UWAGA, Ś-WIRUSY i Świąteczne Życzenia od Korona Wirusa

Dwa bardzo trafne i wszechstronne teksty sprzed pół roku ( z marca i kwietnia) o HISTERII PLANDEMII STRACHU pod pretekstem istnienia „groźnego” wirusa.

 Od początku roku opublikowaliśmy na stronie KIP ponad dwieście tekstów i filmów z całego świata obnażających dowodowo to największe w dziejach globalne oszustwo, które można określić HUCPĄ DO SZEŚCIANU.

Redakcja KIP

 

UWAGA, Ś-WIRUSY

opublikowano na wielu grupach facebooka, dn. 25 marca 2020

„Świat już nie będzie taki sam”

taką maksymę uknuto po akcji 9.11 (2001 rok), kiedy to dwa samoloty pasażerskie obaliły 3 wieże w Nowym Yorku. I media potrafiły wcisnąć ludziom, że spowodował to jakiś kozodupiec z Afganistanu.

W odpowiedzi, zjednoczona „oś dobra” zachodniej demokracji zburzyła nawet jaskinie Tora Bora, a wszystko dla dobra ludzkości.

Ale to było mało!

W dwa lata później ludowi Iraku zafundowano „Szok i przerażenie”, bo podobno jakiś ś-wirus produkował „broń masowego rażenia”. Jak się później okazało – była to ściema.

Zachodzi zatem pytanie – dlaczego wobec obecnej pandemii światowej, siły dobra i demokracji nie robią nic, by zniszczyć te wszystkie instytuty, produkujące wszelkiego rodzaju mikroby jako broń biologiczną?

Czemu tych pseudonaukowców jeszcze nie pozamykano, a instytutów nie wysadzono w powietrze?

Przecież to łatwiejsze niż wysadzenie jaskiń w Tora Bora, gdzie podobno ukrywał się wspomniany kozodupiec.

Odpowiedź jest prosta. Szaleńcy zarządzający tą piękną planetą – Ziemią, by posiadać mandat do nadzorowania ludzi i do ich kontroli, muszą karmić nas strachem. Jest to zawarte w dokumencie „Raport z Żelaznej Góry”; naprawdę, warto się z tym zapoznać, by zrozumieć, co się dzieje.

I nieważne, czy to będzie „inwazja kosmitów”, terroryści z ISIS czy koronawirus, ludzie muszą być zszokowani i przerażeni, podatni na manipulację i karmieni propagandą.

Tyle wstępu, a teraz o obecnej sytuacji (w Polsce)

 1. Wirusy w środowisku były są i będą! Jako najprostsze organizmy łatwo mutują i bywają powodem chorób oraz zgonów, zwłaszcza ludzi mało odpornych, osłabionych, schorowanych zespołem innych chorób. To tak jak z kornikami w lesie. Zawsze są, ale dopadają najsłabsze drzewa.
 2. Codziennie umierają ludzie, w różnym wieku; to naturalny proces, wszak każdy z nas umrzeć musi. Nikt dotąd nie badał, czy zmarły na raka, powikłania poszczepienne, z powodu zatrucia, zawału, udaru, grypy….., nie był nosicielem wirusa. Bo nie było paniki. Nie było psychozy nakręcanej przez rząd i posłuszne media czy personel medyczny.
 3. Codziennie na całym świecie znikają bez śladu ludzie! Cyt: „Co roku w Polsce ginie kilkadziesiąt tysięcy osób (19 tysięcy osób, z czego 5 tysięcy to osoby poniżej 17 roku życia – według danych policji za rok 2018). https://publicystyka.ngo.pl/zaginieni-bez-sladu. Nikt się tym nie interesuje? Jedynie Grzegorz Bednarz zajmując się dziećmi w sierocińcach zgłasza fakt handlu dziećmi wszędzie, gdzie może. Do organów ścigania, do parlamentarzystów, do rządu, episkopatu, do mediów. I co? Jest traktowany jak natręt, jak osoba nienormalna. Czemu zatem, na wzór „interaktywnej mapy zagrożenia wirusem” nie powstała mapa zaginionych ludzi? I co się z tymi ludźmi dzieje? Są może porywani przez UFO, na narządy, a może na ofiary orgii satanistycznych? Odpowiedz sobie czytelniku, jakbyś na to reagował, gdyby Ci media codziennie podawały te statystyki i gdyby to pokazywano na interaktywnej mapie i gdybyś wiedział, że codziennie gdzieś w Twoim województwie giną jacyś ludzie? Czy z tego powodu rząd też powinien nas zamknąć we własnych domach?
 4. Ludzie stają się coraz słabsi, coraz bardziej podatni na wszelkiego rodzaju choroby. Władze nie tylko, że nie przeciwdziałają tym zagrożeniom zdrowia ludzkiego, ale wręcz przeciwnie, wydają ustawy wprowadzające te zagrożenia do naszej codzienności:

– wszechobecny rakotwórczy glifosad w produktach rolniczych; wiele krajów wycofało to gówno, ale nie w Polsce!

