List do aktywistki ruchu pro-imigranckiego ROZSĄDNY HUMANITARYZM

Imigranci 17

Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie – jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia „uchodźców”, na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi – w realu – to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane – bo islam – czy w ogóle tamten rejon świata – tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać – to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi – proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu – zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa „uchodźcami”.
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) – oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? – przecież prawodawstwo europejskie to zaleca – to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka – to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi – to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy – z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

Imigranci 18

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej – syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegeerowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los – w ciągu 26 lat – a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów – z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? – czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) – było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało – to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie – i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie – w 1942, jak już jesteśmy przy tym – były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.

Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.

Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie – wręczyli nam zresztą za to rachunek – w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( – bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat – tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie – i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń – brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami – i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi – kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw – i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna – taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas – i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie – tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie – wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni – to co pani zrobi z tymi ludźmi? – pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? – będzie się pani poczuwać do obowiązku? – bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? – ma pani program takiej nauki? – a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? – skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY – jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? – które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? – raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? – przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? – fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić – a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej…

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? – także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) – nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata – teraz mają czekać po 2,5 – bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? – na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani – nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy – oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa…. – a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! – to znaczy, że „litościwi ludzie martwiący się o uchodźców” to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy… Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? – i co potem? – gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet – zabójstwa honorowe – i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania „Wysokie obcasy”? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? – ograniczy mi pani wolność słowa – zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? – czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych – tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił – pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity – te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie – jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy – my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje – choćby sama siebie – w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi – to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać – wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego – i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi – z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej – chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca – bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili – to dzielni ludzie – nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy – już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych – żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami – i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci „uchodźcy”, jak ich puścić luzem – gwałcą – na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy – i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba – a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? – pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu – wyśmiewa pani religię albo zwalcza – a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani „kochaj bliźniego swego” – a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj – to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi – w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy – wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy – to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym – nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

 1. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy – pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy – i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji – mają inny system – antydemokratyczny – ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała – pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję – i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi – JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) – i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę – a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju – odwrotnie, akurat pogłębi problem – załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy – a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców – Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ – nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? – za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

 1. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).
http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnio…

Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search…

Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska – nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące – to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach – a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei – proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie – i nas jako państwo oraz naród – NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy – a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://wpolityce.pl/…/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-…

Na koniec – ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych – świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa – świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę – bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie.

Gdyby mnie zdjęli/zbanowali za rasizm oraz ksenofobię – to odnajdziemy się także tutaj: http://blogpublika.com/aut…/murzynskosc-dla-poczatkujacych//

*Powyższy tekst znalazłem na profilu Iwony L. Koniecznej: https://www.facebook.com/455618261277625/photos/a.455636701275781.1073741826.455618261277625/455636674609117/?type=3

Wybrane Komentarze

 Ania

22 maja 2017 at 18:35 · Odpowiedz

Wszystkim tym aktywistom z ruchów pro-imigranckich sprawdzić konta z wpływami finansowymi za ostatnie 3 lata.
Analiza wyjaśni temperaturę i naturę ich pro-imigranckich pogladów.

ninanonimowa

22 maja 2017 at 20:35 · Odpowiedz

—-mam kontakt z Polakami z całego kraju ( różne wykształcenie ). Prowadzę z nimi dyskusje na różne tematy polityczne, pytam o opinie.

—I TAK !: Polacy pójdą za MOCNYM SAMODZIELNYM Przywódcą ,takim ! którego jedynym celem , będzie Naród i Ojczyzna. KAŻDY ! powtarzam KAŻDY !! który będzie chciał podeprzeć się kościołem, katolicyzmem PRZEGRA !!. Naród zmienił się ! zmienili się starzy ,zmieniła się młodzież. W każdym polityku widzą oszusta , w każdym księdzu pasożyda. Za ciężko Polacy pracują aby dzielić się jeszcze z nierobami. TAK MÓWIĄ !.

