USA są teraz upadłym państwem i co z tym zrobić

Nieoficjalne bankructwo korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki w dniu 16 lutego i późniejszy chaos to znak dla świata, że USA pod obecnym zarządem są państwem upadłym. W tym tygodniu przyjrzymy się jak do tego doszło i co zrobić z tą sytuacją.

Po pierwsze, według różnych szacunków, w tym Zarządu Rezerwy Federalnej w Atlancie, PKB USA spadł w tym roku o 50%.

USA również, (ponownie według miejsc takich jak ZRF) ma niepokryte zobowiązania w wysokości ponad 200 bilionów dolarów. Obejmuje to dług zagraniczny, dług publiczny, niepokryte zobowiązania emerytalne itp. Jeśli PKB rzeczywiście spadł o połowę do około 10 bilionów dolarów oznacza to, że dług jest ponad 20 razy wyższy niż USA roczny dochód.

To znaczy, że gdyby wszyscy Amerykanie wydawali połowę swoich pieniędzy na spłatę długu, zajęłoby to 400 lat.

Są też inne oznaki głębokiej dysfunkcji. Amerykanie wydają 17,7% PKB na wydatki medyczne; ponad dwukrotnie więcej niż w innych krajach. Pomimo tego z każdym rokiem długość życia Amerykanów maleje. Mają kryminalistyczną placówkę medyczną, która zatruwa ludzi substancjami rakotwórczymi i skażonymi szczepionkami w celu zwiększenia liczby chorych, z których mogą wysysać pieniądze.

Następnie istnieje też branża więzienna, która wsadza ludzi do więzienia z powodów opartych na błędnych przesłankach (takich jak testy na obecność marihuany), po to by mogli czerpać zyski z niewolniczej pracy.

Na całym świecie jedna na 5 osób w więzieniu jest Amerykaninem. USA z populacją 330 milionów ma 2,3 miliona osób w więzieniach, w porównaniu do 1,6 miliona osób w więzieniach w Chinach, które mają populację 1,5 miliarda.

https://www.prisonpolicy.org/blog/2020/01/16/percent-incarcerated/

Przepaść między bogatymi a biednymi w USA jest zdecydowanie największa w rozwiniętym świecie. Prawdziwy standard życia 90% Amerykanów spada od początku lat 70.

Kolejnym problemem są korporacyjne media, które obecnie wypluwają z siebie niemal wyłącznie propagandę i kłamstwa. Jest to równoznaczne z systemem politycznym, który jest sparaliżowany konfliktami wewnętrznymi i korupcją. Demokracja w USA nie żyje od czasu gdy George Bush Jr sfałszował wybory w 2000 roku.

W każdym razie rozumiecie sytuację. Jak podają źródła MI6: Ameryka jest skończona.”

Oczywistą odpowiedzią jest publiczne ogłoszenie upadłości przez reżim Waszyngtonu. To by wymazało dług z dnia na dzień. Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa próbuje “uczynić Amerykę ponownie wielką”. Trump w rzeczywistości już odrzucił krajowy dług, nacjonalizując Radę Rezerwy Federalnej i przekazując pieniądze bezpośrednio korporacjom i osobom fizycznym.

To działa w kraju, ale ponieważ USA są winne pieniądze reszcie świata, Amerykanie muszą renegocjować swój dług z resztą świata. Pamiętajcie, statki od ponad 40 lat przybywały do USA pełne towarów a wypływały puste. Wszystko zostało opłacone kartą kredytową USA, ale teraz inne kraje proszą o gotówkę. Dlatego w sklepach kończy się tak wiele towarów. USA nie mają pieniędzy na utrzymanie standardów życia, za które płacono długami.

Reszta świata, zwłaszcza główni wierzyciele Japonia i Chiny, są skłonni odpisać dług, ale chcą najpierw zmiany w zarządzaniu. Innymi słowy, chcą by Amerykanie uwolnili się od babilońskiej niewoli mafii chazarskiej opartej na długu.

Proces ten rozpoczął się od aresztowań i pozasądowych zabójstw czołowych Chazarów, czczących szatana elit. Rodzina Bushów odeszła, Rockefellerowie stracili prezydenturę, gdy Hillary Rockefeller została pokonana, a wielu polityków i tak zwanych celebrytów zniknęło.

