Wnikliwa analiza i prognoza sytuacji globalnej – Benjamina Fulforda

Fulford 2Kolejna analiza i prognoza rozwoju wydarzeń, głównie na bliskim Wschodzie, dokonana przez Benjamina Fulforda ujawnia podpowierzchniowe wektory sił politycznych. Wiele faktów znanych ją potwierdza. Polecamy tą analizę i prognozy, zwłaszcza dla wytrawnych analityków systemowych i prognostyków.

Redakcja KIP

Raport Beniamina Fulforda, 1 grudnia 2015

Iluminaci, poprzez swojego „arcymistrza” Aleksandra Romanowa, obiecali w tym roku niespodziankę na Święto Dziękczynienia, a nawet dali nam podpowiedź co to będzie, pokazując mapę Turcji na jego stronie internetowej.  Teraz źródła Pentagonu mówią, że Turcja zapłaci za swoje finansowanie ISIL/IS i za agresję na Bliskim Wschodzie konfiskatą dużych obszarów jej terytorium.  To samo stanie się z Izraelem, jak mówią Iluminaci i źródła Pentagonu.  Arabia Saudyjska, ze swej strony, przestanie istnieć jako prywatny plac zabaw saudyjskiej rodziny.

Ta likwidacja chazarskiej mafii właśnie się dzieje podczas spotkania światowych przywódców w Paryżu dla celu wykorzystania pseudonauki globalnego ocieplenia do promowania bardzo realnej kampanii gospodarczej, aby zatrzymać zniszczenie środowiska i zakończyć uzależnienie od paliw kopalnych.  Więcej o tym później.

Na razie główna akcja jest skoncentrowana na Turcji, gdzie Niemcy przyłączyły się do Francji, Rosji, Iranu, Egiptu i Pentagonu w walce z turecką, izraelską, saudyjską i chazarską armią najemników znanych jako ISIL/IS.

Pentagon przygotował grunt dla tej kampanii miesiące temu, wycofując wszystkie obrony przeciwrakietowe „patriota” z Turcji i z Izraela.  To utorowało drogę dla rosyjskich sił lotniczych w utworzeniu strefy zakazu lotów nad całym Bliskim Wschodzie, włącznie z Izraelem i Turcją, która wkrótce będzie BYŁYM sojusznikiem NATO, jak powiedziały źródła Pentagonu.

Oczekuje się, że Turcja w najbliższym czasie straci terytorium na różnych frontach, jak mówią Pentagon i rosyjskie źródła.  Francja, były władca kolonialny Syrii, wspiera syryjskie żądanie, aby Turcja zwróciła większościową arabską prowincję, Hatay, która została im zabrana w 1937 roku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hatay_Province

Tymczasem Rosjanie i Pentagon obecnie także wspierają usunięcie następnego ogromnego kawałka Turcji dla utworzenia państwa kurdyjskiego, jak mówią źródła.  Wreszcie naród Armenii może też niebawem otrzymać historyczną zapłatę, mówią.  Wojska rosyjskie weszły do Armenii w celu konfiskaty kawałków ziemi w północno-wschodniej Turcji w pobliżu granicy armeńskiej i zwrócenia ich do Armenii według źródła Pentagonu i rosyjskiego.  Rosjanie już zainstalowali baterie przeciwlotnicze w Armenii i stworzyli strefy zakazu lotów w ramach przygotowań do przejęcia tego terenu.  Jak to urzędnik Pentagonu ujął,  „To wygląda na to, że Putin pokroi indyka na Boże Narodzenie.” [turkey po angielsku znaczy i Turcja i indyk – kr]

Pytanie oczywiście jest, dlaczego turecki prezydent, Recep Erdogan wywołał ten masywny atak na swój kraj przez zestrzelenie rosyjskiego bombowca?  Najlepsze przypuszczenie jest takie, że Erdogan wpadł w sprytną pułapkę.  Ktoś musiał mu powiedzieć, że jeśli da rozkaz zestrzelenia rosyjskiego bombowca, wtedy NATO przyjdzie mu na ratunek i wesprze go w odtworzeniu Imperium Otomańskiego.

Inna sprawa, niektóre źródła mówią, że Erdogan wraz z Beniaminem Netanjahu, przestępczą rodziną  Bushów / Clintonów i saudyjską rodziną królewską to są wszyscy członkowie chazarskiej mafii, którzy uważają, że ich przeznaczeniem jest stworzenie Nowego Porządku Świata.  Oni wszyscy są potomkami starożytnego plemienia, Hyksos, czczącego szatana i zniewalającego ludzi.  Ich plan NWO był zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę.  Zamiast tego, NWO odbija się na nich.