Polacy w wiecznych delegacjach, często okradani przez pracodawców, poniżani sytuacją w jakiej znaleźli się, mają dość ! Naród jest śmiertelnie zmęczony , przestraszony perspektywą braku pracy, utratą zdrowia itd.

Ile razy można dać się oszukać ?, no ile ??. Dlatego Naród nie będzie brać już udziału w głosowaniach MÓWIĄ ! : NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ !.

Polsce , Polakom potrzebny jest !!!!!!! obiektywny WSPÓLNY MIANOWNIK !taki pod którego WPISZE się KAŻDY, który MA DOŚĆ !! KLIKI trzymającej od 1989r władzę.

Takim wspólnym mianownikiem NIE DRAŻNIĄCYM niczym i nikogo JEST !: POLAK SŁOWIANIN. NOWE ! zwyczajnie NOWE OTWARCIE z nową nieznaną dotychczas wartością SŁOWIANIN jest jednoznacznym odwołaniem się do SERC polskich i tylko polskich!.

KATOLOM z hasłem na ustach ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE )zaproponować utworzenie KOŚCIOŁA NARODOWEGO. koniec ! Z WASALIZMEM watykańskim.

JEST TO JEDYNA i OSTATNIA SZANSA ——-miałeś chamie złoty róg , ostał się ci jeno sznur–

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

( Autorem powiedzenia jest grecki filozof Heraklit z Efezu. Mędrzec uważał, że na świecie nie ma nic stałego. Wszystko przemija, zmienia się, płynie (panta rhei). „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki” – pisał Heraklit myśląc o tym, że woda w rzece, do której weszliśmy po raz pierwszy dawno odpłynęła, a woda do której wejdziemy po raz drugi, jest już inną wodą.

Podsumujmy, do tej samej rzeki można wejść tyle razy, na ile ma się ochotę, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będzie inna.)

takie tam…

22 maja 2017 at 21:07 · Odpowiedz

ROZSĄDNY HUMANITARYZM?! LUDZIE – NIE POZWALAJMY FASZYSTOWSKIM AGENTOM DZIAŁAJĄCYM NA RZECZ FASZYSTOWSKIEJ UE ROBIĆ NIEŚWIADOMEMU SPOŁECZEŃSTWU WODY Z MÓZGU!!!

Patrzmy na to w taki sposób:
1 – TO JEST BOMBA DEMOGRAFICZNA KTÓRĄ NA KRAJE EUROPEJSKIE ZRZUCAJĄ FASZYŚCI UKRYWAJĄCY SIĘ POD NAZWĄ UE i DOKONUJĄCY PODBOJU EUROPY tzw. „METODAMI POKOJOWYMI” !!!

2 – PODBÓJ EUROPY PRZEZ FASZYSTÓW z UE METODAMI POKOJOWYMI, NIE BYŁBY MOŻLIWY BEZ FASZYSTOWSKICH AGENTÓW ZAKONSPIROWANYCH i DZIAŁAJĄCYCH W KRAJACH PODBIJANYCH, jako tzw. „WŁADZE KRAJU”, których ZADANIEM JEST WYKONYWANIE ROZKAZÓW PRZYCHODZĄCYCH z FASZYSTOWSKIEJ CENTRALI o NAZWIE KE !!!

3 – PROCES PODBOJU EUROPY MUSI ODBYWAĆ SIĘ BEZ WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI, co oznacza, że WSZELKIE tzw. „WYBORY DEMOKRATYCZNE” MUSZĄ BYĆ POD KONTROLĄ FASZYSTÓW, aby – bez względu na wynik wyborów – PLAN PODBOJU MÓGŁ BYĆ REALIZOWANY przez „TAKIE” czy „INNE” FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENTÓW!

