Obnażanie Matrixa – Zbrodnie Syjonizmu przeciwko Żydom, Słowianom, Semitom..

Syjonizm

Prawdziwe oblicze zbrodniczego syjonizmu i stworzenie państwa Izrael. Odpowiedzialność żydów amerykańskich i angielskich za holokaust: Słowian, żydów, Semitów, Cyganów, innych nacji i… Niemców.

Jerzy Urban: Obozy koncentracyjne  były żydowskie, a nie polskie czy niemieckie.

Pol Lechicki Uzupełnienia Autora do Pierwszego Filmu.

Opublikowany 14 mar 2018

link do ściągnięcia nagrania na dysk – http://bit.ly/ZbrodnieSyjonizmu Haavara_Agreement – POROZUMIENIE Z HAAVARY 51 Documents – Zionist Collaboration With The Nazis by Lenni Brenner  The Seventh Million by Tom Segev West German Reparations to Israel by Nicholas W. Balabkins German Path to Israel by Rolf Vogel The Transfer Agreement: The Dramatic Story of the Pact Between the Third Reich and Jewish Palestine by Edwin Black  The Jewish Radical Right: Revisionist Zionism and Its Ideological Legacy (Studies on Israel) by Eran Kaplan Gruesome Harvest: The Allied Attempt to Exterminate Germany after 1945 By Ralph Franklin Keeling Hitler’s Willing Executioners – by Daniel Goldhagen Other Losses by James Bacque The Forrestal Diaries – by James Forrestal Germany Must Perish! and The War Goal of World Plutocracy by Theodore Kaufman and Wolfgang Diewerge  Crimes and Mercies: The Fate of German Civilians Under Allied Occupation, 1944 – –1950 by James-Bacque KONIECZNIE POSZUKAJ INFORMACJI O; Betar Doar Hayom aka Hayishuv (The Jewish Community) Hazit_HaAm Syjonistyczne zbrodnie przeciwko Żydom – Czerwona Swastyka, czyli jak Zevv Jabotynski stal się Władymirem Hitlerem. Izrael powstał przed oraz w trakcie WWII – przedwojenne mapy Syjonistów z nowymi granicami państw Europejskich Yitzhak Rabin w mundurze SS – zamach, dlaczego i kto? Izaak Gruenbaum Gruenbaum Miał syna Eliezera (ur. 1909), oskarżanego przez władze francuskie o kolaborację z Niemcami w obozie Auschwitz. Elizer zginął w 1948 w walkach z Arabami pod Jerozolimą. Poszukaj kim był Samuel Untermyer – “Judea Declares War on Germany” Linki: https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara… – poszukaj więcej informacji poza Wikipedia (propaganda, cenzura, manipulacje) W 1933 przedstawiciele 18 Kongresu Syjonistycznego postanowili współpracować z Hitlerem, Mussolinim w celu doprowadzenia do zasiedlenia Palestyny przez Europejskich Żydów (bogatych i wykształconych tylko). http://www.wikiwand.com/en/Haavara_Ag… https://en.wikipedia.org/wiki/Betar https://en.wikipedia.org/wiki/Hazit_HaAm http://www.kompas.travel.pl/kraje/pal… Gruesome Harvest: The Allied Attempt to Exterminate Germany after 1945 by Ralph Franklin Keeling – Makabryczne żniwa – 10 milionów Niemców zamordowanych po wojnie przez Jankesów, plany depopulacji poprzez przymusowa sterylizacje (chirurgiczna, chemiczna oraz biologiczna). GORĄCO POLECAM zobaczyć playliste (jeszcze w jezyku angielskim) —— The True Story of German Jewish Relations ——- https://www.youtube.com/playlist?list… Muzyka: Ennja – Voodoo Thank you Ennja http://facebook.com/ennjafg http://soundcloud.com/ennja http://twitter.com/ennjamusic

WYBRANE KOMENTARZE

Monika S 2 dni temu

https://jewishdeathcamps.com/#section-home >>.Znalezione w sieci<<< „

A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”“ Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.(Zmarł w 1994 roku)

Plan „wybrańców Boga”

 1. Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza.
 2. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.
 3. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
 4. Słowianie, a wśród nich Rosjanie to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.
 5. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności .
 6. Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji.
 7. Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ.
 8. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
 9. Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas.
 10. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd.
 11. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe.
 12. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. chaosu, zamętu ), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich. Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo.
 13. Do świadomości Słowian, profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie , antysemita”. Słowo, ˜Żyd” będą wymawiać szeptem. Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja , przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami,“ na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów , to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok,

jacek38 1 dzień temu (edytowany)

Przypuszczam ze dla wielu Polaków to co mówisz to swego rodzaju nowość.  Twoja wypowiedz sugeruje ze Hitler współpracował z Żydami jako krypto żyd.

Otóż należy to wyraźnie skorygować. Bogaci żydzi również ginęli w obozach koncentracyjnych byli pozbawiani majątków. I bynajmniej nie lądowali w Izraelu.

Należy rozróżnić w Historii Narodowego Socjalizmu 2 etapy, jeden do lat 40 tych i drugi od roku 40 tego.

Pierwszy etap był taki jak mówisz. W Niemczech na fali Narodowego Socjalizmu odrodzenia narodowego powstała ideologia rasistowska doskonale współpracująca z rasizmem żydowskim.

Te dwie ideologie świetnie się uzupełniały ale siebie wzajemnie wykluczały. Hitler nie miał zamiary wszystkich żydów eksterminować.

W zasadzie chciano rozwiązać problem w sposób humanitarny. Wysłać Żydów z Niemiec do Izraela czy na Madagaskar. Powstał bank niemiecko żydowski w Haifie.

Udzielano kredytów, wspomagano emigrantów w narzędzia rolnicze prowadzono obozy instruktażowe dla młodzieży. Tolerowano ośrodki nacjonalistów żydowskich w Niemczech. Eichman wyjeżdżał do Palestyny prowadził rozmowy.

Wrogiem tych rozwiązań była żydo-Anglia i USA. Powody były takie jak podajesz. Niechęć do żydowskiej biedoty podtrzymywana przez warstwę oświeconych Żydów i finansjerę. Powstał problem dla samych Niemiec. Skoro zaczęto na wszelkie sposoby utrudniać  emigrację Żydów z Niemiec (utrudnienia stwarzane przez Anglików kierujących podówczas protektoratem Palestyny).

Mało tego Żydzi zadeklarowali oficjalnie wojnę przeciwko Niemcom. Oficjalnie ogłosiła ją prasa angielska w 1933 roku.

Nie była to tylko wojna papierowa ale konkretna wojna gospodarcza w postaci narzucanych embargo na handel.

Za ta wojną gospodarczą stało dążenie Anglii do zniszczenia Niemiec konkurenta gospodarczego.

