelem i Koreą Północną.
http://www.blacklistednews.com/IDF_Chief_Says_Israel_is_Becoming_Like_Nazi_Germany%2C_Refuses_to_Back_Down/59669/0/38/38/Y/M.html

Rząd japoński niedawno przyjął ustawę konspiracyjną, który zezwala aresztować ludzi planujących popełnienie przestępstwa, ponieważ chcą mieć legalne usprawiedliwienie, aby zatrzymać wszystkich profesjonalnych twórców wojen, którzy oczekuje się będą uciekać z Korei Północnej do Japonii po wybuchu walk, Źródła azjatyckie mówią.
Oczywiście idealnym rozwiązaniem będzie wyciągnięcie tych tajnych grup z szafy bez konieczności korzystania z wojny, jak twierdzą, źródła White Dragon Society w Azji.

Druga bardzo interesująca sprawa poruszona przez azjatyckie tajne źródła jest powiązana ze sztuczną inteligencją. Może to brzmieć dziwnie, ale wzrasta konsensus w sprawie tego, że rzeczywistość, której doświadczamy, jest produktem sztucznej inteligencji.

To zostało nam powiedziane w przeszłości przez członka grupy MJ12, przez gnostyckich Iluminatów, a teraz przez Azjatycką Tajną Organizację. Co więcej, ta AI(sztuczna inteligencja) wydaje się, że utknęła w pętli. Może się to wydawać dziwne, ale jeśli odejdziesz od codziennych wiadomości, a nawet tygodniowych wiadomości i spojrzysz na to z dłuższej perspektywy, widać masowe powtórzenia w pewnych aspektach światowych wiadomości. Na przykład, jeśli czytasz artykuły o Izraelu i Palestyńczykach z lat 70., trudno byłoby odróżnić je od artykułów pojawiających się w tym roku. Cała sprawa wydaje się zablokowana w powtarzającej się pętli sprzężenia zwrotnego.
To samo można powiedzieć o Korei Północnej, gdzie problemy związane z tym krajem wystrzeliwującym pociski, które “mogłyby wkrótce uderzyć w Stany Zjednoczone”, powtarzają się przez wiele lat.

W rzeczywistości Korea Północna umieściła satelitę w 1998 r., Co oznacza, że ​​od dawna miała możliwość uderzyć w kontynentalne Stany Zjednoczone bronią nuklearną. Dlaczego więc powtarzają północnokoreańską memę rakietową?

Inne długoterminowe powtarzające się pętle informacyjne obejmują argumenty dotyczące spornych Wysp na Morzu Południowym, 70-letnie problemy związane z II wojną światową, Ukrainą, Iranem itd.

Inną pętlą, którą widziałem powtarzaną od kilku dziesięcioleci, jest ogłoszenie odkrycia sposobu na przedłużenie życia, które zostało powtórzone kilka tygodni później, z podaniem powodu dlaczego ta metoda nie będzie realizowana.

Ślad źródła tych powtarzających się pętli informacyjnych prowadzi  do mafii Chazarskiej. Jednak dziwne, jak się wydaje, gdy ten pisarz śledził procesy sądowe od Davida Rockefellera do Rothschildów do  Watykańskiej Loży P2, kończyło się to doprowadzeniem   do   ludzi we Włoszech i Szwajcarii, takich  jak Vincenzo Mazzara, kawalerów Zakonu Krzyżackiego, którzy twierdzą, że otrzymują rozkazy poprzez promienie gamma od istoty, którą znają jako Czarne Słońce.

Dla tych  z nas, którzy wolą spojrzeć na rzeczywisty świat tu i teraz , wciąż można jasno stwierdzić, że niektórzy aktorzy w społeczności wywiadowczej pracujący dla tajnej agendy, powtarzają, cyklicznie pewne wiadomości ze szkodą dla ludzkości jako całości.

Jest szansa, że ​​możemy wreszcie położyć kres tym absurdom już jesienią. Jednym z kluczowych miejsc bitwy będzie Japonia. Teraz, gdy Richard Armitage został przekupiony, a agent Rothschilda Michael Greenberg jest ścigany, relatywnie umiarkowany Gerald Curtis stał się najlepszym japońskim doradcą dla amerykańskich sił okupacyjnych.