Pytanie retoryczne:
Co ZMIENIŁO się od momentu, kiedy tę marionetkową władzę w Polsce objął PiS? Zastanówmy się, co faszyści z PiS zrealizowali ze swoich KŁAMSTW, zwanych WYBORCZYMI OBIETNICAMI, które umożliwiły im „przejęcie pałeczki” po faszystach z PO?!
Czy FASZYŚCI z PiS nie realizują DALEJ PLANU UNICESTWIENIA NARODU POLSKIEGO, który wykonują dla FASZYSTOWSKIEJ UE – tego samego ludobójczego planu, który przed nimi realizowali FASZYŚCI z PO?!

Teraz zastanówmy się:
Co widzimy w mediach GŁÓWNEGO ŚCIEKU informacyjnego – co w nich OBSERWUJEMY?! Czy widzimy tam prawdziwą sytuację, jaka ma miejsce w świecie? A skąd możemy mieć taką pewność? Kto nam tę sytuację PRZEDSTAWIA?

Może najpierw zacznijmy od tego, co w ogóle oznacza słowo „przedstawiać = przedstawienie”?

Czy słowo „PRZEDSTAWIENIE” nie oznacza mniej więcej tyle samo, co słowo: „TEATR”?!!

A więc wystarczy odpowiednio REŻYSEROWAĆ to nieustanne PRZEDSTAWIANIE nam SYTUACJI a następnie ten SPEKTAKL TEATRALNY POWTARZAĆ non-stop pod pozorem tych rzekomych „wiadomości/faktów/wydarzeń…itp”, aż SPOŁECZEŃSTWO UWIERZY, że TO JEST PRAWDA a wtedy – ZAKULISOWO – można robić, co się chce z naiwnym motłochem – „bydłem”, zapatrzonym w ten teatr, czyż nie tak?!!

Skąd możemy mieć PEWNOŚĆ, że nam ścierwo meNdia mówią prawdę, skoro OKŁAMUJĄ NAS już od czasów tzw. „okrągłego stolca”, który przecież TEŻ BYŁ WYREŻYSEROWANYM SPEKTAKLEM TEATRALNYM?!!

no więc:
Czy MOŻNA DALEJ tak NAIWNIE UFAĆ OSZUSTOM KTÓRZY przez tyle lat PUBLICZNIE UDOWADNIALI NAM WSZYSTKIM że są ZAWODOWYMI TEATRALNYMI OSZUSTAMI?!!!

TERAZ UWAGA!!!
CZY SŁYSZELIŚCIE JUŻ O UKŁADZIE Z DOROTHEENSTRASSE?!!

Jeśli nie, to posłuchajcie tego: https://www.youtube.com/watch?v=ze3kDqMHwyw

oraz zapoznajcie się z tym: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/23/uklad-z-dorothenstrasse1918/

… i ZAPAMIĘTAJMY, że mamy do czynienia z obŻYDliwymi LUDOBÓJCAMI – TCHÓRZLIWYMI SZCZURAMI, które to szczurzyska MIESZKAJĄ POMIĘDZY NAMI, ale PANICZNIE BOJĄ SIĘ DEKONSPIRACJI w obawie przed ROZDEPTANIEM ich na miazgę, bo jest ich NIEPORÓWNYWALNIE MNIEJ, więc nie mają z nami ŻADNYCH SZANS w OFICJALNYM, czyli w OTWARTYM STARCIU!
Dlatego uciekają się do PODSTĘPÓW, SPISKÓW, NIEUSTAJĄCYCH OSZUSTW oraz tego ciągłego ODGRYWANIA nam TEATRALNYCH RÓL, jakoby byli oni naszymi przyjaciółmi i że – rzekomo – pracują dla naszego dobra, czyli dla dobra Polski i Polaków!
Ukrywają przed nami PRAWDĘ o tym, co robią i kim są w rzeczywistości, tłumacząc to tzw. „bezpieczeństwem państwa”, więc może warto byłoby zacząć pytać te parszywe, faszystowskie gnidy, które państwo mają na myśli – o bezpieczeństwo którego państwa tak zabiegają?!

