Kto zaplanował, finansował, reżyserował: wojny i obecny exodus do Europy

Islamizacja

Viktor Orban: „Tak powstała najdziwaczniejsza koalicja w dziejach świata: koalicja przemytników ludzi, aktywistów obrony praw człowieka i głównych europejskich polityków. Powstała, by w sposób zaprogramowany sprowadzić tu miliony imigrantów” (oklaski).

Imigranci pod osłonowo-marketingową   „przykrywką” uchodźców ( stanowią zdecydowaną mniejszość  ) zawierają wielu ukrytych, przeszkolonych bojowników z ISIS, Al-Kaidy i innych bandyckich organizacji. Ci przemycani bojownicy są w różnym stopniu zaprogramowani  za pomocą zaawansowanych  metod kontroli umysłu ( mind control ), na maszyny do zabijania, z czego sobie większość z nich, nawet nie zdaje sprawy. Ale są to jedynie narzędzia sterowane zdalnie i mają one za zadanie odwrócenie uwagi, od tych którzy ich zaprogramowali,  sterują, logistycznie organizują i finansują. Tę grupę należy doliczyć jako czwartą do wymienionych przez Viktora Orbana. Cała operacja została zaplanowana, jest finansowana i organizowana przez piatą grupę – globalnych banksterów pod „przykrywką” państw Zachodu i Bliskiego Wschodu.

Wymienione pięć  grup, to są prawdziwi wrogowie społeczeństw Zachodu. Ich celem jest skłócenie wyznawców religii islamu z wyznawcami chrześcijaństwa i doprowadzenie do globalnej wojny. Wahabizm/salafizm jest najważniejszym odłamem fanatycznego islamu.  Razem te fundamentalistyczne sekty wojny, stanowią niewielki odsetek wyznawców religii muzułmańskiej. Propaganda globalnych mendiów,  przy udziale aktywistów „obrony praw człowieka” i będących w zmowie polityków wielu krajów Europy, a zwłaszcza UE, próbują stwarzać sytuacje i  aranżować incydenty  między wyznawcami tych religii, aby wytworzyć przekonanie u Europejczyków, najczęściej chrześcijan, że cały świat  muzułmański  jest  zły, wręcz zbrodniczy. I bardzo wielu ludzi nie dostrzega, że ci zdrajcy własnych narodów, ukrywający się pod altruistycznymi „maskami”, są prawdziwymi wrogami społeczeństw Zachodu. Problemem jest, jak szybko mieszkańcy Europy, rozleniwieni dobrobytem i zaprogramowani “kulturą ” nihilizmu, zorientują się, kto jest ich faktycznym wrogiem, a kto jedynie narzędziem ? Czy nóż jest winny, którym morduje się człowieka ? Czy właściciel ręki która trzyma nóż ?

Redakcja KIP

 Islamizacja 2

Kto finansuje uchodźców?

Amerykański publicysta Wayne Madsen pisze, że kryzys uchodźczy i destabilizację Europy zaplanował i finansuje Soros oraz CIA.

Tak jak ciemne siły amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej i wielomiliardowej sieci pozarządowych organizacji George Sorosa zdestabilizowały Środkowy Wschód i północną Afrykę wywołując „arabską wiosnę” za pośrednictwem instytucji społecznych, tak samo te ponure siły otworzyły nowy rozdział w księdze globalizmu organizując masowy najazd uchodźców i ekonomicznych emigrantów ze Środkowego Wschodu, Azji i Afryki do Europy.

W marcu 2011 r. libijski przywódca Muammar Kaddafí przepowiedział los Europy jeżeli jego kraj zostanie zniszczony przez Zachód. W rozmowie z „France 24“ Kaddafí powiedział: „Są miliony czarnych, którzy przyjdą do Śródziemnomorza, aby przedostać się do Francji i Włoch, a Libia tych krajów strzeże.”