Niemcy Hitlera odniosły w ciągu dosłownie kilku lat niebywały na skale światową sukces gospodarczy. Za tym sukcesem stanęło publiczne poparcie partii hitlerowskiej.

Żeby tylko wymienić kilka elementów tej potęgi gospodarczej wystarczy powiedzieć:

 • zlikwidowano bezrobocie,
 • zlikwidowano element kryminalny – po wielu latach Niemiec mógł czuć się bezpiecznie na spacerze;
 • udzielono bezprocentowych kredytów na budowę domków jednorodzinnych,
 • określono 8 godzinny dzień pracy,
 • ustalono obowiązkowe  urlopy pracownicze,
 • opracowano powszechnie dostępny samochód dla świata pracy,
 • Niemcy Narodowego Socjalizmu zbudowały statki pasażerskie dla świata pracy ( m. innymi Gustloff).
 • po raz pierwszy Niemiec – pracownik mógł jechać na wczasy zagraniczne,
 • wskutek współpracy z Palestyną na stołach Niemca pojawić się mogły pomarańcze z Haiffy.
 • wprowadzono powszechną opiekę lekarską dla świata pracy.
 • stworzono szkoły młodzieży Hitler Jugend w której młodzież korzystała z parków i natury na obozach harcerskich podejmując się nauki zawodów praktycznych.
 • dziewczynki uczyły się opieki nad dziećmi, gotowania krawiectwa;
 • chłopcy uczyli się zawodów praktycznych męskich.
 • proszę zrozumieć to stało się w ciągu…3 lat od objęcia władzy przez Hitlera.
 • Niemcy wystąpiły z Banku centralnego i stworzyły własna monetę niezalezną od giełdy w Londynie i Nowym Yorku. To ostatnie stało się przyczyna wojny.
 • Churchill podziwiał Hitlera. Anglicy byli przerażeni tym sukcesem, który zagrażał wyzyskowi ich klasy robotniczej.
 • do tego stopnia byli tym przerażeni że…. zakazali wpływania Gustloffa do portów brytyjskich – nie chcieli aby robotnik widział jak można wprowadzić reform pracownicze w kraju bez kliki żydowskiej.
 • Hitler zdecydowanie odsunął żydów od banków, sektora finansowego i od prasy.
 • odpowiedzią na blokadę gospodarczą Anglików i finansjery żydowskiej wobec Niemiec była tzw. Noc Kryształowa jako reakcja na te wrogie posunięcia,
 • Narodowym socjalistom zarzuca się „palenie książek” mój Boże, jakie to były książki niech raczą wspomnieć propagandziści lewaccy – była to literatura propagandy bolszewickiej, która rujnowała Niemcy Republiki Weimarskiej, dziela Marxa; pornografia, która zalewała Niemcy. Bibuła partii bolszewickiej; sztuka tzw. dekadencka, w której celowali Żydzi rujnując tkankę społeczna.
 • zakazano aborcji, prostytucji, marksizm był tępiony, jako ideologia nihilistyczna społecznie,
 • przede wszystkim Narodowi Socjaliści znieśli „walkę klas” rdzeń ideologii Marksa.
 • przeciwnie NSDAP zmusiła pracodawców kapitalistów do przestrzegania praw pracowniczych,
 • skończyło się utrapienie ery współczesnej – rozwarstwienia społecznego,
 • kapitaliści mieli obowiązek współpracować z robotnikami dla wspólnego dobra jakim było DOBRO KRAJU……
 • Niemcy stały się w ciągu kilku lat krajem ludzi autentycznie szczęśliwych – czego nie mogą  Niemcom wybaczyć do obecnych czasów wszelkiej maści propagandowe urzędasy..
 • powstawały ośrodki wypoczynkowe nie dla elity, ale świata pracy.
 • młodzież z ubogich rodzin otrzymała szanse darmowej edukacji na uczelniach ze statusem akademickim.
 • w domach robotniczych pojawiły się pralki…lodówki.
 • Standardu życia w Niemczech mogli pozazdrościć Anglicy i Amerykanie nękani kryzysem i głodem połączonym z brakiem pracy. Tak było do lat 40.
 • Żydów nie aresztowano pozwalano im emigrować, mogli wywozić swoje rzeczy i zachować… swoje konta bankowe nawet na emigracji,
 • niestety wojna na kontynencie, która w rzeczywistości sprowokowali Anglicy stała się główna przeszkodą wobec „rozwiązania kwestii żydowskiej”.
 • Palestyna stała się zamknięta, USA zablokowały możliwość imigracji Żydów z Niemiec.
 • Warunki wojny spowodowały, że większość młodzieży męskiej została powołana do wojska. Nie miał kto pracować w przemyśle.
 • Stworzono wiec Obozy Koncentracyjne celem zatrudnienia ich pensjonariuszy w przemyśle. Taka była idea. Ale realia życia nie są idealne. Pojawiły się nadużycia dowództwa w tych obozach, początkowo surowo karane. W każdym razie sadyści jacy stanowią zawsze pewien procent społeczeństwa znaleźli obszar na którym mogli się wyżywać.
 • To że były to początkowo Obozy Pracy stanowił napis na bramach obozowych „Arbeit macht  Frei”.
 • Okrucieństwa wojny, braki w zaopatrzeniu, ruina systemu transportu, doprowadziły do tego, że obozy stały się obozami śmierci – z powodu braku żywności; leków; środków higieny.
 • Większość ofiar śmiertelnych zbierała zaraza  tyfusu z powodu wszy.
 • Trzeba wspomnieć ze  istniały różne klasy obozów. Obozy pracy tzw. korekcyjne – wychowania przez prace, ale także obozy zagłady, gdzie prace stosowano jako środek wyniszczenia biologicznego. Do takich należał Mauthausen (kamieniołom w Austrii)
 • Liczba ofiar żydów zamordowanych w obozach jest znacznie przesadzona przez propagandę.
 • Istniały zbiorowe mordy; rozstrzeliwania ale…. nie było nigdzie na terenie 3 Rzeszy komór gazowych, w których by truto ludzi. Cyklon B był stosowany do odwszawiania ubrań i rzeczy więźniów. Załogi obozów bały się zarazy tyfusu.

monika zalewska Zalewska 2 dni temu

Żyd który by dyrektorem obozów przesiedleńczych po wojnie w Niemczech – dla żydów mówił ze zginęło ich 826 tys. ! on był w tej” komisji” wyliczał ile zginęło!

Władymir Władymirowicz 2 dni temu

Ciekawe cytaty.

 «… Państwo pan-żydowskie jest jedynym państwem, które może praktykować światowe rządzenie, podczas gdy wszystkie inne państwa mogą praktykować tylko rządzenie narodowe … Pan-judaizm jest tutaj. Przedsiębiorstwa się zmieniają. Żyd jest taki sam przez wieki … » Henry Ford

«… Z pewnością Żyd jest wcieleniem diabła …»

William Shakespear

«Żydzi są naszym nieszczęściem.»

