Wróg żyda jest żydem, chrześcijanina jest chrześcijanin i muzułmanina jest muzułmanin

Religie abrahamoweScenografia filmu

Przez Katherine Frisk

W wspomnieniach Ronalda Dahl opowiada historię spotkania ocalałego z Holocaustu po drugiej wojnie światowej. Pani z wielkim bólem wytłumaczyła, że ​​”wrogiem Żyda jest Żyd”.

Jak wielu zaczyna zdawać sobie sprawę, że druga wojna światowa nie była tak pocięta i wysuszona, jak nam się wydaje. Amerykańscy bankierzy i przemysłowcy finansowali i popierali Hitlera, a po wojnie przekazali hitlerowskiemu nazistowskiemu bezpiecznemu przejściu do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej, a amerykańscy żołnierze przystąpili do sojuszników i zmarli w Europie, aby pokonać Hitlera.

Jest bardzo dobry nowoczesny termin na to, i będę go używać. Nazywają się to “Mind F * ck”. Od tej pory grały w gry o podwójnej granicy, w Wietnamie, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie, gdzie niedawno wiele zostało przerażonych, aby odkryć, że sam narod, który ogłosił “wojnę Terror “jest tym samym narodem, który finansuje i wspiera wzrost islamskiego ekstremizmu w Libii, Egipcie, Syrii i Iraku. Ścięcie młodego syna w Syrii przez tzw. “Umiarkowanych rebeliantów” popieranych przez USA w interesie tematu “Assad must go”, w ostatnich miesiącach było najbardziej obrzydliwym przykładem duplikacji.

Mam nadzieję, że w tym artykule wyjaśniono, że ta dwulicowość jest głęboko zakorzeniona w zachodniej cywilizacji i ma swoje korzenie w Biblii, która rządziła zarówno zachodnimi, jak i bliskimi myślami społecznymi, gospodarczymi i politycznymi od ponad 2000 lat. Ale to, co nigdy nie zostało uznane, jest takie, że Tora, Nowy Testament i Koran mają podwójne teksty, które są sprzeczne ze sobą.

Można powiedzieć równie dobrze, że wrogiem chrześcijanina jest chrześcijanin, konflikt w ciągu ostatnich 1000 lat między apostolskim prawosławnym kościołem a kościołem rzymskim jest przykładem wielu, inny był między katarami, a katolikami w Langwedocji. Lub wróg muzułmanina jest muzułmaninem, konflikt, który widzimy na Bliskim Wschodzie między ekstremistycznymi muzułmańskimi sektami Bractwa Wahhabiego, a dzielnicami: sunnicką i szyicką jest kolejnym.

Wszystkie trzy uczą pokoju, braterskiej miłości i kochania bliźniego jak siebie samego, a z drugiej strony promują dyskryminację seksualną, rasową i polityczną. Powoduje dysonans poznawczy i schizofrenię. Nikt nie może służyć dwóm panom, zdradzisz jednego z nich w pewnym momencie lub całkowicie oszalejesz. I rozglądając się po całym świecie ludzkość poszła za szaleństwem. Ale nikt nie patrzy na prototyp, a nawet nie próbuje go zrozumieć.

Kiedy zostanie ujawnione, co to jest, a widzisz to, jest to takie, które widziałeś, gdy go zobaczysz, nie możesz go zobaczyć i nie ma wracania do formalnego szaleństwa postrzegania świata lub miejsca w nim . Im szybciej ludzie obudzą się w tej duplikacji, tym szybciej Zachód i Bliski Wschód odzyska zdrowie psychiczne.

Oto prosty przykład. Ilustracja mówi, aby skupić się na + pośrodku.

religie abrahamowe 2

We wszystkich trzech religiach skupiono się na konkretnych nauczaniach, ignorując innych, tak aby skupić się na +, która oznacza miejsce. W rezultacie podstawowe zasady dziesięciu przykazań, nauki pokoju, miłości braterskiej i kochanie bliźniego jak siebie znikają, podobnie jak fioletowe kropki, pozostawiając krąg zielonych kropek i przenosisz się do cyklu seksualnego, rasowego i politycznej nienawiści przeciw drugiej. Byłeś “Mind F * cked”.

Wracając do Ronalda Daghala i tytuł tego artykułu: “Wrogiem Żyda jest Żyd”, podczas gdy w czasie II Wojny Światowej jest to getto warszawskie. “Nieliczni” żyli życiem i oczekiwali repatriacji do państwa Izrael, reszta została odcięta i znalazła się w obozach koncentracyjnych. Getto było prowadzone przez samych Żydów.

To samo można powiedzieć o Serbii w tym samym okresie w historii. Ortodoksyjnie chrześcijańscy Serbowie zostali zmasakrowani przez hitlerowców jezuitów, podobnie jak protestanci w Polsce, a  chrześcijańscy Serbowie i Polacy cierpieli znacznie mniej w czasie wojny i gdyby cokolwiek zostało chronione. To samo dotyczy dzisiejszych muzułmanów w Syrii i Iraku z podziałem pomiędzy Bractwo Muzułmańskie / Wahhabi i dodam frakcje Gulen, w przeciwieństwie do tych, którzy wspierają świeckie społeczeństwo. Wszystkie trzy mają korzenie tego “Mind F * ck” w Starym Testamencie, które są źródłami i fundamentami wszystkich trzech.

Dziś w Syrii i na Ukrainie widzimy tę samą zmowę. Trójca unholy jak je nazywam. Syjoniści, najemnicy Watykanu, CIA i sekta Wahhabi z prześladowaniem Żydów Tory, z których wielu żyje bezpiecznym i zamożnym życiem w Iranie, kraju, które państwo syjonistyczne zamierza zbombardować, prawosławnych chrześcijan i muzułmanów szyickich.

W wielu moich artykułach zbadałem seksualne, społeczne i polityczne konsekwencje rozbieżności między Księgą 1, a Księgą Rodzaju 2, źródłem mojego umysłu na temat dwojakiego odkrycia we wszystkich trzech monoteistycznych religiach. Pierwsza z nich ma charakter galaktyczny, wielobiegunowy i uniwersalny, ta ostatnia jest utwierdzona i powściągnięta do wąskiego, nieelastycznego, parafialnego umysłu związanego z “+”, który oznacza punkt do punktu, w którym stają się fanatyczni, jeden utwór myśli i jednooczny. Fioletowe kropki zmieniają kolor na zielony.

Poproś każdego, kto ma jedno oko i jak sobie radzi. Po pierwsze widzą tylko połowę obrazu, a po drugie tracą poczucie perspektywy. W efekcie, “bóg”, przez które nazywasz to, staje się stłumiony, powściągliwy i ograniczony do obrazu i wyobrażenia określonej grupy ludzi, którzy używają tej koncepcji do realizacji lepszych własnych celów na koszt innych. Jest to równoważne stwierdzeniu, że fale, które się myją na mojej plaży, są bardziej ważne niż fale, które się nie myją.

Dzisiaj świat wydaje się być obsesją na punkcie pytania “żydowskiego”, co jest błędnym założeniem, że światowa ludność żydowska przypuszczalnie ma zaledwie dwadzieścia pięć milionów, podczas gdy słowo “Żyd” to ostatnia kadencja, która były wykorzystywana do celów politycznych i utwierdziła ludzi w unipolarnej koncepcji jednej konkretnej grupy rasowej i religijnej, gdy rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona i wielowymiarowa. Słowo jest tylko związane z jednym plemieniem, plemieniem Judy.

religie abrahamowe 3

Izrael był ludem, a nie miejscem. Izrael został założony na dwunastu synach Jakuba.