Analiza handlu ropą naftową na Bliskim Wschodzie podłączonego do ISIL/IS bardzo wyraźnie wskazuje, że olej jest kradziony z Iraku i z Syrii przez armie najemników finansowanych przez Arabię Saudyjską i inne monarchie zatoki olejowej.  Ponadto skradziony olej jest sprzedawany przez Turcję i Izrael.  Nie tylko to, ale liczne doniesienia mediów potwierdzają tygodniowo, że europejska rodzina Rothschildów, inny rodowód satanistycznych Chazarów, jest głęboko zaangażowana w masywną kradzież ropy naftowej.

Źródła Iluminatów i Pentagonu mówią, że wielu z Rothschildów, Beniamin Netanjahu i rodzina Erdogana są teraz „celami o wysokiej wartości.”

Według Sorcha Faal, witryny informacji / dezinformacji utworzonej przez Inteligencję Marynarki Wojennej USA, syn Erdogana, Bilal teraz się ukrywa za swoje zbrodnie.

http://www.whatdoesitmean.com/index1949.htm

W każdym razie, gdy działania z Turcją zostaną zakończone, oczekuje się, że Rosjanie i Syryjczycy przeprowadzą wspólną kampanię wojskową, aby wyrwać Wzgórza Golan od Izraela. Następnie Izrael będzie zmuszony do trwałego pokoju z sąsiadami.

Arabia Saudyjska jest również coraz bardziej demaskowana jako jeden z najbardziej tyranistycznych reżimów na świecie.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3337297/Saudi-Arabia-sentences-married-maid-death-stoning-adultery-man-slept-escape-100-lashes.html

Także wewnątrz USA czystki mafii Chazarów są kontynuowane.  Jeb Bush, na przykład, jest obecnie powszechnie piętnowany jako część zdradzieckiej rodziny gangsterskiej, która była współwinna 911 i innych, niezliczonych przestępstw.  W rezultacie tego, praktycznie zniknął z mediów korporacyjnych, gdzie do niedawna była mowa o nim jako o namaszczonym kandydatem na prezydenta.  Zdrajca, John McCain, ze swej strony, wykazuje oznaki niestabilności psychicznej, powiedziały źródła CIA.  Reszta chazarskiej mafii w USA jest przerażona, ponieważ źródła ich mocy, Zarząd Rezerwy Federalnej i rząd korporacyjny Stanów Zjednoczonych są w stanie upadłości.  Główni europejscy sojusznicy tacy, jak Francja, Niemcy, Włochy, Anglia, Szwajcaria, itd. już ich porzucają.

Kanadyjska grupa próbuje teraz negocjować przyjazną ofertę przejęcia rządu Korporacyjnych Stanów Zjednoczonych.  Kanadyjczycy oferują dobry rząd, przyjazną politykę zagraniczną i uczciwą, gospodarczą grę dla wszystkich Amerykanów, jeśli ich oferta się powiedzie.  Pentagon, Chińczycy, Europejczycy i inni wykazali na to wstępną pozytywną reakcję.  To wszystko jest bardzo wstępne.

W Japonii, również, wskazuje na to, że władanie chazarskiej mafii będzie wreszcie zdjęte. Członkowie Japońskiej Partii Niepodległości i ten pisarz pojawili się na konferencji CSIS w Tokio gdzie chazarscy  kabaliści i masowi mordercy, Richard Armitage, Michael Green i Kurt Campbell dawali swoje wykłady.  Ci ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia konferencji i wyprowadzeni przez protestujących.  Po tym, szef Japońskiej Partii Niepodległości,  Richard Koshimizu i ten pisarz udali się do pobliskiego posterunku policji, Marunouchi, aby przedstawić dowody, że powyższe osoby są przestępcami.  Japońscy policjanci wykazali interes w ich ściganiu, ale zażądali więcej dowodów, które są obecnie dostarczane.

Zdjęcie niektórych protestujących i transparenty, które pokazali tym przestępcom, jest powyżej.