Heinrich Van Treitschke

«Żyd jest z natury odporny na działanie …»

Pierre Proudhon

«Marks jest Żydem i jest otoczony tłumem małych, mniej lub bardziej inteligentnych, sprytnych, zwinnych, spekulujących Żydów, tak jak Żydzi są wszędzie, agentami komercyjnymi i bankowymi, pisarzami, politykami, korespondentami w gazetach wszystkich odcieni; krótko mówiąc, brokerzy literaccy, podobnie jak brokerzy finansowi, z jedną nogą w banku, a drugą w ruchu socjalistycznym, a ich osły siedzą w prasie niemieckiej. Złapali wszystkie gazety i można sobie wyobrazić, co jest z tego powodu mdłą literaturą. »

Mikhail Bakounin

« Jaka jest świecka podstawa judaizmu? Praktyczna potrzeba, własny interes. Jaki jest światowy kult Żydów? Targować się. Jaki jest jego światowy bóg? Pieniądze! … Co jest zawartego abstrakcyjnie w żydowskiej religii – pogarda dla teorii, dla sztuki, dla historii, dla człowieka jako celu samego w sobie. »

Karol Marks

Zbyszek Slawianin 3 dni temu

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany. Adolf Hitler. 4 .03.1944.

Jaroslaw Czujko 2 dni temu

Watykan to okupant ma we władzy 3 religie katolicyzm judaizm i islam TO POTERZNE NARZEDZIĄ.

W 966 narzucili nam ta religie, kto sią nie podporządkował był palony i mordowany.

Teraz w kościele jest pedofilia, korupcja, geje, ciemne interesy i inne. Ludzie dają na tace zapominając o inkwizycji – MASAKRA.

Katolicyzm to kult solarny – od 24 grudnia do 27 grudnia słońce znajduje się najniżej, 27 grudnia wstaje po roku wędrówki, tak Jezus zmartwychwstaje po 3 dniach, trzej królowie to gwiazdy na niebie, do tego w kościele je się jego ciało odprawiający pije jego krew, czy wino oj ALKOCHOL???? Kurwa toż to okultyzm kanibalizm potem zakładają pieczęcie: chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, namaszczenie – blokując każdego.

Mamy nic nie robić i czekać, a czemu, bo oni wykonają swój plan wcześniej.

Do tego franko całuje żydów po rękach i nachodźców po nogach, masakra, profanacja.

Bóg jest energią, którą ma każdy człowiek, Bóg jest wszędzie.

To my możemy świadomie kreować rzeczywistość, jeśli oglądasz tel… to robią to za ciebie np. przeludnienie, a wyjedź za miasto o kurde ile miejsca.

Umiemy wiele rzeczy, ale ludzie są ograniczani przez kościół i szkołę, wszystko jest pod kontrolą, każdy musi się nauczyć myśleć SAMODZIELNIE, a nie wierzyć w kościelnego boga, sami nimi jesteśmy. Nie ma na co czekać . Trzeba działać

Bronislaw M 1 dzień temu

Elity rządzące na całym świecie to Kasta ludzi pozbawiona moralności Zastanówcie się kim trzeba być żeby wygrać wybory w jakimkolwiek kraju trzeba kłamać oszukiwać zastraszać kraść tacy Właśnie ludzie wygrywają wybory i rządzę ludźmi jak Baranami

Bronislaw M 1 dzień temu

Elity rządzące na całym świecie to Kasta ludzi pozbawiona moralności Zastanówcie się kim trzeba być żeby wygrać wybory w jakimkolwiek kraju trzeba kłamać oszukiwać zastraszać kraść tacy Właśnie ludzie wygrywają wybory i rządzę ludźmi jak Baranami

Bronislaw M 1 dzień temu

Kiedy w końcu ludzie nabiorą odwagi i będą głośno krzyczeć że wszystkie ideologie polityczne religijne to ideologie totalitarne złodziejskie mordercze i przestępcze

Karola Arch. 2 dni temu (edytowany)

Dziękuję za odważne słowa i materiał !!! Uwielbiam Twoje przemówienia .Dlatego udostępniamy gdzie się da ! Jeżeli dalej będziemy pozwalać chazarom rządzić Polską…wyrżną bez litości Nas wszystkich w pień.

Ewa Jaroszynska 2 dni temu

Matrix powalony. Pokazujesz Marcin przyczyne wszystkich przyczyn. Skutki oplakane. Pracujemy wznoszac swiadomosc , aby uratowac ludzka dusze. Dbajmy o nasze serca , nie wolno im oddac duszy. Lachy , Slowianie w Was nadzieja. Dzieki , dzieki. Pozdrawiam I czuje w sercu.

Pablo Emilio 2 dni temu

Pol Lechicki, świetna robota. Ja też dzielę się wiedzą: Adolf Hitler był Chazarem. Pisze o tym nie kto inny jak żydowski dziennik Haaretz. Izraelski Dziennik Haaretz: Testy DNA Ujawniają Żydowskie I Afrykańskie Korzenie Hitlera W najnowszym 28. numerze pisma historycznego „Glaukopis”, w dziale z ciekawymi cytatami z polskojęzycznej i międzynarodowej prasy, przedrukowana została informacja „Testy DNA ujawniają żydowskie i afrykańskie korzenie Hitlera” z najstarszego, wydawanego od 1918 roku, izraelskiego dziennika Haaretz. Według Haaretz flamandzkojęzyczny belgijski tygodnik „Knock” opublikował artykuł dziennikarza Jeana-Paula Muldersa, który na podstawie badań genów 39 krewnych Adolfa Hitlera z Austrii i USA przeprowadzonych przez genetyka Ronnego Decorte ustalił, że według badań DNA Hitler miał murzyńskich i żydowskich przodków. Na podstawie badań genetycznych w grupach chromosomów wskazujących na etniczne pochodzenie zwanych haplogrupami. Dominująca u Hitlera haplogrupa E1b1b1 jest bardzo rzadka u mieszkańców Europy zachodniej. Występuje u 25% Greków i Sycylijczyków najpewniej pochodzących z Afryki. Zaś najczęstsza jest u mieszkańców Afryki północnej – występuje wśród 80% populacji Berberów z Maroka, Algierii i Tunezji. Posiadają ją też Somalijczycy. Druga charakterystyczna haplogrupa genów Hitlera należy do Żydów aszkenazyjskich. Z doniesień mediów elektronicznych w Polsce na ten temat wiadomo, że informacja o aszkenazyjskiej haplogrupie genów Hitlera nie zaskoczyła historyków. Od dawna pojawiały się informacje, że Adolf Hitler był wnukiem patrylinearnym Marii Schickelgruber i Żyda o nazwisku Frankenberger. Wiadomość o afrykańskich i żydowskich korzeniach Adolfa Hitlera podały też takie portale i gazety jak: wp,pl, fakt,pl, gazeta,pl, sfora,pl, telegraph,co,uk, Daily Telegraph, The Daily Express. P.S. „Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem” – tak podobno oznajmił, kiedy usłyszał o jednej z wczesnych prób zbadania dziejów jego rodziny. „Nie mogą wiedzieć, skąd pochodzę”.

