Veterans Today: Technologia Keshe powinna być dostępna ogólnie już w przyszłym roku

Keshe - samochód bez kół

Veterans Today jest amerykańskim portalem mediów alternatywnych, który czytany jest przez miliony ludzi. Został założony i odzwierciedla poglądy emerytowanych oficerów wywiadu, głównie wojskowego, w tym wysokiej klasy analityków. Ta grupa stoi w zdecydowanej i umacniającej się poparciem armii USA, opozycji wobec  globalistów rządzących nie tylko USA, ale całym Zachodem. Veterans Today ujawnili m.in., że ISIL, Al.-Kaida i wiele innych grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie zostały stworzone przez USA i Izrael przy pomocy krajów Europy Zachodniej i Zatoki Perskiej oraz Turcji. Wywiad zamieszczony na tym portalu o technologiach Keshe odkrywa skrawków tajemnicy tych technologii przez ludzi, którzy wiedzą co piszą.

Redakcja KIP

Mimo, że przepowiednie na 2016 są nieciekawe, co gorzej – mają poparcie w faktach, na Święta i Nowy Rok potrzeba nam odrobinę optymizmu. Nie tylko odrobinę, daje nam to co się dzieje w związku z działalnością Fundacji Keshe. Mainstreamowa cisza, czy wręcz totalna blokada przez syjonistyczne media na ten temat, jest znacząca – świadczy o tym, jak niewygodny jest to temat dla judeosatanistów i podległe im marionetki.

Tematem zaczynają się jednak interesować znaczące media alternatywne w USA. Portal Veterans Today jest czytany przez miliony ludzi. W audycji Revolution Radio z 9 grudnia 2015 dziennikarze portalu Veterans Today Mike Harris wraz z Alexem Powersem przeprowadzili rozmowę przez Skype z Brettem, producentem programu, który został wysłany na misję do Włoch, gdzie miał okazję zapoznać się z technologią Fundacji Keshe. Brett potwierdził, że technologia nie jest fikcją. Oto przybliżone tłumaczenie fragmentów audycji.

Brett: Widziałem systemy grawitacyjne, gdzie waga obiektów była zmniejszana lub zwiększana, systemy do produkcji energii, szereg różnych nanotechnologii do użycia w samochodach, które dzięki temu mogą latać, urządzenia do blokowania komunikacji (…) coś jak te co Rosjanie użyli z dwóch samolotów by zablokować na niszczycielu amerykańskim USS Donald Cook na Morzu Czarnym. System ten używa pole grawitacyjne w pewnej przestrzeni przez co zablokowane jest jakiekolwiek inne pole w tym rejonie.

Harris: Nie tylko blokuje, ale także sprawia, że cała elektronika siada. Jest jednak różnica pomiędzy bombą EMP (elektromagnetyczną), która niszczy całą elektronikę, natomiast tu elektronika przestaje działać tylko w momencie działania systemu, po czym wszystko wraca do normy.

Brett: Może to działać na różne sposoby, może zablokować tylko komunikację albo też przestają działać urządzenia elektryczne, gdyż elektrony są absorbowane przez system. Można też tak ustawić system, że zmieni strukturę połączeń i w ten sposób całkowicie zniszczy obwody.

Harris: Około roku temu rozmawiałem z Keshe i obiecałem sobie, że zrobię wszystko co w mojej mocy by ta technologia przestała być blokowane i trafiła do ludzi. Chodzi o wolną energię i napęd antygrawitacyjny. Wiemy, że tajny rząd dysponuje tą technologią, ale blokują ją dla reszty ludzkości. Dlatego wysłaliśmy Bretta z misją by zebrał wszystkie informacje na jej temat, by cała planeta miała możliwość jej wykorzystania.

Brett: Mam nadzieję, że w przyszłości każdy będzie miał dostęp do wolnej energii, będzie mógł podróżować gdzie chce oraz będzie mógł żyć nie chorując i nie umierając.

Harris: Nawet tak niewielkie usprawnienie jak system redukcji masy spowoduje, że niewielkie urządzenie napędowe umożliwi szybką podróż.

Brett: Widzieliśmy urządzenia, które powodują, że samochody całkowicie tracą masę, dzięki czemu można je napędzać nawet małą bateryjką.

Harris: Ale przecież można zastosować to w wielkich i ciężkich turbinach elektrycznych, które np. zasilają całe miasta i może to być bardzo proste i skuteczne.

Brett: Ich systemy do produkcji energii już są bardzo małe i nigdy się nie wyczerpują. Możesz je ustawić zależnie od swoich potrzeb – waty, kilowaty, megawaty, ile chcesz.

Powers: Co Keshe zamierza z tym zrobić?

Brett: Byłem na spotkaniach, gdzie ludzie dzwonili z całego świata, nie będę podawał szczegółów, ale są kraje, które już przystąpiły do produkcji tych urządzeń. Już niedługo będą one dostępne w sprzedaży komercyjnej. Np. Chińczycy i Japończycy robią takie systemy, to wszystko co mogę powiedzieć.