Tymczasem w Europie, umiarkowany odłam kabała, który rządzi Zachodem zgromadził ponad 140 światowych przywódców w Paryżu na dwa tygodnie, aby spróbować ich zmusić do opracowania rozwiązania „globalnego ocieplenia”.  Choć jest niefortunne, że ci ludzie mają potrzebę, by kłamać na temat globalnego ocieplenia w celu uzasadnienia swoich planów, to jednak starają się wymyślić sposób, by zmusić korporacje do zapłacenia za ekosystemy, które zniszczyli.  Mają również nadzieję na wymyślenie sposobu, aby uczynić opłacalnym odbudowanie lub utworzenie nowych lasów i rezerwatów przyrody.  Jest to znak, że stary porządek świata uświadamia sobie, jak wiele szkody ich systemy polityczno-gospodarcze zrobiły dla naszej planety.  To może być za mało i za późno, ale przynajmniej pokazuje, że w końcu budzą się na ogromne szkody, jakie zrobili.

Wreszcie trochę dobrych wiadomości: Rozpoczęły się badania kliniczne, gdzie oczekuje się udostępnienia wielu leków przeciwko starzeniu.  Badania kliniczne wskazują, że konkretny lek, Metformina, pozwoli ludziom na zdrowe życie przez ponad 120 lat.

http://www.nzherald.co.nz/lifestyle/news/article.cfm?c_id=6&objectid=11553026

Ponadto, chińscy naukowcy w końcu wymuszają debatę na temat tego, czy i kiedy pozwolić ludziom na edycję i poprawę swoich genów.  Na razie debata koncentruje się na temacie usuwania genów paskudnych chorób dziedzicznych.  Jednak to już nie zajmie długo, aby niektórzy ludzie uzyskali podczerwieniowe, widzące oczy, super mięśnie i inne usprawnienia dostępne już w istniejącej technologii genetycznej.

http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

Chińczycy już wdrażają technologię, pozwalającą parom wybierać najlepsze geny z własnej puli genowej dla swoich dzieci.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2539596/Get-ready-superbaby-Chinese-firm-set-allow-parents-pick-smartest-embryos.html

Albo na Zachodzie będzie musiał się zakończyć zakaz poprawy genetycznej dla ludzi, albo w innym wypadku, obserwujcie jak  ludzie na Zachodzie stają się przestarzałymi reliktami genetycznymi.

Próby chazarskiej mafii, aby utrzymywać nas w życiu brutalnym i krótkim, tak, abyśmy nie żyli na tyle długo, aby się przebudzić, dobiegają końca.

Przetłumaczyła Krystal

Źródło: http://earth-liberation-movement.blogspot.com/2015/11/as-promised-illuminati-offer-carved-up.html

WYBRANE KOMENTARZE

Aldabra
Dec 04, 2015 @ 09:37:41

Konferencja prasowa Ministra obrony Rosji, Anatolija Antonowa, prezentacja materiałów wywiadowczych i zdjęć pokazujących powiązania Turcji w handlu ropą zawładniętą przez islamistów. Przewodnia rola Turcji oraz Prezydenta Erdogana i jego rodziny w szmuglowaniu ropy nie budzi wątpliwości.”dzisiaj prezentujemy tylko kilka faktów, że bandyci i Turcy kradną ropę swoim sąsiadom Syrii i Irkowi i szmuglują ją ciężarówkami.” „Od momentu interwencji Rosyjskiej w Syrii dochód islamistów ze szmuglowania ropy spadł z 3 milionów $/dzień do 1,5miliona$/dzień. Zdjęcia i raporty można zobaczyć na stronie ministerstwa obrony Rosji. Amerykańska koalicja nie bombarduje tych ciężarówek z ropą ani miejsc jej wydobywania i rafinowania. Opublikowane dokumenty pokazują kompletną drogę kontrabandy ropy, finansującej terrorystyczne działania islamistów w tym regionie, od wydobycia do rafinerii w Turcji a następnie odbiorców. W USA i Europie jakoś nie było w mediach informacji o tej konferencji, wspomniano tylko, że Putin twardo mówił o Erdoganie i Turcji niby w kontekście strąconego myśliwca. Zdjęcia i filmy do obejrzenia pod linkiem ang. http://www.veteranstoday.com/2015/12/02/russia-presents-proof-of-turkeys-role-in-isis-oil-trade/

Dawid56
Dec 03, 2015 @ 16:32:12

Manipulacja genami istnieje od milionów lat. My jesteśmy fizycznym wytworem manipulacji genów. Jako niewolnicy do pracy zostaliśmy tak pierwotnie genetycznie stworzeni przez Reptylian – mistrzów od genów, abyśmy nie byli zbyt inteligentni i nie za długo żyli, przez to nie zauważając iluzji Zasłony [co jest jednak obecnie w dezintegracji] kr.

Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%
Nie mniej nie wydaje mi się żeby Chińczycy mieli lepszą wiedzę n/t klonowania modyfikacji genów czy spraw „genetycznego starzenia” i nieśmiertelności aniżeli Ci co zmodyfikowali genetycznie małpę na Ziemi aby im służyła i aby im wydobywała złoto.
Po prostu uważam że naczelnym zadaniem tych ewentualnych „manipulacji” powinna być sprawa moralności czy etyki i wzrostu szeroko rozumianej miłości a nie tylko wydłużania życia.

MajaWalia27
Dec 02, 2015 @ 23:31:19

Janku ja też przeczytałam te dwa linki….fajnie się to czyta, ale obawiam się,że za przeproszeniem treść można ‚włożyć między bajki”. Za to dwa ostatnie artykuły na stronie Kochanej Krystal-:) są nieocenione jak jej praca. I są przy tym kopalnią bardzo pozytywnych faktów i informacji. Z blogu Kobry dowiadujemy się,że byliśmy BLISKO masy krytycznej. Wiecie co to znaczy,że nadejdzie dzień gdy ją przekroczymy. Ja sama wysłałam zaproszenia do medytacji do wielu moich Przyjaciół, i myślę,że sporo osób tal zrobiło. Drugim niezaprzeczalny faktem jest skuteczna interwencja Rosji jeśli chodzi o osłabienie isil, czyli pseudo państwa islamskiego. Po trzecie Kyron w ostatnim chanellingu oznajmił,że zło zacznie się samo demaskować. I widać to na przykładzie Turcji, która na pewno nie spodziewała się takiego obrotu spraw, po strąceniu rosyjskiego samolotu…..w pewnym momencie cały świat ‚ujrzał’ jak na tacy że Turcja finasuje isiil…współpracuje z nimi,itd. Inne piękne rzeczy na świecie: 6 godzinny dzień pracy w Szwecji, dochód bezwarunkowy na każdego obywatela w Finlandii. Dla mnie czymś na miarę wiadomości niesamowitej jest fakt,że samo ŹRÓDŁO przyczyniło się do awarii CERN-u, stapiając go od wewnątrz. Mam wrażenie,że balans kosmiczny zaczyna bardzo wyraźnie przechylać się na stronę światła….czyżbyśmy byli blisko przekroczenia progu, na który tak bardzo czekamy?

Może rok 2016 będzie rokiem ‚UJAWNIEŃ” wielu ukrytych prawd. O naszych braciach z kosmosu, o wolnej energii, zaawansowanych technologiach….może doczekamy się masowych aresztowań i resetu finansowego, choć intuicja mi podpowiada,że to będzie raczej rok 2017 to i tak warto czekać…i patrzeć ‚z uważnością”

Opublikowano za: https://krystal28.wordpress.com/2015/12/02/raport-beniamina-fulforda-1-grudnia-2015/

Comments

 1. nana says:

  chory mózg wymyślił sam siebie…
  „Wreszcie trochę dobrych wiadomości: Rozpoczęły się badania kliniczne, gdzie oczekuje się udostępnienia wielu leków przeciwko starzeniu. Badania kliniczne wskazują, że konkretny lek, Metformina, pozwoli ludziom na zdrowe życie przez ponad 120 lat.”