Urs S 2 dni temu

nie afrykanskie- chazarzy pochodza z mongoli wymieszani z turkami-Hitler pasuje na Turka- prawdziwy zyd- biblijny Salomon mial wlosy- murzynskie loki jak Bob Marley z Jamajki- nawet taki jest na rysunku w mojej Bibli- czarny czlowiek…i tacy byli semiccy zydzi z Afryki…nie Synagoga Szatana z Chazarii a ci sa w 99, 9% w Polsce….i w Europie…Pan Bog zbieze swoich orginalnych zydow czarnych po powrocie Jezusa duchem na 1000 lat pokoju na ziemi….a chazarzy krzycza ze sie zbieraja teraz….

Pablo Emilio 2 dni temu

Żyd aszkenazyjski to Chazar. Czytaj uważnie: „Druga charakterystyczna haplogrupa genów Hitlera należy do Żydów aszkenazyjskich.”

Sofia Sofia 2 dni temu

duzo by mowic polecam Ci Kanal ,, treborok,, chcesz to zobacz moj film Stworzenie narodu wybranego , pozatym Widoczne i ukryte ludobujstwo to jest tez o religji chrzescianskiej Imperium slowiansko-aryjskie caly checa polega na tym by rozpoznac wroga i sie z nim rozprawic inaczej nigdy nie wyjdziemy z tej mizerii bedziemy chodzic do szkoly na tresure i oglupianie , potem bedziemy zasuwac na pasozytow 35 lat a jak opadniemy z sil to nas zalatwi Mafia Medyczna pod tym tytulem jest video , swoja droga pasozyty uzywaja symboli i liczb tu masz racje , a po to uzywaja poniewaz Symbole i liczby Maja swoja Energie destrukcyjna lub pozytywna , pozatym baran zaszyna sie 21 marca natomiast pasozyty Maja w tym okresie swieto Purim powstale po wymordowaniu persow i na ta czesc swietuja do dzis perse okradli ,i to byl ich kapital startowy do podboju calego swiata

Sofia Sofia 2 dni temu

weszlam na ta strone i pisze wyraznie ,, israelici,, a nie zydzi , katolicy nie czytali biblji bo jakby czytali cala to by zwariowali tyle tam morderstw i zwyrodnialstwa

Sofia Sofia 2 dni temu

wiem , ze biblia jest zafalszowana rosjanie uwazaja ze zostala napisana w 16 wieku , opieram sie na tym co pisze N Lewaszow kozystajac z biblji chyba z 18 wieku wedlug mnie jest planem rozkladu jazdy ale trzeba sie dobrze przypatrzec, pozytym jestem przeciwna wszelkim ,, teoriom,, albo wiedza albo sie do niej dazy

Marcin K 2 dni temu

Sofia Sofia Znam znam Lecz jest gorzej niż się wydaje Ich wcale nie zginęło tyle milionów co się mówi To Polaków Szlachtę mordowano, przejmowano nazwiska majątki, ludzi przesiedlano wysiedlano aby nikt się nie polapal Ci co niby zginęli żyją i się mnożą pod Polskimi nazwiskami jest ich może blisko 6mln dlatego znowu kombinują Polakom wojenke z Rosją To jest agonia Lechii

Marcin K 2 dni temu

Sofia Sofia z wiki „Żydzi (dosł. „chwalcy /Jahwe/” lub „czciciele /Jahwe/” z hebr. Jehudim, יהודים, jid. Jidn, ייִדן, ladino ג׳ודיוס Djudios) – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wówczas językiem hebrajskim,’

Marcin K 2 dni temu

Iwonna Teresa ależ tak jest Bóg skupił się najpierw do jednego punktu, osobliwości I podzielił się w nieskończoną ilość aby wszystkiego doświadczyć i gdy wszystkiego doświadczy świat materialny przestanie istnieć Jest to wiedza starożytna zawarta w kabale „CIM CUM a współcześni naukowcy mówią na to wielki wybuch BÓG jest w każdym atomize w każdym z nas Poczytaj dużo jest o tym Ni ale jak się księdza na religii słucha to efekty widać

Marcin K 2 dni temu

Iwonna Teresa spoko niebylo tematu. Poczytaj linki które wkleiłem wyżej Dowodem na wiedzę o elektromagnetyczne w starożytności są Piramidy i inne budowle z tego okresu. Jądro naszej ziemi jest kryształem, poczytaj o właściwościach fizycznych kryształów Dielektrycznosc piezoelektrycznosc Wszystkie te budowle stoją na wezlach geomantycznych kryształu ziemi Gdy ten system działał „teraz jest zniszczony, np brak piramidionu na piramidzie, pęknięte bloki skalne, lub brak wielu elementów. Tak zwane vimany podróżowali po Ley lines, są to linie Energi między tymi węzłami.. Gdy było się w centrum świątyni glos” wibracja powietrza ” była zmieniana w wibracje elektromagnetyczna” Piezoelektryzm ” Następnie w drugiej świątyni wibracje elektromagnetyczne były zmieniane w wibracje powietrza czyli słowa. Żadna magia, tylko fizyka.

Marcin K 2 dni temu

Iwonna Teresa spoko niebylo tematu. Poczytaj linki które wkleiłem wyżej Dowodem na wiedzę o elektromagnetyczne w starożytności są Piramidy i inne budowle z tego okresu. Jądro naszej ziemi jest kryształem, poczytaj o właściwościach fizycznych kryształów Dielektrycznosc piezoelektrycznosc Wszystkie te budowle stoją na wezlach geomantycznych kryształu ziemi Gdy ten system działał „teraz jest zniszczony, np brak piramidionu na piramidzie, pęknięte bloki skalne, lub brak wielu elementów. Tak zwane vimany podróżowali po Ley lines, są to linie Energi między tymi węzłami.. Gdy było się w centrum świątyni glos” wibracja powietrza ” była zmieniana w wibracje elektromagnetyczna” Piezoelektryzm ” Następnie w drugiej świątyni wibracje elektromagnetyczne były zmieniane w wibracje powietrza czyli słowa. Żadna magia, tylko fizyka.