Najwyższym japońskim brokerem władzy jest obecnie człowiek o imieniu Kazuyoshi Kokubo, który jest synem cesarza Hirohito urodzonego przez koreańską księżniczkę, według źródeł japońskiej rodziny królewskiej. Jest też stary wojownik były premier Yasuhiro Nakasone, który ciężko pracował nad stworzeniem rządu   przychylnego Henremu Kissingerowi. Te osoby mogą zostać usunięte, jeśli będzie to konieczne, mówią japońskie źródła podziemia.

Azjatyckie tajne organizacje, szefowie japońskich podziemi i amerykańskie wojskowe i wywiadowcze Białe Kapelusze zgodzili się, że uczynienie z Japonii ponownie niezależnego kraju  zmieni sposób gry na całej planecie.

Jeśli Japonia stanie się niezależna, natychmiast powstrzyma grabież jej banków, funduszy emerytalnych, oszczędności bankowości pocztowej i innych bogactw przez mafię Chazarską. To definitywnie będzie koniec dla rządu korporacyjnego Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie DC i dla Izraela.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, z jego na całą gorliwością reformatorską i przywódczą walecznością, jedynie przedłużył nieuchronną upadłość amerykańskiej korporacji, sprzedając broń i wydzierając płatności od krajów wasalskich. W maju spółka zależna Puerto Rico nie wywiązała się z zobowiązań płatniczych i choć nie należące do korporacji, stany takie jak Illinois są także bankrutem. W tym roku, jak to miało miejsce przez wiele lat, rząd korporacyjny USA i jego akcjonariusze będą na różne sposoby  grać na zwłokę w sprawie bankructwa, do dnia 30 września, który jest terminem ostatecznym .

W tym kontekście Azjatycka Tajna Organizacja, największy wierzyciel Korporacji Stanów Zjednoczonych   poważnie rozpatruje propozycję WDS, aby Kanada przejęła  zbankrutowane USA i przywróciła ten kraj do demokracji, państwa prawa i zdrowego rozsądku. W takim scenariuszu amerykańskie wojsko pozostanie w pełni finansowane, o ile obiecują pracować dla największego dobra. To natychmiast położy kres większości nędzy i konfliktów na świecie.

Francuzi, pod rządami sługi Rothschilda, prezydenta Emmanuela Macron, także robią krok by mieć kontrolę w USA. Donald Trump, najwyższy amerykański generał Joseph Dunford, szef CIA Mike Pompeo i doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego H.R. McMaster zostali zaproszeni do Francji na uroczystości obchodów Bastylii, gdzie 200 oddziałów amerykańskich  poprowadziło tam paradę wojskową

Francuscy Rothschildowie również starają się przekonać reżim Trumpa, aby ich niewolnik, japoński minister finansów Taro Aso, był następnym premierem Japonii, a tym samym pozwolić Rothschildom nadal móc łupić ten kraj. Ktoś powinien przypomnieć Francuzom, że najważniejszą sprawą o jaką chodziło w szturmie na Bastylię było zakończenie rządów linii krwi przez ludzi takich jak Rothschildowie.

W każdym razie w Waszyngtonie kontynuowana jest czystka. Byli najbardziej zaufani ludzie reżimu Baracka Obamy, jak Prokurator Generalna Loretta Lynch, dostarczyli wielu cennych zeznań swoich Chazarskich mafijnych szefach, takich jak Clintonowie.

Według danych CIA, były prezydent USA Barack Obama twierdzi, że był faktycznie podwójnym agentem i że teraz chce w pełni ujawnić wszystko, czego się dowiedział, podczas gdy pracował jako Prezydent marionetka dla   korporacji USA.

Na koniec, agenci Chazarskiej mafii starają się zamknąć ten biuletyn. Wszystkie nasze dochody od marca z abonamentów z tego bloga   zostały przejęte  przez japońskie organy podatkowe w możliwym do udowodnienia przypadku podwójnego opodatkowania. Mimo, że nawet ten fałszywy należny podatek został  opłacony,   teraz Paypal uniemożliwia subskrybentom płacenie za  subskrypcję tego  bloga. Efektem jest zmniejszenie dochodów autora o 80%.