  – to ma być dobra wiadomość!!! leki przeciw starzeniu !!! czyli jest szansa, że każdy będzie mógł być możliwie długo fabryką gówna. Siedemdziesięcioletnie nastolatki będą bez zmarszczek – będą nosić mini pokazując stare szynki bez zmarszczek, będą robić przez następne pięćdziesiąt lat dietę jogurtową beztłuszczową a panowie sprawni seksualnie w wieku lat dziewięćdziesięciu pięciu będą ojcami niemowląt. HORROR HORROR HORROR !
  LEK PRZECIW STARZENIU!
  to już nic gorszego wymyślić jak widać się nie dało. Świat będzie zaludniać banda zramolałych idiotów, za to bez zmarszczek!
  Od dawna widać, że to co człowiekowi do życia potrzebne daje mu Matka Ziemia. Natomiast to, co człowiek sam wymyśli zawsze mu bardzo szkodzi.
  Dlaczego tak jest?
  Jest tak dlatego, ponieważ człowiek jest częścią Planu Boga. Nie jest człowiek Bogiem i nie jest człowiek twórcą Planu Boga znanego nam jako Ewolucja.
  Jak widać, według naukowców, ludziom nie brak rozumu tylko za krótko żyją. Toż to kpiny z człowieka, mającego być ukoronowaniem Ewolucji.
  Nie żaden tam lek zwiększający inteligencję, po co?
  Nie żaden tam lek dający ludziom rozum. Nie! chory mózg wymyślił lek przeciw starzeniu! i co?przy przedawkowaniu będzie powrót do fazy niemowlęcej i w pampersy?
  Totalna bzdura. Natury nie da się oszukać. Nie ma takiej możliwości.
  Człowiek rodzi się w swojej przejściowej formie absolutnie celowo. Nie ma w tym przypadków. Są kombinacje możliwości pożądane przez Ewolucję, ale nie ma przypadków.
  Człowiek na Ziemi podlega upływowi czasu, który to czas jest wyznacznikiem życia człowieka. Na wykonanie zadania ma człowiek tenże czas od narodzin do śmierci. Jest to prawo, jakiego nie można znieść, nie można go uniknąć gdy jest się żywym organizmem.
  Ale jak widać dla ludzi dobrą nowiną jest to, że świat zasiedlać będą zastępy zombi, ale za to takich, które nie mają zmarszczek.
  Już po tej owcy Doly było wiadomo, że człowiek wszedł w obszar, którego nigdy nie zgłębi, a więc nie ma mowy o tym, by go człowiek opanował.
  Ale widać nie jest to wystarczającą nauczką dla ludzi i chcą się przekonać tym razem na własnej skórze. Jeżeli taka ich wola, no to się przekonają. Ewolucja nawet się z tego śmiać nie będzie, ponieważ Ewolucja się nie śmieje, szczególnie z ludzkiej głupoty.
  Każde działanie człowieka ma przypisane do siebie konsekwencje. Ale jeśli ludzi nie interesują konsekwencje a tylko sama możliwość działania, no to będą mieli, co chcą. Wszak nawet debil ma wolną wolę.

  „Ponadto, chińscy naukowcy w końcu wymuszają debatę na temat tego, czy i kiedy pozwolić ludziom na edycję i poprawę swoich genów.”