Marcin K 2 dni temu (edytowany)

Iwonna Teresa ależ nie Wiara to niewiedza i koniec kropka Jeśli coś wiem nie muszę ślepo wierzyć Wiesz też że religie są oparte o ruch Precesji ziemi i był to pierwotnie kalendarz a bogami nazywano gwiazdy. Chcesz PRAWDY szukaj sama Czytałaś choć trochę Biblię? Bo ten Bóg z bibli to psychopata więc nie może być tym prawdziwym Prawdziwym Bogiem z biblia.deon.pl był wąż jako symbol fali elektromagnetycznej, życia wiecznego i wiedzy. „wąż jest falą” Gdyby ludzie nie posiadali wiedzy o wibracjach nie zbudowali by tych piramid Poczytaj co to promień śmierci Tesli. Zobacz materiał o piramida Ch w Bośni. Zobacz jak przedmioty lewitują w powietrzu przy 28khz Oj dużo wiedzy przed tobą jak chcesz znaleźć PRAWDĘ i nie mieszaj Boga do spraw ludzkich ziemskich boś po to dostała rozum i wolną wolę…

Marcin K 2 dni temu

Iwonna Teresa dlatego mówię ci szukaj prawdy sama bo nikt ci jej nieda Nie po to ktoś to wszystko zniszczył żeby teraz o tym uczyć Naszym alfabet em jest Glagolica a tam słowo nauka to „uk, uka” TO n na przedzie tłumacz jak NieUka

Marcin K 2 dni temu

Iwonna Teresa jak chcesz zrozumieć więź Ziemia – Slonce-Czlowiek”zycie” Koniecznie poczytaj o Efekcie Ebnera lub obejrzyj film na yt U Bald. Tv I o polu morfogenetycznym.

Lucy Kot 2 dni temu

Dziękuję. Oby więcej było takich materiałów i ludzi pokazujących te straszne kłamstwa. Historia była i jest ciągle manipulowana przez kłamców z forsą skradzioną innym narodom, morderców i przekupionych zdrajców. A przy okazji, kogo przepraszał Prezydent Duda 8.marca? Czy także tych, którzy mordowali swoich braci żydowskich i Polaków , a Polaków nadal w czasie komunistycznego reżimu. No właśnie, już „poszkodowani” wołają o forsę dla wyrzuconych w 1968 roku. Coś chyba Pan Prezydent nie zna historii i kto wyjechał, często uciekając przed odpowiedzialnością za zbrodnie na Polakach.

Jakub Zielinski 2 dni temu

juda dokladnie wiedzial co robi!

Muzyka Przeciwko Judeopoloni 2 dni temu

Najgorsze jest to , że filmy mówiące o np zbrodniach żydów w ZSRR czy Palestynie są usuwane . Na yt nie można już nawet robić filmów historycznych cenzura coraz większa .

Adam Gabruk 2 dni temu

Polachy, budzimy się! Już czas najwyższy. Polacy to mądry i odważny naród. Nie będziemy patrzeć na żydokomunistyczną obłudę. Wystarczy tego zakłamania. W końcu są ludzie którzy mówią otwarcie. I nie chowamy się pod „pseudo” w necie! Więcej odwagi i mniej pasywu… Pozdrowienia Polachy!

piotrus7a 2 dni temu

Adam Gabruk Chcesz coś zrobić lub pochwalić się tym co zrobiłeś to dołącz a nie tylko zachęcaj.Nie wiesz jak to zrobić.Pytaj.My się obudziliśmy więc wybudzić wybudzonego się nie da.Jesteś gotów to zapraszamy.Pozdrawiam Sława Sławianom i Wielkiej Sławi.

KrysaMuza 2 dni temu

syjońska synagoga szatana to największy wrzód ludzkości ,odpowiedzialna jest za wszystkie mordy ostatnich kilkuset lat

paprica korps 2 dni temu (edytowany)

Gdzie żyd, tam smród! I ja się pytam: PO JAKIEGO GRZYBA POTRZEBNI NAM ŻYDZI W POLSCE? CWL!

piotrus7a 2 dni temu

Sławianie,Słowianie,Lechici,Lachowie,Laszki,Rusowie i wszyscy których tu jeszcze pominąłem kurtyna opadła wstaliście z kolan dla was i nas wszystkich oznacza to nowe życie. Drżyjcie przed świadomymi prawdy kłamcy! Kim był ten o którym nie mówi się kim był. Zapraszam do lektury. Poznajcie prawdę ona Was wyzwoli: Czyje to słowa??? „Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem! Oznajmił to, kiedy usłyszał o jednej z wczesnych prób zbadania dziejów jego rodziny. – Nie mogą wiedzieć, skąd pochodzę”. Gotowi jesteście na wstrząsającą pigułkę wiedzy nami od lat to wstrząsało teraz kolej i na was. Więc proszę: Pan profesor Franciszek Ryszka, który jest historykiem, specjalistą od spraw niemieckich napisał. W dniu 20 kwietnia 1889 przyszedł na świat noworodek płci męskiej, ochrzczony imieniem Adolf, syn Alojzego Hitlera. Rodzina ojca wywodziła się z chłopów, osiadłych przynajmniej od XVIII w. we wsi Spital w powiecie Insbruck. Nazwisko pisało się jeszcze w XIX wieku Hiedler, Hietler. Dziadek przyszłego „führera”, Johann George Hiedler, ożenił się w 1842 roku z Marią Anną Schiklgruber. Pięć lat wcześniej urodziła Maria, nieślubnego syna Aloiza, którego synem był Adolf. Anna Maria Schiklgruber służyła w 1936 r w Wiedniu u żydowskiej rodziny Frankerberger. Ojciec Adolfa Hitlera był synem niższego urzędnika cesarsko królewskiej służby celnej. Wreszcie Frankenbergerowie jeszcze przez pewien czas po śmierć Aloisa łożyli na utrzymanie nastoletniego Adolfa, przyszłego pogromcy Żydów! Współczesne badania DNA krewnych Adolfa Hitlera nie pozostawiają złudzeń. W zbrodniczym przywódcy Adolfie Hitlerze płynie krew sefardyjskich Żydów. O tym, że jeden z największych zbrodniarzy w historii świata jest jednoznacznie biologiczne powiązany ze rasą żydów doniósł też belgijski magazyn „Knock”, publikując efekt długich badań dziennikarza Jeana-Paula Muldersa i historyka Marca Vermeerana. Zdobyli oni i oddali do przebadania w profesjonalnych laboratoriach DNA 39 krewnych przywódcy III Rzeszy. Wyniki zaskoczyły naukowców! Materiał genetyczny zawierał bowiem chromosom o nazwie Haplogroup Elblb (Y-DNA), niezwykle rzadko spotykany w Niemczech i całej Zachodniej Europie. Występuje on za to często wśród aszkenazyjskich i sefardyjskich Żydów oaz wśród zamieszkałych tereny Algierii, Maroka, Tunezji plemion hebrajskich. Chromosom haplogroups Elblb posiada około 18-20 procent Żydów aszkenazyjskich i sefardyjskich, chromosom ten więc występuje najczęściej w populacji Żydów. O żydowskim pochodzeniu i korzeniach Hitlera niejednokrotnie informowali historycy zajmujący się postacią niemieckiego kanclerza. Były to jednak publikacje oparte na pogłoskach, których nie weryfikowały badania drzewa genealogicznego zbrodniarza ani żadne badania materiału genetycznego. Natomiast belgijska publikacja oparta jest jednak na badaniach genetyków. Więc kto jest kim i czego dokonuje!!! Po tym wyjawieniu wiecie już Wy ukrywający się pod również Polskimi nazwiskami iż wiemy o was a rozliczenie blisko.Jesteście gotowi? Pomyślcie tylko kto wam da schronienie po tym gdy już wiadomo kim jesteście i co zrobiliście oraz robicie nadal. Drżyjcie godzina prawdy się przybliża. Pozdrawiam Serdecznie Sława Sławianom Wielkiej Sławi Miłość Radość Zdrowie Szczęście

