Czy Rothschildowie wywołają w Polsce krach finansowy, II „kolorową rewolucję” i wojnę domową tak jak na Ukrainie ?

Majdan

Majdan w Kijowie na Ukrainie

Po poprzednim artykule pt. „Globalne supermocarstwo Rothschildów pod przywództwem Nathaniela – V barona de Rothschild” przytaczamy bardzo aktualne sposoby oddziaływania na Polskę przez finansjerę, na czele z Georgiem Sorosem – wysokiej rangi agentem klanu Rothschildów. Jest to połączone z próbą „rozhuśtania” nastrojów społecznych w Polsce, przez suto opłacaną przez finansjerę sieć organizacji pozarządowych na czele z tzw. Komitetem Obrony Demokracji, który pod „patriotycznymi” hasłami mobilizuje tracących wysokopłatne stanowiska „swoich” i naiwnych Polaków, którzy służą za pożytecznych idiotów i dają się na siebie napuszczać oraz skłócać. Polacy powinni przyjrzeć się bardzo uważnie, co stało się na Ukrainie, począwszy od zbrojnego puczu na Majdanie i „przejrzeć na oczy”, jeśli nie chcą mieć w Polsce wojny domowej, tak jak na Ukrainie – w obronie neo-żydobanderowskich oligarchów. W wojnie domowej na Ukrainie zginęło nie tylko na wschodzie tego kraju od 100 -200 tysięcy ludzi. Podawane oficjalnie liczby zabitych są co najmniej kilkanaście razy zaniżone. Do wojny domowej chciano doprowadzić w okresie solidarności w latach 1980 – 1983, na szczęście stan wojenny temu zapobiegł. Obecnie jest próba wywołania kolejnej kolorowej rewolucji, tym razem z wojną domową, ponieważ Polska może chcieć wyrwać się z pod administracji kolonialnej. Na temat skutków tzw. transformacji w Polsce i zagrożenia „kolorową rewolucją” z wojną domową, polecamy syntetyczne teksty na linkach: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/zbigniew-dabrowski-transformacja-ustrojowa-w-demokracje-kolonialna-2/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/czy-georg-soros-wywola-druga-kolorowa-rewolucje-w-polsce-z-wojna-domowa/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/list-otwarty-do-prezesa-trybunalu-konstytucyjnego-rp/

Polecamy poniższy tekst i filmy o tym, jak konstruowany jest atak finansowy na Polskę w interesie eksploatujących Polskę, jak kolonię, globalnych koncernów.

Redakcja KIP

KOD 23.01.2016 r. 3Demonstracja Komitetu Obrony Demokracji w dniu 23.01.2016 r. na ul. Wiejskiej w Warszawie pod Sejmem

Banksterzy atakują Polskę – obniżenie ratingu kredytowego przez skompromitowaną agencję S&P

Na świecie trwa bezprecedensowa nagonka na Polskę. Zaczęła się wtedy, gdy żerujące na naszym kraju zagraniczne koncerny i instytucje finansowe, zdały sobie sprawę, że może się skończyć złoty wiek kolonializmu ekonomicznego, który rozkwitał w ciągu ostatnich dwóch dekad. Po atakach na nasz kraj ze strony niemieckich polityków w strukturach UE, doczekaliśmy się też ataku ze strony rynków finansowych. Na skutek obniżenia ratingu Polski doszło wczoraj do bezprecedensowego osłabienia się złotówki.

Tego ataku należało się spodziewać, bo bardzo podobnie banksterzy ukarali Węgry, które również wymknęły się im spod kontroli. Polskojęzyczne media oczywiście od razu przyklasnęły z zadowoleniem ze względu na to, że na ich wniosek Polska znowu została ukarana i zaczęły ujadać na rządzących jako przyczynę walutowego szaleństwa. Sprawa jest poważna, bo ponad 700 tysięcy Polaków jest zadłużona w bankach za pomocą pokrętnych instrumentów finansowych denominowanych w walutach obcych, które udają tak zwane kredyty frankowe.

Atak spekulacyjny wymierzony w polskie finanse ma w dużej mierze podłoże polityczne. Międzynarodowa finansjera postanowiła po prostu wesprzeć przegraną i odsuniętą od władzy poprzednią partię rządzącą i jej mutację .Nowoczesna, zwaną też przez przedstawicieli polskiej lewicy “partią banksterów”. Założenie jest proste, zdestabilizowany Złoty osłabi się znacznie na kluczowym krosie walutowym PLN/CHF, co zdaniem banksterów ma spowodować podsycenie niepokojów w Polsce poprzez wywindowanie rat kredytów.

Rządzący zdają sobie z tego sprawę i dlatego właśnie ogłoszono tak zwany prezydencki projekt ustawy zmieniającej toksyczne kredyty denominowane we franku szwajcarskim w kredyty złotówkowe. Podobnie uczyniono na Węgrzech, gdzie społeczeństwo również zostało nabite w niepewne instrumenty finansowe zwane kredytami frankowymi. Władza z Budapesztu została zresztą ukarana w podobny sposób, czyli obniżeniem tak zwanej oceny ratingowej, co pociągnęło za sobą osłabienie forinta.

Agencja Standard & Poor, która obniżyła rating kredytowy dla Polski do poziomu BB- to ta sama firma, która w lutym 2015 roku musiała zapłacić w USA 1,5 mld dolarów odszkodowania za błędne i manipulujące rankingi. Wcześniej S&P przegrała przed australijskim sądem proces o to samo. Trzeba w tym momencie przypomnieć, że mniej więcej rok temu S&P podwyższyła ranking dla Polski do A- ale od razu główny analityk zajmujący się Polską, Felix Winnekens ostrzegał, że jeżeli Polacy źle wybiorą w wyborach, czytaj – sprzeciwią się banksterom oraz niemieckiemu kapitałowi to rating zostanie obniżony.

Trwa wojna z polskim złotym podobna jak ta prowadzona z węgierskim forintem po zwycięstwie Orbana. Za atakiem na złotówkę, może stać znany sponsor światowych rewolucji – zwany też “filantropem” George Soros. Jest to zawodnik wagi ciężkiej, dysponujący potężnymi zasobami finansowymi. Kilkanaście lat temu przekonał się o tym Bank Anglii, który nie dał rady obronić funta podczas ataku Sorosa, tym bardziej nie ma szans biedna Polska ze swoim skromniutkim NBP.

https://youtu.be/ZTvy9I7qma8
KomentATOR #231 – S&P, obniżenie ratingu, osłabienie złotego i atak spekulantów na Polskę?

Opublikowano za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/banksterzy-atakuja-polske-obnizenie-ratingu-kredytowego-przez-skompromitowana-agencje-sp

Wypowiedz się