  – to nie lepiej zabić przyszłego tatusia i mamusię i dać się zrobić w – proszę wybaczyć – pierdolniku, jak to robiono z polecenia ponoć Hitlera? Ile to się zaoszczędzi zawracania głowy, gmerania w człowieku i to z niewiadomym skutkiem. Wystarczy wyznaczyć parę rozpłodową i już wszyscy będą mieli doskonały garnitur genów.
  Nie sądziłam, że Chińczycy spadli tak nisko i są tacy głupi.
  Podstawę i bogactwo naszej Planety stanowi bioróżnorodność. Każda monotonia/jednolitość to śmierć. Jeżeli nie będzie możliwa kombinacja pomiędzy jak największą ilością czynników wyjściowych, życie ustanie.
  Jak wiemy, zarówno swoją formę fizyczną jak i garnitur genów łącznie z poziomem psychicznym dziedziczymy po rodzicach.
  Kim więc, czy nawet: czym, stanie się taki osobnik pozbawiony genów rodziców?
  Nie ma paskudnych chorób, ponieważ Matka Ziemia została stworzona z czystej formy Miłości Boga Wszechmogącego. Bóg jest Absolutem, nie popełnia błędów i Jego działanie nie jest nigdy przypadkowe. Gra Kosmiczna znana człowiekowi jako Ewolucja też nie jest żadnym splotem przypadków, lecz wyłącznie wypadkową sumy czynników składowych.
  Choroby powstały na skutek niewłaściwego postępowania ludzi. Nie pomoże więc żadne genetyczne gmeranie, gdy ludzie nie zmienią swojego postępowania w skali ogólnej.
  Niektórzy nie chcą uznać faktu reinkarnacji. Ale to jest fakt i w dodatku podstawa trwania Gry Kosmicznej.
  Rodziców człowiek dostaje takich, jacy są dla niego optymalni, by mógł on udoskonalić swoją formę w ramach danego wcielenia. I nie ma od tego ucieczki, ponieważ taką rolę człowiek ma do spełnienia.
  Osobnik posiadający „podczerwieniowe, widzące oczy” przestanie być człowiekiem. Dlaczego? Dlatego, że nikt tak naprawdę nie widzi oczami, lecz mózgiem. To mózg wykonuje właściwe operacje zamieniając bodźce świetlne w obrazy, których fizycznie nie ma, lecz są one jedynie wyświetlane w jakichś regionach mózgu do tego przeznaczonych. Czyli – przyjmując – że jest fizyczna rzeczywistość odbierana przez oczy, to jednak nie ma w głowie „zdjęcia”, „obrazu” tej rzeczywistości w formie materialnej. Nie ma w mózgu żadnej kartoteki, żadnego archiwum obrazów, lecz są wyłącznie ścieżki energetyczne utworzone przez bioprądy przebiegające przez mózg i dające człowiekowi odczucie, że on widzi obraz i może go sobie odtworzyć, bo ma zakodowany. Zakodowany ma, owszem, ale nie w formie obrazu, ale tylko co najwyżej impulsów elektrycznych, czasowo uśpionych w – a jakże! – masie tłuszczowej zwanej cholesterolem.
  Więc gdyby przekształcono oczy człowiekowi, to jego mózg byłby nieprzydatny, a w najlepszym razie czasowo niedostosowany do odbioru impulsów z zewnątrz.
  Co do tych „super mięśni” to mogły by one co najwyżej zrobić z człowieka tucznika. Więc po co to komu?
  W człowieku człowiek nie może nic, absolutnie nic USPRAWNIĆ.
  Człowiek może poznać swoją fizyczną budowę w takim stopniu, że będzie ewentualnie możliwe przywrócenie jakiejś formy optymalnej, jaką ten człowiek niegdyś miał, ale zrobienie czegokolwiek „nowego” w człowieku odbierze temu egzemplarzowi jego cechy osobnicze i uczyni z niego kogoś dla niego samego obcego.
  Rodzimy się jako kompletna całość, nawet wówczas, gdy pod względem fizycznym mamy jakieś mankamenty. Ale forma jaką mamy jest dla nas właśnie razem z tym, czego nie mamy, kompletna. Potwierdzają to ludzie, którzy urodzili się z tzw. wadami fizycznymi. Oni siebie odbierają jako kompletnych, nie znają siebie innymi niż są i to jest dla nich całość, mimo że dla kogoś zbudowanego inaczej są oni „kalekami”.

  „Chińczycy już wdrażają technologię, pozwalającą parom wybierać najlepsze geny z własnej puli genowej dla swoich dzieci.”
  – no to ktoś sprytnie Chińczyków podszedł i oni sami się unicestwią! czyżby byli aż takimi głupcami? Przecież mimo ograniczeń udało się im swoją „rasę” doprowadzić do stanu kompletnej dominacji nad „innymi rasami”! czy tego jest im za mało?
  Człowiek nigdy nie będzie wiedział, co jest dla jego dziecka „najlepsze” pod względem genetycznym, ponieważ o tym decyduje Ewolucja osobiście, że tak powiem, eliminując nawet w zarodku osobniki ewolucyjnie nieprzydatne, choć – ach! – jakże wspaniałe!
  U Chińczyków rodziło się tyle dzieci, ponieważ w sferze duchowej byli oni dobrymi nośnikami dla przyszłych dusz. Nie było w nich brutalnego materializmu – jakim jest zatruty zachód – i dlatego tak znacznie zwiększyć mogli Chińczycy swoją populację.
  Człowiek nie może sobie zrobić „nowego” człowieka w wyniku kopulacji. Muszą zaistnieć czynniki w Kosmosie, które umożliwiają wyposażenie takiej ludzkiej zygoty w duszę, czyli w energie czyniące formę biologicznie zwierzęcą – człowiekiem. Ile to razy człowiek się naspółkował i nic? Ile par nie może mieć dzieci, ponieważ potomstwo z takich ludzi nie jest potrzebne w Ewolucji?
  [Dlatego in vitro jest gwałtem na genomie, a nie „leczeniem bezpłodności”. Gdyby było to leczeniem bezpłodności, to pan by zapłodnił panią i mieli by potomstwo. Ale w tym in vitro to jest czynny pan inseminator, który pobiera z ludzkiej maciory komórkę jajową. W tym czasie mężczyzna ogląda pornosy i masturbuje, by wyprodukować spermę. Czyli tą spermę to on wydziela na widok obcych, rozkraczonych dziwek i taką też jakość ma jego sperma. Potem ejakulat pan inseminator gwałtem wbija w komórkę jajową, by następnie umieścić ją w szafce ogrzewanej i tam nieraz udaje się tej zgwałconej komórce jajowej podzielić. Wówczas pan inseminator wsadza ten zlepek komórek – powstałych w wyniku laboratoryjnego gwałtu – w macicę kobiety maciory i gdy jej organizm da się oszukać, to wyrasta w niej płód o którym ona będzie mówić, że to jest jej dziecko. Praktycznie rzecz biorąc to pan inseminator jest faktycznym tatusiem takiego dziecka, a pan masturbator tylko dawcą spermy.]
  Więc jeśli Chińczycy dali się oszukać demonom i chcą dzięki demonom stać się nadludźmi, to po prostu Ewolucja ich usunie tak, jak już wielu dotychczas usunęła i ślad wszelki po nich zaginął.

