Chazarska mafia szuka chińskiej ochrony, podczas gdy wyłaniają się trybunały wojskowe

Czcząca szatana mafia chazarska jest w obłędnym strachu przed trybunałami wojskowymi.

W rezultacie oferują świat (tak, jak gdyby należał do nich) Chinom w zamian za ochronę, zgodnie z Gnostyckimi Iluminatami i źródłami azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

Oprócz tego grożą oni uwolnieniem pandemii, wysadzeniem kaldery Yellowstone, uruchomieniem potężnego ataku EMP i spowodowaniem innego chaosu w daremnym wysiłku (jako że próby te zostaną zneutralizowane) w celu szantażowania by uniknąć długo opóźnianej sprawiedliwości.

Przeprowadzają także głupią i szeroko wyśmiewaną kampanię oszczerstw, by wykluczyć powołanie Bretta Kavanaugha do Sądu Najwyższego.

Źródła Pentagonu twierdzą, że użyły groźby odtajnienia 9/11, co może wkrótce nastąpić, by zmusić George’a Busha Jr. do publicznego poparcia Kavanaugha, którego zatwierdzenie uruchomiłoby trybunały wojskowe.”
Pamiętajcie, Kavanaugh powiedział podczas przesłuchań zatwierdzających, że USA Od czasu 11 września są w stanie wojennym, a jako rezultat trybunały wojskowe mogłyby próbować, a nawet skazywać na śmierć, cywili winnych zdrady.
Oprócz tego, źródła podają, że z powodu ingerencji w wybory w 2016 roku przez żydowską mafię, która wspierała Hillary Clinton, Trump może użyć dźwigni odtajnienia FISA by zmusić Wielką Brytanię i Australię do usunięcia syjonistów i izraelskich podwójnych obywateli z pozycji wpływów. “

Zbójeckie państwo Izrael ze swej strony stara się szukać rosyjskiej i chińskiej ochrony, ponieważ traci kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. Jest to jednak obracający się przeciw nim, wielki czas.

Oto analiza amerykańskich sił zbrojnych dotycząca tego, dokąd zmierzają te starania.

Po pierwsze, w odpowiedzi na niedawny izraelski wyczyn, by zmylić Syrię, aby zestrzeliła rosyjski samolot w kolejnej desperackiej próbie rozpoczęcia III Wojny Światowej: Wściekły [rosyjski prezydent Władimir] Putin i rosyjski Kościół Prawosławny mogą ogłosić świętą wojnę wobec przeciwnej gojom frakcji żydowskiej i może narzucić Izraelowi strefę zakazu lotów dopóki nie zwróci Golan Syrii, zniesie oblężenie Gazy, zdemuklearyzuje i zwróci Zachodni Brzeg, Wschodnią Jerozolimę i wszystkie skradzione ziemie Palestynie ​​i Libanowi. “
Po drugie: Z Chinami kontrolującymi port w Hajfie i projektami infrastrukturalnymi w Izraelu narody BRICS mogą zakazać temu zbójeckiemu państwu kwantowego systemu finansowego i [amerykański Prezydent Donald] Trump może zgodzić się na ONZ-wskie embargo na broń i blokadę powietrzno-morską.”

Biorąc to wszystko pod uwagę nic dziwnego, że szwajcarska gałąź rodziny Rothschildów, BIS i mędrcy Syjonu wysłali w zeszłym tygodniu przedstawiciela do Japonii, by wynegocjował poddanie się z Towarzystwem Białego Smoka (WDS).

Negocjator (którego nazwiemy człowiekiem BIS) powiedział, że rodziny bankowe były zaniepokojone tą chaotyczną sytuacją, masowymi egzekucjami, wojną domową i innymi zamieszkami, takimi jak obserwowane podczas rewolucji francuskiej i rosyjskiej.

Innymi słowy, człowiek z BIS powiedział, że rodziny bankowe są gotowe do poddania się, o ile istnieją plany płynnego przejścia do lepszego systemu dla planety a gilotyny nie są w porządku obrad.

Można również potwierdzić na podstawie ostatnich publicznych oświadczeń BIS, że rozpoznają swój obecny system drukowania pieniędzy z niczego i że jest on rozpowszechniany za pośrednictwem sieciowych informatorów, staje się dysfunkcjonalny i zmierza w kierunku katastrofalnego załamania.