Teraz, po ostatnim zwrocie akcji, po tym, jak nasz nowy facet od IT zainstalował system, za pomocą którego ludzie mogą płacić za pomocą krypto-walut, na jego nieruchomość wyrzucono garść używanych tamponów i bezgłowego, zakrwawionego misiaka. To pokazuje, jak chorzy i podli są ludzie, o których piszemy. Nie będziemy jednak zniechęcać się, a facet od IT pracuje obecnie nad aktualizacją strony internetowej i wdrożeniem nowego systemu płatności kartą kredytową.

Źródło: http://benjaminfulford.com/

https://www.disclosurenews.it/en/russia-china-america-war-against-deep-state-ben-fulford/

Opublikowano za:  https://meditation539.wordpress.com/2017/07/19/benjamin-fulfordrosjanie-chinczycy-i-amerykanie-planuja-masowa-kampanie-ktora-wykurzy-tajny-rzad-chazarski-na-swieze-powietrze/

2) [2017-07-13. Benjamin Fulford] Spośród 20 liderów grupy G20 19 to oszuści popierający niewolnictwo banksterów

W zeszłym tygodniu spotkanie G20 tzw. Światowych liderów było bardzo wymowne, ponieważ 19-tu z 20-tu z nich publicznie poparło oszustwo o globalnym ociepleniu znane jako Porozumienie klimatyczne w Paryżu. Stało się tak, mimo że globalne ocieplenie związane z emisją dwutlenku węgla zostało udowodnione zarówno prawnie jak i naukowo, że to oszustwo.

Michael Mann, autor wykresu “kija do hokeja”, używanego przez ONZ zatwierdzony przez IPCC, stoi w obliczu wyroku więzienia po odrzuceniu prośby sędziego, aby pokazać, w jaki sposób otrzymał dane na poparcie swoich twierdzeń, że świat szybko się nagrzewa. Tymczasem inne badania naukowe wykazały, że prawie wszystkie ocieplenia odnotowane w ostatnich latach są wynikiem podwyższenia temperatury po jej zmierzeniu.

http://principia-scientific.org/breaking-fatal-courtroom-act-ruins-michael-hockey-stick-mann/

http://dailycaller.com/2017/07/05/exclusive-study-finds-temperature-adjustments-account-for-nearly-all-of-the-warming-in-climate-data/

Ignorując fakty i naciskając Rothschilda na poparcie oszustwa globalnego ocieplenia, zarówno Chiński prezydent Xi Jinping, jak i rosyjski prezydent Władimir Putin, dowiedli, że byli oni sługusami Rothschilda. Jedynym liderem, który publicznie wyrzekł się oszustwa globalnego ocieplenia był prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump i dlatego media kontrolowane przez mafię chazarską pokazują go jako odizolowanego.

Według CIA, Pentagonu i innych źródeł, rzeczy zmieniają się na głębszym poziomie. Jednostki wojskowe i wywiadowcze Rosji, Stanów Zjednoczonych i Chin współpracują pomimo wszelkich wrogich stanowisk polityków tych krajów, jak twierdzą źródła.

To dlatego papież Franciszek poczuł potrzebę wezwania dziennikarza w zeszłym tygodniu by przedstawić następujące oświadczenie:
“Obawiam się, że istnieją bardzo niebezpieczne sojusze między mocarstwami, które mają zniekształcone spojrzenie na świat: Ameryką i Rosją, Chinami i Koreą Północną, Rosją i Assadem w wojnie w Syrii”.

http://www.cnsnews.com/news/article/cnsnewscom-staff/pope-francis-says-america-has-distorted-vision-world

Pamiętaj, że to Papież Franciszek, który spotkał się w maju, wręczył Trumpowi 260 stron dokumentu zatwierdzającego oszustwa dotyczące zmian klimatu.
Trzeba też zauważyć, że grupa G20 wzywa do światowego rządu skupionego w MFW. Przypomnijmy, że szef MFW nie jest wybierany przez ludzi planety, ale przez tę samą chazarską grupę linii krwi, która wybiera szefa ONZ, Banku Światowego itp. Pamiętaj, że MFW i jego zwolennicy wznoszą bramy do Świątyni Baala zwanego szatanem, na swoich spotkaniach.