Ta historia może być postrzegana w kontekście historycznym lub jako analogia. Opowiadam się za tym ostatnim, z historycznym tłem wplecionym do tego podstawowego tła mitologicznego, w przeciwieństwie do tego, że jest to czysto historyczny, zimny, twardy fakt.

Koncepcja ma precedens w starożytnym Egipcie, który został podzielony na dwanaście nomes lub prowincji. Ponieważ Egipcjanie wierzyli, że stworzy niebo na ziemi, jak powyżej tak poniżej, używali dwunastej liczby jako odbicia dwunastu konstelacji na niebie, dwanaście miesięcy i dwanaście godzin dnia i nocy. Koncepcja jest uniwersalna i dotyczy wszystkich ludzi na tej planecie i innych planet w naszym Układzie Słonecznym.

System został przyjęty przez Józefa, który wstąpił do władzy w Egipcie i poślubił żonę egipską Nubijczyków. Od samego początku widzimy między małżonkami, między różnymi kulturami, a przyjęciem i połączeniem koncepcji religijnych, społecznych i politycznych, które doprowadziły do ​​powstania monoteistycznego systemu przekonań początkowo przyjetego przez Akhenaton. Akhenaton pochodził od Józefa przez swoją babcię i od egipskiej rodziny królewskiej przez swojego ojca.

W tym momencie musimy wrócić do + oznacza miejsce i dyskryminację rasową w szczególności. Porozmawiaj z każdym syjonistą lub biblią, wykopując chrześcijanina i powiedzą Ci, że Noah przeklął Ham, czarnego człowieka. Z dostatecznym powtórzeniem dziedzictwo Izraela przez Józefa, jego syna Efraim i Jozuego, który założył Izrael, jest wyrzucane z wanną. Kiedy jednak rzeczywiście czytasz tekst dla siebie, zobaczysz, że Noah przeklął Kanaana, Semitę. Tamar był Kananejczykiem, który poślubił Judę i matrycę linii Dawida, dziś znany jako “Żydzi”. Ruth była Moabitką, a Bathsheba była Hetytem. Tak wiele o czystość rasową i żydowską linię krwi. Ale uważaj na to +. Izrael staje się jednookim, wąskie, mocowane i fioletowe kropki zniknęły, aby zastąpić je zielonymi. Izrael w swoim wielofunkcyjnym kontekście znika.

Efraim, nazywany pierworodnym Bożym ” w Jeremiasza 31”, miał nubijską czarną krew biegnącą przez jego żyły przez Nubijski Egipski Asinat, krew Mittani przez Rachael, która była syryjską i ormiańską krew przez Sarkę, podobnie jak jego wnuk Joshua. Wielobiegunowa, wielorasowa i prawdziwa natura Izraela została utracona i zastąpiona przez judaistyczne “wybrane osoby” z poparciem Księgi Rodzaju 2. Ziemia związana z garncarzem, który nie miał atrybutu niebiańskiego, który przyjęli z Khnum na wyspie Elephantine i szczepiony na końcu szlaku Genesis 1.

Koncepcja ta z kolei została przyjęta przez Kościół katolicki, gdzie grzech pierworodny jest wtłaczany w każdej młodej dziewczynie do umysłu i zmuszona jest  ponieść ciężar zbrodni ludzkości na jej ramionach na wieczność. Koncepcja ta została przyjęta przez ekstremistyczne sekty muzułmańskie, w których kobiety są traktowane jako mniej, niż obywatele państw trzecich, do momentu, w którym zmuszeni są ukrywać całą ich egzystencję pod czarnym namiotem. Wielobiegunowość idzie w parze z równością płci, wolnością i demokracją. Unipolaryzja idzie w parze z seksizmem, rasizmem i faszystowskimi dyktaturami.

Po asyryjskiej inwazji i zniszczeniu Izraela plemiona rozpowszechniły się we wszystkich częściach świata znanego. Do Egiptu i w dół przez Afrykę, przez Grecję i na Bałkany, Nadrenię, zachodnią Europę i Wyspy Brytyjskie. Izrael stał się nie narodem, ale ludem i prawdziwie podobnym do swego założenia przez matki armeńskie, syryjskie, mittani i egipskie Sarah, Rebecca, Rachel i Asinath oraz patriarchowie Józef, Efraim i Jozue, rozproszyli się wśród wielu narodów i międzyludzkich Z wieloma rasami i kulturami.

Według Steve Jones w jego głębokich badaniach: W krwi, Bogu, Genezie i Przeznaczeniu ponad 75% światowej populacji ma dziś genetyczny związek z Izraelem i dwunastoma plemionami. Świat może mieć populację ponad 7 miliardów, ale jeśli przestaniemy gapić się na + i popatrzeć przy użyciu obu oczu na zmianę, otrzymamy lepszą perspektywę na rzeczywistość i odkryjemy, że wszyscy jesteśmy jedną wielką, uniwersalną rodziną. Kropki są purpurowe nie zielone.

W wieku piątym Hebrajczycy byli rozproszeni po całym świecie. Byli Grecy, Egipcjanie, Gauls, Celtowie, Ormianie i Syryjczycy. Przestrzegali przymierza i dziesięciu przykazań i nie mieli “boga”, ale ciebie. Nie byli monarchistami, ale raczej demokratami o stowarzyszonym lub apostolskim uniwersalnym spojrzeniu na świat. Było to zgodne z przymierzem i Samuelem 8.

Wielu z nich zostało oskarżonych, że mają więcej wspólnego z Grekami niż Judy, co było dokładną obserwacją. Pisali i mówili po aramejsku, po grecku i po łacinie, studiowali w Wielkiej Bibliotece w Aleksandrii i podróżowali tak daleko, jak Szkocja i Irlandia prowadząc handel i handel. Niektórzy osiedli się tam już od czasów asyryjskiej inwazji. Mieli więcej wspólnego z Druidami i Szkockim Systemem Klanu niż z Judeanem / babilońskim postrzeganiem świątyni, najwyższego kapłana, lichwy, monarchii i legionu wojskowego.

religie abrahamowe Jezus w kazaniu na GórzeCzłowiek zwany Joshua, syn Józefa, kazał na górze.

Przybył z Galilei, co kiedyś było częścią  kraju o nazwie Izrael. Jak wskazałem w Damaszku, w Anty-Chrystusie i w Armagedonie , w Izajaszu 17, w Damaszku jest Izrael, to Efraim, to są to plemiona Józefa, wtedy i teraz niezależnie od tego, czy ludem Damaszku są Hebrajczycy, chrześcijanie, sunnicy, Shiite, Druzowie czy Yazidis.

Joshua miał dwanaście uczniów, co nie jest zaskakujące. Koncepcja dwunastu jest prototypem uniwersalnego systemu wierzeń, nie tylko powracającego do starożytnego Egiptu, lecz do wielu starożytnych cywilizacji. Podzielił ryby i bochenki na dwanaście koszy. Uczył, że powinniśmy kochać naszych sąsiadów, jak siebie samych. Podobnie jak Efraim, nazywano go “pierworodnym bogiem”.

religie abrahamowe 4Aresztowanie bez zarzutu, mistrial bez właściwej obrony i ukrzyżowania Joshua może być postrzegane jako prześladowanie i ukrzyżowanie jednej osoby lub analogii do prześladowania i ludobójstwa Hebrajczyków w całej Palestynie, którzy byli Samarytanami, Esseńczykami, Theraputeą i Zelotami.