– organizmy genetycznie modyfikowane (GMO), choć szkodliwe same w sobie to, co gorsze – umożliwiają totalną chemizację środowiska, a tym samym żywności – w Polsce wprowadzono

– kondensacyjne smugi samolotowe, opryski dokonywane przez nie oznakowane samoloty – wszyscy to widzą, tylko nie rząd!

– technologie 5G wytwarzające smog fal elektromagnetycznych; robią to wbrew protestom społecznym, ale bez żadnego pożytku dla ludzi, ale rząd to wprowadza!

– obowiązkowe szczepienia wszystkich czymkolwiek i na cokolwiek. Pierwsza ustawę, jaką podpisał PAD tuz po objęciu stołka, to była ustawa o obowiązkowych szczepieniach.

– wycofanie ze sprzedaży w aptekach ziół i preparatów zioło pochodnych; skutecznych w leczeniu wielu chorób, powikłań, w profilaktyce i rekonwalescencji. Tanich, ogólnodostępnych i bez skutków ubocznych. (wprowadziła to Kopaczowa, będąc ministrem zdrowia, potem została Premierem, to ta, co kamieniami w dinozaury rzucała)

To tylko część długiej listy działań administracji rządowej przeciwko kondycji zdrowia ludzkiego, bezpieczeństwa dobrego samopoczucia, szczęścia, ale za to zgodnie z oczekiwaniami globalnego rządu światowego, Agendy 2030 czy dyrektyw „Codex Alimentarius”.

Pandemia ś-wirusa: test ludzi przed globalnym resetem

Mam tego świadomość, że wobec tego całego szumu medialnego, tego całego szaleństwa psychozy strachu i przerażenia, moje słowa nie będą słyszane. A co najwyżej zlekceważone lub staną się przedmiotem hejtu czy też donosów, czego nie wykluczam.

Ale, proszę pomyśleć! Czy zdaliśmy ten test i czy autorzy osiągnęli cel i się z tego cieszą?

– wprowadzono do obowiązującego porządku prawnego szereg zakazów, nakazów i ograniczeń, naszych wolności osobistych wbrew Konstytucji; to już pozostanie nad nami, niczym miedz Damoklesa, a my milczymy!

– zajęli naszą uwagę określonym problemem, by w spokoju knuć za naszymi plecami (czyżby zniknął problem urojonych roszczeń i 447?)

– zamknęli nas w domach, stanęła gospodarka, ludzie nie pracują, nie świadczą sobie usług, nie zarabiają na życie. Doprowadzi to do bankructw małych rodzinnych firm, utraty rynków zbytu, powiązań kooperacyjnych, łańcuchów dostaw.

– odseparowali nas od siebie, stworzono psychozę nieufności, podejrzliwości; już brat nie poda ręki bratu (będziemy pozdrawiać się łokciami, bo tak zaproponował jakiś debil z rządu, a ciemny lud, niestety – to kupił). Nie pójdziemy na protesty, na spotkania, na wiece… nawet na spacer do lasu, bo tam na pewno ukrywają się wirusy.

– wprowadzą obrót bezgotówkowy, bo na banknotach mogą się przenosić wirusy!?

– kiedy tylko ogłoszą, że odkryto „cudowną szczepionkę” – polecimy po nią jak po zbawienie.

– kiedy wcisną nam ten kit, że jakiś chip będzie zdalnie monitorował nasze zdrowie, a przez to usprawnią pomoc medyczną – ciemny lud i to kupi. „Bo tak powiedzieli w telewizji”!

Ludzie, obudźcie się; zacznijcie myśleć i żyć normalnie!
Macie w sobie moc być zdrowym, pogodnym i szczęśliwym.
I każdy z nas ma Wolną Wolę, by kreować rzeczywistość Cywilizacji Życia i Miłości,
Czy też stać się bezmyślnymi robotami, potulnie przyjmując rozwiązania NWO,
Zmieniające naszą planetę w globalne więzienie, cywilizację śmierci…
Masz wybór, masz świadomość.