Ujmując to słowami BIS: “Twoja głowa płonie, a jej stopy są zimne.” Można to przetłumaczyć w ten sposób, że superbogaci stają się zbyt bogaci podczas gdy reszta populacji świata cierpi.

WDS powtórzył swoje stanowisko, że jedyną odpowiedzią jest jubileusz.
W szczególności, globalne finansowe świadczenie musiałoby obejmować jednorazowe umorzenie wszystkich długów publicznych i prywatnych oraz redystrybucję aktywów nielegalnie pozyskanych dzięki pustemu finansowaniu. Końcowym rezultatem byłoby upewnienie się, że każdy na świecie jest właścicielem własnego domu i nie ma długów.
Byłoby to jednorazowe wydarzenie, tak że po jubileuszu ktoś, kto sprzedałby swój dom by kupić narkotyki a potem stałby się bezdomny, nie zostałby uratowany.
WDS zasugerowało także utworzenie przyszłej agencji planowania, która koordynowałaby wielobilionową kampanię aby zlikwidować ubóstwo, powstrzymać degradację środowiska i odpowiedzialnie uwolnić tłumioną technologię – zwłaszcza technologie, które umożliwiają nieśmiertelność tym, którzy tego pragną.

WDS powiedziało dalej, że popiera zachowanie istniejących rodzin królewskich jako symboli ciągłości, podczas gdy codzienne zarządzanie byłoby pozostawione merytokracjom, takim jak Pentagon, Watykan, Komunistyczna Partia Chin, nowo utworzona Agencja ds. Planowania na przyszłość itp.

Innymi słowy, wszystkie funkcjonalne części starego systemu pozostaną nienaruszone i zostaną zreformowane w imię ciągłości i płynnego przejścia. Popierana będzie również demokracja na żywo, w czasie rzeczywistym, oparta na Internecie, sugeruje WDS.

Cały proces można rozpocząć od publicznego ujawnienia prawdziwej historii planety, aby przygotować społeczeństwo do przejścia, powiedziało WDS.

Przedstawiciel BIS poparł te propozycje i obiecał przedstawić je “ludziom w Zug w Szwajcarii“.

Dał także wgląd w myśli “Gnomów z Zurychu” zauważając, że porozumiewają się “symbolami matematycznymi“.

Jeśli tak, powinni rozważyć następujące równanie, które zostanie spełnione. Jeśli nie zgodzą się na przejście, wtedy: Zug+ BIS + syjonizm = 0.

NSA uważa teraz, że Evelyn de Rothschild jest głową klanu Rothschildów a nie Nathaniel, jak CIA powiedziało nam wcześniej.

Mówią też, że ich najnowsze odkrycia wskazują, że Rothschildowie chcą zaoferować chińską kontrolę nad Japonią w zamian za ochronę.

Proces ten rozpocząłby się wraz z wstąpieniem księcia Naruhito jako cesarza Japonii w kwietniu, ponieważ umieściłby on tron ​​w rękach kukiełki Rothschildów bez krwi cesarskiej, według źródeł NSA.

WDS i przedstawiciele azjatyckiego tajnego stowarzyszenia omawiali ostatnio ten temat i zgodzili się, że Japończycy muszą poznać prawdę o swojej imperialnej rodzinie i że komitet ekspertów powinien wspólnie z japońską społecznością zdecydować, co powinno stać się z chryzantemą.

Watykańska Loża P2 również publicznie uspokoiła Chiny.

Było to w formie zgody Watykanu aby dać rządowi chińskiemu głos w wyborze biskupów katolickich w Chinach. Pojawiło się to także w postaci rządu Włoch jako pierwszego w G7, ogłaszającego, że będą uczestniczyć w prowadzonym przez Chiny projekcie rozwoju Jeden Pas Jedna Droga.

Na uwagę zasługuje również kilka tweetów opublikowanych w 2016 roku przez “Baronową de Rothschild“.

Bss De Rothschild @BssDeRothschild: “Niestety, w 2017 roku, IMPEACHMENT pozbawi cię małego zwycięstwa w wyborach w Rosji.