Syn Kaddafiego – Saif al Islam Kaddafí, skazany na śmierć przez radykalny reżim islamski rządzący obecnie w Trypolisie, odniósł się do słów swego ojca w rozmowie z tą samą stacją: „Libia może zostać Somalią Afryki Północnej wobec Śródziemnomorza. Zobaczycie piratów na Sycylii, Krecie i Lampedusie. Zobaczycie miliony nielegalnych imigrantów. Terror będzie tuż za drzwiami.” Jak pokazują obecne wydarzenia, Saif odgadł to bardzo  trafnie.

 Faktycznie, w Europie terror dosłownie stoi za drzwiami. Ocenia się, że z braku zewnętrznych i wewnętrznych granicznych kontroli Schengen i UE skorzystało ponad 400 radykalnych dżihadystów. Wielu młodych „imigrantów” ma iPhony, karty bankowe, kilka paszportów i dużo gotówki, co nie jest czymś czego się oczekuje po prawdziwych uciekinierach wojennych.

 Nie dość, że Europę południową zalali czarni Afrykanie podejmując ryzykowną podróż przez morze z północnej Afryki, a zwłaszcza z Libii, ale do serca Europy wali wodą i lądem fala uciekinierów syryjskich, powstała w dużej mierze w wyniku popierania przez Zachód opozycji syryjskiej i obalenia w Libii Kaddafiego, co miało wpływ na wojnę „domową” w Syrii.

 Soros, będący jedynie niewiele znaczącą figurką najbogatszej bankierskiej rodziny Rothschildów zachodniej Europy, umożliwił ten masowy najazd uciekinierów wojennych i ekonomicznych z Syrii, Iraku, północnej i subsaharyjskiej Afryki, Afganistanu, Pakistanu, Bangladeszu, Birmy, Srí Lanki i innych krajów trzeciego świata.

Islamizacja 5

W wyniku jego planu następują przemiany państw. Soros najpierw zniszczył Socjalistyczną Federalną Republikę Jugosławii przy aktywnej pomocy UE i NATO. Siedem niezawisłych republik tworzących wcześniej Jugosławię, teraz służy jako główny korytarz przepływu dla dziesiątek tysięcy obecnie, a w przyszłości – dla setek tysięcy nieeuropejskich imigrantów. Grecji, która cierpi wskutek gospodarczego ataku sępów z Europejskiego Banku Centralnego i prywatnych bankierów na czele z Sorosem i jego panami – Rothschildami, będzie ciężko poradzić sobie w masowym przepływem migrantów.

Macedonia, która dopiero dochodzi do siebie po nieudanej próbie kolorowej rewolucji w stylu ukraińskim, zarządzonej przez neokonserwatystów z rządu Obamy, jak Victoria Nuland – specjalna przedstawicielka amerykańskiego Sekretarza Stanu  ds. europejskich i euroazjatyckich, nie była zdolna przeciwstawić się masowej inwazji uciekinierów z Grecji. Wielu z nich, przekroczywszy praktycznie niestrzeżoną granicę grecko-macedońską, przeszło do Serbii, a stamtąd starali się znaleźć jakąkolwiek drogę do Austrii i Niemiec. W Budapeszcie zalali dworzec centralny Keleti wymuszając jego zamknięcie dla innych podróżujących.

Muzułmanów przybyłych do Monachium irytował widok pijących piwo Niemców i obcokrajowców na ulicach w ramach obchodów „Oktoberfest“. Na tym tle kilkakrotnie doszło do ostrych spięć. Monachijscy radni orzekli, że mają możliwość przyjęcia tylko 1000 uciekinierów dziennie, podczas gdy przybywa tam przynajmniej 15 000 dziennie, a 90% z nich nie jest rejestrowana i znika nie wiadomo gdzie. W miastach Europy nowi przybysze śpią w parkach i na chodnikach zagrażając zdrowiu mieszkańcom, a to dlatego, że ich kał i mocz zalega ulice, a smród przenika ściany domów zanim wpadnie do kanałów.

Sytuację zaostrza mylenie przez syryjskich uciekinierów grzybów trujących z jadalnymi, które rosną we wschodniej części Śródziemnomorza. Mimo, iż rozdawano im ulotki ostrzegające po arabsku i kurdyjsku, jedli oni grzyby trujące co kończyło się niekontrolowanymi wymiotami i biegunkami, a co stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego. Jest tylko kwestią czasu, jak ludzkie odchody staną się przyczyną tryumfalnego powrotu do Europy epidemii cholery i tyfusu, nieznanych od ubiegłego stulecia.