Sytuacja jest jednak jak jaszczurka, która pozbywa się ogona by uciec. Prawdziwa kontrola Stanów Zjednoczonych jest nadal w rękach czczących Szatana Chazarów takich jak Jared Kushner, Rodzina Rothschildów i Benjamin Netanyahu.

Kiedy Donald Trump był biznesmenem, za każdym razem, gdy bankrutował był ratowany przez Rothschildów. To sprawa publiczna. Kushner kupił niesławną nieruchomość 666 5th avenue, gdzie opracowali mikrochipy do wszczepiania ludziom.

Spójrzmy teraz na to, co jeszcze się nie wydarzyło. Nie doszło do żadnego Jubileuszu ani jednorazowego umorzenia wszystkich długów publicznych lub prywatnych. Nie było redystrybucji nielegalnie zdobytego majątku. Nie wprowadzono amnestii dla przestępców niestosujących przemocy.

Korporacyjne media wciąż mogą pluć kłamstwami i podsycać strach dzień po dniu.

Ponadto Amerykanie są atakowani bronią biologiczną i promieniowaniem elektromagnetycznym 5G, aby zmusić ich do przyjmowania szczepionek. Te szczepionki, według NSA, zawierają modyfikujące zachowanie mikrochipy, które działają wspólnie z sygnałami 5G. Amerykanie mają teraz obsesję na punkcie swoich “punktów kredytowych“, co jest oznaką całkowitego niewolnictwa opartego na długu.

Należy zauważyć, że nie ujawniono ukrytej technologii i nie potwierdzono publicznie tajnego programu kosmicznego przez Trumpa lub jego reżim. Zamiast tego stworzyli Siły Kosmiczne, które jak dotąd, wydają się być mocno osadzone na powierzchni tej planety.

Innymi słowy, pomimo prawdziwych postępów poczynionych przez Trumpa i jego ludzi, ich wysiłki nie dorównują drugiej Rewolucji Amerykańskiej, która jest tak bardzo potrzebna.

Istnieje grupa proponująca rozwiązanie polegające na połączeniu Stanów Zjednoczonych i Kanady w celu utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (USNA). Taki podmiot byłby w stanie zrestartować kontynent z prawdziwym nowym początkiem.

Propozycja wzywa do jubileuszu, czyli całkowitego umorzenia wszystkich długów, publicznych i prywatnych. Domaga się również jednorazowej redystrybucji aktywów, tak aby każde północnoamerykańskie gospodarstwo domowe posiadało własny dom i posiadało równowartość 400 000 dolarów w aktywach. Nastąpiłaby również jednorazowa amnestia dla przestępców niestosujących przemocy. Obejmowałoby to 47% więźniów federalnych przebywających w więzieniach pod zarzutem posiadania narkotyków.

Pozostałe propozycje obejmują rozbicie zdominowanych przez Chazarów karteli medialnych. Obejmowałoby to nie tylko media korporacyjne, ale także gigantów technologicznych, firmy produkujące podręczniki itp. Obecny reżim kłamstw i propagandy zostałby zastąpiony prawdą i faktami.

Innym pomysłem jest przeniesienie stolicy USNA z Waszyngtonu. Zaproponowano stan Dakota Północna, ponieważ jest on geograficznym centrum Ameryki Północnej. Jednakże każda taka decyzja byłaby podejmowana demokratycznie, zgodnie z wolą narodu.

Kompleks wojskowo-przemysłowy USA przeszedłby również całkowitą transformację mieczy na lemiesze. Aby uzyskać poparcie tego potężnego lobby, transformacja zostałaby rozpoczęta od ogólnej 20% podwyżki płac. Zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwa wojskowe zostaną przystosowane do eksploracji kosmosu i dostarczania futurystycznych urządzeń transportowych. Wojska amerykańskie zostałyby przeorganizowane by chronić rezerwaty przyrody, słabych i biednych na świecie.

System opieki zdrowotnej zostałby również całkowicie odnowiony. Szczegóły zostaną opracowane przez ekspertów zgodnie z najlepszymi praktykami na świecie. Jednak jedna zasadnicza zasada zostałaby zachowana. W nowym reżimie polisy ubezpieczeniowe byłyby zmieniane tak, że im ludzie byliby zdrowsi tym więcej pieniędzy zarobiłby Przemysł Medyczny. W tej chwili jest odwrotnie, im bardziej ludzie chorują tym więcej pieniędzy zarabiają przemysł medyczny i farmaceutyczny. To właśnie stworzyło zachętę do celowego rozprzestrzeniania broni biologicznej, czynników rakotwórczych i innych toksyn.

