Obrona bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji

Jeśli przyj­miesz do siebie za­bie­dzo­nego psa i spra­wisz, że zacznie mu się dob­rze po­wodzić – nie ug­ry­zie cię. Na tym po­lega za­sad­nicza różni­ca między psem a żydem.”– Mark Twain (zmienione 1 słowo)

 Dużo Polskich patriotów narzeka na to, że jesteśmy prześladowani przez żydów, i że robią z nami co chcą. Może zamiast narzekać, warto przejść do mocnego kontrataku.

Z obserwacji mojej wynika, że żydzi liczą się w jakiś sposób z tymi, którzy wcześniej im się postawią. Nie zastanawia Was, czemu Polskę oskarża się o współudział w tzw. Holocauście”, ale Żydzi już tak ochoczo nie zaatakują Rumunii, która miała rząd, kolaborujący z Niemcami i wydający im Żydów, jak i Żelazną Gwardię, której jednym z celów była walka z żydowską supremacją, która czasem oznaczała biologiczną eliminację. Tak samo żydzi nie atakują Chorwacji, gdzie podczas II wojny światowej działali Ustasze, którzy zabijali w okrutny sposób zarówno Serbów, jak i Żydów. To samo można powiedzieć o Węgrzech, Francji, Bułgarii.

Odpowiedź jest jedna: żydzi atakują tylko tych, co byli dla nich dobrzy łagodni. Błędem brzemiennym w skutkach była wiekowa tolerancja dla żydów. Nie mieliśmy z tego żadnych korzyści, a dziś mamy przez to masę kłopotów, nie wiem nawet czy jakiś kraj na świecie ma takie problemy jak my.

Opluwają nas, korumpują wszystko, infiltrują, demoralizują, okradają ze wszystkiego, kompromitują nas. Tak, to są ci tzw. „starsi bracia w wierze”, według „największego Polaka wszechczasów”.

Wiecznie nie można tego znosić. Dlatego trzeba przejść do kontrataku, i to takiego, gdzie stosowane mogą być chamskie metody.

Ale żeby zacząć walczyć o wolność, trzeba zmienić najpierw mentalność narodu. Uświadomić, że żyd to śmiertelny, złowieszczy wróg, a nie jakaś zbłąkana czarna owca. Żyd jest zadowolony z zadawania bólu i cierpienia innym. Takie jest przesłanie Talmudu.

Uważam, że po pierwsze, trzeba uznać ratowanie żydów podczas II wojny światowej za największy błąd w historii Polski. To nie był czyn bohaterski, a szkodliwy dla nas. Nic z tego nie mamy, żydzi nadal nas nienawidzą. Nie oszukujmy się – z żydowską supremacją NIE walczy się poprzez ratowanie wrogów.

Czy postawa rodziny Ulmów jest godna pochwały? Nie, bo poświęcanie swoich dzieci żeby ratować kogoś, kto Cię nienawidzi, jest nienormalne.

Kontynuując, trzeba uznać też tzw. Rząd Londyński na uchodźstwie za zbrodniczą, pro-anglosaską, prosowiecką i prożydowską agenturę. To dzięki ich antyniemieckiej, proalianckiej i prożydowskiej polityce Niemcy nas mordowali bardziej niż innych Słowian. Polacy byli widziani przez Niemców jako judeofile, a więc sprzymierzeńców żydów. To Rząd Londyński z podziemiem AK przymuszały Polaków do ratowania Żydów pod groźbą kary śmierci. Kiedy „Londyniszcze” (określenie Cat-Mackiewicza) w Londynie opływali się w luksusach, to Polacy w kraju musieli każdego dnia walczyć o pożywienie. Trzeba pamiętać, że duże wpływy w Rządzie Londyńskim miał mason i agent syjonizmu, założyciel Grupy Bildeberg, Józef Retinger.

Oto jeden z cytatów gen. „Sikorskiego”:

Zakazuję stanowczo okazywania żołnierzom wyznania mojżeszowego niechęci w formie krzywdzących przezwisk lub uchybiania godności ludzkiej. Za przestępstwa w tym względzie będę surowo karał . Naczelny Wódz Sikorski”

Obecnie oskarża się Polaków współpracujących z III Rzeszą o kolaborację. Fakt, trzeba tępić Polaków, którzy współpracowali z Niemcami, ale trzeba wyraźnie rozróżnić tych kolaborantów. Pierwszą grupą byli ideowcy, którzy pragnęli współpracować z Niemcami w celu walki z komunizmem oraz żydowską supremacją. Drugą grupą były szumowiny społeczne, które czyniły to z niskich pobudek, jak chęć zysku czy też nienawiść do Polaków. To tych drugich trzeba uznać za kolaborantów.