Nasza Warszawa TV 2 dni temu (edytowany)

„Żydzi chwalą się przed całym światem, że ścigają swoich katów. Podają przykłady, że nawet zArgentyny przywieźli Eichmanna, osądzili i wykonali wyrok. A przecież dobrze wiedzą, że ich rodacy Żydzi, byli również oprawcami i katami, że byli szpiegami w policji niemieckiej, że założyli organizację zbrojną „Żagiew” – w celu łapania Żydów i likwidowania tych, co chcą organizować opór, że setki tysięcy Żydów zlikwidowali sami Żydzi, że bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemców. Są liczne dokumenty na ten temat. Liczni świadkowie, chociażby pan Tadeusz, który wielokrotnie rozmawiał z bogatymi Żydami na ten temat. I teraz opowiadał: „Jak pojąć i zrozumieć mentalność żydowską, że Kneset w Izraelu podjął decyzję i wcielił w życie ustawę, że nie będą ścigani i karani wszyscy ci Żydzi, których rzekomo Niemcy zmusili zabijać swych rodaków. Obecnie na świecie jeszcze żyją tysiące Żydów, którzy byli katami swoich rodaków. Przecież to Żydzi podsunęli gestapo szatański pomysł, żeby zwabić do hotelu najbogatszych Żydów, ograbić ich i bestialsko zamordować. Pomysł był Skosowskiego i Żurawina. Obaj zajmowali wysokie pozycje w policji żydowskiej i w gestapo. Obaj mieli już za sobą liczne prowokacje, w skutek których sami zabijali Żydów. Zaplanowali tym razem, by zwabić bogatychŻydów pod pozorem, że załatwią im przy pomocy Niemców paszporty zagraniczne, dzięki którym wyjadą bezpiecznie do Anglii lub Ameryki. Ściągnęli w ten chytry sposób do hotelu Polskiego przy ulicy Długiej, oraz do hotelu Terminus, i hotelu Royal ponad dwa tysiące osób z dziećmi. Tu najpierw zażądali bardzo wysokich opłat za paszporty. Następnie trzeba było opłacić szefa gestapo. Sami żydowscy policjanci zażądali dla siebie też dużych sum. Nie wszyscy Żydzi mieli aż tyle, ile od nich wymagano, więc z powrotem odprowadzono ich do getta. Gdy już otrzymali dobrowolnie tyle ile chcieli, to zarządzili osobistą rewizję, rozbierając ludzi do naga i badając u kobiet nawet pochwę, a u mężczyzn odbyt. Większość tych bogatych Żydów rzeczywiście miało ukryte w tych miejscach złoto i brylanty. Następnie wywieziono ich ciężarowymi samochodami za Warszawę i wymordowano. Zabijali ich policjanci żydowscy na czele ze Skosowskim i Żurawinem , a SS-mani tylko pilnowali. Po wojnie obaj kaci, Skosowski i Żurawin, uciekli do Izraela, a później do Ameryki. I takich ludobójców Kneset izraelski ułaskawił i zatarł winę. To, jak mówią ludzie, panie Albinie, nie mieści się w głowie”. Ja w latach 1981-86, mając duże możliwości szukania i oglądania dokumentów, odnalazłem potwierdzenie tego wszystkiego, co pan Tadeusz mi opowiedział. W centralnym archiwum były na ten temat dokumenty. Miały one sygnaturę 202/XV-2 tom 2 karta 158. Należy w tym miejscu postawić poważne pytanie. Dlaczego Żydzi tak przeczuleni na swoim punkcie, tak broniący swoich rodaków na całym świecie, ścigający pojedynczych zbrodniarzy do tej pory, zamknęli całkowicie oczy i zatkali uszy, jak mówi i pokazuje się im dokumentację o Żydach zbrodniarzach? Jak zeznali liczni świadkowie i mówią, że Żydzi Żydów mordowali, to żydostwo nie chce ani słuchać na ten temat, ani rozmawiać. Bo gdyby przyznali się do tych zbrodniarzy, to potwierdziliby wobec całego świata fakty, że są jednak narodem zbrodniarzy, pokazaliby światu, że oddawali swe dzieci, żeby się uratować, że zabijali braci i swe siostry oraz rodziców, że na świecie wśród ludzi cywilizowanych nie było na taką skalę zbrodni, do jakiej oni by ręki nie przyłożyli. I dalej ciągnął pan Tadeusz: „Myśli pan, panie Albinie, że to koniec tej listy, na której są tysiące żydowskich zbrodniarzy? Nie. To nie wszystko. Jest jeszcze dużo spraw, za które Żydzi uniknęli odpowiedzialności karnej. Chociażby defraudacja dużych sum pieniędzy nadsyłanych z Ameryki. Prawdą jest, że Żydzi z Ameryki przysyłali pieniądze na ratowanie Żydów w Polsce. Rada Pomocy Żydom otrzymała ogółem jeden milion dolarów, które to polscy spadochroniarze przywieźli i doręczyli. Do tego miliona rząd polski na uchodźstwie dołączył 50 000 dolarów. I tu Żydzi popełnili zdradę i grabież. W tej Radzie Pomocy Żydom było dwóch „żagwistów”, którzy zwietrzyli duże pieniądze. Z tego miliona dolarów wzięli sobie 200 000. Ale i inni Żydzi w tej radzie dopatrzyli się, kto i ile zabrał. Po dokładnym sprawdzeniu – udowodniono dwóm osobom winę. Wyrok śmierci wykonali dwaj członkowie ŻZW, byli to Zalewarski i „Garbaty”. I tu też dali dowód, jakim są narodem. W obliczu śmierci wzięli pieniądze przeznaczona na ratowanie życia. Po prostu żydowska natura.” fragment książki Albin Siwak – Bez strachu tom 2 – https://docer.pl/doc/v0800s

Paweł syn Mirosława 2 dni temu

Nasza Warszawa TV Adolf Eichmann był żydem urodzonym w Haajfie, jego rodzice wyjechali do Linzu. Był członkiem SS, a inni członkowie mówili o nim że ma „klucz do synagogi” na twarzy.