Ludzie odnoszą się lepiej, gdy słyszą historię jednej osoby, niż robią to na holokaust tysięcy osób, które stają się przytłaczające i trudne do zrozumienia. Innym przykładem tego rodzaju ludobójstwa jest ludobójstwo ormiańskie w XX wieku.

Rzymianie widzieli niewielką różnicę między wczesnymi chrześcijanami i judaszankami.

W dzisiejszej terminologii byli postrzegani jako “Żydzi”. Wcześni chrześcijanie obchodzili szabat, Paschę i uczestniczyli w synagogach, a Rzymianie uważali za inną sektę w tej samej grupie.

Joshua i jego zwolennicy byli przeciwstawieni do systemu politycznego w Judei, arcykapłanom Świątyni, Herod Królowi i legionom rzymskim. Oni uważali ich za “zagubioną owcę” Izraela i na każdym kroku zgubioną owieczkę złamali podstawowe zasady przymierza, zaprzeczyli prototypowi dwunastu, na którym Izrael został założony i zastąpiony był judaistycznym, babilońskim, jednobiegunowym, Jednooką, judaistyczną zieloną kropką. Oskarżono tych Hebrajczyków o to, że byli poganami ze względu na ich pro demokratyczne spojrzenie na świat i ważniejsze, że w przeciwieństwie do Judejczyków, którzy osadzili się w Babilonie po asyryjskiej inwazji, “Izrael” ponad 700 lat rozprzestrzeniał się w całym regionie śródziemnomorskim, w Europie i Afryce oraz między małżonkami z innymi grupami.

_________

Nic dziwnego, że Jakub Sprawiedliwy , brat Jozuego, pierwszy biskup wczesnego kościoła chrześcijańskiego rozpoczyna swój list z następującymi słowami:

Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa (Joshua namaszczony), dwanaście pokoleń, które są rozrzucone za granicę, z pozdrowieniami.

Odnosi się on do dwojakiego charakteru Lewitów:

Dwustronny człowiek jest niestabilny na wszystkie sposoby

Mówi przeciw lichwiarzom świątyni:

Ale bogaci, bo jest nisko, ponieważ jak kwiat trawy, odejdzie.

On odnosi się do Rodzaju 1:

Każdy dobry dar i każdy doskonały dar jest z góry i zstępuje od Ojca światła, z kim nie ma różnicy, ani cienia obrócenia. (Zegar dwunastu konstelacji działa z precyzją i nie zmienia się na wieczność) Z własnej woli rodzi się nas słowem prawdy, że powinniśmy być swego rodzaju pierwszorzędnymi stworzeniami.

Odnosi się do prawa, sądownictwa ustanowionego przez Jozuego, gdzie wszyscy są równi pod prawem i uprawnieni do świadków w ich imieniu oraz sprawiedliwego procesu i obrony.

Ten demokratyczny system uwalnia nas od: hegemonicznych monarchii, które uważają się za ponad prawem, cesarzy i dyktatorów wojskowych i wyklucza aresztowanie bez procesu, tortury czy zabójstwa za kwestionowanie zachowań tej władzy.

Zastanów się nad wszystkimi tajnymi, czarnymi witrynami CIA, które zostały osadzone na całym świecie, w tym w Chicago w ciągu ostatnich 15 lat.

Ale kto patrzy w doskonałe prawo wolności, i ciągnie w nim, nie jest zapominającym słuchaczem, ale sprawcą tego dzieła, ten człowiek będzie pobłogosławiony w czynach.

Wczesny kościół chrześcijański rozprzestrzenił się, nie dość zaskakująco, przez dwanaście programów Apostolskich. Dwunastu wyszło, aby uczyć i założyło swój własny kręg dwunastu, który z kolei wygłosił kazanie i znowu ustanowił kolejny krąg dwunastu itd., Łącząc nie tylko dwanaście plemion, które zostały rozrzucone, na północ w Damaszku, w Armenii , Galacji, Grecji, Bałkanach, Nadrenii, Akwitanii, Wyspach Brytyjskich i całym Egipcie, ale z nowymi nawracającymi do chrześcijaństwa.

Przez pierwsze trzydzieści lat istniała niewielka różnica między obyczajami hebrajskimi, a wierzeniami, chrześcijańskimi zwyczajami i wierzeniami. Przymierze i dziesięć przykazań zostały uznane za święte, jak nauki Ewangelii, Paschy były obchodzone w ich domach, a kobiety były równe statusowi, błogosławiąc chleb i wino posiłku szabatowego i recytując wyciągi z Księgi Rodzaju 1 i Przysłowia. Maria Magdalena była Apostołem z własną Ewangelią, jej spuścizna przenoszona była na południe Francji, gdzie znaleźliśmy katarów i kobiece parafialne kapłaństwo.

Dopiero w czwartym wieku w Radzie Nizjryjskiej na chrześcijaństwo postawiono zdecydowanie rzymską pieczęć. Szabat stał się świętem SUN, narodziny Jezusa nałożono na narodziny słońca w dniu 25 grudnia. Koncentrując się na krzyżu, w przeciwieństwie do Księgi Rodzaju 1 i wiecznym cyklu stworzenia, + oznaczono miejsce. Sama świecka, tolerancyjna i kochająca nauki Ewangelii, świętująca odrodzenie i zmartwychwstanie, zniknęła jak fioletowe kropki, które zastąpiono kultem śmierci przed ciałem wiecznie wiszącym cierpiącym i krwawiącym na krzyżu.

religie abrahamowe 5Pomnik, który wciąż stoi w Rzymie, to Joanna z koroną papieską

Chleb i wino błogosławione przez matkę domu o zachodzie słońca w sabat, stały się kanibalistycznym rytuałem, kontrolowanym teraz przez całe męskie kapłaństwo.

W wielu chrześcijańskich klasztorach jeszcze 700 AD miała jednakowy status, a papież Joan był jednym z przykładów. Od tego czasu została wymazana z aktów Watykanu, a kobiety zostały całkowicie zlikwidowane z kapłaństwa. Papież Joan został rozdarty na ulicach przez fanatyków w podobny sposób, jak Hypatia stuleci temu w Aleksandrii.

Demokratyczne przesłanie dwunastu kroków programu Joshua, w którym obrony Konwentu, sądownictwa, dziesięciu przykazań i miłowania naszego bliźniego, jak nas samych, rozpoczęło swój długi upadek.

 Do 700 r. Tora, która zawsze była czytana w Irlandii, została zniesiona, co doprowadziło ich do porozumienia z Rzymem, co znosiło  swobodny i sprawiedliwy proces ze świadkami i zastąpiono go procesem w próbach, przetrzymywanie bez procesu, tortur i zamachu bez należytego odwołania się do prawa.

Druidzi byli prześladowani i nazywano ich czarownicami, a około 1000 AD chrześcijanie palili na stosie innych chrześcijan, ludobójstwo, które trwało do XXI wieku.

Ta sama erozja była widoczna w tekstach żydowskich, w których Talmud palestyński napisany przez rabinów w Galilei, który ewoluował między I w. a 400 r. I jest demokratyczny, świecki, liberalny i zbliżony do wczesnych nauk chrześcijańskich, przyniósł prześladowanie od tych, którzy poszli za  Talmudem babilońskim. Ten ostatni stoi w sprzeczności z wieloma naukami z Tory, które są librami babilońskimi, do tego stopnia, że ​​nawet do dziś talmud babiloński jest uważany za władzę wyższą.