A dlaczego się nie oskarża tych Polaków współpracujących z Żydami, czy anglo-sasami o kolaborację z wrogiem ? Bo jesteśmy pod okupacją USraela? Kiedy byliśmy pod okupacją Moskwy, wtedy się faktycznie oskarżało polityków współpracujących z zachodem, choć nie było żadnej mowy o potępieniu judeofilstwa. ZSRR i USA to były dwie strony tego samego medalu, reprezentujące obie koncepcje żydowskiej dominacji. USA- syjonizm, ZSRR- komunizm.

Żyd w różnych postaciachUważam, że powinno się tępić wszelkie judeofilskie postawy, zarówno bycie „Paradise Judaeorum”, jak i drzewka w Yad Vashem, to żaden powód do dumy. Mało tego, im więcej Polacy będą się lansować tym, jak to ratowali żydów podczas II wojny światowej, tym bardziej nas świat znienawidzi, jako pomagierów żydowskiej supremacji.

Gloryfikować należy trzeba tych, którzy z żydowską supremacją walczyli, zarówno propagując bojkot ekonomiczny, jak np. Roman Dmowski, czy takich, którzy mieli jaja i potrafili ukarać Żydów- zdrajców jak hetman Stefan Czarniecki, który kazał wykosić około tysiąca Żydów w ramach kary za kolaborację ze Szwedami. (jak się okazuje, Polacy mieli najlepszy rozum co do żydostwa w okresie Rzeczpospolitej Obojga Narodów. W II RP, podczas wojny polsko-bolszewickiej mało kto miał jaja, aby ukarać śmiercią żydów kolaborantów, bo „zachut będzie o nas źle pisał”).

Po trzecie, trzeba odrzucić czerpanie wzorców z Zachodu, gdzie mam na myśli głównie USA i Unię Europejską. Jeżeli ktoś sądzi, że wpływy amerykańskie rozkładają Polskę od 1989 roku, to się myli. Wpływ Ameryki na Polskę sięga znacznie wcześniej, od czasów Kościuszki (nota bene masona i zwolennika równouprawnienia Żydów). W II RP natomiast część kultury była kopią tej z USA (musical, kino, jazz). To dzięki temu, że kleimy się do USA, mamy na pieńku z Rosją i Niemcami. Widzą nas wtedy jako amerykańsko-żydowskiego konia trojańskiego.

Tak jak międzynarodowa żydowska finansjera i jej sługusy w Polsce podpuszczali Polaków przeciw Niemcom przed II wojną światową, tak i dziś, szczuje nas na Rosję, która nie jest do końca posłuszna banksterom.

Żyd za zasłonąjpgUważam, że w ramach kontrataku, można m.in zorganizować potężną akcję blokowania obozu Auschwitz tak, aby żydzi nie mogli zorganizować tam tych swoich uroczystości. To ich powinno mocno uderzyć, gdyż trafimy tym w ich czuły punkt – religię Holocaustu. Trzeba wspomnieć, że zawsze kiedy do Polski przyjeżdżają żydzi z całego świata na te obchody wyzwolenia obozu, to ściągają za sobą goryli z Mossadu, którzy terroryzują lokalną ludność. Na dodatek żydowskie wycieczki znane są z czynienia sputoszenia w krakowskich hotelach, i nie tylko: https://www.youtube.com/watch?v=Sz8CUI0aqpc

Nie łudźmy się, że politycy będą chcieli to za nas zrobić. Ani Kukiz, ani Korwin, ani tym bardziej Duda nie zamierzają się rozprawić z tym problemem.

Odrzucić sentymenty z przeszłości i bojkotować koszerny patriotyzm w wydaniu PiS. Żydzi to są nasi wrogowie i jak wróg powinni być traktowani. Trudno sobie wyobrazić, ile łez wylały rodziny, bo straciły swojego członka w wyniku wojny inspirowanej przez żydowską finansjerę.

Opublikowanoa za: http://sukarno.neon24.pl/post/121932,obrona-badz-kontratak-przeciwko-zydowskiej-supremacji

Wypowiedz się