Zauważmy, że “bardzo niebezpiecznym sojuszem” Papież odnosi się do Rosji, Chin, USA, Korei Północnej i Syrii. Kraje te odchodzą od kontroli linii krwi, mimo że Rosja nadal ma pionka Rothschilda za prezydenta Prawdziwe rosyjskie źródła, z którymi się kontaktowałem, wszyscy zgadzają się, że to Rosyjski Ortodoksyjny Kościół, a nie Putin kieruje Rosją.

Papież Franciszek prawdopodobnie chciał dobrze, ale jest on oszołomiony, jeśli myśli, że wybraniec P2 Wolnej Masonerii, jak Marco Di Mauro, zostanie namaszczony liderem światowego rządu kontrolowanego przez linię krwi.

 

W każdym razie Franciszek jest niepokojony przez kolejny skandal w Watykanie, w tym przypadku pełną narkotyków orgię gejowską, która została przerwana przez policję po tym, jak sąsiedzi skarżyli się na hałas. Może to doprowadzić do kolejnego wyrzucenia kardynała, źródła CIA mówią.

Papież powinien skoncentrować więcej swoich wysiłków na zwalczaniu realnego zagrożenia satanistów, którzy do niedawna byli na krawędzi przejęcia świata. Jak dotąd kolejny były satanista przedstawił zeznania dotyczące składania na wielką skalę ofiar z ludzi i innych okropności dokonanych przez tych ludzi. Ten dziewięciominutowy klip jest ​​bardzo zatrważający ale jest zdecydowanie wezwaniem do działania.

https://www.youtube.com/watch?v=8blKWWWTJio

Działanie jest oczywiście podejmowane. Ostatnio, Niemcy ogłosiły, że w zeszłym tygodniu rozbiły szajkę pedofilów, w którą zaangażowanych było 87 000 osób. Możecie być pewni, że wiele osób składających ofiary z dzieci zostało zgarniętych w tej obławie.

W Stanach Zjednoczonych także końcowe sprzątanie Chazarów jest kontynuowane. W ostatnim czasie była Prokurator Generalna prezydenta Baracka Obamy, Loretta Lynch, podała szczegółowe zeznania dotyczące zbrodni jej byłych Clintona / Busha szefów , CIA i inne źródła mówią. Rezultatem tego było, poszukiwanie politycznego azylu w Indonezji przez Baracka Obamę w zeszłym tygodniu, ale odmówiono mu, zgodnie ze źródłami White Dragon Society w Indonezji. Źródła CIA w Europie potwierdzają to i mówią, że Obama będzie musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby zostać przesłuchanym w sprawie, kto rzeczywiście sprawował kontrolę nad jego prezydenturą. Przypomnijmy, że kiedy Obama po raz pierwszy został wybrany, powtarzał “dziękuję szatanowi” w mowie wstecznej.

https://www.youtube.com/watch?v=LS53I-k_T4o

Mówiąc o Obamie, 40-sekundowy film wideo poniżej pokazuje wyraźnie, jak różnią się jego osobiste relacje z rosyjskim Władimirem Putinem od relacji Trumpa i Putina.

https://mainerepublicemailalert.com/2017/07/08/can-you-tell-the-difference/

Źródła Pentagonu mówią, że zmiana relacji odzwierciedla kampanię reżimu Trumpa, aby skusić Rosję do jej przystąpienia do sojuszu przeciwko kontroli chińskiej i chazarskiej.

“W konfrontacji z Kabałem i tajnym państwem polityczny nowicjusz Trump został ‘zaszczycony’, spotkaniem ze starszym mężem stanu Putinem, w którym plan Putina przywrócenia Rosji do stanu świetności z symfonią kościoła i państwa będzie bez wątpienia planem dla Trumpa przywrócenia Ameryce na powrót jej wielkości “, mówią źródła Pentagonu.