Islamizacja 3Niemiecka kanclerz Angela Merkel, przewodniczący Rady Europy – Donald Tusk oraz przewodniczący Komisji Europejskiej – Jean-Claude Juncker, ponoszą główną odpowiedzialność za napływ ponad miliona politycznych i ekonomicznych imigrantów. Merkel nawet nie ukrywała chęci przyłączenia ich do niemieckich gastarbeiterów. Tyle, że niemieccy gastarbeiterzy, którzy przybyli w ciągu minionych dziesięcioleci, nie uważają się tam za „gości”, ale za obywateli. Poza tym Tusk i Juncker, pochodzący z małego Luksemburga, grozili karami państwom nie należącym do UE jak Szwajcaria, Liechtenstein, Islandia i Norwegia, jeżeli nie przyjmą, narzuconego im przez brukselskich eurokratów, limitu uciekinierów. Tusk żądał, by kraje UE otworzyły przed imigrantami swoje granice i zasoby, ale jego rodzinna Polska wzbrania się przyjąć więcej niż kilkaset osób. Polskę poparły Czechy, Słowacja i Słowenia.

Xavier Bettel, który zastąpił Junckera na stołku premiera Luksemburga, a który jest pierwszym przywódcą europejskim żyjącym w związku homosiowym, przywitał setki uciekinierów. Bettel nie wierzy w Europę z granicami i podobnie jak Merkel, Juncker i Tusk, jest bohaterem dla finansowanych przez Sorosa NGO mających uczynić z Europy królika doświadczalnego śmiertelnego eksperymentu inżynierii społecznej. Wielu Luksemburczyków szuka kogoś takiego jak Marine Le Pen we Francji, kto przeciwstawiłby się temu szaleństwu, zagrażającemu istnieniu Luksemburga.

Państwa szkolące dżihadystów z Syrii i Iraku, tj. Arabia Saudyjska, Katar. Zjednoczone Emiraty Arabskie i Kuwejt, nie uznały za stosowne przyjąć uciekinierów. Arabia Saudyjska miała czelność zaproponować Niemcom wybudowanie 200 meczetów, w których będzie głoszona wyłącznie wahabicka wersja islamu.

Są też dowody, że Turcja zachęcała uciekinierów z Syrii do masowego exodusu na małych statkach do Grecji, swojego odwiecznego wroga. Gambit ten doprowadził do śmierci wielu kobiet i dzieci, co posłużyło do grania na uczuciach Europejczyków, którzy zaprosili tysiące imigrantów do swoich socjalnych rajów. Turcja także rozdawała podręczniki informujące dokąd iść po zasiłki socjalne i pomoc po przybyciu do Niemiec.

Tak samo jak w przypadku udziału Sorosa i CIA w kolorowych rewolucjach w krajach arabskich i na Ukrainie, tak i obecnie uciekinierzy dostawali na bieżąco informacje na Twitterze, mówiące im, gdzie wzmocniono graniczne kontrole i jak je ominąć. Ten „zewnętrzny” kierunek prowadził imigrantów przez Grecję, Macedonię i Kosowo do Chorwacji i Słowenii i dalej do Austrii i Niemiec unikając wrogich Węgrów i Serbów. Doszło nawet do starć granicznych między policją chorwacką doprowadzającą pociąg pełen imigrantów do granicy z Węgrami, a węgierską strażą graniczną.

Islamizacja 4

Bez względu na to, czy to polityka neokonserwatywna czy liberalna doprowadziła Europę do największego kryzysu imigracyjnego po II wojnie światowej, korzeniami działań politycznych sięga finansowanych przez Georga Sorosa grup CIA rozsianych po całej Europie i Stanach. Jest tylko kwestią czasu, gdy ich rola zostanie ujawniona.

A gdy Europejczycy się przebudzą, zobaczą, że Rosja na zarazę uchodźczą się uodporniła tym, że nie paktowała z UE i jej gierkami i rojeniami. Gdy nowi przybysze spowodują, że ulice Tallina, Rygi, Wilna, Helsinek i Sztokholmu zalewać będą fale odchodów, wymiocin i moczu, Rosja uniknąwszy tego kryzysu będzie postrzegana jako ten, kto umiał się obronić.