Nic dziwnego, że opowiada się za nadrzędnością judaistyczną, traktuje dwanaście plemion innych niż plemię Judy i plemię Lewi, jako niebędących podmiotami i przekleństwa Yeshua. Ja muszę się zastanawiać, który Jeszua odnosi się do Jozuego z pokolenia Efraima, syna Józefa, w Starym Testamencie, który założył Izrael, nauki Jezusa, syna Józefa w pierwszym stuleciu AD, czy oba?

Khazarzy, którzy obecnie są Żydami  Aszkenazyjskimi z Europy Wschodniej, z których wielu jest zwolennikami syjonizmu, przekształconymi w judaizm talmudyczny. + Oznacza miejsce. Purpurowe kropki zanikają, a zielone zastępują je.

Ta sama dwoistość istnieje w historii islamu. Przed próbą jego życia (które przypuszczam, że nie jest to “próba”, ale morderstwo), Mohammed był postacią typu Ghandiego, miał dobre stosunki z chrześcijanami i żydami i studiował razem z nimi. Kobiety były traktowane jednakowo, a Mohammed miał monogamiczne stosunki z żoną. Po tym incydencie zniknął z publicznego stanowiska przez znaczną ilość czasu, aby ponownie pojawić się jako zupełnie nowa osoba. Tym razem uczy się poddania mieczem, głosi nienawiść wobec chrześcijan i Żydów i praktykuje poligamię. + Oznacza miejsce. Fioletowe kropki zmieniły kolor na zielony.

religie abrahamowe 6Szybko przechodzimy do XXI wieku i przemówienia niedawno przedstawionego przez lidera opozycji Izaaka Herzoga 18 lipca 2016 roku:

“Na każdym kroku słyszymy nienawiść, niezależnie od tego, czy skierowana jest ona do kobiet przez rabinów wojskowych, przez Żydów z Ashkenazi wobec Żydów Sephardiego i Żydów Mizrahi przeciwko Ashkenazis”.

“W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść jest wykonywana przez pełne poparcie i pokrywę osób odpowiedzialnych “, powiedział Herzog.

“Kto kieruje tą administracją, pozostaje milczący o powstaniu nienawiści, nie walcząc z tym, kończąc to, podejmując kroki przeciwko jego przywódcom, lub uniemożliwiając tym, którzy za nim otrzymują finansowanie”.

Teraz przetłumaczmy to na chrześcijańskie otoczenie:

“Słyszeliśmy nienawiść na każdym kroku, niezależnie od tego, czy skierowana jest ona do kobiet przez kapłanów, przez katolików przeciwko prawosławnym chrześcijanom i przez syjonistycznych chrześcijan przeciwko Qakers”.

“W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść jest prowadzona przy pełnym wsparciu i pokryciu osób sprawujących władzę. “

“Kto kieruje tą administracją, pozostaje milczący o powstaniu nienawiści, nie walcząc z tym, kończąc to, podejmując kroki przeciwko jego przywódcom, lub uniemożliwiając tym, którzy za nim otrzymują finansowanie”.

Teraz przetłumaczyć to na muzułmanów:

“Słyszymy nienawiść na każdym kroku, niezależnie od tego, czy skierowana jest ona do kobiet przez imamów, przez Wahhabi przeciwko sunnickim i birmańskim muzułmanom uraz szyitom”.

“W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść jest prowadzona przez pełne wsparcie i pokrywę osób sprawujących władzę. “

“Kto kieruje tą administracją, pozostaje milczący o powstaniu nienawiści, nie walcząc z tym, kończąc to, podejmując kroki przeciwko jego przywódcom, lub uniemożliwiając tym, którzy za nim otrzymują finansowanie”.

Ci, którzy promują nienawiść, używają propagandy, selektywnego czytania i kładą nacisk na sprzeczne i podwójne teksty, skupiając uwagę wszystkich na +, który oznacza miejsce. Rezultatem jest dysonans poznawczy, dysocjacja z rzeczywistością i iluzja optyczna, prowadząca do uniwersalistycznego myślenia zmierzającego do zniewolenia i światowego systemu faszystowskiego, w którym demokracja nie odgrywa żadnej roli.

Wszystkie ich machinacje tworzą się także w celu kolejnego chaosu, rozlewu krwi i wojny, nienawiści między wszystkimi religiami monoteistycznymi.

Rezultatem będzie porzucenie zasady państwa prawa, zatrzymanie bez procesu, tortury i ludobójstwo na szeroką skalę, co widzieliśmy już w Libii, Syrii i na Ukrainie.

Ukraina jest doskonałym przykładem tego, gdzie widzimy syjonistów, takich jak Victoria Nuland i Kolomoyskyi w zmowie z katolickimi batalionami nazistowskimi i islamskimi ekstremistami.

Ta sama zmowa istnieje w Syrii z syjonistami obsługującymi Daesh na wysokości Golana, CIA / USA dostarczając wyposażenie wojskowe i szkoląc ich, oraz monarchii Arabii Saudyjskiej i Kataru.

Ta plaga już sięgnęła do Unii Europejskiej i ma wszystkie oznaki rozprzestrzeniania się na terenie USA. Dopóki nie przestaniemy patrzeć na znak +, który oznacza miejsce, zostajemy zahipnotyzowani w jeden światowy rząd, jeden światowy system faszystowski i gdzie nikt nie będzie miał prawa na mocy prawa.

Każdy  może i będzie przetrzymywany bez zarzutu lub nakazu, nie poddając się sprawiedliwemu procesowi ze świadkami, aby mówić w ich imieniu i ukrzyżować się na kaprys najmowanych najemników. Prawicowy faszyzm nie jest jedynym zachowaniem tych, którzy mają białą skórę. Prawicowy faszyzm jest w każdym wyścigu, kulturze i religii.

Wrogiem Żyda będzie Żyd. Wrogiem chrześcijanina będzie chrześcijanin. I wrogiem muzułmanina będzie muzułmanin

Przez Katherine Frisk 29 lipca 2016 r

Opublikowano za: http://www.veteranstoday.com/2016/07/29/the-enemy-of-a-jew-is-a-jew/

Comments

 1. turkusiczka7 says:

  Dziwny artykuł…przez autora tego tekstu przemawia raczej ból rozgoryczenie człowieka nie odnajdującego eis w JEZUSIE…dość pokrętne połączenie wszystkich religii..:)żeby rozpłynąć się w nicości…nawiązuje dość nieudolnie do doskonałych pism prof Konecznego…

 2. turkusiczka7 says:

  Czy Autor artykułu obarcza religie za porażki tego świata?pozdrawiam…:)