Inna zmiana w USNA polegałaby na tym, że ludzie jako całość będą zaangażowani w planowanie przyszłości. Ludzie byliby pytani dokładnie jakiego rodzaju przyszłości chcą, a następnie eksperci ustalaliby, jak to zrobić.

USNA byłyby również kierowane przez połączenie odnowioną i odświeżoną demokrację, połączoną z merytokracją. Pentagon jest przykładem merytokracji. Dobrze zarządzane korporacje to co innego. Każdy może wspiąć się po szczeblach, jeśli ma to co trzeba. Nowa merytokracja byłaby odpowiedzialna za przyszłe planowanie. Rzeczywiste prace byłyby jednak prowadzone przez sektor prywatny. Demokracja zapewniłaby, że merytokracje nie staną się samodzielnymi elitami, oddając je zdecydowanie pod kontrolę obywateli.

Rodzina Złotego Smoka zaoferowała darowiznę, nieodpłatnie, niezliczonych trylionów dolarów, aby upewnić się, że USNA będą dobrze finansowane, tak aby mogły zacząć rozbieg. Reszta świata jest również gotowa pomóc Amerykanom, podczas gdy otrząsają się z długich lat babilońskiego niewolnictwa i kontroli umysłu.

Opór wobec tego planu pochodzi od ludzi, którzy finansują Donalda Trumpa, Syjonistów, Rothschildów i ich ludzi. Tak długo jak pozostaną u władzy, Stany Zjednoczone będą patrzeć na postępującą anarchię i biedę.

Tej jesieni nastąpi duży nacisk na przekształcenie tej wizji lub jej ulepszonej wersji, w rzeczywistość. Niezbędne będzie wsparcie ze strony aparatu wojskowego i wywiadowczego 5 oczu, w zgodzie z ich europejskimi odpowiednikami. Tylko zjednoczony Zachód będzie w stanie upewnić się, że Stany Zjednoczone powstaną jak feniks z popiołów, silniejsze i piękniejsze niż wcześniej. Świat ma nadzieję i modli się do starego, dobrego, niegdyś przyjaznego USA, by wkrótce powróciło.

Uwaga dla czytelników, jest to ostatni z wcześniej napisanych raportów letnich. Regularne raporty zostaną wznowione 3 sierpnia.

 27 lipca 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/07/27/the-u-s-is-now-a-failed-state-and-what-to-do-about-it/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/07/30/benjamin-fulford-usa-sa-teraz-upadlym-panstwem-i-co-z-tym-zrobic/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Całość wygląda mniej więcej tak jakby podczas kiedy Imperium rzymskie chyliło się ku upadkowi, kolonialne Państwa powiedziały sobie: Hej, ten Rzym był całkiem niezły, podobało nam się to batożenie, okradanie, gwałty i siłowe zajęcia terenów, fajni byli Ci rzymscy administratorzy, szczególnie Piłat….zróbmy zrzutkę, niech dalej robią co robili!,,a pamiętacie jaka była frajda za Nerona? …przynajmniej coś się działo!:-))

  To oczywiście typowy syndrom kat-ofiara. W takim układzie ofiara nie chce aby kat zniknął, podobnie rzecz się ma z syndromem sztokholmskim.

  Ten sam syndrom towarzyszy zresztą kościołowi. Jeśli przyłożycie sobie mój zabawny przykład do kościoła odnajdziecie ten sam schemat. Bo to nie ważne że kościół podbijał, kradł , gwałcił i zabijał w imię boga. Nie ważne że wyprawy krzyżowe pozostawiały za sobą spaloną ziemię. Nie ważne jest to co robią teraz…my chcemy TAK DALEJ!

  Tak… to już typowo neurotyczne myślenie. Czyli program, wielowiekowy program zapisany w ludziach jako sposób na pojmowanie świata.

  To właśnie jeden z programów który teraz się kończy.