Świąteczne życzenia od Korona Wirusa  

Grupy na facebooku, dn. 12 kwietnia 2020

 1. Ja byłem, jestem i będę. Jestem od zarania świata, stworzonym przez Boga jak miliardy innych stworzeń. Widać, że Najwyższy miał w tym jakiś cel, a to, że mam najbardziej prymitywną strukturę informacyjną w postaci RNA (kwas rybonukleinowy), słudzy Szatana wykorzystują to do manipulacji i wytwarzania broni masowego rażenia, to jest Wasza wina, nie moja.
 2. Czy jestem zagrożeniem dla życia? Może i tak, ale nie pierwszym i nie jedynym. Gdyby nie było podobnych zagrożeń, nie byłoby ewolucji życia na tej planecie. Bo kiedy pojawia się zagrożenie, gatunki mobilizują się do przeciwdziałania. I nie są tu potrzebne Wasze izolacje, restrykcje, ograniczenia.
 3. Faktem jest, że często pojawiam się w chwili zgonu, organizmów słabych, mało odpornych, opanowanych przez szereg innych chorób. Czy Wasi lekarze, naukowcy, eksperci… przypisywali mi dotąd odpowiedzialność za zgony? Zażądajcie od swoich władz, by mówili Wam prawdę, epatując Wasze umysły epidemią: ile faktycznie dziennie ludzi schodzi z tego świata, ilu z nich wykazuje obecność Korona Wirusa, a ilu rzeczywiście umiera tylko z tego powodu.  Bo wtedy okazałoby się, że  nie ma żadnej epidemii.
 4. Na nic się zdadzą działania Waszych nadzorców, by wyeliminować mnie ze środowiska przyrodniczego. To jest niemożliwe i bezsensowne. Żadne zakazy, nakazy, izolacje i maseczki… Jestem po to, by wzmacniać Waszą naturalną odporność. Nie potrzebujecie żadnych szczepionek, ale naturalnej żywności, kontaktu ze środowiskiem, ze Słońcem, z ziołami, symbiozy z Naturą i Radości Życia wynikającej z Miłości Bliźniego.
 5. Gdyby Waszym „rządom” zależało naprawdę na Waszym zdrowiu, to wyeliminowaliby administracyjnie chemiczne dodatki do żywności, zakazałyby upraw GMO i stosowanie glifosatu w rolnictwie i innych rakotwórczych substancji; stosowania aerozoli w atmosferze przez lotnictwo, czy też stosowania technologii 5G w telekomunikacji.
 6. Rzekomo z mojego powodu pozwoliliście się zamknąć w Waszych domach, niczym Indianie w rezerwatach. Odebrano Wam możliwość nauki, pracy, kontaktów, prowadzenia normalnego życia, rozwoju, odebrano wolności danych od Boga! W zamian obiecują Wam puste pieniądze, za które nie kupicie produktów ani usług, bo ich nie będzie. Skutkiem czego będzie inflacja, a w przyszłości będziecie, jak to powiedział Klasyk – „zapierdalać za miskę ryżu”, bo taki jest ich cel.
 7. Zabroniono Wam kontaktu z Naturą, zamknięto dostęp do lasu i słońca, gdzie są źródła zdrowia, naturalnych fitoncydów i witaminy „D”, ziół i harmonii przyrody. Przecież są to naturalne mechanizmy homeostazy organizmów. Co to ma wspólnego z zagrożeniem epidemią?  
 8. Korona Wirus w rękach Waszych nadzorców stał się narzędziem zaciskania pętli zniewolenia. Odizolowano Was od wzajemnych kontaktów (a co jest istotą człowieczeństwa), i o dziwo – kupiliście te bzdurę. Już niedługo każą Wam założyć maseczki, potem odbiorą możliwość posługiwania się gotówką,  przyjęcia „uniwersalnej szczepionki”, a następnie czipu na czoło lub dłoń, a wszystko to dla Waszego „dobra i bezpieczeństwa”. Wtedy odtrąbią koniec pandemii… Czy to nie o to im chodzi?
 9. Są Święta Zmartwychwstania. Polsko, powstań z martwych. Według wielu przepowiedni, masz być Nadzieją narodów. To z Ciebie ma wyjść światło Nadziei. Uczcij te święta wyjściem z domów, na słońce, światło, na przyrodę. A po świętach idźcie to pracy, do normalnego życia, do braterskich kontaktów. Budujcie Cywilizację Miłości, a nie strachu i pogardy. Na bezprawie „władzy” odpowiedzią jest Obywatelskie Nieposłuszeństwo.

  Teksty nadesłane przez J. S ( nazwisko znane redakcji).

Wypowiedz się