 3. nanna says:

  tłumaczenie zamieszczonego tekstu nieco dostosowaliśmy do języka polskiego. Warto było, ponieważ jest on bardzo ważny:
  Wrogiem żyda jest żyd, chrześcijanina jest chrześcijanin, a muzułmanina jest muzułmanin
  napis ze zdjęcia:
  normalna istota ludzka jest przerażona wojną i nią załamana.
  Popatrzcie na jego ręce, zaciśnięte w dziecięcej panice, jego pęcherz opróżnił się z przerażenia wojną.
  Jak widzicie, wojna nie jest naturalna; nie jest “normalne” dla istot ludzkich mordować się nawzajem na rozkaz psychopatycznych liderów, którzy wysyłają chłopców do innych krajów, żeby zabijać i umierać; wszystko dla kłamstw i ich własnych zysków.
  Katherine Frisk
  Ronald Dahl we wspomnieniach opowiada historię spotkania ocalałej z Holocaustu po drugiej wojnie światowej.
  Ta pani z wielkim bólem wytłumaczyła, że wrogiem żyda jest żyd.
  Coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę, że druga wojna światowa nie była rozgrywana tak, jak nam się wydaje.
  Amerykańscy bankierzy i przemysłowcy finansowali i wspierali Hitlera, a po wojnie zorganizowali czołowym nazistomm SS bezpieczne przejście do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej, podczas gdy w tym samym czasie amerykańscy żołnierze dołączyli do Aliantów i umierali w Europie, aby pokonać Hitlera.
  Jest bardzo dobre, nowoczesne określenie tego i będę go używać. Nazywają to “Mind F*ck” (pieprzeniem w mózg).
  Podobne, o podwójnych obliczach, rozgrywki były stosowane od zawsze, także w Wietnamie, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie, gdzie niedawno wielu odkryło z przerażeniem, że ten sam naród, który deklarował “wojnę z terrorem” jest tym samym narodem, który finansuje i wspiera rozwój islamskiego ekstremizmu w Libii, Egipcie, Syrii i Iraku.
  Dekapitacja młodego chłopca w Syrii, dokonana przez tzw. “umiarkowanych rebeliantów” popieranych przez USA w imię sloganu “Assad musi odejść”, był w ostatnich miesiącach najbardziej ohydnym przykładem dwulicowości USA.
  Mam nadzieję, że w tym artykule uda mi się wyjaśnić, że ta dwulicowość jest głęboko zakorzeniona w zachodniej cywilizacji i ma swoje korzenie w biblii, która kształtowała zarówno zachodnie jak i bliskowschodnie społeczne, ekonomiczne i polityczne myślenie przez ponad dwa tysiące lat.
  Ale to, czego nie dostrzegano dotychczas, to fakt, iż Tora, Nowy Testament i Koran mają teksty o podwójnym znaczeniu i to sobie przeciwstawne.
  Można powiedzieć równie dobrze, że wrogiem chrześcijanina jest chrześcijanin, a konflikt w ciągu ostatnich 1000 lat między kościołem prawosławnym a kościołem rzymskokatolickim jest przykładem jednym z wielu; innym przykładem zaś był konflikt między katharami a katolikami w Langwedocji.
  Podobnie wrogiem muzułmanina jest muzułmanin, jak to widzimy w konflikcie na Bliskim Wschodzie pomiędzy ekstremistami Bractwa Muzułmańskiego, sekty Wahabitów albo podział między szyitami i sunnitami.
  Wszystkie trzy /religie/ uczą pokoju, braterskiej miłości i kochania bliźniego jak siebie samego, a z drugiej strony promują dyskryminację seksualną, rasową i polityczną. Powoduje to dysonans poznawczy i schizofrenię. Nikt nie może służyć dwóm władcom, zdradzisz jednego z nich w pewnym momencie albo całkowicie oszalejesz. A patrząc na świat dzisiejszy ludzkość oszalała. Ale nikt nie szuka źródła tego wszystkiego, ani nawet nie próbuje tego zrozumieć.
  Kiedy zostanie ujawnione to, co się dzieje, i ujrzysz, że to jest jak poniższy obrazek z kropkami, gdy pojmiesz to, nie będziesz mógł temu zaprzeczyć i nie będzie powrotu do oficjalnej, chorej percepcji tego świata i twojego miejsca w nim.
  Im szybciej ludzie się ockną z tej dwulicowości, tym szybciej Zachód i Bliski Wschód odzyskają normalne postrzeganie świata.
  Oto prosty przykład. Ilustracja mówi, aby skupić się na + pośrodku.
  napis z obrazka:
  Obserwuj plus na środku bardzo uważnie. Powinieneś zacząć widzieć zieloną kropkę, która rusza się po okręgu – ta kropka jest złudzeniem; później powinieneś zobaczyć, że różowe kropki znikają… ale one tak naprawdę nie zniknęły. To jest efekt poobrazowy, czasami nazywany kontrastem następczym siatkówki /oka/ – rusz lekko głową a kropki znowu się pojawią… zdumiewające, co?
  We wszystkich trzech religiach położono nacisk na specyficzne nauczanie, ignorując inne aspekty tak, aby skupić cię na “+”, który wyznacza to miejsce. W rezultacie podstawowe zasady dziesięciu przykazań, nauczanie pokoju, braterskiej miłości i kochania bliźniego swego jak siebie samego – znikają jak te różowe kropki, pozostawiając cię w kręgu zielonych kropek i wchodzisz w cykl seksualnej, rasowej i politycznej nienawiści przeciw innym osobom. Byłeś “Mind F*cked”.
  Wracając do Ronalda Daghala i tytułu tego artykułu: “Wrogiem żyda jest żyd”, warszawskie getto z czasów II. wojny światowej jest tego potwierdzeniem.
  “Nieliczni wybrańcy” żyli w komforcie i czekali na repatriację do Izraela, a pozostali byli odcięci od świata i znaleźli się wkrótce w obozach koncentracyjnych. Getto było prowadzone przez samych żydów.
  To samo można powiedzieć o Serbii w tym samym okresie historii. Ortodoksyjni chrześcijańscy Serbowie byli masakrowani przez hitlerowskich jezuitów, podobnie jak protestanci w Polsce, podczas gdy katoliccy Serbowie i Polacy cierpieli znacznie mniej w czasie wojny jak gdyby byli czymś chronieni.
  To samo dotyczy dzisiejszych muzułmanów w Syrii i Iraku z podziałem między Bractwem Muzułmańskim/Wahabitami i dodałabym do tego odłam Gulen’a, w przeciwieństwie do tych, którzy wspierają świeckie społeczeństwo.
  Wszystkie trzy mają korzenie w tym “Mind F*ck” w opowieściach ze Starego Testamentu, które są źródłami i fundamentami ich wszystkich trzech.
  Dziś w Syrii i na Ukrainie widzimy tą samą zmowę. Trójca nieświęta (unholy)- jak je nazywam. Syjonści, CIA najemnicy Watykanu i sekta Wahabitów, z prześladowaniem żydów Tory, z których wielu żyje bezpiecznie i dostatnio w Iranie, kraju który państwo syjonistyczne zamierza bombardować, prawosławnych chrześcijan i muzułmanów szyickich.
  W moich artykułach badałam seksualne, społeczne i polityczne konsekwencje rozbieżności pomiędzy Księgą Rodzaju 1 a Księgą Rodzaju 2 są źródłem dla mojego umysłu na temat dwulicowości odkrytej we wszystkich trzech monoteistycznych religiach. Pierwsza z nich ma charakter galaktyczny, wielobiegunowy i uniwersalny ,ta ostatnia jest zniewolona i ograniczona do ciasnego, sztywnego, zaściankowego umysłu skupionego na tym “+”, który oznacza ograniczenie do jednego punktu, wywołującego fanatyzm, myślą wytyczonym jednym torem, są “jednooczni”. Fioletowe kropki zmieniają kolor na zielony.