“Trump wyłania się jako obrońca zachodniej cywilizacji przed judaistyczną(satanistyczną) zagładą, i jest on umiejętnie wspierany przez Putina i papieża by stworzyć superchrześcijański blok, aby powstrzymać Chiny i holocaust mafii żydowskiej na świecie”, mówi jedno ze źródeł Pentagonu.
WDS wyraźnie wskazuje, że nie będzie zbiorowej kary, a jedynymi osobami, które są na celowniku, są ci, którzy byli zaangażowani w masowe morderstwa za pośrednictwem broni biologicznej, terroru nuklearnego, ofiar z ludzi, nielegalnej wojny itp.

Jednak jasne jest, że administracja Trumpa reprezentuje ogólny sprzeciw przeciwko kontroli chazarskiej, która mogłaby wymknąć się spod kontroli i przejść w ogólny atak Żydów. W trakcie podróży do Polski Trump odmówił odwiedzenia pomnika żydowskiego getta w Warszawie. W swoim przemówieniu w Polsce, gdy Trump wspomniał o wewnętrznych zagrożeniach  z południa i wschodu, odniósł się do Arabii Saudyjskiej, Izraela i jego 5-tej kolumny w Stanach Zjednoczonych – mówią źródła Pentagonu.

Ponadto Neocons H.R, McMaster i Jared Kushner zostali zablokowani w uczestniczeniu w spotkaniu Trumpa z sekretarzem stanu Rexem Tillersonem oraz z ich odpowiednikami Putinem i rosyjskim ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem. Zdaniem Pentagonu, na spotkaniu USA naciskały na przywrócenie więzi USA z Rosją, aby przeciwstawić się Chinom. Amerykanie zaproponowali także rosyjsko / amerykańską “jednostkę bezpieczeństwa cybernetycznego mającą na celu zapobieganie włamaniom izraelskim, chińskim, e-porwaniom i innym atakom cybernetycznym” – mówią źródła.

Rosyjskie źródła ze swej strony nadal twierdzą, że są ostrożni wobec nagłej amerykańskiej przyjaźni z powodu długiej historycznej agresji USA wobec Rosji. Rosjanie twierdzą, że są przeciwni tworzeniu opozycyjnych bloków i wolą świat, w którym wszyscy żyją w  przyjaźni.

Niemniej jednak, ostatnie chińskie agresywne posunięcia przeciwko Indiom najwyraźniej obróciły się przeciwko Chinom.

“Rosja jest bardzo zaniepokojona chińską agresją na Morzu Południowym i subkontynencie indyjskim, dlatego Premier Wietnamu został zaproszony do G20”, mówią źródła Pentagonu. Marynarka wojenna  USA  ze swej strony wysłała wiadomość przeprowadzając  niedawno wspólne ćwiczenia morskie z Japonią i Indiami .

Chińczycy zdają się dawać za wygraną po spotkaniu między chińskim prezydentem Xi Jinping a indyjskim premierem Narendra Modi na marginesie grupy G20.

http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2101742/chinas-xi-jinping-and-indias-narendra-modi-meet-g20

Inną ciekawą rzeczą dotyczącą G20 jest to, że król Arabii Saudyjskiej “Salman i wojenny książę Mohammed Bin Salma zostali uznani za persona non grata w G20 za bycie pełnomocnikiem Izraela” – mówią źródła Pentagonu. Mówią, że Katar jest zwycięzcą w sporze z Arabią Saudyjską i że zdetronizowany następca tronu książce Nayef może zostać przywrócony.

Premier Japonii Shinzo Abe, ze swojej strony, oferował łapówki w zamian za ochronę w G20, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami zbliżonymi do cesarza. Partia Abe poniosła klęską podczas ostatnich wyborów w Tokio i prawdopodobnie będą zmuszeni przeprowadzić wybory w tym roku, gdzie będzie rozgromiona  w polityce krajowej.