 2. krnabrny1 says:

  TŁUMACZENEI WŁASNE:

  https://fort-russ.com/2020/08/report-us-economy-suffers-record-breaking-33-quarterly-decline/

  RAPORT: Gospodarka USA Odnotowuje Rekordowy Kwartalny Spadek O 33%

  WASZYNGTON, DC – Gospodarka USA skurczyła się w rekordowym tempie 32,9% w drugim kwartale tego roku, gdy Amerykanie chronili się w domu podczas pandemii koronawirusa i zmniejszyli wydatki osobiste, podał w czwartek Departament Handlu. Liczba ta bije poprzedni rekord kwartalnego spadku produktu krajowego brutto kraju – 10% spadek w 1958 r., Podała CBS News.

  Ostatni spadek był spowodowany spadkiem wydatków konsumenckich, eksportu, inwestycji przedsiębiorstw oraz wydatków władz stanowych i lokalnych i został częściowo zrównoważony zwiększonymi wydatkami federalnymi. Czwartkowe dane potwierdzają ocenę Jerome’a ​​Powella na początku tego tygodnia, a prezes Rezerwy Federalnej w środę nazwał kryzys gospodarczy „najpoważniejszym w naszym życiu”.

  „Powrót do poziomów aktywności gospodarczej i zatrudnienia, które panowały na początku tego roku, zajmie trochę czasu, a osiągnięcie tego będzie wymagało stałego wsparcia ze strony zarówno polityki pieniężnej, jak i fiskalnej” – ostrzegł Powell.

  Akcje spadły w czwartek po fatalnym raporcie o PKB, wraz z danymi pokazującymi, że liczba bezrobotnych utrzymuje się na historycznie wysokim poziomie. Około 2,2 miliona osób ubiegało się o pomoc dla bezrobotnych w tygodniu kończącym się 18 lipca, wynika z odrębnego raportu opublikowanego w czwartek przez Departament Pracy Stanów Zjednoczonych.

  Liczba ta obejmuje 14 milionów osób, które w zeszłym tygodniu złożyły wniosek o regularne zasiłki dla bezrobotnych – wzrost w porównaniu z poprzednim tygodniem, biorąc pod uwagę wahania sezonowe – i około 830 000 osób, które złożyły wniosek o pomoc dla bezrobotnych w przypadku pandemii, federalny program dla osób samozatrudnionych i pracowników koncertowych.

  Indeks Dow spadł o ponad 500 punktów, czyli prawie 2%, podczas porannego handlu, podczas gdy szerszy indeks giełdowy S&P 500 i zaawansowany technologicznie Nasdaq również się wycofały.

  „Najnowsze dane dotyczące liczby bezrobotnych pokazują, że odrodzenie się przypadków COVID-19 odbija się na ożywieniu na rynku pracy” – powiedziała inwestorom Nancy Vanden Houten z Oxford Economics w raporcie.

  Dane dotyczące wydatków z Facteus, który śledzi wydatki na kartach kredytowych, wykazały spadki wydatków na restauracje, noclegi, podróże lotnicze i rozrywkę. Wielu ekonomistów spodziewało się, że wydatki szybko wzrosną, gdy ograniczenia złagodzą, ale obecny wzrost liczby przypadków koronawirusa w całym kraju sprawia, że ​​jest to mniej prawdopodobne.

 3. krnabrny1 says:

  Najważniejsza jednak wiadomość to ta:
  https://temporarytemples.co.uk/project/stonehenge-wilts-16th-july-2020

  Rysunek powstał 16 lipca.
  Przedstawia proces przebiegunowania Ziemi.

  • krnabrny1 says:

   Dla nie rozumiejących rysunku dokładnie opiszę. Przedstawia on pierwsze 3 orbity planet układu słonecznego. Merkury , Wenus i zaznaczona na rysunku Ziemia.
   Obiekt następny czyli, jasne koło to Mars. Cały rysunek wskazuje, że proces nastąpi podczas koniunkcji Marsa, Ziemi i Słońca, gdy te 3 ciała znajdą się w jednej linii.
   Słońce to oczywiście wewnętrzne koło.
   Cały rysunek ma również skalę porównawczą wskazującą że odległości między orbitami są takie same.

   Dziwne jest to że może to również sugerować pewną deorbitację planety Ziemia, ponieważ wygląda ona tak jakby wyskoczyła ze swojej naturalnej orbity.

   • krnabrny1 says:

    Dodam również że całość sugeruje iż słońce jest o wiele bliżej niż sugerowane przez naukowców 150 mln kilometrów i znacznie mniejsze w stosunku do Ziemi. Oznaczało by to że pomiary dokonywane sekstansami dotyczące wielkości i odległości słońca mogą być bardziej wiarygodne.