 Artykuł Wayne Madsena pt. „Soros / CIA Plan to Destabilize Europe” ukazał się na stronie  Strategic Culture Foundation 13.10.2015. 

KOMENTARZE

  • Dałem 5*

Światowy terroryzm – to zawsze ci sami

Rzeczpospolita 19.10.2015 21:03:19

@Autor

Przeanalizowałem temat emigrantów i okazało się że ten temat to tylko skutek postępowania hegemona .Warto poszukać przyczyn, a wtedy wszystko staje się jasne . Ktoś stara się rozwalić Europę i doskonale im to wychodzi .

Repsol 19.10.2015 22:19:32

Rola Sorosa

Soros nigdy nie robi tajemnicy ze swojej działalności. Nawet na terenie Polski, gdzie cały PiS należy do Fundacji Batorego. Inwazje na Europe Soros zapowiada od dawna. Wystarczy oglądnąć parę z nim wywiadów.  Przecież on niczego nie ukrywa. Soros też opłacał działalność Solidarności. Teraz opłaca kampanie wyborcza Hitlery Clinton. Soros z duma oświadczył światu, ze zakupił maszynki do liczenia głosów.
Ale przemysł uchodźczy to też i nieprawdopodobny biznes, i podobnie jak handel bronią, narkotykami, organami ludzkimi, prywatne więzienia i obozy uchodźcze są kopalnią złota międzynarodowej mafii.
Nie ma to absolutnie nic wspólnego z religią, czy histerią terrorystyczną, której zabrakło definicji.
Mamy usprawiedliwiać mordowanie Palestyńczyków i dokąd ostatni Palestyńczyk nie zniknie z powierzchni ziemi będziemy pyskować na islam.
Czy przyjdzie nam się kiedyś wstydzić za to, co teraz wyprawiamy i pozwalamy żeby się wyprawiało?
Słowianofile na ten przykład nie chcą słyszeć o tym jak Słowianie wytępili całe plemiona słowiańskie.
Polska jeszcze długo nie będzie dyskutować losów Witosa, ani Leppera.
A teraz mamy mieć inwazje islamu w Polsce..
A mamy już, jeszcze bardziej wrogą inwazję ukrów. Ale to Słowianie.
No i te elity w polskich władzach. No, może nie Słowianie, ale przynajmniej nie muzułmanie.
Jakoś mi się puzle (puzzles) nie chcą poskładać do kupy.
Dopiero jak poczytam Sorosa… świat staje się bardziej przejrzysty:

http://trybeus.neon24.pl/post/125924,to-george-soros-finansuje-inwazje-islamska-na-europe

Tiamat 20.10.2015 05:18:38

Islamizacja 6

Oj tam, oj tam z tymi epidemiami.

Przecież jesteśmy szczepieni. I to nawet przymusowo! To jak nam mają grozić epidemie? Czyżby ktoś wiedział, że szczepionki są nie bardzo skuteczne?;)  Proszę wybaczyć offtop. Cała ta sprawa z uchodźcami to jedna wielka intryga i jeden ogromny przekręt.

bez kropki 20.10.2015 08:29:31

@Tiamat 05:18:38

//Mamy usprawiedliwiać mordowanie Palestyńczyków i dokąd ostatni Palestyńczyk nie zniknie z powierzchni ziemi, będziemy pyskować na islam.//
Poruszyła Pani najważniejszy, moim zdaniem, aspekt sprawy uchodźczej. To jest ich główne zadanie: rozpalić jeszcze bardziej nienawiść Europy i całego Zachodu do islamu, tak aby bezkarny holokaust Palestyńczyków wydawał się zachowaniem moralnie prawidłowym i nie budził tylu sprzeciwów co obecnie.
A w ogóle na tym samym tle, łatwiej zrozumieć demontaż Jugosławii i prześladowanie Serbów przez Zachód. Już wtedy budowano trasę dla muzułmańskiej fali migracyjnej przez Kosovo, Albanię i Bośnię, może nawet Vojvodinę (tego jeszcze nie zdążyli oderwać) aż do bram Schengen, które teraz Węgrzy zamykają. I już wtedy Niemcy (Genscher) współpracowali w tym demontażu z USraelem. Był to czas intifady i chodziło wtedy o to, by Zachód i jego „opinia publiczna” miały miejsce i okazję do okazania solidarności z muzułmanami, ale po innej stronie mapy niż Palestyna.