Harris: Gdzie można te systemy zastosować.

Brett: Gdziekolwiek – tam gdzie wykorzystywana jest elektryczność, do napędu itp. Cała sieć elektryczna w domu staje się elektrownią, będziesz mógł podłączać cokolwiek za darmo. Domy będą mogły być odłączane od sieci ogólnej.

Harris: Jak długo trzeba będzie na to czekać aż się staną powszechne – rok, dwa?

Brett: Jeśli nie będzie blokady, to sądzę, że w ciągu roku. Wiele rzeczy będzie dostępnych już w przyszłym roku, jeśli oczywiście nie zostanie to zablokowane.

Harris: Kto będzie to blokował?

Brett: Źli ludzie oczywiście – syjoniści, Belgowie… Keshego próbowano już zabić kilka razy i prowadzone jest w związku z tym dochodzenie. Próbowano go otruć arszenikiem, żonę zatruto beladonną, użyto na nim też inteligentnego pyłu (smart dust), który się aktywuje mikrofalami do zabicia. Pokryto nim jego samochód, takie coś jak się dostanie do organizmu, to pozostaje w nim od 6-12 miesięcy, a nawet dłużej. Jest nieszkodliwy do momentu gdy aktywują go mikrofale o odpowiedniej częstotliwości. Inicjuje to reakcję pyłu z ciałem, co może zabić. Co najpierw się dzieje, to człowiek wariuje. Jest to niewykrywalne, gdy tylko nie ma odpowiednich mikrofal.

Nicola Tesla - nowy paradygmat

Harris: Porozmawiajmy o systemach transportu, czy dotyczy to poruszania się na powierzchni, czy też lotów? Jeśli tak to jakich lotów – okołoplanetarnych, czy też międzygwiezdnych? Jakie są tu ograniczenia?

Brett: Można podróżować bardzo łatwo po całym Wszechświecie, ale społeczeństwo nie jest do tego jeszcze przygotowane, tak więc ograniczy się prawdopodobnie podróżowanie do powierzchni Ziemi. Muszą zajść zmiany w prawie międzynarodowym, gdyż inaczej może dojść do sytuacji, że miliony Afrykańczyków pojawią się w swoich statkach nad Waszyngtonem czy gdziekolwiek, co spowoduje zamęt.

Powers: Co w tym złego Brett? To będzie problem dla rządu nie dla nas.

Harris: Czy Rosjanie to już mają? Mieliśmy już dowody na to, że mają podobną technologię. Ludzie muszą zrozumieć, że ten typ niszczyciela (jak USS Donald Cook) jest perełką amerykańskiej armii. Jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy elektroniczne, może koordynować jednostki w całej grupie bitewnej. A Rosjanie go łatwością wyłączyli. (Zob: What frightened the USS Donald Cook so much in the Black Sea?)

Brett: Nie wiem czy Rosjanie już to mają, ale mogę ci powiedzieć, że Putin zna osobiście Keshe, to wszystko co mogę powiedzieć.

Harris: Cha, cha, cha… No to w takim razie powiedz nam coś o technologii medycznej. Czego tu możemy oczekiwać?

Brett: Jest to coś co będzie już prawdopodobnie dostępne na początku przyszłego roku. Znalazły się korporacje, które to finansują, są też finanse bezpośrednio z rządu. Są urządzenia do redukcji bólu. Przykładasz tam gdzie masz bóle, nawet wielogodzinne, po przyłożeniu ustępują, jakby ich nigdy nie było. Są też systemy do regeneracji organizmu, np. ludziom odrastają palce. Udało im się też wyleczyć paraliż, niektóre typy chorób psychicznych też są wyleczalne.

Harris: Co z odmładzaniem? Ja mam np. 60 lat, czy mogę się odmłodzić do do 20-25 lat? Było by to fajne.

Brett: Możesz wrócić do optymalnego stanu zdrowia. Starzejemy się, bo plazma z organizmu ucieka, aż do momentu gdy jest jej tak mało, że umierasz. Tą technologią można uzupełnić straty, tak więc może to przedłużyć życie, może nie na wieczne, ale do kilku tysięcy lat.

• Za: https://www.youtube.com/watch?v=Xy36OYy4F9I&feature=youtu.be

http://www.monitor-polski.pl/veterans-today-technologia-keshe-powinna-byc-dostepna-ogolnie-juz-w-przyszlym-roku/#more-11982

PS.

Ewa

Nie w temacie.
Może kogoś zainteresuje i ma ochotę zabawić się w małego majsterkowicza
Pojawiły się w internecie wszystkie patenty Nikola Tesli:
http://www.ancient-code.com/wp-content/uploads/2016/08/TeslaCompletePatentList.pdf
wygląda na to, że ujawnienie się rozkręca,
pozdrawiam

Wypowiedz się