Takimi OSZUSTAMI są m.in: Kaczyński, Duda, Szydło, Petru, Schetyna… – wprost nie sposób ich wszystkich wymienić, więc…

Po prostu zastanówmy się, czy REALIZACJA NISZCZENIA NARODU POLSKIEGO (https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs) w sposób NIEDOSTRZEGALNY dla Polaków, przez tyle lat, byłaby w ogóle możliwa BEZ AGENTÓW którzy mieszkają pomiędzy nami, ale UKRYWAJĄ SWOJĄ PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ oraz prawdziwe CELE, jakie realizują w KONSPIRACJI przed nami?!

Oczywiście nie po to sobie stawiamy takie pytania, żeby się tym martwić, tylko po to, aby pewne sprawy sobie UŚWIADOMIĆ, bo naprawdę:
NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ ANI TEŻ CZEGOKOLWIEK OBAWIAĆ!
NAWET MOŻEMY TE SZCZURY ZAPEWNIĆ, że JEŚLI CHODZI O ICH CELE – TO TE BEZ WĄTPIENIA OSIĄGNĄ!
ICH CELE JUŻ NA NICH WSZYSTKICH WRĘCZ DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĄ !!

Pamiętajmy, że to są TCHÓRZLIWE SZCZURY, które POWIEDZĄ NAM KAŻDE KŁAMSTWO, aby RATOWAĆ SWOJE ZBRODNICZE DUPY, więc NIE PATRZMY NA TO co nam MÓWIĄ, tylko NA TO CO NAM CZYNIĄ, bo ZASZLI już TAK DALEKO w ich LUDOBÓJCZYCH ZAMIARACH wobec nas, że JUŻ NIE WYMIGAJĄ się od ODPOWIEDZIALNOŚCI TEKSTAMI TYPU: „nie wiedziałem/am co robię”!!!

POLACY! Nie łudźmy się NAIWNIE, że ta obŻYDliwa zaraza, która robi nam ten parchaty teatr, zrobi COKOLWIEK, co będzie służyło NARODOWI POLSKIEMU!

Najprościej możemy naszą sytuacje opisać w taki sposób:

Oto do naszego DOMU o nazwie „POLSKA” przybyła GRUPA TEATRALNA WĘDROWNYCH PRZYBŁĘDÓW, którzy nie posiadają własnego domu, więc ROZPEŁZŁA się ta DIABELSKA ZARAZA po całym świecie, i pokazuje WSZYSTKIM NARODOM (czyli także w sąsiednich domach) ten swój DIABELSKI TEATR pt: „obrona demokracji i praw człowieka”, który ma tyle z demokracją i prawami człowieka wspólnego, co świnia z orangutanem!

Wiadomo, że:
Świnia na drzewo nie wejdzie, bo świnia ma już taką „psychiczną budowę”, że potrafi tylko babrać się w tym CHLEWIE, który czyni WSZĘDZIE TAM, gdzie się pojawi. Dlatego naszą PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚCIĄ jest POKAZYWAĆ naszym rodakom ten CHLEW, który nam robią te WĘDROWNE TEATRALNE ŚWINIE, na naszej ŚWIĘTEJ ZIEMI, aby KAŻDY MÓGŁ DOSTRZEC zarówno te ŚWINIE jak i też obraz tego CHLEWA, który te ŚWINIE nam tutaj czynią, bo nie wszyscy Polacy to widzą, ponieważ wciąż są tacy pomiędzy nami, którzy są ZAFASCYNOWANI tym TEATREM, jaki nam fundują te świńskie przybłędy!!!

