Szokująca analiza krwi na żywo po szczepieniu

Z mediów społecznościowych

Zostało to opublikowane w serwisie społecznościowym. Spodziewamy się, że więcej zdjęć z mikroskopu ciemnego pola zostanie opublikowanych, pokazujących KATASTROFICZNE zmiany we krwi ludzi, którzy przyjęli śmiertelny zastrzyk… który NIE JEST „szczepionką” na ŻADNYM odcinku. Oto tekst, który został opublikowany z tym obrazem.

„Mam przyjaciela, który jest mikroskopem żywieniowym. Jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo mi pomogła. Ma wielu klientów, którzy wzięli tak zwaną szczepionkę i poprosili ich o bezpłatne badanie krwi. Ku jej przerażeniu oto, co zobaczyła. Górne zdjęcie przedstawia całkowicie zdrową krew i komórki krwi przed wstrzyknięciem szczepionki. W ciągu następnych kilku dni komórki krwi zmieniły się drastycznie. Trzecie zdjęcie (na dole po środku) przedstawia niezliczone obce nanocząstki (białe plamki), które pojawiają się we krwi wkrótce po wstrzyknięciu. Twoje ciało NIGDY nie może się z tego odtruć i ostatecznie te nanocząsteczki dostaną się do każdej komórki w Twoim ciele ”.

Krótko mówiąc, oznacza to, że już nigdy nie będziesz taki sam, a na twoje zdrowie będzie miał duży wpływ przez resztę twojego życia… niezależnie od tego, jak niewiele będzie. Jest to bez wątpienia zbrodnia masowego ludobójstwa ludzkości.

Zwróć uwagę na ostatnie zdjęcie powyżej, czwarte zdjęcie, pokazuje, że komórki krwi tej osoby nie są już gładkie i symetryczne. Są teraz pokryte grudkami i wypukłościami.

To jest celowa wojna światowa z ludzką krwią.

Jak mówią dr Sherri Tenpenny i dr Luc Montagnier oraz inni, zastrzyki będą zabijać i nigdy nie przestaną zabijać. Dr Montagnier, być może najlepszy wirusolog na świecie, przewiduje, że oczekiwana długość życia wszystkich, którzy otrzymali zastrzyk zabójczy, wynosi tylko 2 lata.

Pamiętajcie o prognozach Deagel.com… tylko 99 milionów Amerykanów będzie żyło do stycznia 2025 roku… to tylko za 3 i 3/4 roku.

Pamiętaj też, że wszyscy czołowi politycy i gracze „nazywają” takich graczy, jak Brain Dead Biden, Ho Harris Emhoff i łuk oszustów Tony Fauci… dostali zastrzyk soli fizjologicznejnie prawdziwy strzał. Fauci nie mógł sobie nawet przypomnieć, w które ramię wziął zastrzyk następnego dnia…

___
https://rense.com/general96/shocking-live-blood-analysis-after-vax.php

Wypowiedz się