Najpopularniejszy patolog twierdzi, że koronawirus to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej publiczności”

https://www.newswars.com/wp-content/uploads/2020/11/181120doctor.jpg

Główny patolog, dr Roger Hodkinson, powiedział urzędnikom rządowym w Albercie podczas telekonferencji, że obecny kryzys koronawirusa to

„największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającej opinii publicznej”.

Komentarze Hodkinsona zostały przedstawione podczas dyskusji z udziałem Komitetu ds. Społeczności i Usług Publicznych, a klip został następnie przesłany do YouTube.

Zauważając, że był również ekspertem w dziedzinie wirusologii, Hodkinson zwrócił uwagę, że jego rola jako dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, która produkuje testy na COVID, oznacza: „Mogę trochę wiedzieć o tym wszystkim”.

„Istnieje całkowicie bezpodstawna histeria publiczna napędzana przez media i polityków, to skandaliczne, to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej publiczności” – powiedział Hodkinson.

Lekarz powiedział, że nic nie można zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, poza ochroną starszych, bardziej bezbronnych osób i że cała sytuacja przedstawia „politykę grającą w medycynę, a to bardzo niebezpieczna gra”.

Hodkinson zauważył, że „dystans społeczny jest bezużyteczny, ponieważ COVID rozprzestrzenia się przez aerozole, które przemieszczają się około 30 metrów przed lądowaniem”, wezwał do natychmiastowego ponownego otwarcia społeczeństwa, aby zapobiec wyniszczającym szkodom spowodowanym przez blokady.

Hodkinson również zatrzasnął obowiązkowe nakazy maski jako całkowicie bezcelowe.

„Maski są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na ich skuteczność” – powiedział.

„Maski papierowe i maski z tkaniny są po prostu oznaką cnoty. Przez większość czasu nie są nawet skutecznie noszone. To absolutnie śmieszne. Widząc tych nieszczęsnych, niewykształconych ludzi – nie mówię tego w pejoratywnym sensie – widząc tych ludzi chodzących jak lemingi, posłusznych bez żadnej bazy wiedzy, aby założyć maskę na twarz. ”

Lekarz potępił również niewiarygodność testów PCR, zauważając, że „pozytywne wyniki testu, podkreślone na neonie, nie oznaczają infekcji klinicznej” i że wszystkie testy powinny zostać przerwane, ponieważ fałszywe liczbywywołują publiczną histerię”.

Hodkinson powiedział, że ryzyko śmierci w prowincji Alberta dla osób poniżej 65 roku życia wynosi „jeden na trzysta tysięcy”, a zamykanie społeczeństwa z powodu tego, co powiedział lekarz, „było po prostu„ skandaliczne ” grypa.”

„Jestem absolutnie oburzony, że to osiągnęło ten poziom, jutro powinno się to skończyć” – podsumował dr Hodkinson.

Kwalifikacje Hodkinsona są nie do zakwestionowania, a strona internetowa MedMalDoctors potwierdza jego wiarygodność.

„Uzyskał ogólne stopnie medyczne na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii (MA, MB, B. Chir.), Gdzie był stypendystą w Corpus Christi College. Po rezydencji na University of British Columbia został certyfikowanym patologiem ogólnym Royal College (FRCPC), a także członkiem College of American Pathologists (FCAP). ”

„Ma dobrą opinię w College of Physicians and Surgeons of Alberta i został uznany przez Court of Queen’s Bench w Albercie za eksperta w dziedzinie patologii”.

W przypadku usunięcia powyższego wideo przez YouTube, kopia zapasowa za pośrednictwem Bitchute jest dostępna tutaj .

Tłumacz automatyczny: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://www.newswars.com/top-pathologist-claims-coronavirus-is-the-greatest-hoax-ever-perpetrated-on-an-unsuspecting-public/&usg=ALkJrhgtgOjy3AG_7_Vbje5ha_oJxGZLtg

Comments

 1. alru says:

  A u nas ciąg dalszy covidozy.