  Spytaj kogoś, kto ma jedno oko, jak on sobie radzi. Po pierwsze, widzi on tylko połowę obrazu, a po drugie traci poczucie perspektywy. W efekcie “Bóg”, jakkolwiek Go nazwiesz, staje się zakuty w kajdany, ograniczony do obrazu i wyobrażenia określonej grupy ludzi, którzy używają tej koncepcji do realizacji własnych celów kosztem innych /ludzi/.
  Jest to równoważne stwierdzeniu, że fale, które obmywają moją plażę są ważniejsze niż fale, które obmywają twoją.
  Dzisiaj świat wydaje się być opętany kwestią “żydowską”, co jest mylącym założeniem, ponieważ światowa populacja żydowska liczy przypuszczalnie zaledwie dwadzieścia pięć milionów, podczas gdy słowo “żyd” to ostatnie określenie, które było używane do uzyskania korzyści politycznych i zamknęło ludzi w jednobiegunowej koncepcji jednej, specyficznej, rasowej i religijnej grupy, gdy rzeczywistość jest bardziej złożona i wielowymiarowa. To słowo jest tylko związane z jednym plemieniem, plemieniem Judy.
  Izrael był ludem, a nie miejscem. Izrael powstał z dwunastu synów Jakuba.
  Ta historia może być postrzegana w kontekście historycznym lub jako analogia. Opowiadam się za tym drugim, z powodu historycznego tła wplecionego do tego podstawowego tła mitologicznego, w przeciwieństwie do przeciwieństwie do tego, że jest to czysto historyczny, zimny, twardy fakt.
  Koncepcja ma precedens w starożytnym Egipcie, który był podzielony na dwanaście nomes lub prowincji. Ponieważ Egipcjanie wierzyli w stworzenie nieba na Ziemi, “jako w niebie tak i na Ziemi”, używali liczby dwanaście jako odbicia dwunastu konstelacji na niebie, dwunastu miesięcy w roku i dwunastu godzin dnia i nocy. Ta koncepcja jest uniwersalna i dotyczy wszystkich ludzi na tej planecie i innych planet w naszym Układzie Słonecznym.
  System został przyjęty przez Józefa, który doszedł do władzy w Egipcie i poślubił nubijską/egipską żonę. Od samego początku widzimy, że jest to małżeństwo pomiędzy różnymi kulturami z przyjęciem i połączeniem koncepcji religijnych, społecznych i politycznych, które doprowadziło do powstania monoteistycznego systemu wiary, zapoczątkowanego przez Akhenatona. Akhenaton pochodził od Józefa, poprzez swoją babkę i od egipskiej rodziny królewskiej przez swojego ojca.
  W tym momencie musimy wrócić do “+” oznaczającego miejsce i dyskryminację rasową w szczególności. Porozmawiaj z jakimś syjonistą lub chrześcijaninem zatwardziałym wyznawcą biblii, a powiedzą ci, że Noah przeklął Hama, czarnego człowieka.
  Mówienie o dziedzictwie Izraela poprzez Józefa, jego syna Efraima i Jozuego, który/ktorzy/ założył Izrael jest niczym “wylewanie dziecka z kąpielą”.
  Jakkolwiek gdy samodzielnie przeczytasz zobaczysz, że Noah przeklął Kanaana, Semitę. Tamar był Kananejką, którą poślubił Juda i matryarchalną linią Dawida, dzisiaj znaną jako “żydzi”. Ruth była Moabitką, a Bathsheba był Hetytem.
  To tyle jeśli chodzi o czystość rasową żydowskiej krwi.
  Ale pamiętaj o “+”.
  Izrael staje się jednookim, ograniczonym tworem, fioletowe kropki zniknęły i zastąpiły je kropki zielone. Izrael w swoim wielopłaszczyznowym kontekście znika.
  Efraim, nazywany pierworodnym Boga w “Jeremiaszu 31”, miał nubijską, czarną krew płynącą w jego żyłach poprzez nubijsko – egipską Asinath, krew Mittani przez Rachel, która była syryjką i ormiańska krew przez Sarę, podobnie jak jej wnuka Joshua.
  Wielobiegunowa, wielorasowa i prawdziwa natura Izraela została utracona i zastąpiona przez judaistyczny “naród wybrany” opierający się na Księdze Rodzaju 2.
  Związany z ziemią Bóg – garncarz, nie posiadający niebiańskich atrybutów, które oni przyjęli w Khnum na wyspie Elephantine, doczepiony na końcu Księgi Rodzaju 1.
  Koncepcja ta z kolei została przyjęta przez kościół katolicki, gdzie grzech pierworodny jest wtłaczany każdej dziewczynie do umysłu i zmusza ją do przejęcia ciężaru zbrodni ludzkości na swoje ramiona na wieczność.
  Ta koncepcja została też przejęta przez ekstremistyczne sekty muzułmańskie, gdzie kobiety są traktowane gorzej niż obywatele niższej kategorii, aż do punktu, w którym muszą ukrywać swoją istotę pod czarnym namiotem /ubranie/.
  Wielobiegunowość idzie w parze z równością płci, wolnością i demokracją.
  Jednobiegunowość połączona jest z seksizmem, rasizmem i faszystowskimi dyktaturami.
  Po asyryjskiej inwazji i zniszczeniu Izraela, plemiona te rozproszyły się we wszystkich kierunkach świata. Do Egiptu i w dół przez Afrykę, przez Grecję na Bałkany, Nadrenię, zachodnią Europę i Wyspy Brytyjskie. Izrael stał się nie państwem, ale ludem o korzeniach swoich armeńskich, syryjskich, mittani i egipskich matek: Sary, Rebeki, Racheli i Asinath, oraz ojców Józefa, Efraima i Jozuego, rozproszyli się oni wśród wielu narodów i wżenili w wiele ras i kultur.
  Według Steve Jones w jego szczegółowych badaniach:
  “We krwi, Bogu, Genezie i Przeznaczeniu”
  ponad 75% światowej populacji ma dziś genetyczny związek z Izraelem i dwunastoma plemionami. Świat może mieć ponad 7 miliardową populację, ale jeśli przestaniemy gapić się na “+” i podniesiemy oboje oczu dla odmiany, uzyskamy lepszą perspektywę na rzeczywistość i odkryjemy, że wszyscy jesteśmy jedną, wielką, uniwersalną rodziną. Kropki są różowe, nie zielone.
  W pierwszym wieku naszej ery Hebrajczycy byli rozproszeni po całym świecie. Oni byli Grekami, Egipcjanami, Galami, Celtami, Ormianami i Syryjczykami. Przestrzegali Przymierza i Dziesięciu Przykazań, i nie mieli innych “Bogów” poza “Tobą”. Oni nie byli monarchistami, ale raczej demokratami z federacyjnym lub apostolskim, uniwersalnym poglądem na świat. Było to zgodne z Przymierzem i “Samuel 8”.
  Wielu z nich było oskarżonych, że mają więcej wspólnego z Grekami niż z Judejczykami, bo było zgodne z prawdą. Pisali i mówili po aramejsku, po grecku i łacinie; studiowali w Wielkiej Bibliotece w Aleksandrii i podróżowali aż do Szkocji i Irlandii prowadząc handel. Niektórzy osiedlili się tam już od czasów asyryjskiej inwazji. Mieli więcej wspólnego z Druidami i Szkockim Systemem Klanu niż z Judejskim/ Babilońskim postrzeganiem świątyni, najwyższego kapłana, lichwy, monarchii i legionu wojskowego.
  podpis pod zdjęciem: Człowiek zwany Joshua, syn Józefa, wygłasza kazanie na górze.