Bogusław Jeznach 20.10.2015 10:52:55

@bez kropki 08:29:31

Każdą partię szachów zaczyna się pionkami…

Bogusław Jeznach 20.10.2015 12:05:17

Opublikowano za: http://jeznach.neon24.pl/post/126740,kto-finansuje-uchodzcow

Kto powodował i reżyserował wojny  i exodus do Europy

Piotr Bein

3 listopada 2015 at 07:55

Julian jeszcze nie wie, co to ISIS https://piotrbein.wordpress.com/2015/11/02/pl-mus-znac-zydlacki-spisek-pn-isis/,
kto reżyserował i dyrygował wojnami w Afryce i na Bliskim Wsch., albo że jewrounia, element globalnego kompleksu waadzy pigmejskiej, dołożyła się do tychże wojen, co niby naprodukowały miglanców „same przez się”?

Pigmeje planują mnogo celów na raz:
– powiększanie Wielkiego Izraela,
– postęp ku Jew World Order,
– wzajemne wybijanie się gojów — chrześcijańskich w wojnach z islamskimi, noworuskich w wojnie z ukraińskimi,
– handel bronią i organami gojów rannych w żydo-wojnach,
– lichwiarskie pożyczki na odbudowę zgliszczy po wojnach,
– generowanie milionów uchodźców do wysyłania do USA i Europy Zachodniej, celem niszczenia Cywilizacji Białych

Żydłackie centra planowania wojen, rewolucji itp. destabilizacji od lat stosują matematyczne symulacje zachowań społecznych w rozmaitych środowiskach, w tym w świecie islamu. Tak wykorzystali np. niezadowoloną masę młodych do Wiosny Arabskiej. Od tego 1 krok do zorganizowanej, spiskowej inwazji miglanców:

– rozpuścić poprzez pejsbóki (wykorzystane w Wiośnie Arabskiej) wici o mamonie za nieróbstwo w Niemczech i Szwecji,

– obozy „uchodźców” w żydo-Turcji i okolicach, otwarte dla wypasionych byków z najlepszymi komórkami, w markowym odzieniu… z Afganistanu, Iraku, Pakistanu… (jak na lekarstwo z Syrii, bo walczą za ojczyznę, a jak nie walczą, to ss…yny);

– otwarta droga dla Afryki przez Libię (m.in. po to zgładzili Kadafiego), chroniona przez żydo-ISIS i marynarki NATO na M. Śródziemnym,

– „kieszonkowe” 10 tys. euro na fałszywy paszport i podróż,

– zapewnienie miglancom infrastruktury przewozowej i wsporczej,

– usłużne dziwki pigmejskie jak Merkel i Kopaczka,

– nacisk żydłacki poprzez struktury jewrounii na biurokurwy do przyjmowania z otwartymi ramionami,

– finansowanie lewaków w orędowaniu za przyjmowaniem miglanców…

Julian podejrzewa spisek z inwazją miglanców.

Zamiast wchłaniać miliony miglanców — nieroby, drenaż budżetu, zarzewie niepokojów, destabilizacji i upadku cywilizacji zachodniej — Europie wyszłoby taniej, finansowo i w kosztach społecznych:
1) dać na obozy dla uchodźców (ale nie miglanców!!!) na Bliskim Wsch. w strefach żydo-wojen (powinno być wymagane od każdego państwa popierającego wojnę),
2) przeznaczyć ułamek środków wymaganych dla miglanców-nierobów żyjących za 2 tys. euro/mies. + zasiłki na dzieci, na odbudowę zniszczeń, by uchodźcy mogli wracać do domu. Jeden miesiąc nalotów Rosji w Syrii pozwolił 800 tys. Syryjczykóm wracać do domu!