Bss De Rothschild @BssDeRothschild: “Po wojnie nuklearnej Trump/Putin/Iran/China/NK świat powróci do globalnego ideału, który zapewni bezpieczeństwo w Europie.”

Oczywiste jest, że Rothschildowie i inne typy P2 teraz uciekają do Chin w celu ochrony po tym, jak ich harcerze “III wojny światowej” i “Russiagate” zawodzą.
Jednak Chińczycy są w pełni świadomi tego, że chazarowie powiedzą im wszystko co chcą usłyszeć, tylko po to, aby dźgnąć ich w plecy przy pierwszej okazji, jaką otrzymają.
Wiedzą też, że ci, którzy się teraz do nich podlizują, upokarzali ich podczas Wojen Opiumowych.
Jak widzieliśmy powyżej, Chińczycy po cichu skonfiskowali infrastrukturę Izraela i współpracują z Rosjanami i armią amerykańską by zmusić syjonistów do zakończenia wszystkich zamieszek.

Chazarowie tracą także jeden z ostatnich bastionów kontroli władzy nad dużymi firmami internetowymi.

Jak to ujął Pentagon: “To czas omłotów, podczas gdy wielka technika może podlegać naruszeniom prawa antymonopolowego Departamentu Sprawiedliwości i zostanie rozwiązana w związku z wysokimi grzywnami z UE“.

Chcielibyśmy zamknąć raport z tego tygodnia wysyłając wam e-mail od doświadczonego detektywa, który jest przyjacielem byłego agenta CIA Roberta Davida Steele.

Śledczy wyjaśnia między innymi dlaczego chazarscy gangsterzy opóźniają nominację Kavanaugha: “Powodem, dla którego lewica (kabał) próbuje opóźnić śledztwo prokurator Kavanaugha [Christine Ford] jest to, by dać im czas na przejście przez masowe wyłączenie prądu by uruchomić Inteligentną Sieć i jej oprogramowanie oparte na Stuxnet, Izrael i teraz we wszystkich komputerach firm energetycznych”.

Lub dopóki nie będą w stanie sprowokować poważnej wojny w Syrii i Iranie, a może nawet wymiany nuklearnej z Federacją Rosyjską.

“Mogę się mylić, ale redaktorzy medialni szybko zmieniają strony i idą za tymi, których uważają za nowego zwycięzcę, podczas gdy ich poprzedni władcy zostali odpowiednio pozbawieni władzy”.

Nie mają żadnej lojalności wobec nikogo ale pocałują osła za duże pieniądze i wielką władzę.

Nawiasem mówiąc, wiem dużo o ukrytej tajnej historii morderstwa Wetterlinga w Minnesocie i porwaniu Johnny’ego Goscha”.

Wszystko to dla CIA, FBI, międzynarodowej sieci pedo-satanistycznej, Bronfmanów, GHWB, gońców Białego Domu, Barneya Franka, Craiga Spence’a itd.

Jest to historia związana z zaangażowaniem FBI, zaangażowaniem rodziny w ofiarę i całkowitym zatuszowaniem.

Ma to powiązania z Omaha, Franklinem Kreditem, oszustami z FBI, CIA, Jordanem, problemem Pedo w Minesocie i Prokuratorem Generalnym Minesoty Humphrey’em (senator Hubert Humphrey jest pokrętnym synem). Kilka lat temu przeprowadziliśmy wywiad z kluczowym świadkiem.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, raport z 24.09.2018 r.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/09/24/khazarian-mafia-seeks-chinese-protection-as-military-tribunals-loom/

OPUBLIKOWANO ZA: https://meditation539.com/2018/09/27/benjamin-fulford-chazarska-mafia-szuka-chinskiej-ochrony-podczas-gdy-wylaniaja-sie-trybunaly-wojskowe/

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    praktycznie jeszcze tylko 5 krajow nie placi IM 🙂 odszkodowania ,za straty moralne ,reperacje wojenne i mienia . wszystko jednak wskazuje ze juz niedlugo i nrody Rosyjskie ,Iranskie ,Syryjskie oraz chinskie ,Beda regularnie uiszczac 🙂 tak jak uiszcza :)cala Biala Europa:)

Wypowiedz się