Mamy więc PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE w naszym domu: „POLSKA”, podczas którego wszyscy byliśmy zapatrzeni w to PRZEDSTAWIENIE o nawie „odzyskaliśmy wolność – jesteśmy wolni!”. Jednak co trzeźwiejsi z nas i bystrzejsi szybko zaczęli ZAUWAŻAĆ, że oto ZNIKAJĄ NASZE PORTFELE, bo „ktoś” w międzyczasie „plądruje nasze kieszenie”! Zaczynamy zauważać też, że OBRAZY też już ZNIKNĘŁY ze ścian, że ZNIKNĘŁY TAKŻE MEBLE i WYPOSAŻENIE NASZEGO DOMU, a i w międzyczasie to PRZEDSTAWIENIE nabrało takiego obrotu sprawy, że CZĘŚĆ WIDOWNI nawet EMIGROWAŁA bo już NIE MOGŁA NA TO PRZEDSTAWIENIE PATRZEĆ!
A teraz dowiadujemy się, że pojawiły się „kraty w oknach” i świnie próbują na różne sposoby pozbyć się nas – tych, których OKRADŁY! Widzimy też, że jednym ze sposób jest próba wrzucenia nam do środka „granatu demograficznego”, aby nas tym „granatem” wykończyć, bo wtedy świnie nie poniosą ODPOWIEDZIALNOŚCI za ten cały rabunek, jakiego się w naszym domu dopuściły, nie mówiąc o tym, że mają ochotę ten dom nam ukraść w całości i stać się jego prawowitymi właścicielami !

Wychodzi teraz na scenę jeden z tych obŻYDliwych wieprzów – aktorów, i próbuje zwrócić naszą uwagę na to, że on „zatrzyma ten granat”, bo chce zwrócić naszą uwagę na „jedno wejście”, przez które chcą nam ten „granat wrzucić”. Jednak temu wieprzowi tak naprawdę chodzi o to, żeby skupić naszą uwagę na tym jednym wejściu, bo wtedy nie zauważymy, jak „tylnym wejściem” (od Ukrainy) jest nam „wrzucany inny granat etniczny” – JUŻ UZBROJONY! Czyli ten szczur żydo-SS-ki próbuje nam wbić „nóż w plecy”, odgrywając przy tym rolę „dobroczyńcy”!!!

Ponadto to, co mówi Kaczyński, wcale nie oznacza, że islamiści nie trafiają do Polski, bo jak można wierzyć ŻYDOWSKIM KŁAMCOM, dla których KŁAMSTWO jest „powietrzem do oddychania”, bez którego te tchórzliwe szczurzyska wyzdychałyby?!!!

ŻydoSSki teatr na dzień dzisiejszy, to wykorzystywanie MARIONETEK poprzebieranych w szaty tzw. „WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI”, aby pokazać światu, że w Polsce „naprawdę musi źle się dziać”, jeśli tak „zacne persony” protestują przeciw planom tzw. „rządu”!
żydostwo umówiło się, że zrobi przedstawienie na cały świat, więc jedni muszą zadbać o POWODY do zaistnienia TEATRU, a drudzy ten TEATR ODEGRAJĄ Ażeby tę farsę bardziej UWIARYGODNIĆ „na zewnątrz”, to wciągnięto w to żałosne przedstawienie także tzw. „artystów” W końcu nie jest to trudne, bo pośród nich też aż roi się od Żydów: https://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8 – w ten sposób żydowski OKUPANT usiłuje „wzywać pomocy” ze strony żydowskich FASZYSTÓW oficjalnie działających jako UE, dla których w Polsce działali, realizując ich plany (patrz skąd napływa do nas to tzw. „prawo” i w jakich ilościach) a teraz działający w Polsce faszystowscy agenci czują, że im się pod dupą już zdrowo pali, bo WSZYSTKO WYCHODZI NA JAW!

Pamiętajmy, że to nie kto inny, jak FASZYŚCI z tzw. „KOMISJI JEWREJ-PEJS-KIEJ”, która jest organem NIEWYBIERALNYM, a więc NIEDEMOKRATYCZNYM, OŚMIELAJĄ się OCENIAĆ STAN DEMOKRACJI w NASZYCH KRAJACH! CO ZA NIKCZEMNOŚĆ?!!
ALE KTO IM w TEJ NIKCZEMNOŚCI POMAGA?!! KTO NIEUSTANNIE KOMBINUJE JAK PRZYGOTOWAĆ FASZYSTOM z KE „POWODY” DO ZAJMOWANIA SIĘ POLSKĄ?!! KTO TEN ŻYDOWSKI TEATR REŻYSERUJE i KTO W NIM TUTAJ GRA ?!!