  Nie jest prawdą, że ktokolwiek utrzymuje nas, ludzi, w „życiu brutalnym i krótkim” . Cokolwiek na świecie ma miejsce, jest to tworem kolektywnym. W całości kolektywnym.
  Chciwość ludzi doprowadziła do tego, że czczą oni bożka mamona. Jemu też podporządkowali ludzie swoje życie.
  Właściwie to co najmniej połowa towarów produkowanych na świecie jest nikomu niepotrzebna.
  Więc zarzut, jakoby to demony zmuszały ludzi do ciężkiej pracy i tym samym powodowały „życie krótkie i brutalne” to bzdura.
  Owszem, demony zaproponowały ludziom pewne kuszące perspektywy. Ale człowiek nie musiał na to iść.
  Jeżeli na przykład ludzie uważają, że to właśnie oni, osobiście, powinni mieć „lekkie i dobre życie” to powinni sobie zadać pytanie, jak miało by to „lekkie i dobre życie „wyglądać i kto miałby im to zapewnić. W odpowiedzi zawierać się będzie praktycznie cala prawda o stanie obecnej ludzkości.
  Jeżeli uznalibyśmy, że każdy człowiek jest tak samo ważny, tak samo wartościowy, to nie mielibyśmy podstaw ku temu, by dla siebie oczekiwać życia lepszego, niż mają je inni. A więc na własny dobrobyt musielibyśmy pracować WŁASNYMI RĘKAMI, a nie rękami innych ludzi.
  Ale jako że ludzie mają już w głowach poważnie umocowany mentalny śmietnik, nie są oni skłonni pracować nawet na własne potrzeby. Naczelnym zadaniem współczesnego człowieka jest dorobić tak zgrabną ideologię do własnej rabunkowej działalności, by wyglądało to na naturalną konieczność i normalny „porządek społeczny”.
  Jeżeli starsze pokolenie tak wychowało swoje dzieci, by one „miały lepiej niż ono”, to kto miałby to „lepiej” temu młodemu pokoleniu zapewniać? Przecież w takim podejściu do życia jest zawarty wzajemny wyzysk i wzajemna konkurencja o to, kto się jak najmniej napracuje. Cóż innego niż mamy dziś mogło z tego wyniknąć?
  Jest całkowicie obojętne, czy na świecie jest jakaś „mafia chazarska” czy „żydzi”. Jakość świata jest determinowana przez ogólną jakość ludzi. Suma wszystkiego, co robią ludzie kształtuje nasze DZIŚ. Ludzie chcą zmieniać sumę nie zmieniając czynników składających się na nią. Czyli chcą dokonywać prymitywnego fałszerstwa, winę za stan świata zwalając na innych. Nic z tego nie wyjdzie!
  Ewolucja na takie dziecinne tricki nabrać się nie da. Rachunek ludzie dostają zawsze dokładnie taki, jaki wychodzi z ich działania.

  Proszę mi wierzyć, ja miałam zamiar napisać kilka zdań, bo powinnam teraz zająć się gotowaniem jedzenia dla psów i o tym wciąż pamiętam. Piszę tylko dlatego by pokazać, że myśli same przychodzą do głowy, gdy im się pozwoli. One chciały do mojej głowy przyjść, ja im pozwoliłam. Ale teraz już idę do garów, bo psy same sobie nic nie ugotują. Jeszcze..? :))))))

Wypowiedz się