Miroslaw Nowak 3 dni temu

Przetrenowali terror na Palestynczykach, teraz w Polsce beda to robic perfekcyjnie. Nie pozwolmy na to

zsunay 2 dni temu

Pol to o czym ostrzegasz już się dzieje w roku 2017 3 tys Żydów otrzymało w Izraelu polskie paszporty a w ciagu kilku ostatnich lat łacznie kilkadziesiąt tysiecy „Polaków” przybyło w Polsce otryzmując obywatelsto polskie!! do tego obywatelstwa otrzymują polskie emerytury a obecnie w „polskim”sejmie uchwalna jest ustawa o zwrocie mienia znacjonalizowanego przez komunistów. Oczywiście o zwrot tego minia włascicielom przed wojennym upomna się Żydzi. Mienie to znacjonalizowane które ma byc zwrocone obecnie zostało odebrane , polskim patriotą, głównie ziemianą przed I Wojną Światową pod żadami Carycy, zsyłani za powstania i działaności patriotyczną na Sybir musieli oddac lub odsprzedać za bezcen swoje majątki. Kupowali je żydzi od polskiej szlachty wraz z cherbami rodowymi, pałacami i później się stroili w te cudze szaty. A obcne władze w Polsce czyli żydzi oddają Polskę innym zydom, sciagają tu swoich pobratyńców i rabują nas i będą to robić dalej, puki na to naród polski bedzie pozwalał. Juz od jakiego czasu mówię zeby sprawdzać pochodzenie przed wpisaniem na jakąkolwiek listę wyborczą, ale nikt nie sucha. Gdzie jakiś prezydent, premier czy pomniejszy użędnik zawsze żyd a nie Polak. Jak ma być dobrze zyc Polakom w swoim kraju gdy tu zydzi dla zydów robią co chcą a my emigrujemy za chlebem?! przecież to obłęd. Wystaczy przejąc rządy w Polsce a kraj ten spłynie złotem i mlekiem ale rządzony przez Polaków dla Polaków, hallo pobudka!!! zsunay

Irena S. 1 dzień temu

Czytałam Talmud włos jeży się na ciele całym jeśli przeczyta sie Talmud rozumie się dzisiejsza sytuacje Pozdrawiam

Irena S. 2 dni temu

Wymordowano Polaków zginęło nas więcej niż Żydów jedwabne to kłamstwo Żydzi najgorsza nacja świata Żydzi najgorszym plemieniem świata to dzięki Żydom tak ogromna liczba Polaków młodych wyjechała z kraju po co ? A mianowicie by nasz kraj osłabić by zalać Ukraińcami ,muzułmanami ,hindusami przybyszami z Bangladeszu Pakistanu Arabów Chińczyków mamy tego juz bardzo dużo w naszej ojczyźnie mianowicie po to byśmy nie byli silni bo z obcymi nic nie zrobimy jesteśmy celowo osłabieni skłóceni Morawiecki wmawia nam ze Żydzi to Polaków starsi bracia skandal Morawiecki jest Żydem po lini matki tzn jest pełnej krwi Żydem dzieci wysłał do żydowskiej szkoły swoje dzieci po co ? Na nauki Talmudu za nasze pieniądze Jarosław Kaczyński nas Polaków zdradził ? Sprzedał Żydom

Sofia Sofia 2 dni temu

https://www.youtube.com/watch?v=_VxZwlfM-_Q Pol , zobacz koniecznie to video tytul angielski Hellstorm niezwykla dokumentacja jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialam o eksterminacjo niemcow po wojnie przez ich ,, przyszlych sojusznikow i przyjaciol,, ten fil powinien byc obowiazkowy w szkolach a rowniez przestroga dla polakow kim sa ci ,, przyjaciele,, i do czego sa zdolni

Adam Gabruk 2 dni temu

Dzięki Pol. Za to co robisz dla nas wszystkich. Tej lawiny żaden zydokomuch nie zatrzyma. Nie zniszczyli nas przez tyle lat i nie zniszczą nigdy! Nie będziemy na to patrzeć z założonymi rękami. Niech każdy z nas coś robi pożytecznego. Subskrypcja, link, broszurka, rozmowa, konstruktywne spotkanie… Nie ma na co czekać. Oni nie czekają! GMO, szczepionki, WiFi, ogłupianie w mediach. Czy na prawdę chcemy tego?! Pozdrawiam. Polach z Opola

Pitagoras Zielonooki 3 dni temu (edytowany)

Jan Nordmann w roku 1860 napisał, że żydzi tak należą do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta http://www.polishclub.org/2016/05/03/prof-waclaw-sobieski-polityka-zydow-w-polsce-i-wobec-polski-i-konferencja-zydoznawcza-warszawa-xii-1921/

28

Mantrid p 2 dni temu

Maliniak to syjonista i kiepski aktor on się tam pod dworcem w Gdańsku się modlił ciekawe w jakim języku .

Tommy Polack 1 dzień temu

Zyd, Benjamin Freedman, opowiada o prawdziwych powodach 2WS w klipie „Benjamin H. Freedman speech (UNEDITED VERSION!) 1961” https://www.youtube.com/watch?v=rx1Rj6fHCNE&t=252s

internet turbo 2 dni temu

na youtub jest filmik stary w kolorze czarno białym wyszukasz go po nazwie ukryta masoneria 1/5 mam go na swojej stronie opowiada czystą prawdę jak żydzi rządzą i niszczą w tym filmie jest pokazane wszystko to co przez ostatnie 50 lat działo się i dzieje w Polsce ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, <iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/GaCBYmYo8Bo?list=PLqFisM23FH2QuzJzMXZDUiPXeqj91n3yq” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Martini Milli 1 dzień temu (edytowany)

Panie Polu, jest Pan na cda peel? A czy ktos z was zna ta super stronę, kopalnie wiedzy, ze sprawdzonymi zrodlami ? mozna na samej gorze wybrac „poprzednia strona” i wybrac interesujcy nas temat http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom1.html ” Interbankierzy i interrewolucjoniści utopili we krwi wolnościowy zryw rosyjskich patriotów. Jednak bolszewizmu trącącego rusycyzmem nie można było sprzedać światu. Zatem, reżym bolszewicki przemianowano na partię komunistyczną, a Związkowi Sowieckiemu dano konstytucję bazującą na internacjonalistycznym „Manifeście komunistycznym” Karola Marksa. Na tego rodzaju bazie można już było przystąpić do budowy ogólnoświatowego rządu, z ogólnoświatową policją, armią, szkolnictwem i ogólnoświatowym ateizmem.”