O FASZYSTOWSKIM RODOWODZIE tej tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” mówi Niemiec Dr Matthias Rath w wielu wykładach dostępnych na YT, więc zacznijmy żyć ze ŚWIADOMOŚCIĄ, że UE to FASZYSTOWSKI TWÓR ale ten faszystowski twór nie może przecież istnieć BEZ FASZYSTÓW którzy go TWORZĄ, bo FASZYZM NIE MOŻE ISTNIEĆ BEZ FASZYSTÓW!

Musimy TAKŻE UŚWIADOMIĆ sobie, że:

1 – FASZYŚCI, którym nie udał się PODBÓJ EUROPY za pomocą WOJNY, wcale NIE ZREZYGNOWALI z TEGO PODBOJU i DOKONUJĄ GO NADAL tylko tzw. „METODAMI POKOJOWYMI” – stąd mamy ODPOWIEDŹ na pytanie SKĄD bierze się to takie BEZCZELNE NARZUCANIE NAM PRAW, WPIEPRZANIE SIĘ W NASZE SPRAWY WEWNĘTRZNE oraz BANDYCKIE PODPORZĄDKOWYWANIE KRAJÓW temu FASZYSTOWSKIEMU TWOROWI pod nazwą UE!!!

jednak:
2 – ABY FASZYŚCI MOGLI REALIZOWAĆ PLAN PODBOJU EUROPY metodami pokojowymi, to POTRZEBUJĄ w TYM CELU FASZYSTOWSKICH AGENTÓW działających w naszych krajach, którzy IM TO UMOŻLIWIAJĄ i to właśnie TE FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENCI FASZYZMU z MORDAMI PRZEPEŁNIONYMI „patriotyzmem” oraz „walką o praworządność i demokrację”, ROBIĄ NAM TEN TEATR!
Celem tego TEATRU jest to, żeby FASZYŚCI z UE przyszli z pomocą tym faszystowskim zasrańcom, którzy żyją pomiędzy nami na NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI i przez lata pracowali nad podbojem i niszczeniem Polski i Polaków.
Ci PiS-dnięciPO-srańcy wiedzą, co ich czeka, dlatego ze skóry wyłażą, aby doprowadzić do SPACYFIKOWANIA nas, bo w tym widzą dla siebie RATUNEK PRZED ROZLICZENIEM, jakie ICH CZEKA.
Widzą, że CAŁY NARÓD STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMY SWOJEJ SYTUACJI, a to oznacza dla nich KULĘ W ŁEB!

DLATEGO – NIE DAJMY SIĘ NA TEN ŻYDO-SS-KI TEATR NABIERAĆ !!!

TAK DZIAŁA WSPÓLNIE ta FASZYSTOWSKA czyli PiS-owsko-PO-wsko-KOD-owsko-NOWOCZESNA ZARAZA ŻYDOWSKA więc OTWÓRZMY OCZY POLACY na to co NAPRAWDĘ się tu dzieje i odrzućmy PRECZ ten żydowski TEATR!

KACZYŃSKI JEST ŻYDEM ale TO NIE MA ZNACZENIA KIM ON JEST! ZNACZENIE MA TO TYLKO TO CO TEN FASZYSTOWSKI OSZUST ŻYDOWSKI ROBI – JAKICH KŁAMSTW SIĘ DOPUSZCZA ABY NAS – POLAKÓW – OSZUKAĆ!!!

Jeśli nie wiesz, co oznacza określenie „demograficzny granat” lub „demograficzna bomba”, którą faszystowskie bestie żydowskie ZRZUCAJĄ NA EUROPĘ to POSŁUCHAJ TEGO, co – w „przypływie szczerości” – mówi pewien „składnik bomby demograficznej”, do Niemca: https://www.youtube.com/watch?v=owjS-B5mArI !