  Adam Niedzielski: Wybrano regiony, w których zostaną przeprowadzone przesiewowe testy – Wydarzenia w INTERIA.PL
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-adam-niedzielski-wybrano-regiony-w-ktorych-zostana-przeprowa,nId,4869139.

  Ps. Panie Krnąbrny … ten wielki czarny pies to mnie zje i nawet kości nie wypluje…

  • krnabrny1 says:

   Jeszcze nie zrozumiałaś Arlu, ten WIELKI CZARNY PIES …… JEST TOBĄ!
   Sama się zjesz kochana…. jeśli tego zechcesz. Jesteś kanibalem czy nie jesteś?:-)

   • alru says:

    Zrozumiałam już dawno ze ten ten pies jest mną albo we mnie. To jest moj strach i mój lęk. Problem jest jednak inny. Od dawna poszukuję narzędzi pozwolacych mi ten lęk i strach zresetować, odciąć itd itp. I ba tym polu mam problem. Wszystkie (albo większość) metody na w/w znam w teorii tylko gdzieś we mnie jest blokada aby one zadziałały na mnie w praktyce.

    • krnabrny1 says:

     Tak to bardzo osobista sprawa, nie ma jednej drogi, jest ich wiele.
     Co mnie pomogło? Dowiedziałem się że strach tylko czeka aż….zaczniesz uciekać, to sygnał dla niego że JUŻ PRZEJĄŁ NAD TOBĄ KONTROLĘ, no bo jak uciekasz, znaczy się JUŻ SIĘ BOISZ.

     Wtedy właśnie ja stanąłem przed MOIM CZARNYM WILKIEM i nie spuszczałem z niego wzroku, chociaż własne wilki są najstraszniejsze dla każdego…bo własne.
     Pomyślałem sobie: „Prędzej umrę niż opuszczę wzrok”….desperacja i absolutna pewność.

     Pomogło, po pewnym czasie rozpłynął się, później dziwisz się jak dziecko, jak mogłam się bać takiej nadmuchanej poczwary?

    • krnabrny1 says:

     Moge Ci dać nawet małą instrukcję, niezbędne kroki, wszystkie są najważniejsze bo podstawowe:-)

     1. Lokalizujesz strach, czyli uświadamiasz sobie
     CZEGO SIĘ BOISZ?
     (wstyd, kwestie przetrwania, strach o dziecko, strach przed chorobą, strach przed śmiercią)

     2. WYBIERASZ JEDEN ZE STRACHÓW
     (nigdy wszystkie naraz, wybieraj mądrze, czyli tak abyś czuła że dasz sobie radę z tym strachem)

     3. NADAJ FORMĘ STRACHOWI!
     Tutaj trzeba abyś nadała mu realną formę, czyli, kładziesz się, zamykasz oczy, myślisz o tym czego się boisz i WYOBRAŻASZ GO SOBIE. Na przykład jako CZARNEGO PSA. Z reguły jest tak że ty go nie tworzysz, on jakby sam Ci się pojawia pod jakąś postacią, znaczy się że tak wygląda, nie walcz z tym i przymij tą postać.

     Kiedy powyższe wykonasz uczciwie, dalej masz z górki.
     Za każdym razem gdy masz czas zamykasz oczy i zaczynasz OSWAJAĆ POTWORA.
     Kiedy przychodzi sytuacja życiowa związana z danym strachem wyobrażasz go sobie tak aby pojawił się w Twojej głowie i mówisz sobie: JA MAM WŁADZĘ NAD TOBĄ!

     Czasami wystarczy zrobić to raz, najczęściej jednak kilkakrotnie, za każdym razem strach słabnie, to wyraźnie czuć, aż znika.

     Tak postępuj po kolei z każdym strachem jeśli wyczuwasz że jest czymś odrębnym.

Wypowiedz się