Zakłamanie kliki

Ostatnio otrzymałem emaila temat praw ojców. Były w nim linki do reportaży filmowych „Telewizji 11 minut” Marka Podleckiego. Filmy te są z konferencji sejmowych sprzed trzech lat i nic nie straciły na aktualności. Co najwyżej z perspektywy czasu, na miejscu autora byłbym bardziej wstrzemięźliwy w pozytywnym komentowaniu wystąpień na konferencji PiS z 1 marca 2011. Widzę teraz wyraźnie zakłamanie obu stron polityki, co najwyżej miało tam miejsca różne rozłożenie akcentów i większe przymilanie się wyborcom przez opozycję.

Charakterystyczny jest sprzeciw PiS’u wobec rządowej propozycji likwidacji sądów rodzinnych, które są opanowane przez dewiantów manipulujących i skłócających rodziców. Chociaż prawdę mówiąc, wydaje się, że owa rządowa propozycja była demagogią pod publikę. Minęło bowiem kilka lat i sądy rodzinne wciąż sieją chaos, a rząd mamy ten sam. Opozycja zaś siedzi cicho, ewentualnie wysuwa propozycje mające w praktyce utrwalić władzę psychopatycznej sitwy. Bo do takich należy zaliczyć obecną propozycję PiS’u nadzoru ministerstwa sprawiedliwości nad sądami. Pamiętać należy, że dominujące stanowiska w ministerstwie zajmują właśnie sędziowie, więc zdrowego rozsądku od nich oczekiwać nie należy. Najlepszym wyjściem byłoby oddanie sądownictwa społeczeństwu na zasadzie ław przysięgłych, które tak dobrze sprawdzają się w krajach o spuściźnie brytyjskiej. W sprawach rodzinnych lokalne społeczności również radziłyby sobie lepiej niż sitwa urzędnicza. Społeczeństwo musi jednak najpierw do tego rozwiązania i do pozbycia się sitwy, dojrzeć.

Warto przyjrzeć się uważnie wypowiedziom sędziów podczas wysłuchań publicznych 11 stycznia 2011r. Jest tam mowa o kontroli, specjalizacji, doświadczeniu etc, a tak naprawdę chodzi o władzę i kasę. Prawdopodobnie dochodzi do tego naturalna skłonność tych ludzi do manipulacji, kłamstwa i satysfakcji z ludzkiego nieszczęścia. Żeby podać przykład, po ośmiu latach ciągania mnie po sądach, trzykrotnym zamykaniu w więzieniu i izolacji od dzieci, moje oskarżycielki zostały formalnie zdiagnozowane jako niewiarygodne a matka dzieci określona jako przejawiająca cechy osobowości psychopatycznej ze skłonnością do kłamstw i manipulacji. Niedługo minie rok od wydania tej opinii, córek swoich wciąż nie mogę nawet zobaczyć, a pani ta nadal jest mediatorem sądowym. Tak wygląda profesjonalizm polskich sędziów.

Typowa jest też wypowiedź sędzi Waszkiewicz ze Stowarzyszenia Sędziów Sądów Rodzinnych, która winą za matactwa sądów i rozbijanie rodzin obarcza ojców, którzy podobno niedostatecznie starają się w sądach. Jest to typowe psychopatyczne odwracanie ról obarczanie innych winą za własne nadużycia.

Owe trzy lata, które minęły od konferencji, dostarczyły dodatkowych dowodów na poparcie moich ówczesnych opinii na temat sądownictwa. Publikowałem przykłady kryminalnego zachowania sitwy, fabrykowania oskarżeń i przejmowania majątków na podstawie lewych postanowień sądowych. Ciekawe, że to co piszę jest kompletnie ignorowane przez tak zwane władze, tak jakby przedstawiane fakty nie miały miejsca. Ewidentna jest też tępota tych osobników. Są to typowe cechy zaburzonych, psychopatycznych osobowości. Mona im pluć w twarz i wezmą to za deszcz.

Żeby nie rozwodzić się, polecam obejrzenie poniższych filmów Marka Podleckiego. Załączam również zapis filmowy z mojego wystąpienia w Sejmie 11 stycznia. Proszę zwrócić uwagę na olbrzymią różnicę w podejściu do spraw sądownictwa w wypowiedziach ze strony społecznej i ze strony urzędniczej sitwy. Gwoli wyjaśnienia, skarga konstytucyjna, o której mówiłem podczas mojego wystąpienia, nie została nawet dopuszczona do rozważenia. Taka jest bowiem natura sitwy – kłamstwa, manipulacje i otumanianie ludzi. Celem jest władza. Nie łudźmy się, że ludzie ci sami z niej zrezygnują. Zmian musimy dokonać sami.

 Wypowiedzi członków Porozumienia Rawskiego na konferencji w Sejmie 11 stycznia 2011r.

Zapis wideo mojego (Bogdana Goczyskiego) wystąpienia na konferencji w Sejmie 11 stycznia 2011r.

Propozycje zmian w sądownictwie. Tekst mojego wystąpienia na konferencji w Sejmie 11 stycznia 2011r. złożony do protokołu.

Reportaż filmowy Marka Podleckiego z konferencji na temat rodziny w Sejmie 1 marca 2011r.

Bogdan Goczyński

Wypowiedz się