Nie zapominajmy, że te przybłędy najpierw chcą RÓWNOUPRAWNIENIA, potem PRZYWILEJÓW, a wtedy mają już wszystko, czego potrzebują, aby móc PRZEJĄC KONTROLĘ nad NAIWNYM NARODEM, który im na to POZWOLIŁ!
Tak właśnie my – POLACY – pozwoliliśmy ZARAZIE ŻYDOWSKIEJ na ROZPANOSZENIE SIĘ NA NASZEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI POLSKIEJ i TERAZ PONOSIMY KONSEKWENCJE GŁUPOTY NASZYCH PRZODKÓW!

ALE BEZ OBAW – BARDZO SZYBKO TĘ ZARAZĘ DIABELSKĄ SPROWADZIMY DO PARTERU i UCZYNIMY „PODNÓŻKIEM” POD NASZYMI POLSKIMI STOPAMI – TO ŻADEN PROBLEM!
MUSIMY TYLKO JAK NAJSZYBCIEJ PRZESTAĆ GRAĆ W TĘ GRĘ, którą NAM TA DIABELSKA ZARAZA NARZUCIŁA!

tzn:
Działanie, według zasad, jakie nam ta zaraza narzuciła, to jest jak gra w „trzy karty” z oszustami – nie wygrasz z nimi, bo nawet jak ci dadzą wygrać „jedną rundę” na podpuchę, a widać, jak ta zaraza teraz „rozkręciła się w zanęcaniu”, to i tak całą walkę przegrasz, jeśli pozwolisz sobie narzuć ich zasady gry!
Żeby te szczurzyska ROZWALIĆ RAZ NA ZAWSZE – trzeba IM NARZUCIĆ NASZE WŁASNE ZASADY GRY, bo NASZYCH ZASAD GRY ta szczurza zaraza NIE JEST W STANIE KONTROLOWAĆ.

Czyli mamy działać tak, jak jest nam to PODYKTOWANE w utworze „reszta nie ma znaczenia”: https://www.youtube.com/watch?v=xydwMqIhZ54 – „nigdy nie dbaj-my o to, co (nam) mówią, co robią (jaki teatr tworzą) ani też o to, jakie gry prowadzą (z nami) – liczy się ZAWSZE TYLKO TO, co PŁYNIE PROSTO z NASZYCH SERC i TYLKO TYM KIERUJEMY się w naszym życiu codziennym, bo CAŁA RESZTA NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA”!

Plan działania jest naprawdę PROSTY, lecz jego trudnością jest PRZESTAWIENIE naszego UMYSŁU ZBIOROWEGO na ODRZUCENIE WSZYSTKIEGO, co nam narzuciła obŻYDliwość i rozpoczęcie działania „po swojemu”, czyli w sposób, który całkowicie WYMYKA się spod kontroli tej diabelskiej zarazy.

Zwróćmy uwagę, że szukaliśmy rozwiązań wyłącznie w sposobie myślenia, jaki został nam narzucony, jakby sądząc, że inaczej działać nie można. A przecież to wszystko, co zostało nam narzucone, to z definicji nie może działać na naszą korzyść, bo nie po to tworzy się system zniewolenia ludzkości, żeby potem pozwolić niewolnikom na ich wyzwolenie się!
To oznaczać musi, że sposoby zmiany naszej sytuacji za pomocą tzw. „demokratycznych wyborów”, muszą być TYLKO FARSĄ – takim dobrze wyreżyserowanym TEATREM, którego zadaniem jest dać niewolnikom ILUZJĘ decydowania o swoim losie.

Dlatego mówi się, że gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić, to by ich zabroniono. Mówi się także, że trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Tak właśnie nas DYMALI przez… szkoda gadać.
Więc skończmy z naiwnością i zacznijmy działać w sposób, który jest POZA ICH KONTROLĄ, bo wszelkiej maści wybory jakie były nam dotąd znane – niestety – są pod ich kontrolą.