  Przybył z Galilei, która była kiedyś częścią kraju o nazwie Izrael. Jak wskazałam w artykule “Damaszek, Antychryst, Armagedon” , “Izajasz17”, Damaszek jest Izraelem, to Efraim, to są plemiona Józefa, wtedy i teraz niezależnie od tego, czy ludem Damaszku są Hebrajczycy, chrześcijanie, sunnici, szyici, druzowie czy jazydzi.
  Joshua miał dwunastu uczniów, co nie jest zaskakujące. Koncepcja dwunastki jest prototypem uniwersalnego systemu wierzeń, nie tylko nawiązującego do starożytnego Egiptu ale też do wielu starożytnych cywilizacji. Podzielił on ryby i bochenki na dwanaście koszyków. Uczył, że powinniśmy kochać bliźniego swego jak siebie samego. Podobnie jaj Efraim, był nazywany “pierworodnym Boga”.
  Aresztowanie bez oskarżenia, “mistrial” /nieważny proces bez odpowiedniej obrony/ i ukrzyżowanie Joshua może być postrzegane jako prześladowanie i ukrzyżowanie jednej osoby lub jako analogia do prześladowania i ludobójstwa Hebrajczyków w całej Palestynie, którzy byli Samarytanami, Esseńczykami, Theraputeą i Zelotami.
  Ludzie kojarzą lepiej, gdy słyszą historię jednej osoby, niż historię zagłady tysięcy osób, co jest dla nich przytłaczające i trudne do zrozumienia.
  Innym przykładem jest ludobójstwo Ormian w XX wieku.
  Rzymianie widzieli niewielką różnicę między wczesnymi chrześcijanami i Judejczykami. W dzisiejszej terminologii obie grupy były postrzegane jako “żydzi”.
  Wcześniej chrześcijanie obchodzili “szabat”, Paschę i chodzili do synagogi, a
  Rzymianie uważali ich za inną sektę w tej samej grupie.
  Joshua i jego zwolennicy przeciwstawiali się politycznemu systemowi w Judei, arcykapłanom Świątyni, królom Herodom i rzymskim legionom. Oni uważali ich za “zagubiona owcę” Izraela i za każdym razem “zagubiona owca” łamała podstawowe zasady Przymierza, zaprzeczała prototypowi dwunastu, na którym Izrael był założony i zastąpiła to judaistycznym, babilońskim, jednobiegunowym, jednookim postrzeganiem zielonej kropki.
  Oskarżano tych Hebrajczyków o to, że byli poganami ze względu na ich pro demokratyczne spojrzenie na świat i co ważniejsze, że w przeciwieństwie do Judejczyków – którzy byli zamknięci w Babilonie po asyryjskiej inwazji – “Izrael” przez ponad 700 lat rozprzestrzeniał się w całym regionie śródziemnomorskim, Europie i Afryce i mieszał się z innymi grupami.
  Nic dziwnego, że Jakub Sprawiedliwy, brat Joshuy, pierwszy biskup wczesnego kościoła chrześcijańskiego, rozpoczyna swój list następującymi słowami:
  “Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa (Joshua namaszczony), do dwunastu plemion, które są rozrzucone za granicą, z pozdrowieniami”.
  On odnosi się do dwulicowego charakteru Lewitów:
  “Dwulicowy człowiek jest niestabilny we wszystkich swoich działaniach”.
  On przemawia przeciwko lichwiarzom świątyni:
  “Ale bogaty, jest na przegranej pozycji; jako źdźbło trawy on przepadnie”.
  On odnosi się do Księgi Rodzaju 1:
  “Każdy dobry dar i każdy doskonały dar pochodzi z góry i zstępuje od Ojca Światła, z którym nie ma wątpliwości, ani cienia zwątpienia. (Zegar dwunastu konstelacji działa z precyzją i jest niezmienny przez wieczność). Ze swojej woli On nas zrodził słowem prawdy, że powinniśmy być pierwszymi owocami Jego stworzenia.”
  On odnosi się do prawa, sądownictwa, ustanowionego przez Joshua, gdzie wszyscy są równi wobec prawa i uprawnieni do świadków po swojej stronie oraz sprawiedliwego procesu i obrony.
  Ten demokratyczny system uwalnia nas od: hegemonicznych monarchii, które uważają się być ponad prawem, cesarzy i dyktatorów wojskowych, i wyklucza aresztowanie bez procesu, tortury czy zabójstwa za kwestionowanie zachowań tej władzy.
  Weźcie pod uwagę wszystkie tajne, ciemne placówki CIA, które były rozrzucone po całym świecie, w tym w Chicago w ciągu ostatnich 15 lat.
  “Ale kto patrzy w doskonałe prawo wolności i trwa w nim o nim pamiętając, jest sprawcą tego dzieła, ten człowiek będzie błogosławiony w swoich czynach”.
  Wczesny kościół chrześcijański rozprzestrzeniał się, nie dość zaskakująco, przez system dwunastu apostolskich programów. Pierwszych dwunastu wyszło nauczać i założyło swój własny krąg dwunastu, którzy z kolei wyszli nauczać i zakładali kolejne dwunaste kręgi itd., łącząc nie tylko dwanaście plemion, które były rozrzucone na Północy, w Damaszku, Armienii, Galacji, Grecji, Bałkanach, Nadrenii, Akwitanii, Wyspach Brytyjskich i całym Egipcie, ale z nowymi nawracającymi się na chrześcijaństwo.
  Przez pierwsze trzydzieści lat istniała niewielka różnica między obyczajami i hebrajskimi wierzeniami, chrześcijańskimi obyczajami i wierzeniami. Przymierze i dziesięć przykazań zostały uznane za święte, jak nauki Ewangelii, Pascha była obchodzona w ich domach, a kobiety miały równy status, błogosławiąc chleb i wino posiłku szabatowego i recytując fragmenty Księgi Rodzaju 1 i Księgi Przysłów.
  Maria Magdalena była Apostołem z własną Ewangelią, jej spuścizna przenoszona była na południe Francji, gdzie mieliśmy katharów i kobiece kapłaństwo.
  Dopiero w czwartym wieku na soborze nicejskim pierwszym, na chrześcijaństwie postawiono zdecydowanie rzymską pieczęć. Szabat stał się niedzielą, narodziny Jezusa przeniesiono na narodziny słońca w dniu 25 grudnia. Koncentrując się na krzyżu, w przeciwieństwie do Księgi Rodzaju 1 i wiecznego cyklu stworzenia, “+” oznaczał ten punkt /to miejsce/.
  Świeckie, tolerancyjne i kochające nauki Ewangelii świętujące odrodzenie i zmartwychwstanie, zniknęły jak te różowe kropki, które zastąpiono kultem śmierci przed ciałem wiecznie wiszącym, cierpiącym i krwawiącym na krzyżu.
  podpis pod zdjęciem:
  pomnik, który wciąż stoi w Rzymie, to Joanna z koroną papieską.
  Chleb i wino błogosławione przez matkę domu o zachodzie słońca w sabat, stały się kanibalistycznym rytuałem, kontrolowanym teraz przez całe męskie kapłaństwo.
  Jeszcze w siedemsetnym roku naszej ery kobiety miały wciąż równy status w wielu chrześcijańskich klasztorach, papieżowa Joanna była tego przykładem.
  Od tego czasu została ona wymazana z akt Watykanu, a kobiety zostały całkowicie odsunięte od kapłaństwa. Papieżowa Joanna została przez fanatyków rozszarpana na kawałki na ulicy. W podobny sposób jak Hypatia stulecia wcześniej w Aleksandriii.
  Demokratyczne przesłanie programu dwunastu stopni Joshuy, kościoła apostolskiego, broniącego Konwentu, sądownictwa, dziesięciu przykazań i miłowania bliźniego jak siebie samego, upadało długofalowo.