Marcin Marcin 2 dni temu

Witam. Pol Lechicki proponuję wrzucać vlogi na http://youtubersi.pl/. https://vimeo.com/ . https://www.cda.pl/. http://www.dailymotion.com/monetization . YouTube usuwa vlogi które przypominają prawdziwą historie.

wolnyczlowiek7 2 dni temu (edytowany)

Jako uzupelnienie od siebie dodam , jeszcze pare co ciekawszych linkow z mojej malej kolekcji dla pasjonatow historii z czasow okolo II WS : 1. http://www.jewish-american-society-for-historic-preservation.org/images/Hitler.pdf 2. http://article.scholarena.co/History-of-Nazi-Dental-Gold-From-Dead-Bodies-till-Swiss-Bank.pdf 3. http://humansarefree.com/2016/08/the-elite-families-behind-hitler-nazism.html?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=google_plus&utm_source=socialnetwork 4. http://www.whale.to/c/haavara_agreement.html 5. http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2009/01/wlodimir-ledochowski-luciferian-death.html 6. http://chomsky-must-read.blogspot.com/2009/01/history-lesson-usa-hitler-germany.html 7. The Chemistry of Auschwitz- https://www.youtube.com/watch?v=SUc6Y_E5zb0 Starczy na poczatek , zeby mozgi sie wam nie zagotowaly … Pozdrawiam serdecznie, POL LECHICKI : ) C.W.P. Lechii Slowian !

ełstachy poprawa 2 dni temu

WSZYSKIE WOJNY I POWSTANIA KONFLIKTY BYLY SPONSOROWANE PRZEZ SYJONISTOW KAZDA STRONA!!!!

Polanda 2 dni temu

Szczerze polecam książkę Douglasa Reeda „Strategia Syjonu-Nieznana Historia narodu Wybranego” . Dwa tomy rzetelnej wiedzy na temat pochodzenia i historii tej sekty aż do czasów współczesnych (wydawnictwo WEKTORY – jak zawsze odważnie i na czasie)

: Turniok 3 dni temu

Chwala Ci za ten material i za powiedzenie tak wyraznie m.i. o tych 10 000 000 niemcow, mieszkam od 37 lat nieopodal tych lak nad renem gdzie to mialo miejsce i nie ma tam zadnej tablicy pamiatkowej! Polecam Ci/wam przemowienie Benjamina Freedmanna w Willard-hotel z 1961r i naglosnienie tego bo jest to kluczowe !!!

KuntaKinte 2 dni temu

Identyfikacja Żydów to problem braku definicji czym jest żydostwo. Nie można mówić o religii mojżeszowej, gdyż judaizm to nie mozaizm, a judaizm ma wiele zwalczajacych się twarzy. Żydzi w historii najnowszej to raczej ateiści i komuniści niż wierzący, choć religijny Sanhedryn nimi rządzi. Nie łączą też ich geny, bo 90% to Chazarzy a więc nawet nie semici!

Marlena 2 dni temu

Uwaga !!!! Trwa nów PROPAGANDA PRO-SZCZEPIONKOWA !!!! chcą „za darmo szczepic dzieci, NA PNEUMOKOKI nie objęte przymusem szczepień. Oto jak z Polski i ciał Polaków ROBI SIĘ WYSYPISKO ODPADÓW ! UTYLIZACJA SYNFLORIX – GSK – IG FARBEN, które robiło testy na jeńcach obozów koncentracyjnych !!!! Oto klucz tego DOBRODZIEJSTWA ! ______________________________________________________________________________________ UWAGA !!!!! Akcja „darmowego” szczepienia na pneumokoki, to WYPYCHANIE STAREGO PRODUKTU Z kończąca się za 3 miesiace datą ważności !!!!! Nie dajcie sie nabrać !!!! Na potrzeby akcji zwolniono 250 000 dawek 10-walentnej szczepionki przeciwko pneumokokom (Synflorix) z nr serii: ASPNA852AA z datą ważności TYLKO DO !!!! 30.06.2018 r. !!!! https://www.mp.pl/szczepienia/aktualnosci/182895,z-bezplatnej-szczepionki-przeciwko-pneumokokom-skorzysta-ok-125-tysiecy-dzieci TA SZCZEPIONKA TO WIECEJ STRAT NIŻ KORZYŚCI ! Zobaczcie sobie dane PZH ! Wraz ze wzrostem sprzedaży tej szczepionki – poprzez wprowadzenie w Polsce PRZYMUSU dla tej szczepionki WZROSŁA ilość zachorowań na pneumokoki wśród polskich dzieci !!!! Ta szczepionka GENERUJE ZACHOROWANIA ! Podajcie info dalej !!! do znajomych i NIE-znajomych !!! Mówcie, zaczepiajcie rodziców z dziecmi rozdajcie ulotki !!! Era FB i YT sie KONCZY – BLOKUJE ON posty indywidualnych osób, które OTRZEGAJĄ O TOKSYCZNOŚCI SZCZEPIEŃ !!!!

Władymir Władymirowicz 2 dni temu

Dr.Jaśkowski twierdzi że Hitler był nieślubnym dzieckiem pokojówki z Viednia i Rothschilda .Z tond jego późniejszy sukces w zawojowaniu świata za pieniądze tatusia w celu utworzenia Izraela.

Monika S 2 dni temu

https://jewishdeathcamps.com/#section-home >>.Znalezione w sieci<<< „

A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”“ Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.(Zmarł w 1994 roku)

Plan „wybrańców Boga”

 1. Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza.
 2. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.
 3. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
 4. Słowianie, a wśród nich Rosjanie to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.
 5. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności .
 6. Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji.
 7. Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ.
 8. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą. Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia.
 9. Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas.
 10. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd.
 11. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe.
 12. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. chaosu, zamętu ), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich. Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo.
 13. Do świadomości Słowian, profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie , antysemita”. Słowo, ˜Żyd” będą wymawiać szeptem. Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja , przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami,“ na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów , to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok,

Urs S 2 dni temu

Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem http://www.citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej?m=5&tcid Prawda i świadkowie o Jedwabnem najnowszy film dokumentalny-30.01.2018 https://www.youtube.com/watch?v=AQJNzn2KDNM

Urs S 2 dni temu

Polska Najbogatszym krajem na Swiecie- https://www.youtube.com/watch?v=0552GQipp4Y (OBUDZ SIE SUWERENIE NIE DAJ SIE OKLAMYWAC!!. )Polska Arabią Saudyjską-Polska ma więcej gazu niż USA, zakaz odwiertów powyżej 4 km – https://www.youtube.com/watch?v=Vi-R4dNhUKc oraz https://www.youtube.com/watch?v=qpdT-stXyWw oraz Odważne wystąpienie profesora R. Kozłowskiego – OZE – Wielka Lechia – narodowe interesy-hhttps://www.youtube.com/watch?v=N2bDyALGVfA R. H. Kozłowski Aktualna sytuacja społeczno-gospodarcza, Z. Schroder Oddłużanie gmin cz.2/2 Polska ma największe złoża tytanu https://www.youtube.com/watch?v=nZ1ZW35qGf8

Marcin K 3 dni temu (edytowany)

LEKTURA ARIAN https://mistykabb.wordpress.com/2017/05/08/historia-glagolicy-i-cyrylicy/

 

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=lXSgM6srV3k

Wypowiedz się