W braku podobnej polityki widać, że inwazja jest spiskiem: żydo-wojny na koszt gojów, miglance z tych wojen też na ich koszt i zgubę.

Przy takiej zdolności rozpoznawania problemów, nie dziwota, że Rose z ICPPC nie zdołali nic zrobić przeciw GMOnsanto w Polin (ukłony dla Watykanki LOL). Obok Portugalii, Polin jest w jewrounii przyczółkiem paszowo-uprawnym „wycofanego” GMOnsanto. Hańba dla Polaków! Tak to Europę zaleje GMO ze wschodu (Polin) i zachodu (Portugalia) przez samorozsiewanie się roślin GMO.

Od lat próbowałem wytłumaczyć Julianowi i Jadwidze, że walczą nie z „korporacjami” i GMO tylko z żydłactwem…  jak groch o ścianę.
Zdanie sobie sprawy z tej różnicy zupełnie zmienia strategię walki.
Julian nadal potulny… Jak mają brać przykład rzesze Polaków, gdy tacy jak on, pretendujący do edukacji, jeśli nie patriotycznego wpływu na naród, nadal przestraszeni?

Piotr Bein

3 listopada 2015 at 08:30

https://piotrbein.wordpress.com/
tytuły uporządkowane i przetłumaczone na https://grypa666.wordpress.com/

Sir Julian Rose: Kryzys imigracyjny – co stoi za tym zjawiskiem?

[en] Inwazja państwa terroru na Syrię: broń chemiczna, naloty na szpitale, kłamstwa o siłach Rosji,

[en] Hameryka: połowa 25-latków mieszka u rodziców, 1 mln studentów/ek kurwi się dla zarobku, 31% wykładowców żyje w biedzie

[en] Żyd Bill Gates współczesny Stalin

Only external force could have broken apart crashed Russian airliner – owner

[en] VIDEO Izraelscy oficerowie grożą dzieciom w obozie uchodźców zagazowaniem na śmierć

[en] Izrael i Rosja stosują walkę radioelektroniczną + Armia Syrii zniszczyła ośrodek dowódczy PI w Deir ez-Zor + Tureccy biznesmeni sprzedają ropę na rzecz PI + Italia przewodzi walce z przemytem skarbów archeologicznych przez PI;

[en] Inwazją miglanców globaliści chcą zniszczyć kulturę zachodnią + Rząd zbuduje 60 domów dla miglanców, ubodzy Niemcy na bruk + Niemcy: szkoły usuwają święta chrześcijańskie by nie urazić muślimów + Mimo gorszej pogody: w październiku tyle miglanców co w całym 2014

US and Israël begin the colonisation of Northern Syria

Members of Daesh have been moved from Syria to Ukraine

Thierry Meyssan: Towards a reversal of the situation in the Near East

Israel’s encirclement of al-Aqsa ‘nearly complete’

Kula

2 listopada 2015 at 23:54

Zwykli obywatele krajów  świata, muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Ale kto to zrobi w POLSCE, jak wszyscy są zadżumieni pogonią za dostatkiem, mamoną, konsumpcją. I ułuda bogactwa. No kto to zrobi w POLSCE. Młodzi ludzie uciekają z swojego kraju jak „szczury z tonącego okrętu”. Najgorsze  jest to, że nikt niema pomysłu, jak wyjść z tego błędnego koła. Wszyscy są poprawni politycznie. Takie frajerki zahipnotyzowane pacyfizmem, wieczną dobrocią, miłością i wiecznym przebaczaniem. Tak nam wybili myśl o obronie swojej, że żyjemy na kolanach i jeszcze wiecznie wszystkim przebaczamy. Zidiociało nam społeczeństwo polskie. Byle robota była, micha żarcia, pełna lodówka żarcia, browar, wódeczka i dzieweczka. Ot kredo dzisiejszego młodego człowieka. No i BMWiCA stara to stara, ale BMWica. I weź z takim czymś,  zrób coś wielkiego. Nic się nie stanie. Zachipują wszystkich jak baranów. Concentracjon Eurolager.

Wypowiedz się