Ostrzeżenie Myrona Fagana z roku 1967

Myron Fagan (1887-1972) był poważanym i odnoszącym sukcesy producentem broadwayowskim, pisarzem i reżyserem. Był też Żydem próbującym przestrzec swoich amerykańskich rodaków przed iluminatami. Poniżej zamieszczamy 12 podpunktów które wyszczególnił w swoim nagraniu „Illuminati i CFR” z roku 1967

1) „Konspiratorzy stojący za tym wielkim spiskiem posiadają całkowitą kontrolę nad wszystkimi naszymi mass mediami, przede wszystkim nad telewizją, radiem, prasą oraz Hollywood.”

2) „Nasi tzw. przywódcy w Waszyngtonie, których wybieramy aby chronili nasz naród i naszą konstytucję, są zdrajcami za których plecami stoją małe grupki ludzki, których głównym celem jest zniewolenie ludzkości za pomocą satanistycznego wymysłu jakim jest jeden światowy rząd.”

Fagan(Myron Fagan, na lewo.)

3) „The CFR [Rada Stosunków Zagranicznych] to w rzeczywistości grupa illuminatów z USA, a zarazem jej wysoka hierarchia w tym kraju. Koordynują oryginalnych spiskowców z Illuminati, tak więc by ukryć ten fakt, większość z nich zmieniła swoje nazwiska na bardziej amerykańsko brzmiące. Dla przykładu prawdziwe nazwisko Dillonów, Clarenca i Douglasa Dillon (jeden z nich był sekretarzem skarbu USA) brzmi Laposky.

4) „Gdy i jeśli ich instrukcja zdobycia władzy nad światem – Protokoły Mędrców Syjonu- będzie już powszechnie znana, [ Illuminati] będą chcieli zmieść wszystkich Żydów z powierzchni Ziemi aby odsunąć podejrzenia od siebie. Jeśli uważasz że to bzdura, miej chociaż na uwadze, że ci ludzie pozwolili Hitlerowi, liberalnemu socjaliście, finansowanemu przez skorumpowanego Kennedyego, przez Warburgów i Rotszyldów, spopielić 600.000 Żydów.”

5) „Używają finansowego i seksualnego przekupstwa aby zyskać kontrolę nad ludźmi na wysokich stanowiskach rządowych oraz w innych instytucjach władzy. Gdy wpływowa persona raz już wpadnie w sidła kłamstw, zwiedzenia i pokus Iluminatów, znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, szantażowana politycznie, straszona groźbą finansowej ruiny, publicznego ujawnienia swoich przestępstw, uchylania się od podatków, a nawet śmiercią własną i ukochanych członków rodziny.

Zdajesz sobie może sprawę, jak wiele obecnych najwyższych urzędników w naszym rządzie w Waszyngtonie jest kontrolowanych w ten sposób przez CFR? Zdajesz sobie sprawę ilu mamy homoseksualistów w Departamencie Stanu, Pentagonie, wszystkich agencjach federalnych, nawet w Białym Domie, kontrolowanym w ten sam sposób?

PATRZ AFERA PANAMSKA

6) „Wiesz kto posiada i kontroluje nasze mass media? Powiem ci. Praktycznie wszystkie nasze wytwórnie filmowe w Hollywood są w posiadaniu Lehmanów, Kuhn, Loeb, i Spółki, Goldman-Sachs; oraz innych międzynarodowych bankierów. Wszystkie krajowe stacje radiowe i kanały telewizyjne są kontrolowane przez tych samych bankierów. To samo tyczy się każdego koncernu prasowego… Tzw. szefowie wspomnianych mediów są tylko popychadłami dla międzynarodowej finansjery, która z kolei tworzy hierarchię CFR, dzisiejszych iluminatów Ameryki.

7) W skrócie- Jefferson, założyciel Partii Demokratycznej, był członkiem Illuminati którzy, przynajmniej częściowo, odpowiadają za kondycję partii w naszych czasach oraz za infiltrację Partii Republikańskiej. Nie mamy już dzisiaj żadnej prawdziwej formy lojalnego amerykanizmu.

8) Znacznie wcześniej, zafałszowano informację o wyniku Bitwy pod Waterloo. Rotszyldowie rozpuścili wieści o tym że Napoleon wygrał, co z kolei doprowadziło do paniki na giełdzie papierów w Anglii. Wartości wszystkich akcji spadły niemal do zera, wtedy Nathan Rotszyld wykupił wszystko za grosze. Tak zapewnił sobie całkowitą kontrolę nad ekonomią Wielkiej Brytanii i prawie całej Europy.

Fagan - kapitalizm

9) Komunizm nie jest, jak to nazywają, ideologią – jest tajną bronią. Straszakiem który służy dla celów iluminatów.

10) Hitler był finansowany przez Kruppów, Warburgów, Rotszyldów oraz innych międzynarodowych bankierów, a to że podobno zabił 600.000 Żydów nie było żadnym zmartwieniem dla żydowskich bankierów. Ta rzeź była niezbędna, aby wzmóc nienawiść do Niemców i pójść z nimi na wojnę. W skrócie, ta druga wojna światowa miała na celu zniszczenie nazizmu, ale przy okazji zwiększenie potęgi politycznego syjonizmu i utworzenie państwa Izrael na terenie Palestyny.

11) Każe nam się wierzyć, że dzisiejsi międzynarodowi bankierzy, tak jak wymieniacze pieniędzy w czasach Chrystusa, są tylko narzędziami lub agentami tej wielkiej konspiracji, ale w rzeczywistości są koordynatorami stojącymi za wszystkimi mass mediami, które z kolei mówią nam, że komunizm jest ruchem „robotników”. W rzeczywistości oficerowie wywiadów brytyjskiego i amerykańskiego są w posiadaniu autentycznych dokumentów i dowodów na to, że międzynarodowi liberałowie, działający poprzez swoje międzynarodowe instytucje bankowe, przede wszystkim mówię tu o domie Rotszyldów, finansowali obie strony w każdej wojnie, w każdej rewolucji od roku 1776.

12) Wszystkie te żydowskie pogromy były podjudzane przez agentury Rotszyldów. W rezultacie, przerażeni żydowscy zbiegowie ze wszystkich wspomnianych krajów uciekały do Stanów Zjednoczonych, i tak było przez kolejne dwie lub trzy dekady, ponieważ pogromy zdarzały się regularnie przez te wszystkie lata. Wszyscy ci uciekinierzy byli wspomagani przez tzw. organizacje humanitarne założone przez Schiffa, przez Rotszyldów oraz wszystkich współpracowników Rotszyldów.

„Powód tych działań: imigranci zmierzali do Nowego Jorku, ale organizacje humanitarne Schiffa i Rotszyldów znalazły sposób aby rozlokować te masy w innych dużych miastach, jak Chicago, Boston, Philadelphia, Detroit, Los Angeles, itd. Wszyscy oni zostali szybko przyjęci jako „naturalizowani obywatele” i polecono im rejestrować się jako Demokraci. Tak więc wszystkie te tzw. mniejszości stały się twardym elektoratem Demokratów w swoich społecznościach, wszystkie dostały się pod kontrolę swoich rzekomych dobroczyńców. Tak oto, na przełomie wieku, ludzie ci są ważnym czynnikiem w życiu politycznym naszego narodu. To była jedna z metod Schiffa, które zastosował, aby umieścić ludzi pokroju Nelsona Aldricha w naszym Senacie, albo Woodrowa Wilsona w Białym Domie.

henrymakow.com, tłum. Radtrap

Wypowiedz się