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj deser. Zbliżamy się do godziny ZERO.

  https://www.jpost.com/israel-news/anti-netanyahu-protests-heat-peak-at-30000-report-637150

  TŁUMACZENIe WŁASNE:

  Jerusalem Post Israel News
  Protesty przeciwko Netanjahu osiągnęły szczyt z 30 000

  Rzecznik prasowy izraelskiej policji zagranicznej Micky Rosenfeld określił liczbę demonstrantów w pobliżu oficjalnej rezydencji Netanjahu na stołecznej Balfour Street na „ponad 10 000”.

  Protestujący gromadzą się przed rezydencją premiera Benjamina Netanjahu w Jerozolimie, wzywając do jego rezygnacji.

  Protesty wzywające do rezygnacji premiera Benjamina Netanjahu osiągnęły w sobotę apogeum, ponieważ według organizatorów ponad 30 000 demonstrantów zebrało się w pobliżu jego oficjalnej rezydencji w Jerozolimie i maszerowało przez stolicę. Jednocześnie podobna liczba wystąpiła w pobliżu jego prywatnej rezydencji w Cezarei i blisko 300 miejscowości w całym kraju.
  Rzecznik prasowy izraelskiej policji zagranicznej Micky Rosenfeld określił liczbę demonstrantów w pobliżu oficjalnej rezydencji Netanjahu na stołecznej Balfour Street na „ponad 10 000”, a inne raporty mówią o 13 000.

  Tymczasowy szef policji Moti Cohen powiedział, że protestujący będą chronieni i nie dojdzie do żadnej przemocy.
  Rosenfeld powiedział, że „setki policjantów są zmobilizowane w okolicy, aby wdrożyć środki ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony oraz zapobiec jakimkolwiek incydentom”.
  Ruch protestacyjny Czarnej Flagi powiedział, że „policja dystryktu jerozolimskiego przybyła nieprzygotowana na dzisiejszą demonstrację”, narzekając, że tysiące aktywistów tłoczy się na granicach obszaru otoczonego przez policję ”.
  „Wzywamy policję, aby zezwoliła wszystkim demonstrantom na skorzystanie z ich demokratycznego prawa do protestu przeciwko rządom oskarżonego” – powiedział ruch.
  Podczas protestu doszło do napięcia, ponieważ działacze skrajnej prawicy popierającej Likud, według doniesień, byli powiązani z gangiem „La Familia”, brutalnie zaatakowali protestujących, którzy zgromadzili się we wtorek wieczorem w Tel Awiwie, aby zaprotestować przeciwko brutalności policji i ministrowi bezpieczeństwa publicznego Amira Ohanie. próby zapobieżenia protestom poza miejscem zamieszkania Netanjahu.

  Co najmniej pięciu demonstrantów zostało rannych podczas wtorkowej demonstracji i wymagało hospitalizacji po tym, jak zostali zaatakowani nożami, pałkami i szklanymi butelkami. Protester Shai Sekler został zabrany do Centrum Medycznego Ichilov w Tel Awiwie po tym, jak butelka została rozbita mu w głowę. Aresztowani aktywiści zostali zwolnieni.
  W tym tygodniu „widzieliśmy, jak daleko oskarżony jest skłonny posunąć się przeciwko narodowi Izraela ze względu na swoje interesy”, powiedział w sobotę ruch Czarnej Flagi. „Podżeganie i nienawiść wychodzące z Balfoura atakującego obywateli ponownie dowodzą, że nie nadaje się do tego. na biuro ”.
  Przemoc „wychodząca z Balfoura nie odstraszy nas. Za każdym razem, gdy będą podburzać przeciwko nam, powstaniemy, tak samo jak oni nas atakują, my triumfujemy” – dodał ruch. „Lud Izraela zasługuje na przywódców, którzy pracują dla ludzi, a nie na zwolnienia podatkowe, a nie na korzyści z umów z łodziami podwodnymi – przywódców, którzy dzień i noc są zajęci walką z kryzysem zdrowotnym i gospodarczym”.
  Ruch Czarnej Flagi zapowiedział kontynuowanie protestów do dymisji premiera.
  Członkowie Komitetu Centralnego Likudu powiedzieli późną sobotę, że partia przygotowuje „niespodziankę” na antyrządowy protest w pobliżu rezydencji Netanjahu.

Wypowiedz się