Ale są sposoby, które WYMYKAJĄ SIĘ SPOD KONTROLI TYM PSYCHICZNIE CHORYM, LUDOBÓJCZYM BESTIOM…

Opublikowano za: https://www.monitor-polski.pl/list-do-aktywistki-ruchu-pro-imigranckiego-rozsadny-humanitaryzm/#more-13904

PS od redakcji KIP: Odnośnie kwestii, że Polacy powinni być wdzięczni m.in. Iranowi za przyjęcie w 1942 Armii Andersa wraz z rodzinami, to musimy dać istotne sprostowanie tego kłamstwa historycznego, za książką Albina Siwaka pt. “W żołnierskim drelichu Narodowego Polskiego Wojska w nadziei na sprawiedliwy ustrój i szacunek dla wiary przodków” na stronie 171 ( na podstawie odtajnionych dokumentów rosyjskich):

” Ale był tez inny ważny argument, dlaczego Wanda Wasilewska i jej tzw. patrioci polscy popierali wyprowadzenie wojsk Andersa. Z dokumentu jasno wynika, że zainteresowani byli również Beria i Kaganowicz. Dwaj najważniejsi ludzie w ZSRR. Kto wie czy nie ważniejsi od Stalina ? Im zależało tak jak Wandzie, na tym samym. Ale jeszcze bardziej, że zgoda na wyprowadzenie wojsk jasno określała, ilu żołnierzy i oficerów Związek Radziecki wypuści. Nie tak, że zebrała się armia i może opuścić ZSRR. I tu dokonano kosztem narodu polskiego wielkiego oszustwa, bo do Moskwy, jak i punktów rekrutacji zjeżdżali Polacy z całego ZSRR. A Wanda i jej towarzysze oraz Kaganowicz, trzymali na tę okazję 48 000 Żydów. Były to całe rodziny. Często w rodzinie było po 6-8 dzieci, a liczyły się głowy. Żydzi mający wpływ na Stalina, a szczególnie Beria i Kaganowicz, uzyskali co prawda, że z tą armią Andersa pójdą Żydzi jako  oficerowie i żołnierze, ale nie ich żony i i dzieci. W rezultacie zamiast prawie 50.000 Polaków, tych co zjechali na punkty poboru do tej armii gen. Andersa, nie mogło być wcielonych do wojska. (…)

Wiedział generał Anders, że Polacy nie dostali się do tej jego armii. Nawet nie spytał strony radzieckiej, co wy teraz z nimi zrobicie. Na tym to jednak nie koniec.

Z dokumentu wynika, że transporty kolejowe dowożą generałowi Andersowi ponad 60.000 ludzi tuz przed przekroczeniem ZSRR. I tą sprawę też znał dobrze, gdyż uwzględniano ją w Moskwie w jego obecności. Na tą sprawę też dał zgodę. Na granicy państwa ZSRR na ostatniej stacji kolejowej czekało już te 60.000, ale również Żydów. Anders jak wynika z dokumentów, wyprowadzając polskie wojsko z ZSRR dał wolną rękę Stalinowi do rozwiązania spraw polskich bez oglądania się na rząd londyński.”

Comments

 1. Bardzo rzeczowa i trafna wypowiedź

  http://www.brytol.com

 2. fiesta says:

  Zgodnie z zydowskim scenariuszem, kraje Europy maja byc zamienione w skupiska multi-kulti i zydostwo polozylo szczegolny nacisk na zwalczanie panstw narodowych, takich m.inn. jak Polska.
  O wprowadzaniu zydowskiego scenariusza multi-kulti w zycie poinformowala zagorzala zwolenniczka multi-kulti i zydowska aktywistka B.Spectre z organizacji Paideia ze Szwecji – patrz strona:
  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

  O robocie wywrotowej parchatego zydostwa mowi dr D.Duke – patrz strona:
  https://www.youtube.com/watch?v=OJ9n0hibSS4

Wypowiedz się