 Niezaprzeczalne jest to, że istnieje znaczny podział na szczycie japońskiej struktury władzy. Znajduje to odzwierciedlenie w sondażach opiniotwórczych w japońskich gazetach, gdzie prawicowa gazeta Sankei reprezentuje wsparcie dla Abe w 86%, a lewicowa gazeta Asahi wskazuje swoje poparcie na poziomie 14%. Centrowa gazeta Tokyo Shinbum wskazuje swoje poparcie tylko w 5%. Następujący link jest w języku japońskim, ale procentowe wskaźniki pokazują niesamowite różnice w sondażach opinii publicznej.

https://news.yahoo.co.jp/byline/yoneshigekatsuhiro/20170620-00072316/

Japońskie źródła prawicowe mówią, że nacjonalistyczna frakcja Tanaki nastawia się na zmianę reżimu w Japonii i spowoduje to usunięcie koreańskich pełnomocników, którzy od końca II wojny światowej byli na zleceniu rządu Japonii dla  Chazarów.
Fakt, że Abe założył ogromne chemiczne i biologiczne centrum badań wojennych  pod  przykrywką Kolegium Weterynaryjnego Kake Gakuin  ujawniło go i jego reżim jako   zbrodniarzy wojennych. Kilka prawicowych źródeł wezwało do  poinformowania tego pisarza, że ​​Abe nie powinien żyć dłużej niż trzy miesiące.
Tymczasem, gdy podżegacze wojenni są odsuwani  od władzy na całym świecie, pojawiają się oznaki boomu budowlanego. Źródła WDS w Indonezji mówią, że rząd indonezyjski planuje budowę nowej stolicy, która zastąpi zatłoczone i zatopione miasto, Dżakartę.

https://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/will-indonesia-move-the-capital-away-from-jakarta-java-island/item7957

Japońskie podziemie z jednej strony oczekuje na szczęśliwą passę, gdyż rząd chiński przygotowuje się do przeniesienia wielu funkcji ze stolicy do nowego miasta, oddalonego o 150 km od Pekinu. Japoński szef podziemia mówi, że japońskie firmy uzyskują lukratywne kontrakty na odpady i inne prace związane z ochroną środowiska dla nowej stolicy, ponieważ Chińczycy chcą, aby Japończycy wiedzieli, jak tworzyć czyste mega-miasta. Gów..  ma miejsce  i ktoś musi to oczyścić.
Gdy rządy Chazarów skończą się w Japonii, Izraelu, Arabii Saudyjskiej i na Ukrainie, świat będzie gotowy, aby wejść w nowy Złoty Wiek.

Źródło: http://benjaminfulford.net/2017/07/10/out-of-20-g20-leaders-19-are-fraud-endorsing-bankster-slaves/

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/07/full-article-benjamin-fulford-2017-07_13.html

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/07/13/sposrod-20-liderow-grupy-g20-19-to-oszusci-popierajacy-niewolnictwo-banksterow/
1)    [2017-07-04: Benjamin Fulford] Sprzątanie chazarskich brudów jest kontynuowane w USA w Japonii i wszędzie indziej

Kompleksowy demontaż  mafii chazarskiej jest kontynuowany nadal na całym świecie. Największe wydarzenie miało miejsce na najwyższym szczycie Watykanu, gdzie watykański minister finansów i “szycha”numer 3 , australijski kardynał George Pell zostali zawieszeni  po oskarżeniach o gwałt dziecka. Jak powiedzieli urzędnicy Pentagonu, “pedosi  są kompletnie spanikowani “ . Franciszek także usunął kolejną ”szychę” ze stanowiska, kierującego Doktryną kardynała Gerharda Muellera i zastąpił  go umiarkowanym.

Zawieszenie Pella jako ministra finansów jest niemal na pewno związane z wyjazdami na Bougaineville i  Papui-Nowej Gwinei, obszarów pod kontrolą australijską, a tym samym pod jurysdykcją Pella,   mówią źródła White Dragon Society. Oświadczenie, że tylko około 3% pieniędzy pochodzących z wydobywanych minerałów w PNG trafia do mieszkańców całkowicie zaprzecza  przyrzeczeniu  papieża Franciszka o zawróceniu  Kościoła katolickiego w kierunku “biednego kościoła dla ubogich”.

Plan WDS   połączenia  złota z Bougaineville z krypto-walutami, z amerykańskim i rosyjskim poparciem wojskowym,  tym samym całkowicie omijając istniejący system finansowy kontrolowany przez mafię chazarską i Watykan musiał nadać pilności   Watykanowi, aby usunąć kardynała Pella.