  Do 700 roku naszej ery Tora, która zawsze była czytana w Irlandii, została zniesiona, zrównując sytuację z tą, z Rzymu, w efekcie czego zniesiono sprawiedliwy proces ze świadkami i zastąpiono go procesem opartym aresztowaniach, na torturach i zabójstwach ludzi pozbawiając ich możliwości odwołania się do prawa.
  Druidzi byli prześladowani i nazywano ich czarownik/c/ami, a około 1000 roku naszej ery chrześcijanie palili innych chrześcijan na stosach, ludobójstwo, które trwało do XXI wieku.
  Ta sama erozja była widoczna w tekstach żydowskich, w których Talmud palestyński napisany przez rabinów w Galilei, który ewoluował między I wiekiem a 4oo rokiem naszej ery i jest demokratyczny, świecki, liberalny i zbliżony do wczesnych nauk chrześcijańskich, był niszczony przez tych, którzy wyznawali Talmud babiloński. Ten ostatni stoi w sprzeczności z wieloma naukami Tory i dziś Talmud babiloński uważany jest za władzę najwyższą.
  Nic dziwnego, że opowiada się on za nadrzędnością judaistyczną, traktuje dwanaście plemion innych niż plemię Judy i plemię Lewitów jako nie znaczące i przeklina Jeshuę.
  Muszę się zastanowić, do którego Jeshua oni się odnoszą, czy do Jozuego z plemienia Efraima, syna Józefa, w Starym Testamencie, który założył Izrael, czy do nauk Jezusa, syna Józefa w pierwszym stuleciu naszej ery, czy do obu?
  Chazarowie, którzy obecnie są żydami aszkenazyjskimi z Europy Wschodniej, z których wielu jest zwolennikami syjonizmu, nawróconymi na judaizm talmudyczny. “+” oznacza ten punkt. Różowe kropki znikają a zielone zastępują je.
  Ta sama dwulicowość istnieje w historii islamu. Przed zamachem na jego życie (który jak przypuszczam nie był “próbą” ale morderstwem) Mahomet był postacią typu Ghandiego, miał dobre relacje z chrześcijanami i żydami, i zgłębiał wraz z nimi nauki.
  Kobiety były traktowane równo, Mahomet miał monogamiczny związek ze swoją żoną. Po tym incydencie on zniknął z publicznego życia na dłuższy czas, aby ponownie pojawić się jako zupełnie nowa osobowość. Tym razem on naucza zniewalania mieczem, głosi nienawiść wobec chrześcijan i żydów i praktykuje poligamię. “+” oznacza ten punkt. Różowe kropki robią się zielone.
  ze zdjęcia;
  Czternaście punktów charakterystycznych dla faszyzmu:
  1. silny i trwał nacjonalizm
  2. pogarda dla praw człowieka
  3. jednoczenie się na bazie jakiegoś ustalonego wroga
  4. wszechwładza wojska
  5. szerzący się seksizm
  6. kontrolowane mass media
  7. obsesja na punkcie bezpieczeństwa narodowego
  8. splecenie rządu świeckiego i religii
  9. chroniona władza korporacji
  10. uciskana klasa robotnicza
  11. pogarda dla intelektualistów i sztuki
  12. obsesja na punkcie zbrodni i kary
  13. szerząca się korupcja i kumoterstwo
  14. oszustwa wyborcze
  Szybko przechodzimy do XXI wieku i przemówienia niedawno przedstawionego przez lidera opozycji Izaaka Herzoga 18 lipca 2016 roku:
  “Na każdym kroku słyszymy nienawiść, niezależnie od tego, czy skierowana jest ona do kobiet przez rabinów wojskowych, przez żydów aszkenazyjskich wobec żydów sefardyjskich i żydów mizrahi przeciwko aszkenazyjskim.”
  “W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść ma pełne wsparcie i mecenat osób sprawujących władzę” powiedział Herzog.
  “Kto kieruje tą administracją, milczy na temat tej nienawiści, nie walczy z nią, nie podejmuje kroków przeciw jej przywódcom lub uniemożliwia uzyskanie funduszy na jej zwalczanie”
  Teraz przetłumaczmy to na sposób chrześcijańsk:
  “Słyszymy nienawiść na każdym kroku, niezależnie czy skierowana jest do kobiet przez księży, przez katolików przeciwko chrześcijanom prawosławnym, czy chrześcijanom syjonistycznym przeciwko Kwakrom.”
  “W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść ma pełne wsparcie i mecenat osób sprawujących władzę”
  “Kto kieruje tą administracją, milczy na temat tej nienawiści, nie walczy z nią, nie podejmuje kroków przeciw jej przywódcom lub uniemożliwia uzyskanie funduszy na jej zwalczanie”
  Teraz przetłumaczmy to dla muzułmanów:
  “Słyszymy nienawiść na każdym kroku, niezależnie od tego, czy jest skierowana do kobiet przez imamów, przez Wahabitów wobec sunnitów albo przez Bractwo Muzułmańskie wobec szyitów.”
  “W ten sposób wysadza się nasiona powstania nienawiści, co doprowadzi do wojny domowej. Ta nienawiść ma pełne wsparcie i mecenat osób sprawujących władzę”
  “Kto kieruje tą administracją, milczy na temat tej nienawiści, nie walczy z nią, nie podejmuje kroków przeciw jej przywódcom lub uniemożliwia uzyskanie funduszy na jej zwalczanie”
  Ci, którzy promują nienawiść, używają propagandy, wybiórczego czytania i kładą nacisk na sprzeczne i dwulicowe teksty, skupiając uwagę ludzi na “+”, który oznacza ten punkt. Rezultatem jest dysonans poznawczy, oderwanie od rzeczywistości, złudzenie optyczne, prowadzące do jednopłaszczyznowego myślenia skutkującego zniewoleniem ogólnoświatowym systemem faszystowskim, w którym demokracja nie odgrywa żadnej roli.
  Wszystkie ich machinacje mają za cel stworzenie kolejnego chaosu, kolejnego rozlewu krwi i wojen, zaszczepienia nienawiści między wszystkimi trzema monoteistycznymi religiami.
  Rezultatem będzie porzucenie zasady państwa prawa, więzienie ludzi bez procesu, tortury i ludobójstwo na szeroką skalę, co widzieliśmy już w Libii, Syrii i na Ukrainie.
  Ukraina jest doskonałym przykładem tego, gdzie widzimy syjonistów takich jak Victoria Nuland i Kołomojski w zmowie z katolickimi batalionami nazistowskimi i islamskimi ekstremistami.
  Taka sama zmowa istnieje w Syrii, gdzie syjoniści wspierają Daesh na Wzgórzach Golan, CIA/USA dostarcza sprzęt wojskowy, szkoląc ich a monarchie Arabii Saudyjskiej i Kataru finansują ich.
  Ta plaga sięgnęła już Unii Europejskiej i ma wszystkie symptomy szerzenia się w USA.
  Dopóki nie przestaniemy wpatrywać się w “+”, który oznacza ten punkt, będziemy zahipnotyzowani w jeden rząd światowy, jeden korporacyjny, światowy system faszystowski, w którym wszyscy zostaną pozbawieni praw.
  Każdy będzie mógł być aresztowany i przetrzymywany bez postawienia zarzutów, nie będzie miał prawa do uczciwego procesu sądowego opartego na zeznaniach świadków obrony, i każdy będzie mógł zostać ukrzyżowany na podstawie samowolnej decyzji bandy najemników.
  Prawicowy faszyzm nie jest zarezerwowany tylko dla białych ludzi. Prawicowy faszyzm istnieje w każdej rasie, kulturze i religii.
  Wrogiem żyda będzie żyd. Wrogiem chrześcijanina będzie chrześcijanin. Wrogiem muzułmanina będzie muzułmanin.

Wypowiedz się