Usunięcie niemieckiego Muellera, który był postrzegany przez wielu jako szef oporu przeciwko ruchom papieża Franciszka, aby uczynić kościół bardziej swobodnym , jest również znaczącą  porażką mafii chazarskiej i ich prokurentów, mówią źródła P2 Wolnej Masonerii. To usunięcie prawdopodobnie wpłynie na to, co się dzieje z Rycerzami Malty, gdzie   niemiecko / brytyjski rozłam, który został ukartowany by doprowadzić do impasu na szczycie najważniejszego militarnego zakonu na Zachodzie. To z kolei wpłynie na sposób funkcjonowania amerykańskiego kompleksu wojskowego.

Innymi słowy, fanatyczna frakcja, która nadal chce wywołać 3 wojnę światową , straciła największe poparcie, mówią źródła WDS.

Innym kolejnym wielkim wydarzeniem w ubiegłym tygodniu było przybycie samolotu USS Bush do Izraela. Strona Mossadu DEBKA wyraziła zmieszanie na temat  przybycia transportera , ponieważ najwyraźniej nie było ataku ani Iranu czy Syrii.

http://www.debka.com/article/26124/Who-Is-the-Bush-carrier-meant-to-deter-Not-Iran

Faktycznie, źródła Pentagonu mówią, że przybycie transportera do  Izraela jest “dosadnym przesłaniem że USA i Rosja mogą nałożyć blokadę powietrzno-morską, jeśli upoważniona przez Radę Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych do zawarcia porozumienia pokojowego i powrotu  Wzgórz Golan  do Syrii “. Już teraz armie irańska, rosyjska i  oddziały Hezbollahu znajdują się na granicy izraelskiej, i zamiast  bronić Izraela, wydaje się, że wojsko USA współpracuje z jego wrogami, aby ostatecznie umieścić ten niegrzeczny stan na swoim miejscu.

Rodzina Saudów rządząca Arabią Saudyjską, wychodząc z szafy jako chazarscy sataniści, a nie muzułmanie, również zostaną zmuszeni do zaprzestania i zaniechania sprawiania kłopotów,  teraz gdy są odizolowani od reszty świata muzułmańskiego. Dlatego właśnie arabska armia najemników z Arabii Saudyjskiej / Izraela / Daesh topnieje.

Chińczycy dodają do tej presji, nalegając, aby Saudyjczycy przestali sprzedawać ich ropę w  kontrolowanych przez Chazarów tak zwanych dolarach amerykańskich. Saudyjczycy wkrótce nie będą mieli wyboru jak tylko  porzucić  petrodolara, źródła CIA i Pentagonu  zgadzają się.

Jeszcze trzecie ogromne wydarzenie w zeszłym tygodniu miało miejsce w Japonii, gdzie rządząca długi czas Partia Liberalno-Demokratyczna doświadczyła historycznej klęski w prefekturalnych wyborach w Tokio.

Tutaj gubernator Yuriko Koike i Buddyjska Organizacja Lay Sokka Gakkai poparli Partię Komeito zdobywając  ogromne zwycięstwo, mając 79 miejsc w 127 osobowym zgromadzeniu , podczas gdy LDP spadło do 23 miejsc z poprzednich 57.

Ta porażka  oznacza, że kazarski  niewolniczy rząd  premiera Shinzo Abe, i LDP będą musiały stawić czoła podobnemu zniszczeniu w wyborach krajowych, które wkrótce zostaną zorganizowane w wyniku tej porażki w Tokio, mówią japońskie prawicowe źródła. Oznacza to, że w Japonii powojenny niewolniczy reżim, kierowany głównie przez Koreańczyków udających Japończyków,  wreszcie kończy się.

Podobny nurt może  zostać zauważony na Półwyspie Koreańskim z południowokoreańską ofertą traktatu pokojowego dla Korei Północnej, co może czynić prawdopodobnym, że sztuczny podział tego półwyspu również się zakończy.

http://timesofindia.indiatimes.com/world/rest-of-world/south-korea-to-offer-peace-treaty-to-north/articleshow/59367352.cms

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych New York Times, CNN i inne kontrolowane przez Chazarów punkty propagandowe są zmuszane do wydawania sprostowań  i zwolnienia personelu, ponieważ ich kłamstwa i propaganda zostały obnażone. Źródła CIA mówią, że usunięcie Chazarskiego brudu z amerykańskich struktur władzy jest bliskie ukończenia i dlatego obecnie obserwuje się zmiany w Azji.

Również amerykańskie wojsko zmierza do utworzenia korpusu kosmicznego, podczas gdy prezydent Donald Trump podpisał polecenie wykonawcze wskrzeszenia Narodowej Rady Kosmicznej. Jest to możliwy znak, że amerykański przemysł wojskowy wreszcie przygotowuje się do ujawnienia tajnych  programów kosmicznych do czego od dawna wzywają zwolennicy tego.

Te duże zmiany na morzu nadchodzą przed oczekiwanym kluczowym spotkaniem na szczycie G20, które odbędzie się w Hamburgu w Niemczech 7 i 8 lipca.

W rozbiegu obserwujemy poważne przesilenie między Chinami a USA, gdzie pojawia się wzrost  napięcia. Co najważniejsze, źródła Pentagonu wskazują, że w ubiegłym tygodniu zestrzelono chińskiego satelitę.

https://www.nasaspaceflight.com/2017/07/long-march-5-lofts-shijian-18/

Pozostałe ruchy pokazujące, że  miesiąc miodowy między chińskim prezydentem Xi Jinping a Donaldem Trumpem kończy się, gdzie Stany Zjednoczone porozumiały się w sprawie sprzedaży broni na Tajwan, sankcje USA wobec chińskiego banku, taryfy celne na stal i inne produkty oraz przybycie niszczyciela na Wyspy Paracelskie na Morzu Południowochińskim, źródła  Pentagonu odnotowują.

Chińczycy nie przyjmują  tego  wszystkiego potulnie, wysyłając okręty wojenne i myśliwce, aby stawić czoła niszczycielowi USA. Nie ma też wątpliwości, że w zeszłym tygodniu Chiny podjęły symboliczne działania wojskowe przeciwko Indiom, po tym   jak indyjski premier Narendra Modi spotkał się z Trumpem. Chińczycy wcześniej powiedzieli swoim amerykańskim odpowiednikom, że w razie potrzeby dysponują technicznymi zdolnościami do przekroczenia Indii w ciągu dwóch miesięcy.

Wygląda na to, że Rosja będzie miała rolę sędziego między Chinami a USA na zbliżającym się spotkaniu G20. Trump planuje tam spotkać się po raz pierwszy ze swoim odpowiednikiem Władimirem Putinem i źródła Pentagonu mówią, że jego poleceniem będzie zakończenie konfliktu rosyjsko-amerykańskiego, który został zaprojektowany przez Chazarów w USA.

Rosyjskie źródła Stowarzyszenia Białego Smoka   mówią, że przeszłe działania USA pozostawiły u Rosjan głęboką nieufność wobec Amerykanów. Jednakże, jak rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow i inni rosyjscy urzędnicy powtarzali wielokrotnie, Rosjanie popierają harmonijny system światowy, który nie jest zdominowany przez pojedynczą władzę.

Na koniec, coś co znalazło się pod radarem tego pisarza, grupa najwyższych światowych przywódców religijnych wydała 14 czerwca wspólny apel o to, aby ludzie na świecie zjednoczyli się i nawiązała przyjaźnie ponad podziałami religijnymi.

http://iqra.ca/2017/worlds-religious-leaders-unite-to-issue-an-urgent-message-to-humanity/

Źródła: https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/07/full-article-benjamin-fulford-2017-07.html?m=1

http://benjaminfulford.net/2017/07/04/clean-up-of-khazarian-filth-continues-in-us-japan-and-elsewhere/

Opublikowano za: https://meditation539.wordpress.com/2017/07/06/benjamin-fulford-2017-07-04-sprzatanie-kazarskich-brudow-jest-kontynuowane-w-usa-w-japonii-i-wszedzie-indziej/

 

Wypowiedz się